ČESKÁ UNIE BOJOVÝCH UMĚNÍ
Administrační centrumDržitelé STV DAN
Česká asoc. tradičního karateČeská Asociace Budo KarateČeská federace KendóČeský svaz karateČeský svaz karate Goju RyuČeský svaz karate JKASKIF CZ
 
MUDr. Martin ČULEN
9. DAN
MUDr. Martin ČULEN
Český svaz karate Goju Ryu
Karel KESL
9. DAN
Karel KESL
Česká Asociace Budo Karate
Karel KESL
8. DAN
Karel KESL
Český svaz karate
Ing. Jiří BOČEK
7. DAN
Ing. Jiří BOČEK
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Ing. Ondřej MUSIL Ph.D
7. DAN
Ing. Ondřej MUSIL Ph.D
Český svaz karate
Vladimír RYSKA DiS
7. DAN
Vladimír RYSKA DiS
Český svaz karate
Jan SOCHATZI
7. DAN
Jan SOCHATZI
Český svaz karate
Karel STRNAD
7. DAN
Karel STRNAD
Český svaz karate JKA
Mgr. Stanislav BÍLÝ
6. DAN
Mgr. Stanislav BÍLÝ
Český svaz karate JKA
Jiří FAKTOR
6. DAN
Jiří FAKTOR
Český svaz karate
Dr. Michal HRUBÝ PhD.
6. DAN
Dr. Michal HRUBÝ PhD.
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Iva KESLOVÁ
6. DAN
Iva KESLOVÁ
Český svaz karate
Ing Bohumil KOLOC
6. DAN
Ing Bohumil KOLOC
Český svaz karate
Václav LIŠKA
6. DAN
Václav LIŠKA
Český svaz karate
Jaromír MUSIL
6. DAN
Jaromír MUSIL
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Mgr Josef RAJCHERT
6. DAN
Mgr Josef RAJCHERT
Český svaz karate
Miroslav SOBEK
6. DAN
Miroslav SOBEK
Český svaz karate
Karel STRNAD
6. DAN
Karel STRNAD
Český svaz karate
Slavomír SVOBODA
6. DAN
Slavomír SVOBODA
Český svaz karate
Ing. Pavel ŠTĚPÁN
6. DAN
Ing. Pavel ŠTĚPÁN
Český svaz karate
Ing. Jindřich ZIEGELHEIM PhD.
6. DAN
Ing. Jindřich ZIEGELHEIM PhD.
Česká federace Kendó
Ing. Jana ZIEGELHEIMOVÁ PhD
6. DAN
Ing. Jana ZIEGELHEIMOVÁ PhD
Česká federace Kendó
Ing. Robin BAŘÁK
5. DAN
Ing. Robin BAŘÁK
Česká asoc. tradičního karate
Filip BAUMRUK
5. DAN
Filip BAUMRUK
Česká federace Kendó
Ing. Pavel BENEŠ
5. DAN
Ing. Pavel BENEŠ
Český svaz karate JKA
Eva BUZKOVÁ
5. DAN
Eva BUZKOVÁ
Český svaz karate JKA
Petr CIBULKA
5. DAN
Petr CIBULKA
Český svaz karate JKA
Jan CÍLEK
5. DAN
Jan CÍLEK
Česká federace Kendó
Pavel ČECH
5. DAN
Pavel ČECH
Český svaz karate
Zdeněk DVOŘÁK
5. DAN
Zdeněk DVOŘÁK
Český svaz karate
Ing. Jiří FENCL
5. DAN
Ing. Jiří FENCL
Český svaz karate JKA
Marek FRANTA
5. DAN
Marek FRANTA
Český svaz karate
Kamil GUZEK
5. DAN
Kamil GUZEK
SKIF CZ
Radoslav JANUŠ
5. DAN
Radoslav JANUŠ
Česká asoc. tradičního karate
MUDr. Karel JEDLIČKA
5. DAN
MUDr. Karel JEDLIČKA
Český svaz karate
Radek KLEIBL
5. DAN
Radek KLEIBL
Česká asoc. tradičního karate
Mgr Roman KNEIFL
5. DAN
Mgr Roman KNEIFL
Český svaz karate JKA
Jan KOPECKÝ
5. DAN
Jan KOPECKÝ
Český svaz karate
Bc. Pavel KRÁTKÝ
5. DAN
Bc. Pavel KRÁTKÝ
Český svaz karate
Tomáš KYNCL
5. DAN
Tomáš KYNCL
Česká federace Kendó
Milan MOŽIEŠÍK
5. DAN
Milan MOŽIEŠÍK
Český svaz karate
Jaroslav NEKOLA
5. DAN
Jaroslav NEKOLA
Český svaz karate
Josef PĚKNIC
5. DAN
Josef PĚKNIC
Český svaz karate JKA
Petra PISKAČOVÁ
5. DAN
Petra PISKAČOVÁ
Český svaz karate
Ing. Václav PLECER
5. DAN
Ing. Václav PLECER
Český svaz karate
Ing. Karel PLESNÍK
5. DAN
Ing. Karel PLESNÍK
Český svaz karate
Mgr. Jaroslav PODHORNÝ
5. DAN
Mgr. Jaroslav PODHORNÝ
Český svaz karate JKA
Josef POLÁK
5. DAN
Josef POLÁK
Český svaz karate
Jaroslav REHUŠ
5. DAN
Jaroslav REHUŠ
Český svaz karate
Richard RŮŽIČKA
5. DAN
Richard RŮŽIČKA
Český svaz karate JKA
Svatopluk SEKANINA
5. DAN
Svatopluk SEKANINA
Český svaz karate
Mgr. Martin SLÁMA
5. DAN
Mgr. Martin SLÁMA
Česká Asociace Budo Karate
Český svaz karate
Jan STEKLÝ
5. DAN
Jan STEKLÝ
Český svaz karate JKA
Rudolf STRÁNSKÝ
5. DAN
Rudolf STRÁNSKÝ
Český svaz karate
Bc. Luděk ŠÍMA
5. DAN
Bc. Luděk ŠÍMA
Český svaz karate
Jaroslav VALENTA
5. DAN
Jaroslav VALENTA
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Miloslav ZDRAŽIL
5. DAN
Miloslav ZDRAŽIL
Český svaz karate
Pavel ZNAMENÁČEK
5. DAN
Pavel ZNAMENÁČEK
Český svaz karate
Český svaz karate JKA
Jan ADAM
4. DAN
Jan ADAM
Český svaz karate
Jan BARTOŠ
4. DAN
Jan BARTOŠ
Český svaz karate
Jiří BAŠUS
4. DAN
Jiří BAŠUS
Český svaz karate
Tomáš BERGER
4. DAN
Tomáš BERGER
Česká federace Kendó
Petr BLAŠČÁK
4. DAN
Petr BLAŠČÁK
Český svaz karate
Miroslav BOGUSKÝ
4. DAN
Miroslav BOGUSKÝ
Český svaz karate
Martin BREJCHA
4. DAN
Martin BREJCHA
Česká Asociace Budo Karate
Český svaz karate
Steen CARLSSON
4. DAN
Steen CARLSSON
Český svaz karate JKA
Tomáš DAVID
4. DAN
Tomáš DAVID
Česká federace Kendó
Ondřej DUDÁŠ
4. DAN
Ondřej DUDÁŠ
Česká federace Kendó
Tomáš DVOŘÁK
4. DAN
Tomáš DVOŘÁK
Český svaz karate
František FARA
4. DAN
František FARA
Český svaz karate
Igor FOJTÍK
4. DAN
Igor FOJTÍK
Český svaz karate JKA
Martin FORMÁNEK
4. DAN
Martin FORMÁNEK
Česká federace Kendó
Martin FRITZ
4. DAN
Martin FRITZ
Česká federace Kendó
Kamil GUZEK
4. DAN
Kamil GUZEK
Český svaz karate
Daniel HÄCKL
4. DAN
Daniel HÄCKL
Česká federace Kendó
Ing. Bc. Martin HANÁK
4. DAN
Ing. Bc. Martin HANÁK
Český svaz karate JKA
David HAVLÍK
4. DAN
David HAVLÍK
Český svaz karate JKA
Ing. Martin HERMANN
4. DAN
Ing. Martin HERMANN
Český svaz karate
Jiří HODÍK
4. DAN
Jiří HODÍK
Český svaz karate
Aleš HROMÁDKO
4. DAN
Aleš HROMÁDKO
Český svaz karate
Ludoslav HRONEK
4. DAN
Ludoslav HRONEK
Český svaz karate
ing. Karel HRUŠKA
4. DAN
ing. Karel HRUŠKA
Český svaz karate
Robert JANOVSKÝ
4. DAN
Robert JANOVSKÝ
Česká federace Kendó
Tomáš JELEN
4. DAN
Tomáš JELEN
Česká federace Kendó
Mgr Petr JŮZA
4. DAN
Mgr Petr JŮZA
Český svaz karate
Aleš KLEČKA
4. DAN
Aleš KLEČKA
Český svaz karate
BcA. Luboš KLUIBER
4. DAN
BcA. Luboš KLUIBER
Český svaz karate
Bc. Petr KOCMÁNEK
4. DAN
Bc. Petr KOCMÁNEK
Český svaz karate
Mgr. Jana KONEČNÁ
4. DAN
Mgr. Jana KONEČNÁ
Český svaz karate JKA
František KOPUNEC
4. DAN
František KOPUNEC
Český svaz karate
Ing. Zdeněk KUBALÍK
4. DAN
Ing. Zdeněk KUBALÍK
Český svaz karate
Marek KUBÍN
4. DAN
Marek KUBÍN
Český svaz karate
Lukáš LAIBRT
4. DAN
Lukáš LAIBRT
Česká federace Kendó
Pavel LITTERBACH
4. DAN
Pavel LITTERBACH
Česká federace Kendó
Jaroslav MATERNA
4. DAN
Jaroslav MATERNA
Český svaz karate JKA
Bc. Lukáš MIKLO
4. DAN
Bc. Lukáš MIKLO
Český svaz karate
Jaroslav NETRVAL
4. DAN
Jaroslav NETRVAL
SKIF CZ
Mgr. Josef PATÍK
4. DAN
Mgr. Josef PATÍK
Český svaz karate JKA
Radim PAVELKA
4. DAN
Radim PAVELKA
Český svaz karate
Radek PAVLIS
4. DAN
Radek PAVLIS
Česká asoc. tradičního karate
Ing. Radek PĚKNIC
4. DAN
Ing. Radek PĚKNIC
Český svaz karate JKA
Milan PEKNIK
4. DAN
Milan PEKNIK
Český svaz karate
Daniel PEKUNIAK
4. DAN
Daniel PEKUNIAK
Český svaz karate
Zbyšek PETRŽÍLEK
4. DAN
Zbyšek PETRŽÍLEK
Český svaz karate JKA
Petr PETŘÍK
4. DAN
Petr PETŘÍK
Český svaz karate
Martin POLÁČEK
4. DAN
Martin POLÁČEK
Český svaz karate JKA
Karel PRŮCHA Ing.,CSc.
4. DAN
Karel PRŮCHA Ing.,CSc.
Český svaz karate
Bronislav PUZRLA
4. DAN
Bronislav PUZRLA
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Petr ŘEZNÍČEK
4. DAN
Petr ŘEZNÍČEK
Česká federace Kendó
Ing. Petra SCHIFFMANNOVÁ
4. DAN
Ing. Petra SCHIFFMANNOVÁ
Český svaz karate
David SIROVÝ
4. DAN
David SIROVÝ
Český svaz karate
JUDr. Petr SKRYJA LL.M.
4. DAN
JUDr. Petr SKRYJA LL.M.
Česká asoc. tradičního karate
Jakub ŠMERDA
4. DAN
Jakub ŠMERDA
Česká federace Kendó
Jan ŠTĚPÁN
4. DAN
Jan ŠTĚPÁN
Český svaz karate JKA
Pavel ŠTĚPÁN ml.
4. DAN
Pavel ŠTĚPÁN ml.
Česká federace Kendó
Mgr. Pavla ŠTĚPÁNOVÁ
4. DAN
Mgr. Pavla ŠTĚPÁNOVÁ
Česká federace Kendó
Ing. Karel ŠVEJDA
4. DAN
Ing. Karel ŠVEJDA
Český svaz karate
MUDr. Vladimír TROJEK
4. DAN
MUDr. Vladimír TROJEK
Česká federace Kendó
Ing. Hana VAŠÍČKOVÁ
4. DAN
Ing. Hana VAŠÍČKOVÁ
Česká Asociace Budo Karate
Český svaz karate
Josef VORÁČEK
4. DAN
Josef VORÁČEK
Český svaz karate JKA
Ing. Ondřej ZEMAN
4. DAN
Ing. Ondřej ZEMAN
Český svaz karate JKA
Ing. Vít ŽATKA
4. DAN
Ing. Vít ŽATKA
Český svaz karate Goju Ryu
Jiří ŽOFČÍN
4. DAN
Jiří ŽOFČÍN
Český svaz karate
Petr BENÍŠEK
3. DAN
Petr BENÍŠEK
Český svaz karate
Ing. Ludovít BLAHO
3. DAN
Ing. Ludovít BLAHO
Český svaz karate
Ing. Petr DUCHOSLAV
3. DAN
Ing. Petr DUCHOSLAV
Český svaz karate
David DVOŘÁK
3. DAN
David DVOŘÁK
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Miloš EICHLER
3. DAN
Miloš EICHLER
Česká federace Kendó
MUDr. Ladislav FRONĚK
3. DAN
MUDr. Ladislav FRONĚK
Český svaz karate JKA
RNDr. Vladimír GLADKOV
3. DAN
RNDr. Vladimír GLADKOV
Český svaz karate JKA
MUDr. Petr GRÜNTHAL
3. DAN
MUDr. Petr GRÜNTHAL
Český svaz karate JKA
Dušan HAJMACH
3. DAN
Dušan HAJMACH
Český svaz karate
Pavel HARSA
3. DAN
Pavel HARSA
Český svaz karate
Lukáš HAVELKA
3. DAN
Lukáš HAVELKA
Česká federace Kendó
Zdeněk HOKR
3. DAN
Zdeněk HOKR
Český svaz karate
Artur HORN
3. DAN
Artur HORN
Český svaz karate
Miloslav HOTOVEC
3. DAN
Miloslav HOTOVEC
Česká federace Kendó
Ing. Dana HRADSKÁ
3. DAN
Ing. Dana HRADSKÁ
Česká asoc. tradičního karate
Aleš HRÁCH
3. DAN
Aleš HRÁCH
Český svaz karate
Ladislav HURDÁLEK
3. DAN
Ladislav HURDÁLEK
SKIF CZ
Miroslav HÝSEK
3. DAN
Miroslav HÝSEK
Český svaz karate
Dominika HÝSKOVÁ
3. DAN
Dominika HÝSKOVÁ
Český svaz karate
Jan JUKL
3. DAN
Jan JUKL
Česká Asociace Budo Karate
Český svaz karate
Ondřej KAŠPAR
3. DAN
Ondřej KAŠPAR
Česká federace Kendó
Božena KLODOVÁ
3. DAN
Božena KLODOVÁ
Česká federace Kendó
Ing. Vladimír KOČIČKA
3. DAN
Ing. Vladimír KOČIČKA
Český svaz karate Goju Ryu
Ing. Petr KOPECKÝ
3. DAN
Ing. Petr KOPECKÝ
Český svaz karate
Lukáš KOPIŠTĚ
3. DAN
Lukáš KOPIŠTĚ
Česká federace Kendó
Kristina KOPUNCOVÁ
3. DAN
Kristina KOPUNCOVÁ
Český svaz karate
Patrik KOTAS
3. DAN
Patrik KOTAS
Český svaz karate
Ing. Tomáš KOVALOVSKÝ
3. DAN
Ing. Tomáš KOVALOVSKÝ
Český svaz karate JKA
Ladislav KOVÁŘ
3. DAN
Ladislav KOVÁŘ
Český svaz karate JKA
Květa KRÁTKÁ
3. DAN
Květa KRÁTKÁ
Český svaz karate
Ing. Petr KRÁTKÝ
3. DAN
Ing. Petr KRÁTKÝ
Český svaz karate
Roman KRÁTKÝ
3. DAN
Roman KRÁTKÝ
Český svaz karate
Stanislav KRIŠTOF
3. DAN
Stanislav KRIŠTOF
Český svaz karate JKA
Mgr. Ondřej KŘÍŽ
3. DAN
Mgr. Ondřej KŘÍŽ
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Michal KŘÍŽEK
3. DAN
Michal KŘÍŽEK
Český svaz karate
Martin LEŠKA
3. DAN
Martin LEŠKA
Český svaz karate
Pavel LETOCHA
3. DAN
Pavel LETOCHA
Český svaz karate Goju Ryu
Ing. Pavla LINHARTOVÁ PhD.
3. DAN
Ing. Pavla LINHARTOVÁ PhD.
Český svaz karate
Zuzana LINHARTOVÁ
3. DAN
Zuzana LINHARTOVÁ
Český svaz karate
Karolína LUCHESI
3. DAN
Karolína LUCHESI
Česká federace Kendó
mgr Miroslav MANDÍK
3. DAN
mgr Miroslav MANDÍK
Český svaz karate
Roman MASOPUST
3. DAN
Roman MASOPUST
Český svaz karate JKA
Ing Jiří MIKŠÁTKO
3. DAN
Ing Jiří MIKŠÁTKO
Český svaz karate JKA
Veronika MIŠKOVÁ
3. DAN
Veronika MIŠKOVÁ
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Jaroslav MLÉČKA
3. DAN
Jaroslav MLÉČKA
Český svaz karate JKA
Michal MLEJNEK
3. DAN
Michal MLEJNEK
Česká federace Kendó
Jan MORAVEC
3. DAN
Jan MORAVEC
Český svaz karate
Pavel MORIC
3. DAN
Pavel MORIC
Český svaz karate
Ing. Miloslav MOTL DiS.
3. DAN
Ing. Miloslav MOTL DiS.
Český svaz karate
Ing. Karel MUK
3. DAN
Ing. Karel MUK
Český svaz karate JKA
Mgr. Petr NECHYBA
3. DAN
Mgr. Petr NECHYBA
Český svaz karate
Tomáš NERADIL
3. DAN
Tomáš NERADIL
Česká asoc. tradičního karate
Noriko NEUBAEROVÁ
3. DAN
Noriko NEUBAEROVÁ
Česká federace Kendó
Jindřich PILMANN
3. DAN
Jindřich PILMANN
Český svaz karate
Miroslav PJOSA
3. DAN
Miroslav PJOSA
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Marek POHANKA
3. DAN
Marek POHANKA
Český svaz karate
Jiří POKORNÝ
3. DAN
Jiří POKORNÝ
Český svaz karate JKA
Petr POLÍVKA
3. DAN
Petr POLÍVKA
Český svaz karate
Ing. Jakub PRAHL Ph.D.
3. DAN
Ing. Jakub PRAHL Ph.D.
Český svaz karate
Marie PRAJZLEROVÁ
3. DAN
Marie PRAJZLEROVÁ
Český svaz karate JKA
Patrik PUNČOCHÁŘ
3. DAN
Patrik PUNČOCHÁŘ
Česká asoc. tradičního karate
Josef RENDL
3. DAN
Josef RENDL
Český svaz karate
Ing. Martin ŘÍHA
3. DAN
Ing. Martin ŘÍHA
Česká asoc. tradičního karate
Filip SAIDL
3. DAN
Filip SAIDL
Český svaz karate
Prokop ŠIMEK
3. DAN
Prokop ŠIMEK
Česká federace Kendó
Ing. Jiří ŠÍR
3. DAN
Ing. Jiří ŠÍR
Český svaz karate
Mgr. Marek ŠÍR
3. DAN
Mgr. Marek ŠÍR
Český svaz karate
Doc. Ing. Bc. Igor ŠPLÍCHAL CSc.
3. DAN
Doc. Ing. Bc. Igor ŠPLÍCHAL CSc.
Český svaz karate JKA
Mgr. Petr ŠTEFLÍČEK
3. DAN
Mgr. Petr ŠTEFLÍČEK
Český svaz karate
Ing. Vít ŠTENCEL
3. DAN
Ing. Vít ŠTENCEL
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
SKIF CZ
Mgr. Pavel ŠTĚPÁN st.
3. DAN
Mgr. Pavel ŠTĚPÁN st.
Česká federace Kendó
Jaromír ŠVENDA
3. DAN
Jaromír ŠVENDA
Český svaz karate
Pavel ŠVOJGR
3. DAN
Pavel ŠVOJGR
SKIF CZ
Ondřej ŠVORC
3. DAN
Ondřej ŠVORC
Česká federace Kendó
Mgr. Jakub TESÁREK
3. DAN
Mgr. Jakub TESÁREK
Český svaz karate
Ing Jitka TROJANOVA
3. DAN
Ing Jitka TROJANOVA
Český svaz karate
Jaroslav TVRDÍK
3. DAN
Jaroslav TVRDÍK
Český svaz karate
Libor VÁLEK
3. DAN
Libor VÁLEK
Český svaz karate JKA
Martin VALEŠ
3. DAN
Martin VALEŠ
Český svaz karate
Jiří VÍTEK
3. DAN
Jiří VÍTEK
Český svaz karate JKA
Jiří VLASATÝ
3. DAN
Jiří VLASATÝ
Česká federace Kendó
David VLK
3. DAN
David VLK
Český svaz karate
Dominik VORÁČEK
3. DAN
Dominik VORÁČEK
Český svaz karate JKA
Josef VORÁČEK
3. DAN
Josef VORÁČEK
Český svaz karate JKA
Mgr. Filip VRBÍK
3. DAN
Mgr. Filip VRBÍK
Český svaz karate
Eliška VYTLAČILOVÁ
3. DAN
Eliška VYTLAČILOVÁ
Česká federace Kendó
Roman ZÁHORA
3. DAN
Roman ZÁHORA
Česká federace Kendó
Ing. David ZACHARA
3. DAN
Ing. David ZACHARA
Česká asoc. tradičního karate
Petr ZACHAŘ
3. DAN
Petr ZACHAŘ
Český svaz karate
Bc. Antonín ZAJÍC
3. DAN
Bc. Antonín ZAJÍC
Český svaz karate JKA
Viktor ŽÁČEK
3. DAN
Viktor ŽÁČEK
Česká federace Kendó
Ing. Vít ŽATKA
3. DAN
Ing. Vít ŽATKA
Český svaz karate
Petra ŽÍDKOVÁ
3. DAN
Petra ŽÍDKOVÁ
Český svaz karate Goju Ryu
Radovan ANDRLE DiS.
2. DAN
Radovan ANDRLE DiS.
Český svaz karate
Jindřich ARDOLF
2. DAN
Jindřich ARDOLF
Český svaz karate
Angel ATANASOV
2. DAN
Angel ATANASOV
Česká federace Kendó
Marek BABOR
2. DAN
Marek BABOR
Český svaz karate JKA
Ondřej BABOR
2. DAN
Ondřej BABOR
Český svaz karate JKA
Dorota BALCIAROVÁ
2. DAN
Dorota BALCIAROVÁ
Český svaz karate
David BEIL
2. DAN
David BEIL
Český svaz karate
Bc. Josef BĚLICA
2. DAN
Bc. Josef BĚLICA
Český svaz karate
David BERAN
2. DAN
David BERAN
Český svaz karate
Mgr. Jaroslav BÍLEK
2. DAN
Mgr. Jaroslav BÍLEK
Český svaz karate JKA
Martin BLATOŇ
2. DAN
Martin BLATOŇ
Český svaz karate
Kristina BOSÁKOVÁ
2. DAN
Kristina BOSÁKOVÁ
Český svaz karate JKA
Antonín BROŽÍČEK
2. DAN
Antonín BROŽÍČEK
Český svaz karate JKA
Milan BRUCH
2. DAN
Milan BRUCH
Český svaz karate
Michal BRUNCLÍK
2. DAN
Michal BRUNCLÍK
Česká federace Kendó
Ondřej ČECH
2. DAN
Ondřej ČECH
Český svaz karate
Bc. Jakub DEBRECENYI
2. DAN
Bc. Jakub DEBRECENYI
Český svaz karate
František DOLEČEK
2. DAN
František DOLEČEK
Český svaz karate
Jakub DOLEŽAL
2. DAN
Jakub DOLEŽAL
Český svaz karate JKA
Ing. Jan DROBEČEK
2. DAN
Ing. Jan DROBEČEK
Český svaz karate JKA
Jana DURAJOVÁ
2. DAN
Jana DURAJOVÁ
Český svaz karate JKA
Vladimír DVOŘÁK
2. DAN
Vladimír DVOŘÁK
Český svaz karate JKA
Dulitha-Nuwan-Udara EGODA-GEDARAGE
2. DAN
Dulitha-Nuwan-Udara EGODA-GEDARAGE
Český svaz karate
Nikol EICHLEROVÁ
2. DAN
Nikol EICHLEROVÁ
Česká federace Kendó
Luboš FELGR
2. DAN
Luboš FELGR
Český svaz karate
Petr FIALA
2. DAN
Petr FIALA
Český svaz karate
Ing. Kamila FLANDEROVÁ
2. DAN
Ing. Kamila FLANDEROVÁ
Český svaz karate
Miriam FORMÁNKOVÁ
2. DAN
Miriam FORMÁNKOVÁ
Česká federace Kendó
Simona FORSTOVÁ
2. DAN
Simona FORSTOVÁ
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Rudolf FORŠT
2. DAN
Rudolf FORŠT
Český svaz karate
Michal FRAJS
2. DAN
Michal FRAJS
Český svaz karate
Monika FROŇKOVÁ
2. DAN
Monika FROŇKOVÁ
Český svaz karate JKA
Jaromír FUČÍK
2. DAN
Jaromír FUČÍK
Český svaz karate JKA
Ladislav GÁF
2. DAN
Ladislav GÁF
Český svaz karate
Zuzana GALDOVÁ
2. DAN
Zuzana GALDOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Davide GALLI
2. DAN
Davide GALLI
Český svaz karate JKA
Jan GIBAS
2. DAN
Jan GIBAS
Český svaz karate JKA
Samson GRIGORJAN
2. DAN
Samson GRIGORJAN
Český svaz karate
Marcel HALTUCH
2. DAN
Marcel HALTUCH
Český svaz karate
Miroslav HALUZA
2. DAN
Miroslav HALUZA
Český svaz karate Goju Ryu
Ondřej HAVELKA
2. DAN
Ondřej HAVELKA
Česká federace Kendó
Ing. Radim HAVRLANT
2. DAN
Ing. Radim HAVRLANT
Český svaz karate JKA
Jan HEGER
2. DAN
Jan HEGER
Česká asoc. tradičního karate
Richard HEGER
2. DAN
Richard HEGER
Česká asoc. tradičního karate
Radek HEIL
2. DAN
Radek HEIL
Český svaz karate
Petr HORA
2. DAN
Petr HORA
Český svaz karate
David HORÁČEK
2. DAN
David HORÁČEK
Český svaz karate JKA
Pavel HORŇÁK
2. DAN
Pavel HORŇÁK
Český svaz karate
Michal HUBENÝ
2. DAN
Michal HUBENÝ
Český svaz karate
Šárka HUBKOVÁ
2. DAN
Šárka HUBKOVÁ
Český svaz karate
Tomáš HUDEC
2. DAN
Tomáš HUDEC
Český svaz karate
Marek HULLMAN
2. DAN
Marek HULLMAN
Český svaz karate
Roman CHALOUPKA
2. DAN
Roman CHALOUPKA
Český svaz karate
Ing. Ondřej CHARVÁT
2. DAN
Ing. Ondřej CHARVÁT
Český svaz karate
Karel IMRÍŠEK
2. DAN
Karel IMRÍŠEK
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Stanislav IŠTVÁNEK
2. DAN
Stanislav IŠTVÁNEK
Český svaz karate
Ing. Veronika IŠTVÁNKOVÁ
2. DAN
Ing. Veronika IŠTVÁNKOVÁ
Český svaz karate Goju Ryu
Bc. Rudolf JAKEŠ
2. DAN
Bc. Rudolf JAKEŠ
Český svaz karate JKA
Milan JANČÁK
2. DAN
Milan JANČÁK
Český svaz karate
Martina JANUŠOVÁ
2. DAN
Martina JANUŠOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Veronika JELÍNKOVÁ
2. DAN
Veronika JELÍNKOVÁ
Česká Asociace Budo Karate
Český svaz karate
Ing. Roman JIRÁK Ph.D.
2. DAN
Ing. Roman JIRÁK Ph.D.
Český svaz karate
Mgr. Jakub JIRSA
2. DAN
Mgr. Jakub JIRSA
Český svaz karate
Hana JURÁŇOVÁ
2. DAN
Hana JURÁŇOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Ing. Pavel KAMENICKÝ
2. DAN
Ing. Pavel KAMENICKÝ
Český svaz karate
Kateřina KESLOVÁ
2. DAN
Kateřina KESLOVÁ
Česká Asociace Budo Karate
Český svaz karate
Otakar KINZL
2. DAN
Otakar KINZL
Český svaz karate JKA
Ing. Jiří KISS
2. DAN
Ing. Jiří KISS
Česká Asociace Budo Karate
Český svaz karate
Klára KLEIBLOVÁ
2. DAN
Klára KLEIBLOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Tereza KLEIBLOVÁ
2. DAN
Tereza KLEIBLOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
MUDr. Barbora KLIMOVIČOVÁ
2. DAN
MUDr. Barbora KLIMOVIČOVÁ
Česká federace Kendó
Jiří KLOZ
2. DAN
Jiří KLOZ
Česká federace Kendó
Libor KNESPL
2. DAN
Libor KNESPL
Český svaz karate
Michal KOBĚRSKÝ
2. DAN
Michal KOBĚRSKÝ
Český svaz karate
Bc. Jakub KOLEK
2. DAN
Bc. Jakub KOLEK
Český svaz karate JKA
Eva KOLOCOVÁ
2. DAN
Eva KOLOCOVÁ
Český svaz karate
Ing. Radek KOPŘIVA
2. DAN
Ing. Radek KOPŘIVA
Český svaz karate
Petr KOSINA
2. DAN
Petr KOSINA
Český svaz karate
Roman KOTĚRA
2. DAN
Roman KOTĚRA
Český svaz karate
Mgr. Tomáš KŘÍŽEK
2. DAN
Mgr. Tomáš KŘÍŽEK
Český svaz karate JKA
Sabina KŘÍŽOVÁ
2. DAN
Sabina KŘÍŽOVÁ
SKIF CZ
Martin KUBÍK
2. DAN
Martin KUBÍK
Český svaz karate
Jana LASTIVKOVÁ
2. DAN
Jana LASTIVKOVÁ
Česká federace Kendó
Bc. Lukáš LASTOWSKI
2. DAN
Bc. Lukáš LASTOWSKI
Český svaz karate JKA
Vladimír LIMBURSKÝ
2. DAN
Vladimír LIMBURSKÝ
Český svaz karate JKA
Ing. Ladislav LISZTWAN
2. DAN
Ing. Ladislav LISZTWAN
Český svaz karate Goju Ryu
Radek LUXÍK
2. DAN
Radek LUXÍK
Česká federace Kendó
Janusz LYDKA
2. DAN
Janusz LYDKA
Česká asoc. tradičního karate
Oldřich LŽIČAŘ
2. DAN
Oldřich LŽIČAŘ
Český svaz karate
David MACEK
2. DAN
David MACEK
Český svaz karate JKA
Vít MÁLIŠ
2. DAN
Vít MÁLIŠ
Česká federace Kendó
Ladislav MAŠÁT
2. DAN
Ladislav MAŠÁT
Český svaz karate JKA
Petr MĚSTKA
2. DAN
Petr MĚSTKA
Česká asoc. tradičního karate
Ing. Vladimír MÍČEK
2. DAN
Ing. Vladimír MÍČEK
Český svaz karate
Josef MIŠÁK
2. DAN
Josef MIŠÁK
Český svaz karate
Emílie MUNDLOVÁ
2. DAN
Emílie MUNDLOVÁ
Český svaz karate
Petr NĚMEČEK
2. DAN
Petr NĚMEČEK
Český svaz karate
Miroslav NEUBAUER
2. DAN
Miroslav NEUBAUER
Česká federace Kendó
Huy NGUYEN-QUOC
2. DAN
Huy NGUYEN-QUOC
Český svaz karate JKA
Jiří NOSÁL
2. DAN
Jiří NOSÁL
Český svaz karate
Michal NOVÁK
2. DAN
Michal NOVÁK
Český svaz karate
Petr OLIVA
2. DAN
Petr OLIVA
Český svaz karate JKA
Jaroslav OLŠÁK
2. DAN
Jaroslav OLŠÁK
Český svaz karate
Robert PASTYŘÍK
2. DAN
Robert PASTYŘÍK
Česká asoc. tradičního karate
MVDr. Michal PAVLÍK
2. DAN
MVDr. Michal PAVLÍK
Český svaz karate JKA
Ing. Zdeněk PECLINOVSKÝ
2. DAN
Ing. Zdeněk PECLINOVSKÝ
Český svaz karate JKA
Pavel PECHAN
2. DAN
Pavel PECHAN
Český svaz karate JKA
Matouš PECHAR
2. DAN
Matouš PECHAR
Český svaz karate
Josef PEKAROVIČ
2. DAN
Josef PEKAROVIČ
Český svaz karate
Ing. Iveta PĚKNICOVÁ
2. DAN
Ing. Iveta PĚKNICOVÁ
Český svaz karate JKA
Mgr. Jaroslav PEŘINA
2. DAN
Mgr. Jaroslav PEŘINA
Český svaz karate
Aleš PETR
2. DAN
Aleš PETR
Český svaz karate JKA
Mgr Jaromír PLEČKA
2. DAN
Mgr Jaromír PLEČKA
Český svaz karate
Jan POBIŠ
2. DAN
Jan POBIŠ
Česká federace Kendó
Roman POKORNÝ
2. DAN
Roman POKORNÝ
Český svaz karate JKA
Linda PRIŠKINOVÁ
2. DAN
Linda PRIŠKINOVÁ
Český svaz karate JKA
Vladimír PRYČEK
2. DAN
Vladimír PRYČEK
Česká federace Kendó
Denisa PUCHOLTOVÁ
2. DAN
Denisa PUCHOLTOVÁ
Český svaz karate
Václav RADECHOVSKÝ
2. DAN
Václav RADECHOVSKÝ
Český svaz karate
Michal RÁLIŠ
2. DAN
Michal RÁLIŠ
Česká federace Kendó
Tomáš REICH
2. DAN
Tomáš REICH
Český svaz karate
Josef REJNEK
2. DAN
Josef REJNEK
Český svaz karate JKA
Martin RETHY
2. DAN
Martin RETHY
Český svaz karate
Jan RUTH
2. DAN
Jan RUTH
Český svaz karate
Martina RŮŽIČKOVÁ
2. DAN
Martina RŮŽIČKOVÁ
Český svaz karate
Bc. Ondřej SAMEK
2. DAN
Bc. Ondřej SAMEK
Český svaz karate JKA
Ing. Tomáš SCHIFFMANN
2. DAN
Ing. Tomáš SCHIFFMANN
Český svaz karate
Vojtěch SLÍVA
2. DAN
Vojtěch SLÍVA
Česká asoc. tradičního karate
Jiří SMÉKAL
2. DAN
Jiří SMÉKAL
Český svaz karate
Ing. Pavel SMUTNÝ
2. DAN
Ing. Pavel SMUTNÝ
Český svaz karate JKA
Tomáš SOUČEK
2. DAN
Tomáš SOUČEK
Český svaz karate
Petr SOVADINA
2. DAN
Petr SOVADINA
Český svaz karate JKA
Marie STEKLÁ
2. DAN
Marie STEKLÁ
Český svaz karate JKA
Michal STRNAD
2. DAN
Michal STRNAD
Český svaz karate JKA
Mgr. Lucie STRNADOVÁ
2. DAN
Mgr. Lucie STRNADOVÁ
Český svaz karate
Josef SÝKORA
2. DAN
Josef SÝKORA
Český svaz karate
Bc. Bohuslav ŠÁLA
2. DAN
Bc. Bohuslav ŠÁLA
Český svaz karate
Patrik ŠEFL
2. DAN
Patrik ŠEFL
SKIF CZ
Miloš ŠKODA
2. DAN
Miloš ŠKODA
Český svaz karate
Veronika ŠKODOVÁ DiS.
2. DAN
Veronika ŠKODOVÁ DiS.
Český svaz karate
Radek ŠKRABAL
2. DAN
Radek ŠKRABAL
Česká asoc. tradičního karate
Vojtěch ŠPETLÁK
2. DAN
Vojtěch ŠPETLÁK
Český svaz karate
Adam ŠPRINGER
2. DAN
Adam ŠPRINGER
Český svaz karate
Pavel ŠPRINGER
2. DAN
Pavel ŠPRINGER
Český svaz karate
Miroslav ŠTEFKA
2. DAN
Miroslav ŠTEFKA
Česká federace Kendó
Jakub ŠTĚPÁN
2. DAN
Jakub ŠTĚPÁN
Česká asoc. tradičního karate
Vladimír ŠVEHLA
2. DAN
Vladimír ŠVEHLA
SKIF CZ
Ing. Monika ŠVEJDOVÁ
2. DAN
Ing. Monika ŠVEJDOVÁ
Český svaz karate
Roman TRLÍK
2. DAN
Roman TRLÍK
Český svaz karate
Petr VÁCLAVÍK
2. DAN
Petr VÁCLAVÍK
Český svaz karate
Petr VÁGNER
2. DAN
Petr VÁGNER
Česká asoc. tradičního karate
Tomáš VALENA
2. DAN
Tomáš VALENA
Český svaz karate
Ing. Jan VALIŠ
2. DAN
Ing. Jan VALIŠ
Český svaz karate
PhDr. Zuzana VÁLKOVÁ
2. DAN
PhDr. Zuzana VÁLKOVÁ
Český svaz karate JKA
Vojtěch VALSA
2. DAN
Vojtěch VALSA
Česká federace Kendó
Ing. Bc. Pavel VAŘACHA Ph. D
2. DAN
Ing. Bc. Pavel VAŘACHA Ph. D
Česká federace Kendó
Mgr. Lubomír VAVERKA
2. DAN
Mgr. Lubomír VAVERKA
Český svaz karate Goju Ryu
Doc. Ing. Stanislav VĚCHET Ph.D.
2. DAN
Doc. Ing. Stanislav VĚCHET Ph.D.
Český svaz karate
Lucie VEITHOVÁ
2. DAN
Lucie VEITHOVÁ
Český svaz karate
Tomáš VENTURA
2. DAN
Tomáš VENTURA
Česká asoc. tradičního karate
Hana VENTUROVÁ
2. DAN
Hana VENTUROVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Andrea VERBÍKOVÁ
2. DAN
Andrea VERBÍKOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Andrey VERNIKOV
2. DAN
Andrey VERNIKOV
Český svaz karate JKA
Petr VÍŠKA
2. DAN
Petr VÍŠKA
Český svaz karate JKA
Robert VITMAJER
2. DAN
Robert VITMAJER
Český svaz karate JKA
Ing. Pavel VLK
2. DAN
Ing. Pavel VLK
Český svaz karate
Bc. Hubert WITOSZ
2. DAN
Bc. Hubert WITOSZ
Český svaz karate
Jakub ZÁBOJ
2. DAN
Jakub ZÁBOJ
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Petr ZÁZVORKA
2. DAN
Petr ZÁZVORKA
Český svaz karate
Mgr. Adam ZDOBINSKÝ
2. DAN
Mgr. Adam ZDOBINSKÝ
Český svaz karate JKA
Tereza ZELENDOVÁ
2. DAN
Tereza ZELENDOVÁ
Český svaz karate
Petra ŽÍDKOVÁ
2. DAN
Petra ŽÍDKOVÁ
Český svaz karate
Bc Marek ŽIŽKA
2. DAN
Bc Marek ŽIŽKA
Český svaz karate
Emílie ADÁMKOVÁ
1. DAN
Emílie ADÁMKOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Ing. Peter ANDRIS
1. DAN
Ing. Peter ANDRIS
Český svaz karate Goju Ryu
Václav ANDRLE
1. DAN
Václav ANDRLE
Český svaz karate
Lukáš ANDRLÍK
1. DAN
Lukáš ANDRLÍK
Česká federace Kendó
Mgr. Kateřina ANDRŠOVÁ
1. DAN
Mgr. Kateřina ANDRŠOVÁ
Český svaz karate JKA
Michal ANTOŠ
1. DAN
Michal ANTOŠ
Český svaz karate
Radek ANTOŠ
1. DAN
Radek ANTOŠ
Český svaz karate
Zuzana AUGUSTINOVÁ
1. DAN
Zuzana AUGUSTINOVÁ
Český svaz karate
Karolína BAČOVÁ
1. DAN
Karolína BAČOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Bc. Tomáš BALÍK
1. DAN
Bc. Tomáš BALÍK
Český svaz karate
Jan BARÁT
1. DAN
Jan BARÁT
Český svaz karate
Dominik BARTUŠKA
1. DAN
Dominik BARTUŠKA
Český svaz karate
Pavel BAŠISTA
1. DAN
Pavel BAŠISTA
Český svaz karate JKA
Petr BAUER
1. DAN
Petr BAUER
Český svaz karate JKA
Ester BĚDROŇOVÁ
1. DAN
Ester BĚDROŇOVÁ
Český svaz karate
Jana BĚLICOVÁ
1. DAN
Jana BĚLICOVÁ
Český svaz karate
Eliška BĚLÍČKOVÁ
1. DAN
Eliška BĚLÍČKOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Pavel BĚLOHLAVÝ
1. DAN
Pavel BĚLOHLAVÝ
Český svaz karate
Daniel BENEŠ
1. DAN
Daniel BENEŠ
Český svaz karate JKA
Milan BENEŠ
1. DAN
Milan BENEŠ
Český svaz karate JKA
Jiří BERAN
1. DAN
Jiří BERAN
Český svaz karate JKA
Matěj BEZDÍČEK
1. DAN
Matěj BEZDÍČEK
Český svaz karate
Mgr Martin BÍLEK
1. DAN
Mgr Martin BÍLEK
Český svaz karate JKA
Ing.Mgr. Monika BLEŠOVÁ
1. DAN
Ing.Mgr. Monika BLEŠOVÁ
Český svaz karate Goju Ryu
Ing. Jan BORGULA
1. DAN
Ing. Jan BORGULA
Český svaz karate
Karel BOURA
1. DAN
Karel BOURA
Český svaz karate
Roman BRABEC
1. DAN
Roman BRABEC
Český svaz karate
Šimon BRANDA
1. DAN
Šimon BRANDA
Český svaz karate
Josef BRODNÍČEK
1. DAN
Josef BRODNÍČEK
Český svaz karate
Tomáš BŘÍZA
1. DAN
Tomáš BŘÍZA
Český svaz karate
Jan BUDAŘ
1. DAN
Jan BUDAŘ
Český svaz karate JKA
Ing. Miroslav BUDÍN
1. DAN
Ing. Miroslav BUDÍN
Český svaz karate
Radek BUKOVANSKÝ
1. DAN
Radek BUKOVANSKÝ
Český svaz karate
Michal BUREŠ
1. DAN
Michal BUREŠ
Český svaz karate
Šárka BURÝŠKOVÁ
1. DAN
Šárka BURÝŠKOVÁ
Český svaz karate
Tomáš BUZEK
1. DAN
Tomáš BUZEK
Český svaz karate
Miroslav COUFAL
1. DAN
Miroslav COUFAL
Česká asoc. tradičního karate
Roman ČADA
1. DAN
Roman ČADA
Český svaz karate JKA
Jakub ČÁSTEČKA
1. DAN
Jakub ČÁSTEČKA
Česká asoc. tradičního karate
Mgr. Marek ČECHÁK
1. DAN
Mgr. Marek ČECHÁK
Česká asoc. tradičního karate
Ing. Jan ČERNÍK
1. DAN
Ing. Jan ČERNÍK
Český svaz karate
Ing. Čestmír ČERVENKA
1. DAN
Ing. Čestmír ČERVENKA
Česká asoc. tradičního karate
Elvíra DJEMILEVA
1. DAN
Elvíra DJEMILEVA
Český svaz karate
Karel DLOUHÝ
1. DAN
Karel DLOUHÝ
Český svaz karate
Dominik DOPIRÁK
1. DAN
Dominik DOPIRÁK
Česká asoc. tradičního karate
Barbora DORŇÁKOVÁ
1. DAN
Barbora DORŇÁKOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Ing. Jan DÖRRER
1. DAN
Ing. Jan DÖRRER
Český svaz karate
Hana DOSTÁLOVÁ
1. DAN
Hana DOSTÁLOVÁ
Český svaz karate
Jan DOUBEK
1. DAN
Jan DOUBEK
Česká asoc. tradičního karate
Ing. Jiří DOUBEK
1. DAN
Ing. Jiří DOUBEK
Český svaz karate JKA
MUDr. Jaroslav DUBA
1. DAN
MUDr. Jaroslav DUBA
Česká asoc. tradičního karate
Martin DUNKA
1. DAN
Martin DUNKA
Česká federace Kendó
Lubomír DVOŘÁK
1. DAN
Lubomír DVOŘÁK
Český svaz karate
Adam ECLER
1. DAN
Adam ECLER
Český svaz karate
Viktorie EICHLEROVÁ
1. DAN
Viktorie EICHLEROVÁ
Česká federace Kendó
Daniel ENGLER
1. DAN
Daniel ENGLER
Český svaz karate JKA
Bc. Denisa ESSER-VANĚČKOVÁ
1. DAN
Bc. Denisa ESSER-VANĚČKOVÁ
Český svaz karate
Peter FABIAN
1. DAN
Peter FABIAN
Český svaz karate
Jiří FELIX
1. DAN
Jiří FELIX
Český svaz karate
Petr FIALA
1. DAN
Petr FIALA
Český svaz karate Goju Ryu
Bc. Dominika FIALOVÁ
1. DAN
Bc. Dominika FIALOVÁ
Český svaz karate
Milan FILIP
1. DAN
Milan FILIP
Česká asoc. tradičního karate
Adam FISTER
1. DAN
Adam FISTER
Česká asoc. tradičního karate
Martin FIŠÁK
1. DAN
Martin FIŠÁK
Český svaz karate
Jan FIZEK
1. DAN
Jan FIZEK
Česká federace Kendó
Hana FLIEGEROVÁ
1. DAN
Hana FLIEGEROVÁ
Český svaz karate
Jan FORMÁNEK
1. DAN
Jan FORMÁNEK
Česká federace Kendó
Sabina FORSTOVÁ
1. DAN
Sabina FORSTOVÁ
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Jonáš FROUZ
1. DAN
Jonáš FROUZ
Český svaz karate
Radek FRÜHAUF
1. DAN
Radek FRÜHAUF
Český svaz karate
Milan FÜRST
1. DAN
Milan FÜRST
Český svaz karate
Jindřich GEISLER
1. DAN
Jindřich GEISLER
Český svaz karate Goju Ryu
Mgr. Michal GERŽA
1. DAN
Mgr. Michal GERŽA
Česká asoc. tradičního karate
JUDr. Marek GÖRGES
1. DAN
JUDr. Marek GÖRGES
Český svaz karate
Martina GREGOROVIČOVÁ
1. DAN
Martina GREGOROVIČOVÁ
Česká federace Kendó
Ing. Jana GROMESOVÁ
1. DAN
Ing. Jana GROMESOVÁ
Český svaz karate
Tereza HÁJKOVÁ
1. DAN
Tereza HÁJKOVÁ
Český svaz karate
Ing. Petr HÁLA
1. DAN
Ing. Petr HÁLA
Český svaz karate JKA
Jiří HALADA
1. DAN
Jiří HALADA
Český svaz karate JKA
Jana HAMROVÁ
1. DAN
Jana HAMROVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Michaela HAOVÁ
1. DAN
Michaela HAOVÁ
Český svaz karate JKA
Jana HAVLÁKOVÁ
1. DAN
Jana HAVLÁKOVÁ
Český svaz karate JKA
Ondřej HAVLÍČEK
1. DAN
Ondřej HAVLÍČEK
Česká federace Kendó
Petr HAVLÍČEK
1. DAN
Petr HAVLÍČEK
Česká federace Kendó
Jiří HERMAN
1. DAN
Jiří HERMAN
Český svaz karate JKA
Petr HERMANN
1. DAN
Petr HERMANN
Český svaz karate
Ing. Tomáš HEŘMAN
1. DAN
Ing. Tomáš HEŘMAN
Český svaz karate
MUDr. Tomáš HEŘMAN
1. DAN
MUDr. Tomáš HEŘMAN
Český svaz karate JKA
Miloslav HLUBUČEK
1. DAN
Miloslav HLUBUČEK
Český svaz karate
Bc. Petr HNILIČKA
1. DAN
Bc. Petr HNILIČKA
Český svaz karate JKA
Ivo HOFFMAN
1. DAN
Ivo HOFFMAN
Český svaz karate
Jakub HOLOTÍK
1. DAN
Jakub HOLOTÍK
Česká asoc. tradičního karate
Zuzana HOLUBCOVÁ
1. DAN
Zuzana HOLUBCOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Ivana HORDĚJČUKOVÁ
1. DAN
Ivana HORDĚJČUKOVÁ
Český svaz karate
Štěpán HOUDEK Mudr
1. DAN
Štěpán HOUDEK Mudr
Český svaz karate
Ing. Hana HRABCOVÁ
1. DAN
Ing. Hana HRABCOVÁ
Český svaz karate
Luděk HRADECKÝ
1. DAN
Luděk HRADECKÝ
Česká asoc. tradičního karate
Jiří HRDLIČKA
1. DAN
Jiří HRDLIČKA
Český svaz karate JKA
Jan HRUŠECKÝ
1. DAN
Jan HRUŠECKÝ
Česká federace Kendó
Lucie HŘIBOVÁ
1. DAN
Lucie HŘIBOVÁ
Česká federace Kendó
Mgr David HUBEŇÁK
1. DAN
Mgr David HUBEŇÁK
Český svaz karate
Bc. Kateřina HURDÁLKOVÁ Dis.
1. DAN
Bc. Kateřina HURDÁLKOVÁ Dis.
SKIF CZ
Tomáš HYNEK
1. DAN
Tomáš HYNEK
Český svaz karate
Zbyněk CHALUPNÝ
1. DAN
Zbyněk CHALUPNÝ
Český svaz karate
Tomáš CHLUBNA
1. DAN
Tomáš CHLUBNA
Česká asoc. tradičního karate
Ing. Šimon CHMELÁR
1. DAN
Ing. Šimon CHMELÁR
Český svaz karate Goju Ryu
Ing. Roman CHUDÁČEK
1. DAN
Ing. Roman CHUDÁČEK
Česká asoc. tradičního karate
Štěpán CHVÁTAL
1. DAN
Štěpán CHVÁTAL
Český svaz karate
Nikola CHYBÍKOVÁ
1. DAN
Nikola CHYBÍKOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Martin IŠTVÁNEK
1. DAN
Martin IŠTVÁNEK
Český svaz karate Goju Ryu
Stanislav IŠTVÁNEK
1. DAN
Stanislav IŠTVÁNEK
Český svaz karate Goju Ryu
Petr JANDA
1. DAN
Petr JANDA
Český svaz karate
Andrea JANÍKOVÁ
1. DAN
Andrea JANÍKOVÁ
Český svaz karate
Marek JANOUCH
1. DAN
Marek JANOUCH
Český svaz karate
Vladislava JAROŠOVÁ
1. DAN
Vladislava JAROŠOVÁ
Česká federace Kendó
Miloš JEDLIČKA
1. DAN
Miloš JEDLIČKA
Český svaz karate
Jana JEDLIČKOVÁ
1. DAN
Jana JEDLIČKOVÁ
Český svaz karate JKA
Daniel JENDRZEJ
1. DAN
Daniel JENDRZEJ
Český svaz karate
Miroslav JOSKA
1. DAN
Miroslav JOSKA
Český svaz karate
Karel JUNEK
1. DAN
Karel JUNEK
Český svaz karate JKA
Lenka JŮZOVÁ
1. DAN
Lenka JŮZOVÁ
Český svaz karate
Nikola JŮZOVÁ
1. DAN
Nikola JŮZOVÁ
Česká Asociace Budo Karate
Český svaz karate
Martin KÁČER
1. DAN
Martin KÁČER
Česká asoc. tradičního karate
Jan KALAMEN
1. DAN
Jan KALAMEN
Český svaz karate
Jan KALKUŠ
1. DAN
Jan KALKUŠ
Český svaz karate JKA
Jan KAŠPAR
1. DAN
Jan KAŠPAR
Český svaz karate
Petr KAŠPÁREK
1. DAN
Petr KAŠPÁREK
Česká asoc. tradičního karate
Lenka KAŠPAROVÁ
1. DAN
Lenka KAŠPAROVÁ
Český svaz karate
David KAVÁLEK
1. DAN
David KAVÁLEK
Český svaz karate
Martina KAVÁLKOVÁ
1. DAN
Martina KAVÁLKOVÁ
Český svaz karate
Pavel KERNAŠEVIČ
1. DAN
Pavel KERNAŠEVIČ
Český svaz karate
Bc. Jakub KIELE
1. DAN
Bc. Jakub KIELE
Český svaz karate JKA
Patrik KLAPAL
1. DAN
Patrik KLAPAL
Český svaz karate
Patricie KLAPALOVÁ
1. DAN
Patricie KLAPALOVÁ
Český svaz karate
Radek KLEIN
1. DAN
Radek KLEIN
Český svaz karate
Květa KLEMENTOVÁ
1. DAN
Květa KLEMENTOVÁ
Český svaz karate
Bc. Ladislav KLIMENT
1. DAN
Bc. Ladislav KLIMENT
Český svaz karate JKA
Roman KLIMEŠ
1. DAN
Roman KLIMEŠ
Český svaz karate JKA
Jiří KLINER
1. DAN
Jiří KLINER
Český svaz karate JKA
Ing. Milan KLUKÁČEK
1. DAN
Ing. Milan KLUKÁČEK
Český svaz karate
PharmDr Jana KNEIFLOVÁ
1. DAN
PharmDr Jana KNEIFLOVÁ
Český svaz karate JKA
František KOCOUREK
1. DAN
František KOCOUREK
Český svaz karate
Vlastimil KOCOUREK
1. DAN
Vlastimil KOCOUREK
Česká asoc. tradičního karate
Naděžda KOČANDRLOVÁ
1. DAN
Naděžda KOČANDRLOVÁ
Český svaz karate
Jan KOČÍ
1. DAN
Jan KOČÍ
Český svaz karate
Jindřich KOČÍ
1. DAN
Jindřich KOČÍ
Český svaz karate JKA
Vojtěch KOČÍ
1. DAN
Vojtěch KOČÍ
Český svaz karate
Barbora KOČTÁŘOVÁ
1. DAN
Barbora KOČTÁŘOVÁ
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Jiří KOHÁK
1. DAN
Jiří KOHÁK
Český svaz karate
Adéla KOŇAŘÍKOVÁ
1. DAN
Adéla KOŇAŘÍKOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Ondřej KONDELÍK
1. DAN
Ondřej KONDELÍK
Český svaz karate
Petr KONFRŠT
1. DAN
Petr KONFRŠT
Český svaz karate
Josef KOPAČ
1. DAN
Josef KOPAČ
Český svaz karate JKA
Libor KOPECKÝ
1. DAN
Libor KOPECKÝ
Český svaz karate
Veronika KOPEČNÁ
1. DAN
Veronika KOPEČNÁ
Český svaz karate
Lucie KÖPPELOVÁ
1. DAN
Lucie KÖPPELOVÁ
Český svaz karate
Český svaz karate JKA
Lukáš KOPULETÝ
1. DAN
Lukáš KOPULETÝ
Česká federace Kendó
Jakub KORBEL
1. DAN
Jakub KORBEL
Česká federace Kendó
Mgr. Martin KOSEK
1. DAN
Mgr. Martin KOSEK
Český svaz karate
Ondřej KOŠŤÁL
1. DAN
Ondřej KOŠŤÁL
Český svaz karate
Karel KOTMEL
1. DAN
Karel KOTMEL
Český svaz karate
Přemysl KOTOUL
1. DAN
Přemysl KOTOUL
Česká federace Kendó
Jan KOUDELKA
1. DAN
Jan KOUDELKA
Český svaz karate
Jiří KOUTNÍK
1. DAN
Jiří KOUTNÍK
Česká federace Kendó
Tomáš KRAJČOVIČ
1. DAN
Tomáš KRAJČOVIČ
Český svaz karate
Jakub KRÁLÍČEK
1. DAN
Jakub KRÁLÍČEK
Český svaz karate
Josef KRATOCHVÍL
1. DAN
Josef KRATOCHVÍL
Český svaz karate
Bc. Vojtěch KRATOCHVÍL
1. DAN
Bc. Vojtěch KRATOCHVÍL
Český svaz karate
Bc. David KREJČA
1. DAN
Bc. David KREJČA
Český svaz karate
Štěpán KREJČÍK
1. DAN
Štěpán KREJČÍK
Český svaz karate JKA
Radim KRETÍK
1. DAN
Radim KRETÍK
Česká asoc. tradičního karate
Alena KRETÍKOVÁ
1. DAN
Alena KRETÍKOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Mgr. Petr KROC
1. DAN
Mgr. Petr KROC
Český svaz karate
Jakub KROULÍK
1. DAN
Jakub KROULÍK
Český svaz karate
Ing. David KRYBUS
1. DAN
Ing. David KRYBUS
Česká asoc. tradičního karate
Jiří KRYCH
1. DAN
Jiří KRYCH
Český svaz karate
Veronika KŘIVÁKOVÁ
1. DAN
Veronika KŘIVÁKOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Matěj KŘÍŽEK
1. DAN
Matěj KŘÍŽEK
Česká asoc. tradičního karate
Sabina KŘÍŽOVÁ
1. DAN
Sabina KŘÍŽOVÁ
Český svaz karate
Jaromír KUBÁT
1. DAN
Jaromír KUBÁT
Český svaz karate
Jaroslav KUBĚNA
1. DAN
Jaroslav KUBĚNA
Česká asoc. tradičního karate
Miroslav KUBÍČEK
1. DAN
Miroslav KUBÍČEK
Český svaz karate
Ing. Martin KUBIČINA
1. DAN
Ing. Martin KUBIČINA
Český svaz karate
Petr KUBIČKA
1. DAN
Petr KUBIČKA
Český svaz karate
Petr KUDA
1. DAN
Petr KUDA
Česká federace Kendó
Jiří KULÍK
1. DAN
Jiří KULÍK
Český svaz karate
Martin KULÍK
1. DAN
Martin KULÍK
Český svaz karate
Ing. Pavel KUNC
1. DAN
Ing. Pavel KUNC
Český svaz karate JKA
Petr KUNDRÁT
1. DAN
Petr KUNDRÁT
Český svaz karate
Miroslava KURKOVÁ
1. DAN
Miroslava KURKOVÁ
Český svaz karate
Jan KŮZL
1. DAN
Jan KŮZL
Český svaz karate
Jan KVĚT
1. DAN
Jan KVĚT
Český svaz karate JKA
Michal KYNCL
1. DAN
Michal KYNCL
Český svaz karate
Šimon LABIŠ
1. DAN
Šimon LABIŠ
Česká asoc. tradičního karate
Lukáš LANGER
1. DAN
Lukáš LANGER
Český svaz karate JKA
Ing. arch. Ivana LAŠTŮVKOVÁ
1. DAN
Ing. arch. Ivana LAŠTŮVKOVÁ
Český svaz karate Goju Ryu
Kristián LECIÁN
1. DAN
Kristián LECIÁN
Český svaz karate
Adéla LEHEČKOVÁ
1. DAN
Adéla LEHEČKOVÁ
Český svaz karate
Petra LEVÁ-STRNADOVÁ
1. DAN
Petra LEVÁ-STRNADOVÁ
Český svaz karate
Jitka LIĎÁKOVÁ
1. DAN
Jitka LIĎÁKOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Tomáš LINDNER
1. DAN
Tomáš LINDNER
Česká federace Kendó
Bc. Luděk LINHA
1. DAN
Bc. Luděk LINHA
Český svaz karate
Jakub LOHNICKÝ
1. DAN
Jakub LOHNICKÝ
Česká federace Kendó
Jana LYSOŇKOVÁ
1. DAN
Jana LYSOŇKOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Michaela MACEČKOVÁ
1. DAN
Michaela MACEČKOVÁ
Česká federace Kendó
Viktor MAČURA
1. DAN
Viktor MAČURA
Český svaz karate JKA
Radmila MACHÁČKOVÁ
1. DAN
Radmila MACHÁČKOVÁ
Český svaz karate
Bára MALČÁNKOVÁ
1. DAN
Bára MALČÁNKOVÁ
Český svaz karate JKA
Miroslav MALIŇÁK
1. DAN
Miroslav MALIŇÁK
Český svaz karate JKA
Vít MÁLIŠ
1. DAN
Vít MÁLIŠ
Česká federace Kendó
Ing. Aleš MAREK
1. DAN
Ing. Aleš MAREK
Český svaz karate
MVDr. Zdeněk MAREK
1. DAN
MVDr. Zdeněk MAREK
Český svaz karate
Bc Ladislav MAREŠ
1. DAN
Bc Ladislav MAREŠ
Český svaz karate
Ing Ladislav MAREŠ
1. DAN
Ing Ladislav MAREŠ
Český svaz karate
Olívie MARKOVÁ
1. DAN
Olívie MARKOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Aneta MARKUŠOVÁ
1. DAN
Aneta MARKUŠOVÁ
Český svaz karate
Jan MASOPUST
1. DAN
Jan MASOPUST
Český svaz karate JKA
Jarmila MASOPUSTOVÁ
1. DAN
Jarmila MASOPUSTOVÁ
Český svaz karate JKA
Jindřich MAŠLÁŇ
1. DAN
Jindřich MAŠLÁŇ
Česká asoc. tradičního karate
Vojtěch MAŠLÁŇ
1. DAN
Vojtěch MAŠLÁŇ
Česká asoc. tradičního karate
Tereza MATĚJKOVÁ
1. DAN
Tereza MATĚJKOVÁ
Český svaz karate
Silvestr MATOCHA
1. DAN
Silvestr MATOCHA
Český svaz karate
Daniel MATOUŠEK
1. DAN
Daniel MATOUŠEK
Český svaz karate JKA
Marek MEDVE
1. DAN
Marek MEDVE
Český svaz karate
Jiří MĚKUTA
1. DAN
Jiří MĚKUTA
Český svaz karate
Jitka MĚKUTOVÁ
1. DAN
Jitka MĚKUTOVÁ
Český svaz karate
Miroslav MERFAIT
1. DAN
Miroslav MERFAIT
Český svaz karate JKA
Mgr.Ing. Jan MERTL
1. DAN
Mgr.Ing. Jan MERTL
Český svaz karate
Vojtěch MÉSZÁROS
1. DAN
Vojtěch MÉSZÁROS
Český svaz karate
Pavla MEZZEIOVÁ
1. DAN
Pavla MEZZEIOVÁ
Český svaz karate
Ing. Martin MICHAJLEC
1. DAN
Ing. Martin MICHAJLEC
Český svaz karate
Petr MICHONĚK
1. DAN
Petr MICHONĚK
Česká asoc. tradičního karate
Kateřina MIKLOVÁ
1. DAN
Kateřina MIKLOVÁ
Český svaz karate
Ján MIKULA
1. DAN
Ján MIKULA
Český svaz karate JKA
Ing. Filip MILER
1. DAN
Ing. Filip MILER
Český svaz karate
Jaroslav MIMRA
1. DAN
Jaroslav MIMRA
Český svaz karate
Petr MIŠNER
1. DAN
Petr MIŠNER
Český svaz karate JKA
Jiří MLÍKA
1. DAN
Jiří MLÍKA
Český svaz karate
Christian MORCILLO-GALLARDO
1. DAN
Christian MORCILLO-GALLARDO
Český svaz karate
Eva MOTLOVÁ
1. DAN
Eva MOTLOVÁ
Český svaz karate
Sebastian MRÁZ
1. DAN
Sebastian MRÁZ
Česká federace Kendó
ing. Pavel MRTKA
1. DAN
ing. Pavel MRTKA
Česká asoc. tradičního karate
Ing. Evžen NESROVNAL
1. DAN
Ing. Evžen NESROVNAL
Český svaz karate JKA
Mgr. Jitka NEZVALOVÁ
1. DAN
Mgr. Jitka NEZVALOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Luděk NIKODÝM
1. DAN
Luděk NIKODÝM
Český svaz karate
Jitka NOVÁKOVÁ
1. DAN
Jitka NOVÁKOVÁ
Český svaz karate JKA
Pavel NOVOTNÝ
1. DAN
Pavel NOVOTNÝ
Český svaz karate
MUDr. Ivana OBHLÍDALOVÁ
1. DAN
MUDr. Ivana OBHLÍDALOVÁ
Český svaz karate
Miroslav ODLOŽILÍK
1. DAN
Miroslav ODLOŽILÍK
Český svaz karate Goju Ryu
Jaroslav OLŠÁK
1. DAN
Jaroslav OLŠÁK
Český svaz karate Goju Ryu
Firas OUKDE
1. DAN
Firas OUKDE
Český svaz karate JKA
Josef PACOVSKÝ
1. DAN
Josef PACOVSKÝ
Český svaz karate
Český svaz karate JKA
Petr PAROUBEK
1. DAN
Petr PAROUBEK
Český svaz karate
Ing. Andrea PASTORKOVÁ
1. DAN
Ing. Andrea PASTORKOVÁ
Český svaz karate
Mgr Petra PECEKOVÁ
1. DAN
Mgr Petra PECEKOVÁ
Český svaz karate
Mgr. Miroslav PECKA
1. DAN
Mgr. Miroslav PECKA
Český svaz karate
Jitka PECHANOVÁ
1. DAN
Jitka PECHANOVÁ
Český svaz karate JKA
Marek PECHAR
1. DAN
Marek PECHAR
Český svaz karate
Mgr. Magda PELECHOVÁ
1. DAN
Mgr. Magda PELECHOVÁ
Český svaz karate
Pavel PERTLÍČEK
1. DAN
Pavel PERTLÍČEK
Český svaz karate JKA
Roman PEŠÍR
1. DAN
Roman PEŠÍR
Český svaz karate
Ing. Pavel PETR
1. DAN
Ing. Pavel PETR
Český svaz karate Goju Ryu
Lenka PETŘEKOVÁ
1. DAN
Lenka PETŘEKOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Tomáš PLACHÝ
1. DAN
Tomáš PLACHÝ
Český svaz karate JKA
Bc. Regina PLAŠILOVÁ
1. DAN
Bc. Regina PLAŠILOVÁ
Český svaz karate
Libor PODROUŽEK
1. DAN
Libor PODROUŽEK
Český svaz karate
Michal POKORNÝ
1. DAN
Michal POKORNÝ
Český svaz karate JKA
Vít POKORNÝ
1. DAN
Vít POKORNÝ
Česká asoc. tradičního karate
Alena POLÁKOVÁ
1. DAN
Alena POLÁKOVÁ
Český svaz karate
Michal POLANECKÝ
1. DAN
Michal POLANECKÝ
Český svaz karate JKA
Petr POLOMIS
1. DAN
Petr POLOMIS
Český svaz karate JKA
Filip POPELKA
1. DAN
Filip POPELKA
Česká asoc. tradičního karate
Mgr. Petra PUNNEROVÁ
1. DAN
Mgr. Petra PUNNEROVÁ
Český svaz karate
Vladimíra RAČÁKOVÁ
1. DAN
Vladimíra RAČÁKOVÁ
Český svaz karate
Milan RAŠÍN
1. DAN
Milan RAŠÍN
Česká federace Kendó
Marcel REBRO
1. DAN
Marcel REBRO
Český svaz karate
Aneta REISSLEROVÁ
1. DAN
Aneta REISSLEROVÁ
Česká federace Kendó
Petr RICHTER
1. DAN
Petr RICHTER
Český svaz karate
Stanislav RYBÁČEK
1. DAN
Stanislav RYBÁČEK
Český svaz karate
Dominika ŘEHÁKOVÁ
1. DAN
Dominika ŘEHÁKOVÁ
Český svaz karate
Kristýna ŘEHÁKOVÁ
1. DAN
Kristýna ŘEHÁKOVÁ
Český svaz karate
Štěpán ŘEZNÍČEK
1. DAN
Štěpán ŘEZNÍČEK
Český svaz karate
Karel SAMEK
1. DAN
Karel SAMEK
Český svaz karate JKA
Mgr. Petra SEDLÁČKOVÁ
1. DAN
Mgr. Petra SEDLÁČKOVÁ
Český svaz karate
Marek SEJK
1. DAN
Marek SEJK
Česká federace Kendó
Miloš SEJKORA
1. DAN
Miloš SEJKORA
Český svaz karate
Mgr Svatopluk SEKANINA Mgr
1. DAN
Mgr Svatopluk SEKANINA Mgr
Český svaz karate
Kateřina SENDLEROVÁ
1. DAN
Kateřina SENDLEROVÁ
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Irina SERGEJEVA
1. DAN
Irina SERGEJEVA
Česká federace Kendó
Ivan SIMANDL
1. DAN
Ivan SIMANDL
Český svaz karate
Petr SKALNÍK
1. DAN
Petr SKALNÍK
Český svaz karate Goju Ryu
Petra SKOUPILOVÁ
1. DAN
Petra SKOUPILOVÁ
Český svaz karate JKA
Jakub SLANAŘ
1. DAN
Jakub SLANAŘ
Český svaz karate
Miroslav SLEZÁK
1. DAN
Miroslav SLEZÁK
Česká asoc. tradičního karate
Roman SLIWKA
1. DAN
Roman SLIWKA
Český svaz karate Goju Ryu
Lucie SLOVÁČKOVÁ
1. DAN
Lucie SLOVÁČKOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
David SMÉKAL
1. DAN
David SMÉKAL
Český svaz karate
Ing. Miroslav SOMMER
1. DAN
Ing. Miroslav SOMMER
Český svaz karate
Lubomír SOUČEK
1. DAN
Lubomír SOUČEK
Český svaz karate
Josef SOUKUP
1. DAN
Josef SOUKUP
Český svaz karate
Milan SOUKUP
1. DAN
Milan SOUKUP
Český svaz karate
Miroslav SPÁČIL
1. DAN
Miroslav SPÁČIL
Český svaz karate
Petr STEJSKAL
1. DAN
Petr STEJSKAL
Česká federace Kendó
Jan STROPNICKÝ
1. DAN
Jan STROPNICKÝ
Český svaz karate
David SŮKAL
1. DAN
David SŮKAL
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Milan SŮRA
1. DAN
Milan SŮRA
Český svaz karate
Jiří SVOBODA
1. DAN
Jiří SVOBODA
Český svaz karate
Petr SVOBODA
1. DAN
Petr SVOBODA
Český svaz karate
Jan SVOZIL
1. DAN
Jan SVOZIL
Český svaz karate
Aneta ŠABOVÁ
1. DAN
Aneta ŠABOVÁ
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Dominika ŠABOVÁ
1. DAN
Dominika ŠABOVÁ
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Ing. Miroslav ŠÁLA , CEMS MIM
1. DAN
Ing. Miroslav ŠÁLA , CEMS MIM
Český svaz karate
Martin ŠAUER
1. DAN
Martin ŠAUER
Český svaz karate
Mgr. David ŠENKÝŘ
1. DAN
Mgr. David ŠENKÝŘ
Český svaz karate
Diana ŠIDLIKOVSKÁ
1. DAN
Diana ŠIDLIKOVSKÁ
Česká federace Kendó
Lucie ŠIFNEROVÁ
1. DAN
Lucie ŠIFNEROVÁ
Česká federace Kendó
Petra ŠIFNEROVÁ
1. DAN
Petra ŠIFNEROVÁ
Česká federace Kendó
Jiří ŠIKULA
1. DAN
Jiří ŠIKULA
Český svaz karate
František ŠILHAVÝ
1. DAN
František ŠILHAVÝ
Český svaz karate
Saša ŠINDEL
1. DAN
Saša ŠINDEL
Česká asoc. tradičního karate
Marek ŠÍPEK
1. DAN
Marek ŠÍPEK
SKIF CZ
Libor ŠKAŘUPA
1. DAN
Libor ŠKAŘUPA
Český svaz karate
Ing. Darina ŠKAŘUPOVÁ
1. DAN
Ing. Darina ŠKAŘUPOVÁ
Český svaz karate
Bc.Ing. René ŠKODA
1. DAN
Bc.Ing. René ŠKODA
Český svaz karate
Josef ŠLAHŮNEK
1. DAN
Josef ŠLAHŮNEK
Český svaz karate JKA
Michal ŠOLC
1. DAN
Michal ŠOLC
Český svaz karate
Milan ŠOLTYS
1. DAN
Milan ŠOLTYS
Český svaz karate
Český svaz karate JKA
Jan ŠRÁMEK
1. DAN
Jan ŠRÁMEK
Český svaz karate
Ing. Kateřina ŠTĚPÁNOVÁ
1. DAN
Ing. Kateřina ŠTĚPÁNOVÁ
Český svaz karate JKA
Mgr. Klára ŠTĚPÁNOVÁ
1. DAN
Mgr. Klára ŠTĚPÁNOVÁ
Český svaz karate JKA
Naďa ŠTĚPÁNOVÁ
1. DAN
Naďa ŠTĚPÁNOVÁ
Český svaz karate JKA
Radek ŠTĚRBA
1. DAN
Radek ŠTĚRBA
Česká asoc. tradičního karate
JUDr Milan ŠTĚTINA
1. DAN
JUDr Milan ŠTĚTINA
Český svaz karate
Petr ŠVARC
1. DAN
Petr ŠVARC
Český svaz karate
Matteo TAMBORLANI
1. DAN
Matteo TAMBORLANI
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Šimon TERČ
1. DAN
Šimon TERČ
Česká asoc. tradičního karate
Milan TESAŘ
1. DAN
Milan TESAŘ
Český svaz karate
Ladislav TOBIÁŠ
1. DAN
Ladislav TOBIÁŠ
Česká federace Kendó
Lukáš TOMANÍK
1. DAN
Lukáš TOMANÍK
Česká asoc. tradičního karate
Pavel TOMEČEK
1. DAN
Pavel TOMEČEK
Česká asoc. tradičního karate
Mgr. Michal TRUČKA
1. DAN
Mgr. Michal TRUČKA
Česká asoc. tradičního karate
Tien TRUONG-MANH
1. DAN
Tien TRUONG-MANH
Český svaz karate
Phuc TRUONG-VAN
1. DAN
Phuc TRUONG-VAN
Český svaz karate
Karel TŘÍSKA
1. DAN
Karel TŘÍSKA
Česká federace Kendó
Martin TÚMA
1. DAN
Martin TÚMA
Český svaz karate
Jaroslav VANČURA
1. DAN
Jaroslav VANČURA
Český svaz karate
Mgr. Petr VANĚČEK
1. DAN
Mgr. Petr VANĚČEK
Český svaz karate
Erwan VARNA
1. DAN
Erwan VARNA
Český svaz karate JKA
Bc. Jaroslav VAŠEK
1. DAN
Bc. Jaroslav VAŠEK
Český svaz karate
Jan VAŠÍČEK
1. DAN
Jan VAŠÍČEK
Český svaz karate
Ing. Stanislav VAŠÍČEK
1. DAN
Ing. Stanislav VAŠÍČEK
Český svaz karate JKA
Dominika VAŠÍČKOVÁ
1. DAN
Dominika VAŠÍČKOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Mgr. Lubomír VAVERKA
1. DAN
Mgr. Lubomír VAVERKA
Český svaz karate
Dita VAVRLOVÁ
1. DAN
Dita VAVRLOVÁ
Česká federace Kendó
Petra VÁVROVÁ
1. DAN
Petra VÁVROVÁ
Český svaz karate
Ing Miroslav VEJČÍK
1. DAN
Ing Miroslav VEJČÍK
Český svaz karate
Daniel VESELÝ
1. DAN
Daniel VESELÝ
Česká asoc. tradičního karate
Pavel VEVERKA
1. DAN
Pavel VEVERKA
Český svaz karate
Lukáš VIK
1. DAN
Lukáš VIK
Český svaz karate
Filip VÍT
1. DAN
Filip VÍT
Český svaz karate
Radovan VÍTÁMVÁS
1. DAN
Radovan VÍTÁMVÁS
Český svaz karate JKA
Jana VITOŇOVÁ
1. DAN
Jana VITOŇOVÁ
Český svaz karate JKA
Mgr Karel VLČEK
1. DAN
Mgr Karel VLČEK
Český svaz karate
Zdeněk VLČEK
1. DAN
Zdeněk VLČEK
Český svaz karate
Ing. Radovan VOJTÁŠ
1. DAN
Ing. Radovan VOJTÁŠ
Český svaz karate
Ing. Drahoš VOKŘÁL
1. DAN
Ing. Drahoš VOKŘÁL
Český svaz karate
Matyáš VONDRA
1. DAN
Matyáš VONDRA
Česká federace Kendó
Simona VONTOROVÁ
1. DAN
Simona VONTOROVÁ
Český svaz karate JKA
Robert VYCHODIL
1. DAN
Robert VYCHODIL
Česká asoc. tradičního karate
Michal WALDER
1. DAN
Michal WALDER
Český svaz karate JKA
Sousuke YOTSUMOTO
1. DAN
Sousuke YOTSUMOTO
Česká federace Kendó
Ted ZAHRADIL
1. DAN
Ted ZAHRADIL
Česká asoc. tradičního karate
Pavel ZACH
1. DAN
Pavel ZACH
Český svaz karate
Český svaz karate JKA
Tomáš ZAŤKO
1. DAN
Tomáš ZAŤKO
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Adam ZBIJOWSKI
1. DAN
Adam ZBIJOWSKI
Česká federace Kendó
Karel ZDEŠEK
1. DAN
Karel ZDEŠEK
Český svaz karate
Patrik ZEMAN
1. DAN
Patrik ZEMAN
Český svaz karate
Radek ZIKMUND
1. DAN
Radek ZIKMUND
Český svaz karate
Tomáš ZUZAŇÁK
1. DAN
Tomáš ZUZAŇÁK
Česká asoc. tradičního karate
Ondřej ŽAMPACH
1. DAN
Ondřej ŽAMPACH
Český svaz karate
Český svaz karate JKA
Kateřina ŽÍDKOVÁ
1. DAN
Kateřina ŽÍDKOVÁ
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu