Česká asoc. tradičního karate

Mistrovství České republiky ČATK 2017 (7.10.2017)
435 startů, 240 závodníků, 15 klubů
Kata, žáci-žačky A
Dominik LOUČKA8.kyuSKP VsetínMichal JANEŠÍK7.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)Izabela JANUŠOVÁAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Eliška SKALNÍKOVÁ8.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Tomáš BĚLAŠKA8.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Ella MIKULÁŠTÍKOVÁ8.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Matyáš HORČIČKA7.kyuAkademie karate Brno, z.s.Hugo-Bom SIMONSEN7.kyuAkademie karate Brno, z.s.Klára PEROUTKOVÁ8.kyuCentrum tradičního karate PrahaLibuše KMÍNKOVÁ8.kyuCentrum tradičního karate PrahaPetr BLAŽEK8.kyuCentrum tradičního karate PrahaJulie SOMMEROVÁ8.kyuCentrum tradičního karate PrahaTeodor PÁTÍK7.kyuAkademie karate ZlínMaxmilián STOJAR7.kyuAkademie karate ZlínRozálie TOMŠŮ7.kyuAkademie karate Zlín
Kata, žáci B (9.- 7. kyu)
Kevin BUBELA6.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemDavid BĚHAL7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemDavid CIPRO8.kyuCentrum karate BerounAdam KOŠICKÝ7.kyuTJ Tesla Brno z.s.Štěpán KOŘÉNEK7.kyuSKP VsetínPetr VRÁTNIK8.kyuSKP VsetínJakub LOSKOT7.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)Denis BRYCHTA7.kyuAkademie karate Brno, z.s.Denis MÁČAL7.kyuAkademie karate Brno, z.s.Kryštof KONEČNÝ7.kyuAkademie karate Brno, z.s.Šimon PAVELKA8.kyuAkademie karate Brno, z.s.Marek HOJKA7.kyuCentrum tradičního karate PrahaAntonín ŠKVOR7.kyuCentrum tradičního karate PrahaJonáš FRANC7.kyuAkademie karate ZlínJan KAŠPAR7.kyuAkademie karate Zlín
Kata, žákyně B (9.- 7. kyu)
Aneta JURYGÁČKOVÁ7.kyuSKP VsetínEva KOVÁŘOVÁ7.kyuSKP VsetínDavid MAŇÁK8.kyuSKP VsetínMarion MAJERČÍKOVÁ7.kyuKlub tradičního karate TáborŠárka MATEJOVÁAkademie karate Brno, z.s.Tereza SUCHÁ8.kyuCentrum tradičního karate Praha
Kata, žáci B (6.- 1.kyu)
Michal KITTL6.kyuCentrum karate OlomoucMichal STACH6.kyuCentrum karate OlomoucAdam POSPÍŠIL5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemPetr DÖME4.kyuTJ Tesla Brno z.s.Richard MAILBEK6.kyuTJ Tesla Brno z.s.Matyáš ZVĚŘINA5.kyuKlub tradičního karate TáborDavid DOPIRÁK6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Petr BĚLAŠKA6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Jakub MIKULÁŠTÍK6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Adrian-Daniel TROJOVSKÝ6.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Chris-Leon KREČMER4.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Patrik BAČO4.kyuCentrum tradičního karate PrahaPatrik ODOLAN6.kyuCentrum tradičního karate PrahaStanislav MATÚŠEK3.kyuAkademie karate ZlínDominik PÁTÍK4.kyuAkademie karate Zlín
Kata, žákyně B (6.- 1.kyu)
Viktorie SZEWCZYKOVÁ3.kyuTóshidó ValticeNela NAVRÁTILOVÁ6.kyuSKP VsetínSofie PROKEŠOVÁ6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Barbora POBOŘILOVÁ6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Leontýna BÉMOVÁ4.kyuAkademie karate ZlínAdriana KNÁPKOVÁ6.kyuAkademie karate Zlín
Kata, žáci C (9.- 7. kyu)
Matyáš HORÁK6.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemŠtěpán ŠESTÁK8.kyuCentrum karate BerounŠtěpán ROTREKL7.kyuTJ Tesla Brno z.s.Pavlína KŘUPALOVÁ8.kyuSKP VsetínAdam SČENSNÝ7.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)Robert ŠKROCH7.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)Nicolas NOVÁK7.kyuAkademie karate Brno, z.s.Hoang-Minh PHAN7.kyuAkademie karate Brno, z.s.Denis CHAMBA8.kyuAkademie karate Brno, z.s.Robin RÝDL8.kyuCentrum karate BerounVojtěch METELKA7.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Dominik SUCHÝ7.kyuCentrum tradičního karate PrahaMikuláš PEROUTKA7.kyuCentrum tradičního karate PrahaJosef KMÍNEK8.kyuCentrum tradičního karate PrahaVít SOMMER7.kyuCentrum tradičního karate Praha
Kata, žákyně C (9.- 7. kyu)
Sofie HUSÁROVÁ7.kyuTJ Tesla Brno z.s.Karolina JANEŠÍKOVÁ7.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)Tereza KUBISZOVÁ7.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)Kateřina JEŘÁBKOVÁ7.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Karin ČERVINKOVÁ7.kyuAkademie karate Zlín
Kata, žáci C (6.- 1.kyu)
Richard GOMOLA5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemJakub BĚHAL5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemJiří LABIŠ5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemPetr PAVLOVIČ5.kyuSKP VsetínJan VÁCLAVÍK5.kyuSKP VsetínJustin GADŽOR6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Matěj HORÁK6.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.David WEIS6.kyuCentrum tradičního karate PrahaJonáš KROULÍK6.kyuCentrum tradičního karate PrahaFilip SCHEWCZUK6.kyuCentrum tradičního karate PrahaIvan DOLSKÝ5.kyuAkademie karate ZlínDavid NOVOTNÝ3.kyuAkademie karate ZlínJáchym PROKOP2.kyuAkademie karate ZlínDominik ZELINA3.kyuAkademie karate Zlín
Kata, žákyně C (6.- 1.kyu)
Mia-Anna KING6.kyuCentrum karate OlomoucSofie LENERTOVÁ5.kyuCentrum karate OlomoucRozálie HAKALOVÁ5.kyuTóshidó ValticeSofia HEHL6.kyuTJ Tesla Brno z.s.Vendula KRUPOVÁ6.kyuKarate - Kobudo Rožnov pod RadhoštěmAneta ZÁBRANSKÁ4.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Zuzana KUBÁŇOVÁ6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Markéta ČERVINKOVÁ5.kyuAkademie karate ZlínLucie ŽIKOVSKÁ5.kyuAkademie karate Zlín
Kata, žáci D (9.- 7. kyu)
Dominik MAŇÁK8.kyuSKP VsetínJan ŠIŠKA8.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)Radomír KOPECKÝ7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Adam LANGR8.kyuCentrum tradičního karate PrahaFilip ŠEMODA7.kyuAkademie karate Zlín
Kata, žákyně D (9.- 7. kyu)
Natálie MAJERČÍKOVÁ7.kyuKlub tradičního karate TáborMarcela HUTAŘOVÁ7.kyuAkademie karate ZlínKateřina KUČEROVÁ7.kyuAkademie karate Zlín
Kata, žáci D (6.- 4. kyu)
Václav SMÉKAL3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemNikolas BUBELA3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemPavel RUDÝ4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemŠimon KONÍČEK4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemVladimír KOCFELDA4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemJiří HERYÁN5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemMartin ZÁBRANSKÝ4.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Tadeáš DAVID4.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Jan STRAKOŠ5.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Simon KREČMER4.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Jan BERÁNEK4.kyuCentrum tradičního karate PrahaJakub KAREŠ4.kyuCentrum tradičního karate PrahaŠimon ČERNÝ5.kyuCentrum tradičního karate PrahaMarek NAVRÁTIL5.kyuAkademie karate ZlínOndřej NAVRÁTIL5.kyuAkademie karate Zlín
Kata, žákyně D (6.- 4. kyu)
Johana GOMOLOVÁ5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemNatálie ZÁBRANSKÁ5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemMarika HRADILOVÁ5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemTereza MIKULÁŠŤÍKOVÁ5.kyuSKP VsetínKateřina KELÁRKOVÁ4.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Brigita BAČOVÁ4.kyuCentrum tradičního karate PrahaMartina VRÁNOVÁ5.kyuCentrum tradičního karate PrahaViktorie PELCOVÁ4.kyuCentrum tradičního karate PrahaStefanie POPOVÁ5.kyuAkademie karate Zlín
Kata, žáci D (3.- 1. kyu)
Vojtěch MAKYČA2.kyuSKP VsetínMichal SATIN1.kyuSKP VsetínJakub KUŽELA3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Jakub SKŘINAŘ2.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Kryštof PELC3.kyuCentrum tradičního karate PrahaŠimon KALINA3.kyuCentrum tradičního karate PrahaMatyáš KONÍČEK3.kyuAkademie karate ZlínŠimon MAŇÁSEK3.kyuAkademie karate ZlínMichal PAVLÍK1.kyuAkademie karate ZlínMikuláš PŘECECHTĚL1.kyuAkademie karate ZlínOndřej SABOL2.kyuAkademie karate Zlín
Kata, žákyně D (3.- 1. kyu)
Natálie MAŇÁKOVÁ2.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Patricie ŠIMONOVÁ2.kyuAkademie karate ZlínAneta ZELINOVÁ3.kyuAkademie karate Zlín
Kata, kadeti (3.kyu - dan)
Pavel TOMEČEK1.danSKP VsetínAdam FISTER1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Ted ZAHRADIL1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Štěpán MUSIL1.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.František DOČEKAL3.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Matěj KÁCOVSKÝ3.kyuCentrum tradičního karate PrahaPetr JANÍK2.kyuAkademie karate ZlínSaša ŠINDEL1.danAkademie karate ZlínŠimon TERČ1.danAkademie karate Zlín
Kata, kadetky (3.kyu - dan)
Emílie ADÁMKOVÁ1.danSKP VsetínOlívie MARKOVÁ1.danSKP VsetínLucie SLOVÁČKOVÁ1.danSKP VsetínBarbora DORŇÁKOVÁ1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Nikola CHYBÍKOVÁ1.danAkademie karate Ostrava, z.s.Anna STARÁ3.kyuCentrum tradičního karate PrahaDenisa ŠIMONOVÁ2.kyuAkademie karate ZlínKristýna VACULÍKOVÁ1.kyuAkademie karate Zlín
Kata, mladší junioři (3.kyu - dan)
Matěj KŘÍŽEK1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemŠimon LABIŠ1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemMilan FILIP1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemMartin KÁČER1.danSKP Vsetín
Kata, mladší juniorky (3.kyu - dan)
Karolína BAČOVÁ1.danSKP VsetínZuzana HOLUBCOVÁ1.danSKP VsetínAdéla KOŇAŘÍKOVÁ1.danSKP VsetínNatálie NOVÁKOVÁ3.kyuKlub tradičního karate TáborJosefína PŘECECHTĚLOVÁ1.kyuAkademie karate Zlín
Kata, starší junioři i (3.kyu - dan)
Vít POKORNÝ1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemTomáš HANZL2.kyuTJ Tesla Brno z.s.Radek VESELÝ1.kyuTJ Tesla Brno z.s.Miroslav SLEZÁK1.danSKP VsetínTomáš ZUZAŇÁK1.danSKP VsetínLukáš KRAJÍČEK1.kyuAkademie karate Brno, z.s.Vojtěch MAŠLÁŇ1.danAkademie karate ZlínMartin ŠKRABAL3.kyuAkademie karate ZlínDaniel VESELÝ1.danAkademie karate Zlín
Kata, starší juniorky i (3.kyu - dan)
Dominika VAŠÍČKOVÁ1.danSKP Vsetín
Kata, senioři (9. - 4.kyu)
Vladimír KOCFELDA3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemLibor POSPÍŠIL3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemMilan LÁNSKÝ7.kyuCentrum karate BerounZdeněk HORČIČKA6.kyuAkademie karate Brno, z.s.Ing. David KOBSKÝ6.kyuAkademie karate Brno, z.s.Michal PELC5.kyuCentrum tradičního karate PrahaVáclav KAREŠ6.kyuCentrum tradičního karate PrahaVáclav NOVÁK4.kyuCentrum tradičního karate PrahaLibor TOMÁŠ6.kyuCentrum tradičního karate PrahaMarcel KROULÍK6.kyuCentrum tradičního karate PrahaJiří NOVÁK4.kyuKlub tradičního karate TáborIng. Tomáš JANUŠKA5.kyuAkademie karate ZlínJakub KREJČÍ5.kyuAkademie karate Zlín
Kata, seniorky (9. - 4.kyu)
Regina JAKUBOVÁ4.kyuSKP VsetínIveta DUSILOVÁ5.kyuCentrum tradičního karate PrahaPetra FALCOVÁ7.kyuCentrum tradičního karate PrahaPavlína PIŠTĚKOVÁ5.kyuCentrum tradičního karate PrahaIrena KMÍNKOVÁ7.kyuCentrum tradičního karate PrahaPetra BAČOVÁ4.kyuCentrum tradičního karate PrahaJana DŘÍMALOVÁ5.kyuAkademie karate ZlínMiroslava JANUŠKOVÁ5.kyuAkademie karate ZlínPetra KREJČÍ5.kyuAkademie karate ZlínJana PAVLÍKOVÁ5.kyuAkademie karate Zlín
Kata, senioři (3.kyu - dan)
Filip POPELKA1.danTJ Tesla Brno z.s.Vojtěch SLÍVA2.danTJ Tesla Brno z.s.Richard HEGER2.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Pavel KIKLOŠ2.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.
Kata, seniorky (3.kyu - dan)
Lenka PETŘEKOVÁ1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Zuzana GALDOVÁ2.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Hana VENTUROVÁ2.danAkademie karate Brno, z.s.Tereza KLEIBLOVÁ2.danAkademie karate Ostrava, z.s.Zdislava HORNÁ1.kyuCentrum tradičního karate Praha
Kata, kadeti (9.kyu - 7.kyu)
Vojtěch ŠIŠKA8.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)Jakub ZDENĚK6.kyuAkademie karate Brno, z.s.Radek TICHÝ7.kyuAkademie karate Zlín
Kata, kadeti (6.kyu - 4.kyu)
Jakub NERADIL3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemMichael ZOSIMOV4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemVít OTÁHAL4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemDavid FIALA5.kyuTJ Tesla Brno z.s.Filip JAKUBA4.kyuSKP VsetínDominik WENGLARZY6.kyuAkademie tradičního karate Zlaté Hory z.s.Daniel ONDRUCH5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Vojtěch KAREŠ4.kyuCentrum tradičního karate PrahaJakub JANOV6.kyuCentrum tradičního karate PrahaDavid ŠVEC4.kyuCentrum tradičního karate PrahaJiří NAJMAN4.kyuAkademie karate Zlín
Kata, kadetky (9.kyu - 7.kyu)
Kateřina MICHALKOVÁ7.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Anna MOKRYŠOVÁ8.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Klára SIKOROVÁ8.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Aneta ROSENBERGOVÁ8.kyuCentrum tradičního karate Praha
Kata, kadetky (6.kyu - 4.kyu)
Denisa MIKULÍKOVÁ4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemViktorie HEJČOVÁ4.kyuTJ Tesla Brno z.s.
Kata, mladší junioři (6.kyu - 4.kyu)
Filip MIKULÍK4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemRobert SOKOLA4.kyuTJ Tesla Brno z.s.
Kata, straší juniorky (6.kyu - 4.kyu
Hedvika DUŠKOVÁ4.kyuTJ Tesla Brno z.s.Ivana PŮČKOVÁ6.kyuTJ Tesla Brno z.s.Lucie ZINDULKOVÁ6.kyuCentrum tradičního karate Praha
Kata team, žáci, žákyně A + B
Matyáš HORČIČKA7.kyuAkademie karate Brno, z.s. [AKB - Horčička, Pavelka, Simonsen]Šimon PAVELKA8.kyuAkademie karate Brno, z.s. [AKB - Horčička, Pavelka, Simonsen]Hugo-Bom SIMONSEN7.kyuAkademie karate Brno, z.s. [AKB - Horčička, Pavelka, Simonsen]Denis MÁČAL7.kyuAkademie karate Brno, z.s. [AKB - Máčal, Konečný, Brychta]Kryštof KONEČNÝ7.kyuAkademie karate Brno, z.s. [AKB - Máčal, Konečný, Brychta]Denis BRYCHTA7.kyuAkademie karate Brno, z.s. [AKB - Máčal, Konečný, Brychta]Aneta JURYGÁČKOVÁ7.kyuSKP Vsetín [Čarodějky z Jasenné]Eva KOVÁŘOVÁ7.kyuSKP Vsetín [Čarodějky z Jasenné]David DOPIRÁK6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Dopirák, Pobořilová, Prokešová]Sofie PROKEŠOVÁ6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Dopirák, Pobořilová, Prokešová]Barbora POBOŘILOVÁ6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Dopirák, Pobořilová, Prokešová]Petr BĚLAŠKA6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Mikuláštíková, Mikuláštík, Bělaška]Jakub MIKULÁŠTÍK6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Mikuláštíková, Mikuláštík, Bělaška]Ella MIKULÁŠTÍKOVÁ8.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Mikuláštíková, Mikuláštík, Bělaška]
Kata team, žáci C + D
Nicolas NOVÁK7.kyuAkademie karate Brno, z.s. [AKB - Novák, Chamba, Phan]Denis CHAMBA8.kyuAkademie karate Brno, z.s. [AKB - Novák, Chamba, Phan]Hoang-Minh PHAN7.kyuAkademie karate Brno, z.s. [AKB - Novák, Chamba, Phan]Radomír KOPECKÝ7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Kopecký, David, Zábranský]Martin ZÁBRANSKÝ4.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Kopecký, David, Zábranský]Tadeáš DAVID4.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Kopecký, David, Zábranský]Michal PAVLÍK1.kyuAkademie karate Zlín [Přecechtěl, Pavlík, Sabol]Mikuláš PŘECECHTĚL1.kyuAkademie karate Zlín [Přecechtěl, Pavlík, Sabol]Ondřej SABOL2.kyuAkademie karate Zlín [Přecechtěl, Pavlík, Sabol]
Kata team, kadeti, mladší junioři
Matěj KŘÍŽEK1.danTJ Karate Bystřice pod Hostýnem [Bystřice pod Hostýnem]Šimon LABIŠ1.danTJ Karate Bystřice pod Hostýnem [Bystřice pod Hostýnem]Milan FILIP1.danTJ Karate Bystřice pod Hostýnem [Bystřice pod Hostýnem]
Kata team, kadetky, mladší juniorky
Kateřina MICHALKOVÁ7.kyuAkademie karate Ostrava, z.s. [Michalková, Mokryšová, Sikorová]Anna MOKRYŠOVÁ8.kyuAkademie karate Ostrava, z.s. [Michalková, Mokryšová, Sikorová]Klára SIKOROVÁ8.kyuAkademie karate Ostrava, z.s. [Michalková, Mokryšová, Sikorová]Emílie ADÁMKOVÁ1.danSKP Vsetín [Vsetín]Adéla KOŇAŘÍKOVÁ1.danSKP Vsetín [Vsetín]Olívie MARKOVÁ1.danSKP Vsetín [Vsetín]
Kata team, seniorky, starší juniorky
Zuzana GALDOVÁ2.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Galdová, Venturová, Vašíčková]Hana VENTUROVÁ2.danAkademie karate Brno, z.s. [Galdová, Venturová, Vašíčková]
Kata team, žákyně C + D
Tereza MIKULÁŠŤÍKOVÁ5.kyuSKP Vsetín [Čarodějky z Jasenné]Aneta ZÁBRANSKÁ4.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Krupová, Kubáňová, Zábranská]Zuzana KUBÁŇOVÁ6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Krupová, Kubáňová, Zábranská]
Fukugo, kadeti, mladší junioři
Matěj KŘÍŽEK1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemŠimon LABIŠ1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemMilan FILIP1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemMartin KÁČER1.danSKP VsetínAdam FISTER1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Štěpán MUSIL1.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.František DOČEKAL3.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Saša ŠINDEL1.danAkademie karate ZlínŠimon TERČ1.danAkademie karate Zlín
Fukugo, kadetky, mladší juniorky
Emílie ADÁMKOVÁ1.danSKP VsetínKarolína BAČOVÁ1.danSKP VsetínAdéla KOŇAŘÍKOVÁ1.danSKP VsetínOlívie MARKOVÁ1.danSKP VsetínLucie SLOVÁČKOVÁ1.danSKP VsetínNikola CHYBÍKOVÁ1.danAkademie karate Ostrava, z.s.Josefína PŘECECHTĚLOVÁ1.kyuAkademie karate Zlín
Fukugo, senioři, starší junioři
Vít POKORNÝ1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemVojtěch SLÍVA2.danTJ Tesla Brno z.s.Miroslav SLEZÁK1.danSKP VsetínTomáš ZUZAŇÁK1.danSKP VsetínRichard HEGER2.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Jakub ŠTĚPÁN2.danCentrum tradičního karate PrahaVojtěch MAŠLÁŇ1.danAkademie karate ZlínMartin ŠKRABAL3.kyuAkademie karate ZlínDaniel VESELÝ1.danAkademie karate Zlín
Fukugo, seniorky, starší juniorky
Dominika VAŠÍČKOVÁ1.danSKP VsetínLenka PETŘEKOVÁ1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Hana VENTUROVÁ2.danAkademie karate Brno, z.s.Tereza KLEIBLOVÁ2.danAkademie karate Ostrava, z.s.
Kumite, Kogo kadeti
Michael ZOSIMOV4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemDavid FIALA5.kyuTJ Tesla Brno z.s.Filip JAKUBA4.kyuSKP VsetínAdam FISTER1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Štěpán MUSIL1.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.František DOČEKAL3.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Vojtěch KAREŠ4.kyuCentrum tradičního karate PrahaMatěj KÁCOVSKÝ3.kyuCentrum tradičního karate PrahaJakub JANOV6.kyuCentrum tradičního karate PrahaDavid ŠVEC4.kyuCentrum tradičního karate PrahaPetr JANÍK2.kyuAkademie karate ZlínSaša ŠINDEL1.danAkademie karate ZlínŠimon TERČ1.danAkademie karate Zlín
Kumite, Kogo kadetky
Denisa MIKULÍKOVÁ4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemViktorie HEJČOVÁ4.kyuTJ Tesla Brno z.s.Emílie ADÁMKOVÁ1.danSKP VsetínOlívie MARKOVÁ1.danSKP VsetínLucie SLOVÁČKOVÁ1.danSKP VsetínBarbora DORŇÁKOVÁ1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Nikola CHYBÍKOVÁ1.danAkademie karate Ostrava, z.s.Anna STARÁ3.kyuCentrum tradičního karate Praha
Kumite, Kogo mladší junioři
Matěj KŘÍŽEK1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemŠimon LABIŠ1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemMilan FILIP1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemRobert SOKOLA4.kyuTJ Tesla Brno z.s.Martin KÁČER1.danSKP Vsetín
Kumite, Kogo mladší juniorky
Karolína BAČOVÁ1.danSKP VsetínAdéla KOŇAŘÍKOVÁ1.danSKP VsetínJosefína PŘECECHTĚLOVÁ1.kyuAkademie karate Zlín
Kumite, starší junioři
Vít POKORNÝ1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemTomáš HANZL2.kyuTJ Tesla Brno z.s.Radek VESELÝ1.kyuTJ Tesla Brno z.s.Miroslav SLEZÁK1.danSKP VsetínTomáš ZUZAŇÁK1.danSKP VsetínLukáš KRAJÍČEK1.kyuAkademie karate Brno, z.s.Vojtěch MAŠLÁŇ1.danAkademie karate ZlínMartin ŠKRABAL3.kyuAkademie karate ZlínDaniel VESELÝ1.danAkademie karate Zlín
Kumite, starší juniorky
Hedvika DUŠKOVÁ4.kyuTJ Tesla Brno z.s.Ivana PŮČKOVÁ6.kyuTJ Tesla Brno z.s.Dominika VAŠÍČKOVÁ1.danSKP VsetínLucie ZINDULKOVÁ6.kyuCentrum tradičního karate Praha
Kumite, seniorky
Lenka PETŘEKOVÁ1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Hana VENTUROVÁ2.danAkademie karate Brno, z.s.Tereza KLEIBLOVÁ2.danAkademie karate Ostrava, z.s.Zdislava HORNÁ1.kyuCentrum tradičního karate Praha
Kumite, Sanbon kogo žáci D
Václav SMÉKAL3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemNikolas BUBELA3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemPavel RUDÝ4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemŠimon KONÍČEK4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemVladimír KOCFELDA4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemJiří HERYÁN5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemVojtěch MAKYČA2.kyuSKP VsetínMichal SATIN1.kyuSKP VsetínRadomír KOPECKÝ7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Jakub KUŽELA3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Martin ZÁBRANSKÝ4.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Tadeáš DAVID4.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Simon KREČMER4.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Jakub SKŘINAŘ2.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Jan BERÁNEK4.kyuCentrum tradičního karate PrahaKryštof PELC3.kyuCentrum tradičního karate PrahaJakub KAREŠ4.kyuCentrum tradičního karate PrahaŠimon KALINA3.kyuCentrum tradičního karate PrahaŠimon ČERNÝ5.kyuCentrum tradičního karate PrahaMatyáš KONÍČEK3.kyuAkademie karate ZlínŠimon MAŇÁSEK3.kyuAkademie karate ZlínMichal PAVLÍK1.kyuAkademie karate ZlínMikuláš PŘECECHTĚL1.kyuAkademie karate ZlínOndřej SABOL2.kyuAkademie karate Zlín
Kumite, Sanbon kogo žačky D
Johana GOMOLOVÁ5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemMarika HRADILOVÁ5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemTereza MIKULÁŠŤÍKOVÁ5.kyuSKP VsetínNatálie MAŇÁKOVÁ2.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Brigita BAČOVÁ4.kyuCentrum tradičního karate PrahaMartina VRÁNOVÁ5.kyuCentrum tradičního karate PrahaViktorie PELCOVÁ4.kyuCentrum tradičního karate PrahaAneta ZELINOVÁ3.kyuAkademie karate Zlín
Kumite, senioři
Filip POPELKA1.danTJ Tesla Brno z.s.Vojtěch SLÍVA2.danTJ Tesla Brno z.s.Richard HEGER2.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Pavel KIKLOŠ2.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Jakub ŠTĚPÁN2.danCentrum tradičního karate Praha
Kumite, Sanbon žáci C
Richard GOMOLA5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemJakub BĚHAL5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemJiří LABIŠ5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemMatyáš HORÁK6.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemŠtěpán ROTREKL7.kyuTJ Tesla Brno z.s.Petr PAVLOVIČ5.kyuSKP VsetínJan VÁCLAVÍK5.kyuSKP VsetínJustin GADŽOR6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Vojtěch METELKA7.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Matěj HORÁK6.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Dominik SUCHÝ7.kyuCentrum tradičního karate PrahaVít SOMMER7.kyuCentrum tradičního karate PrahaJonáš KROULÍK6.kyuCentrum tradičního karate PrahaFilip SCHEWCZUK6.kyuCentrum tradičního karate PrahaIvan DOLSKÝ5.kyuAkademie karate ZlínDavid NOVOTNÝ3.kyuAkademie karate ZlínJáchym PROKOP2.kyuAkademie karate ZlínDominik ZELINA3.kyuAkademie karate Zlín
Kumite, Sanbon žáčky C
Sofie LENERTOVÁ5.kyuCentrum karate OlomoucSofia HEHL6.kyuTJ Tesla Brno z.s.Sofie HUSÁROVÁ7.kyuTJ Tesla Brno z.s.Vendula KRUPOVÁ6.kyuKarate - Kobudo Rožnov pod RadhoštěmAneta ZÁBRANSKÁ4.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Zuzana KUBÁŇOVÁ6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Kateřina JEŘÁBKOVÁ7.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Markéta ČERVINKOVÁ5.kyuAkademie karate Zlín
Kumite, Sanbon senioři
Vladimír KOCFELDA3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemLibor POSPÍŠIL3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemZdeněk HORČIČKA6.kyuAkademie karate Brno, z.s.Ing. David KOBSKÝ6.kyuAkademie karate Brno, z.s.Michal PELC5.kyuCentrum tradičního karate PrahaVáclav KAREŠ6.kyuCentrum tradičního karate PrahaVáclav NOVÁK4.kyuCentrum tradičního karate PrahaLibor TOMÁŠ6.kyuCentrum tradičního karate PrahaMarcel KROULÍK6.kyuCentrum tradičního karate PrahaJiří NOVÁK4.kyuKlub tradičního karate TáborIng. Tomáš JANUŠKA5.kyuAkademie karate ZlínJakub KREJČÍ5.kyuAkademie karate Zlín
Kumite, Sanbon seniorky
Iveta DUSILOVÁ5.kyuCentrum tradičního karate PrahaPetra FALCOVÁ7.kyuCentrum tradičního karate PrahaPavlína PIŠTĚKOVÁ5.kyuCentrum tradičního karate PrahaIrena KMÍNKOVÁ7.kyuCentrum tradičního karate PrahaPetra BAČOVÁ4.kyuCentrum tradičního karate PrahaJana DŘÍMALOVÁ5.kyuAkademie karate ZlínMiroslava JANUŠKOVÁ5.kyuAkademie karate ZlínPetra KREJČÍ5.kyuAkademie karate ZlínJana PAVLÍKOVÁ5.kyuAkademie karate Zlín