Česká asoc. tradičního karate

1. kolo Národního poháru ČATK 2018 (Bystřice pod Hostýnem) (10.2.2018)
413 startů, 252 závodníků, 13 klubů
Kata, žáci-žačky A
Sophie BOŘUTOVÁ8.kyuAkademie karate ZlínJiří BRÁZDA8.kyuAkademie karate ZlínAnežka KURFÜRSTOVÁ8.kyuAkademie karate ZlínJan MIKEL8.kyuAkademie karate ZlínTeodor PÁTÍK6.kyuAkademie karate ZlínIsabela HROMADOVÁ8.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Izabela JANUŠOVÁ8.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Eliška SKALNÍKOVÁ7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Marek GALIAAkademie karate Brno, z.s.David KASAL8.kyuAkademie karate Brno, z.s.Gabriela STEHLÍKOVÁ8.kyuAkademie karate Brno, z.s.
Kata, žáci B (9.- 7. kyu)
David BĚHAL7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemFilip BOROVIČKA7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemOndřej ŠTIBRAL7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemMichal JANEŠÍK6.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)Jakub LOSKOT6.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)Jakub MACHÁLEK7.kyuSKP VsetínŠimon HOŠNAAkademie karate Ostrava, z.s.Marek PAJDA8.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Lukaš CÁNIKAkademie karate Ostrava, z.s.Patrik BARBOŘÍK8.kyuAkademie karate ZlínLukáš CZINEGE8.kyuAkademie karate ZlínWilliam HENNEY8.kyuAkademie karate ZlínJakub NAJMAN8.kyuAkademie karate ZlínTomáš BĚLAŠKA7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Samuel BOHUŠÍK8.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Michal GAJDOŠ8.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Matěj RÝPAL7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Šimon PAVELKA7.kyuAkademie karate Brno, z.s.Mikel-Frederick PERKINS8.kyuAkademie karate Brno, z.s.
Kata, žákyně B (9.- 7. kyu)
Antonie SMÉKALOVÁ7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemKateřina PAROUŠKOVÁ7.kyuSKP VsetínJustýna MAŇÁSKOVÁ8.kyuAkademie karate ZlínAgáta NOVÁKOVÁ8.kyuAkademie karate ZlínElla MIKULÁŠTÍKOVÁ7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Viktorie VAVŘÍKOVÁ8.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Kata, žáci B (6.- 1.kyu)
Štěpán KOŘÉNEK6.kyuSKP VsetínJan KAŠPAR6.kyuAkademie karate ZlínMaxmilián STOJAR6.kyuAkademie karate ZlínTomáš RAŠKA6.kyuAkademie karate ZlínDavid DOPIRÁK5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Tomáš CHUDÁREK5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Martin ONDRUŠEK5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Denis BRYCHTA6.kyuAkademie karate Brno, z.s.Kryštof KONEČNÝ6.kyuAkademie karate Brno, z.s.Denis MÁČAL6.kyuAkademie karate Brno, z.s.
Kata, žákyně B (6.- 1.kyu)
Nela NAVRÁTILOVÁ6.kyuSKP VsetínLucie PERUTKOVÁ6.kyuAkademie karate Zlín
Kata, žáci C (9.- 7. kyu)
Petr-Samuel BARANOVIČ8.kyuCentrum karate OlomoucVáclav JIŘÍČEK7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemJan STAREČEK7.kyuTJ Tesla Brno z.s.Kevin HORÁK8.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)David-Petr KRŠŇÁKAkademie karate Ostrava, z.s.František CHALUPNÍK8.kyuAkademie karate ZlínMichal KOVAŘÍK8.kyuAkademie karate ZlínMatyáš KURFÜRST8.kyuAkademie karate ZlínTomáš ZDÍLNA8.kyuAkademie karate ZlínMartin ZIMMERMANN8.kyuAkademie karate ZlínRadim DORŇÁK8.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Denis CHAMBA7.kyuAkademie karate Brno, z.s.Yevhen KUZNETSOV8.kyuAkademie karate Brno, z.s.
Kata, žákyně C (9.- 7. kyu)
Laura HUJÍČKOVÁ7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemKristýna PAVLASOVÁ8.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemKarolina JANEŠÍKOVÁ7.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)Tereza CAPILOVÁ7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Jennifer GRUCHALÁKOVÁAkademie karate Brno, z.s.Daniela KUŠTANOVÁ8.kyuAkademie karate Brno, z.s.
Kata, žáci C (6.- 1.kyu)
Michal KITTL6.kyuCentrum karate OlomoucMichal STACH6.kyuCentrum karate OlomoucRichard GOMOLA5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemAdam POSPÍŠIL5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemAdam KOCFELDA6.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemKevin BUBELA6.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemPetr DÖME4.kyuTJ Tesla Brno z.s.Patrik BAČO3.kyuCentrum tradičního karate PrahaOndřej ČÍŽEK4.kyuSKP VsetínJan MIKULÁŠTÍK4.kyuSKP VsetínPetr PAVLOVIČ4.kyuSKP VsetínMatěj HORÁK6.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Adrian-Daniel TROJOVSKÝ6.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Antonín BARCUCH4.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Chris-Leon KREČMER3.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Mikuláš KUBICA6.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Jiří BABÍČEK6.kyuAkademie karate ZlínOndřej BRÁZDA6.kyuAkademie karate ZlínPetr ČECHÁK4.kyuAkademie karate ZlínMartin KRÜSSELIN6.kyuAkademie karate ZlínStanislav MATÚŠEK2.kyuAkademie karate ZlínDavid NOVOTNÝ2.kyuAkademie karate ZlínDominik PÁTÍK3.kyuAkademie karate ZlínMartin PAVLÍK4.kyuAkademie karate ZlínTomáš ZAPLETAL4.kyuAkademie karate ZlínDominik ZELINA2.kyuAkademie karate ZlínPetr BĚLAŠKA5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Jiří BERDNÍK6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Justin GADŽOR6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.František CHUDÁREK3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Richard KUBÁŇ5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Jakub MIKULÁŠTÍK5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Nicolas NOVÁK6.kyuAkademie karate Brno, z.s.
Kata, žákyně C (6.- 1.kyu)
Sofie LENERTOVÁ4.kyuCentrum karate OlomoucSofia HEHL5.kyuTJ Tesla Brno z.s.Viktorie SZEWCZYKOVÁ2.kyuTóshidó ValticeVeronika JEŽÍKOVÁ4.kyuSKP VsetínAneta JURYGÁČKOVÁ6.kyuSKP VsetínEva KOVÁŘOVÁ6.kyuSKP VsetínKateřina JEŘÁBKOVÁ6.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Leontýna BÉMOVÁ4.kyuAkademie karate ZlínKarin ČERVINKOVÁ6.kyuAkademie karate ZlínMarkéta ČERVINKOVÁ4.kyuAkademie karate ZlínAdriana KNÁPKOVÁ5.kyuAkademie karate ZlínTereza PLÁŠKOVÁ6.kyuAkademie karate ZlínNikola ZAPLETALOVÁ4.kyuAkademie karate ZlínLucie ŽIKOVSKÁ4.kyuAkademie karate ZlínAneta ZÁBRANSKÁ3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Elen RÜDIGEROVÁ5.kyuAkademie karate Brno, z.s.
Kata, žáci D (9.- 7. kyu)
Vojtěch RÁBL7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemMarek BABIČEK8.kyuTJ Tesla Brno z.s.Nicolas MILKOWSKI7.kyuTJ Tesla Brno z.s.Marek POLÁCH8.kyuTJ Tesla Brno z.s.Adam SČENSNÝ6.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)Martin KUZAN7.kyuKarate - Kobudo Rožnov pod RadhoštěmDominik MAŇÁK7.kyuSKP VsetínPatrik JANOŠKAAkademie karate Ostrava, z.s.Matěj KLIMOŠAkademie karate Ostrava, z.s.Matěj MEDE8.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Kata, žákyně D (9.- 7. kyu)
Tereza KUBISZOVÁ7.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)Eleonora IZZI8.kyuAkademie karate Brno, z.s.Šárka JURKOVIČKOVÁ8.kyuAkademie karate Brno, z.s.
Kata, žáci D (6.- 4. kyu)
Šimon KONÍČEK4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemJakub BĚHAL5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemJiří LABIŠ5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemVladimír SMÉKAL6.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemTadeáš MŰLLER6.kyuAkademie tradičního karate Zlaté Hory z.s.Jan BERÁNEK4.kyuCentrum tradičního karate PrahaJan VÁCLAVÍK4.kyuSKP VsetínFilip ZELINKA6.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Simon KREČMER3.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Ivan DOLSKÝ5.kyuAkademie karate ZlínMarek NAVRÁTIL4.kyuAkademie karate ZlínOndřej NAVRÁTIL4.kyuAkademie karate Zlín
Kata, žákyně D (6.- 4. kyu)
Marika HRADILOVÁ5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemAndrea JURÁSKOVÁ6.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemSofie HUSÁROVÁ6.kyuTJ Tesla Brno z.s.Anetta SVÁNOVSKÁ6.kyuTJ Tesla Brno z.s.Elena NÜNNING4.kyuCentrum tradičního karate PrahaViktorie PELCOVÁ4.kyuCentrum tradičního karate PrahaTereza MIKULÁŠŤÍKOVÁ4.kyuSKP VsetínSimona TOMKOVÁ4.kyuAkademie karate ZlínVendula KRUPOVÁ5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Zuzana KUBÁŇOVÁ5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Kata, žáci D (3.- 1. kyu)
Šimon KALINA3.kyuCentrum tradičního karate PrahaJakub KAREŠ3.kyuCentrum tradičního karate PrahaKryštof PELC2.kyuCentrum tradičního karate PrahaVojtěch KOŘÉNEK1.kyuSKP VsetínVojtěch MAKYČA2.kyuSKP VsetínTomáš HÁJEK2.kyuAkademie karate ZlínŠimon MAŇÁSEK2.kyuAkademie karate ZlínJáchym PROKOP1.kyuAkademie karate ZlínMikuláš PŘECECHTĚL1.kyuAkademie karate ZlínVojtěch CAMFRLA3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Tadeáš DAVID3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Kata, žákyně D (3.- 1. kyu)
Brigita BAČOVÁ3.kyuCentrum tradičního karate PrahaPatricie ŠIMONOVÁ2.kyuAkademie karate ZlínKateřina KELÁRKOVÁ3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Klára MRNKOVÁ3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Kata, kadeti (3.kyu - dan)
Jakub NERADIL3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemNikolas BUBELA3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemMichal SATIN1.kyuSKP VsetínFrantišek DOČEKAL3.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Jan ČECHÁK3.kyuAkademie karate ZlínPetr JANÍK2.kyuAkademie karate ZlínMichal PAVLÍK1.kyuAkademie karate ZlínOndřej SABOL2.kyuAkademie karate ZlínMartin ZÁBRANSKÝ3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Kata, kadetky (3.kyu - dan)
Kristýna VACULÍKOVÁ1.kyuAkademie karate ZlínAneta ZELINOVÁ2.kyuAkademie karate ZlínBarbora DORŇÁKOVÁ1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Kata, mladší junioři (3.kyu - dan)
David CHÝLEK3.kyuKarate - Kobudo Rožnov pod RadhoštěmJakub KRABICA1.danSKP VsetínPavel TOMEČEK1.danSKP VsetínSaša ŠINDEL1.danAkademie karate ZlínŠimon TERČ1.danAkademie karate ZlínDominik DOPIRÁK1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Adam FISTER1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Kata, mladší juniorky (3.kyu - dan)
Anna STARÁ2.kyuCentrum tradičního karate PrahaEmílie ADÁMKOVÁ1.danSKP VsetínKarolína BAČOVÁ1.danSKP VsetínAdéla KOŇAŘÍKOVÁ1.danSKP VsetínOlívie MARKOVÁ1.danSKP VsetínLucie SLOVÁČKOVÁ1.danSKP VsetínNikola CHYBÍKOVÁ1.danAkademie karate Ostrava, z.s.Josefína PŘECECHTĚLOVÁ1.kyuAkademie karate ZlínDenisa ŠIMONOVÁ2.kyuAkademie karate Zlín
Kata, starší junioři i (3.kyu - dan)
Matěj KŘÍŽEK1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemŠimon LABIŠ1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemVít POKORNÝ1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemMilan FILIP1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemMartin KÁČER1.danSKP VsetínTomáš ZUZAŇÁK1.danSKP VsetínVojtěch HARTMAN3.kyuAkademie karate ZlínVojtěch MAŠLÁŇ1.danAkademie karate ZlínDaniel VESELÝ1.danAkademie karate Zlín
Kata, starší juniorky i (3.kyu - dan)
Dominika VAŠÍČKOVÁ1.danSKP Vsetín
Kata, senioři B
Ing. MBA Peter BARANOVIČ8.kyuCentrum karate OlomoucDavid STUDENÝ7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemRobert MŰLLER4.kyuAkademie tradičního karate Zlaté Hory z.s.Václav KAREŠ6.kyuCentrum tradičního karate PrahaIng. Tomáš JANUŠKA4.kyuAkademie karate ZlínIng. Lukáš JOSEFÍK4.kyuAkademie karate ZlínJakub KREJČÍ4.kyuAkademie karate ZlínJakub DOKOUPIL6.kyuAkademie karate Brno, z.s.Vlastimil KOLAJA6.kyuAkademie karate Brno, z.s.
Kata, seniorky B
Andrea MAREČKOVÁ6.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemIveta DUSILOVÁ4.kyuCentrum tradičního karate PrahaMiroslava JANUŠKOVÁ4.kyuAkademie karate ZlínJana PAVLÍKOVÁ4.kyuAkademie karate Zlín
Kata, senioři (3.kyu - dan)
Filip POPELKA1.danTJ Tesla Brno z.s.Vojtěch SLÍVA2.danTJ Tesla Brno z.s.Radek VESELÝ1.danTJ Tesla Brno z.s.Ing. Jiří HEGMON3.kyuAkademie karate ZlínJindřich MAŠLÁŇ1.danAkademie karate Zlín
Kata, seniorky (3.kyu - dan)
Tereza KLEIBLOVÁ2.danAkademie karate Ostrava, z.s.Hana JURÁŇOVÁ2.danAkademie karate ZlínZuzana GALDOVÁ2.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Kata, kadeti (9.kyu - 7.kyu)
Pavel SVOBODA7.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)Tomáš SRNĚNSKÝ7.kyuSKP Vsetín
Kata, kadeti (6.kyu - 4.kyu)
Pavel RUDÝ4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemVít OTÁHAL4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemVladimír KOCFELDA4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemJeroným POSPÍŠIL5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemJiří HERYÁN5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemMichael ZOSIMOV3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemDavid FIALA4.kyuTJ Tesla Brno z.s.Vojtěch KAREŠ4.kyuCentrum tradičního karate PrahaMatěj ŽLEBEK4.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Jiří NAJMAN4.kyuAkademie karate Zlín
Kata, kadetky (9.kyu - 7.kyu)
Zuzana MALÍŘOVÁ7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemNicol ROLOVÁ7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemZuzana ZDRAŽILOVÁ8.kyuTJ Tesla Brno z.s.
Kata, kadetky (6.kyu - 4.kyu)
Denisa MIKULÍKOVÁ4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemJohana GOMOLOVÁ5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemNatálie ZÁBRANSKÁ5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemKateřina KUČEROVÁ6.kyuAkademie karate ZlínStefanie POPOVÁ4.kyuAkademie karate Zlín
Kata, mladší junioři (6.kyu - 4.kyu)
Filip MIKULÍK4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemRadek TICHÝ6.kyuAkademie karate ZlínDaniel ONDRUCH5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Kata, mladší juniorky (9.kyu - 7.kyu)
Tereza ŠINDAROVÁ8.kyuAkademie karate Brno, z.s.
Kata, mladší juniorky (6.kyu - 4.kyu
Kateřina JAROŠOVÁ4.kyuTJ Tesla Brno z.s.
Kata, starší junioři (9.kyu - 7.kyu)
Tadeáš VINTRLÍK7.kyuAkademie karate Brno, z.s.
Kata team, žáci, žákyně A + B
Denis BRYCHTA6.kyuAkademie karate Brno, z.s. [Brychta, Máčal, Konečný]Kryštof KONEČNÝ6.kyuAkademie karate Brno, z.s. [Brychta, Máčal, Konečný]Denis MÁČAL6.kyuAkademie karate Brno, z.s. [Brychta, Máčal, Konečný]
Kata team, žáci C + D
David NOVOTNÝ2.kyuAkademie karate Zlín [Prokop, Novotný, Zelina]Jáchym PROKOP1.kyuAkademie karate Zlín [Prokop, Novotný, Zelina]Dominik ZELINA2.kyuAkademie karate Zlín [Prokop, Novotný, Zelina]
Kata team, žákyně C + D
Vendula KRUPOVÁ5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Krupová, Kubáňová, Zábranská]Zuzana KUBÁŇOVÁ5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Krupová, Kubáňová, Zábranská]Aneta ZÁBRANSKÁ3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Krupová, Kubáňová, Zábranská]
Fukugo, kadeti, mladší junioři
Jakub KRABICA1.danSKP VsetínMichal SATIN1.kyuSKP VsetínPavel TOMEČEK1.danSKP VsetínFrantišek DOČEKAL3.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Matěj ŽLEBEK4.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Petr JANÍK2.kyuAkademie karate ZlínSaša ŠINDEL1.danAkademie karate ZlínŠimon TERČ1.danAkademie karate ZlínAdam FISTER1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Fukugo, kadetky, mladší juniorky
Emílie ADÁMKOVÁ1.danSKP VsetínKarolína BAČOVÁ1.danSKP VsetínAdéla KOŇAŘÍKOVÁ1.danSKP VsetínOlívie MARKOVÁ1.danSKP VsetínLucie SLOVÁČKOVÁ1.danSKP VsetínNikola CHYBÍKOVÁ1.danAkademie karate Ostrava, z.s.Josefína PŘECECHTĚLOVÁ1.kyuAkademie karate Zlín
Fukugo, senioři, starší junioři
Matěj KŘÍŽEK1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemŠimon LABIŠ1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemVít POKORNÝ1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemMilan FILIP1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemVojtěch SLÍVA2.danTJ Tesla Brno z.s.Jakub ŠTĚPÁN2.danCentrum tradičního karate PrahaMartin KÁČER1.danSKP VsetínTomáš ZUZAŇÁK1.danSKP VsetínIng. Jiří HEGMON3.kyuAkademie karate ZlínJindřich MAŠLÁŇ1.danAkademie karate ZlínVojtěch MAŠLÁŇ1.danAkademie karate ZlínDaniel VESELÝ1.danAkademie karate Zlín
Fukugo, seniorky, starší juniorky
Dominika VAŠÍČKOVÁ1.danSKP VsetínTereza KLEIBLOVÁ2.danAkademie karate Ostrava, z.s.Hana JURÁŇOVÁ2.danAkademie karate Zlín
Kumite, Kogo kadeti
Pavel RUDÝ4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemVladimír KOCFELDA4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemNikolas BUBELA3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemMichael ZOSIMOV3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemDavid FIALA4.kyuTJ Tesla Brno z.s.Vojtěch KAREŠ4.kyuCentrum tradičního karate PrahaMichal SATIN1.kyuSKP VsetínFrantišek DOČEKAL3.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Matěj ŽLEBEK4.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Petr JANÍK2.kyuAkademie karate ZlínMichal PAVLÍK1.kyuAkademie karate ZlínOndřej SABOL2.kyuAkademie karate ZlínMartin ZÁBRANSKÝ3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Kumite, Kogo kadetky
Denisa MIKULÍKOVÁ4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemJohana GOMOLOVÁ5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemAneta ZELINOVÁ2.kyuAkademie karate ZlínBarbora DORŇÁKOVÁ1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Kumite, Kogo mladší junioři
David CHÝLEK3.kyuKarate - Kobudo Rožnov pod RadhoštěmJakub KRABICA1.danSKP VsetínPavel TOMEČEK1.danSKP VsetínSaša ŠINDEL1.danAkademie karate ZlínŠimon TERČ1.danAkademie karate ZlínRadek TICHÝ6.kyuAkademie karate ZlínAdam FISTER1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Kumite, Kogo mladší juniorky
Kateřina JAROŠOVÁ4.kyuTJ Tesla Brno z.s.Anna STARÁ2.kyuCentrum tradičního karate PrahaEmílie ADÁMKOVÁ1.danSKP VsetínKarolína BAČOVÁ1.danSKP VsetínAdéla KOŇAŘÍKOVÁ1.danSKP VsetínOlívie MARKOVÁ1.danSKP VsetínLucie SLOVÁČKOVÁ1.danSKP VsetínNikola CHYBÍKOVÁ1.danAkademie karate Ostrava, z.s.Josefína PŘECECHTĚLOVÁ1.kyuAkademie karate Zlín
Kumite, starší junioři
Matěj KŘÍŽEK1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemŠimon LABIŠ1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemVít POKORNÝ1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemMilan FILIP1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemMartin KÁČER1.danSKP VsetínTomáš ZUZAŇÁK1.danSKP VsetínVojtěch MAŠLÁŇ1.danAkademie karate ZlínDaniel VESELÝ1.danAkademie karate Zlín
Kumite, starší juniorky
Dominika VAŠÍČKOVÁ1.danSKP Vsetín
Kumite, seniorky
Tereza KLEIBLOVÁ2.danAkademie karate Ostrava, z.s.Hana JURÁŇOVÁ2.danAkademie karate Zlín
Kumite, Sanbon kogo žáci D
Šimon KONÍČEK4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemJakub BĚHAL5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemVladimír SMÉKAL6.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemNicolas MILKOWSKI7.kyuTJ Tesla Brno z.s.Martin KUZAN7.kyuKarate - Kobudo Rožnov pod RadhoštěmJan BERÁNEK4.kyuCentrum tradičního karate PrahaŠimon KALINA3.kyuCentrum tradičního karate PrahaJakub KAREŠ3.kyuCentrum tradičního karate PrahaKryštof PELC2.kyuCentrum tradičního karate PrahaVojtěch KOŘÉNEK1.kyuSKP VsetínVojtěch MAKYČA2.kyuSKP VsetínJan VÁCLAVÍK4.kyuSKP VsetínSimon KREČMER3.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Ivan DOLSKÝ5.kyuAkademie karate ZlínTomáš HÁJEK2.kyuAkademie karate ZlínŠimon MAŇÁSEK2.kyuAkademie karate ZlínMarek NAVRÁTIL4.kyuAkademie karate ZlínMikuláš PŘECECHTĚL1.kyuAkademie karate ZlínVojtěch CAMFRLA3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Kumite, Sanbon kogo žačky D
Marika HRADILOVÁ5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemSofie HUSÁROVÁ6.kyuTJ Tesla Brno z.s.Anetta SVÁNOVSKÁ6.kyuTJ Tesla Brno z.s.Brigita BAČOVÁ3.kyuCentrum tradičního karate PrahaElena NÜNNING4.kyuCentrum tradičního karate PrahaViktorie PELCOVÁ4.kyuCentrum tradičního karate PrahaKateřina KELÁRKOVÁ3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Vendula KRUPOVÁ5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Zuzana KUBÁŇOVÁ5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Kumite, senioři
Filip POPELKA1.danTJ Tesla Brno z.s.Vojtěch SLÍVA2.danTJ Tesla Brno z.s.Radek VESELÝ1.danTJ Tesla Brno z.s.Jakub ŠTĚPÁN2.danCentrum tradičního karate PrahaIng. Jiří HEGMON3.kyuAkademie karate ZlínJindřich MAŠLÁŇ1.danAkademie karate Zlín
Kumite, Sanbon žáci C
Václav JIŘÍČEK7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemRichard GOMOLA5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemAdam POSPÍŠIL5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemAdam KOCFELDA6.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemKevin BUBELA6.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemPetr DÖME4.kyuTJ Tesla Brno z.s.Patrik BAČO3.kyuCentrum tradičního karate PrahaOndřej ČÍŽEK4.kyuSKP VsetínJan MIKULÁŠTÍK4.kyuSKP VsetínPetr PAVLOVIČ4.kyuSKP VsetínMatěj HORÁK6.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Adrian-Daniel TROJOVSKÝ6.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Antonín BARCUCH4.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Chris-Leon KREČMER3.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Mikuláš KUBICA6.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Stanislav MATÚŠEK2.kyuAkademie karate ZlínDavid NOVOTNÝ2.kyuAkademie karate ZlínDominik PÁTÍK3.kyuAkademie karate ZlínDominik ZELINA2.kyuAkademie karate ZlínPetr BĚLAŠKA5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Jiří BERDNÍK6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Justin GADŽOR6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.František CHUDÁREK3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Richard KUBÁŇ5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Jakub MIKULÁŠTÍK5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Nicolas NOVÁK6.kyuAkademie karate Brno, z.s.
Kumite, Sanbon žáčky C
Sofie LENERTOVÁ4.kyuCentrum karate OlomoucSofia HEHL5.kyuTJ Tesla Brno z.s.Veronika JEŽÍKOVÁ4.kyuSKP VsetínEva KOVÁŘOVÁ6.kyuSKP VsetínKateřina JEŘÁBKOVÁ6.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Markéta ČERVINKOVÁ4.kyuAkademie karate ZlínAdriana KNÁPKOVÁ5.kyuAkademie karate ZlínTereza CAPILOVÁ7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Aneta ZÁBRANSKÁ3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Kumite, Sanbon kogo senioři
Robert MŰLLER4.kyuAkademie tradičního karate Zlaté Hory z.s.Václav KAREŠ6.kyuCentrum tradičního karate PrahaIng. Lukáš JOSEFÍK4.kyuAkademie karate ZlínJakub KREJČÍ4.kyuAkademie karate ZlínJakub DOKOUPIL6.kyuAkademie karate Brno, z.s.Vlastimil KOLAJA6.kyuAkademie karate Brno, z.s.
Kumite, Sanbon kogo seniorky
Iveta DUSILOVÁ4.kyuCentrum tradičního karate PrahaMiroslava JANUŠKOVÁ4.kyuAkademie karate ZlínJana PAVLÍKOVÁ4.kyuAkademie karate Zlín