Česká asoc. tradičního karate

2. kolo Národního poháru ČATK 2018 (Praha) (10.3.2018)
407 startů, 237 závodníků, 14 klubů
Kata, žáci-žačky A
Eliška SKALNÍKOVÁ7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Izabela JANUŠOVÁ8.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Gabriela STEHLÍKOVÁ8.kyuAkademie karate Brno, z.s.David KASAL8.kyuAkademie karate Brno, z.s.Marek GALIAAkademie karate Brno, z.s.Tobiáš HORČIČKA8.kyuAkademie karate Brno, z.s.Libuše KMÍNKOVÁ7.kyuCentrum tradičního karate Praha
Kata, žáci B (9.- 7. kyu)
Jan WEBER7.kyuCentrum karate BerounJakub NAJMAN8.kyuAkademie karate ZlínDavid BĚHAL7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemMichal GAJDOŠ8.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Tomáš BĚLAŠKA7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Šimon PAVELKA7.kyuAkademie karate Brno, z.s.Petr BLAŽEK7.kyuCentrum tradičního karate PrahaAlexey POZHARNITSKIY8.kyuCentrum tradičního karate PrahaPetr BABČÁK8.kyuCentrum tradičního karate PrahaMichal JANEŠÍK6.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)Jakub LOSKOT6.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)Jakub MACHÁLEK7.kyuSKP VsetínŠimon HOŠNAAkademie karate Ostrava, z.s.Matěj RÝPAL7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Kata, žákyně B (9.- 7. kyu)
Justýna MAŇÁSKOVÁ8.kyuAkademie karate ZlínAgáta NOVÁKOVÁ8.kyuAkademie karate ZlínElla MIKULÁŠTÍKOVÁ7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Viktorie VAVŘÍKOVÁ8.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Eliška BRÁZDILOVÁ8.kyuTJ Tesla Brno z.s.Tereza SUCHÁ7.kyuCentrum tradičního karate PrahaKlára PEROUTKOVÁ7.kyuCentrum tradičního karate PrahaDavid MAŇÁK7.kyuSKP Vsetín
Kata, žáci B (6.- 1.kyu)
Maxmilián STOJAR6.kyuAkademie karate ZlínJan KAŠPAR6.kyuAkademie karate ZlínDavid DOPIRÁK5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Tomáš CHUDÁREK5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Kryštof KONEČNÝ6.kyuAkademie karate Brno, z.s.Denis MÁČAL6.kyuAkademie karate Brno, z.s.Denis BRYCHTA6.kyuAkademie karate Brno, z.s.Matyáš HORČIČKA6.kyuAkademie karate Brno, z.s.
Kata, žákyně B (6.- 1.kyu)
Rozálie TOMŠŮ6.kyuAkademie karate ZlínSofie PROKEŠOVÁ6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Nela NAVRÁTILOVÁ6.kyuSKP Vsetín
Kata, žáci C (9.- 7. kyu)
Robert KLAPÁČ7.kyuCentrum karate BerounDavid CIPRO7.kyuCentrum karate BerounFrantišek CHALUPNÍK8.kyuAkademie karate ZlínTomáš ZIMČÍK8.kyuAkademie karate ZlínJiří MIKEL8.kyuAkademie karate ZlínVáclav JIŘÍČEK7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemFilip NAVRÁTIL7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemFilip STUDENÝ7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemDenis CHAMBA7.kyuAkademie karate Brno, z.s.Michael BOHUŠ7.kyuTJ Tesla Brno z.s.Fabián HASTÍK8.kyuTJ Tesla Brno z.s.Jan STAREČEK7.kyuTJ Tesla Brno z.s.Denis VANĚČEK8.kyuCentrum tradičního karate PrahaRoland BERAUER7.kyuCentrum tradičního karate PrahaVít SOMMER6.kyuCentrum tradičního karate PrahaJosef KMÍNEK7.kyuCentrum tradičního karate PrahaMarek HOJKA7.kyuCentrum tradičního karate PrahaMichal HÁJEK7.kyuCentrum tradičního karate PrahaZdeněk NGOHAXUAN8.kyuCentrum tradičního karate PrahaAntonín ŠKVOR6.kyuCentrum tradičního karate PrahaMichal BARCAL8.kyuCentrum tradičního karate PrahaDominik FIALA7.kyuCentrum tradičního karate PrahaMarek KŘEŠŇÁK8.kyuCentrum tradičního karate PrahaRobert ŠKROCH6.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)
Kata, žákyně C (9.- 7. kyu)
Laura HUJÍČKOVÁ7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemKristýna PAVLASOVÁ8.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemTereza CAPILOVÁ7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Karolina JANEŠÍKOVÁ7.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)Julie SAJDOVÁ7.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Nela NOVOTNÁ7.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.
Kata, žáci C (6.- 1.kyu)
Jiří BABÍČEK6.kyuAkademie karate ZlínDavid NOVOTNÝ2.kyuAkademie karate ZlínMartin PAVLÍK4.kyuAkademie karate ZlínDominik ZELINA2.kyuAkademie karate ZlínStanislav MATÚŠEK2.kyuAkademie karate ZlínJustin GADŽOR6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.František CHUDÁREK3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Jakub MIKULÁŠTÍK5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Petr BĚLAŠKA5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Richard KUBÁŇ5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Nicolas NOVÁK6.kyuAkademie karate Brno, z.s.Štěpán ROTREKL6.kyuTJ Tesla Brno z.s.Petr DÖME4.kyuTJ Tesla Brno z.s.Filip SCHEWCZUK5.kyuCentrum tradičního karate PrahaPatrik ODOLAN5.kyuCentrum tradičního karate PrahaPatrik BAČO3.kyuCentrum tradičního karate PrahaJonáš KROULÍK6.kyuCentrum tradičního karate PrahaAnastasis-Ilias TILIOS6.kyuAkademie tradičního karate Zlaté Hory z.s.Ondřej ČÍŽEK4.kyuSKP VsetínJan MIKULÁŠTÍK4.kyuSKP VsetínPetr PAVLOVIČ4.kyuSKP VsetínAdrian-Daniel TROJOVSKÝ6.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Chris-Leon KREČMER3.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.
Kata, žákyně C (6.- 1.kyu)
Leontýna BÉMOVÁ4.kyuAkademie karate ZlínKarin ČERVINKOVÁ6.kyuAkademie karate ZlínMarkéta ČERVINKOVÁ4.kyuAkademie karate ZlínEliška HERZANOVÁ4.kyuAkademie karate ZlínLucie ŽIKOVSKÁ4.kyuAkademie karate ZlínAdriana KNÁPKOVÁ5.kyuAkademie karate ZlínSofie LENERTOVÁ4.kyuCentrum karate OlomoucAneta ZÁBRANSKÁ3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Sofia HEHL5.kyuTJ Tesla Brno z.s.Sára NAGYOVÁ5.kyuCentrum tradičního karate PrahaVeronika JEŽÍKOVÁ4.kyuSKP VsetínAneta JURYGÁČKOVÁ6.kyuSKP VsetínEva KOVÁŘOVÁ6.kyuSKP VsetínViktorie SZEWCZYKOVÁ2.kyuTóshidó Valtice
Kata, žáci D (9.- 7. kyu)
Štěpán ŠESTÁK7.kyuCentrum karate BerounTadeáš VYKOPAL7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemKryštof VESELKA7.kyuAkademie karate Brno, z.s.Nicolas MILKOWSKI7.kyuTJ Tesla Brno z.s.Marek POLÁCH8.kyuTJ Tesla Brno z.s.Dominik SUCHÝ6.kyuCentrum tradičního karate PrahaAdam LANGR7.kyuCentrum tradičního karate PrahaAdam SČENSNÝ6.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)Pavlína KŘUPALOVÁ7.kyuSKP VsetínDominik MAŇÁK7.kyuSKP VsetínMartin KUZAN7.kyuKarate - Kobudo Rožnov pod Radhoštěm
Kata, žákyně D (9.- 7. kyu)
Šárka JURKOVIČOVÁ8.kyuAkademie karate Brno, z.s.Eleonora IZZI8.kyuAkademie karate Brno, z.s.Sofie LAŠKOVÁ8.kyuAkademie karate Brno, z.s.Adéla KUČEROVÁ8.kyuCentrum tradičního karate PrahaTereza KUBISZOVÁ7.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)
Kata, žáci D (6.- 4. kyu)
Marek NAVRÁTIL4.kyuAkademie karate ZlínŠimon KONÍČEK4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemJakub BĚHAL5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemRadomír KOPECKÝ6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Šimon ČERNÝ4.kyuCentrum tradičního karate PrahaJan BERÁNEK4.kyuCentrum tradičního karate PrahaDavid WEIS6.kyuCentrum tradičního karate PrahaTadeáš MŰLLER6.kyuAkademie tradičního karate Zlaté Hory z.s.Jan STRAKOŠ4.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Simon KREČMER3.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.
Kata, žákyně D (6.- 4. kyu)
Marcela HUTAŘOVÁ6.kyuAkademie karate ZlínMarika HRADILOVÁ5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemVendula KRUPOVÁ5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Zuzana KUBÁŇOVÁ5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Sofie HUSÁROVÁ6.kyuTJ Tesla Brno z.s.Tereza MIKULÁŠŤÍKOVÁ4.kyuSKP Vsetín
Kata, žáci D (3.- 1. kyu)
Tomáš HÁJEK2.kyuAkademie karate ZlínŠimon MAŇÁSEK2.kyuAkademie karate ZlínJáchym PROKOP1.kyuAkademie karate ZlínTadeáš DAVID3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Kryštof PELC2.kyuCentrum tradičního karate PrahaJakub KAREŠ3.kyuCentrum tradičního karate PrahaŠimon KALINA3.kyuCentrum tradičního karate Praha
Kata, žákyně D (3.- 1. kyu)
Patricie ŠIMONOVÁ2.kyuAkademie karate ZlínKateřina KELÁRKOVÁ3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Klára MRNKOVÁ3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Brigita BAČOVÁ3.kyuCentrum tradičního karate Praha
Kata, kadeti (3.kyu - dan)
Petr JANÍK2.kyuAkademie karate ZlínMichal PAVLÍK1.kyuAkademie karate ZlínOndřej SABOL2.kyuAkademie karate ZlínNikolas BUBELA3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemJakub NERADIL3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemMichael ZOSIMOV3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemMartin ZÁBRANSKÝ3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Jakub SKŘINAŘ1.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Robin VLÁŠEK3.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.
Kata, kadetky (3.kyu - dan)
Kristýna VACULÍKOVÁ1.kyuAkademie karate ZlínAneta ZELINOVÁ2.kyuAkademie karate ZlínNatálie MAŇÁKOVÁ1.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Barbora DORŇÁKOVÁ1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Kata, mladší junioři (3.kyu - dan)
Saša ŠINDEL1.danAkademie karate ZlínŠimon TERČ1.danAkademie karate ZlínDominik DOPIRÁK1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Adam FISTER1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Ted ZAHRADIL1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Pavel TOMEČEK1.danSKP VsetínDavid CHÝLEK3.kyuKarate - Kobudo Rožnov pod RadhoštěmKryštof JURČA2.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.
Kata, mladší juniorky (3.kyu - dan)
Denisa ŠIMONOVÁ2.kyuAkademie karate ZlínAnna STARÁ2.kyuCentrum tradičního karate PrahaKarolína BAČOVÁ1.danSKP VsetínAdéla KOŇAŘÍKOVÁ1.danSKP VsetínLucie SLOVÁČKOVÁ1.danSKP VsetínOlívie MARKOVÁ1.danSKP VsetínNikola CHYBÍKOVÁ1.danAkademie karate Ostrava, z.s.
Kata, starší junioři i (3.kyu - dan)
Martin ŠKRABAL3.kyuAkademie karate ZlínMatěj KŘÍŽEK1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemŠimon LABIŠ1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemVít POKORNÝ1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemMilan FILIP1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemMartin KÁČER1.danSKP VsetínTomáš ZUZAŇÁK1.danSKP Vsetín
Kata, starší juniorky i (3.kyu - dan)
Zuzana HOLUBCOVÁ1.danSKP VsetínDominika VAŠÍČKOVÁ1.danSKP Vsetín
Kata, senioři B
Jakub KREJČÍ4.kyuAkademie karate ZlínDavid STUDENÝ7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemAntonello IZZIAkademie karate Brno, z.s.Jakub DOKOUPIL6.kyuAkademie karate Brno, z.s.Zdeněk HORČIČKA6.kyuAkademie karate Brno, z.s.Václav KAREŠ6.kyuCentrum tradičního karate PrahaMichal HRUBEC4.kyuCentrum tradičního karate PrahaRobert MŰLLER4.kyuAkademie tradičního karate Zlaté Hory z.s.
Kata, seniorky B
Petra KREJČÍ4.kyuAkademie karate ZlínJana PAVLÍKOVÁ4.kyuAkademie karate ZlínAndrea MAREČKOVÁ6.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemIvana DZVINČUKOVÁ7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemNela MYNAŘÍKOVÁAkademie karate Brno, z.s.Lenka ANDĚLOVÁ7.kyuAkademie karate Brno, z.s.Iveta DUSILOVÁ4.kyuCentrum tradičního karate PrahaPetra FALCOVÁ6.kyuCentrum tradičního karate PrahaIrena KMÍNKOVÁ6.kyuCentrum tradičního karate Praha
Kata, senioři (3.kyu - dan)
Tomáš VENTURA2.danAkademie karate Brno, z.s.Radek VESELÝ1.danTJ Tesla Brno z.s.
Kata, seniorky (3.kyu - dan)
Hana JURÁŇOVÁ2.danAkademie karate ZlínZuzana GALDOVÁ2.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Lenka PETŘEKOVÁ1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Hana VENTUROVÁ2.danAkademie karate Brno, z.s.Zdislava HORNÁ1.kyuCentrum tradičního karate PrahaTereza KLEIBLOVÁ2.danAkademie karate Ostrava, z.s.
Kata, kadeti (9.kyu - 7.kyu)
Matěj NEHYBA8.kyuAkademie karate ZlínJan OSSENDORF8.kyuTJ Tesla Brno z.s.Ondřej ŠŤASTNÝ8.kyuTJ Tesla Brno z.s.
Kata, kadeti (6.kyu - 4.kyu)
Jiří NAJMAN4.kyuAkademie karate ZlínPavel RUDÝ4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemVít OTÁHAL4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemDavid FIALA4.kyuTJ Tesla Brno z.s.Vojtěch KAREŠ4.kyuCentrum tradičního karate PrahaDominik WENGLARZY6.kyuAkademie tradičního karate Zlaté Hory z.s.Jan KLÍMA5.kyuKarate - Kobudo Rožnov pod RadhoštěmMatěj ŽLEBEK4.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.
Kata, kadetky (9.kyu - 7.kyu)
Nicol ROLOVÁ7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemAneta ROSENBERGOVÁ7.kyuCentrum tradičního karate Praha
Kata, kadetky (6.kyu - 4.kyu)
Stefanie POPOVÁ4.kyuAkademie karate ZlínDenisa MIKULÍKOVÁ4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemMartina VRÁNOVÁ4.kyuCentrum tradičního karate Praha
Kata, mladší junioři (6.kyu - 4.kyu)
Jakub JANOV6.kyuCentrum tradičního karate Praha
Kata, mladší juniorky (9.kyu - 7.kyu)
Tereza ŠINDAROVÁ8.kyuAkademie karate Brno, z.s.
Kata, mladší juniorky (6.kyu - 4.kyu
Viktorie HEJČOVÁ4.kyuTJ Tesla Brno z.s.Kateřina JAROŠOVÁ4.kyuTJ Tesla Brno z.s.
Kata, starší juniorky (9.kyu - 7.kyu)
Dominika DZVINČUKOVÁ6.kyuTJ Karate Bystřice pod Hostýnem
Kata, straší juniorky (6.kyu - 4.kyu
Hedvika DUŠKOVÁ4.kyuTJ Tesla Brno z.s.Lucie ZINDULKOVÁ5.kyuCentrum tradičního karate Praha
Kata team, žáci, žákyně A + B
Denis MÁČAL6.kyuAkademie karate Brno, z.s. [Máčal, Brychta, Konečný]Denis BRYCHTA6.kyuAkademie karate Brno, z.s. [Máčal, Brychta, Konečný]Kryštof KONEČNÝ6.kyuAkademie karate Brno, z.s. [Máčal, Brychta, Konečný]
Kata team, žáci C + D
David NOVOTNÝ2.kyuAkademie karate Zlín [Novotný, Prokop, Zelina]Jáchym PROKOP1.kyuAkademie karate Zlín [Novotný, Prokop, Zelina]Dominik ZELINA2.kyuAkademie karate Zlín [Novotný, Prokop, Zelina]Pavlína KŘUPALOVÁ7.kyuSKP Vsetín [Vsetínské čarodějky]Ondřej ČÍŽEK4.kyuSKP Vsetín [Vsetínští tygři]Jan MIKULÁŠTÍK4.kyuSKP Vsetín [Vsetínští tygři]Petr PAVLOVIČ4.kyuSKP Vsetín [Vsetínští tygři]
Kata team, kadetky, mladší juniorky
Viktorie HEJČOVÁ4.kyuTJ Tesla Brno z.s. [Tesla 1]Kateřina JAROŠOVÁ4.kyuTJ Tesla Brno z.s. [Tesla 1]
Kata team, seniorky, starší juniorky
Hedvika DUŠKOVÁ4.kyuTJ Tesla Brno z.s. [Tesla 1]
Kata team, žákyně C + D
Aneta JURYGÁČKOVÁ6.kyuSKP Vsetín [Vsetínské čarodějky]Eva KOVÁŘOVÁ6.kyuSKP Vsetín [Vsetínské čarodějky]
Fukugo, kadeti, mladší junioři
Petr JANÍK2.kyuAkademie karate ZlínMichal PAVLÍK1.kyuAkademie karate ZlínSaša ŠINDEL1.danAkademie karate ZlínŠimon TERČ1.danAkademie karate ZlínAdam FISTER1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Pavel TOMEČEK1.danSKP VsetínJakub SKŘINAŘ1.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Kryštof JURČA2.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.
Fukugo, kadetky, mladší juniorky
Karolína BAČOVÁ1.danSKP VsetínAdéla KOŇAŘÍKOVÁ1.danSKP VsetínLucie SLOVÁČKOVÁ1.danSKP VsetínOlívie MARKOVÁ1.danSKP VsetínNikola CHYBÍKOVÁ1.danAkademie karate Ostrava, z.s.
Fukugo, senioři, starší junioři
Karel MARCEL6.kyuCentrum karate BerounMartin ŠKRABAL3.kyuAkademie karate ZlínMatěj KŘÍŽEK1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemŠimon LABIŠ1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemVít POKORNÝ1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemMilan FILIP1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemTomáš VENTURA2.danAkademie karate Brno, z.s.Vojtěch SLÍVA2.danTJ Tesla Brno z.s.Martin KÁČER1.danSKP VsetínTomáš ZUZAŇÁK1.danSKP Vsetín
Fukugo, seniorky, starší juniorky
Hana JURÁŇOVÁ2.danAkademie karate ZlínLenka PETŘEKOVÁ1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Hana VENTUROVÁ2.danAkademie karate Brno, z.s.Zuzana HOLUBCOVÁ1.danSKP VsetínDominika VAŠÍČKOVÁ1.danSKP VsetínTereza KLEIBLOVÁ2.danAkademie karate Ostrava, z.s.
Kumite, Kogo kadeti
Petr JANÍK2.kyuAkademie karate ZlínMichal PAVLÍK1.kyuAkademie karate ZlínOndřej SABOL2.kyuAkademie karate ZlínPavel RUDÝ4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemNikolas BUBELA3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemJakub NERADIL3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemMichael ZOSIMOV3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemMartin ZÁBRANSKÝ3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.David FIALA4.kyuTJ Tesla Brno z.s.Vojtěch KAREŠ4.kyuCentrum tradičního karate PrahaJan KLÍMA5.kyuKarate - Kobudo Rožnov pod RadhoštěmMatěj ŽLEBEK4.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Jakub SKŘINAŘ1.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Robin VLÁŠEK3.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.
Kumite, Kogo kadetky
Denisa MIKULÍKOVÁ4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemNatálie MAŇÁKOVÁ1.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Barbora DORŇÁKOVÁ1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Martina VRÁNOVÁ4.kyuCentrum tradičního karate Praha
Kumite, Kogo mladší junioři
Saša ŠINDEL1.danAkademie karate ZlínŠimon TERČ1.danAkademie karate ZlínAdam FISTER1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Jakub JANOV6.kyuCentrum tradičního karate PrahaPavel TOMEČEK1.danSKP VsetínDavid CHÝLEK3.kyuKarate - Kobudo Rožnov pod RadhoštěmKryštof JURČA2.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.
Kumite, Kogo mladší juniorky
Viktorie HEJČOVÁ4.kyuTJ Tesla Brno z.s.Kateřina JAROŠOVÁ4.kyuTJ Tesla Brno z.s.Anna STARÁ2.kyuCentrum tradičního karate PrahaKarolína BAČOVÁ1.danSKP VsetínAdéla KOŇAŘÍKOVÁ1.danSKP VsetínLucie SLOVÁČKOVÁ1.danSKP VsetínOlívie MARKOVÁ1.danSKP VsetínNikola CHYBÍKOVÁ1.danAkademie karate Ostrava, z.s.
Kumite, starší junioři
Martin ŠKRABAL3.kyuAkademie karate ZlínMatěj KŘÍŽEK1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemŠimon LABIŠ1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemVít POKORNÝ1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemMilan FILIP1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemMartin KÁČER1.danSKP VsetínTomáš ZUZAŇÁK1.danSKP Vsetín
Kumite, starší juniorky
Hedvika DUŠKOVÁ4.kyuTJ Tesla Brno z.s.Lucie ZINDULKOVÁ5.kyuCentrum tradičního karate PrahaZuzana HOLUBCOVÁ1.danSKP VsetínDominika VAŠÍČKOVÁ1.danSKP Vsetín
Kumite, seniorky
Hana JURÁŇOVÁ2.danAkademie karate ZlínLenka PETŘEKOVÁ1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Hana VENTUROVÁ2.danAkademie karate Brno, z.s.Zdislava HORNÁ1.kyuCentrum tradičního karate PrahaTereza KLEIBLOVÁ2.danAkademie karate Ostrava, z.s.
Kumite, Sanbon kogo žáci D
Tomáš HÁJEK2.kyuAkademie karate ZlínŠimon MAŇÁSEK2.kyuAkademie karate ZlínJáchym PROKOP1.kyuAkademie karate ZlínMarek NAVRÁTIL4.kyuAkademie karate ZlínŠimon KONÍČEK4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemJakub BĚHAL5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemTadeáš VYKOPAL7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemTadeáš DAVID3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Radomír KOPECKÝ6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Nicolas MILKOWSKI7.kyuTJ Tesla Brno z.s.Šimon ČERNÝ4.kyuCentrum tradičního karate PrahaKryštof PELC2.kyuCentrum tradičního karate PrahaJan BERÁNEK4.kyuCentrum tradičního karate PrahaJakub KAREŠ3.kyuCentrum tradičního karate PrahaDominik SUCHÝ6.kyuCentrum tradičního karate PrahaŠimon KALINA3.kyuCentrum tradičního karate PrahaDavid WEIS6.kyuCentrum tradičního karate PrahaPavlína KŘUPALOVÁ7.kyuSKP VsetínMartin KUZAN7.kyuKarate - Kobudo Rožnov pod RadhoštěmJan STRAKOŠ4.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Simon KREČMER3.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.
Kumite, Sanbon kogo žačky D
Marika HRADILOVÁ5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemVendula KRUPOVÁ5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Kateřina KELÁRKOVÁ3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Zuzana KUBÁŇOVÁ5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Sofie HUSÁROVÁ6.kyuTJ Tesla Brno z.s.Brigita BAČOVÁ3.kyuCentrum tradičního karate PrahaTereza MIKULÁŠŤÍKOVÁ4.kyuSKP Vsetín
Kumite, senioři
Tomáš VENTURA2.danAkademie karate Brno, z.s.Vojtěch SLÍVA2.danTJ Tesla Brno z.s.Radek VESELÝ1.danTJ Tesla Brno z.s.
Kumite, Sanbon žáci C
David NOVOTNÝ2.kyuAkademie karate ZlínDominik ZELINA2.kyuAkademie karate ZlínStanislav MATÚŠEK2.kyuAkademie karate ZlínVáclav JIŘÍČEK7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemFilip NAVRÁTIL7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemJustin GADŽOR6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.František CHUDÁREK3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Jakub MIKULÁŠTÍK5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Petr BĚLAŠKA5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Richard KUBÁŇ5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Denis CHAMBA7.kyuAkademie karate Brno, z.s.Nicolas NOVÁK6.kyuAkademie karate Brno, z.s.Jan STAREČEK7.kyuTJ Tesla Brno z.s.Petr DÖME4.kyuTJ Tesla Brno z.s.Štěpán ROTREKL6.kyuTJ Tesla Brno z.s.Filip SCHEWCZUK5.kyuCentrum tradičního karate PrahaPatrik ODOLAN5.kyuCentrum tradičního karate PrahaPatrik BAČO3.kyuCentrum tradičního karate PrahaVít SOMMER6.kyuCentrum tradičního karate PrahaMarek HOJKA7.kyuCentrum tradičního karate PrahaMichal HÁJEK7.kyuCentrum tradičního karate PrahaJonáš KROULÍK6.kyuCentrum tradičního karate PrahaOndřej ČÍŽEK4.kyuSKP VsetínJan MIKULÁŠTÍK4.kyuSKP VsetínPetr PAVLOVIČ4.kyuSKP VsetínAdrian-Daniel TROJOVSKÝ6.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Chris-Leon KREČMER3.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.
Kumite, Sanbon žáčky C
Leontýna BÉMOVÁ4.kyuAkademie karate ZlínMarkéta ČERVINKOVÁ4.kyuAkademie karate ZlínAdriana KNÁPKOVÁ5.kyuAkademie karate ZlínSofie LENERTOVÁ4.kyuCentrum karate OlomoucAneta ZÁBRANSKÁ3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Tereza CAPILOVÁ7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Sofia HEHL5.kyuTJ Tesla Brno z.s.Sára NAGYOVÁ5.kyuCentrum tradičního karate PrahaVeronika JEŽÍKOVÁ4.kyuSKP VsetínAneta JURYGÁČKOVÁ6.kyuSKP VsetínEva KOVÁŘOVÁ6.kyuSKP VsetínJulie SAJDOVÁ7.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.
Kumite, Sanbon kogo senioři
Jakub KREJČÍ4.kyuAkademie karate ZlínJakub DOKOUPIL6.kyuAkademie karate Brno, z.s.Zdeněk HORČIČKA6.kyuAkademie karate Brno, z.s.Václav KAREŠ6.kyuCentrum tradičního karate PrahaRobert MŰLLER4.kyuAkademie tradičního karate Zlaté Hory z.s.
Kumite, Sanbon kogo seniorky
Jana PAVLÍKOVÁ4.kyuAkademie karate ZlínIveta DUSILOVÁ4.kyuCentrum tradičního karate PrahaPetra FALCOVÁ6.kyuCentrum tradičního karate PrahaIrena KMÍNKOVÁ6.kyuCentrum tradičního karate Praha