Česká asoc. tradičního karate

VALACHIA CHALLENGE CUP 2018 Vsetín (21.4.2018)
441 startů, 263 závodníků, 12 klubů
Kata, žáci-žačky A
Nicolas GRULICH8.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Isabela HROMADOVÁ8.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Izabela JANUŠOVÁ8.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Jakub JUŘIČKA7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Eliška SKALNÍKOVÁ7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Tobiáš HORČIČKA8.kyuAkademie karate Brno, z.s.David KASAL8.kyuAkademie karate Brno, z.s.Gabriela STEHLÍKOVÁ8.kyuAkademie karate Brno, z.s.Amelie ŠPICAROVÁ8.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)Sophie BOŘUTOVÁ8.kyuAkademie karate ZlínAnežka KURFÜRSTOVÁ8.kyuAkademie karate ZlínJan MIKEL8.kyuAkademie karate ZlínErin OTRUSINOVÁ6.kyuAkademie karate ZlínTeodor PÁTÍK6.kyuAkademie karate ZlínDiana PŘIBYLOVÁ8.kyuAkademie karate ZlínJuraj VRATNÍK8.kyuSKP Vsetín
Kata, žáci B (9.- 7. kyu)
Tomáš BĚLAŠKA7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Samuel BOHUŠÍK8.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Michal GAJDOŠ8.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Matěj RÝPAL7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Šimon PAVELKA7.kyuAkademie karate Brno, z.s.Alex POLÁŠEK7.kyuAkademie karate Brno, z.s.Břetislav BARTOŇ7.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)David BĚHAL7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemFilip BOROVIČKA7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemOndřej ŠTIBRAL7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemPatrik BARBOŘÍK8.kyuAkademie karate ZlínLukáš CZINEGE8.kyuAkademie karate ZlínJakub NAJMAN8.kyuAkademie karate ZlínJan PEŠÁK8.kyuAkademie karate ZlínMarek PAJDA8.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Maxmilián FOLTYN8.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Jan HROMADA7.kyuSKP VsetínJakub ŠEMŠAK7.kyuCentrum tradičního karate PrahaDominik LOUČKA7.kyuSKP VsetínJakub MACHÁLEK7.kyuSKP VsetínDavid MAŇÁK7.kyuSKP Vsetín
Kata, žákyně B (9.- 7. kyu)
Ella MIKULÁŠTÍKOVÁ7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Viktorie VAVŘÍKOVÁ8.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Justýna MAŇÁSKOVÁ8.kyuAkademie karate ZlínAgáta NOVÁKOVÁ8.kyuAkademie karate ZlínVanessa KOLÁŘOVÁAkademie karate Ostrava, z.s.Kateřina PAROUŠKOVÁ7.kyuSKP Vsetín
Kata, žáci B (6.- 1.kyu)
David DOPIRÁK5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Tomáš CHUDÁREK5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Martin ONDRUŠEK5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Denis BRYCHTA6.kyuAkademie karate Brno, z.s.Matyáš HORČIČKA6.kyuAkademie karate Brno, z.s.Kryštof KONEČNÝ6.kyuAkademie karate Brno, z.s.Denis MÁČAL6.kyuAkademie karate Brno, z.s.Michal JANEŠÍK6.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)Jan KAŠPAR6.kyuAkademie karate ZlínMarek PLÁŠEK6.kyuAkademie karate ZlínMartin PŘIBYL5.kyuAkademie karate ZlínTomáš RAŠKA6.kyuAkademie karate ZlínMaxmilián STOJAR6.kyuAkademie karate ZlínJohan ŠPAČEK6.kyuAkademie karate ZlínŠtěpán KOŘÉNEK6.kyuSKP Vsetín
Kata, žákyně B (6.- 1.kyu)
Sofie PROKEŠOVÁ6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Lucie PERUTKOVÁ6.kyuAkademie karate ZlínNela NAVRÁTILOVÁ6.kyuSKP Vsetín
Kata, žáci C (9.- 7. kyu)
Petr-Samuel BARANOVIČ8.kyuCentrum karate OlomoucRadim DORŇÁK8.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Marek JUŘIČKA7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Denis CHAMBA7.kyuAkademie karate Brno, z.s.Kevin HORÁK8.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)Václav JIŘÍČEK7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemFilip NAVRÁTIL7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemFilip STUDENÝ7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemDominik LÁZNA7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemRadim BOBÁL8.kyuAkademie karate ZlínFrantišek CHALUPNÍK8.kyuAkademie karate ZlínNikolas KOŇÁREK8.kyuAkademie karate ZlínSamuel KOŇÁREK8.kyuAkademie karate ZlínMatyáš KURFÜRST8.kyuAkademie karate ZlínJiří MIKEL8.kyuAkademie karate ZlínTomáš ZDÍLNA8.kyuAkademie karate ZlínTomáš ZIMČÍK8.kyuAkademie karate ZlínMartin ZIMMERMANN8.kyuAkademie karate ZlínFilip KRČMÁŘ8.kyuSKP VsetínDenis VANĚČEK8.kyuCentrum tradičního karate PrahaPetr VRÁTNIK7.kyuSKP Vsetín
Kata, žákyně C (9.- 7. kyu)
Tereza CAPILOVÁ7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Vanesa KOLÁŘOVÁ8.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Karolina JANEŠÍKOVÁ7.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)Olivie ŠPICAROVÁ8.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)Laura HUJÍČKOVÁ7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemKristýna PAVLASOVÁ8.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemNatálie DUKÁTNIKOVÁ7.kyuSKP Vsetín
Kata, žáci C (6.- 1.kyu)
Michal KITTL6.kyuCentrum karate OlomoucPetr BĚLAŠKA5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.František CHUDÁREK3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Richard KUBÁŇ5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Jakub MIKULÁŠTÍK5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Michal ŽÍDEK5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Šimon POLÁŠEK6.kyuAkademie karate Brno, z.s.Anastasis-Ilias TILIOS6.kyuAkademie tradičního karate Zlaté Hory z.s.Robert ŠKROCH6.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)Richard GOMOLA5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemAdam POSPÍŠIL5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemAdam KOCFELDA6.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemJiří BABÍČEK6.kyuAkademie karate ZlínPetr ČECHÁK4.kyuAkademie karate ZlínJan HARNISCH6.kyuAkademie karate ZlínStanislav MATÚŠEK2.kyuAkademie karate ZlínDavid NOVOTNÝ2.kyuAkademie karate ZlínMartin PAVLÍK4.kyuAkademie karate ZlínDominik ZELINA2.kyuAkademie karate ZlínJiří VOJTA6.kyuAkademie karate ZlínMichal PIŠŤÁČEK4.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Adrian-Daniel TROJOVSKÝ6.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Chris-Leon KREČMER3.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Antonín BARCUCH4.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Ondřej ČÍŽEK4.kyuSKP VsetínPatrik BAČO3.kyuCentrum tradičního karate PrahaPatrik ODOLAN5.kyuCentrum tradičního karate PrahaJan MIKULÁŠTÍK4.kyuSKP VsetínPetr PAVLOVIČ4.kyuSKP Vsetín
Kata, žákyně C (6.- 1.kyu)
Sofie LENERTOVÁ4.kyuCentrum karate OlomoucViktorie SZEWCZYKOVÁ2.kyuTóshidó ValticeBarbora POBOŘILOVÁ6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Leontýna BÉMOVÁ4.kyuAkademie karate ZlínMarkéta ČERVINKOVÁ4.kyuAkademie karate ZlínAdriana KNÁPKOVÁ5.kyuAkademie karate ZlínTereza PLÁŠKOVÁ6.kyuAkademie karate ZlínLucie ŽIKOVSKÁ4.kyuAkademie karate ZlínVeronika JEŽÍKOVÁ4.kyuSKP VsetínAneta JURYGÁČKOVÁ6.kyuSKP VsetínEva KOVÁŘOVÁ6.kyuSKP Vsetín
Kata, žáci D (9.- 7. kyu)
Tadeáš VYKOPAL7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemMartin KUZAN7.kyuKarate - Kobudo Rožnov pod RadhoštěmDominik MAŇÁK7.kyuSKP Vsetín
Kata, žákyně D (9.- 7. kyu)
Eleonora IZZI8.kyuAkademie karate Brno, z.s.Šárka JURKOVIČKOVÁ8.kyuAkademie karate Brno, z.s.Tereza KUBISZOVÁ7.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)Tereza MRKVOVÁ8.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)Veronika JURÁŇOVÁ7.kyuSKP VsetínPavlína KŘUPALOVÁ7.kyuSKP Vsetín
Kata, žáci D (6.- 4. kyu)
Radomír KOPECKÝ6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Matyáš VÁLEK5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Matyáš VESELÝ5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Tadeáš MŰLLER6.kyuAkademie tradičního karate Zlaté Hory z.s.Šimon KONÍČEK4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemJakub BĚHAL5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemJiří LABIŠ5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemIvan DOLSKÝ5.kyuAkademie karate ZlínMarek NAVRÁTIL4.kyuAkademie karate ZlínJiří NĚMEČEK4.kyuAkademie karate ZlínMichal ZAVADIL4.kyuAkademie karate ZlínJan ŠIMEK5.kyuAkademie karate ZlínJan STRAKOŠ4.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Filip ZELINKA6.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Simon KREČMER3.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Lý-Bao LONG4.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Daniel JAKEŠ5.kyuSKP VsetínJan BERÁNEK4.kyuCentrum tradičního karate PrahaVojtěch KRŮŽELA4.kyuSKP VsetínŠimon ČERNÝ4.kyuCentrum tradičního karate PrahaJan VÁCLAVÍK4.kyuSKP VsetínJan VRÁNA4.kyuAkademie karate Zlín
Kata, žákyně D (6.- 4. kyu)
Vendula KRUPOVÁ5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Zuzana KUBÁŇOVÁ5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Marcela HUTAŘOVÁ6.kyuAkademie karate ZlínKateřina KREJČIŘÍKOVÁ6.kyuAkademie karate ZlínEster ANDRÝSKOVÁ4.kyuAkademie karate ZlínViktorie PELCOVÁ4.kyuCentrum tradičního karate PrahaElena NÜNNING4.kyuCentrum tradičního karate PrahaTereza MIKULÁŠŤÍKOVÁ4.kyuSKP Vsetín
Kata, žáci D (3.- 1. kyu)
Tadeáš DAVID3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Tomáš HÁJEK2.kyuAkademie karate ZlínŠimon MAŇÁSEK2.kyuAkademie karate ZlínJáchym PROKOP1.kyuAkademie karate ZlínMikuláš PŘECECHTĚL1.kyuAkademie karate ZlínPetr GAHURA3.kyuAkademie karate ZlínVojtěch KOŘÉNEK1.kyuSKP VsetínJakub KAREŠ3.kyuCentrum tradičního karate PrahaŠimon KALINA3.kyuCentrum tradičního karate PrahaKryštof PELC2.kyuCentrum tradičního karate PrahaVojtěch MAKYČA2.kyuSKP Vsetín
Kata, žákyně D (3.- 1. kyu)
Sára CHROMÁ2.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Patricie ŠIMONOVÁ2.kyuAkademie karate ZlínBrigita BAČOVÁ3.kyuCentrum tradičního karate Praha
Kata, kadeti (3.kyu - dan)
Jakub NERADIL3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemNikolas BUBELA3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemMichael ZOSIMOV3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemJan ČECHÁK3.kyuAkademie karate ZlínPetr JANÍK2.kyuAkademie karate ZlínMichal PAVLÍK1.kyuAkademie karate ZlínOndřej SABOL2.kyuAkademie karate ZlínFrantišek DOČEKAL3.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Jakub SKŘINAŘ1.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Robin VLÁŠEK3.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.
Kata, kadetky (3.kyu - dan)
Barbora DORŇÁKOVÁ1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Natálie MAŇÁKOVÁ1.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Kristýna VACULÍKOVÁ1.kyuAkademie karate ZlínAneta ZELINOVÁ2.kyuAkademie karate ZlínGabriela KUBIŠOVÁ3.kyuAkademie karate Zlín
Kata, mladší junioři (3.kyu - dan)
Dominik DOPIRÁK1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Adam FISTER1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Ted ZAHRADIL1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Saša ŠINDEL1.danAkademie karate ZlínŠimon TERČ1.danAkademie karate ZlínKryštof JURČA2.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Filip JAKUBA3.kyuSKP VsetínJakub KRABICA1.danSKP VsetínPavel TOMEČEK1.danSKP Vsetín
Kata, mladší juniorky (3.kyu - dan)
Magdaléna BEDNAŘÍKOVÁ3.kyuAkademie karate ZlínJosefína PŘECECHTĚLOVÁ1.kyuAkademie karate ZlínDenisa ŠIMONOVÁ2.kyuAkademie karate ZlínNikola CHYBÍKOVÁ1.danAkademie karate Ostrava, z.s.Emílie ADÁMKOVÁ1.danSKP VsetínKarolína BAČOVÁ1.danSKP VsetínAdéla KOŇAŘÍKOVÁ1.danSKP VsetínAnna STARÁ2.kyuCentrum tradičního karate PrahaOlívie MARKOVÁ1.danSKP VsetínLucie SLOVÁČKOVÁ1.danSKP Vsetín
Kata, starší junioři i (3.kyu - dan)
Matěj KŘÍŽEK1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemŠimon LABIŠ1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemMilan FILIP1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemVojtěch HARTMAN3.kyuAkademie karate ZlínVojtěch MAŠLÁŇ1.danAkademie karate ZlínDaniel VESELÝ1.danAkademie karate ZlínMartin KÁČER1.danSKP VsetínTomáš ZUZAŇÁK1.danSKP Vsetín
Kata, starší juniorky i (3.kyu - dan)
Zuzana HOLUBCOVÁ1.danSKP Vsetín
Kata, senioři B
Ing. MBA Peter BARANOVIČ8.kyuCentrum karate OlomoucZdeněk HORČIČKA6.kyuAkademie karate Brno, z.s.Antonello IZZIAkademie karate Brno, z.s.Robert MŰLLER4.kyuAkademie tradičního karate Zlaté Hory z.s.David STUDENÝ7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemJakub KREJČÍ4.kyuAkademie karate ZlínJiří OTRUSINA4.kyuAkademie karate ZlínVáclav KAREŠ6.kyuCentrum tradičního karate PrahaMichal PELC5.kyuCentrum tradičního karate PrahaIng. Tomáš JANUŠKA4.kyuAkademie karate Zlín
Kata, seniorky B
Nela MYNAŘÍKOVÁAkademie karate Brno, z.s.Jana PAVLÍKOVÁ4.kyuAkademie karate ZlínIveta DUSILOVÁ4.kyuCentrum tradičního karate PrahaPetra BAČOVÁ4.kyuCentrum tradičního karate PrahaMiroslava JANUŠKOVÁ4.kyuAkademie karate Zlín
Kata, seniorky (3.kyu - dan)
Zuzana GALDOVÁ2.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Hana JURÁŇOVÁ2.danAkademie karate ZlínTereza KLEIBLOVÁ2.danAkademie karate Ostrava, z.s.
Kata, kadeti (9.kyu - 7.kyu)
Matěj NEHYBA8.kyuAkademie karate ZlínMatěj BARTONÍK8.kyuSKP Vsetín
Kata, kadeti (6.kyu - 4.kyu)
Pavel RUDÝ4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemVladimír KOCFELDA4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemFilip ŠEMODA6.kyuAkademie karate ZlínJakub FRGAL4.kyuAkademie karate ZlínVojtěch KAREŠ4.kyuCentrum tradičního karate Praha
Kata, kadetky (9.kyu - 7.kyu)
Nicol ROLOVÁ7.kyuTJ Karate Bystřice pod Hostýnem
Kata, kadetky (6.kyu - 4.kyu)
Denisa MIKULÍKOVÁ4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemJohana GOMOLOVÁ5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemKateřina KUČEROVÁ6.kyuAkademie karate ZlínKlára MIKULCOVÁ6.kyuAkademie karate ZlínStefanie POPOVÁ4.kyuAkademie karate ZlínMartina VRÁNOVÁ4.kyuCentrum tradičního karate Praha
Kata, mladší junioři (9.kyu - 7.kyu)
Ladislav ROUBALÍK7.kyuTJ Karate Bystřice pod Hostýnem
Kata, mladší junioři (6.kyu - 4.kyu)
Filip MIKULÍK4.kyuTJ Karate Bystřice pod Hostýnem
Kata, mladší juniorky (9.kyu - 7.kyu)
Tereza ŠINDAROVÁ8.kyuAkademie karate Brno, z.s.
Kata, straší juniorky (6.kyu - 4.kyu
Lucie ZINDULKOVÁ5.kyuCentrum tradičního karate Praha
Kata, seniorky B
Regina JAKUBOVÁ3.kyuSKP Vsetín
Kata team, žáci, žákyně A + B
Jan HROMADA7.kyuSKP Vsetín [Borci od Zuzky]Dominik LOUČKA7.kyuSKP Vsetín [Borci od Zuzky]Kateřina PAROUŠKOVÁ7.kyuSKP Vsetín [Borci od Zuzky]Denis BRYCHTA6.kyuAkademie karate Brno, z.s. [Brychta, Máčal, Konečný]Kryštof KONEČNÝ6.kyuAkademie karate Brno, z.s. [Brychta, Máčal, Konečný]Denis MÁČAL6.kyuAkademie karate Brno, z.s. [Brychta, Máčal, Konečný]Štěpán KOŘÉNEK6.kyuSKP Vsetín [Caparti od Dominičky]Jakub MACHÁLEK7.kyuSKP Vsetín [Caparti od Dominičky]Nela NAVRÁTILOVÁ6.kyuSKP Vsetín [Caparti od Dominičky]David DOPIRÁK5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Dopirák, Chudárek, Prokešová]Tomáš CHUDÁREK5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Dopirák, Chudárek, Prokešová]Sofie PROKEŠOVÁ6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Dopirák, Chudárek, Prokešová]Michal GAJDOŠ8.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Mikuláštíková, Gajdoš, Bělaška]Ella MIKULÁŠTÍKOVÁ7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Mikuláštíková, Gajdoš, Bělaška]Tomáš BĚLAŠKA7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Mikuláštíková, Gajdoš, Bělaška]
Kata team, žáci C + D
Petr BĚLAŠKA5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Bělaška, Mikuláštík, Kubáň]Jakub MIKULÁŠTÍK5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Bělaška, Mikuláštík, Kubáň]Richard KUBÁŇ5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Bělaška, Mikuláštík, Kubáň]Vojtěch KOŘÉNEK1.kyuSKP Vsetín [Draci od Martina]Vojtěch MAKYČA2.kyuSKP Vsetín [Draci od Martina]Jan VÁCLAVÍK4.kyuSKP Vsetín [Draci od Martina]David NOVOTNÝ2.kyuAkademie karate Zlín [Novotný, Prokop, Zelina]Jáchym PROKOP1.kyuAkademie karate Zlín [Novotný, Prokop, Zelina]Dominik ZELINA2.kyuAkademie karate Zlín [Novotný, Prokop, Zelina]Michal PIŠŤÁČEK4.kyuAkademie karate Ostrava, z.s. [Pišťáček, Krečmer, Long]Chris-Leon KREČMER3.kyuAkademie karate Ostrava, z.s. [Pišťáček, Krečmer, Long]Lý-Bao LONG4.kyuAkademie karate Ostrava, z.s. [Pišťáček, Krečmer, Long]Ondřej ČÍŽEK4.kyuSKP Vsetín [Tygři od Adélky]Jan MIKULÁŠTÍK4.kyuSKP Vsetín [Tygři od Adélky]Petr PAVLOVIČ4.kyuSKP Vsetín [Tygři od Adélky]Daniel JAKEŠ5.kyuSKP Vsetín [Vlci od Olivky]Vojtěch KRŮŽELA4.kyuSKP Vsetín [Vlci od Olivky]Dominik MAŇÁK7.kyuSKP Vsetín [Vlci od Olivky]
Kata team, kadeti, mladší junioři
Michal PAVLÍK1.kyuAkademie karate Zlín [Šindel, Tomeček, Pavlík]Saša ŠINDEL1.danAkademie karate Zlín [Šindel, Tomeček, Pavlík]Kryštof JURČA2.kyuAkademie karate Ostrava, z.s. [Skřinař, Dočekal, Jurča]František DOČEKAL3.kyuAkademie karate Ostrava, z.s. [Skřinař, Dočekal, Jurča]Jakub SKŘINAŘ1.kyuAkademie karate Ostrava, z.s. [Skřinař, Dočekal, Jurča]Pavel TOMEČEK1.danSKP Vsetín [společně se Zlínem Šindel+Pavlík]
Kata team, kadetky, mladší juniorky
Lucie SLOVÁČKOVÁ1.danSKP Vsetín [společně s holkama z Valmezu Dorňáková+Maňáková]Emílie ADÁMKOVÁ1.danSKP Vsetín [Vsetin 1]Adéla KOŇAŘÍKOVÁ1.danSKP Vsetín [Vsetin 1]Olívie MARKOVÁ1.danSKP Vsetín [Vsetin 1]
Kata team, žákyně C + D
Tereza CAPILOVÁ7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Capilová, Kolářová, Pobořilová]Vanesa KOLÁŘOVÁ8.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Capilová, Kolářová, Pobořilová]Barbora POBOŘILOVÁ6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Capilová, Kolářová, Pobořilová]Aneta JURYGÁČKOVÁ6.kyuSKP Vsetín [Čarodějky od Radka]Eva KOVÁŘOVÁ6.kyuSKP Vsetín [Čarodějky od Radka]Pavlína KŘUPALOVÁ7.kyuSKP Vsetín [Čarodějky od Radka]Zuzana KUBÁŇOVÁ5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Kubáňová, Krupová, Chromá]Vendula KRUPOVÁ5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Kubáňová, Krupová, Chromá]Sára CHROMÁ2.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Kubáňová, Krupová, Chromá]Veronika JEŽÍKOVÁ4.kyuSKP Vsetín [Válečnice od Emilky]Veronika JURÁŇOVÁ7.kyuSKP Vsetín [Válečnice od Emilky]Tereza MIKULÁŠŤÍKOVÁ4.kyuSKP Vsetín [Válečnice od Emilky]
Kumite, Kogo kadeti
Pavel RUDÝ4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemVladimír KOCFELDA4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemJakub NERADIL3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemNikolas BUBELA3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemMichael ZOSIMOV3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemPetr JANÍK2.kyuAkademie karate ZlínMichal PAVLÍK1.kyuAkademie karate ZlínOndřej SABOL2.kyuAkademie karate ZlínFrantišek DOČEKAL3.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Jakub SKŘINAŘ1.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Robin VLÁŠEK3.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Vojtěch KAREŠ4.kyuCentrum tradičního karate Praha
Kumite, Kogo kadetky
Barbora DORŇÁKOVÁ1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Natálie MAŇÁKOVÁ1.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Denisa MIKULÍKOVÁ4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemJohana GOMOLOVÁ5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemMartina VRÁNOVÁ4.kyuCentrum tradičního karate Praha
Kumite, Kogo mladší junioři
Adam FISTER1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Saša ŠINDEL1.danAkademie karate ZlínŠimon TERČ1.danAkademie karate ZlínKryštof JURČA2.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Filip JAKUBA3.kyuSKP VsetínJakub KRABICA1.danSKP VsetínPavel TOMEČEK1.danSKP Vsetín
Kumite, Kogo mladší juniorky
Josefína PŘECECHTĚLOVÁ1.kyuAkademie karate ZlínDenisa ŠIMONOVÁ2.kyuAkademie karate ZlínNikola CHYBÍKOVÁ1.danAkademie karate Ostrava, z.s.Karolína BAČOVÁ1.danSKP VsetínAdéla KOŇAŘÍKOVÁ1.danSKP VsetínAnna STARÁ2.kyuCentrum tradičního karate PrahaOlívie MARKOVÁ1.danSKP VsetínLucie SLOVÁČKOVÁ1.danSKP Vsetín
Kumite, starší junioři
Matěj KŘÍŽEK1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemŠimon LABIŠ1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemMilan FILIP1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemVojtěch MAŠLÁŇ1.danAkademie karate ZlínDaniel VESELÝ1.danAkademie karate ZlínMartin KÁČER1.danSKP VsetínTomáš ZUZAŇÁK1.danSKP Vsetín
Kumite, starší juniorky
Zuzana HOLUBCOVÁ1.danSKP VsetínLucie ZINDULKOVÁ5.kyuCentrum tradičního karate Praha
Kumite, seniorky
Hana JURÁŇOVÁ2.danAkademie karate ZlínTereza KLEIBLOVÁ2.danAkademie karate Ostrava, z.s.
Kumite, Sanbon kogo žáci D
Tadeáš DAVID3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Radomír KOPECKÝ6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Matyáš VÁLEK5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Tadeáš MŰLLER6.kyuAkademie tradičního karate Zlaté Hory z.s.Tadeáš VYKOPAL7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemŠimon KONÍČEK4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemJakub BĚHAL5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemIvan DOLSKÝ5.kyuAkademie karate ZlínTomáš HÁJEK2.kyuAkademie karate ZlínŠimon MAŇÁSEK2.kyuAkademie karate ZlínMarek NAVRÁTIL4.kyuAkademie karate ZlínMikuláš PŘECECHTĚL1.kyuAkademie karate ZlínMartin KUZAN7.kyuKarate - Kobudo Rožnov pod RadhoštěmJan STRAKOŠ4.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Filip ZELINKA6.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Simon KREČMER3.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Daniel JAKEŠ5.kyuSKP VsetínJan BERÁNEK4.kyuCentrum tradičního karate PrahaVojtěch KOŘÉNEK1.kyuSKP VsetínJakub KAREŠ3.kyuCentrum tradičního karate PrahaVojtěch KRŮŽELA4.kyuSKP VsetínŠimon KALINA3.kyuCentrum tradičního karate PrahaKryštof PELC2.kyuCentrum tradičního karate PrahaVojtěch MAKYČA2.kyuSKP VsetínŠimon ČERNÝ4.kyuCentrum tradičního karate PrahaDominik MAŇÁK7.kyuSKP VsetínJan VÁCLAVÍK4.kyuSKP Vsetín
Kumite, Sanbon kogo žačky D
Vendula KRUPOVÁ5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Patricie ŠIMONOVÁ2.kyuAkademie karate ZlínBrigita BAČOVÁ3.kyuCentrum tradičního karate PrahaPavlína KŘUPALOVÁ7.kyuSKP VsetínViktorie PELCOVÁ4.kyuCentrum tradičního karate PrahaElena NÜNNING4.kyuCentrum tradičního karate PrahaTereza MIKULÁŠŤÍKOVÁ4.kyuSKP Vsetín
Kumite, senioři
Jindřich MAŠLÁŇ1.danAkademie karate Zlín
Kumite, Sanbon žáci C
Petr BĚLAŠKA5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.František CHUDÁREK3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Richard KUBÁŇ5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Jakub MIKULÁŠTÍK5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Denis CHAMBA7.kyuAkademie karate Brno, z.s.Anastasis-Ilias TILIOS6.kyuAkademie tradičního karate Zlaté Hory z.s.Václav JIŘÍČEK7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemFilip NAVRÁTIL7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemFilip STUDENÝ7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemDominik LÁZNA7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemRichard GOMOLA5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemAdam POSPÍŠIL5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemAdam KOCFELDA6.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemJan HARNISCH6.kyuAkademie karate ZlínStanislav MATÚŠEK2.kyuAkademie karate ZlínDavid NOVOTNÝ2.kyuAkademie karate ZlínMichal PIŠŤÁČEK4.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Adrian-Daniel TROJOVSKÝ6.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Chris-Leon KREČMER3.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Antonín BARCUCH4.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Ondřej ČÍŽEK4.kyuSKP VsetínPatrik BAČO3.kyuCentrum tradičního karate PrahaPatrik ODOLAN5.kyuCentrum tradičního karate PrahaJan MIKULÁŠTÍK4.kyuSKP VsetínPetr PAVLOVIČ4.kyuSKP Vsetín
Kumite, Sanbon žáčky C
Sofie LENERTOVÁ4.kyuCentrum karate OlomoucTereza CAPILOVÁ7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Barbora POBOŘILOVÁ6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Laura HUJÍČKOVÁ7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemLeontýna BÉMOVÁ4.kyuAkademie karate ZlínMarkéta ČERVINKOVÁ4.kyuAkademie karate ZlínAdriana KNÁPKOVÁ5.kyuAkademie karate ZlínNatálie DUKÁTNIKOVÁ7.kyuSKP VsetínVeronika JEŽÍKOVÁ4.kyuSKP VsetínAneta JURYGÁČKOVÁ6.kyuSKP VsetínEva KOVÁŘOVÁ6.kyuSKP Vsetín
Kumite, Sanbon kogo senioři
Zdeněk HORČIČKA6.kyuAkademie karate Brno, z.s.Robert MŰLLER4.kyuAkademie tradičního karate Zlaté Hory z.s.Jakub KREJČÍ4.kyuAkademie karate ZlínJiří OTRUSINA4.kyuAkademie karate ZlínVáclav KAREŠ6.kyuCentrum tradičního karate PrahaIng. Tomáš JANUŠKA4.kyuAkademie karate Zlín
Kumite, Sanbon kogo seniorky
Jana PAVLÍKOVÁ4.kyuAkademie karate ZlínIveta DUSILOVÁ4.kyuCentrum tradičního karate PrahaPetra BAČOVÁ4.kyuCentrum tradičního karate PrahaMiroslava JANUŠKOVÁ4.kyuAkademie karate Zlín