Česká asoc. tradičního karate

3. kolo Národní pohár ČATK (Brno) (19.5.2018)
439 startů, 247 závodníků, 13 klubů
Kata, žáci-žačky A
Markéta ČÁSTEČKOVÁAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Isabela HROMADOVÁ8.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Izabela JANUŠOVÁ8.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Eliška SKALNÍKOVÁ7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Marek GALIAAkademie karate Brno, z.s.Tobiáš HORČIČKA8.kyuAkademie karate Brno, z.s.David KASAL8.kyuAkademie karate Brno, z.s.Natálie OSTŘÍŽKOVÁ8.kyuAkademie karate Brno, z.s.Gabriela STEHLÍKOVÁ8.kyuAkademie karate Brno, z.s.Štěpán VESELÝAkademie karate Brno, z.s.Sophie BOŘUTOVÁ8.kyuAkademie karate ZlínJan MIKEL8.kyuAkademie karate ZlínErin OTRUSINOVÁ6.kyuAkademie karate ZlínTeodor PÁTÍK6.kyuAkademie karate ZlínDimitris PIETRAS8.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)Alexandra PIETRASOVÁ8.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)Amelie ŠPICAROVÁ8.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)
Kata, žáci B (9.- 7. kyu)
Matěj KOTEK8.kyuTJ Tesla Brno z.s.Jan RŮŽIČKA8.kyuTJ Tesla Brno z.s.Jakub ŘÍHA8.kyuKlub tradičního karate TáborTomáš BĚLAŠKA7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Michal GAJDOŠ8.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Matěj RÝPAL7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Štěpán ŽATEČKA7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Timon KOLAJAAkademie karate Brno, z.s.Šimon PAVELKA7.kyuAkademie karate Brno, z.s.Mikel-Frederick PERKINS8.kyuAkademie karate Brno, z.s.Matyáš PETR7.kyuAkademie karate Brno, z.s.Lukáš CZINEGE8.kyuAkademie karate ZlínJakub NAJMAN8.kyuAkademie karate ZlínDavid MAŇÁK7.kyuSKP VsetínMaxmilián FOLTYN8.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.
Kata, žákyně B (9.- 7. kyu)
Eliška BRÁZDILOVÁ8.kyuTJ Tesla Brno z.s.Ella MIKULÁŠTÍKOVÁ7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Viktorie VAVŘÍKOVÁ8.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Justýna MAŇÁSKOVÁ8.kyuAkademie karate ZlínAgáta NOVÁKOVÁ8.kyuAkademie karate ZlínLeontýna ROZMAHELOVÁ8.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.
Kata, žáci B (6.- 1.kyu)
David DOPIRÁK5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Denis BRYCHTA6.kyuAkademie karate Brno, z.s.Matyáš HORČIČKA6.kyuAkademie karate Brno, z.s.Kryštof KONEČNÝ6.kyuAkademie karate Brno, z.s.Denis MÁČAL6.kyuAkademie karate Brno, z.s.Hugo-Bom SIMONSEN6.kyuAkademie karate Brno, z.s.Jan KAŠPAR6.kyuAkademie karate ZlínMaxmilián STOJAR6.kyuAkademie karate ZlínMarek PLÁŠEK6.kyuAkademie karate ZlínŠtěpán KOŘÉNEK6.kyuSKP VsetínMichal JANEŠÍK6.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)
Kata, žákyně B (6.- 1.kyu)
Sofie PROKEŠOVÁ6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Rozálie TOMŠŮ6.kyuAkademie karate ZlínNela NAVRÁTILOVÁ6.kyuSKP Vsetín
Kata, žáci C (9.- 7. kyu)
Michael BOHUŠ7.kyuTJ Tesla Brno z.s.Fabián HASTÍK8.kyuTJ Tesla Brno z.s.Petr RŮŽIČKA8.kyuTJ Tesla Brno z.s.Jan STAREČEK7.kyuTJ Tesla Brno z.s.František PLÁŠEK7.kyuTJ Tesla Brno z.s.Petr-Samuel BARANOVIČ8.kyuCentrum karate OlomoucJonáš ČADIL8.kyuKlub tradičního karate TáborYevhen-Dmytrovyč KUZNECOV8.kyuAkademie karate Brno, z.s.Denis CHAMBA7.kyuAkademie karate Brno, z.s.Radim BOBÁL8.kyuAkademie karate ZlínFrantišek CHALUPNÍK8.kyuAkademie karate ZlínDenis VANĚČEK8.kyuCentrum tradičního karate PrahaJiří MIKEL8.kyuAkademie karate ZlínMichal BARCAL8.kyuCentrum tradičního karate PrahaTomáš ZIMČÍK8.kyuAkademie karate ZlínDavid-Petr KRŠŇÁKAkademie karate Ostrava, z.s.Nikolaos PIETRAS8.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)Kevin HORÁK8.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)
Kata, žákyně C (9.- 7. kyu)
Veronika SOUDKOVÁ7.kyuTJ Tesla Brno z.s.Elli TESAŘOVÁ8.kyuTJ Tesla Brno z.s.Nela RŮŽIČKOVÁ7.kyuTJ Tesla Brno z.s.Vanesa KOLÁŘOVÁ8.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Mia KOLAJOVÁAkademie karate Brno, z.s.Daniela KUŠTANOVÁ8.kyuAkademie karate Brno, z.s.Šárka MATEJOVÁ8.kyuAkademie karate Brno, z.s.Laura HUJÍČKOVÁ7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemJulie SAJDOVÁ7.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Nela NOVOTNÁ7.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Karolina JANEŠÍKOVÁ7.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)Olivie ŠPICAROVÁ8.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)
Kata, žáci C (6.- 1.kyu)
Petr DÖME4.kyuTJ Tesla Brno z.s.Adam KOŠICKÝ6.kyuTJ Tesla Brno z.s.Štěpán ROTREKL6.kyuTJ Tesla Brno z.s.Richard MAILBEK6.kyuTJ Tesla Brno z.s.Petr BĚLAŠKA5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Justin GADŽOR6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Richard KUBÁŇ5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Jakub MIKULÁŠTÍK5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Nicolas NOVÁK6.kyuAkademie karate Brno, z.s.Jiří BABÍČEK6.kyuAkademie karate ZlínPatrik BAČO3.kyuCentrum tradičního karate PrahaStanislav MATÚŠEK2.kyuAkademie karate ZlínDominik PÁTÍK3.kyuAkademie karate ZlínMartin PAVLÍK4.kyuAkademie karate ZlínDavid NOVOTNÝ2.kyuAkademie karate ZlínDominik ZELINA2.kyuAkademie karate ZlínOndřej ČÍŽEK4.kyuSKP VsetínJan MIKULÁŠTÍK4.kyuSKP VsetínPetr PAVLOVIČ4.kyuSKP VsetínMatěj HORÁK6.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Adrian-Daniel TROJOVSKÝ6.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Michal PIŠŤÁČEK4.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Antonín BARCUCH4.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Chris-Leon KREČMER3.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Robert ŠKROCH6.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)
Kata, žákyně C (6.- 1.kyu)
Sofia HEHL5.kyuTJ Tesla Brno z.s.Sofie LENERTOVÁ4.kyuCentrum karate OlomoucViktorie SZEWCZYKOVÁ2.kyuTóshidó ValticeAneta ZÁBRANSKÁ3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Elen RÜDIGEROVÁ5.kyuAkademie karate Brno, z.s.Leontýna BÉMOVÁ4.kyuAkademie karate ZlínMarkéta ČERVINKOVÁ4.kyuAkademie karate ZlínEliška HERZANOVÁ4.kyuAkademie karate ZlínAdriana KNÁPKOVÁ5.kyuAkademie karate ZlínLucie ŽIKOVSKÁ4.kyuAkademie karate ZlínTereza PLÁŠKOVÁ6.kyuAkademie karate ZlínVeronika JEŽÍKOVÁ4.kyuSKP VsetínAneta JURYGÁČKOVÁ6.kyuSKP VsetínEva KOVÁŘOVÁ6.kyuSKP Vsetín
Kata, žáci D (9.- 7. kyu)
Marek BABIČEK8.kyuTJ Tesla Brno z.s.Michal KOTEKTJ Tesla Brno z.s.Marek POLÁCH8.kyuTJ Tesla Brno z.s.Hoang-Minh PHAN7.kyuAkademie karate Brno, z.s.Kryštof VESELKA7.kyuAkademie karate Brno, z.s.Martin KUZAN7.kyuKarate - Kobudo Rožnov pod RadhoštěmDominik MAŇÁK7.kyuSKP Vsetín
Kata, žákyně D (9.- 7. kyu)
Lenka BRZOBOHATÁ7.kyuTJ Tesla Brno z.s.Anna HOLÍKOVÁ7.kyuTJ Tesla Brno z.s.Eleonora IZZI8.kyuAkademie karate Brno, z.s.Šárka JURKOVIČOVÁ8.kyuAkademie karate Brno, z.s.Pavlína KŘUPALOVÁ7.kyuSKP VsetínTereza KUBISZOVÁ7.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)
Kata, žáci D (6.- 4. kyu)
Tibor CHODNÍČEK6.kyuTJ Tesla Brno z.s.Radomír KOPECKÝ6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Matyáš VANÍČEK5.kyuAkademie karate Brno, z.s.Jakub BĚHAL5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemIvan DOLSKÝ5.kyuAkademie karate ZlínJan BERÁNEK4.kyuCentrum tradičního karate PrahaMarek NAVRÁTIL4.kyuAkademie karate ZlínJan ŠIMEK5.kyuAkademie karate ZlínJan VÁCLAVÍK4.kyuSKP VsetínLý-Bao LONG4.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Jan STRAKOŠ4.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.
Kata, žákyně D (6.- 4. kyu)
Sofie HUSÁROVÁ6.kyuTJ Tesla Brno z.s.Anetta SVÁNOVSKÁ6.kyuTJ Tesla Brno z.s.Vendula KRUPOVÁ5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Zuzana KUBÁŇOVÁ5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Ester ANDRÝSKOVÁ4.kyuAkademie karate ZlínElena NÜNNING4.kyuCentrum tradičního karate PrahaKateřina KREJČIŘÍKOVÁ6.kyuAkademie karate ZlínViktorie PELCOVÁ4.kyuCentrum tradičního karate PrahaTereza MIKULÁŠŤÍKOVÁ4.kyuSKP Vsetín
Kata, žáci D (3.- 1. kyu)
Tadeáš DAVID3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Tomáš HÁJEK2.kyuAkademie karate ZlínŠimon KALINA3.kyuCentrum tradičního karate PrahaŠimon MAŇÁSEK2.kyuAkademie karate ZlínJakub KAREŠ3.kyuCentrum tradičního karate PrahaKryštof PELC2.kyuCentrum tradičního karate PrahaMikuláš PŘECECHTĚL1.kyuAkademie karate ZlínJáchym PROKOP1.kyuAkademie karate ZlínVojtěch KOŘÉNEK1.kyuSKP VsetínVojtěch MAKYČA2.kyuSKP VsetínSimon KREČMER3.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.
Kata, žákyně D (3.- 1. kyu)
Kateřina KELÁRKOVÁ3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Patricie ŠIMONOVÁ2.kyuAkademie karate Zlín
Kata, kadeti (3.kyu - dan)
Martin ZÁBRANSKÝ3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Nikolas BUBELA3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemJakub NERADIL3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemPetr JANÍK2.kyuAkademie karate ZlínMatyáš KONÍČEK2.kyuAkademie karate ZlínOndřej SABOL2.kyuAkademie karate ZlínMichal PAVLÍK1.kyuAkademie karate ZlínJakub SKŘINAŘ1.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.František DOČEKAL2.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.
Kata, kadetky (3.kyu - dan)
Natálie MAŇÁKOVÁ1.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Kristýna VACULÍKOVÁ1.kyuAkademie karate ZlínAneta ZELINOVÁ2.kyuAkademie karate Zlín
Kata, mladší junioři (3.kyu - dan)
Dominik DOPIRÁK1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Adam FISTER1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Ted ZAHRADIL1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.David CHÝLEK3.kyuKarate - Kobudo Rožnov pod RadhoštěmSaša ŠINDEL1.danAkademie karate ZlínPavel TOMEČEK1.danSKP VsetínKryštof JURČA2.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.
Kata, mladší juniorky (3.kyu - dan)
Magdaléna BEDNAŘÍKOVÁ3.kyuAkademie karate ZlínAnna STARÁ2.kyuCentrum tradičního karate PrahaJosefína PŘECECHTĚLOVÁ1.kyuAkademie karate ZlínDenisa ŠIMONOVÁ2.kyuAkademie karate ZlínEmílie ADÁMKOVÁ1.danSKP VsetínKarolína BAČOVÁ1.danSKP VsetínAdéla KOŇAŘÍKOVÁ1.danSKP VsetínOlívie MARKOVÁ1.danSKP VsetínLucie SLOVÁČKOVÁ1.danSKP VsetínNikola CHYBÍKOVÁ1.danAkademie karate Ostrava, z.s.
Kata, starší junioři i (3.kyu - dan)
Milan FILIP1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemMatěj KŘÍŽEK1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemŠimon LABIŠ1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemVojtěch HARTMAN3.kyuAkademie karate ZlínVojtěch MAŠLÁŇ1.danAkademie karate ZlínMartin KÁČER1.danSKP VsetínTomáš ZUZAŇÁK1.danSKP Vsetín
Kata, starší juniorky i (3.kyu - dan)
Zuzana HOLUBCOVÁ1.danSKP Vsetín
Kata, senioři B
Ing. MBA Peter BARANOVIČ8.kyuCentrum karate OlomoucZdeněk HORČIČKA6.kyuAkademie karate Brno, z.s.Antonello IZZIAkademie karate Brno, z.s.Ing. Tomáš JANUŠKA4.kyuAkademie karate ZlínJakub KREJČÍ4.kyuAkademie karate ZlínVáclav KAREŠ6.kyuCentrum tradičního karate PrahaVáclav MACEK7.kyuCentrum tradičního karate PrahaJiří OTRUSINA4.kyuAkademie karate ZlínMichal PELC5.kyuCentrum tradičního karate PrahaVlastimil KOLAJA6.kyuAkademie karate Brno, z.s.
Kata, seniorky B
Marie ČERNÍNOVÁAkademie karate Brno, z.s.Eva KUDZBELOVÁ7.kyuAkademie karate Brno, z.s.Nela MYNAŘÍKOVÁAkademie karate Brno, z.s.Miroslava JANUŠKOVÁ4.kyuAkademie karate ZlínIveta DUSILOVÁ4.kyuCentrum tradičního karate PrahaJana PAVLÍKOVÁ4.kyuAkademie karate Zlín
Kata, senioři (3.kyu - dan)
Filip POPELKA1.danTJ Tesla Brno z.s.Vojtěch SLÍVA2.danTJ Tesla Brno z.s.Radek VESELÝ1.danTJ Tesla Brno z.s.Ing. Jiří HEGMON3.kyuAkademie karate Zlín
Kata, seniorky (3.kyu - dan)
Zuzana GALDOVÁ2.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Hana VENTUROVÁ2.danAkademie karate Brno, z.s.Hana JURÁŇOVÁ2.danAkademie karate Zlín
Kata, kadeti (9.kyu - 7.kyu)
Jan OSSENDORF8.kyuTJ Tesla Brno z.s.Ondřej ŠŤASTNÝ8.kyuTJ Tesla Brno z.s.Jáchym VAŠÍČEK8.kyuTJ Tesla Brno z.s.
Kata, kadeti (6.kyu - 4.kyu)
David FIALA4.kyuTJ Tesla Brno z.s.Jiří HYKL6.kyuTJ Tesla Brno z.s.Pavel RUDÝ4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemVít OTÁHAL4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemVojtěch KAREŠ4.kyuCentrum tradičního karate PrahaFilip ŠEMODA6.kyuAkademie karate ZlínMatěj ŽLEBEK4.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Tomáš VELEBA6.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)
Kata, kadetky (9.kyu - 7.kyu)
Zuzana ZDRAŽILOVÁ8.kyuTJ Tesla Brno z.s.
Kata, kadetky (6.kyu - 4.kyu)
Kateřina KUČEROVÁ6.kyuAkademie karate ZlínKlára MIKULCOVÁ6.kyuAkademie karate ZlínStefanie POPOVÁ4.kyuAkademie karate ZlínMartina VRÁNOVÁ4.kyuCentrum tradičního karate Praha
Kata, mladší junioři (6.kyu - 4.kyu)
Jakub JANOV6.kyuCentrum tradičního karate Praha
Kata, mladší juniorky (9.kyu - 7.kyu)
Tereza ŠINDAROVÁ8.kyuAkademie karate Brno, z.s.
Kata, mladší juniorky (6.kyu - 4.kyu
Kateřina JAROŠOVÁ4.kyuTJ Tesla Brno z.s.
Fukugo, kadeti, mladší junioři
Adam FISTER1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Petr JANÍK2.kyuAkademie karate ZlínSaša ŠINDEL1.danAkademie karate ZlínMichal PAVLÍK1.kyuAkademie karate ZlínPavel TOMEČEK1.danSKP VsetínJakub SKŘINAŘ1.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.František DOČEKAL2.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Kryštof JURČA2.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.
Fukugo, kadetky, mladší juniorky
Anna STARÁ2.kyuCentrum tradičního karate PrahaJosefína PŘECECHTĚLOVÁ1.kyuAkademie karate ZlínEmílie ADÁMKOVÁ1.danSKP VsetínKarolína BAČOVÁ1.danSKP VsetínAdéla KOŇAŘÍKOVÁ1.danSKP VsetínOlívie MARKOVÁ1.danSKP VsetínLucie SLOVÁČKOVÁ1.danSKP VsetínNikola CHYBÍKOVÁ1.danAkademie karate Ostrava, z.s.
Fukugo, senioři, starší junioři
Vojtěch SLÍVA2.danTJ Tesla Brno z.s.Milan FILIP1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemMatěj KŘÍŽEK1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemŠimon LABIŠ1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemIng. Jiří HEGMON3.kyuAkademie karate ZlínJindřich MAŠLÁŇ1.danAkademie karate ZlínVojtěch MAŠLÁŇ1.danAkademie karate ZlínMartin KÁČER1.danSKP VsetínTomáš ZUZAŇÁK1.danSKP Vsetín
Fukugo, seniorky, starší juniorky
Hana VENTUROVÁ2.danAkademie karate Brno, z.s.Hana JURÁŇOVÁ2.danAkademie karate Zlín
Kata team, žáci, žákyně A + B
Denis BRYCHTA6.kyuAkademie karate Brno, z.s. [Brychta, Máčal, Konečný]Denis MÁČAL6.kyuAkademie karate Brno, z.s. [Brychta, Máčal, Konečný]Kryštof KONEČNÝ6.kyuAkademie karate Brno, z.s. [Brychta, Máčal, Konečný]Štěpán KOŘÉNEK6.kyuSKP Vsetín [Caparti od Dominičky]David MAŇÁK7.kyuSKP Vsetín [Caparti od Dominičky]Nela NAVRÁTILOVÁ6.kyuSKP Vsetín [Caparti od Dominičky]Markéta ČÁSTEČKOVÁAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Motýlci z Valmezu]Izabela JANUŠOVÁ8.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Motýlci z Valmezu]Eliška SKALNÍKOVÁ7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Motýlci z Valmezu]Viktorie VAVŘÍKOVÁ8.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Tygřice z Valmezu]Ella MIKULÁŠTÍKOVÁ7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Tygřice z Valmezu]Isabela HROMADOVÁ8.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Tygřice z Valmezu]
Kata team, žáci C + D
Vojtěch KOŘÉNEK1.kyuSKP Vsetín [Draci od Martina]Vojtěch MAKYČA2.kyuSKP Vsetín [Draci od Martina]Jan VÁCLAVÍK4.kyuSKP Vsetín [Draci od Martina]Michal PIŠŤÁČEK4.kyuAkademie karate Ostrava, z.s. [Pišťáček, Krečmer, Bao-Ly]Lý-Bao LONG4.kyuAkademie karate Ostrava, z.s. [Pišťáček, Krečmer, Bao-Ly]Chris-Leon KREČMER3.kyuAkademie karate Ostrava, z.s. [Pišťáček, Krečmer, Bao-Ly]David NOVOTNÝ2.kyuAkademie karate Zlín [Prokop, Novotný, Zelina]Jáchym PROKOP1.kyuAkademie karate Zlín [Prokop, Novotný, Zelina]Dominik ZELINA2.kyuAkademie karate Zlín [Prokop, Novotný, Zelina]Ondřej ČÍŽEK4.kyuSKP Vsetín [Tygři od Adélky]Jan MIKULÁŠTÍK4.kyuSKP Vsetín [Tygři od Adélky]Petr PAVLOVIČ4.kyuSKP Vsetín [Tygři od Adélky]Petr BĚLAŠKA5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Tygři z Valmezu]Jakub MIKULÁŠTÍK5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Tygři z Valmezu]Richard KUBÁŇ5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Tygři z Valmezu]
Kata team, kadeti, mladší junioři
Jakub SKŘINAŘ1.kyuAkademie karate Ostrava, z.s. [Skřinař, Dočekal, Jurča]František DOČEKAL2.kyuAkademie karate Ostrava, z.s. [Skřinař, Dočekal, Jurča]Kryštof JURČA2.kyuAkademie karate Ostrava, z.s. [Skřinař, Dočekal, Jurča]Pavel TOMEČEK1.danSKP Vsetín [společně se Zlínem Šindel+Pavlík]Saša ŠINDEL1.danAkademie karate Zlín [Tomeček, Šindel, Pavlík]Michal PAVLÍK1.kyuAkademie karate Zlín [Tomeček, Šindel, Pavlík]
Kata team, kadetky, mladší juniorky
Emílie ADÁMKOVÁ1.danSKP Vsetín [Vsetin 1]Adéla KOŇAŘÍKOVÁ1.danSKP Vsetín [Vsetin 1]Olívie MARKOVÁ1.danSKP Vsetín [Vsetin 1]
Kata team, žákyně C + D
Aneta JURYGÁČKOVÁ6.kyuSKP Vsetín [Čarodějky od Radka]Eva KOVÁŘOVÁ6.kyuSKP Vsetín [Čarodějky od Radka]Pavlína KŘUPALOVÁ7.kyuSKP Vsetín [Čarodějky od Radka]Zuzana KUBÁŇOVÁ5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Dračice z Valmezu]Vendula KRUPOVÁ5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Dračice z Valmezu]Aneta ZÁBRANSKÁ3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Dračice z Valmezu]
Kumite, Kogo kadeti
David FIALA4.kyuTJ Tesla Brno z.s.Jiří HYKL6.kyuTJ Tesla Brno z.s.Martin ZÁBRANSKÝ3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Nikolas BUBELA3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemPavel RUDÝ4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemPetr JANÍK2.kyuAkademie karate ZlínMatyáš KONÍČEK2.kyuAkademie karate ZlínVojtěch KAREŠ4.kyuCentrum tradičního karate PrahaOndřej SABOL2.kyuAkademie karate ZlínMichal PAVLÍK1.kyuAkademie karate ZlínJakub SKŘINAŘ1.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Matěj ŽLEBEK4.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.František DOČEKAL2.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.
Kumite, Kogo kadetky
Natálie MAŇÁKOVÁ1.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Martina VRÁNOVÁ4.kyuCentrum tradičního karate PrahaKristýna VACULÍKOVÁ1.kyuAkademie karate Zlín
Kumite, Kogo mladší junioři
Adam FISTER1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.David CHÝLEK3.kyuKarate - Kobudo Rožnov pod RadhoštěmJakub JANOV6.kyuCentrum tradičního karate PrahaSaša ŠINDEL1.danAkademie karate ZlínPavel TOMEČEK1.danSKP VsetínKryštof JURČA2.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.
Kumite, Kogo mladší juniorky
Kateřina JAROŠOVÁ4.kyuTJ Tesla Brno z.s.Anna STARÁ2.kyuCentrum tradičního karate PrahaJosefína PŘECECHTĚLOVÁ1.kyuAkademie karate ZlínDenisa ŠIMONOVÁ2.kyuAkademie karate ZlínEmílie ADÁMKOVÁ1.danSKP VsetínKarolína BAČOVÁ1.danSKP VsetínAdéla KOŇAŘÍKOVÁ1.danSKP VsetínOlívie MARKOVÁ1.danSKP VsetínLucie SLOVÁČKOVÁ1.danSKP VsetínNikola CHYBÍKOVÁ1.danAkademie karate Ostrava, z.s.
Kumite, starší junioři
Milan FILIP1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemMatěj KŘÍŽEK1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemŠimon LABIŠ1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemVojtěch MAŠLÁŇ1.danAkademie karate ZlínMartin KÁČER1.danSKP VsetínTomáš ZUZAŇÁK1.danSKP Vsetín
Kumite, seniorky
Hana VENTUROVÁ2.danAkademie karate Brno, z.s.Hana JURÁŇOVÁ2.danAkademie karate Zlín
Kumite, Sanbon kogo žáci D
Tibor CHODNÍČEK6.kyuTJ Tesla Brno z.s.Tadeáš DAVID3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Radomír KOPECKÝ6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Jakub BĚHAL5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemMartin KUZAN7.kyuKarate - Kobudo Rožnov pod RadhoštěmIvan DOLSKÝ5.kyuAkademie karate ZlínTomáš HÁJEK2.kyuAkademie karate ZlínŠimon KALINA3.kyuCentrum tradičního karate PrahaJan BERÁNEK4.kyuCentrum tradičního karate PrahaŠimon MAŇÁSEK2.kyuAkademie karate ZlínJakub KAREŠ3.kyuCentrum tradičního karate PrahaMarek NAVRÁTIL4.kyuAkademie karate ZlínKryštof PELC2.kyuCentrum tradičního karate PrahaMikuláš PŘECECHTĚL1.kyuAkademie karate ZlínVojtěch KOŘÉNEK1.kyuSKP VsetínVojtěch MAKYČA2.kyuSKP VsetínDominik MAŇÁK7.kyuSKP VsetínJan VÁCLAVÍK4.kyuSKP VsetínSimon KREČMER3.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Jan STRAKOŠ4.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.
Kumite, Sanbon kogo žačky D
Sofie HUSÁROVÁ6.kyuTJ Tesla Brno z.s.Anetta SVÁNOVSKÁ6.kyuTJ Tesla Brno z.s.Anna HOLÍKOVÁ7.kyuTJ Tesla Brno z.s.Kateřina KELÁRKOVÁ3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Vendula KRUPOVÁ5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Ester ANDRÝSKOVÁ4.kyuAkademie karate ZlínElena NÜNNING4.kyuCentrum tradičního karate PrahaViktorie PELCOVÁ4.kyuCentrum tradičního karate PrahaPatricie ŠIMONOVÁ2.kyuAkademie karate ZlínPavlína KŘUPALOVÁ7.kyuSKP VsetínTereza MIKULÁŠŤÍKOVÁ4.kyuSKP Vsetín
Kumite, senioři
Vojtěch SLÍVA2.danTJ Tesla Brno z.s.Ing. Jiří HEGMON3.kyuAkademie karate ZlínJindřich MAŠLÁŇ1.danAkademie karate Zlín
Kumite, Sanbon žáci C
Petr DÖME4.kyuTJ Tesla Brno z.s.Richard MAILBEK6.kyuTJ Tesla Brno z.s.Adam KOŠICKÝ6.kyuTJ Tesla Brno z.s.Štěpán ROTREKL6.kyuTJ Tesla Brno z.s.Jan STAREČEK7.kyuTJ Tesla Brno z.s.František PLÁŠEK7.kyuTJ Tesla Brno z.s.Petr BĚLAŠKA5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Justin GADŽOR6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Richard KUBÁŇ5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Jakub MIKULÁŠTÍK5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Denis CHAMBA7.kyuAkademie karate Brno, z.s.Nicolas NOVÁK6.kyuAkademie karate Brno, z.s.Jiří BABÍČEK6.kyuAkademie karate ZlínPatrik BAČO3.kyuCentrum tradičního karate PrahaStanislav MATÚŠEK2.kyuAkademie karate ZlínDominik PÁTÍK3.kyuAkademie karate ZlínDavid NOVOTNÝ2.kyuAkademie karate ZlínDominik ZELINA2.kyuAkademie karate ZlínOndřej ČÍŽEK4.kyuSKP VsetínJan MIKULÁŠTÍK4.kyuSKP VsetínPetr PAVLOVIČ4.kyuSKP VsetínMatěj HORÁK6.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Adrian-Daniel TROJOVSKÝ6.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Michal PIŠŤÁČEK4.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Antonín BARCUCH4.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Chris-Leon KREČMER3.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Robert ŠKROCH6.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)
Kumite, Sanbon žáčky C
Sofia HEHL5.kyuTJ Tesla Brno z.s.Nela RŮŽIČKOVÁ7.kyuTJ Tesla Brno z.s.Sofie LENERTOVÁ4.kyuCentrum karate OlomoucAneta ZÁBRANSKÁ3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Leontýna BÉMOVÁ4.kyuAkademie karate ZlínMarkéta ČERVINKOVÁ4.kyuAkademie karate ZlínAdriana KNÁPKOVÁ5.kyuAkademie karate ZlínTereza PLÁŠKOVÁ6.kyuAkademie karate ZlínVeronika JEŽÍKOVÁ4.kyuSKP VsetínAneta JURYGÁČKOVÁ6.kyuSKP VsetínEva KOVÁŘOVÁ6.kyuSKP VsetínJulie SAJDOVÁ7.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Nela NOVOTNÁ7.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.
Kumite, Sanbon kogo senioři
Zdeněk HORČIČKA6.kyuAkademie karate Brno, z.s.Ing. Tomáš JANUŠKA4.kyuAkademie karate ZlínJakub KREJČÍ4.kyuAkademie karate ZlínVáclav KAREŠ6.kyuCentrum tradičního karate PrahaVáclav MACEK7.kyuCentrum tradičního karate PrahaJiří OTRUSINA4.kyuAkademie karate ZlínMichal PELC5.kyuCentrum tradičního karate Praha
Kumite, Sanbon kogo seniorky
Miroslava JANUŠKOVÁ4.kyuAkademie karate ZlínIveta DUSILOVÁ4.kyuCentrum tradičního karate PrahaJana PAVLÍKOVÁ4.kyuAkademie karate Zlín