Česká asoc. tradičního karate

2. kolo Národní pohár ČATK (Bystřice pod Hostýnem) (30.3.2019)
587 startů, 281 závodníků, 13 klubů
Kata team, žáci, žákyně A + B s aplikacema (6.- 1.kyu)
David KASAL6.kyuAkademie karate Brno, z.s. [Black Stars]Matyáš HORČIČKA4.kyuAkademie karate Brno, z.s. [Black Stars]Ella MIKULÁŠTÍKOVÁ6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Mikuláštíková, Vavříková, Hromadová]Viktorie VAVŘÍKOVÁ6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Mikuláštíková, Vavříková, Hromadová]Leontýna ROZMAHELOVÁ6.kyuAkademie karate Ostrava, z.s. [Rozmahelová, Pajda, Foltyn]
Kata team, žáci C + D
Nicolas NOVÁK4.kyuAkademie karate Brno, z.s. [Gucci gang]Denis MÁČAL4.kyuAkademie karate Brno, z.s. [Gucci gang]Kryštof KONEČNÝ4.kyuAkademie karate Brno, z.s. [Gucci gang]Jáchym PROKOP1.kyuAkademie karate Zlín [Hančina Armáda]Dominik ZELINA2.kyuAkademie karate Zlín [Hančina Armáda]David NOVOTNÝ2.kyuAkademie karate Zlín [Hančina Armáda]Jakub JURÁŇ7.kyuSKP Vsetín [JU-ZO-KU]Jakub MIKULÁŠTÍK4.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Kubáň, Mikuláštík, Bělaška]Petr BĚLAŠKA4.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Kubáň, Mikuláštík, Bělaška]Richard KUBÁŇ4.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Kubáň, Mikuláštík, Bělaška]Štěpán KOŘÉNEK5.kyuSKP Vsetín [Pardálové]Jakub MACHÁLEK6.kyuSKP Vsetín [Pardálové]David MAŇÁK6.kyuSKP Vsetín [Pardálové]Ondřej ČÍŽEK3.kyuSKP Vsetín [Vsetínští tygři]Jan MIKULÁŠTÍK4.kyuSKP Vsetín [Vsetínští tygři]Petr PAVLOVIČ4.kyuSKP Vsetín [Vsetínští tygři]Matyáš FIALA7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Žatečka, Rýpal, Fiala]Matěj RÝPAL5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Žatečka, Rýpal, Fiala]Štěpán ŽATEČKA6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Žatečka, Rýpal, Fiala]
Kata team, žákyně C + D
Eleonora IZZI6.kyuAkademie karate Brno, z.s. [Hančiny princezny]Alžběta VESELÁ8.kyuAkademie karate Brno, z.s. [Hančiny princezny]Šárka JURKOVIČOVÁ6.kyuAkademie karate Brno, z.s. [Hančiny princezny]Laura HUJÍČKOVÁ6.kyuTJ Karate Bystřice pod Hostýnem [Holky - Bystřice]Kristýna PAVLASOVÁ6.kyuTJ Karate Bystřice pod Hostýnem [Holky - Bystřice]Sofie LENERTOVÁ3.kyuTJ Karate Bystřice pod Hostýnem [Holky - Bystřice]Zuzana KUBÁŇOVÁ4.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Krupová, Kubáňová, Zábranská]Aneta ZÁBRANSKÁ3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Krupová, Kubáňová, Zábranská]Vendula KRUPOVÁ4.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Krupová, Kubáňová, Zábranská]Laura ŠIVICOVÁ8.kyuAkademie karate Zlín [Lavina]Aneta VIČÁNKOVÁ8.kyuAkademie karate Zlín [Lavina]Viktorie ZAPLETALOVÁ8.kyuAkademie karate Zlín [Lavina]Veronika JEŽÍKOVÁ4.kyuSKP Vsetín [Pandy ze Vsetína]Aneta JURYGÁČKOVÁ4.kyuSKP Vsetín [Pandy ze Vsetína]Eva KOVÁŘOVÁ4.kyuSKP Vsetín [Pandy ze Vsetína]Aneta VAHALOVÁAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Prokešová, Pobořilová, Vahalová]Sofie PROKEŠOVÁ5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Prokešová, Pobořilová, Vahalová]Barbora POBOŘILOVÁ5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Prokešová, Pobořilová, Vahalová]Natálie DUKÁTNIKOVÁ5.kyuSKP Vsetín [Rebelky]Pavlína KŘUPALOVÁ5.kyuSKP Vsetín [Rebelky]Kateřina PAROUŠKOVÁ5.kyuSKP Vsetín [Rebelky]
Kata team, žáci, žákyně A + B - bez aplikace ( 9.- 7.kyu)
Eliška HNILICOVÁ8.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Bártková, Hnilicová, Kovář]Jan KOVÁŘ7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Bártková, Hnilicová, Kovář]Karolína BÁRTKOVÁ8.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Bártková, Hnilicová, Kovář]Štěpán VESELÝ7.kyuAkademie karate Brno, z.s. [Black Stars]Julie ČALOVÁ7.kyuSKP Vsetín [JU-ZO-KU]Zoe-Nela ZAPALAČOVÁ7.kyuSKP Vsetín [JU-ZO-KU]Isabela HROMADOVÁ7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Mikuláštíková, Vavříková, Hromadová]Maxmilián FOLTYN7.kyuAkademie karate Ostrava, z.s. [Rozmahelová, Pajda, Foltyn]Marek PAJDA8.kyuAkademie karate Ostrava, z.s. [Rozmahelová, Pajda, Foltyn]Izabela JANUŠOVÁ7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Skalníková, Janušová, Bělaška]Eliška SKALNÍKOVÁ7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Skalníková, Janušová, Bělaška]Tomáš BĚLAŠKA7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Skalníková, Janušová, Bělaška]Gabriela STEHLÍKOVÁ7.kyuAkademie karate Brno, z.s. [Stehlíková, Horčička, Sharma]Tobiáš HORČIČKA7.kyuAkademie karate Brno, z.s. [Stehlíková, Horčička, Sharma]Harshil SHARMA7.kyuAkademie karate Brno, z.s. [Stehlíková, Horčička, Sharma]
Fukugo, kadeti, mladší junioři
Tomáš HÁJEK1.kyuAkademie karate ZlínMichal PAVLÍK1.danAkademie karate ZlínMikuláš PŘECECHTĚL1.kyuAkademie karate ZlínSaša ŠINDEL1.danAkademie karate ZlínŠimon TERČ1.danAkademie karate ZlínPavel TOMEČEK1.danSKP VsetínJakub SKŘINAŘ1.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.František DOČEKAL1.danAkademie karate Ostrava, z.s.Jan BERÁNEK3.kyuCentrum tradičního karate PrahaJakub KAREŠ2.kyuCentrum tradičního karate PrahaŠimon KALINA2.kyuCentrum tradičního karate Praha
Fukugo, kadetky, mladší juniorky
Lucie SLOVÁČKOVÁ1.danSKP VsetínNikola CHYBÍKOVÁ1.danAkademie karate Ostrava, z.s.Anna STARÁ1.kyuCentrum tradičního karate PrahaBrigita BAČOVÁ2.kyuCentrum tradičního karate Praha
Fukugo, senioři, starší junioři
Vojtěch MAŠLÁŇ1.danAkademie karate ZlínDaniel VESELÝ1.danAkademie karate ZlínMartin KÁČER1.danSKP VsetínJakub KRABICA1.danSKP VsetínArsenij KARPOW1.danCentrum tradičního karate Praha
Fukugo, seniorky, starší juniorky
Lenka PETŘEKOVÁ1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Hana VENTUROVÁ2.danAkademie karate Brno, z.s.Dominika VAŠÍČKOVÁ1.danAkademie karate Brno, z.s.Hana JURÁŇOVÁ2.danAkademie karate ZlínJosefína PŘECECHTĚLOVÁ1.danAkademie karate ZlínKarolína BAČOVÁ1.danSKP VsetínTereza KLEIBLOVÁ2.danSKP VsetínAdéla KOŇAŘÍKOVÁ1.danSKP Vsetín
Enbu, žáci, žákyně C + D (muž-muž)
Ivan DOLSKÝ4.kyuAkademie karate Zlín [Ao]Martin PŘIBYL3.kyuAkademie karate Zlín [Ao]Jakub MIKULÁŠTÍK4.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Mikuláštík, Bělaška]Petr BĚLAŠKA4.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Mikuláštík, Bělaška]Jáchym PROKOP1.kyuAkademie karate Zlín [Nigiri]Dominik ZELINA2.kyuAkademie karate Zlín [Nigiri]
Enbu, žáci, žákyně C + D (muž-žena)
Ondřej ČÍŽEK3.kyuSKP Vsetín [Čížek-Žídková]Amálie ŽÍDKOVÁ7.kyuSKP Vsetín [Čížek-Žídková]Štěpán KOŘÉNEK5.kyuSKP Vsetín [Kořének-Navrátilová]Nela NAVRÁTILOVÁ4.kyuSKP Vsetín [Kořének-Navrátilová]Eva KOVÁŘOVÁ4.kyuSKP Vsetín [Kovářová-Pavlovič]Petr PAVLOVIČ4.kyuSKP Vsetín [Kovářová-Pavlovič]Richard KUBÁŇ4.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Krupová, Kubáň]Vendula KRUPOVÁ4.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Krupová, Kubáň]Matyáš EŠLER8.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Kubáňová, Ešler]Zuzana KUBÁŇOVÁ4.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Kubáňová, Ešler]Natálie DUKÁTNIKOVÁ5.kyuSKP Vsetín [Machálek-Dukátniková]Jakub MACHÁLEK6.kyuSKP Vsetín [Machálek-Dukátniková]Markéta ČERVINKOVÁ3.kyuAkademie karate Zlín [Maki]Stanislav MATÚŠEK2.kyuAkademie karate Zlín [Maki]Pavlína KŘUPALOVÁ5.kyuSKP Vsetín [Maňák David-Křupalová]David MAŇÁK6.kyuSKP Vsetín [Maňák David-Křupalová]Jakub MIKULÁŠTÍK4.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Mikuláštík, Capilová]Tereza CAPILOVÁ6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Mikuláštík, Capilová]David DOPIRÁK3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Zábranská, Dopirák]Aneta ZÁBRANSKÁ3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Zábranská, Dopirák]
Kata, žáci-žačky A
Filip HORVÁTH8.kyuTJ Tesla Brno z.s.Eliška HNILICOVÁ8.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Izabela JANUŠOVÁ7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Filip ŠTIBRAL8.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemGabriela STEHLÍKOVÁ7.kyuAkademie karate Brno, z.s.Marek GALIA7.kyuAkademie karate Brno, z.s.Tobiáš HORČIČKA7.kyuAkademie karate Brno, z.s.Lukáš ZAPLETAL8.kyuAkademie karate ZlínJan MIKEL6.kyuAkademie karate ZlínDaniel ARGALÁŠAkademie karate Ostrava, z.s.
Kata, žáci B (9.- 7. kyu)
Antonín PALÁN7.kyuTJ Tesla Brno z.s.Adam WAGNER8.kyuTJ Tesla Brno z.s.Jan KOVÁŘ7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Tomáš BĚLAŠKA7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Jakub ZABLOUDIL8.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemMarian PECHÁČEK7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemViktor STUDENÝ7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemSamuel MATYSKA8.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemŠtěpán VESELÝ7.kyuAkademie karate Brno, z.s.Harshil SHARMA7.kyuAkademie karate Brno, z.s.Jakub ŘÍHA7.kyuKlub tradičního karate TáborRadek JANIŠ7.kyuSKP VsetínMarek PAJDA8.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Dominik LOUČKA7.kyuSKP VsetínMaxmilián FOLTYN7.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Tadeáš ERBEN8.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Jan ŠMIŘÁKAkademie karate Ostrava, z.s.Kryštof WALOSCHEKAkademie karate Ostrava, z.s.Antonín KRYBUSCentrum tradičního karate PrahaDimitris PIETRAS7.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)
Kata, žákyně B (9.- 7. kyu)
Eliška SKALNÍKOVÁ7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Karolína BÁRTKOVÁ8.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Isabela HROMADOVÁ7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Klára KOLÁŘOVÁKlub tradičního karate TáborJulie ČALOVÁ7.kyuSKP VsetínZoe-Nela ZAPALAČOVÁ7.kyuSKP VsetínMarie ŠMIRÁKOVÁAkademie karate Ostrava, z.s.Alexandra PIETRASOVÁ7.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)
Kata, žáci B (6.- 1.kyu)
Alex POLÁŠEK5.kyuAkademie karate Brno, z.s.Matyáš PETR4.kyuAkademie karate Brno, z.s.David KASAL6.kyuAkademie karate Brno, z.s.Matyáš HORČIČKA4.kyuAkademie karate Brno, z.s.Jiří BRÁZDA6.kyuAkademie karate ZlínAdam LAMBERK5.kyuAkademie karate ZlínTeodor PÁTÍK5.kyuAkademie karate ZlínMaxmilián STOJAR4.kyuAkademie karate ZlínJan HROMADA6.kyuSKP VsetínBřetislav BARTOŇ6.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)Michal JANEŠÍK5.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)
Kata, žákyně B (6.- 1.kyu)
Ella MIKULÁŠTÍKOVÁ6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Viktorie VAVŘÍKOVÁ6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Rozálie TOMŠŮ4.kyuAkademie karate ZlínLucie PERUTKOVÁ4.kyuAkademie karate ZlínSophie BOŘUTOVÁ6.kyuAkademie karate ZlínErin OTRUSINOVÁ4.kyuAkademie karate ZlínLeontýna ROZMAHELOVÁ6.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.
Kata, žáci C (9.- 7. kyu)
Richard ČIHÁKTJ Tesla Brno z.s.Ondřej HOUŠKA8.kyuTJ Tesla Brno z.s.Vojtěch KOLÁČEK8.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Matyáš FIALA7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Matyáš EŠLER8.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Pavel RÁBL8.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemJan BĚLÍK8.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemDaniel FIŠER8.kyuAkademie karate Brno, z.s.Jonáš ČADIL7.kyuKlub tradičního karate TáborOndřej KÁŠEKKlub tradičního karate TáborSébastien FIALA8.kyuAkademie karate ZlínAlbert ADAMUŠKA8.kyuAkademie karate ZlínJakub JURÁŇ7.kyuSKP VsetínMartin TRČÁLEK7.kyuSKP VsetínSamuel KARDOŠ8.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.David-Petr KRŠŇÁK7.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Michal BARCAL8.kyuCentrum tradičního karate Praha
Kata, žákyně C (9.- 7. kyu)
Veronika BĚŤÁKOVÁ8.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Tereza REIMEROVÁ8.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Julie ZAVADILOVÁ7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemMarie-Anna SVOBODOVÁ8.kyuAkademie karate Brno, z.s.Elena MÜLLEROVÁ8.kyuAkademie karate ZlínLaura ŠIVICOVÁ8.kyuAkademie karate ZlínAmálie ŽÍDKOVÁ7.kyuSKP VsetínLucie KARLOVÁCentrum tradičního karate Praha
Kata, žáci C (6.- 1.kyu)
Petr-Samuel BARANOVIČ6.kyuCentrum karate OlomoucPetr DÖME4.kyuTJ Tesla Brno z.s.Matěj KOTEK6.kyuTJ Tesla Brno z.s.Richard MAILBEK5.kyuTJ Tesla Brno z.s.Jakub MIKULÁŠTÍK4.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.David DOPIRÁK3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Petr BĚLAŠKA4.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Matěj RÝPAL5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Štěpán ŽATEČKA6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Filip BOROVIČKA6.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemDavid VYSKOČIL6.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemOndřej ŠTIBRAL6.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemDominik LÁZNA6.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemKevin BUBELA5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemAdam POSPÍŠIL5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemŠimon POLÁŠEK4.kyuAkademie karate Brno, z.s.Šimon PAVELKA5.kyuAkademie karate Brno, z.s.Denis MÁČAL4.kyuAkademie karate Brno, z.s.Kryštof KONEČNÝ4.kyuAkademie karate Brno, z.s.Lukáš CZINEGE6.kyuAkademie karate ZlínFrantišek CHALUPNÍK6.kyuAkademie karate ZlínStanislav MATÚŠEK2.kyuAkademie karate ZlínJiří MIKEL6.kyuAkademie karate ZlínJakub NAJMAN6.kyuAkademie karate ZlínDominik PÁTÍK3.kyuAkademie karate ZlínAdam ŠTERBA4.kyuAkademie karate ZlínMartin PŘIBYL3.kyuAkademie karate ZlínŠtěpán KOŘÉNEK5.kyuSKP VsetínJakub MACHÁLEK6.kyuSKP VsetínDavid MAŇÁK6.kyuSKP VsetínChris-Leon KREČMER3.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Patrik ODOLAN5.kyuCentrum tradičního karate PrahaPatrik BAČO2.kyuCentrum tradičního karate Praha
Kata, žákyně C (6.- 1.kyu)
Eliška BRÁZDILOVÁ6.kyuTJ Tesla Brno z.s.Sofie PROKEŠOVÁ5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Barbora POBOŘILOVÁ5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Laura HUJÍČKOVÁ6.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemKarolína DOSTÁLOVÁ6.kyuAkademie karate Brno, z.s.Viktorie SZEWCZYKOVÁ2.kyuAkademie karate Brno, z.s.Adriana KNÁPKOVÁ4.kyuAkademie karate ZlínJustýna MAŇÁSKOVÁ6.kyuAkademie karate ZlínAgáta NOVÁKOVÁ6.kyuAkademie karate ZlínNatálie DUKÁTNIKOVÁ5.kyuSKP VsetínAneta JURYGÁČKOVÁ4.kyuSKP VsetínEva KOVÁŘOVÁ4.kyuSKP VsetínNela NAVRÁTILOVÁ4.kyuSKP VsetínKateřina PAROUŠKOVÁ5.kyuSKP Vsetín
Kata, žáci D (9.- 7. kyu)
Vít ČIHÁKTJ Tesla Brno z.s.Filip NOSEK8.kyuTJ Tesla Brno z.s.Jakub ŠRÁMEK8.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Ondřej KUBATÝAkademie karate Ostrava, z.s.Denis VANĚČEK7.kyuCentrum tradičního karate PrahaMartin HLAMAČEK8.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)Kevin HORÁK7.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)Nikolaos PIETRAS7.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)
Kata, žákyně D (9.- 7. kyu)
Lucie BOUŠKOVÁTJ Tesla Brno z.s.Elli TESAŘOVÁ7.kyuTJ Tesla Brno z.s.Sára NAVRÁTILOVÁ8.kyuTJ Tesla Brno z.s.Aneta VAHALOVÁAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Alena POŘÍZKOVÁ8.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemAmélie MARTOCHOVÁ8.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemZuzana ŠABLATUROVÁ8.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemAlžběta VESELÁ8.kyuAkademie karate Brno, z.s.Aneta VIČÁNKOVÁ8.kyuAkademie karate ZlínViktorie ZAPLETALOVÁ8.kyuAkademie karate Zlín
Kata, žáci D (6.- 4. kyu)
Michael BOHUŠ6.kyuTJ Tesla Brno z.s.Fabián HASTÍK6.kyuTJ Tesla Brno z.s.Petr RŮŽIČKA6.kyuTJ Tesla Brno z.s.Richard KUBÁŇ4.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Václav JIŘÍČEK6.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemVojtěch RÁBL5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemJiří LABIŠ4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemJakub BĚHAL4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemRichard GOMOLA4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemNicolas NOVÁK4.kyuAkademie karate Brno, z.s.Hoang-Minh PHAN4.kyuAkademie karate Brno, z.s.Denis CHAMBA5.kyuAkademie karate Brno, z.s.Martin KUZAN6.kyuKarate - Kobudo Rožnov pod RadhoštěmJiří BABÍČEK4.kyuAkademie karate ZlínIvan DOLSKÝ4.kyuAkademie karate ZlínNikolas KOŇÁREK6.kyuAkademie karate ZlínSamuel KOŇÁREK6.kyuAkademie karate ZlínTomáš ZIMČÍK6.kyuAkademie karate ZlínJan MIKULÁŠTÍK4.kyuSKP VsetínPetr PAVLOVIČ4.kyuSKP VsetínMatěj HORÁK4.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Tadeáš MŰLLER5.kyuAkademie tradičního karate Zlaté Hory z.s.Anastasis-Ilias TILIOS5.kyuAkademie tradičního karate Zlaté Hory z.s.Adam SČENSNÝ5.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)
Kata, žákyně D (6.- 4. kyu)
Sofia HEHL5.kyuTJ Tesla Brno z.s.Sofie HUSÁROVÁ5.kyuTJ Tesla Brno z.s.Anna HOLÍKOVÁ6.kyuTJ Tesla Brno z.s.Tereza CAPILOVÁ6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Zuzana KUBÁŇOVÁ4.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Vendula KRUPOVÁ4.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Kristýna PAVLASOVÁ6.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemEleonora IZZI6.kyuAkademie karate Brno, z.s.Šárka JURKOVIČOVÁ6.kyuAkademie karate Brno, z.s.Tereza PLÁŠKOVÁ5.kyuAkademie karate ZlínVeronika JEŽÍKOVÁ4.kyuSKP VsetínPavlína KŘUPALOVÁ5.kyuSKP VsetínKateřina JEŘÁBKOVÁ6.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Nela NOVOTNÁ5.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Karolina JANEŠÍKOVÁ5.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)Tereza KUBISZOVÁ5.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)
Kata, žáci D (3.- 1. kyu)
Petr GAHURA3.kyuAkademie karate ZlínJáchym PROKOP1.kyuAkademie karate ZlínDominik ZELINA2.kyuAkademie karate ZlínPetr ČECHÁK3.kyuAkademie karate ZlínDavid NOVOTNÝ2.kyuAkademie karate ZlínOndřej ČÍŽEK3.kyuSKP VsetínMichal PIŠŤÁČEK3.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.
Kata, žákyně D (3.- 1. kyu)
Aneta ZÁBRANSKÁ3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Sofie LENERTOVÁ3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemMarkéta ČERVINKOVÁ3.kyuAkademie karate Zlín
Kata, kadeti (3.kyu - dan)
Pavel RUDÝ3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemVladimír KOCFELDA3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemNikolas BUBELA2.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemTomáš HÁJEK1.kyuAkademie karate ZlínŠimon MAŇÁSEK2.kyuAkademie karate ZlínMichal PAVLÍK1.danAkademie karate ZlínMikuláš PŘECECHTĚL1.kyuAkademie karate ZlínOndřej SABOL1.kyuAkademie karate ZlínMarek NAVRÁTIL3.kyuAkademie karate ZlínVojtěch KOŘÉNEK1.kyuSKP VsetínSimon KREČMER3.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Jakub SKŘINAŘ1.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Matěj ŽLEBEK3.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Jan BERÁNEK3.kyuCentrum tradičního karate PrahaJakub KAREŠ2.kyuCentrum tradičního karate PrahaŠimon KALINA2.kyuCentrum tradičního karate Praha
Kata, kadetky (3.kyu - dan)
Nikol HOMOLOVÁ2.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemEster ANDRÝSKOVÁ3.kyuAkademie karate ZlínPatricie ŠIMONOVÁ1.kyuAkademie karate ZlínAneta ZELINOVÁ2.kyuAkademie karate ZlínTereza MIKULÁŠŤÍKOVÁ3.kyuSKP VsetínElena NÜNNING3.kyuCentrum tradičního karate PrahaBrigita BAČOVÁ2.kyuCentrum tradičního karate Praha
Kata, mladší junioři (3.kyu - dan)
David FIALA3.kyuTJ Tesla Brno z.s.Jakub NERADIL2.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemPetr JANÍK1.kyuAkademie karate ZlínSaša ŠINDEL1.danAkademie karate ZlínŠimon TERČ1.danAkademie karate ZlínPavel TOMEČEK1.danSKP VsetínFrantišek DOČEKAL1.danAkademie karate Ostrava, z.s.
Kata, mladší juniorky (3.kyu - dan)
Denisa MIKULÍKOVÁ2.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemKristýna VACULÍKOVÁ1.kyuAkademie karate ZlínLucie SLOVÁČKOVÁ1.danSKP VsetínNikola CHYBÍKOVÁ1.danAkademie karate Ostrava, z.s.Anna STARÁ1.kyuCentrum tradičního karate Praha
Kata, starší junioři i (3.kyu - dan)
Vojtěch MAŠLÁŇ1.danAkademie karate ZlínDaniel VESELÝ1.danAkademie karate ZlínMartin KÁČER1.danSKP VsetínJakub KRABICA1.danSKP Vsetín
Kata, starší juniorky i (3.kyu - dan)
Josefína PŘECECHTĚLOVÁ1.danAkademie karate ZlínKarolína BAČOVÁ1.danSKP VsetínAdéla KOŇAŘÍKOVÁ1.danSKP VsetínMonika SATINOVÁ1.kyuSKP Vsetín
Kata, senioři B
Ing. MBA Peter BARANOVIČ6.kyuCentrum karate OlomoucDavid STUDENÝ5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemAntonello IZZI5.kyuAkademie karate Brno, z.s.David HLAVÁČ5.kyuKarate - Kobudo Rožnov pod RadhoštěmOndřej OBŠÍVAČ5.kyuKarate - Kobudo Rožnov pod RadhoštěmIng. Roman MACURA8.kyuAkademie karate ZlínIng. Lukáš FORMÁNEK8.kyuAkademie karate ZlínDušan VIČÁNEK8.kyuAkademie karate Zlín
Kata, seniorky B
Marie MORENO-HIDALGO6.kyuAkademie karate Brno, z.s.Šárka ŠTĚTKÁŘOVÁ8.kyuAkademie karate ZlínPavlína PIŠTĚKOVÁ4.kyuCentrum tradičního karate PrahaPetra BAČOVÁ4.kyuCentrum tradičního karate Praha
Kata, senioři
Ing. David KRYBUS1.danCentrum tradičního karate PrahaArsenij KARPOW1.danCentrum tradičního karate Praha
Kata, seniorky
Martina JANUŠOVÁ2.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Hana VENTUROVÁ2.danAkademie karate Brno, z.s.Dominika VAŠÍČKOVÁ1.danAkademie karate Brno, z.s.Hana JURÁŇOVÁ2.danAkademie karate ZlínTereza KLEIBLOVÁ2.danSKP Vsetín
Kata, kadeti (9.kyu - 7.kyu)
Josef DUNKA7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemSaša MILEUSNIC8.kyuAkademie karate Brno, z.s.Zdeněk SOCHA8.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)
Kata, kadeti (6.kyu - 4.kyu)
Jan OSSENDORF6.kyuTJ Tesla Brno z.s.Radomír KOPECKÝ4.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Jan KLÍMA5.kyuKarate - Kobudo Rožnov pod RadhoštěmDominik MAŇÁK5.kyuSKP Vsetín
Kata, kadetky (6.kyu - 4.kyu)
Lenka BRZOBOHATÁ6.kyuTJ Tesla Brno z.s.Johana GOMOLOVÁ4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemNatálie ZÁBRANSKÁ4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemKateřina KUČEROVÁ4.kyuAkademie karate ZlínStefanie POPOVÁ4.kyuAkademie karate ZlínKlára MIKULCOVÁ4.kyuAkademie karate Zlín
Kata, mladší junioři (6.kyu - 4.kyu)
Vít OTÁHAL4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemDominik WENGLARZY5.kyuAkademie tradičního karate Zlaté Hory z.s.
Kata, mladší juniorky (6.kyu - 4.kyu
Viktorie HEJČOVÁ4.kyuTJ Tesla Brno z.s.
Kata, starší junioři (9.kyu - 7.kyu)
Filip KOCFELDA7.kyuTJ Karate Bystřice pod Hostýnem
Kata, starší juniorky (9.kyu - 7.kyu)
Petra KOTOLANOVÁ8.kyuAkademie karate Zlín
Kata, senioři B
Ing. Tomáš JANUŠKA3.kyuAkademie karate ZlínRobert MŰLLER3.kyuAkademie tradičního karate Zlaté Hory z.s.
Kata, seniorky B
Jana PAVLÍKOVÁ3.kyuAkademie karate ZlínIveta KAREŠOVÁ-DUSILOVÁ3.kyuCentrum tradičního karate Praha
Kumite, Kogo kadeti (3.kyu – dan)
Pavel RUDÝ3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemVladimír KOCFELDA3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemNikolas BUBELA2.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemTomáš HÁJEK1.kyuAkademie karate ZlínŠimon MAŇÁSEK2.kyuAkademie karate ZlínMichal PAVLÍK1.danAkademie karate ZlínMikuláš PŘECECHTĚL1.kyuAkademie karate ZlínOndřej SABOL1.kyuAkademie karate ZlínMarek NAVRÁTIL3.kyuAkademie karate ZlínVojtěch KOŘÉNEK1.kyuSKP VsetínSimon KREČMER3.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Jakub SKŘINAŘ1.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Matěj ŽLEBEK3.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Jan BERÁNEK3.kyuCentrum tradičního karate PrahaJakub KAREŠ2.kyuCentrum tradičního karate PrahaŠimon KALINA2.kyuCentrum tradičního karate Praha
Kumite, Kogo kadetky (3.kyu – dan)
Nikol HOMOLOVÁ2.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemEster ANDRÝSKOVÁ3.kyuAkademie karate ZlínTereza MIKULÁŠŤÍKOVÁ3.kyuSKP VsetínElena NÜNNING3.kyuCentrum tradičního karate PrahaBrigita BAČOVÁ2.kyuCentrum tradičního karate Praha
Kumite, Kogo mladší junioři (3.kyu – dan)
David FIALA3.kyuTJ Tesla Brno z.s.Jakub NERADIL2.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemPetr JANÍK1.kyuAkademie karate ZlínSaša ŠINDEL1.danAkademie karate ZlínŠimon TERČ1.danAkademie karate ZlínPavel TOMEČEK1.danSKP VsetínFrantišek DOČEKAL1.danAkademie karate Ostrava, z.s.
Kumite, Kogo mladší juniorky (3.kyu – dan)
Denisa MIKULÍKOVÁ2.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemKristýna VACULÍKOVÁ1.kyuAkademie karate ZlínLucie SLOVÁČKOVÁ1.danSKP VsetínNikola CHYBÍKOVÁ1.danAkademie karate Ostrava, z.s.Anna STARÁ1.kyuCentrum tradičního karate Praha
Kumite, starší junioři (3.kyu – dan)
Vojtěch MAŠLÁŇ1.danAkademie karate ZlínDaniel VESELÝ1.danAkademie karate ZlínMartin KÁČER1.danSKP VsetínJakub KRABICA1.danSKP Vsetín
Kumite, starší juniorky (3.kyu – dan)
Josefína PŘECECHTĚLOVÁ1.danAkademie karate ZlínKarolína BAČOVÁ1.danSKP VsetínAdéla KOŇAŘÍKOVÁ1.danSKP VsetínMonika SATINOVÁ1.kyuSKP Vsetín
Kumite, seniorky
Lenka PETŘEKOVÁ1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Hana VENTUROVÁ2.danAkademie karate Brno, z.s.Dominika VAŠÍČKOVÁ1.danAkademie karate Brno, z.s.Hana JURÁŇOVÁ2.danAkademie karate ZlínTereza KLEIBLOVÁ2.danSKP Vsetín
Kumite, Sanbon kogo žáci D
Michael BOHUŠ6.kyuTJ Tesla Brno z.s.Fabián HASTÍK6.kyuTJ Tesla Brno z.s.Petr RŮŽIČKA6.kyuTJ Tesla Brno z.s.Richard KUBÁŇ4.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Václav JIŘÍČEK6.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemVojtěch RÁBL5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemJakub BĚHAL4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemRichard GOMOLA4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemNicolas NOVÁK4.kyuAkademie karate Brno, z.s.Hoang-Minh PHAN4.kyuAkademie karate Brno, z.s.Denis CHAMBA5.kyuAkademie karate Brno, z.s.Martin KUZAN6.kyuKarate - Kobudo Rožnov pod RadhoštěmJiří BABÍČEK4.kyuAkademie karate ZlínIvan DOLSKÝ4.kyuAkademie karate ZlínPetr GAHURA3.kyuAkademie karate ZlínTomáš ZIMČÍK6.kyuAkademie karate ZlínDavid NOVOTNÝ2.kyuAkademie karate ZlínOndřej ČÍŽEK3.kyuSKP VsetínJan MIKULÁŠTÍK4.kyuSKP VsetínPetr PAVLOVIČ4.kyuSKP VsetínMatěj HORÁK4.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Michal PIŠŤÁČEK3.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Denis VANĚČEK7.kyuCentrum tradičního karate Praha
Kumite, Sanbon kogo žačky D
Sofia HEHL5.kyuTJ Tesla Brno z.s.Sofie HUSÁROVÁ5.kyuTJ Tesla Brno z.s.Anna HOLÍKOVÁ6.kyuTJ Tesla Brno z.s.Tereza CAPILOVÁ6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Zuzana KUBÁŇOVÁ4.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Aneta ZÁBRANSKÁ3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Vendula KRUPOVÁ4.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Kristýna PAVLASOVÁ6.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemSofie LENERTOVÁ3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemEleonora IZZI6.kyuAkademie karate Brno, z.s.Šárka JURKOVIČOVÁ6.kyuAkademie karate Brno, z.s.Markéta ČERVINKOVÁ3.kyuAkademie karate ZlínTereza PLÁŠKOVÁ5.kyuAkademie karate ZlínVeronika JEŽÍKOVÁ4.kyuSKP VsetínPavlína KŘUPALOVÁ5.kyuSKP VsetínNela NOVOTNÁ5.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.
Kumite, senioři
Ing. David KRYBUS1.danCentrum tradičního karate PrahaArsenij KARPOW1.danCentrum tradičního karate Praha
Kumite, Sanbon žáci C
Petr DÖME4.kyuTJ Tesla Brno z.s.Matěj KOTEK6.kyuTJ Tesla Brno z.s.Richard MAILBEK5.kyuTJ Tesla Brno z.s.Jakub MIKULÁŠTÍK4.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Matyáš FIALA7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.David DOPIRÁK3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Petr BĚLAŠKA4.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Matěj RÝPAL5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Štěpán ŽATEČKA6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Filip BOROVIČKA6.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemDavid VYSKOČIL6.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemOndřej ŠTIBRAL6.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemDominik LÁZNA6.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemKevin BUBELA5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemAdam POSPÍŠIL5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemŠimon POLÁŠEK4.kyuAkademie karate Brno, z.s.Šimon PAVELKA5.kyuAkademie karate Brno, z.s.Denis MÁČAL4.kyuAkademie karate Brno, z.s.Kryštof KONEČNÝ4.kyuAkademie karate Brno, z.s.Jonáš ČADIL7.kyuKlub tradičního karate TáborFrantišek CHALUPNÍK6.kyuAkademie karate ZlínStanislav MATÚŠEK2.kyuAkademie karate ZlínJiří MIKEL6.kyuAkademie karate ZlínJakub NAJMAN6.kyuAkademie karate ZlínDominik PÁTÍK3.kyuAkademie karate ZlínAdam ŠTERBA4.kyuAkademie karate ZlínMartin PŘIBYL3.kyuAkademie karate ZlínJakub JURÁŇ7.kyuSKP VsetínŠtěpán KOŘÉNEK5.kyuSKP VsetínJakub MACHÁLEK6.kyuSKP VsetínDavid MAŇÁK6.kyuSKP VsetínMartin TRČÁLEK7.kyuSKP VsetínChris-Leon KREČMER3.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.David-Petr KRŠŇÁK7.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Patrik ODOLAN5.kyuCentrum tradičního karate PrahaPatrik BAČO2.kyuCentrum tradičního karate Praha
Kumite, Sanbon žáčky C
Eliška BRÁZDILOVÁ6.kyuTJ Tesla Brno z.s.Sofie PROKEŠOVÁ5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Barbora POBOŘILOVÁ5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Laura HUJÍČKOVÁ6.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemKarolína DOSTÁLOVÁ6.kyuAkademie karate Brno, z.s.Viktorie SZEWCZYKOVÁ2.kyuAkademie karate Brno, z.s.Adriana KNÁPKOVÁ4.kyuAkademie karate ZlínJustýna MAŇÁSKOVÁ6.kyuAkademie karate ZlínAgáta NOVÁKOVÁ6.kyuAkademie karate ZlínNatálie DUKÁTNIKOVÁ5.kyuSKP VsetínAneta JURYGÁČKOVÁ4.kyuSKP VsetínEva KOVÁŘOVÁ4.kyuSKP VsetínNela NAVRÁTILOVÁ4.kyuSKP VsetínAmálie ŽÍDKOVÁ7.kyuSKP Vsetín
Kumite, Kogo senioři B
Antonello IZZI5.kyuAkademie karate Brno, z.s.David HLAVÁČ5.kyuKarate - Kobudo Rožnov pod RadhoštěmOndřej OBŠÍVAČ5.kyuKarate - Kobudo Rožnov pod Radhoštěm
Kumite, Kogo seniorky B
Marie MORENO-HIDALGO6.kyuAkademie karate Brno, z.s.Pavlína PIŠTĚKOVÁ4.kyuCentrum tradičního karate PrahaPetra BAČOVÁ4.kyuCentrum tradičního karate Praha
Kumite, Kogo senioři B
Ing. Tomáš JANUŠKA3.kyuAkademie karate ZlínRobert MŰLLER3.kyuAkademie tradičního karate Zlaté Hory z.s.
Kumite, Kogo seniorky B
Jana PAVLÍKOVÁ3.kyuAkademie karate ZlínIveta KAREŠOVÁ-DUSILOVÁ3.kyuCentrum tradičního karate Praha
Kumite, Kihon ippon žáci A
Marek GALIA7.kyuAkademie karate Brno, z.s.Tobiáš HORČIČKA7.kyuAkademie karate Brno, z.s.Lukáš ZAPLETAL8.kyuAkademie karate ZlínJan MIKEL6.kyuAkademie karate Zlín
Kumite, Kihon ippon žákyně A
Izabela JANUŠOVÁ7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Gabriela STEHLÍKOVÁ7.kyuAkademie karate Brno, z.s.
Kumite, Kihon ippon žáci B (9.- 7.kyu)
Antonín PALÁN7.kyuTJ Tesla Brno z.s.Jan KOVÁŘ7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Tomáš BĚLAŠKA7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Marian PECHÁČEK7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemViktor STUDENÝ7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemSamuel MATYSKA8.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemŠtěpán VESELÝ7.kyuAkademie karate Brno, z.s.Harshil SHARMA7.kyuAkademie karate Brno, z.s.Jakub ŘÍHA7.kyuKlub tradičního karate TáborRadek JANIŠ7.kyuSKP VsetínMarek PAJDA8.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Dominik LOUČKA7.kyuSKP VsetínMaxmilián FOLTYN7.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Tadeáš ERBEN8.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Antonín KRYBUSCentrum tradičního karate Praha
Kumite, Kihon ippon žákyně B (9.- 7.kyu)
Eliška SKALNÍKOVÁ7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Isabela HROMADOVÁ7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Julie ČALOVÁ7.kyuSKP VsetínZoe-Nela ZAPALAČOVÁ7.kyuSKP Vsetín
Kumite, Kihon ippon žáci B (6.- 1.kyu)
Alex POLÁŠEK5.kyuAkademie karate Brno, z.s.Matyáš PETR4.kyuAkademie karate Brno, z.s.David KASAL6.kyuAkademie karate Brno, z.s.Matyáš HORČIČKA4.kyuAkademie karate Brno, z.s.Jiří BRÁZDA6.kyuAkademie karate ZlínAdam LAMBERK5.kyuAkademie karate ZlínMaxmilián STOJAR4.kyuAkademie karate ZlínJan HROMADA6.kyuSKP Vsetín
Kumite, Kihon ippon žákyně B (6.- 1.kyu)
Ella MIKULÁŠTÍKOVÁ6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Viktorie VAVŘÍKOVÁ6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Lucie PERUTKOVÁ4.kyuAkademie karate ZlínSophie BOŘUTOVÁ6.kyuAkademie karate ZlínLeontýna ROZMAHELOVÁ6.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.
Kumite, Kogo kadeti (7. – 4.kyu)
Jan OSSENDORF6.kyuTJ Tesla Brno z.s.Radomír KOPECKÝ4.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Josef DUNKA7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemDominik MAŇÁK5.kyuSKP Vsetín
Kumite, Kogo kadetky (7. – 4.kyu)
Johana GOMOLOVÁ4.kyuTJ Karate Bystřice pod Hostýnem
Kumite, Kogo mladší junioři (7. – 4.kyu)
Vít OTÁHAL4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemDominik WENGLARZY5.kyuAkademie tradičního karate Zlaté Hory z.s.
Kumite, Kogo mladší juniorky (7. – 4.kyu)
Viktorie HEJČOVÁ4.kyuTJ Tesla Brno z.s.