Český svaz karate Goju Ryu

MČR v karate Goju-Ryu 2017 (13.5.2017)
propozice-mcr-gojuryu-2017.pdf
238 startů, 155 závodníků, 14 klubů
Agility, bez a 8. kyu do 8 let
Lukáš ZEZULKA8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam RAUŠER6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMatyáš GRŮZA7.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Michal BRÁZDIL8.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Alex DVOŘÁK8.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Štěpán PŘIBYL6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Vanda HVĚZDOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Agility, bez a 8. kyu 9-11 let
Kateřina NOVÁKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovTereza NOSKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovVáclav SKALICKÝ8.KYUKarate Klub KyjovJakub NAVRÁTIL6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan DOHNAL6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam HEGR6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jan HÁJEK6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Patrik KALAKAJ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Agility, bez a 8. kyu 12-15 let
Kristýna PIPPINGEROVÁ6.KYUKarate Klub KyjovMichal MISSBACH6.KYUKarate Klub KyjovMichal MLEJNEK8.KYUKarate Klub KyjovPetr LUŽA5.KYUKarate Klub KyjovTomáš JARKA6.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kihon ido, bez a 8. kyu do 8 let
Jakub MALIŠKA6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš ZEZULKA8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam RAUŠER6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMatyáš GRŮZA7.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Matěj KOUNEK6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Štěpán PŘIBYL6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Vanda HVĚZDOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kihon ido, bez a 8. kyu 9-11 let
Kateřina NOVÁKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovVáclav SKALICKÝ8.KYUKarate Klub KyjovDaniel JÖRKA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub NAVRÁTIL6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížKarolína TURKOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížHana BŘEZOVJÁKOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMarek TICHÝ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAnna SÍKOROVÁ7.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Danh-Long LUU8.KYUTARO KAN, z.s.Václav POTÁŠ7.KYUTARO KAN, z.s.Aleš VACULOVIČ5.KYUKarate Klub KyjovTereza NOSKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovAdam HEGR6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Martin ROUŠ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jáchym KREJČA7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kihon ido, bez a 8. kyu 12-15 let
Tomáš JARKA6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížEliška ŠMEDKOVÁ6.KYUTARO KAN, z.s.Petr LUŽA5.KYUKarate Klub KyjovMichal MISSBACH6.KYUKarate Klub KyjovKristýna PIPPINGEROVÁ6.KYUKarate Klub KyjovMichal MLEJNEK8.KYUKarate Klub Kyjov
Kata, ml. žáci 7-9
Adam RAUŠER6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan DOHNAL6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLukáš VESELÝ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Adam ILČÍK5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Danh-Long LUU8.KYUTARO KAN, z.s.Prokop JELÍNEK7.KYUTARO KAN, z.s.David MANHALTER7.KYUTARO KAN, z.s.Václav POTÁŠ7.KYUTARO KAN, z.s.Jakub KOUNEK6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Adam HEGR6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Štěpán PŘIBYL6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Martin ROUŠ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kata, ml. žákyně 7-9
Jolana ČÁSLAVOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Gita ČÁSLAVOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Riana VESELÍKOVÁ7.KYUTARO KAN, z.s.Lenka KOPÁČOVÁ6.KYUHanko Kai karate klub Senica
Kata, ml. žáci 10-11
Marek HOUSER3.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Igor LAŠTŮVKA4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížOndřej HAŠA4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížOndřej BAJER4.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Tomáš KOKTA2.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Bruno ČÁSLAVA3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Filip HANÁČEK3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Oldřich VAŠÍČEK2.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Filip POHL3.KYUTARO KAN, z.s.Martin LUŽA3.KYUKarate Klub KyjovJakub ZRŮSTEK4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, ml. žákyně 10-11
Karolína TURKOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížHana BŘEZOVJÁKOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížKarolína ŠKRABALOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdéla HRAJNOHOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAgáta HEMBEROVÁ3.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Valentýna MACKOVÁ5.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Petra BÁBÍČKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovEliška BÁBÍČKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovDaniela HLAVÁČKOVÁ5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kata, st. žáci
Vít MASAŘ1.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Tomáš JARKA6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLibor BAŠTINEC4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížArmando MORALES1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJakub ŠKRABAL5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížRadek HOREHLEĎ5.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊imon CÍCHA5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížVojtěch SŮKAL2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Štěpán MOKRÝ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, st. žákyně
Nela VAŠKOVÁ3.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Adéla ŠTOLFOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížNicole MICHALICOVÁ1.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁ2.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Michaela POTÁŠOVÁ4.KYUTARO KAN, z.s.Magdaléna TRTÍKOVÁ3.KYUKarate Klub KyjovEma DVORSKÁ4.KYUHanko Kai karate klub SenicaTamara DVORSKÁ4.KYUHanko Kai karate klub SenicaDarja DŽUPINOVÁ4.KYUTJ TŽ TřinecMichaela HOLOTŇÁKOVÁ5.KYUTJ TŽ Třinec
Kata, dorostenci
Martin HRÁDEK3.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Miloslav HERMANN6.KYUTARO KAN, z.s.Filip ROSINSKÝ5.KYUTARO KAN, z.s.Filip PHAN1.KYUHanko Kai karate klub SenicaAlexandr MAZMANOV3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Lukáš ZRŮSTEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, dorostenky
Dominika ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Simona MIKLÍKOVÁ1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTereza SIKOROVÁ3.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Michaela SCHMIEDOVÁ1.DANKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Eliška ŠMEDKOVÁ6.KYUTARO KAN, z.s.Adela SADLOŇOVÁ1.KYUHanko Kai karate klub SenicaKristína ZRINIOVÁ1.KYUHanko Kai karate klub SenicaKarolína VAŠKOVÁ5.KYUTJ TŽ Třinec
Kata, junioři
Marek GINTER1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin UNGER4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan RUDOLFSKÝ1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš KNÁPEK2.KYUTARO KAN, z.s.Daniel PAVLÍK5.KYUTARO KAN, z.s.Martin KOPÁČ1.DANHanko Kai karate klub SenicaOndrej REHUŠ2.KYUHanko Kai karate klub SenicaAlexandr ŠIMON1.KYUTJ TŽ Třinec
Kata, muži
Ing. Vít ŠTENCEL3.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marek GINTER1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin UNGER4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan RUDOLFSKÝ1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš KNÁPEK2.KYUTARO KAN, z.s.Jaroslav OLŠÁK1.DANTARO KAN, z.s.Tomáš ZAŤKO1.DANTARO KAN, z.s.David SŮKAL1.DANL.F. CLUB KARATE, z.s.Martin KOPÁČ1.DANHanko Kai karate klub SenicaMgr. Ondřej KŘÍŽ3.DANKarate Club Dragons Rosice z.s.Ondřej PATOČKA2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, ženy
Aneta ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Petra ŠTENCLOVÁ3.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Michaela KIMMELOVÁ1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížNikola KIMMELOVÁ1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížIng.Mgr. Monika BLEŠOVÁ1.DANOddíl karate TJ Slavia KroměřížIng. arch. Ivana LAŠTŮVKOVÁ2.DANOddíl karate TJ Slavia KroměřížVeronika MIŠKOVÁ3.DANTARO KAN, z.s.Sabina FORSTOVÁ1.DANTARO KAN, z.s.Simona FORSTOVÁ2.DANTARO KAN, z.s.
Kata team, žáci a žákyně
Filip POHL3.KYUTARO KAN, z.s. [SCM Brno]Filip HANÁČEK3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. [ŠIN-MU Hodonín - kata team]Tereza VAŠÍČKOVÁ2.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. [ŠIN-MU Hodonín - kata team]Adam HEGR6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [VIP SPORT CLUB OLOMOUC]
Kumite, ml. žáci 7-9, BRH
David BERKA6.KYUTJ Karate České Budějovice
Kumite, ml. žáci 10-11, -40 kg
Marek HOUSER3.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Ondřej HAŠA4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížOndřej BAJER4.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Tomáš KOKTA2.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Filip HANÁČEK3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Filip BÍLEK5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Filip POHL3.KYUTARO KAN, z.s.Tomáš PUZRLA5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite, ml. žáci 10-11, +40 kg
Michal VANĚK5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížOldřich VAŠÍČEK2.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Martin LUŽA3.KYUKarate Klub KyjovJakub ZRŮSTEK4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite, ml. žákyně 10-11, BRH
Agáta HEMBEROVÁ3.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Marie KUČEROVÁ6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Valentýna MACKOVÁ5.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Vanessa OSOUCHOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceKateřina PJOSOVÁ4.KYUTJ TŽ Třinec
Kumite, st. žáci 12-13, -45 kg
David HRABAL7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Vojtěch SŮKAL2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite, st. žáci 12-13, +45 kg
Adam GREGŮREK7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Armando MORALES1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJakub ŠKRABAL5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížRadek HOREHLEĎ5.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊imon CÍCHA5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAviram SNOKORT7.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Alex VODIČKA4.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Denis VODIČKA4.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Dominik VÝLET3.KYUKarate Klub KyjovVáclav ŠIMEČEK5.KYUKarate Klub Kyjov
Kumite, st. žákyně 12-13, BRH
Tereza VAŠÍČKOVÁ2.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Nicole MICHALICOVÁ1.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Magdaléna TRTÍKOVÁ3.KYUKarate Klub KyjovNikola BERKOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceDarja DŽUPINOVÁ4.KYUTJ TŽ Třinec
Kumite, dorostenci, -57 kg
Antonín KUČERA3.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Omar IBRAHIM3.KYUHanko Kai karate klub SenicaAlexandr MAZMANOV3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Lukáš ZRŮSTEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite, dorostenci, +57 kg
Martin HRÁDEK3.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Filip DVOŘÁK4.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Miloslav HERMANN6.KYUTARO KAN, z.s.Štěpán OTŘÍSAL5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Ondřej HLOŽEK4.KYUTJ TŽ TřinecMathias RUSCHKA4.KYUTJ TŽ Třinec
Kumite, dorostenky, BRH
Dominika ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Nela BRÁZDILOVÁ4.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Adéla MATUŠKOVÁ4.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Tereza SIKOROVÁ3.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Michaela SCHMIEDOVÁ1.DANKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Eliška ŠKRANCOVÁ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Kristína ZRINIOVÁ1.KYUHanko Kai karate klub SenicaNela OSOUCHOVÁ2.KYUTJ Karate České BudějoviceKlára FICHNOVÁ3.KYUTJ Baník Příbram - Karate
Kumite, junioři, -68 kg
Viktor GRŮZA2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Jan SCHUBERT2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Alexandr ŠIMON1.KYUTJ TŽ TřinecJan KUBALA3.KYUTJ Baník Příbram - Karate
Kumite, junioři, +68 kg
Matyáš DVOŘÁK1.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Marek GINTER1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan RUDOLFSKÝ1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin KOPÁČ1.DANHanko Kai karate klub SenicaPetr SZMEK4.KYUTJ TŽ Třinec
Kumite, juniorky, BRH
Natálie GEISLEROVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížPetra NAVRÁTILOVÁ1.KYUKarate Klub Kyjov
Kumite, muži, -75 kg
Ing. Vít ŠTENCEL3.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jaroslav OLŠÁK1.DANTARO KAN, z.s.Tomáš ZAŤKO1.DANTARO KAN, z.s.Vojtěch SCHUBERT2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Mgr. Ondřej KŘÍŽ3.DANKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite, muži, +75 kg
David DVOŘÁK3.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Mgr. Lubomír VAVERKA2.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Jan FILÍPEK2.KYUKarate Klub KyjovRoman ZÁLEŠÁK6.KYUKarate Klub KyjovLibor STEBEL5.KYUTJ TŽ Třinec
Kumite, muži, BRH
David DVOŘÁK3.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Mgr. Lubomír VAVERKA2.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Tomáš ZAŤKO1.DANTARO KAN, z.s.Jan FILÍPEK2.KYUKarate Klub KyjovRoman ZÁLEŠÁK6.KYUKarate Klub KyjovMgr. Ondřej KŘÍŽ3.DANKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite, ženy, BRH
Aneta ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Michaela KIMMELOVÁ1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížNikola KIMMELOVÁ1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížSabina FORSTOVÁ1.DANTARO KAN, z.s.Simona FORSTOVÁ2.DANTARO KAN, z.s.Inas IBRAHIMOVÁ1.KYUHanko Kai karate klub SenicaJana PAVLÍKOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.