Český svaz karate Goju Ryu

1. kolo Národního poháru Goju-Ryu 2018 (3.3.2018)
1_kolo_NP_goju_ryu_2018.pdf
301 startů, 171 závodníků, 16 klubů
Agility, bez a 8. kyu do 8 let
Emma KREJČÍŘOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAlex KNAP8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížIva KLVAČOVÁ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tomáš VRBECKÝ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam BATYSTA6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dorota PŘIBYLOVÁ8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Martin VANĚK8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jaromír DOSTÁL8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Anna ROMANOVÁ6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Filip HANUŠ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Vanda HVĚZDOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jakub KOLÁŘ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan KOLÁŘ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Viktorie LYSOŇKOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovZuzana ŘIHÁKOVÁ8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Agility, bez a 8. kyu 9-11 let
Lukáš ZEZULKA8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížPřemysl ČUPR8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMatěj HEKELE6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Štěpán FOLTÝN8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Eliška NESVADBOVÁ6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Branislav JENÍK8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížEma JELÍNKOVÁ7.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Radovan ZERZAVÝ7.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Riana VESELÍKOVÁ7.KYUBUDO KAN, z.s.Tomáš OVČÁČEK8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLiliana JUSTOVÁTARO KAN, z.s.Markéta HRUŠKOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam CHMELA8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížRoman SUCHÁNEK8.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Eliška HLAVOŇOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Tereza NOSKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovAmálie STRMISKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovFrantišek TRUBELÍK6.KYUKarate Klub KyjovKateřina URBANOVÁ8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Agility, bez a 8. kyu 12-15 let
Samuel JENÍK8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJosef HRACHOVSKÝ7.KYUBUDO KAN, z.s.Viktor KOPEČEK7.KYUBUDO KAN, z.s.Václav SKALICKÝ6.KYUKarate Klub Kyjov
Kihon ido, bez a 8. kyu do 8 let
Emma KREJČÍŘOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAlex KNAP8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížIva KLVAČOVÁ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tomáš VRBECKÝ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam BATYSTA6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dorota PŘIBYLOVÁ8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Martin VANĚK8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jaromír DOSTÁL8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Anna ROMANOVÁ6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Filip HANUŠ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Vanda HVĚZDOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jakub KOLÁŘ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan KOLÁŘ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovZuzana ŘIHÁKOVÁ8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kihon ido, bez a 8. kyu 9-11 let
Lukáš ZEZULKA8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížPřemysl ČUPR8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMatěj HEKELE6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Štěpán FOLTÝN8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Eliška NESVADBOVÁ6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Branislav JENÍK8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížEma JELÍNKOVÁ7.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Radovan ZERZAVÝ7.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Riana VESELÍKOVÁ7.KYUBUDO KAN, z.s.Liliana JUSTOVÁTARO KAN, z.s.Tomáš OVČÁČEK8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMarkéta HRUŠKOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam CHMELA8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížRoman SUCHÁNEK8.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Petr RYŠÁNEK6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Eliška HLAVOŇOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Tereza NOSKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovAmálie STRMISKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovFrantišek TRUBELÍK6.KYUKarate Klub KyjovKateřina URBANOVÁ8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kihon ido, bez a 8. kyu 12-15 let
Kristýna JURKOVIČOVÁ6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Samuel JENÍK8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJakub HAJNA8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJosef HRACHOVSKÝ7.KYUBUDO KAN, z.s.Viktor KOPEČEK7.KYUBUDO KAN, z.s.Václav SKALICKÝ6.KYUKarate Klub Kyjov
Kata, ml. žáci do 9
Adam RAUŠER6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMatyáš SOUKUP7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Matěj HEKELE6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lukáš VESELÝ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Adam ILČÍK5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Štěpán KRÁLÍK6.KYUBUDO KAN, z.s.Jakub MALIŠKA5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adam BATYSTA6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Štěpán PŘIBYL4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Mikuláš STRAKA6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Matěj KOUNEK6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Jakub KOUNEK6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Michal BRZOBOHATÝ5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Jan KOLÁŘ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, ml. žákyně do 9
Eliška NESVADBOVÁ6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Aneta NEČASOVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Anna ROMANOVÁ6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Jana JANEČKOVÁ6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Vanda HVĚZDOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, ml. žáci 10-11
Igor LAŠTŮVKA4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan DOHNAL6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížFilip HANÁČEK3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Filip ANDRES6.KYUBUDO KAN, z.s.Viktor ČÁSTEK7.KYUBUDO KAN, z.s.David MANHALTER7.KYUBUDO KAN, z.s.Václav POTÁŠ7.KYUBUDO KAN, z.s.Matěj SIKORA7.KYUTARO KAN, z.s.Martin ROUŠ5.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jáchym KREJČA6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Roman SUCHÁNEK8.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Matyáš ŘAČÁK6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Petr RYŠÁNEK6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Tomáš PUZRLA5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.David BRZOBOHATÝ5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Jan HÁJEK6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Robin ŠKRANC5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Martin LUŽA3.KYUKarate Klub Kyjov
Kata, ml. žákyně 10-11
Adéla HRAJNOHOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížHana BŘEZOVJÁKOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížZuzana KOPÁČOVÁ4.KYUHanko Kai karate klub SenicaLenka KOPÁČOVÁ4.KYUHanko Kai karate klub SenicaRiana VESELÍKOVÁ7.KYUBUDO KAN, z.s.Tereza HUDEČKOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížNela DEGŤAROVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Valérie ŘAČÁKOVÁ6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Eliška HLAVOŇOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Kateřina NOVÁKOVÁ6.KYUKarate Klub Kyjov
Kata, st. žáci
Tomáš JARKA6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížFilip BÍLEK5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lukáš BĚLOCH6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Ondřej HAŠA4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMichal VANĚK5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš KOKTA2.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Bruno ČÁSLAVA3.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Radek HOREHLEĎ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJosef HRACHOVSKÝ7.KYUBUDO KAN, z.s.Viktor KOPEČEK7.KYUBUDO KAN, z.s.Filip POHL3.KYUBUDO KAN, z.s.Oldřich VAŠÍČEK2.KYUBUDO KAN, z.s.Šimon CÍCHA5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDaniel JÖRKA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Vojtěch SŮKAL2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Tomáš SÁMEL5.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jakub ZRŮSTEK4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, st. žákyně
Adéla ŠTOLFOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížKristýna JURKOVIČOVÁ6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Agáta HEMBEROVÁ3.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Valentýna MACKOVÁ4.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Nicole MICHALICOVÁ1.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Alice-Jana KIRSCHNEROVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Karolína ŠKRABALOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížNatálie JABLONICKÁ5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Magdaléna TRTÍKOVÁ3.KYUKarate Klub Kyjov
Kata, dorostenci
Armando MORALES1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížVít MASAŘ1.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Petr SOUKUP3.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Alexandr MAZMANOV3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Lukáš ZRŮSTEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, dorostenky
Michaela POTÁŠOVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.Eliška ŠMEDKOVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁ2.KYUBUDO KAN, z.s.Michaela HOLOTŇÁKOVÁ4.KYUTJ TŽ Třinec
Kata, junioři
Marek GINTER1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin UNGER4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin KOPÁČ1.DANHanko Kai karate klub SenicaMiloslav HERMANN6.KYUBUDO KAN, z.s.Alexandr ŠIMON1.KYUTJ TŽ TřinecDaniel PAVLÍK5.KYUTARO KAN, z.s.
Kata, juniorky
Michaela SCHMIEDOVÁ1.DANKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Adela SADLOŇOVÁ1.DANHanko Kai karate klub SenicaKristína ZRINIOVÁ1.DANHanko Kai karate klub SenicaSimona MIKLÍKOVÁ1.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata, muži
Marek GINTER1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan RUDOLFSKÝ1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížVojtěch FRIML4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin UNGER4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDaniel SEBEŠ1.DANKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Martin KOPÁČ1.DANHanko Kai karate klub SenicaOndrej REHUŠ2.KYUHanko Kai karate klub SenicaTomáš KNÁPEK2.KYUBUDO KAN, z.s.Daniel PAVLÍK5.KYUTARO KAN, z.s.David SŮKAL1.DANL.F. CLUB KARATE, z.s.Ondřej PATOČKA2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, ženy
Michaela KIMMELOVÁ1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížNikola KIMMELOVÁ1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMichaela SCHMIEDOVÁ1.DANKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Sabina FORSTOVÁ1.DANTARO KAN, z.s.Adela SADLOŇOVÁ1.DANHanko Kai karate klub SenicaKristína ZRINIOVÁ1.DANHanko Kai karate klub SenicaSimona MIKLÍKOVÁ1.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata team, žáci a žákyně
Mikuláš STRAKA6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s. [L.F.Club Hustopeče]Bruno ČÁSLAVA3.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Brno]Vojtěch SŮKAL2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Brno]Filip POHL3.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Brno]Nicole MICHALICOVÁ1.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Brno - holky]Štěpán PŘIBYL4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [VIP CLUB OLOMOUC]Martin ROUŠ5.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [VIP CLUB OLOMOUC]Tomáš SÁMEL5.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [VIP CLUB OLOMOUC]
Kumite, ml. žáci 7-9, BRH
Adam RAUŠER6.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊těpán KRÁLÍK6.KYUBUDO KAN, z.s.Štěpán PŘIBYL4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Matěj KOUNEK6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Jakub KOUNEK6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Michal BRZOBOHATÝ5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite, ml. žákyně 7-9, BRH
Jana JANEČKOVÁ6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite, ml. žáci 10-11, -40 kg
Filip HANÁČEK3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.David BERKA6.KYUTJ Karate České BudějoviceDavid MANHALTER7.KYUBUDO KAN, z.s.Václav POTÁŠ7.KYUBUDO KAN, z.s.Jan ŠTEFÁNEK5.KYUTJ TŽ TřinecMartin ROUŠ5.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jáchym KREJČA6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.David BRZOBOHATÝ5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Tomáš PUZRLA5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Robin ŠKRANC5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite, ml. žáci 10-11, +40 kg
Filip ANDRES6.KYUBUDO KAN, z.s.Matyáš ŘAČÁK6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Martin LUŽA3.KYUKarate Klub Kyjov
Kumite, ml. žákyně 10-11, BRH
Vanessa OSOUCHOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějovicePavla DOSTÁLOVÁ6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Valérie ŘAČÁKOVÁ6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite, st. žáci 12-13, -45 kg
Tomáš JARKA6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížFilip BÍLEK5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tomáš KOKTA2.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.
Kumite, st. žáci 12-13, +45 kg
Michal VANĚK5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížFilip MAREŠ6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Denis VODIČKA3.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Radek HOREHLEĎ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížOldřich VAŠÍČEK2.KYUBUDO KAN, z.s.Šimon CÍCHA5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDavid HRABAL7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Tomáš SÁMEL5.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jakub ZRŮSTEK4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Petr LUŽA5.KYUKarate Klub Kyjov
Kumite, st. žákyně 12-13, BRH
Agáta HEMBEROVÁ3.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Valentýna MACKOVÁ4.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Karolína ŠKRABALOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížKateřina PJOSOVÁ4.KYUTJ TŽ TřinecMarie SPILAKOVÁ4.KYUTJ TŽ TřinecNatálie JABLONICKÁ5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite, dorostenci, -57 kg
Alexandr MAZMANOV3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite, dorostenci, +57 kg
Alex VODIČKA2.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Jakub ŠKRABAL5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam GREGŮREK7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Mathias RUSCHKA4.KYUTJ TŽ TřinecLukáš ZRŮSTEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite, dorostenky, BRH
Nikola BERKOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceNela BRÁZDILOVÁ3.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Adéla MATUŠKOVÁ3.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Tereza SIKOROVÁ2.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Klára FICHNOVÁ3.KYUTJ Baník Příbram - KarateMichaela POTÁŠOVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.Eliška ŠMEDKOVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁ2.KYUBUDO KAN, z.s.Michaela HOLOTŇÁKOVÁ4.KYUTJ TŽ TřinecDarja DŽUPINOVÁ4.KYUTJ TŽ TřinecSalomea TRESTEROVÁ4.KYUTJ TŽ Třinec
Kumite, junioři, -68 kg
Filip DVOŘÁK4.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Ivan GEISLER3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAlexandr ŠIMON1.KYUTJ TŽ TřinecŠtěpán OTŘÍSAL5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite, junioři, +68 kg
Marek GINTER1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin KOPÁČ1.DANHanko Kai karate klub SenicaMiloslav HERMANN6.KYUBUDO KAN, z.s.Ondřej HLOŽEK4.KYUTJ TŽ Třinec
Kumite, juniorky, BRH
Nela OSOUCHOVÁ2.KYUTJ Karate České BudějoviceKristína ZRINIOVÁ1.DANHanko Kai karate klub SenicaEliška ŠKRANCOVÁ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite, muži, -75 kg
Marek ANDRAŠI3.KYUTJ Baník Příbram - KarateJan KUBALA3.KYUTJ Baník Příbram - KarateVojtěch SCHUBERT2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite, muži, +75 kg
Daniel SEBEŠ1.DANKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Ing. Šimon CHMELÁR1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Mgr. Lubomír VAVERKA2.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Petr SZMEK4.KYUTJ TŽ TřinecLibor STEBEL5.KYUTJ TŽ TřinecPatrik MACHLICA3.KYUHanko Kai karate klub SenicaMiroslav KOVÁŘ4.KYUKarate Klub KyjovRoman ZÁLEŠÁK6.KYUKarate Klub Kyjov
Kumite, muži, BRH
Mgr. Lubomír VAVERKA2.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Vojtěch SCHUBERT2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Patrik MACHLICA3.KYUHanko Kai karate klub SenicaMiroslav KOVÁŘ4.KYUKarate Klub KyjovRoman ZÁLEŠÁK6.KYUKarate Klub Kyjov
Kumite, ženy, BRH
Veronika MIŠKOVÁ3.DANBUDO KAN, z.s.Sabina FORSTOVÁ1.DANTARO KAN, z.s.Jana PAVLÍKOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Petra NAVRÁTILOVÁ1.KYUKarate Klub Kyjov
Kumite team, žáci 10-13
Filip ANDRES6.KYUBUDO KAN, z.s. [BUDO KAN - žáci]Filip MAREŠ6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s. [KKD-kluci]Denis VODIČKA3.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s. [KKD-kluci]Tomáš PUZRLA5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s. [L.F.Club Hustopeče]Tomáš SÁMEL5.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [VIP CLUB OLOMOUC]Martin ROUŠ5.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [VIP CLUB OLOMOUC]
Kumite team, junioři 14-17
Filip DVOŘÁK4.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s. [KKD-junioři]Alex VODIČKA2.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s. [KKD-junioři]
Kumite team, juniorky 14-17
Michaela POTÁŠOVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s. [BUDO KAN - juniorky]Nela BRÁZDILOVÁ3.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s. [KKD-holky]Adéla MATUŠKOVÁ3.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s. [KKD-holky]