Český svaz karate Goju Ryu

2. kolo Národního poháru Goju-Ryu 2018 (7.4.2018)
2_kolo_NP_goju_ryu_2018.pdf
251 startů, 138 závodníků, 15 klubů
Agility, bez a 8. kyu do 8 let
Alex KNAPOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan KOUŘIL8.KYUTARO KAN, z.s.Iva KLVAČOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Anna ROMANOVÁ8.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovDorota PŘIBYLOVÁVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Zuzana ŘEHÁKOVÁVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Martin VANĚKVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Filip HANUŠ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Vanda HVĚZDOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jakub KOLÁŘ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan KOLÁŘ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Agility, bez a 8. kyu 9-11 let
Branislav JENÍKOddíl karate TJ Slavia KroměřížLukáš ZEZULKAOddíl karate TJ Slavia KroměřížRiana VESELÍKOVÁ7.KYUBUDO KAN, z.s.Matěj HEKELE8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Eliška NESVADBOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Edita POHLOVÁ8.KYUBUDO KAN, z.s.Tereza NOSKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovAmálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovFrantišek TRUBELÍKKarate Klub KyjovKateřina URBANOVÁVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Eliška HLAVOŇOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Agility, bez a 8. kyu 12-15 let
Samuel JENÍKOddíl karate TJ Slavia KroměřížKristýna JURKOVIČOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Miriam ŠRETROVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Václav SKALICKÝ8.KYUKarate Klub KyjovDominik JURAČKA8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kihon ido, bez a 8. kyu do 8 let
Alex KNAPOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan KOUŘIL8.KYUTARO KAN, z.s.Iva KLVAČOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Anna ROMANOVÁ8.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovDorota PŘIBYLOVÁVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Zuzana ŘEHÁKOVÁVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Martin VANĚKVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Filip HANUŠ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Vanda HVĚZDOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jakub KOLÁŘ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan KOLÁŘ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kihon ido, bez a 8. kyu 9-11 let
Branislav JENÍKOddíl karate TJ Slavia KroměřížLukáš ZEZULKAOddíl karate TJ Slavia KroměřížRiana VESELÍKOVÁ7.KYUBUDO KAN, z.s.Matěj HEKELE8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Eliška NESVADBOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Zuzana HALMOVÁ8.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Edita POHLOVÁ8.KYUBUDO KAN, z.s.Tereza NOSKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovAmálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovFrantišek TRUBELÍKKarate Klub KyjovKateřina URBANOVÁVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Eliška HLAVOŇOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kihon ido, bez a 8. kyu 12-15 let
Samuel JENÍKOddíl karate TJ Slavia KroměřížKristýna JURKOVIČOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Miriam ŠRETROVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Václav SKALICKÝ8.KYUKarate Klub Kyjov
Kata, ml. žáci 7-9
Jakub MALIŠKA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adam RAUŠER7.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊těpán KRÁLÍK6.KYUBUDO KAN, z.s.Matěj HEKELE8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Adam ILČÍK6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Matyáš SOUKUP7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lukáš VESELÝ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Mikuláš STRAKA7.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Jakub KOUNEK7.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Matěj KOUNEK7.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Michal GRIM8.KYUHanko Kai karate klub SenicaVít KUČERA7.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Štěpán PŘIBYL6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jan KOLÁŘ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, ml. žákyně 7-9
Aneta NEČASOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Bára ŠMOROVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Iva KLVAČOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Eliška NESVADBOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jana JANEČKOVÁ7.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Anna ROMANOVÁ8.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Edita POHLOVÁ8.KYUBUDO KAN, z.s.Vanda HVĚZDOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, ml. žáci 10-11
Jan DOHNAL7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížFilip ANDRES6.KYUBUDO KAN, z.s.Viktor ČÁSTEK7.KYUBUDO KAN, z.s.David MANHALTER7.KYUBUDO KAN, z.s.Igor LAŠTŮVKA5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížFilip HANÁČEK3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tomáš PUZRLA6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Matyáš ŘAČÁK7.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Martin LUŽA3.KYUKarate Klub KyjovJáchym KREJČA7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Martin ROUŠ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Eduard SCHWARZ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Robin ŠKRANC5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, ml. žákyně 10-11
Adéla HRAJNOHOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížHana BŘEZOVJÁKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížRiana VESELÍKOVÁ7.KYUBUDO KAN, z.s.Zuzana HALMOVÁ8.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Valérie ŘAČÁKOVÁ7.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Zuzana KOPÁČOVÁ6.KYUHanko Kai karate klub SenicaLenka KOPÁČOVÁ6.KYUHanko Kai karate klub SenicaKateřina NOVÁKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovEliška HLAVOŇOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, st. žáci
Bruno ČÁSLAVA3.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Radek HOREHLEĎ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMichal VANĚK6.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊imon CÍCHA6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš KOKTA3.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Ondřej HAŠA5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMatěj NEJEDLÝ6.KYUBUDO KAN, z.s.Filip POHL3.KYUBUDO KAN, z.s.Oldřich VAŠÍČEK3.KYUBUDO KAN, z.s.Lukáš BĚLOCH6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Filip BÍLEK5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tomáš JARKA7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížVojtěch SŮKAL3.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Daniel JÖRKA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Karel KOZÁK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Tomáš SÁMEL7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jakub ZRŮSTEK4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, st. žákyně
Nicole MICHALICOVÁ1.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Agáta HEMBEROVÁ4.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Alice-Jana KIRSCHNEROVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Kristýna JURKOVIČOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Miriam ŠRETROVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Ema DVORSKÁ4.KYUHanko Kai karate klub SenicaMagdaléna TRTÍKOVÁ3.KYUKarate Klub Kyjov
Kata, dorostenci
Vít MASAŘ2.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Alexandr MAZMANOV3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Štěpán MOKRÝ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Lukáš ZRŮSTEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, dorostenky
Eliška ŠMEDKOVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁ3.KYUBUDO KAN, z.s.
Kata, junioři
Marek GINTER2.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin HRÁDEK4.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Martin UNGER5.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata, juniorky
Dominika ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Michaela SCHMIEDOVÁ1.DANKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Adela SADLOŇOVÁ1.KYUHanko Kai karate klub SenicaKristína ZRINIOVÁ1.KYUHanko Kai karate klub Senica
Kata, muži
Marek GINTER2.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJaroslav OLŠÁK1.DANTARO KAN, z.s.Tomáš KNÁPEK2.KYUBUDO KAN, z.s.Daniel SEBEŠ1.DANKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.David SŮKAL1.DANL.F. CLUB KARATE, z.s.Jan RUDOLFSKÝ1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin UNGER5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMatteo TAMBORLANI1.DANTARO KAN, z.s.Ondřej PATOČKA2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, ženy
Dominika ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Aneta ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Simona FORSTOVÁ2.DANTARO KAN, z.s.Michaela SCHMIEDOVÁ1.DANKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Adela SADLOŇOVÁ1.KYUHanko Kai karate klub SenicaKristína ZRINIOVÁ1.KYUHanko Kai karate klub Senica
Kata team, žáci a žákyně
Eliška HLAVOŇOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s. [Dragons]Vanda HVĚZDOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s. [Dragons]Jan KOLÁŘ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s. [Dragons]Mikuláš STRAKA7.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s. [L.F.Club Hustopeče]Jana JANEČKOVÁ7.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s. [L.F.Club Hustopeče]Bruno ČÁSLAVA3.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Goju-Ryu]Štěpán PŘIBYL6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [VIP CLUB OLOMOUC]Martin ROUŠ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [VIP CLUB OLOMOUC]Tomáš SÁMEL7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [VIP CLUB OLOMOUC]
Kumite, ml. žáci 7-9, BRH
Jakub MALIŠKA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adam RAUŠER7.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊těpán KRÁLÍK6.KYUBUDO KAN, z.s.Jakub KOUNEK7.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Matěj KOUNEK7.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Vít KUČERA7.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Štěpán PŘIBYL6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kumite, ml. žákyně 7-9, BRH
Aneta NEČASOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Bára ŠMOROVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jana JANEČKOVÁ7.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite, ml. žáci 10-11, -40 kg
Jan DOHNAL7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížFilip ANDRES6.KYUBUDO KAN, z.s.David MANHALTER7.KYUBUDO KAN, z.s.Tomáš PUZRLA6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Jan ŠTEFÁNEK7.KYUTJ TŽ TřinecSamuel OTRUBČÁK6.KYUHanko Kai karate klub SenicaViktor ČÁSTEK7.KYUBUDO KAN, z.s.Jáchym KREJČA7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Martin ROUŠ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Eduard SCHWARZ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kumite, ml. žáci 10-11, +40 kg
Filip HANÁČEK3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Matyáš ŘAČÁK7.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Martin LUŽA3.KYUKarate Klub KyjovRobin ŠKRANC5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite, ml. žákyně 10-11, BRH
Valérie ŘAČÁKOVÁ7.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite, st. žáci 12-13, -45 kg
Bruno ČÁSLAVA3.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tomáš KOKTA3.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Ondřej HAŠA5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížOldřich VAŠÍČEK3.KYUBUDO KAN, z.s.Filip BÍLEK5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tomáš JARKA7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížKarel KOZÁK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Tomáš SÁMEL7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kumite, st. žáci 12-13, +45 kg
Radek HOREHLEĎ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMichal VANĚK6.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊imon CÍCHA6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMatěj NEJEDLÝ6.KYUBUDO KAN, z.s.David HRABAL7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Filip MAREŠ7.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Denis VODIČKA4.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Václav ŠIMEČEK5.KYUKarate Klub KyjovJakub ZRŮSTEK4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite, st. žákyně 12-13, BRH
Nicole MICHALICOVÁ1.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Agáta HEMBEROVÁ4.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Alice-Jana KIRSCHNEROVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Kateřina PJOSOVÁ5.KYUTJ TŽ Třinec
Kumite, dorostenci, -57 kg
Antonín KUČERA3.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite, dorostenci, +57 kg
Adam GREGŮREK7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Ivan GEISLER3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAlex VODIČKA4.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Mathias RUSCHKA4.KYUTJ TŽ TřinecDominik VÝLET3.KYUKarate Klub KyjovAlexandr MAZMANOV3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Štěpán MOKRÝ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Lukáš ZRŮSTEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite, dorostenky, BRH
Eliška ŠMEDKOVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁ3.KYUBUDO KAN, z.s.Nela BRÁZDILOVÁ4.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Adéla MATUŠKOVÁ4.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Tereza SIKOROVÁ3.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Klára FICHNOVÁ3.KYUTJ Baník Příbram - KarateMichaela HOLOTŇÁKOVÁ6.KYUTJ TŽ TřinecSalomea TRESTEROVÁ5.KYUTJ TŽ Třinec
Kumite, junioři, -68 kg
Filip DVOŘÁK4.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite, junioři, +68 kg
Marek GINTER2.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin HRÁDEK4.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Ondřej HLOŽEK5.KYUTJ TŽ Třinec
Kumite, juniorky, BRH
Dominika ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Michaela SCHMIEDOVÁ1.DANKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Eliška ŠKRANCOVÁ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite, muži, -75 kg
Jaroslav OLŠÁK1.DANTARO KAN, z.s.Marek ANDRAŠI3.KYUTJ Baník Příbram - KarateJan KUBALA3.KYUTJ Baník Příbram - Karate
Kumite, muži, +75 kg
Ing. Šimon CHMELÁR1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Jiří PANÁČEK1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Mgr. Lubomír VAVERKA2.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Daniel SEBEŠ1.DANKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Libor STEBEL6.KYUTJ TŽ TřinecJan FILÍPEK2.KYUKarate Klub KyjovRoman ZÁLEŠÁK6.KYUKarate Klub Kyjov
Kumite, muži, BRH
Ing. Šimon CHMELÁR1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Jiří PANÁČEK1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Mgr. Lubomír VAVERKA2.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Jan FILÍPEK2.KYUKarate Klub KyjovRoman ZÁLEŠÁK6.KYUKarate Klub Kyjov
Kumite, ženy, BRH
Aneta ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Simona FORSTOVÁ2.DANTARO KAN, z.s.Petra NAVRÁTILOVÁ1.KYUKarate Klub Kyjov