Český svaz karate Goju Ryu

MČR v karate Goju-Ryu 2018 (26.5.2018)
propozice_MCR_Goju_2018.pdf
244 startů, 146 závodníků, 15 klubů
Agility, bez a 8. kyu do 8 let
Alex KNAP8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDorota PŘIBYLOVÁVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Martin VANĚKVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jan KOUŘIL8.KYUTARO KAN, z.s.Tomáš VRBECKÝ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan KOLÁŘ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Vanda HVĚZDOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Filip HANUŠ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Anna ROMANOVÁ6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Zuzana ŘEHÁKOVÁVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Agility, bez a 8. kyu 9-11 let
Lukáš ZEZULKA8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTereza NOSKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovFrantišek TRUBELÍKKarate Klub KyjovAmálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovEliška HLAVOŇOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Radovan ZERZAVÝ8.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Kateřina URBANOVÁVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Agility, bez a 8. kyu 12-15 let
Kristýna JURKOVIČOVÁ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Josef HRACHOVSKÝ7.KYUBUDO KAN, z.s.Viktor KOPEČEK7.KYUBUDO KAN, z.s.Václav SKALICKÝ8.KYUKarate Klub KyjovSamuel JENÍK8.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kihon ido, bez a 8. kyu do 8 let
Alex KNAP8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížIva KLVAČOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Martin VANĚKVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovJan KOUŘIL8.KYUTARO KAN, z.s.Jan KOLÁŘ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Vanda HVĚZDOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Filip HANUŠ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Anna ROMANOVÁ6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Zuzana ŘEHÁKOVÁVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Dorota PŘIBYLOVÁVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kihon ido, bez a 8. kyu 9-11 let
Lukáš ZEZULKA8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížRiana VESELÍKOVÁ7.KYUBUDO KAN, z.s.Tereza NOSKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovFrantišek TRUBELÍKKarate Klub KyjovAmálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovEliška HLAVOŇOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Zuzana HALMOVÁ6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Adam CHMELA8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížKateřina URBANOVÁVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kihon ido, bez a 8. kyu 12-15 let
Kristýna JURKOVIČOVÁ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Josef HRACHOVSKÝ7.KYUBUDO KAN, z.s.Viktor KOPEČEK7.KYUBUDO KAN, z.s.Václav SKALICKÝ8.KYUKarate Klub KyjovJakub HAJNA8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížSamuel JENÍK8.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata, ml. žáci 7-9
Jakub MALIŠKA6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adam RAUŠER6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMatěj HEKELE7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Štěpán FOLTÝN8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Adam ILČÍK6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lukáš VESELÝ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Štěpán KRÁLÍK6.KYUBUDO KAN, z.s.Štěpán PŘIBYL6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jakub KOUNEK6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Matěj KOUNEK6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Michal BRZOBOHATÝ5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Mikuláš STRAKA6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Vít KUČERA6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Michal GRIM8.KYUHanko Kai karate klub Senica
Kata, ml. žákyně 7-9
Aneta NEČASOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Eliška NESVADBOVÁ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Iva KLVAČOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Edita POHLOVÁ8.KYUBUDO KAN, z.s.Bára ŠMOROVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Vanda HVĚZDOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Anna ROMANOVÁ6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Jana JANEČKOVÁ6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kata, ml. žáci 10-11
Igor LAŠTŮVKA4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížFilip HANÁČEK3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Václav POTÁŠ7.KYUBUDO KAN, z.s.Viktor ČÁSTEK7.KYUBUDO KAN, z.s.Jáchym KREJČA7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Martin LUŽA3.KYUKarate Klub KyjovDavid BRZOBOHATÝ5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Matyáš ŘAČÁK6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Robin ŠKRANC5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan DOHNAL6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin ROUŠ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kata, ml. žákyně 10-11
Nela DEGŤAROVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Riana VESELÍKOVÁ7.KYUBUDO KAN, z.s.Kateřina NOVÁKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovHana BŘEZOVJÁKOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížEliška HLAVOŇOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Zuzana HALMOVÁ6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Lenka KOPÁČOVÁ6.KYUHanko Kai karate klub SenicaZuzana KOPÁČOVÁ6.KYUHanko Kai karate klub Senica
Kata, st. žáci
Bruno ČÁSLAVA3.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Michal VANĚK5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížOndřej HAŠA4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížFilip BÍLEK5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Oldřich VAŠÍČEK3.KYUBUDO KAN, z.s.Filip POHL3.KYUBUDO KAN, z.s.Radek HOREHLEĎ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš SÁMEL7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Tomáš KOKTA3.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Šimon CÍCHA5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížVojtěch SŮKAL2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kata, st. žákyně
Nicole MICHALICOVÁ1.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Kristýna JURKOVIČOVÁ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Alice-Jana KIRSCHNEROVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Magdaléna TRTÍKOVÁ3.KYUKarate Klub KyjovAgáta HEMBEROVÁ4.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Valentýna MACKOVÁ5.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Ema DVORSKÁ4.KYUHanko Kai karate klub Senica
Kata, dorostenci
Vít MASAŘ1.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Alexandr MAZMANOV3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Štěpán MOKRÝ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Lukáš ZRŮSTEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, dorostenky
Tereza VAŠÍČKOVÁ3.KYUBUDO KAN, z.s.Michaela POTÁŠOVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.Eliška ŠMEDKOVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Michaela HOLOTŇÁKOVÁ5.KYUTJ TŽ Třinec
Kata, junioři
Martin UNGER4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMarek GINTER1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMiloslav HERMANN6.KYUBUDO KAN, z.s.Martin HRÁDEK4.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Martin KOPÁČ1.DANHanko Kai karate klub SenicaAlexandr ŠIMON1.KYUTJ TŽ Třinec
Kata, juniorky
Dominika ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Michaela SCHMIEDOVÁ1.DANKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Adela SADLOŇOVÁ1.KYUHanko Kai karate klub SenicaKristína ZRINIOVÁ1.KYUHanko Kai karate klub Senica
Kata, muži
Karel IMRÍŠEK3.DANOddíl karate TJ Slavia KroměřížMarek GINTER1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin UNGER4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížPeter DERMEK1.DANKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tomáš KNÁPEK2.KYUBUDO KAN, z.s.Matteo TAMBORLANI1.DANTARO KAN, z.s.Jaroslav OLŠÁK1.DANTARO KAN, z.s.David SŮKAL1.DANL.F. CLUB KARATE, z.s.Ondřej PATOČKA2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Martin KOPÁČ1.DANHanko Kai karate klub Senica
Kata, ženy
Aneta ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Veronika MIŠKOVÁ3.DANBUDO KAN, z.s.Michaela SCHMIEDOVÁ1.DANKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Dominika ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Sabina FORSTOVÁ1.DANTARO KAN, z.s.Simona FORSTOVÁ2.DANTARO KAN, z.s.Michaela KIMMELOVÁ1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížNikola KIMMELOVÁ1.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata team, žáci a žákyně
Matěj NEJEDLÝ6.KYUBUDO KAN, z.s. [BUDO KAN Brno]Adam ILČÍK6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. [katateam šin-mu]Mikuláš STRAKA6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s. [L.F.Club Hustopeče-chlapci]Jana JANEČKOVÁ6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s. [L.F.Club Hustopeče-holky]Aneta NEČASOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [Nidoshinkan SpS - holky]Nela DEGŤAROVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [Nidoshinkan SpS - holky]Bára ŠMOROVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [Nidoshinkan SpS - holky]Bruno ČÁSLAVA3.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Brno]Štěpán PŘIBYL6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [V.I.P. Sport club, Olomouc]Martin ROUŠ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [V.I.P. Sport club, Olomouc]Tomáš SÁMEL7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [V.I.P. Sport club, Olomouc]
Kumite, ml. žáci 7-9, BRH
Adam RAUŠER6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam ILČÍK6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lukáš VESELÝ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Štěpán KRÁLÍK6.KYUBUDO KAN, z.s.Štěpán PŘIBYL6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jakub KOUNEK6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Matěj KOUNEK6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Michal BRZOBOHATÝ5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Vít KUČERA6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite, ml. žákyně 7-9, BRH
Jana JANEČKOVÁ6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite, ml. žáci 10-11, -40 kg
Filip HANÁČEK3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Filip ANDRES6.KYUBUDO KAN, z.s.Viktor ČÁSTEK7.KYUBUDO KAN, z.s.Václav POTÁŠ7.KYUBUDO KAN, z.s.Martin ROUŠ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.David BERKA6.KYUTJ Karate České BudějoviceDavid BRZOBOHATÝ5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Tomáš PUZRLA5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Petr RYŠÁNEK6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Jan ŠTEFÁNEK6.KYUTJ TŽ Třinec
Kumite, ml. žáci 10-11, +40 kg
Martin LUŽA3.KYUKarate Klub KyjovMatyáš ŘAČÁK6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Robin ŠKRANC5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Samuel OTRUBČÁK6.KYUHanko Kai karate klub Senica
Kumite, ml. žákyně 10-11, BRH
Vanessa OSOUCHOVÁ6.KYUTJ Karate České Budějovice
Kumite, st. žáci 12-13, -45 kg
Bruno ČÁSLAVA3.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ondřej HAŠA4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížFilip BÍLEK5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tomáš SÁMEL7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Tomáš KOKTA3.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Oldřich VAŠÍČEK3.KYUBUDO KAN, z.s.
Kumite, st. žáci 12-13, +45 kg
Michal VANĚK5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížRadek HOREHLEĎ5.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊imon CÍCHA5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDavid HRABAL7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Filip MAREŠ7.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Denis VODIČKA4.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Jakub ZRŮSTEK4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite, st. žákyně 12-13, BRH
Nicole MICHALICOVÁ1.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Alice-Jana KIRSCHNEROVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Agáta HEMBEROVÁ4.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Valentýna MACKOVÁ5.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Kateřina PJOSOVÁ4.KYUTJ TŽ TřinecMarie SPILAKOVÁ4.KYUTJ TŽ Třinec
Kumite, dorostenci, -57 kg
Antonín KUČERA3.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Štěpán MOKRÝ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite, dorostenci, +57 kg
Ivan GEISLER3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam GREGŮREK7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Alex VODIČKA4.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Alexandr MAZMANOV3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Lukáš ZRŮSTEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite, dorostenky, BRH
Eliška ŠMEDKOVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁ3.KYUBUDO KAN, z.s.Nela BRÁZDILOVÁ4.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Adéla MATUŠKOVÁ4.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Tereza SIKOROVÁ3.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Michaela HOLOTŇÁKOVÁ5.KYUTJ TŽ Třinec
Kumite, junioři, -68 kg
Štěpán OTŘÍSAL5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Filip DVOŘÁK4.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Alexandr ŠIMON1.KYUTJ TŽ Třinec
Kumite, junioři, +68 kg
Marek GINTER1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMiloslav HERMANN6.KYUBUDO KAN, z.s.Martin HRÁDEK4.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Martin KOPÁČ1.DANHanko Kai karate klub SenicaOndřej HLOŽEK4.KYUTJ TŽ Třinec
Kumite, juniorky, BRH
Dominika ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Michaela SCHMIEDOVÁ1.DANKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Nela OSOUCHOVÁ2.KYUTJ Karate České BudějoviceEliška ŠKRANCOVÁ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite, muži, -75 kg
Matteo TAMBORLANI1.DANTARO KAN, z.s.Jaroslav OLŠÁK1.DANTARO KAN, z.s.Tomáš ZAŤKO1.DANTARO KAN, z.s.
Kumite, muži, +75 kg
Jan FILÍPEK2.KYUKarate Klub KyjovRoman ZÁLEŠÁK6.KYUKarate Klub KyjovIng. Šimon CHMELÁR1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Mgr. Lubomír VAVERKA2.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Petr SZMEK4.KYUTJ TŽ TřinecLibor STEBEL5.KYUTJ TŽ Třinec
Kumite, muži, BRH
Jan FILÍPEK2.KYUKarate Klub KyjovRoman ZÁLEŠÁK6.KYUKarate Klub KyjovIng. Šimon CHMELÁR1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Mgr. Lubomír VAVERKA2.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite, ženy, BRH
Aneta ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Veronika MIŠKOVÁ3.DANBUDO KAN, z.s.Petra NAVRÁTILOVÁ1.KYUKarate Klub KyjovSabina FORSTOVÁ1.DANTARO KAN, z.s.Simona FORSTOVÁ2.DANTARO KAN, z.s.Jana PAVLÍKOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.