Český svaz karate Goju Ryu

1. kolo NP Goju-Ryu 2016 (12.3.2016)
1koloNPgojuryu2016.pdf
242 startů, 139 závodníků, 11 klubů
Agility, bez a 8. kyu do 8 let
Pavla PREJDOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Václav POTÁŠ7.KYUTARO KAN, z.s.Jan DOHNAL6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDavid KOUTŇÁKOddíl karate TJ Slavia KroměřížJakub NAVRÁTIL6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam RAUŠER6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMatyáš ŘEZÁČ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMarek TICHÝ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAneta NEČASOVÁ5.KYUTARO KAN, z.s.
Agility, bez a 8. kyu 9-11 let
Šimon CÍCHA5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížOndřej HAŠA4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLukáš BĚLOCH6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Robin ŠKRANC5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Filip TRENKNER7.KYUTARO KAN, z.s.Hana BŘEZOVJÁKOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížRadek HOREHLEĎ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdéla HRAJNOHOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdéla HREBENAROVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTereza HUDEČKOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš JARKA6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTobiáš KONEČNÝ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJakub KUTĚJ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížIgor LAŠTŮVKA4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMaxim LEMARK7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížSamuel LEMARKOddíl karate TJ Slavia KroměřížDavid SEDLÁČEK7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížKarolína ŠKRABALOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdéla ŠTOLFOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížKarolína TURKOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMichal VANĚK5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan VRTAL7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLukáš VYMĚTAL7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMagdaléna TRTÍKOVÁ3.KYUKarate Klub KyjovAleš VACULOVIČ5.KYUKarate Klub KyjovMartin LUŽA3.KYUKarate Klub KyjovPetr LUŽA5.KYUKarate Klub KyjovŠimon MARŠÁLEKKarate Klub KyjovTomáš PUZRLA5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Filip MAREŠ6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Anna SÍKOROVÁ7.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Agility, bez a 8. kyu 12-15 let
Libor BAŠTINEC4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLaura BRÁZOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊těpán MOKRÝ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan HRADEČNÝ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížKristýna KAČMÁROVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJacob ROBERTS5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJakub ŠKRABAL5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin UNGER4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDan BĚLOHOUBEK5.KYUKarate Klub KyjovAviram SNOKORT7.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kihon ido, bez a 8. kyu do 8 let
Pavla PREJDOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Václav POTÁŠ7.KYUTARO KAN, z.s.Jan DOHNAL6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam RAUŠER6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMatyáš ŘEZÁČ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMarek TICHÝ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAneta NEČASOVÁ5.KYUTARO KAN, z.s.
Kihon ido, bez a 8. kyu 9-11 let
Šimon CÍCHA5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížOndřej HAŠA4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLukáš BĚLOCH6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Robin ŠKRANC5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Filip TRENKNER7.KYUTARO KAN, z.s.Hana BŘEZOVJÁKOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížRadek HOREHLEĎ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdéla HREBENAROVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTereza HUDEČKOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš JARKA6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJakub KUTĚJ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížIgor LAŠTŮVKA4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMaxim LEMARK7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížSamuel LEMARKOddíl karate TJ Slavia KroměřížDavid SEDLÁČEK7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížKarolína ŠKRABALOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdéla ŠTOLFOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížKarolína TURKOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMichal VANĚK5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan VRTAL7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLukáš VYMĚTAL7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMagdaléna TRTÍKOVÁ3.KYUKarate Klub KyjovAleš VACULOVIČ5.KYUKarate Klub KyjovMartin LUŽA3.KYUKarate Klub KyjovPetr LUŽA5.KYUKarate Klub KyjovŠimon MARŠÁLEKKarate Klub KyjovTomáš PUZRLA5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Filip MAREŠ6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Anna SÍKOROVÁ7.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Katie ROBERTS7.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kihon ido, bez a 8. kyu 12-15 let
Libor BAŠTINEC4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLaura BRÁZOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊těpán MOKRÝ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan HRADEČNÝ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížKristýna KAČMÁROVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAlena MALÍKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJacob ROBERTS5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin SEDLÁK7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJakub ŠKRABAL5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin UNGER4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDan BĚLOHOUBEK5.KYUKarate Klub KyjovAviram SNOKORT7.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Jordan ROBERTS5.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata, Žáci
Šimon CÍCHA5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížOndřej HAŠA4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížFilip BÍLEK5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Bruno ČÁSLAVA3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Filip HANÁČEK3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Pavel PIONTEK7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Oldřich VAŠÍČEK2.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jakub ZRŮSTEK4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Robin ŠKRANC5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Filip POHL3.KYUTARO KAN, z.s.Radek HOREHLEĎ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJakub KUTĚJ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížIgor LAŠTŮVKA4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMichal VANĚK5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan VRTAL7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAleš VACULOVIČ5.KYUKarate Klub KyjovMartin LUŽA3.KYUKarate Klub KyjovMarek HOUSER3.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Ondřej BAJER4.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Tomáš KOKTA2.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Agáta HEMBEROVÁ3.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Filip HANOUSEKKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Vojtěch SŮKAL2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Denis VODIČKA3.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kata, Žákyně
Nicole MICHALICOVÁ1.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Karolína ŠKRABALOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdéla ŠTOLFOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMagdaléna TRTÍKOVÁ3.KYUKarate Klub KyjovMarie KUČEROVÁ6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Valentýna MACKOVÁ4.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kata, Dorostenci
Libor BAŠTINEC4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAlexandr MAZMANOV3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Lukáš ZRŮSTEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Štěpán MOKRÝ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Armando MORALES1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin SEDLÁK7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJakub ŠKRABAL5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížVít MASAŘ1.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Hynek ČERNÝ7.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Petr SOUKUP3.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Alex VODIČKA2.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kata, Dorostenky
Laura BRÁZOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMichaela SCHMIEDOVÁ1.DANKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Nikola ŠTĚRBÁKOVÁ1.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁ2.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Gabriela DITTRICHOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Michaela POTÁŠOVÁ4.KYUTARO KAN, z.s.Kristýna KAČMÁROVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDenisa KŘIŽANOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAlena MALÍKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížSimona MIKLÍKOVÁ1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLucie RUDOLFSKÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížNela VAŠKOVÁ2.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Anežka DVOŘÁKOVÁ3.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Nela BRÁZDILOVÁ3.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Adéla MATUŠKOVÁ3.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kata, Junioři
Marek GINTER1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš KNÁPEK2.KYUTARO KAN, z.s.Daniel PAVLÍK5.KYUTARO KAN, z.s.Jan HRADEČNÝ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJacob ROBERTS5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan RUDOLFSKÝ1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin UNGER4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin BAJER3.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Matyáš DVOŘÁK1.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.David SŮKAL1.DANL.F. CLUB KARATE, z.s.Tomáš PETR6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kata, Juniorky
Dominika ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Aneta ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lenka HORÁČKOVÁ4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Michaela KIMMELOVÁ1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížNikola KIMMELOVÁ1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížKayla ROBERTS6.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata, Muži
Ondřej PATOČKA2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Tomáš ZAŤKO1.DANTARO KAN, z.s.David SŮKAL1.DANL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kata, Ženy
Aneta ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Petra ŠTENCLOVÁ3.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jana PAVLÍKOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Sabina FORSTOVÁ1.DANTARO KAN, z.s.Simona FORSTOVÁ2.DANTARO KAN, z.s.Kateřina SENDLEROVÁ1.DANTARO KAN, z.s.
Kumite, Žáci, -35 kg
Filip BÍLEK5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Bruno ČÁSLAVA3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Pavel PIONTEK7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Oldřich VAŠÍČEK2.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.David HRABAL7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marek HOUSER3.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Ondřej BAJER4.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.
Kumite, Žáci, +35 kg
Filip HANÁČEK3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Denis VODIČKA3.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite, Žákyně, BRH
Nicole MICHALICOVÁ1.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Vanessa OSOUCHOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceValentýna MACKOVÁ4.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite, Dorostenci, -45 kg
Alexandr MAZMANOV3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Lukáš ZRŮSTEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Martin DRÁBEKSPORT UNION, z. s.Armando MORALES1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam GREGŮREK7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Antonín KUČERA3.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite, Dorostenci, +45 kg
Petr PODRÁBSKÝSPORT UNION, z. s.Dominik VÝLET3.KYUKarate Klub KyjovFilip DVOŘÁK4.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Alex VODIČKA2.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Ivan GEISLER3.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kumite, Dorostenky, BRH
Michaela SCHMIEDOVÁ1.DANKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Nikola ŠTĚRBÁKOVÁ1.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁ2.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z. s.Nela OSOUCHOVÁ2.KYUTJ Karate České BudějoviceLucie RUDOLFSKÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAnežka DVOŘÁKOVÁ3.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Eliška ŠKRANCOVÁ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Nela BRÁZDILOVÁ3.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Adéla MATUŠKOVÁ3.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite, Junioři, -65 kg
Daniel DRÁBEKSPORT UNION, z. s.Michal JAKOUBEKSPORT UNION, z. s.Matěj ŠKULTÉTYSPORT UNION, z. s.Kristián HNÍZDILSPORT UNION, z. s.Martin BAJER3.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Viktor GRŮZA2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Vojtěch HURTA2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Jan SCHUBERT2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Vojtěch SCHUBERT2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite, Junioři, +65 kg
Vojtěch POSPÍŠIL3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Ondřej HRDLIČKASPORT UNION, z. s.Miloš HOLUBSPORT UNION, z. s.Jan RUDOLFSKÝ1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMarek GINTER1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMatyáš DVOŘÁK1.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Tomáš PETR6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite, Juniorky, BRH
Dominika ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Aneta ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Kateřina PROCHÁZKOVÁSPORT UNION, z. s.Barbora KRISTOVÁKarate Klub KyjovPetra NAVRÁTILOVÁ1.KYUKarate Klub Kyjov
Kumite, Muži, -75 kg
Tomáš ZAŤKO1.DANTARO KAN, z.s.
Kumite, Muži, +75 kg
Mgr. Lubomír VAVERKA2.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite, Muži, BRH
Mgr. Lubomír VAVERKA2.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite, Ženy, BRH
Simona FORSTOVÁ2.DANTARO KAN, z.s.Kateřina SENDLEROVÁ1.DANTARO KAN, z.s.Karolína ŠVARCOVÁ3.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.