Český svaz karate Goju Ryu

2. kolo NP Goju-Ryu 2016 (26.3.2016)
2koloNPgojuryu2016.pdf
241 startů, 132 závodníků, 12 klubů
Agility, bez a 8. kyu do 8 let
Adam RAUŠER6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan DOHNAL6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJolana ČÁSLAVOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Petr POSPÍŠIL7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Pavla PREJDOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jakub NAVRÁTIL6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížVojtěch VALA7.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Adam ILČÍK5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lukáš-Tran NGUYENVŮ6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Pavel URBÁNEK8.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Agility, bez a 8. kyu 9-11 let
Igor LAŠTŮVKA4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMichal VANĚK5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížRadek HOREHLEĎ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížOndřej HAŠA4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížHana BŘEZOVJÁKOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJakub KUTĚJ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLukáš BĚLOCH6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Robin ŠKRANC5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan VRTAL7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMaxim LEMARK7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížSamuel LEMARKOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdéla HREBENAROVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížKarolína ŠKRABALOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊imon CÍCHA5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin LUŽA3.KYUKarate Klub KyjovPetr LUŽA5.KYUKarate Klub KyjovŠimon MARŠÁLEKKarate Klub KyjovMagdaléna TRTÍKOVÁ3.KYUKarate Klub KyjovAleš VACULOVIČ5.KYUKarate Klub KyjovFilip MAREŠ7.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Anna SÍKOROVÁ7.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Eliška BÁBÍČKOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Petra BÁBÍČKOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tomáš PUZRLA5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Adéla ŠTOLFOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Agility, bez a 8. kyu 12-15 let
Martin SEDLÁK7.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊těpán MOKRÝ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Martin UNGER4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJakub ŠKRABAL5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDan BĚLOHOUBEK5.KYUKarate Klub KyjovAviram SNOKORT7.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Tereza BÁBÍČKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jan URBÁNEK8.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Trang-Tuan ŠEBESTA7.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kihon ido, bez a 8. kyu do 8 let
Adam RAUŠER6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan DOHNAL6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJolana ČÁSLAVOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Petr POSPÍŠIL7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Pavla PREJDOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jakub NAVRÁTIL6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan ŠTEFÁNEK6.KYUTJ TŽ TřinecVojtěch VALA7.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Adam ILČÍK5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lukáš-Tran NGUYENVŮ6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kihon ido, bez a 8. kyu 9-11 let
Igor LAŠTŮVKA4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMichal VANĚK5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížRadek HOREHLEĎ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížOndřej HAŠA4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížHana BŘEZOVJÁKOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJakub KUTĚJ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLukáš BĚLOCH6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Robin ŠKRANC5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan VRTAL7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMaxim LEMARK7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížSamuel LEMARKOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdéla HREBENAROVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížKarolína ŠKRABALOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊imon CÍCHA5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin LUŽA3.KYUKarate Klub KyjovPetr LUŽA5.KYUKarate Klub KyjovŠimon MARŠÁLEKKarate Klub KyjovMagdaléna TRTÍKOVÁ3.KYUKarate Klub KyjovAleš VACULOVIČ5.KYUKarate Klub KyjovMarie MAŠTALÍŘOVÁ8.KYUTJ TŽ TřinecFilip MAREŠ7.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Anna SÍKOROVÁ7.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Eliška BÁBÍČKOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Petra BÁBÍČKOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tomáš PUZRLA5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Adéla ŠTOLFOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kihon ido, bez a 8. kyu 12-15 let
Martin SEDLÁK7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLaura BRÁZOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊těpán MOKRÝ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Martin UNGER4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJakub ŠKRABAL5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDan BĚLOHOUBEK5.KYUKarate Klub KyjovAlena MALÍKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAviram SNOKORT7.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Tereza BÁBÍČKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jan URBÁNEK8.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Trang-Tuan ŠEBESTA7.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kata, Děti
Štěpán ŠEBEK6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kata, Žáci
Igor LAŠTŮVKA4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMichal VANĚK5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížRadek HOREHLEĎ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížOndřej HAŠA4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJakub KUTĚJ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížFilip BÍLEK5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Bruno ČÁSLAVA3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Filip HANÁČEK3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Pavel PIONTEK7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Oldřich VAŠÍČEK2.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Robin ŠKRANC5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jakub ZRŮSTEK4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan VRTAL7.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊imon CÍCHA5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMarek HOUSER3.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Ondřej BAJER4.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Tomáš KOKTA2.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Filip HANOUSEKKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Martin LUŽA3.KYUKarate Klub KyjovAleš VACULOVIČ5.KYUKarate Klub KyjovFilip POHL3.KYUTARO KAN, z.s.Denis VODIČKA4.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Vojtěch SŮKAL2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kata, Žákyně
Nicole MICHALICOVÁ1.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Karolína ŠKRABALOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAgáta HEMBEROVÁ3.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Magdaléna TRTÍKOVÁ3.KYUKarate Klub KyjovMarie SPILAKOVÁ4.KYUTJ TŽ TřinecKateřina PJOSOVÁ4.KYUTJ TŽ TřinecNikola SLIWKOVÁ5.KYUTJ TŽ TřinecMarie KUČEROVÁ6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Adéla ŠTOLFOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata, Dorostenci
Martin SEDLÁK7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížErik SLATINSKÝ3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Alexandr MAZMANOV3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Štěpán MOKRÝ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Lukáš ZRŮSTEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jakub ŠKRABAL5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížVít MASAŘ1.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Hynek ČERNÝ7.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Petr SOUKUP3.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Armando MORALES1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížFilip DVOŘÁK4.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Antonín KUČERA3.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Alex VODIČKA4.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kata, Dorostenky
Simona MIKLÍKOVÁ1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDenisa KŘIŽANOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLaura BRÁZOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMichaela SCHMIEDOVÁ1.DANKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Nikola ŠTĚRBÁKOVÁ1.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁ2.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Gabriela DITTRICHOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Marija LYTVYNYŠYNOVÁ3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Nela VAŠKOVÁ3.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Anežka DVOŘÁKOVÁ3.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Alena MALÍKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDarja DŽUPINOVÁ4.KYUTJ TŽ TřinecSalomea TRESTEROVÁ4.KYUTJ TŽ TřinecTereza SIKOROVÁ3.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Adela SADLOŇOVÁ1.KYUHanko Kai karate klub SenicaKristína ZRINIOVÁ1.KYUHanko Kai karate klub Senica
Kata, Junioři
Jan RUDOLFSKÝ1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin UNGER4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin BAJER3.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Matyáš DVOŘÁK1.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Marek GINTER1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš KNÁPEK2.KYUTARO KAN, z.s.Daniel PAVLÍK5.KYUTARO KAN, z.s.Martin KOPÁČ1.DANHanko Kai karate klub SenicaOndrej REHUŠ2.KYUHanko Kai karate klub SenicaDavid SŮKAL1.DANL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kata, Juniorky
Aneta ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dominika ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lenka HORÁČKOVÁ4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jana SKÁCELOVÁ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Michaela KIMMELOVÁ1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížNikola KIMMELOVÁ1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJana ŠVÁČKOVÁ1.KYUHanko Kai karate klub Senica
Kata, Muži
Jan RUDOLFSKÝ1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJaroslav OLŠÁK1.DANTARO KAN, z.s.Mgr. Ondřej KŘÍŽ3.DANKarate Club Dragons Rosice z.s.Ondřej PATOČKA2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Tomáš ZAŤKO1.DANTARO KAN, z.s.Tomáš KNÁPEK2.KYUTARO KAN, z.s.David SŮKAL1.DANL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kata, Ženy
Aneta ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jana PAVLÍKOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Kateřina ŽÍDKOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Sabina FORSTOVÁ1.DANTARO KAN, z.s.Karolína ŠVARCOVÁ3.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite, Žáci, -35 kg
Filip BÍLEK5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Bruno ČÁSLAVA3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Pavel PIONTEK7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Oldřich VAŠÍČEK2.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Marek HOUSER3.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Ondřej BAJER4.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Štěpán ŠEBEK6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Josef NĚMECTJ Karate České BudějoviceTomáš PUZRLA5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite, Žáci, +35 kg
Lukáš BĚLOCH6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Filip HANÁČEK3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Denis VODIČKA4.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite, Žákyně, BRH
Nicole MICHALICOVÁ1.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Marie SPILAKOVÁ4.KYUTJ TŽ TřinecKateřina PJOSOVÁ4.KYUTJ TŽ TřinecTereza JÁNOVÁTJ Karate České BudějoviceMarie KUČEROVÁ6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite, Dorostenci, -45 kg
Erik SLATINSKÝ3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Alexandr MAZMANOV3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Armando MORALES1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam GREGŮREK7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Antonín KUČERA3.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite, Dorostenci, +45 kg
Ivan GEISLER3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLukáš ZRŮSTEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Dominik VÝLET3.KYUKarate Klub KyjovFilip DVOŘÁK4.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Alex VODIČKA4.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite, Dorostenky, BRH
Michaela SCHMIEDOVÁ1.DANKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Nikola ŠTĚRBÁKOVÁ1.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁ2.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Anežka DVOŘÁKOVÁ3.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Darja DŽUPINOVÁ4.KYUTJ TŽ TřinecKlára JÁNOVÁTJ Karate České BudějoviceTereza SIKOROVÁ3.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Nela BRÁZDILOVÁ4.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Adela SADLOŇOVÁ1.KYUHanko Kai karate klub SenicaKristína ZRINIOVÁ1.KYUHanko Kai karate klub SenicaEliška ŠKRANCOVÁ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite, Junioři, -65 kg
Martin BAJER3.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Viktor GRŮZA2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite, Junioři, +65 kg
Jan RUDOLFSKÝ1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížVojtěch POSPÍŠIL3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Matyáš DVOŘÁK1.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Marek GINTER1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížPetr SZMEK4.KYUTJ TŽ TřinecTomáš PETR6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite, Juniorky, BRH
Aneta ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dominika ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Barbora KRISTOVÁKarate Klub KyjovPetra NAVRÁTILOVÁ1.KYUKarate Klub KyjovNatálka ŠEVČÍKOVÁ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite, Muži, -75 kg
Jaroslav OLŠÁK1.DANTARO KAN, z.s.Mgr. Ondřej KŘÍŽ3.DANKarate Club Dragons Rosice z.s.Tomáš ZAŤKO1.DANTARO KAN, z.s.
Kumite, Muži, +75 kg
Mgr. Lubomír VAVERKA2.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite, Muži, BRH
Mgr. Ondřej KŘÍŽ3.DANKarate Club Dragons Rosice z.s.Mgr. Lubomír VAVERKA2.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite, Ženy, BRH
Sabina FORSTOVÁ1.DANTARO KAN, z.s.Karolína ŠVARCOVÁ3.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.