Český svaz karate Goju Ryu

1. kolo NP Goju-Ryu 2017 (4.3.2017)
1_kolo_NP_GojuRyu_Hustopece_2017.pdf
364 startů, 188 závodníků, 13 klubů
Agility, bez a 8. kyu do 8 let
Adam RAUŠEROddíl karate TJ Slavia KroměřížDenis KOSTELECKÝNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Bára ŠMOROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adéla STRÁNSKÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Pavel URBÁNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Jakub KOUNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Matěj KOUNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Matyáš GRŮZAL.F. CLUB KARATE, z.s.Jana JANEČKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Vít KUČERAL.F. CLUB KARATE, z.s.Mikuláš STRAKAL.F. CLUB KARATE, z.s.Gita ČÁSLAVOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lukáš VESELÝKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Emma SCHWOISEROVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Matyáš SOUKUPKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Nikos GORLICHKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Dominik KUBÍNKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Adéla ŠIMONOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Aneta NEČASOVÁTARO KAN, z.s.Lukáš ZEZULKAOddíl karate TJ Slavia KroměřížYevhen-Dmytrovyč KUZNECOVTARO KAN, z.s.Edita POHLOVÁTARO KAN, z.s.Ondřej OSIČKAL.F. CLUB KARATE, z.s.Miroslav TUREČEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Anna ROMANOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Robin LUKEŠL.F. CLUB KARATE, z.s.Jakub STRAKAL.F. CLUB KARATE, z.s.Bronislav SVOBODAL.F. CLUB KARATE, z.s.Vítězslav MIKEŠKarate Club Dragons Rosice z.s.Štěpán PŘIBYLVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Agility, bez a 8. kyu 9-11 let
Anna-Marie JELÍNKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Uyen-Anička PHAN-GIA-PHUONGL.F. CLUB KARATE, z.s.Petr RYŠÁNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Petr POSPÍŠILKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lukáš BĚLOCHKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Filip BELKOKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tomáš ŠKROVANKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Viktor CHOVANČÍKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Pavol RAJČÁKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jan HÁJEKKarate Club Dragons Rosice z.s.Viktor ČÁSTEKTARO KAN, z.s.Matěj SIKORATARO KAN, z.s.Danh-Long LUUTARO KAN, z.s.Riana VESELÍKOVÁTARO KAN, z.s.Karolína TURKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížJakub NAVRÁTILOddíl karate TJ Slavia KroměřížHana BŘEZOVJÁKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan DOHNALOddíl karate TJ Slavia KroměřížZuzana HALMOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.David BINDERL.F. CLUB KARATE, z.s.Patrik KALAKAJKarate Club Dragons Rosice z.s.Alexandr GHIMPUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jáchym KREJČAVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Anna SÍKOROVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Martin ROUŠVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Tomáš SÁMELVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Veronika VÝLETOVÁKarate Klub KyjovVáclav SKALICKÝKarate Klub KyjovTereza NOSKOVÁKarate Klub KyjovŠimon ŠŤAVÍKKarate Klub KyjovAmálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁKarate Klub Kyjov
Agility, bez a 8. kyu 12-15 let
Monika BÚŘILOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ngoc-Tonda PHAN-VAN-HONGL.F. CLUB KARATE, z.s.Jan POLEDNATARO KAN, z.s.Michal MLEJNEKKarate Klub KyjovMichal MISSBACHKarate Klub KyjovKristýna PIPPINGEROVÁKarate Klub Kyjov
Kihon ido, bez a 8. kyu do 8 let
Adam RAUŠEROddíl karate TJ Slavia KroměřížDenis KOSTELECKÝNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Bára ŠMOROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adéla STRÁNSKÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Pavel URBÁNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Jakub KOUNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Matěj KOUNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Matyáš GRŮZAL.F. CLUB KARATE, z.s.Jana JANEČKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Vít KUČERAL.F. CLUB KARATE, z.s.Mikuláš STRAKAL.F. CLUB KARATE, z.s.Gita ČÁSLAVOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lukáš VESELÝKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Emma SCHWOISEROVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Matyáš SOUKUPKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Nikos GORLICHKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Dominik KUBÍNKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Adéla ŠIMONOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Aneta NEČASOVÁTARO KAN, z.s.Lukáš ZEZULKAOddíl karate TJ Slavia KroměřížYevhen-Dmytrovyč KUZNECOVTARO KAN, z.s.Edita POHLOVÁTARO KAN, z.s.Štěpán PŘIBYLVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kihon ido, bez a 8. kyu 9-11 let
Uyen-Anička PHAN-GIA-PHUONGL.F. CLUB KARATE, z.s.Petr RYŠÁNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Jolana ČÁSLAVOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Petr POSPÍŠILKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lukáš BĚLOCHKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Filip BELKOKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tomáš ŠKROVANKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Viktor CHOVANČÍKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Pavol RAJČÁKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Viktor ČÁSTEKTARO KAN, z.s.Matěj NEJEDLÝTARO KAN, z.s.Matěj SIKORATARO KAN, z.s.Danh-Long LUUTARO KAN, z.s.Riana VESELÍKOVÁTARO KAN, z.s.Karolína TURKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížJakub NAVRÁTILOddíl karate TJ Slavia KroměřížHana BŘEZOVJÁKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan DOHNALOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan ŠTEFÁNEKTJ TŽ TřinecZuzana HALMOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.David BINDERL.F. CLUB KARATE, z.s.Jan HÁJEKKarate Club Dragons Rosice z.s.Alexandr GHIMPUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jáchym KREJČAVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Martin ROUŠVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Anna SÍKOROVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Tomáš SÁMELVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Veronika VÝLETOVÁKarate Klub KyjovAleš VACULOVIČKarate Klub KyjovVáclav SKALICKÝKarate Klub KyjovTereza NOSKOVÁKarate Klub KyjovŠimon ŠŤAVÍKKarate Klub KyjovAmálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁKarate Klub Kyjov
Kihon ido, bez a 8. kyu 12-15 let
Monika BÚŘILOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ngoc-Tonda PHAN-VAN-HONGL.F. CLUB KARATE, z.s.Jan POLEDNATARO KAN, z.s.Petr LUŽAKarate Klub KyjovMichal MLEJNEKKarate Klub KyjovMichal MISSBACHKarate Klub KyjovKristýna PIPPINGEROVÁKarate Klub Kyjov
Kata, ml. žáci 7-9
Adam RAUŠEROddíl karate TJ Slavia KroměřížMichal BRZOBOHATÝL.F. CLUB KARATE, z.s.Jakub KOUNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Matěj KOUNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Matyáš GRŮZAL.F. CLUB KARATE, z.s.Vít KUČERAL.F. CLUB KARATE, z.s.Lukáš-Tran NGUYENVŮL.F. CLUB KARATE, z.s.Petr RYŠÁNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Mikuláš STRAKAL.F. CLUB KARATE, z.s.Petr POSPÍŠILKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lukáš VESELÝKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Adam ILČÍKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Prokop JELÍNEKTARO KAN, z.s.Danh-Long LUUTARO KAN, z.s.Matěj SIKORATARO KAN, z.s.Štěpán KRÁLÍKTARO KAN, z.s.Jan DOHNALOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊těpán PŘIBYLVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Martin ROUŠVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kata, ml. žákyně 7-9
Jana JANEČKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Gita ČÁSLAVOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jolana ČÁSLAVOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Riana VESELÍKOVÁTARO KAN, z.s.Lenka KOPÁČOVÁHanko Kai karate klub SenicaZuzana KOPÁČOVÁHanko Kai karate klub SenicaZuzana HALMOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kata, ml. žáci 10-11
Tomáš PUZRLAL.F. CLUB KARATE, z.s.David BRZOBOHATÝL.F. CLUB KARATE, z.s.Filip HANÁČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Oldřich VAŠÍČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Bruno ČÁSLAVAKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Filip BÍLEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lukáš BĚLOCHKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Robin ŠKRANCKarate Club Dragons Rosice z.s.Jakub ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.Viktor ČÁSTEKTARO KAN, z.s.Matěj NEJEDLÝTARO KAN, z.s.Filip POHLTARO KAN, z.s.Igor LAŠTŮVKAOddíl karate TJ Slavia KroměřížOndřej HAŠAOddíl karate TJ Slavia KroměřížMichal VANĚKOddíl karate TJ Slavia KroměřížMarek HOUSERKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Tomáš KOKTAKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Ondřej BAJERKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Aleš VACULOVIČKarate Klub KyjovMartin LUŽAKarate Klub Kyjov
Kata, ml. žákyně 10-11
Uyen-Anička PHAN-GIA-PHUONGL.F. CLUB KARATE, z.s.Karolína TURKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížHana BŘEZOVJÁKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížAgáta HEMBEROVÁKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Daniela HLAVÁČKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Valentýna MACKOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Petra BÁBÍČKOVÁKarate Klub KyjovEliška BÁBÍČKOVÁKarate Klub Kyjov
Kata, st. žáci
Armando MORALESOddíl karate TJ Slavia KroměřížNgoc-Tonda PHAN-VAN-HONGL.F. CLUB KARATE, z.s.Vojtěch SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Trang-Tuan ŠEBESTAL.F. CLUB KARATE, z.s.Štěpán MOKRÝKarate Club Dragons Rosice z.s.Libor BAŠTINECOddíl karate TJ Slavia KroměřížRadek HOREHLEĎOddíl karate TJ Slavia KroměřížVít MASAŘKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Šimon CÍCHAOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata, st. žákyně
Natálie JABLONICKÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Nicole MICHALICOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Denisa KŘIŽANOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížEma DVORSKÁHanko Kai karate klub SenicaTamara DVORSKÁHanko Kai karate klub SenicaMichaela HOLOTŇÁKOVÁTJ TŽ TřinecDarja DŽUPINOVÁTJ TŽ TřinecSalomea TRESTEROVÁTJ TŽ TřinecNela VAŠKOVÁKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Anna LUKEŠOVÁKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Magdaléna TRTÍKOVÁKarate Klub Kyjov
Kata, dorostenci
Alexandr MAZMANOVKarate Club Dragons Rosice z.s.Lukáš ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, dorostenky
Dominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Michaela SCHMIEDOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Marija LYTVYNYŠYNOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Simona MIKLÍKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdela SADLOŇOVÁHanko Kai karate klub SenicaKristína ZRINIOVÁHanko Kai karate klub SenicaKarolína VAŠKOVÁTJ TŽ TřinecTereza SIKOROVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kata, junioři
Daniel PAVLÍKTARO KAN, z.s.Tomáš KNÁPEKTARO KAN, z.s.Marek GINTEROddíl karate TJ Slavia KroměřížJan RUDOLFSKÝOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin UNGEROddíl karate TJ Slavia KroměřížOndrej REHUŠHanko Kai karate klub SenicaAlexandr ŠIMONTJ TŽ TřinecMartin KOPÁČHanko Kai karate klub Senica
Kata, juniorky
Lenka HORÁČKOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Martina SZABOVÁHanko Kai karate klub SenicaSabina PARACKOVÁHanko Kai karate klub Senica
Kata, muži
David SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Ing. Vít ŠTENCELNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ondřej PATOČKAKarate Club Dragons Rosice z.s.Mgr. Ondřej KŘÍŽKarate Club Dragons Rosice z.s.Tomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.Jaroslav OLŠÁKTARO KAN, z.s.Tomáš KNÁPEKTARO KAN, z.s.Daniel PAVLÍKTARO KAN, z.s.Jan RUDOLFSKÝOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin UNGEROddíl karate TJ Slavia KroměřížOndrej REHUŠHanko Kai karate klub SenicaMarek GINTEROddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata, ženy
Aneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Petra ŠTENCLOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Sabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Michaela KIMMELOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížNikola KIMMELOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížJana ŠVÁČKOVÁHanko Kai karate klub SenicaMartina SZABOVÁHanko Kai karate klub SenicaSabina PARACKOVÁHanko Kai karate klub Senica
Kata team, žáci a žákyně
Vít MASAŘKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. [Karate Jindřichův Hradec]Nela VAŠKOVÁKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. [Karate Jindřichův Hradec]Anna LUKEŠOVÁKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. [Karate Jindřichův Hradec]Tereza VAŠÍČKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. [ŠIN-MU Hodonín - kata team]Filip HANÁČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. [ŠIN-MU Hodonín - kata team]
Kata team, open
Lenka HORÁČKOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s. [Dragons]Marija LYTVYNYŠYNOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s. [Dragons]
Kumite, ml. žáci 7-9, BRH
Michal BRZOBOHATÝL.F. CLUB KARATE, z.s.Alexandr GHIMPUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jáchym KREJČAVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Štěpán PŘIBYLVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Martin ROUŠVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kumite, ml. žáci 10-11, -40 kg
Tomáš PUZRLAL.F. CLUB KARATE, z.s.David BRZOBOHATÝL.F. CLUB KARATE, z.s.Filip HANÁČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Bruno ČÁSLAVAKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Filip BÍLEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Filip POHLTARO KAN, z.s.Ondřej HAŠAOddíl karate TJ Slavia KroměřížMarek HOUSERKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Tomáš KOKTAKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Ondřej BAJERKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Tomáš SÁMELVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kumite, ml. žáci 10-11, +40 kg
Oldřich VAŠÍČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jakub ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.Michal VANĚKOddíl karate TJ Slavia KroměřížFrantišek KLIMEŠKarate Klub KyjovAleš VACULOVIČKarate Klub KyjovMartin LUŽAKarate Klub Kyjov
Kumite, ml. žákyně 10-11, BRH
Kateřina PJOSOVÁTJ TŽ TřinecAgáta HEMBEROVÁKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Valentýna MACKOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Marie KUČEROVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite, st. žáci 12-13, -45 kg
David HRABALNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite, st. žáci 12-13, +45 kg
Armando MORALESOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam GREGŮREKNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Radek HOREHLEĎOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊imon CÍCHAOddíl karate TJ Slavia KroměřížAviram SNOKORTKlub karate - dó Bruntál, z.s.Václav ŠIMEČEKKarate Klub KyjovDominik VÝLETKarate Klub Kyjov
Kumite, st. žákyně 12-13, BRH
Natálie JABLONICKÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Nicole MICHALICOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Darja DŽUPINOVÁTJ TŽ TřinecMagdaléna TRTÍKOVÁKarate Klub Kyjov
Kumite, dorostenci, -57 kg
Alexandr MAZMANOVKarate Club Dragons Rosice z.s.Lukáš ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.Omar IBRAHIMHanko Kai karate klub SenicaAntonín KUČERAKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite, dorostenci, +57 kg
Štěpán OTŘÍSALL.F. CLUB KARATE, z.s.Ondřej HLOŽEKTJ TŽ TřinecFilip DVOŘÁKKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite, dorostenky, BRH
Dominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Eliška ŠKRANCOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Klára FICHNOVÁTJ Baník Příbram - KarateMichaela SCHMIEDOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Adela SADLOŇOVÁHanko Kai karate klub SenicaKristína ZRINIOVÁHanko Kai karate klub SenicaAnežka DVOŘÁKOVÁKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Nela BRÁZDILOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Adéla MATUŠKOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Tereza SIKOROVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite, junioři, -68 kg
Jan SCHUBERTL.F. CLUB KARATE, z.s.Viktor GRŮZAL.F. CLUB KARATE, z.s.Jan KUBALATJ Baník Příbram - KarateMartin KOPÁČHanko Kai karate klub SenicaAlexandr ŠIMONTJ TŽ Třinec
Kumite, junioři, +68 kg
Vojtěch HURTAL.F. CLUB KARATE, z.s.Marek GINTEROddíl karate TJ Slavia KroměřížJan RUDOLFSKÝOddíl karate TJ Slavia KroměřížPetr SZMEKTJ TŽ TřinecMatyáš DVOŘÁKKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Martin KOPÁČHanko Kai karate klub Senica
Kumite, juniorky, BRH
Petra NAVRÁTILOVÁKarate Klub Kyjov
Kumite, muži, -75 kg
Vojtěch SCHUBERTL.F. CLUB KARATE, z.s.Ing. Vít ŠTENCELNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marek ANDRAŠITJ Baník Příbram - KarateMgr. Ondřej KŘÍŽKarate Club Dragons Rosice z.s.Tomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.Jaroslav OLŠÁKTARO KAN, z.s.
Kumite, muži, +75 kg
Libor STEBELTJ TŽ TřinecMgr. Lubomír VAVERKAKlub karate - dó Bruntál, z.s.Jan FILÍPEKKarate Klub KyjovRoman ZÁLEŠÁKKarate Klub Kyjov
Kumite, muži, BRH
Ing. Vít ŠTENCELNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Mgr. Ondřej KŘÍŽKarate Club Dragons Rosice z.s.Mgr. Lubomír VAVERKAKlub karate - dó Bruntál, z.s.Jan FILÍPEKKarate Klub KyjovRoman ZÁLEŠÁKKarate Klub Kyjov
Kumite, ženy, BRH
Aneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Sabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Inas IBRAHIMOVÁHanko Kai karate klub SenicaMichaela KIMMELOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížNikola KIMMELOVÁOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kumite team, žáci 10-13
David BRZOBOHATÝL.F. CLUB KARATE, z.s. [LFC Hustopeče]Tomáš PUZRLAL.F. CLUB KARATE, z.s. [LFC Hustopeče]Vojtěch SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s. [LFC-Hustopeče]Adam GREGŮREKNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Goju-Ryu Brno]David HRABALNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Goju-Ryu Brno]Filip HANÁČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. [ŠIN-MU Hodonín - kumite team]Michal VANĚKOddíl karate TJ Slavia Kroměříž [TJ Slavia Kroměříž]Šimon CÍCHAOddíl karate TJ Slavia Kroměříž [TJ Slavia Kroměříž]
Kumite team, žákyně 10-13
Tereza VAŠÍČKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. [ŠIN-MU Hodonín - kumite team]
Kumite team, junioři 14-17
Filip DVOŘÁKKlub karate - dó Bruntál, z.s. [KKDB-M]Antonín KUČERAKlub karate - dó Bruntál, z.s. [KKDB-M]Viktor GRŮZAL.F. CLUB KARATE, z.s. [LFC Hustopeče]Jan SCHUBERTL.F. CLUB KARATE, z.s. [LFC Hustopeče]Vojtěch HURTAL.F. CLUB KARATE, z.s. [LFC-Hustopeče]
Kumite team, juniorky 14-17
Tereza SIKOROVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s. [KKD]Nela BRÁZDILOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s. [KKDB]Adéla MATUŠKOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s. [KKDB]