Český svaz karate Goju Ryu

2. kolo NP Goju-Ryu 2017 (22.4.2017)
2_kolo_NP_GojuRyu_Kromeriz_2017.pdf
333 startů, 167 závodníků, 14 klubů
Agility, bez a 8. kyu do 8 let
Dominik KUBÍNKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Emma SCHWOISEROVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Matyáš SOUKUPKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lukáš VESELÝKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Adam RAUŠEROddíl karate TJ Slavia Kroměř힊těpán PŘIBYLVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Yevhen-Dmytrovyč KUZNECOVTARO KAN, z.s.Aneta NEČASOVÁTARO KAN, z.s.Jakub MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adéla STRÁNSKÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš ZEZULKAOddíl karate TJ Slavia KroměřížMatyáš GRŮZAL.F. CLUB KARATE, z.s.Michal BRÁZDILKlub karate - dó Bruntál, z.s.Alex DVOŘÁKKlub karate - dó Bruntál, z.s.Sebastian BAJERVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Daniel PACEKKarate Club Dragons Rosice z.s.Vanda HVĚZDOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Marie KRAHULOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.
Agility, bez a 8. kyu 9-11 let
Samuel BAARNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan HÁJEKKarate Club Dragons Rosice z.s.Filip BELKOKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lukáš BĚLOCHKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Viktor CHOVANČÍKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tereza HUDEČKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížHana BŘEZOVJÁKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížMarek TICHÝOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin ROUŠVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Tomáš SÁMELVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Eduard SCHWARZVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jáchym KREJČAVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Alexandr GHIMPUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Pavla DOSTÁLOVÁVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Karel KOZÁKVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Václav POTÁŠTARO KAN, z.s.Nela DEGŤAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Daniel JÖRKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adam HEGRVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Karolína TURKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížJakub NAVRÁTILOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan DOHNALOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdéla HRAJNOHOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížMatyáš ŘEZÁČOddíl karate TJ Slavia KroměřížVeronika VÝLETOVÁKarate Klub KyjovVáclav SKALICKÝKarate Klub KyjovTereza NOSKOVÁKarate Klub KyjovŠimon ŠŤAVÍKKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovAnna SÍKOROVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Filip HORÁKVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Patrik KALAKAJKarate Club Dragons Rosice z.s.Eliška HLAVOŇOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.
Agility, bez a 8. kyu 12-15 let
Monika BÚŘILOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Michal MLEJNEKKarate Klub KyjovMichal MISSBACHKarate Klub KyjovKristýna PIPPINGEROVÁKarate Klub KyjovTomáš JARKAOddíl karate TJ Slavia KroměřížPetr LUŽAKarate Klub Kyjov
Kihon ido, bez a 8. kyu do 8 let
Gita ČÁSLAVOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Dominik KUBÍNKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Emma SCHWOISEROVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Matyáš SOUKUPKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lukáš VESELÝKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Adam RAUŠEROddíl karate TJ Slavia Kroměř힊těpán PŘIBYLVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Yevhen-Dmytrovyč KUZNECOVTARO KAN, z.s.Aneta NEČASOVÁTARO KAN, z.s.Jakub MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adéla STRÁNSKÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš ZEZULKAOddíl karate TJ Slavia KroměřížMatyáš GRŮZAL.F. CLUB KARATE, z.s.Sebastian BAJERVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Vanda HVĚZDOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Marie KRAHULOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kihon ido, bez a 8. kyu 9-11 let
Jan HÁJEKKarate Club Dragons Rosice z.s.Filip BELKOKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lukáš BĚLOCHKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Viktor CHOVANČÍKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tereza HUDEČKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížHana BŘEZOVJÁKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížMarek TICHÝOddíl karate TJ Slavia KroměřížMatěj NEJEDLÝTARO KAN, z.s.Martin ROUŠVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Tomáš SÁMELVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Eduard SCHWARZVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jáchym KREJČAVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Alexandr GHIMPUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Pavla DOSTÁLOVÁVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Karel KOZÁKVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Václav POTÁŠTARO KAN, z.s.Nela DEGŤAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Daniel JÖRKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adam HEGRVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Karolína TURKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížJakub NAVRÁTILOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan DOHNALOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdéla HRAJNOHOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížMatyáš ŘEZÁČOddíl karate TJ Slavia KroměřížVeronika VÝLETOVÁKarate Klub KyjovAleš VACULOVIČKarate Klub KyjovVáclav SKALICKÝKarate Klub KyjovTereza NOSKOVÁKarate Klub KyjovŠimon ŠŤAVÍKKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovJan ŠTEFÁNEKTJ TŽ TřinecAnna SÍKOROVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Filip HORÁKVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Patrik KALAKAJKarate Club Dragons Rosice z.s.Eliška HLAVOŇOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kihon ido, bez a 8. kyu 12-15 let
Eliška ŠMEDKOVÁTARO KAN, z.s.Monika BÚŘILOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Petr LUŽAKarate Klub KyjovMichal MLEJNEKKarate Klub KyjovMichal MISSBACHKarate Klub KyjovKristýna PIPPINGEROVÁKarate Klub KyjovOliver KLIMSZATJ TŽ TřinecTomáš JARKAOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata, ml. žáci 7-9
Adam ILČÍKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lukáš VESELÝKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Adam RAUŠEROddíl karate TJ Slavia Kroměř힊těpán PŘIBYLVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Martin ROUŠVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Štěpán KRÁLÍKTARO KAN, z.s.Filip ANDRESTARO KAN, z.s.Václav POTÁŠTARO KAN, z.s.David MANHALTERTARO KAN, z.s.Prokop JELÍNEKTARO KAN, z.s.Jakub MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adam HEGRVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jan DOHNALOddíl karate TJ Slavia KroměřížMatyáš ŘEZÁČOddíl karate TJ Slavia KroměřížJáchym KREJČAVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Sebastian BAJERVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kata, ml. žákyně 7-9
Jolana ČÁSLAVOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Nela DEGŤAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adéla STRÁNSKÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lenka KOPÁČOVÁHanko Kai karate klub SenicaZuzana KOPÁČOVÁHanko Kai karate klub Senica
Kata, ml. žáci 10-11
Robin ŠKRANCKarate Club Dragons Rosice z.s.Jakub ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan HÁJEKKarate Club Dragons Rosice z.s.Filip BÍLEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Bruno ČÁSLAVAKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Filip HANÁČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Oldřich VAŠÍČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Marek HOUSERKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Michal VANĚKOddíl karate TJ Slavia KroměřížOndřej HAŠAOddíl karate TJ Slavia KroměřížIgor LAŠTŮVKAOddíl karate TJ Slavia KroměřížMatěj NEJEDLÝTARO KAN, z.s.Tomáš SÁMELVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Karel KOZÁKVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Tomáš KOKTAKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Filip POHLTARO KAN, z.s.Daniel JÖRKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Martin LUŽAKarate Klub KyjovAleš VACULOVIČKarate Klub KyjovTomáš PUZRLAL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kata, ml. žákyně 10-11
Tereza HUDEČKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížHana BŘEZOVJÁKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížAgáta HEMBEROVÁKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Eliška BÁBÍČKOVÁKarate Klub KyjovPetra BÁBÍČKOVÁKarate Klub KyjovKarolína TURKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížKarolína ŠKRABALOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdéla HRAJNOHOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížKateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovKateřina PJOSOVÁTJ TŽ TřinecKarolína MITRENGOVÁTJ TŽ Třinec
Kata, st. žáci
Štěpán MOKRÝKarate Club Dragons Rosice z.s.Vít MASAŘKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Radek HOREHLEĎOddíl karate TJ Slavia KroměřížJakub ŠKRABALOddíl karate TJ Slavia KroměřížLibor BAŠTINECOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊imon CÍCHAOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš JARKAOddíl karate TJ Slavia KroměřížVojtěch SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kata, st. žákyně
Nicole MICHALICOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Nela VAŠKOVÁKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Michaela POTÁŠOVÁTARO KAN, z.s.Monika BÚŘILOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Denisa KŘIŽANOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdéla ŠTOLFOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížMagdaléna TRTÍKOVÁKarate Klub KyjovEma DVORSKÁHanko Kai karate klub SenicaTamara DVORSKÁHanko Kai karate klub SenicaMichaela HOLOTŇÁKOVÁTJ TŽ TřinecDarja DŽUPINOVÁTJ TŽ TřinecSalomea TRESTEROVÁTJ TŽ Třinec
Kata, dorostenci
Lukáš ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.Alexandr MAZMANOVKarate Club Dragons Rosice z.s.Miloslav HERMANNTARO KAN, z.s.Filip ROSINSKÝTARO KAN, z.s.Martin HRÁDEKKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Alexandr ŠIMONTJ TŽ Třinec
Kata, dorostenky
Marija LYTVYNYŠYNOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Eliška ŠMEDKOVÁTARO KAN, z.s.Adela SADLOŇOVÁHanko Kai karate klub SenicaKristína ZRINIOVÁHanko Kai karate klub SenicaSimona MIKLÍKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížDominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tereza SIKOROVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kata, junioři
Tomáš KNÁPEKTARO KAN, z.s.Martin KOPÁČHanko Kai karate klub SenicaOndrej REHUŠHanko Kai karate klub SenicaMarek GINTEROddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin UNGEROddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata, juniorky
Lenka HORÁČKOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, muži
Ondřej PATOČKAKarate Club Dragons Rosice z.s.Tomáš KNÁPEKTARO KAN, z.s.Jaroslav OLŠÁKTARO KAN, z.s.Martin KOPÁČHanko Kai karate klub SenicaMarek GINTEROddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin UNGEROddíl karate TJ Slavia KroměřížDavid SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kata, ženy
Simona FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Aneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Michaela KIMMELOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížNikola KIMMELOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížIng.Mgr. Monika BLEŠOVÁOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata team, žáci a žákyně
Vojtěch SŮKALNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Brno]Filip HANÁČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. [ŠIN-MU Hodonín - kata team]Tereza VAŠÍČKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. [ŠIN-MU Hodonín - kata team]Magdaléna TRTÍKOVÁKarate Klub Kyjov [ŠIN-MU Hodonín - kata team]Adam HEGRVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [VIP SPORT CLUB OLOMOUC]Štěpán PŘIBYLVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [VIP SPORT CLUB OLOMOUC]Martin ROUŠVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [VIP SPORT CLUB OLOMOUC]
Kumite, ml. žáci 7-9, BRH
Jáchym KREJČAVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Alexandr GHIMPUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Štěpán KRÁLÍKTARO KAN, z.s.Filip ANDRESTARO KAN, z.s.Adam HEGRVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.David BERKATJ Karate České BudějoviceŠtěpán PŘIBYLVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Martin ROUŠVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Filip HORÁKVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Sebastian BAJERVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Adam RAUŠEROddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kumite, ml. žákyně 7-9, BRH
Pavla DOSTÁLOVÁVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kumite, ml. žáci 10-11, -40 kg
Filip BÍLEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Filip HANÁČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Marek HOUSERKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Ondřej HAŠAOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš SÁMELVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Eduard SCHWARZVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Karel KOZÁKVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Tomáš KOKTAKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Filip POHLTARO KAN, z.s.Tomáš PUZRLAL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite, ml. žáci 10-11, +40 kg
Jakub ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.Oldřich VAŠÍČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Michal VANĚKOddíl karate TJ Slavia KroměřížFrantišek KLIMEŠKarate Klub KyjovAleš VACULOVIČKarate Klub KyjovMartin LUŽAKarate Klub Kyjov
Kumite, ml. žákyně 10-11, BRH
Agáta HEMBEROVÁKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Vanessa OSOUCHOVÁTJ Karate České BudějoviceKateřina PJOSOVÁTJ TŽ Třinec
Kumite, st. žáci 12-13, -45 kg
David HRABALNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tomáš JARKAOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kumite, st. žáci 12-13, +45 kg
Adam GREGŮREKNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Radek HOREHLEĎOddíl karate TJ Slavia KroměřížJakub ŠKRABALOddíl karate TJ Slavia KroměřížVáclav ŠIMEČEKKarate Klub KyjovDominik VÝLETKarate Klub KyjovŠimon CÍCHAOddíl karate TJ Slavia KroměřížDan BĚLOHOUBEKKarate Klub KyjovMathias RUSCHKATJ TŽ TřinecAviram SNOKORTKlub karate - dó Bruntál, z.s.Alex VODIČKAKlub karate - dó Bruntál, z.s.Denis VODIČKAKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite, st. žákyně 12-13, BRH
Nicole MICHALICOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Nikola BERKOVÁTJ Karate České BudějoviceMagdaléna TRTÍKOVÁKarate Klub KyjovDarja DŽUPINOVÁTJ TŽ Třinec
Kumite, dorostenci, -57 kg
Lukáš ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.Alexandr MAZMANOVKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite, dorostenci, +57 kg
Miloslav HERMANNTARO KAN, z.s.Martin HRÁDEKKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Ondřej HLOŽEKTJ TŽ TřinecAlexandr ŠIMONTJ TŽ TřinecFilip DVOŘÁKKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite, dorostenky, BRH
Marija LYTVYNYŠYNOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Klára FICHNOVÁTJ Baník Příbram - KarateKristína ZRINIOVÁHanko Kai karate klub SenicaNela OSOUCHOVÁTJ Karate České BudějoviceDominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Nela BRÁZDILOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Adéla MATUŠKOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Tereza SIKOROVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Eliška ŠKRANCOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite, junioři, -68 kg
Jan KUBALATJ Baník Příbram - KarateViktor GRŮZAL.F. CLUB KARATE, z.s.Jan SCHUBERTL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite, junioři, +68 kg
Marek GINTEROddíl karate TJ Slavia KroměřížPetr SZMEKTJ TŽ TřinecVojtěch SCHUBERTL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite, juniorky, BRH
Lenka HORÁČKOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Martina SZABOVÁHanko Kai karate klub SenicaPetra NAVRÁTILOVÁKarate Klub Kyjov
Kumite, muži, -75 kg
Marek ANDRAŠITJ Baník Příbram - KarateJaroslav OLŠÁKTARO KAN, z.s.
Kumite, muži, +75 kg
Jan FILÍPEKKarate Klub KyjovMgr. Lubomír VAVERKAKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite, muži, BRH
Jan FILÍPEKKarate Klub KyjovMgr. Lubomír VAVERKAKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite, ženy, BRH
Simona FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Aneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Michaela KIMMELOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížNikola KIMMELOVÁOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kumite team, žáci 10-13
Alex VODIČKAKlub karate - dó Bruntál, z.s. [bodláci]Denis VODIČKAKlub karate - dó Bruntál, z.s. [bodláci]Aviram SNOKORTKlub karate - dó Bruntál, z.s. [bodlák]David HRABALNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [Dra-Ni-Ky]Adam GREGŮREKNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [Dra-Ni-Ky]Václav ŠIMEČEKKarate Klub Kyjov [Dra-Ni-Ky]Radek HOREHLEĎOddíl karate TJ Slavia Kroměříž [Goju team Kroměříž]Michal VANĚKOddíl karate TJ Slavia Kroměříž [Goju team Kroměříž]Ondřej HAŠAOddíl karate TJ Slavia Kroměříž [Kumite team Kroměříž]Šimon CÍCHAOddíl karate TJ Slavia Kroměříž [Kumite team Kroměříž]Karel KOZÁKVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [VIP SPORT CLUB OLOMOUC]Tomáš SÁMELVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [VIP SPORT CLUB OLOMOUC]
Kumite team, junioři 14-17
Viktor GRŮZAL.F. CLUB KARATE, z.s. [LFC Hustopeče]Petr SZMEKTJ TŽ Třinec [TJ TŽ Třinec]Ondřej HLOŽEKTJ TŽ Třinec [TJ TŽ Třinec]Alexandr ŠIMONTJ TŽ Třinec [Třinec]
Kumite team, juniorky 14-17
Tereza SIKOROVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s. [kopretina]Nela BRÁZDILOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s. [kopretiny]Adéla MATUŠKOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s. [kopretiny]