Český svaz karate

Národní pohár ČSKe - 1. kolo (8.3.2014)
140308_np_mladez.pdf
555 startů, 421 závodníků, 44 klubů
Kata jednotlivci, Junioři
Milan HÁJEKKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Lukáš VIKUSK Slavia LiberecDominik BICANIPPON KARATE KLUB SHOTOKAN, z.s.Ondřej SVITÁKTJ Karate České BudějoviceTomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.David NOVÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan MALÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adam ECLERKARATE TYGR SHOTOKANJaroslav OLŠÁKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Matěj KOPECKÝKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Milan ZÍTKOKARATE SPORT RELAX z.s.Filip VÍTTJ Auto Škoda Mladá BoleslavPetr MARSCHALLSPORT UNION, z. s.David ULVRKarate Vision PrahaJakub SLANAŘKESL RYU Shotokan z.s.Blade-Ahran PATERSONKarate Lions Pardubice o.s.
Kata jednotlivci, Juniorky
Aneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Patricie KLAPALOVÁShotokan karate-do Sokol SlanýEster BĚDROŇOVÁVSK VŠB-TU Ostrava (karate)Tereza HÁJKOVÁUSK Slavia LiberecZuzana AUGUSTINOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Kay POLANOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Sabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Kateřina SENDLEROVÁTARO KAN, z.s.Andrea ŽÁKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Liliana KOPORCOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Markéta NOVÁKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata jednotlivci, Dorostenci
Tadeáš HOKRKarate HoražďoviceVladimír MURESOSVČ DOMEČEK BrnoAdam KŘIVKASVČ DOMEČEK BrnoJonáš ČERNÝIPPON KARATE KLUB SHOTOKAN, z.s.Dominik BARTUŠKASKP karate PísekPřemysl BENHÁKTJ Karate České BudějoviceDominik MAJERASKBU Trutnov, z. s.Matteo TAMBORLANITARO KAN, z.s.Vojtěch JEDLIČKASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Dominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.David SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Jiří SVOBODAKARATE SPORT RELAX z.s.Kryštof ZLATOHLÁVEKKARATE SPORT RELAX z.s.Tomáš MAREKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVojtěch TONARSPORT UNION, z. s.Petr RICHTERKarate Vision PrahaMatěj ŘÍHAKESL RYU Shotokan z.s.Blade-Ahran PATERSONKarate Lions Pardubice o.s.Jan VOBRUBAKarate Lions Pardubice o.s.
Kata jednotlivci, Dorostenky
Eva RADOVÁKarate HoražďoviceAlžběta ČÍŽKOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavEster BĚDROŇOVÁVSK VŠB-TU Ostrava (karate)Barbora LACINOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Adéla TĚHLOVÁSKP karate PísekBarbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Kristýna ŘEHÁKOVÁKarate Vision PrahaBarbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Sára JEŠETOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Dorota BLECHOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Nikola JANOUŠOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Květoslava POKORNÁKarate Lions Pardubice o.s.
Kata jednotlivci, Starší žáci
Miroslav-Daniel BERÁNEKKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Kristián VOJTÁŠSVČ DOMEČEK BrnoMatěj PETROŠKarate DDM Český TěšínDavid STÁREKKarate Klub Jeseník o.s.Milan MARŠOUNKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemOliver-František KUNCTJ Karate České BudějoviceJakub PEČENKATJ Auto Škoda Mladá BoleslavMartin PECHTJ Auto Škoda Mladá BoleslavRadim NAVARRAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemRichard ROTHBAUERTJ Karate České BudějoviceMatěj FRYDRYCHFight Club České BudějoviceJaromír LÁCHAFight Club České BudějoviceLibor ŠIMŮNEKFight Club České BudějoviceVojtěch ZRNAFight Club České BudějoviceJáchym HOŘÁKKESL RYU Shotokan z.s.Jan HERTLKarate Lions Pardubice o.s.Josef NEVOLEKarate Lions Pardubice o.s.
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Adéla ZÁLABSKÁKarate HoražďoviceKarolína PLACZKOVÁKarate DDM Český TěšínEva ČMUCHAŘOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMartina ŠÁCHOVÁTJ Karate České BudějoviceDominika ŘEHÁKOVÁKarate Vision PrahaMichaela SCHMIEDOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Nikola ŠTĚRBÁKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Adéla ŠINEROVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Hana ENDLEROVÁSPORT UNION, z. s.Veronika KONÁŠOVÁSPORT UNION, z. s.Karolína NÝVLTOVÁSPORT UNION, z. s.Lucie ČONDLOVÁFight Club České BudějoviceVeronika TRÁVNIKOVÁKarate Vision PrahaLucie ŠTROBLOVÁFight Club České BudějoviceKlára UHLÍKOVÁFight Club České BudějoviceViktorie VONDRŮFight Club České BudějoviceKristýna VAVRUŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci 10-11
Jaroslav RADAKarate HoražďoviceVáclav MAIKarate HoražďoviceDaniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceJan ČMUCHAŘKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMilan BAŠARTJ Karate České BudějoviceDominik SMOLASKP karate PísekLuboš HRAZDÍRSK Trial - shotokan karate o.s.Vojtěch SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.David MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s.Jakub VAVŘINČÍKKARATE SPORT RELAX z.s.Jan ROTTENBORNKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJakub ZLATAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAdam ZRZAVECKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDušan NGUYENKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAntonín NGUYENKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMichal BENEŠKarate Vision PrahaJakub SVOBODASPORT UNION, z. s.Karel ČERNOCHKarate Vision PrahaDominik KOČANDRLEFight Club České BudějoviceRadek LÁCHAFight Club České BudějoviceLuděk MÁČKAFight Club České BudějoviceOndřej NOSEKFight Club České BudějoviceJonáš RYBÁKFight Club České BudějoviceMarek ŠVECFight Club České BudějoviceJáchym TINAVSKÝFight Club České BudějoviceŠtěpán ZÝKAFight Club České Budějovice
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 10-11
Barbora BÁRCIOVÁKarate DDM Český TěšínAndrea ŠVRČKOVÁKarate DDM Český TěšínEliška NIEMCZYKOVÁKarate DDM Český TěšínDenisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceEliška DONÁTOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemNicole MICHALICOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Eliška KROBOVÁSPORT UNION, z. s.Adéla PRŮCHOVÁTJ Karate České BudějoviceLaura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z. s.Andrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceAnna ŠAFROVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemTereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z. s.Kateřina LITVÍKOVÁFight Club České BudějoviceHana REITZOVÁFight Club České BudějoviceLucie VAVRUŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci 7-9
Zdeněk ŽÁKShotokan karate dó TJ SadskáLuděk MELICHShotokan karate dó TJ SadskáTomáš ČERVINKATJ Auto Škoda Mladá BoleslavJakub KLEMÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Kryštof RUŽAKarate Klub Klatovy, z.s.Tomáš NECHYBASKP karate PísekRené PASKERKARATE TYGR SHOTOKANBruno ČÁSLAVAKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Michael VLČEKSPORT UNION, z. s.Antonín VIŠŇÁKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemKimi ZITAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMichal POLÁKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemOndřej POMAHAČKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDenis MILKOKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVojtěch BÍZEKKarate Vision PrahaPetr MRÁZKarate Vision PrahaAdam GLOSSKarate Vision PrahaPřemysl ČAREKFight Club České BudějoviceMatyas FATKAFight Club České BudějoviceJakub FLOREKFight Club České BudějoviceDavid KLEWARFight Club České BudějoviceFilip MACHFight Club České BudějoviceLukáš RŮŽIČKAFight Club České BudějoviceOndřej RYCHLÝFight Club České BudějoviceJan ŠTĚRBÍKFight Club České BudějoviceGallen-Darren PATERSONKarate Lions Pardubice o.s.
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 7-9
Dominika CALÁBROVÁKarate DDM Český TěšínBarbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Tereza MARKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMichaela MARKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemEliška GUBÍKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemValerie-Anna KUNCOVÁTJ Karate České BudějoviceNicole MICHALICOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Natálie MACHOVÁTJ karate Nové HradyJana MRHALOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMira BUČKOVÁFight Club České BudějoviceMagdalena FRYDRYCHOVÁFight Club České BudějoviceAneta MASAŘOVÁFight Club České BudějoviceMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceEliška RYCHLÁFight Club České BudějoviceAneta SCHRABALOVÁFight Club České BudějoviceAndrea STUCHLÍKOVÁFight Club České BudějoviceAdéla THÉROVÁFight Club České Budějovice
Kata tým, Juniorky
Sára JEŠETOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX]Barbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX]Dorota BLECHOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX]
Kata tým, Žáci
Tomáš ČERVINKATJ Auto Škoda Mladá Boleslav [Auto Škoda Mladá Boleslav]Jakub PEČENKATJ Auto Škoda Mladá Boleslav [Auto Škoda Mladá Boleslav]Martin PECHTJ Auto Škoda Mladá Boleslav [Auto Škoda Mladá Boleslav]Kristián VOJTÁŠSVČ DOMEČEK Brno [SVČ Domeček]Vladimír MURESOSVČ DOMEČEK Brno [SVČ Domeček]Adam KŘIVKASVČ DOMEČEK Brno [SVČ Domeček]Jaromír LÁCHAFight Club České Budějovice [Žáci A]Radek LEFANFight Club České Budějovice [Žáci A]Libor ŠIMŮNEKFight Club České Budějovice [Žáci A]Luděk MÁČKAFight Club České Budějovice [žáci B]Ondřej NOSEKFight Club České Budějovice [žáci B]Dominik KOČANDRLEFight Club České Budějovice [Žáci C]Jáchym TINAVSKÝFight Club České Budějovice [Žáci C]Matyas FATKAFight Club České Budějovice [Žáci D]Filip MACHFight Club České Budějovice [Žáci D]Lukáš RŮŽIČKAFight Club České Budějovice [Žáci D]
Kata tým, Žákyně
Barbora BÁRCIOVÁKarate DDM Český Těšín [Karate DDM Český Těšín]Dominika CALÁBROVÁKarate DDM Český Těšín [Karate DDM Český Těšín]Andrea ŠVRČKOVÁKarate DDM Český Těšín [Karate DDM Český Těšín]Mira BUČKOVÁFight Club České Budějovice [Žákyně A]Aneta MASAŘOVÁFight Club České Budějovice [Žákyně A]Michaela MEDOVÁFight Club České Budějovice [Žákyně A]Magdalena FRYDRYCHOVÁFight Club České Budějovice [Žákyně C]Hana REITZOVÁFight Club České Budějovice [Žákyně C]Adéla THÉROVÁFight Club České Budějovice [Žákyně C]
Kumite jednotlivci, Junioři, -55 kg
Martin BARTOŠTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecJan MALÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, -61 kg
Jakub FÜRBACHERShotokan karate dó TJ SadskáDominik SZALAYTJ Karate České BudějoviceVojtěch LUKŠÍKTJ Karate České BudějoviceDenis CMUNTTJ Karate České BudějoviceTomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.Dominik KOUDELAKARATE SPORT RELAX z.s.Jakub RIEDLTJ Auto Škoda Mladá BoleslavŠtěpán STODOLASK KAMIWAZA KARATE z.s.Blade-Ahran PATERSONKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, -68 kg
Matěj HULÍKTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecJiří ARNOŠTTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecJakub KOČÍUSK Slavia LiberecTomáš HANEKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemOndřej SVITÁKTJ Karate České BudějoviceMartin ŠÍPOŠTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecJaroslav OLŠÁKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jan DOSTÁLKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Milan ZÍTKOKARATE SPORT RELAX z.s.Michal GALLAKarate Klub ChodovFilip VÍTTJ Auto Škoda Mladá BoleslavDavid HADAČSK JISKRA DOMAŽLICETomáš LUKŠTJ Karate České BudějoviceMarek ZRZAVECKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJan KOUDELKAFight Club České BudějoviceJakub SLANAŘKESL RYU Shotokan z.s.Jakub MUCHAKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, -76 kg
Patrik KOLÍNUSK Slavia LiberecJan ZRNOVSKÝUSK Slavia LiberecJan KUŽELAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemRudolf HORÁKSKBU Trutnov, z. s.David NOVÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tomáš BÉMTJ Horní Měcholupy, oddíl karateJosef ČERNÍKShotokan karate dó TJ SadskáPetr MARSCHALLSPORT UNION, z. s.Dominik NECHYBASPORT UNION, z. s.Jiří KRYCHFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Junioři, +76 kg
Martin ŠILHAVÝSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jakub NOVOTNÝKARATE SPORT RELAX z.s.Antonín NGUYENSK JISKRA DOMAŽLICELukáš KUBÍNSPORT UNION, z. s.Hoan-Than HUNGFight Club České BudějoviceŠtěpán KUBEČEKFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Juniorky, -53 kg
Veronika HALODOVÁTJ Karate České BudějoviceLeona ONDROUCHOVÁTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecKay POLANOVÁKESL RYU Shotokan z.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky, -59 kg
Aneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Anna DOLEŽALOVÁTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecTereza PĚSTOVÁTJ Karate České BudějoviceJana KRÁLÍKOVÁTJ Karate České BudějoviceSabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky, +59 kg
Lucie JANOUCHOVÁTJ Karate České BudějoviceKateřina SENDLEROVÁTARO KAN, z.s.Andrea ŽÁKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Liliana KOPORCOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Kristýna DRÁPALÍKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Hana STRAKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Lenka ROUDNICKÁFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -52 kg
Vojtěch BOHÁČUSK Slavia LiberecVojtěch BOURAUSK Slavia LiberecJaroslav PRAISUSK Slavia LiberecDavid SCHACHERLTJ Karate České BudějoviceTomáš GABRIELTJ Karate České BudějovicePřemysl BENHÁKTJ Karate České BudějoviceVáclav PLECERTJ Karate České BudějoviceDominik BARTUŠKASKP karate PísekOndřej MAŇHALSKBU Trutnov, z. s.Vojtěch JEDLIČKASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Vojtěch SCHUBERTL.F. CLUB KARATE, z.s.Daniel DRÁBEKSPORT UNION, z. s.Lukáš SUCHÝTJ Karate České BudějoviceKristián HNÍZDILSPORT UNION, z. s.Michal JAKOUBEKSPORT UNION, z. s.Petr DUCHEČEKKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -57 kg
Tadeáš HOKRKarate HoražďoviceHung HOANG-NGOCKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lukáš JÍLEKKarate Klub ChodovVojtěch TONARSPORT UNION, z. s.Jiří ČÍŽEKFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -63 kg
Volodymyr VAYNAHIYUSK Slavia LiberecŠimon HONSŮSK KAMIWAZA KARATE z.s.Ondřej HRDLIČKASPORT UNION, z. s.Marek ŘEŘICHATJ Karate České BudějoviceDominik MAJERASKBU Trutnov, z. s.Matěj ŠKULTÉTYSPORT UNION, z. s.Xuan TAM-TRINHSPORT UNION, z. s.Blade-Ahran PATERSONKarate Lions Pardubice o.s.Janek-James HISLOPKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -70 kg
Jonáš ČERNÝIPPON KARATE KLUB SHOTOKAN, z.s.Daniel ČERVENKATJ Karate České BudějoviceJiří MĚKUTATJ Karate České BudějoviceBenedikt SPÁLOVSKÝTJ Horní Měcholupy, oddíl karateTomáš MAREKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJakub SZEWIECZEKKarate Klub Tygr Karlovy VaryJan-Dominik KUBEŠFight Club České BudějoviceJan VOBRUBAKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, +70 kg
Tomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.Petr URBANECKarate klub LICHNICE, z.s.Lukáš KOTLÍKSK KAMIWAZA KARATE z.s.Josef ERBENTJ Horní Měcholupy, oddíl karateDušan DURIŠKarate Klub Chodov
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -47 kg
Nikola KOSINOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Anna ROTTEROVAKarate Klub Jeseník o.s.Monika BURGEROVÁTJ Karate České BudějoviceŠárka KLEČKOVÁTJ Karate České BudějoviceNatálie HŮRKOVÁFight Club České BudějoviceAneta METLIČKOVÁFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -54 kg
Eva RADOVÁKarate HoražďoviceEliška TÝLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Anna BARTOŠOVÁUSK Slavia LiberecKristýna ŘEHÁKOVÁKarate Vision PrahaViktorie BISCHOFOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryHana LÜFTNEROVÁFight Club České BudějoviceAneta RŮŽIČKOVÁFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Dorostenky, +54 kg
Michaela BUDAJOVÁChampions team - Horní SlavkovAdéla TĚHLOVÁSKP karate PísekBarbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Zuzana ŠIMÁČKOVÁKARATE KLUB KDYNĚ, z. s.Veronika JAKUBŮKarate Klub ChodovNikola JANOUŠOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Adéla KELNEROVÁKarate DDM Český TěšínKvětoslava POKORNÁKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -39 kg
Michal ŠKARYDKarate klub LICHNICE, z.s.Tomáš DITTRICHUSK Slavia LiberecMatěj ŠTĚPÁNUSK Slavia LiberecTomáš MARUŠKATJ Karate České BudějoviceŠimon PLETKATJ Karate České BudějoviceTomáš REZEKTJ Karate České BudějoviceRichard ROTHBAUERTJ Karate České BudějoviceOliver SVOBODAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMartin DRÁBEKSPORT UNION, z. s.Libor ŠIMŮNEKFight Club České BudějoviceVojtěch ZRNAFight Club České BudějoviceJan HERTLKarate Lions Pardubice o.s.Radek NETOLICKÝKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -45 kg
Matyas MALEČEKKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVFrantišek CHUDOBAUSK Slavia LiberecJan RACEKTJ Karate České BudějoviceOliver-František KUNCTJ Karate České BudějoviceTomáš JANEČEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Petr SÝKORAKARATE KLUB KDYNĚ, z. s.Václav VITOŇSK JISKRA DOMAŽLICEJakub PEČENKATJ Auto Škoda Mladá BoleslavAdam SVOBODAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemTomáš TYLEFight Club České BudějoviceJosef NEVOLEKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -52 kg
Radek KRUCKÝShotokan karate dó TJ SadskáVincent ŠEMLJANSKIJSC karate PardubiceMichal LYSKOUSK Slavia LiberecMatěj MALČÍKKarate Klub Jeseník o.s.Tomáš DĚDTJ Karate České BudějoviceViktor GRŮZAL.F. CLUB KARATE, z.s.Jan SCHUBERTL.F. CLUB KARATE, z.s.David JUNGMANNL.F. CLUB KARATE, z.s.Matěj FRYDRYCHFight Club České BudějoviceJaromír LÁCHAFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -60 kg
Filip ČERNÍKShotokan karate dó TJ SadskáDavid POSOLDAKarate Klub Jeseník o.s.Jan PEHKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLukáš GRUBERFight Club České BudějoviceRadek LEFANFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Starší žáci, +60 kg
Jáchym HOŘÁKKESL RYU Shotokan z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -42 kg
Jaroslava ŠTĚPÁNKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVKateřina HAJLEKOVÁUSK Slavia LiberecDenisa ŘEHOŘOVÁTJ Karate České BudějoviceTereza KARBANOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateJessica ZAYMLOVÁTJ Karate České BudějoviceLucie ČONDLOVÁFight Club České BudějoviceViktorie VONDRŮFight Club České BudějoviceKristýna VAVRUŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -50 kg
Amálie MALEČKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVKarolína PLACZKOVÁKarate DDM Český TěšínNela OSOUCHOVÁTJ Karate České BudějoviceMartina ŠÁCHOVÁTJ Karate České BudějoviceEliška ŠKRANCOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Kristýna HRUŠKOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateEva ŠMEJKALOVÁTJ Karate České BudějoviceTereza KUDLÁČKOVÁTJ Karate České BudějoviceBao-N-Goc TRANKarate Klub Tygr Karlovy VaryLucie ŠTROBLOVÁFight Club České BudějoviceMagdalena TUŠLOVÁFight Club České BudějoviceViktorie VONDRŮFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, +50 kg
Adéla ZÁLABSKÁKarate HoražďoviceAlice ANDERLOVÁTJ Karate České BudějoviceDominika ŘEHÁKOVÁKarate Vision PrahaAnna LOJDOVÁKarate Klub ChodovKateřina PROCHÁZKOVÁSPORT UNION, z. s.Simona EIBLOVÁFight Club České BudějoviceKlára UHLÍKOVÁFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Michael BARTOŠUSK Slavia LiberecMarek BOURAUSK Slavia LiberecDavid ROTTERKarate Klub Jeseník o.s.Dominik SMOLASKP karate PísekAleksandar ŠEŠLIJATJ Horní Měcholupy, oddíl karateMartin LUKEŠKarate Klub ChodovŠtěpán ZÝKAFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Filip KRIŠALShotokan karate dó TJ SadskáPavel URBANECKarate klub LICHNICE, z.s.Milan BAŠARTJ Karate České BudějoviceDaniel CHODKarate Klub ChodovDavid KLEWARFight Club České BudějoviceLuděk MÁČKAFight Club České BudějoviceOndřej NOSEKFight Club České BudějoviceJonáš RYBÁKFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Jaroslav RADAKarate HoražďoviceMarek SMOLAŘSC karate PardubiceVáclav CHUDOBAUSK Slavia LiberecAdam KOŠEKUSK Slavia LiberecLuboš HRAZDÍRSK Trial - shotokan karate o.s.Lukáš VYČICHLOKarate Klub ChodovPavel POLÁČEKSK JISKRA DOMAŽLICEMarek DĚDEKKarate Klub Tygr Karlovy VaryDominik KOČANDRLEFight Club České BudějoviceOndřej RYCHLÝFight Club České BudějoviceMarek ŠVECFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Vojtěch PROCHÁZKAShotokan karate dó TJ SadskáVáclav MAIKarate HoražďoviceLukáš CYPRIÁNUSK Slavia LiberecMartin ELIÁŠKarate Klub Tygr Karlovy VaryJan PROKOPKarate Klub Tygr Karlovy VaryRadek LÁCHAFight Club České BudějoviceJáchym TINAVSKÝFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Karolína MARTÍNKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVEliška VÁCLAVÍKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVSabina JOSKOVÁSC karate PardubiceBarbora BÁRCIOVÁKarate DDM Český TěšínAndrea ŠVRČKOVÁKarate DDM Český TěšínEliška NIEMCZYKOVÁKarate DDM Český TěšínLaura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z. s.Andrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceHana REITZOVÁFight Club České BudějoviceEliška RYCHLÁFight Club České BudějoviceAneta SCHRABALOVÁFight Club České BudějoviceLucie VAVRUŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, +35 kg
Tereza PLEVOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Michaela BURGEROVÁTJ Karate České BudějoviceBarbora RACKOVÁTJ Karate České BudějoviceNicole MICHALICOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Žaneta DOGNEROVÁKarate Klub ChodovAdéla PRŮCHOVÁTJ Karate České BudějoviceKateřina LITVÍKOVÁFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -27 kg
Tomáš ČERVINKATJ Auto Škoda Mladá BoleslavKryštof RUŽAKarate Klub Klatovy, z.s.Matyas FATKAFight Club České BudějoviceFilip MACHFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -32 kg
Tomáš NECHYBASKP karate PísekMatyáš BAZONIKarate Klub ChodovPatrik BAZONIKarate Klub ChodovJan JIRAVAKarate Klub Tygr Karlovy VaryJakub FLOREKFight Club České BudějoviceLukáš RŮŽIČKAFight Club České BudějoviceJan ŠTĚRBÍKFight Club České BudějoviceGallen-Darren PATERSONKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, +32 kg
Přemysl ČAREKFight Club České BudějoviceBohouš SNOPEKFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, -30 kg
Nikola PEŠÁDIKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVDiana FANTOVÁUSK Slavia LiberecValerie-Anna KUNCOVÁTJ Karate České BudějoviceMira BUČKOVÁFight Club České BudějoviceMagdalena FRYDRYCHOVÁFight Club České BudějoviceMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceAndrea STUCHLÍKOVÁFight Club České BudějoviceAdéla THÉROVÁFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, +30 kg
Žaneta BĚLECKÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVMichaela ŠIDLOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVDominika CALÁBROVÁKarate DDM Český TěšínBarbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Nicole MICHALICOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Natálie MACHOVÁTJ karate Nové HradyAneta MASAŘOVÁFight Club České Budějovice
Trenér, registrační poplatek
Jakub ZÁVESKÝKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Marek HULLMANKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVLuděk MELICHShotokan karate dó TJ SadskáMilan JANČÁKShotokan karate dó TJ SadskáZdeněk HOKRKarate HoražďoviceJindřich VOTRUBECChampions team - Horní SlavkovJosef RENDLKarate HoražďoviceMiroslav JOSKASC karate PardubiceMartin BREJCHASK karate Dragon DDM NeratovicePetr KOSINAKarate klub LICHNICE, z.s.Jaromír MUSILNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tereza MATĚJKOVÁUSK Slavia LiberecMartin RETHYUSK Slavia LiberecDaniel BURDASK KAMIWAZA KARATE z.s.Ing. Filip MILERSK KAMIWAZA KARATE z.s.Ing. Radovan VOJTÁŠSVČ DOMEČEK BrnoIng. Jozef CHOCHOLÁČEKTARO KAN, z.s.Martin LEŠKAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAdéla LEHEČKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemPetr KOUBAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemIng. Veronika IŠTVÁNKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Petr VRBÍKSVČ DOMEČEK BrnoLuboš HRAZDÍRSK Trial - shotokan karate o.s.Iva NOVÁKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Radka KREJČOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Simona FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Vladimír RYSKA DiS VSK VŠB-TU Ostrava (karate)Bc. Hubert WITOSZKarate DDM Český TěšínJiří ŠVRČEKKarate DDM Český TěšínIng. Ondřej MUSIL Ph.D TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecFrantišek KOPUNECIPPON KARATE KLUB SHOTOKAN, z.s.Martin IŠTVÁNEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Bronislav PUZRLAL.F. CLUB KARATE, z.s.Bc. Petr KOCMÁNEKKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Michal GELLÉRKARATE TYGR SHOTOKANBožena PAVLASOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Pavel ZNAMENÁČEKKARATE SPORT RELAX z.s.Jiří KULÍKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateMartin KULÍKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateMilan MACHOTJ karate Nové HradyMiroslav BOGUSKÝKarate Klub ChodovLudoslav HRONEKKarate Klub ChodovPetr KUNDRÁTKarate Klub ChodovBoleslav NOVÁKKarate Klub ChodovVojtěch ŠPETLÁKSK karate Dragon DDM NeratoviceBc Ladislav MAREŠTJ Auto Škoda Mladá BoleslavBc. Lukáš MIKLOKARATE TYGR SHOTOKANIng. Zdeněk KUBOVECSK JISKRA DOMAŽLICEIng. Zdeněk KUBALÍKSK JISKRA DOMAŽLICEBc. Jaroslava PŘIBYLOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemPetra LEVÁ-STRNADOVÁKarate Klub Klatovy, z.s.Miroslav HÝSEKTJ Karate České BudějoviceLucie VEITHOVÁTJ Karate České BudějoviceJiří MĚKUTATJ Karate České BudějoviceJitka MĚKUTOVÁTJ Karate České BudějoviceIng. Václav PLECERTJ Karate České BudějoviceMgr. Michal HEŘMANTJ Karate České BudějoviceLuděk MANNTJ Karate České BudějoviceIvo HOFFMANTJ Karate České BudějoviceVojtěch KOČÍTJ Karate České BudějoviceJan MILANTJ Karate České BudějoviceJiří FAKTORTJ Karate České BudějovicePetr BENÍŠEKFight Club České BudějoviceMgr. Petr NECHYBASPORT UNION, z. s.Vladislav KISSPORT UNION, z. s.Petr MARSCHALLSPORT UNION, z. s.Jan RUTHKarate Klub Tygr Karlovy VaryZuzana ŘEHÁKOVÁKarate Vision PrahaPetra NOVÁKarate Vision PrahaLucia NĚMEČKOVÁKarate Vision PrahaJiří MOTEJLKarate Vision PrahaIng Ladislav MAREŠTJ Auto Škoda Mladá BoleslavVladimír VYSKOČILTJ Auto Škoda Mladá BoleslavTiep-Dang HAFight Club České BudějoviceFilip HLUŠTÍKFight Club České BudějoviceNaděžda KOČANDRLOVÁFight Club České BudějoviceJan KOUDELKAFight Club České BudějoviceKarla PELDOVÁFight Club České Budějovicedoc., Ing. Michal VIK PhD USK Slavia Liberec