Český svaz karate

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů + Liga 2017 - 2.kolo (28.5.2017)
170528_nps2.pdf
414 startů, 255 závodníků, 51 klubů
Kata jednotlivci, Muži (senioři)
Šimon BRANDAKarate klub Ústí nad LabemAdam PEŠEKSportovní klub Keiko-ryu ShotokanMarcel REBRONIDOSHINKAN Dojo, z.s.Firas OUKDESHOBU AcademyAdam KŘIVKASVČ DOMEČEK BrnoPeter FABIANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš JANDASport Club Flair o.s.Josef MIŠÁKKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Dominik BARTUŠKASKP karate PísekTomáš KNÁPEKTARO KAN, z.s.Daniel PAVLÍKTARO KAN, z.s.Matteo TAMBORLANITARO KAN, z.s.Matěj ŘÍHAGRYF z.s.Ondřej BLÍNGRYF z.s.Ing. Ondřej CHARVÁTKarate Lions Pardubice o.s.Tomáš NOVÁKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDavid SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Milan ZÍTKOSHOBU AcademyJaroslav VLČEKSK Karate Shotokan LiberecFilip VÍTSHOBU AcademyMilan ŠOLTYSSK Karate Shotokan NeratovicePavel ZACHSK Karate Shotokan NeratoviceOndřej ŽAMPACHSK Karate Shotokan NeratovicePetr RICHTERKarate Vision Praha
Kata jednotlivci, Ženy (seniorky)
Alžběta ČÍŽKOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavDominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Aneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Terezie JAŇOUROVÁKobra KladnoSára JEŠETOVÁSHOBU AcademyDora BLECHOVÁSHOBU AcademyPetra KOLÁŘSKÁSK Karate Shotokan LiberecDorota BALCIAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Nikola JŮZOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Michaela SCHMIEDOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Bc. Regina PLAŠILOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Veronika MIŠKOVÁTARO KAN, z.s.Sabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Simona FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Barbora LACINOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Veronika HRŮZOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMichaela MIKOVCOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘZuzana AUGUSTINOVÁKESL RYU Shotokan z.s.
Kata jednotlivci, Junioři
Jaromír LÁCHAFight Club České BudějovicePavel MIKEŠKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVDavid STÁREKKarate Klub Jeseník o.s.Tomáš KOUBASportovní klub Keiko-ryu ShotokanMarek RENDLASportovní klub Keiko-ryu ShotokanVáclav PLECERTJ Karate České BudějoviceAdam KŘIVKASVČ DOMEČEK BrnoTomáš KNÁPEKTARO KAN, z.s.Daniel PAVLÍKTARO KAN, z.s.David KAVALÍRKARATE SPORT RELAX z.s.Matěj ŘÍHAGRYF z.s.Arnošt RAZIMASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘOliver SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMatyáš SOUKUPSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMichal KUDRNASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘFilip FILIPIKarate Lions Pardubice o.s.Pavel TRLIČÍKKarate Lions Pardubice o.s.Jiří BOHÁČSK Karate Shotokan Neratovice
Kata jednotlivci, Juniorky
Kristína BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYNatálie PECKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMichaela SCHMIEDOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Dominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Terezie JAŇOUROVÁKobra KladnoBarbora LACINOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Veronika HRŮZOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAnežka DOLANSKÁSK Karate Shotokan NeratoviceVeronika KONÁŠOVÁSPORT UNION, z. s.Karolína NÝVLTOVÁSPORT UNION, z. s.Linda SPANILÁKarate Vision PrahaVeronika TRÁVNIKOVÁKarate Vision PrahaAdéla MEHIKarate Vision Praha
Kata jednotlivci, Dorostenci
Ondřej BOSÁKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMartin PŘECHSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYFilip SMUTNÝKESL RYU Shotokan z.s.Luboš HRAZDÍRKESL RYU Shotokan z.s.Jakub KRAUSZSportovní klub Keiko-ryu ShotokanRichard ROTHBAUERTJ Karate České BudějoviceViktor MILLERKobra KladnoLukáš PILÁTKobra KladnoDan PELÁNEKSVČ DOMEČEK BrnoMichal VONDRÁŠEKSKP karate PísekJakub SCHÁNILECSKP karate PísekŠimon LEVSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJakub VAVŘINČÍKKARATE SPORT RELAX z.s.David MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s.Petr PELIKÁNTJ Karate České BudějoviceJan RACEKTJ Karate České BudějoviceTomáš KOZLÍKSK Karate Shotokan NeratoviceDaniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceMatěj LIPPERTSK karate Dragon DDM NeratoviceJan PAJKRTSK karate Dragon DDM NeratoviceJan ŘÁPEKSK karate Dragon DDM Neratovice
Kata jednotlivci, Dorostenky
Nikola MELICHAROVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMichaela SATRAPOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYSimona HLAVÁČKOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavTereza VAŠÍČKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Michaela SCHMIEDOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Adriana MACKOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Veronika VIŠŇOVSKÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Barbora VESELÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanMichaela POTÁŠOVÁTARO KAN, z.s.Kristýna VAVRUŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Michaela SOUKUPOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTereza KRATOCHVÍLOVÁShotokan Sport Centrum Česká LípaBarbora VLČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Anna VORLÍČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Vendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecMichaela KALINOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceAneta ZÍTKOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceTereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z. s.Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z. s.Denisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM Neratovice
Kata jednotlivci, Muži U21
Libor PODROUŽEKKESL RYU Shotokan z.s.Dominik BARTUŠKASKP karate PísekMatteo TAMBORLANITARO KAN, z.s.Tomáš NOVÁKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDavid SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Filip VÍTSHOBU AcademyMilan ZÍTKOSHOBU AcademyJaroslav VLČEKSK Karate Shotokan LiberecMilan ŠOLTYSSK Karate Shotokan NeratovicePavel ZACHSK Karate Shotokan NeratoviceOndřej ŽAMPACHSK Karate Shotokan NeratovicePetr RICHTERKarate Vision Praha
Kata jednotlivci, Ženy U21
Alžběta ČÍŽKOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavAneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Sára JEŠETOVÁSHOBU AcademyDora BLECHOVÁSHOBU AcademyNikola JŮZOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Sabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Zuzana AUGUSTINOVÁKESL RYU Shotokan z.s.
Kata tým, Muži (senioři)
Ing. Ondřej CHARVÁTKarate Lions Pardubice o.s. [Lions]
Kata tým, Junioři
Daniel BREJCHASK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Matěj LIPPERTSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Jan PAJKRTSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Jakub VAVŘINČÍKKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax z.s.]David MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax z.s.]Sodkherlen ULZIIORSHIKHKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax z.s.]
Kata tým, Juniorky
Veronika TRÁVNIKOVÁKarate Vision Praha [Karate Vision]
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -60 kg
Libor PODROUŽEKKESL RYU Shotokan z.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -67 kg
Marek ANDRAŠITJ Baník Příbram - KarateJiří ČÍŽEKFight Club České BudějoviceTomáš GABRIELTJ Karate České BudějoviceVojtěch BOHÁČGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -75 kg
Jan-Dominik KUBEŠFight Club České BudějoviceMarek ŘEŘICHATJ Karate České BudějoviceIng. Ondřej CHARVÁTKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -84 kg
Petr KUBIČKAFight Club České BudějoviceLukáš PEVNÝSHOBU AcademyMilan TESAŘKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), +84 kg
Tomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.Petr URBANECKarate klub LICHNICE, z.s.Marek BABORSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJakub FOŘTKarate Klub Tygr Karlovy VaryJan PAULÍKSK Karate Shotokan LiberecJiří MLÍKACobra Ryu Strakonice o.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), bez rozdílu hmotnosti
Petr KUBIČKAFight Club České BudějovicePetr URBANECKarate klub LICHNICE, z.s.Tomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.Marek BABORSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJiří MLÍKACobra Ryu Strakonice o.s.
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -55 kg
Lucie KÖPPELOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceLucie TRNKOVÁKarate Vision Praha
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -61 kg
Monika BURGEROVÁTJ Karate České BudějoviceSimona FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Michaela MIKOVCOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘViktorie BISCHOFOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryLucie KÖPPELOVÁSK Karate Shotokan Neratovice
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -68 kg
Bc. Regina PLAŠILOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Simona KALINIČENKOVÁSPORT UNION, z. s.
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), +68 kg
Kateřina SEDLÁČKOVÁTJ Baník Příbram - KarateNela PELÁNKOVÁSVČ DOMEČEK BrnoJana BĚLOHLAVOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Hana DOSTÁLOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), bez rozdílu hmotnosti
Nela PELÁNKOVÁSVČ DOMEČEK BrnoBc. Regina PLAŠILOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Hana DOSTÁLOVÁSK Karate Shotokan LiberecKateřina SEDLÁČKOVÁTJ Baník Příbram - KarateLucie TRNKOVÁKarate Vision Praha
Kumite jednotlivci, Junioři, -55 kg
Tomáš MARUŠKATJ Karate České BudějoviceArnošt RAZIMASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDaniel DRÁBEKSPORT UNION, z. s.
Kumite jednotlivci, Junioři, -61 kg
Václav PLECERTJ Karate České BudějoviceDavid SCHACHERLTJ Karate České BudějoviceMarián OLŠAVSKÝSK Karate Ústí nad OrlicíMichal KUDRNASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘPavel TRLIČÍKKarate Lions Pardubice o.s.Michal JAKOUBEKSPORT UNION, z. s.Petr PODRÁBSKÝSPORT UNION, z. s.Filip KOVAŘÍKRed Dragon TeamRoman ŠANTROCHKarate Vrchlabí
Kumite jednotlivci, Junioři, -68 kg
Jan KUBALATJ Baník Příbram - KarateJaromír LÁCHAFight Club České BudějovicePavel MIKEŠKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVFelix ALTENBURGKobra KladnoAdam KŘIVKASVČ DOMEČEK BrnoOndřej MAŇHALSKBU Trutnov, z. s.Šimon HONSŮSK KAMIWAZA KARATE z.s.Tomáš RIDVANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Matěj ŠTĚPÁNGRYF z.s.Matěj ZUZÁNEKGRYF z.s.Filip FILIPIKarate Lions Pardubice o.s.Jan SCHUBERTL.F. CLUB KARATE, z.s.Viktor GRŮZAL.F. CLUB KARATE, z.s.Jan RACEKTJ Karate České BudějoviceMartin VOLDŘICHTJ Karate České BudějoviceJakub MATEJKAKarate Vision PrahaJán MATEJKAKarate Vision Praha
Kumite jednotlivci, Junioři, -76 kg
Filip ČERNÍKShotokan karate dó TJ SadskáMarek ŠÍPEKSKBU Trutnov, z. s.Albert VACEKKARATE TEAM KCK LetohradDavid KAVALÍRKARATE SPORT RELAX z.s.Vojtěch BOURAGRYF z.s.Vladimir KORNIJENKOGRYF z.s.Oliver SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDavid WHEELERTJ Horní Měcholupy, oddíl karateDaniel ČERVENKATJ Karate České BudějovicePřemysl BENHÁKTJ Karate České BudějoviceOndřej HRDLIČKASPORT UNION, z. s.Jan HYKŠKarate Vision PrahaMaroš TARANKarate Vrchlabí
Kumite jednotlivci, Junioři, +76 kg
Hubert KURZSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYTomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.Tomáš DĚDTJ Karate České BudějoviceDominik MAJERASKBU Trutnov, z. s.David LÍNSK KAMIWAZA KARATE z.s.Matyáš SOUKUPSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJiří BOHÁČSK Karate Shotokan Neratovice
Kumite jednotlivci, Juniorky, -53 kg
Šárka KLEČKOVÁFight Club České BudějoviceNela DUŠÁKOVÁFight Club České BudějoviceMichaela ŠOLCOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Veronika KONÁŠOVÁSPORT UNION, z. s.Dominika ŘEHÁKOVÁRed Dragon Team
Kumite jednotlivci, Juniorky, -59 kg
Kristína BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYKlára HALODOVÁTJ Karate České BudějoviceDominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Anežka DOLANSKÁSK Karate Shotokan NeratoviceKateřina PROCHÁZKOVÁSPORT UNION, z. s.Anna BARTÁKOVÁRed Dragon Team
Kumite jednotlivci, Juniorky, +59 kg
Natálie PECKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYAneta RŮŽIČKOVÁTJ Karate České BudějoviceVeronika HRŮZOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘBarbora FARKASOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryAnna KAŠPAROVÁKarate-do Litomyšl, z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -52 kg
Jonáš RYBÁKFight Club České BudějoviceMilan BAŠARTJ Karate České BudějoviceMichal ONDRÁČEKSportovní klub Karate MostJáchym DIMOVKobra KladnoLukáš PILÁTKobra KladnoJakub SCHÁNILECSKP karate PísekTomáš DITTRICHGRYF z.s.Tomáš DOSTÁLKarate-do Litomyšl, z.s.Petr PELIKÁNTJ Karate České BudějoviceAleksandar ŠEŠLIJATJ Horní Měcholupy, oddíl karateJakub HLOUŠEKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMartin DRÁBEKSPORT UNION, z. s.Filip EXNARKarate VrchlabíDaniel HNYKKarate VrchlabíDaniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceJan ŘÁPEKSK karate Dragon DDM Neratovice
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -57 kg
Martin HANÁKTJ karate TřebíčJáchym TINAVSKÝFight Club České BudějoviceAdam VRBAKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaLuboš HRAZDÍRKESL RYU Shotokan z.s.Filip KRIŠALShotokan karate dó TJ SadskáMartin KOČÁREKSportovní klub Karate MostMax FIALASK Karate Shotokan LiberecTomáš KOZLÍKSK Karate Shotokan NeratoviceJan KOLANKIEWICZKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMatěj LIPPERTSK karate Dragon DDM NeratoviceJan PAJKRTSK karate Dragon DDM Neratovice
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -63 kg
Dominik KOČANDRLEFight Club České BudějoviceOndra CHVÁTALTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecDavid BUKOVSKÝSK KAMIWAZA KARATE z.s.Václav ŠOLCSK KAMIWAZA KARATE z.s.Václav CHUDOBAGRYF z.s.Marek DĚDEKKarate Klub Tygr Karlovy VaryJakub VAVŘINČÍKKARATE SPORT RELAX z.s.Matyáš MALÝSK Karate Shotokan LiberecAdam ZRZAVECKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemGleb EREMENKORed Dragon Team
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -70 kg
Martin BEDNÁŘFight Club České BudějoviceVojtěch PROCHÁZKAShotokan karate dó TJ SadskáViktor MILLERKobra KladnoDan PELÁNEKSVČ DOMEČEK BrnoDominik KREJČÍSKBU Trutnov, z. s.Michal VONDRÁŠEKSKP karate PísekMichal ZEMEKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateMartin DRDELSKP karate PísekDavid SKOPECKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemOndřej HAVLÍČEKKarate Vrchlabí
Kumite jednotlivci, Dorostenci, +70 kg
Martin BEDNÁRKARATE HavířovOndřej BOSÁKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMartin PŘECHSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYDavid POSOLDAKarate Klub Jeseník o.s.Lukáš CYPRIÁNGRYF z.s.František CHUDOBAGRYF z.s.Šimon LEVSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -47 kg
Eliška VAŠKOVÁFight Club České BudějoviceHana KUČEROVÁTJ Karate České BudějoviceAdéla PRŮCHOVÁTJ Karate České BudějovicePatricie PAŽINOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryAndrea GALOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateMichaela KALINOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceDenisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM Neratovice
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -54 kg
Daniela PETŘÍKOVÁKARATE HavířovBianka MACHOVÁFight Club České BudějoviceBarbora DVOŘÁKOVÁFight Club České BudějoviceNikola MELICHAROVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYTereza VAŠÍČKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Nikola BERKOVÁTJ Karate České BudějoviceNela OSOUCHOVÁTJ Karate České BudějovicePavlína ONDREJKOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Sára SVOBODOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Michaela SOUKUPOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJamaica KINDLOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryTereza KARBANOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateVendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecTereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z. s.Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z. s.
Kumite jednotlivci, Dorostenky, +54 kg
Klára FICHNOVÁTJ Baník Příbram - KarateKateřina LITVÍKOVÁFight Club České BudějoviceViktorie VONDRŮFight Club České BudějoviceMichaela SATRAPOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYTereza PLEVOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Michaela SCHMIEDOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Martina ŠÁCHOVÁTJ Karate České BudějoviceAnna HARRIESSK Karate Shotokan LiberecŠárka MAKOVCOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Kristýna HRUŠKOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateKristýna VAVRUŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Eliška ŠKRANCOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Sára KOVAŘÍKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAneta ZÍTKOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceKateřina SOTONOVÁSPORT UNION, z. s.
Kumite jednotlivci, Muži U21, -60 kg
Petr RICHTERKarate Vision Praha
Kumite jednotlivci, Muži U21, -67 kg
Marek ANDRAŠITJ Baník Příbram - KarateJiří ČÍŽEKFight Club České BudějoviceTomáš NOVÁKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTomáš GABRIELTJ Karate České BudějoviceVojtěch BOHÁČGRYF z.s.Roman ŠANTROCHKarate Vrchlabí
Kumite jednotlivci, Muži U21, -75 kg
Jan-Dominik KUBEŠFight Club České BudějoviceOndřej HNATKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVMarek ŘEŘICHATJ Karate České BudějoviceOndřej KOŠŤÁLSK Karate Shotokan LiberecPavel ZACHSK Karate Shotokan NeratoviceOndřej ŽAMPACHSK Karate Shotokan Neratovice
Kumite jednotlivci, Muži U21, -84 kg
Lukáš PEVNÝSHOBU AcademyMarek ŠÍPEKSKBU Trutnov, z. s.Dominik NECHYBASPORT UNION, z. s.Miloš HOLUBSPORT UNION, z. s.
Kumite jednotlivci, Muži U21, +84 kg
Tomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.Petr URBANECKarate klub LICHNICE, z.s.Daniel MIKULKAKarate klub Spektra PrahaJiří MLÍKACobra Ryu Strakonice o.s.David ULVRKarate Vision Praha
Kumite jednotlivci, Ženy U21, -55 kg
Monika SEDLÁČKOVÁKarate Vrchlabí
Kumite jednotlivci, Ženy U21, -61 kg
Monika BURGEROVÁTJ Karate České BudějoviceAneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Sabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Viktorie BISCHOFOVÁKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Kumite jednotlivci, Ženy U21, +68 kg
Nela PELÁNKOVÁSVČ DOMEČEK Brno
Kumite tým, Muži (senioři)
Petr KUBIČKAFight Club České Budějovice [Fight Sen]Milan TESAŘKarate Lions Pardubice o.s. [Lions]
Kumite tým, Junioři
Pavel TRLIČÍKKarate Lions Pardubice o.s. [Lions]Šimon HONSŮSK KAMIWAZA KARATE z.s. [SK Kamiwaza]David LÍNSK KAMIWAZA KARATE z.s. [SK Kamiwaza]Tomáš RIDVANSK KAMIWAZA KARATE z.s. [SK Kamiwaza]Jiří BOHÁČSK Karate Shotokan Neratovice [SK SHOTOKAN NERATOVICE JUNIOŘI]Michal KUDRNASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Oliver SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Matyáš SOUKUPSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Dominik MAJERASKBU Trutnov, z. s. [SKBU Trutnov]Daniel DRÁBEKSPORT UNION, z. s. [SU Ústí nad Labem]Martin VOLDŘICHTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]Václav PLECERTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - B]Filip KOVAŘÍKRed Dragon Team [Výběr hvězd]
Kumite tým, Juniorky
Šárka KLEČKOVÁFight Club České Budějovice [Fight Jy]Klára HALODOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Dorostenci
Jaromír LÁCHAFight Club České Budějovice [Fight Di]František CHUDOBAGRYF z.s. [GRYF LIBEREC]Lukáš CYPRIÁNGRYF z.s. [GRYF LIBEREC]Tomáš DITTRICHGRYF z.s. [GRYF LIBEREC]David SKOPECKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Filip KRIŠALShotokan karate dó TJ Sadská [TJ Sadská]Vojtěch PROCHÁZKAShotokan karate dó TJ Sadská [TJ Sadská]
Kumite tým, Dorostenky
Bianka MACHOVÁFight Club České Budějovice [Fight Dy]Patricie PAŽINOVÁKarate Klub Tygr Karlovy Vary [KK Tygr Karlovy Vary]Jamaica KINDLOVÁKarate Klub Tygr Karlovy Vary [KK Tygr Karlovy Vary]Pavlína ONDREJKOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s. [SK Kamiwaza]Šárka MAKOVCOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s. [SK Kamiwaza]Sára SVOBODOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s. [SK Kamiwaza]Tereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z. s. [SU Ústí nad Labem]Tereza KARBANOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karate [TJ Horní Měcholupy]Nela OSOUCHOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kouč, licence sezóna
Robert MUSILTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecVeronika MIŠKOVÁTARO KAN, z.s.Simona FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Karel BOURAGRYF z.s.Filip DITTRICHGRYF z.s.Ing František DITTRICHGRYF z.s.Lukáš HONZÍKGRYF z.s.Milan TESAŘKarate Lions Pardubice o.s.Ing. Ondřej CHARVÁTKarate Lions Pardubice o.s.Josef KRATOCHVÍLShotokan Sport Centrum Česká LípaLucie VEITHOVÁTJ Karate České BudějovicePavel HORŇÁKSK Karate Shotokan LiberecJaroslav VLČEKSK Karate Shotokan LiberecPetra KOLÁŘSKÁSK Karate Shotokan LiberecMartin BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceVojtěch ŠPETLÁKSK karate Dragon DDM Neratovice