Český svaz karate

NP žactva 2017 - 2.kolo (7.10.2017)
171007_npz2.pdf
568 startů, 361 závodníků, 51 klubů
Kata jednotlivci, Starší žáci
David KLEWARFight Club České BudějoviceLukáš RŮŽIČKAFight Club České BudějoviceMatyáš KLOUBEKKESL RYU Shotokan z.s.Štěpán ZÝKAFight Club České BudějoviceVojta ANDRŠKESL RYU Shotokan z.s.Oldřich VAŠÍČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tomáš SMUTNÝSportovní klub Keiko-ryu ShotokanDan-Michael GELLÉRKARATE TYGR SHOTOKANRené PASKERKARATE TYGR SHOTOKANGallen-Darren PATERSONKarate klub LICHNICE, z.s.Vojtěch SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Luděk MELICHShotokan karate dó TJ SadskáTomáš TROJANKobra KladnoFilip ZÍDEKKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaAdam GREGŮREKKODOKAI BRNO z.s.David HRABALKODOKAI BRNO z.s.Lukáš RAJNOCHUSK Slavia LiberecKryštof RUŽABUDO Plzeň z.s.Dan HAVLÍČEKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYBruno ČÁSLAVAKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jan THOMAGRYF z.s.Maxim SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMichal KESNERSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘFilip POHLTARO KAN, z.s.Matyáš HNYKSKP karate PísekMarek FRINTAGRYF z.s.David VEDRALGRYF z.s.Marek BOURAGRYF z.s.Štěpán MIČKASPORT UNION, z. s.Martin PRACNASPORT UNION, z. s.Michael VLČEKSPORT UNION, z. s.Matěj PAVELSPORT UNION, z. s.Marek BÁZLERSPORT UNION, z. s.Martin STUDNIČKASPORT UNION, z. s.Tomáš NECHYBASKP karate PísekJakub SCHÁNILECSKP karate PísekMatěj FABIÁNSK Karate Shotokan NeratoviceFrantišek LACHOUTSK Karate Shotokan NeratoviceDaniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceVladimír FAFEKSK karate Dragon DDM NeratoviceJakub FIDLERSK karate Dragon DDM NeratoviceMatyáš MILLERSK karate Dragon DDM NeratoviceKyštof BUREŠKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemEgor BIRIUCOVSK Karate Shotokan LiberecFrantišek KARVAIKarate Vision PrahaVít NĚMECKarate Vision PrahaFilip NOVOTNÝSK Karate Shotokan LiberecMiroslav PLUHAŘSK Karate Shotokan LiberecTomáš VACEKSK Karate Shotokan Liberec
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Veronika ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Mira BUČKOVÁFight Club České BudějoviceZuzana HÁJKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANAmálie ONDROUŠKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANNatálie STRNADOVÁKARATE TYGR SHOTOKANBarbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Elena PEŠANOVÁKarate Klub ChodovKateřina JANÍKOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceAnna LEVOVÁŠkola bojových umění NaramaJana WINIARSKÁKarate Klub Jeseník o.s.Eva OTRUBOVÁKarate Klub Jeseník o.s.Andrea GRABOVSKÁKarate klub Spektra PrahaViktorie HOŠKOVÁTJ Karate České BudějoviceKateřina HÁKOVÁUSK Slavia LiberecAnika DRAHEIMOVÁBUDO Plzeň z.s.Andrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceAdéla MARCÍNOVÁTJ Karate České BudějoviceNicole MICHALICOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Kateřina HEŘMANOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAdéla MATOUŠKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDiana FANTOVÁGRYF z.s.Nikola DOUŠOVÁSPORT UNION, z. s.Soňa HROCHOVÁSPORT UNION, z. s.Veronika JANŮSPORT UNION, z. s.Aljona DRAHANOVÁSPORT UNION, z. s.Julie LINDNEROVÁSPORT UNION, z. s.Lenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z. s.Eliška GUBÍKOVÁSPORT UNION, z. s.Denisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceEliška FIDLEROVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceEliška MIHALČATINOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceRozálie HORADOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceKateřina KONTROVÁSK Karate Shotokan NeratoviceNatálie MACHOVÁTJ karate Nové HradyAdéla POLANSKÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemNikola KUSEBAUCHOVAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAlexandra KŘÍBALOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLucie DEMČÁKOVÁSK Karate Shotokan LiberecKlára FRANCOVÁSK Karate Shotokan LiberecAnna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan LiberecKlára MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan LiberecRadka VLČKOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kata jednotlivci, Mladší žáci 10-11
Přemysl ČAREKFight Club České BudějoviceMartin DUCHOŇFight Club České BudějoviceJakub FLOREKFight Club České BudějoviceMartin LÁCHAFight Club České BudějoviceJan STRÁNSKÝKESL RYU Shotokan z.s.Samuel VÍTEKFight Club České BudějoviceAdam NOVÁKKESL RYU Shotokan z.s.Ondřej ČERMÁKKESL RYU Shotokan z.s.Matyáš HOUSKASportovní klub Keiko-ryu ShotokanAlex KOZUBALKARATE TYGR SHOTOKANDaniel VAŠEKKARATE TYGR SHOTOKANJan ČÁSTKAKarate Klub Tygr Karlovy VaryDaniel DUBKarate Klub Tygr Karlovy VaryDavid KASTLKarate Klub Tygr Karlovy VaryLukáš KASTLKarate Klub Tygr Karlovy VaryJáchym JETELKESL RYU Shotokan z.s.Karel BLAŽEJShotokan karate dó TJ SadskáTobias NAGYŠkola bojových umění NaramaTimmy NGUYEN-TIEN-THANHKobra KladnoMartin HORŇÁČEKKESL RYU Shotokan z.s.Tomáš HORŇÁČEKKESL RYU Shotokan z.s.Adam GRABOVSKIKarate klub Spektra PrahaSamuel HOFFMANKarate klub Spektra PrahaOndřej BEDNÁŘTJ Karate České BudějoviceMatyáš MÍKATJ Karate České BudějoviceŠtěpán NILAŠKODOKAI BRNO z.s.Lukáš HEJMASPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYDavid BERKATJ Karate České BudějoviceJosef NĚMECTJ Karate České BudějoviceFilip FLAJŠINGERGRYF z.s.Jakub THOMAGRYF z.s.Maxim BREZOVARSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJakub ŽLÁBEKSKP karate PísekOndřej FILIPGRYF z.s.Josef POLÁKShotokan Sport Centrum Česká LípaLadislav HUSÁKSPORT UNION, z. s.Kimi ZITASPORT UNION, z. s.Jan BEDNÁŘSPORT UNION, z. s.Adam ŠMEJKALSPORT UNION, z. s.Přemysl VONDRÁKSPORT UNION, z. s.David FORIŠSPORT UNION, z. s.Michal POLÁKSPORT UNION, z. s.David ŠVÁCHATARGET SPORT MILOVICE z.s.Martin ZEMANTARGET SPORT MILOVICE z.s.Tomáš NOVOTNÝSK Karate Shotokan NeratoviceMartin JAVANSKÝSport Club Flair o.s.Jaromír FARSKÝSK Karate Shotokan LiberecMatyáš JANSASK Karate Shotokan LiberecJakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan LiberecVít KITTNERSK Karate Shotokan LiberecKarel BUREŠKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemFrantišek NOVOTNÝKarate Vision PrahaOndřej ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon Team
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 10-11
Barbora ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Amálie HAKOVÁFight Club České BudějoviceMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceMarie PRIGLOVÁFight Club České BudějoviceNela ROSVALDOVÁFight Club České BudějoviceAnička KOLAŘÍKOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanLucie PETRUŠKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANLucy HRDLIČKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryAdéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z. s.Magdaléna FIŠAROVÁKobra KladnoBarbora TYPLTOVÁKarate klub Spektra PrahaValentina VÍTŮTJ Karate České BudějoviceAdéla MARKOVÁTJ Karate České BudějoviceNikola RADOSTOVÁGRYF z.s.Mia SIMONOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘEliška KUDRNOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘBarbora VACHOUTOVÁSKP karate PísekMichaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s.Elen KOZLOVÁSPORT UNION, z. s.Eva TUŠOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Miroslava VOKATÁSKP karate PísekMarie DOBSOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceEliška KRÁLÍKOVÁSKP karate PísekViktorka MAŠKOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceLucie BARTONÍČKOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceEliška JAVANSKÁSport Club Flair o.s.Linda BÍLÁSK Karate Shotokan LiberecVanesa MAJBOVÁSK Karate Shotokan LiberecAneta SCHLEIFEROVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemKateřina POLÁKOVÁRed Dragon TeamLucie PATEROVÁKarate Černošice
Kata jednotlivci, Mladší žáci 7-9
Tadeáš BÍNAFight Club České BudějoviceMartin DVOŘÁKFight Club České BudějoviceJakub ŠUBAFight Club České BudějoviceMarek JALŮVKAKARATE TYGR SHOTOKANLukáš DOBROZEMSKÝKARATE TYGR SHOTOKANKristián SYSELKarate Klub Tygr Karlovy VaryDavid JANÍKKarate TJ Sokol Brno-HusoviceMichal MELICHShotokan karate dó TJ SadskáŠimon ODLASKobra KladnoOldřich PULECKobra KladnoDamián MOKRÁČEKTJ Karate České BudějoviceAntonín PEČENKATJ Auto Škoda Mladá BoleslavOndřej BAREŠKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaLibor MATOUŠEKTJ Karate České BudějoviceVít HAVELECTJ Karate České BudějoviceMilan MIŠEKTJ Karate České BudějoviceNikolas OLŽBUTTJ Karate České BudějoviceMarek SUCHÝTJ Karate České BudějoviceFrantišek KONRÁDGRYF z.s.Tomáš VONDRÁŠEKSKP karate PísekDavid HOLEŠOVYŠSKP karate PísekJaroslav VOKATÝSPORT UNION, z. s.Ondřej TOŠOVSKÝTARGET SPORT MILOVICE z.s.Leonard ONDOVČÁKTARGET SPORT MILOVICE z.s.Štěpán FIEDLERTARGET SPORT MILOVICE z.s.Richard DEVÁTÝSK Karate Shotokan LiberecDominik FALTUSSK Karate Shotokan LiberecŠimon HARVILKOSK Karate Shotokan LiberecFilip HAVRÁNEKSK Karate Shotokan LiberecFilip HORŇÁKSK Karate Shotokan LiberecMichal POLÁKKarate Vision PrahaVadim MYKULINSK Karate Shotokan LiberecFilip NEVRKLASK Karate Shotokan LiberecFrantišek HLAVÁČEKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDavid ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon TeamSean-Edvin CLIFTONKarate ČernošiceMikuláš PATERKarate Černošice
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 7-9
Lucie BUKOVSKÁFight Club České BudějoviceMarkéta KLEWAROVÁFight Club České BudějoviceKristýna ČERMÁKOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Valentýna HRAZDÍROVÁKESL RYU Shotokan z.s.Karolína FRANCOVÁKarate-Do Shotokan-ryu SokolovTereza SIBŘINOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Rozálie PACNEROVÁSPORTOVNÍ KLUB NAKAMA SHOTOKANVeronika REŠOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Martina RAJNOCHOVÁUSK Slavia LiberecKarolína MARCÍNOVÁTJ Karate České BudějoviceAnna HAVELCOVÁTJ Karate České BudějoviceLucie KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceBeáta BEEROVÁTJ Karate České BudějoviceAndrea ZACHOVÁTJ Karate České BudějoviceDominika SUCHÁTJ Karate České BudějoviceHana BATYSTOVÁTJ Karate České BudějoviceSilva TROBOLOVÁTJ Karate České BudějoviceKateřina NOVÁKOVÁSKP karate PísekSofia MAZURGRYF z.s.Aneta KUBEŠOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Anna-Marie KYŠOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Taisia BIRIUCOVÁSK Karate Shotokan LiberecNela KRAJČOVIČOVÁSK Karate Shotokan LiberecEma KUBEČKOVÁSK Karate Shotokan LiberecEliška MALÁSK Karate Shotokan LiberecNela RAJTROVÁSK Karate Shotokan LiberecMilena GREGORCOVÁRed Dragon TeamJana HLOUŠKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAnna POLÁKOVÁRed Dragon TeamLea KOŘÍNKOVÁKarate Černošice
Kata tým, St. žáci
Vladimír FAFEKSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Jakub FIDLERSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Matyáš MILLERSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Přemysl ČAREKFight Club České Budějovice [Fight A 11-13 M]Martin LÁCHAFight Club České Budějovice [Fight B 11-13 M]Marek FRINTAGRYF z.s. [GRYF A]Filip FLAJŠINGERGRYF z.s. [GRYF A]David VEDRALGRYF z.s. [GRYF A]Vojtěch SŮKALNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Brno]Matěj FABIÁNSK Karate Shotokan Neratovice [Shotokan Neratovice st. žáci]Jiří KREJCARSK Karate Shotokan Neratovice [Shotokan Neratovice st. žáci]František LACHOUTSK Karate Shotokan Neratovice [Shotokan Neratovice st. žáci]Kyštof BUREŠKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Jan BEDNÁŘSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION]Kimi ZITASPORT UNION, z. s. [SPORT UNION]Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon Team [Středočeský kraj]Adam NEJEDLÝTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]
Kata tým, St. žákyně
Denisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Eliška FIDLEROVÁSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Eliška MIHALČATINOVÁSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Mira BUČKOVÁFight Club České Budějovice [Fight A 11-13 F]Eliška VÁCLAVÍKOVÁFight Club České Budějovice [Fight B 11-13 F]Adéla POLANSKÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Lucie BARTONÍČKOVÁSK Karate Shotokan Neratovice [SK SHOTOKAN NERATOVICE st. žákyně]Viktorka MAŠKOVÁSK Karate Shotokan Neratovice [SK SHOTOKAN NERATOVICE st. žákyně]Klára FRANCOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Francová, Harciníková, Muzikářová)]Anna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Francová, Harciníková, Muzikářová)]Klára MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Francová, Harciníková, Muzikářová)]Eva TUŠOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]Vanessa OSOUCHOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kata tým, Ml. žáci
Tadeáš BÍNAFight Club České Budějovice [Fight A 7-10 M]Jakub ŠUBAFight Club České Budějovice [Fight B 7-10 M]Daniel DUBKarate Klub Tygr Karlovy Vary [KK Tygr Karlovy Vary]David KASTLKarate Klub Tygr Karlovy Vary [KK Tygr Karlovy Vary]Lukáš KASTLKarate Klub Tygr Karlovy Vary [KK Tygr Karlovy Vary]Šimon HARVILKOSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A (Harvilko, Horňák, Jízdný)]Filip HORŇÁKSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A (Harvilko, Horňák, Jízdný)]Jakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A (Harvilko, Horňák, Jízdný)]Richard DEVÁTÝSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B (Devátý, Farský, Havránek)]Jaromír FARSKÝSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B (Devátý, Farský, Havránek)]Filip HAVRÁNEKSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B (Devátý, Farský, Havránek)]David HOLEŠOVYŠSKP karate Písek [SKP karate Písek A]Jakub ŽLÁBEKSKP karate Písek [SKP karate Písek A]Tomáš VONDRÁŠEKSKP karate Písek [SKP karate Písek A]Adam ŠMEJKALSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION]Ondřej TOŠOVSKÝTARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]David BERKATJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]Nikolas OLŽBUTTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - B]
Kata tým, Ml. žákyně
Lucie BUKOVSKÁFight Club České Budějovice [Fight A 7-10 F]Jana HLOUŠKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Marie DOBSOVÁSK Karate Shotokan Neratovice [SK SHOTOKAN NERATOVICE st. žákyně]Taisia BIRIUCOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A (Biriucová, Rajtrová, Majbová)]Vanesa MAJBOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A (Biriucová, Rajtrová, Majbová)]Nela RAJTROVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A (Biriucová, Rajtrová, Majbová)]Nela KRAJČOVIČOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B (Krajčovičová, Kubečková, Malá)]Ema KUBEČKOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B (Krajčovičová, Kubečková, Malá)]Eliška MALÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B (Krajčovičová, Kubečková, Malá)]Kateřina NOVÁKOVÁSKP karate Písek [SKP karate Písek B]Miroslava VOKATÁSKP karate Písek [SKP karate Písek B]Eliška KRÁLÍKOVÁSKP karate Písek [SKP karate Písek B]Beáta BEEROVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]Hana BATYSTOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - B]
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -39 kg
Matyas FATKAFight Club České BudějoviceMatouš HÁJEKTJ Horní Měcholupy, oddíl karateŠtěpán ZÝKAFight Club České BudějoviceVojta ANDRŠKESL RYU Shotokan z.s.David SMRČEKSportovní klub Karate MostKryštof RUŽABUDO Plzeň z.s.Dan HAVLÍČEKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYOndřej DOLEČEKSK Karate Ústí nad OrlicíŠtěpán MIČKASPORT UNION, z. s.Matěj PAVELSPORT UNION, z. s.Tomáš NECHYBASKP karate PísekMichal MICHÁLEKCobra Ryu Strakonice o.s.Jakub ŠPATNÝCobra Ryu Strakonice o.s.Miroslav PLUHAŘSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -45 kg
Lukáš RŮŽIČKAFight Club České BudějoviceOldřich VAŠÍČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jan JIRAVAKarate Klub Tygr Karlovy VaryPavel HOFMEISTERShotokan karate dó TJ SadskáDavid ROTTERKarate Klub Jeseník o.s.Filip ZÍDEKKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaDavid CHAČATRJANTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateNicolas OLŠAVSKÝSK Karate Ústí nad OrlicíDavid JIROUŠKarate VrchlabíMarek FRINTAGRYF z.s.David VEDRALGRYF z.s.Martin PRACNASPORT UNION, z. s.Marek BÁZLERSPORT UNION, z. s.Jakub SCHÁNILECSKP karate PísekJiří KREJCARSK Karate Shotokan NeratoviceFrantišek LACHOUTSK Karate Shotokan NeratoviceVladimír FAFEKSK karate Dragon DDM NeratoviceJakub FIDLERSK karate Dragon DDM NeratoviceKyštof BUREŠKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemFilip NOVOTNÝSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -52 kg
Ondřej RYCHLÝFight Club České BudějoviceBohuslav DUŠEKKASR ŽAMBERKGallen-Darren PATERSONKarate klub LICHNICE, z.s.Daniel CHODKarate Klub ChodovLukáš KADLECShotokan karate dó TJ SadskáDavid HRABALKODOKAI BRNO z.s.Lukáš RAJNOCHUSK Slavia LiberecVáclav RŮZHATJ Karate České BudějoviceSamuel TROJANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Matyáš HNYKSKP karate PísekMichael VLČEKSPORT UNION, z. s.Marek BOURAGRYF z.s.Daniel KRÁTKÝKARATE TEAM KCK LetohradDaniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceVojtěch ŠULCKARATE TEAM KCK LetohradMarek NOVÁKCobra Ryu Strakonice o.s.Dan SYROVÝKarate Vision PrahaTomáš VACEKSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -60 kg
David KLEWARFight Club České BudějoviceAdam GREGŮREKKODOKAI BRNO z.s.Martin BRYŠKASK Karate Ústí nad OrlicíMaxim SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMichal KESNERSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJakub MIKULEGRYF z.s.Matěj FABIÁNSK Karate Shotokan NeratoviceLeoš VEDRALSK Karate Shotokan NeratoviceLukáš SIROTEKSK Karate Shotokan NeratoviceAlex FIALASK Karate Shotokan LiberecMatyáš BAKRLÍKSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Starší žáci, +60 kg
Radek LÁCHAFight Club České BudějoviceJáchym BOČEKSK KAMIWAZA KARATE z.s.Antonín ŠTAINBRUCHSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -42 kg
Aneta KADLECOVÁFight Club České BudějoviceAnika DRAHEIMOVÁBUDO Plzeň z.s.Andrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceBeata REGULIOVÁKarate VrchlabíNikol ŠÍDOVÁKarate Vrchlabí
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -50 kg
Michaela MIGLOVÁFight Club České BudějoviceEliška RYCHLÁFight Club České BudějoviceMichaela ŠIDLOVÁFight Club České BudějoviceEliška VÁCLAVÍKOVÁFight Club České BudějoviceNatálie KRÁTKÁShotokan karate dó TJ SadskáKateřina HÁKOVÁUSK Slavia LiberecAdéla MARCÍNOVÁTJ Karate České BudějoviceTereza JÁNOVÁTJ Karate České BudějoviceGabriela DĚREŠOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Diana FANTOVÁGRYF z.s.Soňa HROCHOVÁSPORT UNION, z. s.Veronika JANŮSPORT UNION, z. s.Lenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z. s.Denisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceKateřina KONTROVÁSK Karate Shotokan NeratoviceAdéla POLANSKÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemKlára FRANCOVÁSK Karate Shotokan LiberecAnna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan LiberecKlára MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, +50 kg
Veronika ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Mira BUČKOVÁFight Club České BudějoviceBarbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Elena PEŠANOVÁKarate Klub ChodovAnna LEVOVÁŠkola bojových umění NaramaKateřina HEŘMANOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAdéla MATOUŠKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAljona DRAHANOVÁSPORT UNION, z. s.Julie LINDNEROVÁSPORT UNION, z. s.Eliška GUBÍKOVÁSPORT UNION, z. s.Hana BĚLOVÁSKP karate PísekAneta STINKOVÁSKP karate PísekNikola KUSEBAUCHOVAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAlexandra KŘÍBALOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemRadka VLČKOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Samuel VÍTEKFight Club České BudějoviceVojtěch DUŠEKKASR ŽAMBERKLukáš KASTLKarate Klub Tygr Karlovy VaryMarián ZELENÝKarate klub LICHNICE, z.s.Samuel HOFFMANKarate klub Spektra PrahaMaxim BREZOVARSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘOndřej NÁHLÍKKARATE TEAM KCK LetohradJakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Ondřej ČERMÁKKESL RYU Shotokan z.s.Daniel VAŠEKKARATE TYGR SHOTOKANDavid KASTLKarate Klub Tygr Karlovy VaryTobias NAGYŠkola bojových umění NaramaAdam GRABOVSKIKarate klub Spektra PrahaOndřej BEDNÁŘTJ Karate České BudějoviceAdam NEJEDLÝTJ Karate České BudějoviceDaniel STRÁNSKÝTJ Karate České BudějoviceMatyáš MÍKATJ Karate České BudějoviceLukáš HEJMASPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYDavid BERKATJ Karate České BudějoviceTomáš PIRKLSK Karate Ústí nad OrlicíMatyáš ŠUPKATJ Karate České BudějoviceDavid ŘEZANKATJ Karate České BudějoviceKimi ZITASPORT UNION, z. s.Jan BEDNÁŘSPORT UNION, z. s.Adam ŠMEJKALSPORT UNION, z. s.Michal POLÁKSPORT UNION, z. s.Tomáš NOVOTNÝSK Karate Shotokan NeratoviceJenda KRÁTKÝKARATE TEAM KCK LetohradMatyáš JANSASK Karate Shotokan LiberecVít KITTNERSK Karate Shotokan LiberecOndřej ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon Team
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Matěj KORYTARFight Club České BudějoviceMartin KUTLÁKFight Club České BudějoviceJaroslav ŠEBESTAFight Club České BudějoviceJan ČÁSTKAKarate Klub Tygr Karlovy VaryDaniel DUBKarate Klub Tygr Karlovy VaryJakub KLEMÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Václav LEHKÝKarate klub LICHNICE, z.s.Vojtěch VAŠÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Karel BLAŽEJShotokan karate dó TJ SadskáDamián KYUSTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateHynek MRÁZTJ Karate České BudějoviceJosef NĚMECTJ Karate České BudějoviceRichard HAVELKASK KAMIWAZA KARATE z.s.Petr SVOBODASK KAMIWAZA KARATE z.s.Milan VOPÁLKASK KAMIWAZA KARATE z.s.Adam FRINTASKP karate PísekOndřej FILIPGRYF z.s.Ladislav HUSÁKSPORT UNION, z. s.Oldřich KOMÁREKCobra Ryu Strakonice o.s.Jaromír FARSKÝSK Karate Shotokan LiberecKarel BUREŠKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Přemysl ČAREKFight Club České BudějoviceMartin DUCHOŇFight Club České BudějoviceJakub FLOREKFight Club České BudějoviceLukáš JELÍNEKFight Club České BudějoviceMatyáš JURÍKFight Club České BudějoviceMartin LÁCHAFight Club České BudějoviceJan ŠMÍDKarate klub LICHNICE, z.s.Adam UHÝREKTJ Baník Příbram - KarateJan TOMÁNEKShotokan karate dó TJ SadskáJakub HLACHTJ Karate České BudějoviceVojtěch KREJČÍSK KAMIWAZA KARATE z.s.Nikita BOČKOVSK KAMIWAZA KARATE z.s.Vojta RENDLSK Karate Shotokan NeratoviceJan ŠULCKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Marie PRIGLOVÁFight Club České BudějoviceLucy HRDLIČKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryValentina VÍTŮTJ Karate České BudějoviceAdéla MARKOVÁTJ Karate České BudějoviceAdéla ŠANTROCHOVÁKarate VrchlabíAdéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z. s.Eliška KRÁLÍKOVÁSKP karate PísekBarbora VACHOUTOVÁSKP karate PísekMiroslava VOKATÁSKP karate PísekMarie DOBSOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceViktorka MAŠKOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceEliška JAVANSKÁSport Club Flair o.s.Aneta SCHLEIFEROVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLucie PATEROVÁKarate Černošice
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -42 kg
Magdalena FRYDRYCHOVÁFight Club České BudějoviceMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceNela ROSVALDOVÁFight Club České BudějoviceAmélie KOUTECKÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateVanessa OSOUCHOVÁTJ Karate České BudějoviceMia SIMONOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘEliška KUDRNOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMichaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s.Linda BÍLÁSK Karate Shotokan LiberecVanesa MAJBOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, +42 kg
Barbora ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Amálie HAKOVÁFight Club České BudějoviceEma TINAVSKÁFight Club České BudějoviceLaura POHANKOVÁTJ Karate České BudějoviceVanesa DANDOVÁTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -27 kg
David ŠIMOTAFight Club České BudějoviceJakub ŠUBAFight Club České BudějoviceMartin ENEVFight Club České BudějoviceMarek BERÁNEKFight Club České BudějoviceŠimon HARVILKOSK Karate Shotokan LiberecFilip HAVRÁNEKSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -32 kg
Tadeáš BÍNAFight Club České BudějoviceLukáš DOBROZEMSKÝKARATE TYGR SHOTOKANKristián SYSELKarate Klub Tygr Karlovy VaryDamián MOKRÁČEKTJ Karate České BudějoviceLibor MATOUŠEKTJ Karate České BudějoviceMarek SUCHÝTJ Karate České BudějoviceTomáš VONDRÁŠEKSKP karate PísekRichard DEVÁTÝSK Karate Shotokan LiberecFilip HORŇÁKSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, +32 kg
Martin DVOŘÁKFight Club České BudějoviceMatěj UHÝREKTJ Baník Příbram - KarateVít HAVELECTJ Karate České BudějoviceMilan MIŠEKTJ Karate České BudějoviceNikolas OLŽBUTTJ Karate České BudějoviceDavid HOLEŠOVYŠSKP karate PísekJan BĚLESKP karate PísekFrantišek HLAVÁČEKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVadim MYKULINSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, -30 kg
Lucie BUKOVSKÁFight Club České BudějoviceSára KADLECOVÁFight Club České BudějoviceMarkéta KLEWAROVÁFight Club České BudějoviceVěra VACHTOVÁFight Club České BudějoviceŠtěpánka KREJČÍSK KAMIWAZA KARATE z.s.Linda PAVLASOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Kateřina NOVÁKOVÁSKP karate PísekTaisia BIRIUCOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, +30 kg
Anna FRANKOVÁFight Club České BudějoviceSimona LAVIČKOVÁFight Club České BudějoviceKarolína MARCÍNOVÁTJ Karate České BudějoviceHana BATYSTOVÁTJ Karate České BudějoviceNela RAJTROVÁSK Karate Shotokan LiberecJana HLOUŠKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Licence kouč, turnaj
Jan KOUDELKAFight Club České BudějoviceNaděžda KOČANDRLOVÁFight Club České BudějoviceKarolína ČARKOVÁFight Club České BudějovicePetr BENÍŠEKFight Club České BudějoviceJiří KRYCHFight Club České BudějoviceFilip HLUŠTÍKFight Club České BudějoviceJiří NOVOTNÝKASR ŽAMBERKIng. Miroslav BUDÍNKarate klub Spektra PrahaDominika HÝSKOVÁTJ Karate České BudějoviceJindřich ARDOLFTJ Karate České BudějoviceDominik MIKULATJ Karate České BudějoviceLuděk MANNTJ Karate České BudějoviceRadek PEŠANKarate Klub ChodovVladimír ONDOVČÁKTARGET SPORT MILOVICE z.s.
Licence kouč, sezóna
Svatopluk SEKANINAKarate Klub Jeseník o.s.Jiří PEČENKATJ Auto Škoda Mladá BoleslavAleš GREGŮREKKODOKAI BRNO z.s.Ing. Vít ŠTENCELKODOKAI BRNO z.s.Josef SOUKUPUSK Slavia LiberecDušan POHANKASPORTOVNÍ KLUB NAKAMA SHOTOKANMichal STRNADSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘKarel STRNADSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAlena POLÁKOVÁShotokan Sport Centrum Česká LípaIng. Jan KASTLKarate Klub Tygr Karlovy VaryJan BĚLESKP karate PísekKarel SOUHRADAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem