Český svaz karate

NP žactva 2017 - 3.kolo (21.10.2017)
171021_npz3.pdf
356 startů, 242 závodníků, 33 klubů
Kata jednotlivci, Starší žáci
Tomáš JARKAOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊těpán ZÝKAFight Club České BudějoviceOldřich VAŠÍČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Bruno ČÁSLAVAKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Radek HOREHLEĎOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊imon CÍCHAOddíl karate TJ Slavia KroměřížArmando MORALESOddíl karate TJ Slavia KroměřížKryštof RUŽABUDO Plzeň z.s.Gallen-Darren PATERSONKarate klub LICHNICE, z.s.Vojta ANDRŠKESL RYU Shotokan z.s.Adam GREGŮREKKODOKAI BRNO z.s.David HRABALKODOKAI BRNO z.s.Vojtěch SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Filip POHLTARO KAN, z.s.Dan-Michael GELLÉRKARATE TYGR SHOTOKANRené PASKERKARATE TYGR SHOTOKANMarek BÁZLERSPORT UNION, z. s.Filip RUČKAHAKUBA Karate OstravaMarian ŠTANGLKarate Lions Pardubice o.s.Lukáš HLOBILKarate Klub Jeseník o.s.Dan BĚLOHOUBEKKarate Klub KyjovPetr LUŽAKarate Klub KyjovVáclav SKALICKÝKarate Klub KyjovKyštof BUREŠKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemEgor BIRIUCOVSK Karate Shotokan LiberecDaniel NEVRKLASK Karate Shotokan LiberecFilip NOVOTNÝSK Karate Shotokan Liberec
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Mira BUČKOVÁFight Club České BudějoviceEliška RYCHLÁFight Club České BudějoviceVeronika ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Anika DRAHEIMOVÁBUDO Plzeň z.s.Nicole MICHALICOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Kateřina GREGŮRKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Kateřina JANÍKOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceAndrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceViktorie HOŠKOVÁTJ Karate České BudějoviceZuzana HÁJKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANAmálie ONDROUŠKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANNatálie STRNADOVÁKARATE TYGR SHOTOKANLenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z. s.Anna VOKATÁSKP karate PísekKarolína ŘEZNÍČKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Eva OTRUBOVÁKarate Klub Jeseník o.s.Magdaléna TRTÍKOVÁKarate Klub KyjovNikola KUSEBAUCHOVAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAlexandra KŘÍBALOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAdéla POLANSKÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLucie DEMČÁKOVÁSK Karate Shotokan LiberecKlára FRANCOVÁSK Karate Shotokan LiberecAnna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan LiberecNatálie MACHOVÁTJ karate Nové Hrady
Kata jednotlivci, Mladší žáci 10-11
Jaromír FARSKÝSK Karate Shotokan LiberecJakub ŽLÁBEKSKP karate PísekPřemysl ČAREKFight Club České BudějoviceMartin DUCHOŇFight Club České BudějoviceJan STRÁNSKÝKESL RYU Shotokan z.s.Jakub FLOREKFight Club České BudějoviceMartin LÁCHAFight Club České BudějoviceSamuel VÍTEKFight Club České BudějoviceLukáš BĚLOCHKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Filip HANÁČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Igor LAŠTŮVKAOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan DOHNALOddíl karate TJ Slavia KroměřížOndřej HAŠAOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊těpán NILAŠKODOKAI BRNO z.s.David BERKATJ Karate České BudějoviceJosef NĚMECTJ Karate České BudějoviceMatyáš MÍKATJ Karate České BudějoviceAlex KOZUBALKARATE TYGR SHOTOKANDaniel VAŠEKKARATE TYGR SHOTOKANJan KRÁLHAKUBA Karate OstravaDavid KASTLKarate Klub Tygr Karlovy VaryLukáš KASTLKarate Klub Tygr Karlovy VaryJakub RŮŽIČKAKarate Klub KyjovMartin LUŽAKarate Klub KyjovMichal WOLFKarate Klub KyjovOndřej KASARDAKarate Klub KyjovFrantišek TRUBELÍKKarate Klub KyjovOndřej ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon TeamKarel BUREŠKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemFrantišek HLAVÁČEKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMatyáš JANSASK Karate Shotokan LiberecJakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan LiberecVít KITTNERSK Karate Shotokan LiberecDaniel KOLÁŘSK Karate Shotokan LiberecMoshe HARRIESKarate Vision Praha
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 10-11
Miroslava VOKATÁSKP karate PísekBarbora VACHOUTOVÁSKP karate PísekNela ROSVALDOVÁFight Club České BudějoviceAmálie HAKOVÁFight Club České BudějoviceMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceBarbora ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Jolana ČÁSLAVOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Adéla HRAJNOHOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížHana BŘEZOVJÁKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížTereza HUDEČKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížNatálie ŠTENCLOVÁKODOKAI BRNO z.s.Adéla MAREČKOVÁTJ Karate České BudějoviceMagdaléna FUKOVÁTJ Karate České BudějoviceLucie PETRUŠKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANKlára PIJÁKOVÁHAKUBA Karate OstravaMichaela VÁLKOVÁHAKUBA Karate OstravaAneta BIDRMANOVÁHAKUBA Karate OstravaLucy HRDLIČKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryMarie PULDOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Tereza NOSKOVÁKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovAneta SCHLEIFEROVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLucie KOLANKIEWICZOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLinda BÍLÁSK Karate Shotokan LiberecVanesa MAJBOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kata jednotlivci, Mladší žáci 7-9
David HOLEŠOVYŠSKP karate PísekTadeáš BÍNAFight Club České BudějoviceMatyáš SOUKUPKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lukáš VESELÝKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Adam ILČÍKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Adam RAUŠEROddíl karate TJ Slavia KroměřížDavid JANÍKKarate TJ Sokol Brno-HusoviceDavid MANHALTERTARO KAN, z.s.Libor MATOUŠEKTJ Karate České BudějoviceDamián MOKRÁČEKTJ Karate České BudějoviceLukáš DOBROZEMSKÝKARATE TYGR SHOTOKANMarek JALŮVKAKARATE TYGR SHOTOKANSebastian NOŠTINSKÝHAKUBA Karate OstravaSean-Edvin CLIFTONKarate ČernošiceDavid ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon TeamAdrian GRILLAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDominik FALTUSSK Karate Shotokan LiberecŠimon HARVILKOSK Karate Shotokan LiberecFilip HAVRÁNEKSK Karate Shotokan LiberecFilip HORŇÁKSK Karate Shotokan LiberecFilip NEVRKLASK Karate Shotokan LiberecBenjamin HARRIESKarate Vision Praha
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 7-9
Kateřina NOVÁKOVÁSKP karate PísekLucie BUKOVSKÁFight Club České BudějoviceVeronika REŠOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Valentýna HRAZDÍROVÁKESL RYU Shotokan z.s.Markéta KLEWAROVÁFight Club České BudějoviceGita ČÁSLAVOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Riana VESELÍKOVÁTARO KAN, z.s.Hana BATYSTOVÁTJ Karate České BudějoviceSilva TROBOLOVÁTJ Karate České BudějoviceEster NOVÁKOVÁTJ Karate České BudějoviceViktorie SEKANINOVÁKarate Klub Jeseník o.s.Amálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovJana HLOUŠKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemIsabella GRILLAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemBarbora LITEROVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLinda ŠUMOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemTaisia BIRIUCOVÁSK Karate Shotokan LiberecNela KRAJČOVIČOVÁSK Karate Shotokan LiberecEma KUBEČKOVÁSK Karate Shotokan LiberecEliška MALÁSK Karate Shotokan LiberecNela RAJTROVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kata tým, ml. žáci
Tadeáš BÍNAFight Club České Budějovice [Fight A 7-9 M]Lukáš VESELÝKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. [šin-mu - kata tým]Karel BUREŠKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Šimon HARVILKOSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A (Harvilko, Horňák, Jízdný)]Filip HORŇÁKSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A (Harvilko, Horňák, Jízdný)]Jakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A (Harvilko, Horňák, Jízdný)]Dominik FALTUSSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec C (Faltus, Farský, Havránek)]Jaromír FARSKÝSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec C (Faltus, Farský, Havránek)]Filip HAVRÁNEKSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec C (Faltus, Farský, Havránek)]Damián MOKRÁČEKTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kata tým, ml. žákyně
Jana HLOUŠKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L. "A"]Barbora LITEROVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L."B"]Taisia BIRIUCOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B (Biriucová, Rajtrová, Majbová)]Vanesa MAJBOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B (Biriucová, Rajtrová, Majbová)]Nela RAJTROVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B (Biriucová, Rajtrová, Majbová)]Nela KRAJČOVIČOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec C (Malá, Krajčovičová, Kubečková)]Ema KUBEČKOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec C (Malá, Krajčovičová, Kubečková)]Eliška MALÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec C (Malá, Krajčovičová, Kubečková)]Ester NOVÁKOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kata tým, st. žáci
Přemysl ČAREKFight Club České Budějovice [Fight A 11-13 M]Filip HANÁČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. [Kata tým šin-mu st.žáci]Vojtěch SŮKALNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Goju-Ryu Brno]Kyštof BUREŠKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Matyáš JANSASK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Kolář, Kittner, Jansa)]Vít KITTNERSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Kolář, Kittner, Jansa)]Daniel KOLÁŘSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Kolář, Kittner, Jansa)]Adam NEJEDLÝTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kata tým, st. žákyně
Mira BUČKOVÁFight Club České Budějovice [Fight A 11-13 F]Magdalena FRYDRYCHOVÁFight Club České Budějovice [Fight B 11-13 F]Michaela ŠIDLOVÁFight Club České Budějovice [Fight Panthers 11-13 F]Nikola KUSEBAUCHOVAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -39 kg
Štěpán ZÝKAFight Club České BudějoviceFilip BÍLEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Vojta ANDRŠKESL RYU Shotokan z.s.Ondřej DOLEČEKSK Karate Ústí nad OrlicíDan-Michael GELLÉRKARATE TYGR SHOTOKAN
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -45 kg
Oldřich VAŠÍČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Kryštof RUŽABUDO Plzeň z.s.Nicolas OLŠAVSKÝSK Karate Ústí nad OrlicíVáclav RŮZHATJ Karate České BudějoviceMarek BÁZLERSPORT UNION, z. s.David ROTTERKarate Klub Jeseník o.s.Kyštof BUREŠKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemFilip NOVOTNÝSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -52 kg
Ondřej RYCHLÝFight Club České BudějoviceBohuslav DUŠEKKASR ŽAMBERKRadek HOREHLEĎOddíl karate TJ Slavia KroměřížArmando MORALESOddíl karate TJ Slavia KroměřížGallen-Darren PATERSONKarate klub LICHNICE, z.s.Jáchym ŠANDASKBU Trutnov, z. s.David HRABALKODOKAI BRNO z.s.Samuel TROJANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Daniel KRÁTKÝKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch ŠULCKARATE TEAM KCK LetohradPetr LUŽAKarate Klub Kyjov
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -60 kg
David KLEWARFight Club České BudějoviceMartin BRYŠKASK Karate Ústí nad OrlicíAlbert DŘÍMALKARATE TEAM KCK LetohradMatyáš BAKRLÍKSK Karate Shotokan LiberecAlex FIALASK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Starší žáci, +60 kg
Vojtěch VÁLEKShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaŠimon CÍCHAOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam GREGŮREKKODOKAI BRNO z.s.Jáchym BOČEKSK KAMIWAZA KARATE z.s.Dominik VÝLETKarate Klub Kyjov
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -42 kg
Aneta KADLECOVÁFight Club České BudějoviceKarolína MARTÍNKOVÁFight Club České BudějoviceMichaela MIGLOVÁFight Club České BudějoviceAnika DRAHEIMOVÁBUDO Plzeň z.s.Beata REGULIOVÁKarate VrchlabíNikol ŠÍDOVÁKarate VrchlabíAndrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -50 kg
Mira BUČKOVÁFight Club České BudějoviceEliška RYCHLÁFight Club České BudějoviceEliška VÁCLAVÍKOVÁFight Club České BudějoviceAdéla MARCÍNOVÁTJ Karate České BudějoviceTereza JÁNOVÁTJ Karate České BudějoviceLenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z. s.Karolína ŘEZNÍČKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Magdaléna TRTÍKOVÁKarate Klub KyjovAdéla POLANSKÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemKlára FRANCOVÁSK Karate Shotokan LiberecAnna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, +50 kg
Hana BĚLOVÁSKP karate PísekAneta STINKOVÁSKP karate PísekVeronika ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Barbora SOUKUPOVÁFight Club České BudějoviceMichaela ŠIDLOVÁFight Club České BudějoviceBarbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Nikola KUSEBAUCHOVAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAlexandra KŘÍBALOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemNatálie MACHOVÁTJ karate Nové Hrady
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Samuel VÍTEKFight Club České BudějoviceLukáš KASTLKarate Klub Tygr Karlovy VaryJakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Vojtěch DUŠEKKASR ŽAMBERKDavid BERKATJ Karate České BudějoviceMatyáš ŠUPKATJ Karate České BudějoviceMatyáš MÍKATJ Karate České BudějoviceAdam NEJEDLÝTJ Karate České BudějoviceDaniel STRÁNSKÝTJ Karate České BudějoviceDaniel VAŠEKKARATE TYGR SHOTOKANDavid KASTLKarate Klub Tygr Karlovy VaryJenda KRÁTKÝKARATE TEAM KCK LetohradOndřej ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon TeamFrantišek HLAVÁČEKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMatyáš JANSASK Karate Shotokan LiberecVít KITTNERSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Jaromír FARSKÝSK Karate Shotokan LiberecAdam FRINTASKP karate PísekMatěj KORYTARFight Club České BudějoviceMartin KUTLÁKFight Club České BudějoviceJaroslav ŠEBESTAFight Club České BudějoviceFilip HANÁČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jakub KLEMÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Vojtěch VAŠÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Josef NĚMECTJ Karate České BudějoviceOndřej BEDNÁŘTJ Karate České BudějoviceHynek MRÁZTJ Karate České BudějoviceRichard HAVELKASK KAMIWAZA KARATE z.s.Petr SVOBODASK KAMIWAZA KARATE z.s.Milan VOPÁLKASK KAMIWAZA KARATE z.s.Karel BUREŠKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDaniel KOLÁŘSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Přemysl ČAREKFight Club České BudějoviceMartin DUCHOŇFight Club České BudějoviceJakub FLOREKFight Club České BudějoviceLukáš JELÍNEKFight Club České BudějoviceMatyáš JURÍKFight Club České BudějoviceMartin KUTLÁKFight Club České BudějoviceMartin LÁCHAFight Club České BudějoviceVojtěch KREJČÍSK KAMIWAZA KARATE z.s.Nikita BOČKOVSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jan ŠULCKARATE TEAM KCK LetohradMartin LUŽAKarate Klub Kyjov
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Miroslava VOKATÁSKP karate PísekBarbora VACHOUTOVÁSKP karate PísekValentina VÍTŮTJ Karate České BudějoviceLucy HRDLIČKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryAneta SCHLEIFEROVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLucie KOLANKIEWICZOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -42 kg
Eliška KRÁLÍKOVÁSKP karate PísekMagdalena FRYDRYCHOVÁFight Club České BudějoviceMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceNela ROSVALDOVÁFight Club České BudějoviceAdéla ŠANTROCHOVÁKarate VrchlabíAdéla MARKOVÁTJ Karate České BudějoviceMichaela VÁLKOVÁHAKUBA Karate OstravaMarie PULDOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Linda BÍLÁSK Karate Shotokan LiberecVanesa MAJBOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, +42 kg
Amálie HAKOVÁFight Club České BudějoviceBarbora ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Vanessa OSOUCHOVÁTJ Karate České BudějoviceLaura POHANKOVÁTJ Karate České BudějoviceVanesa DANDOVÁTJ Karate České BudějoviceKlára PIJÁKOVÁHAKUBA Karate Ostrava
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -27 kg
Marek BERÁNEKFight Club České BudějoviceMartin ENEVFight Club České BudějoviceDavid ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon TeamŠimon HARVILKOSK Karate Shotokan LiberecFilip HAVRÁNEKSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -32 kg
Tadeáš BÍNAFight Club České BudějoviceLibor MATOUŠEKTJ Karate České BudějoviceDamián MOKRÁČEKTJ Karate České BudějoviceLukáš DOBROZEMSKÝKARATE TYGR SHOTOKANSean-Edvin CLIFTONKarate ČernošiceFilip HORŇÁKSK Karate Shotokan LiberecDavid MACHOTJ karate Nové Hrady
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, +32 kg
Jan BĚLESKP karate PísekDavid HOLEŠOVYŠSKP karate Písek
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, -30 kg
Kateřina NOVÁKOVÁSKP karate PísekLucie BUKOVSKÁFight Club České BudějoviceSára KADLECOVÁFight Club České BudějoviceMarkéta KLEWAROVÁFight Club České BudějoviceŠtěpánka KREJČÍSK KAMIWAZA KARATE z.s.Linda PAVLASOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Viktorie SEKANINOVÁKarate Klub Jeseník o.s.Taisia BIRIUCOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, +30 kg
Anna FRANKOVÁFight Club České BudějoviceKarolína MARCÍNOVÁTJ Karate České BudějoviceHana BATYSTOVÁTJ Karate České BudějoviceJana HLOUŠKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemNela RAJTROVÁSK Karate Shotokan Liberec
Licence kouč, turnaj
Naděžda KOČANDRLOVÁFight Club České BudějovicePetr KUBIČKAFight Club České BudějoviceKarla PELDOVÁFight Club České BudějoviceMiloš ŠKODAShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaMgr. Jaroslav PEŘINAKASR ŽAMBERKIng. arch. Ivana LAŠTŮVKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížLadislav HAVELOddíl karate TJ Slavia KroměřížZuzana LINHARTOVÁTJ Karate České BudějoviceJiří FAKTORTJ Karate České BudějoviceMiroslav HÝSEKTJ Karate České BudějoviceDominik MIKULATJ Karate České BudějoviceJosef LUDAČKATJ Karate České Budějovice
Licence kouč, sezóna
Sára KOVAŘÍKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJan PYTLÍKBUDO Plzeň z.s.Barbora KORABEČNÁKARATE TYGR SHOTOKANIng. Petr KRÁTKÝKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch DAVIDKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMilan MACHOTJ karate Nové Hrady