Český svaz karate

3. kolo Poháru talentů a Krajského poháru v karate JSK ČSKe 2017 (28.10.2017)
3kolo_Poharu_Talentu_a_Krajsky_pohar_JSK_CSKe_2017.pdf
448 startů, 160 závodníků, 16 klubů
Agility, Děti 5-6
Max MENČÍKKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Elen HOJGROVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Teodor SVOBODANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub VENDOLSKÝNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš KALINATARO KAN, z.s.Maxmilián KUČERATARO KAN, z.s.Jakub CHRÁSCINAKODOKAI BRNO z.s.Zuzana PAZDEROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dominik VÁVRANIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Agility, Dívky 7-8
Aneta NEČASOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Sára BERGERKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Kateřina DVOŘÁKOVÁSokol karate TišnovAnna ROMANOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Hana SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Eva KRATINOVÁKODOKAI BRNO z.s.Vanda HVĚZDOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Marie KRAHULOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.
Agility, Chlapci 7-8
Jakub MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Filip MATOUŠKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adam ILČÍKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lukáš VESELÝKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Adam BATYSTANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Štěpán NĚMECNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš KŘÍŽNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Martin KALINATARO KAN, z.s.Richard MÁTLSVČ DOMEČEK BrnoMatyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Marek KULHÁNEKKODOKAI BRNO z.s.Matěj VACEK-VESELÝKODOKAI BRNO z.s.Igor HURBANTJ karate TřebíčŠimon CHLOUPEKTJ karate TřebíčJan KOLÁŘKarate Club Dragons Rosice z.s.Robin VÁVRANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marek BUDÍNKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Agility, Dívky 9-10
Bára ŠMOROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Nela DEGŤAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Eliška VIDURKOVÁKarate Klub KyjovAmálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovLucie KOSÍROVÁKarate Klub KyjovAdéla HRAJNOHOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížLiliana JUSTOVÁTARO KAN, z.s.Tereza NOSKOVÁKarate Klub KyjovKristýna SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Natálie SUCHÁSK JihlavaAnna JELEČKOVÁSVČ DOMEČEK BrnoHa-Vy DOTJ karate TřebíčEliška HLAVOŇOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Amálie JANDOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Irena BRÁZDILOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceDaniela KOPÁLOVÁKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Agility, Chlapci 9-10
Lukáš ZEZULKAOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan DOHNALOddíl karate TJ Slavia KroměřížDavid SVOBODAKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Prokop MOJŽÍŠNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Matyáš SOUKUPKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Filip ANDRESTARO KAN, z.s.David MANHALTERTARO KAN, z.s.Štěpán KRÁLÍKTARO KAN, z.s.Dominik CETLTARO KAN, z.s.Václav POTÁŠTARO KAN, z.s.Jaroslav ŠMARDANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Maxim LEMARKOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam RAUŠEROddíl karate TJ Slavia KroměřížTobiáš EKLSokol karate TišnovDavid PSZCZOLKASokol karate TišnovCyril JAKUBECSokol karate TišnovFrantišek TRUBELÍKKarate Klub KyjovFilip KUKSAKarate Klub KyjovRoman SUCHÁNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Tomáš PUZRLAL.F. CLUB KARATE, z.s.Petr RYŠÁNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Filip BERÁNEKKODOKAI BRNO z.s.Štěpán NILAŠKODOKAI BRNO z.s.Daniel KNIERADLKODOKAI BRNO z.s.Tomáš SLABÝKODOKAI BRNO z.s.Filip BARTŮŠEKSK JihlavaFilip NOVOTNÝTJ karate TřebíčJáchym ZDRÁHALNIDOSHINKAN Dojo, z.s.David JANÍKKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Agility, Dívky 11-12
Elen MENČÍKOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Klára LOSOVÁTARO KAN, z.s.Alice-Jana KIRSCHNEROVÁTARO KAN, z.s.Hana BŘEZOVJÁKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížBarbara HOLEMÁSokol karate TišnovBarbora BERÁNKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Karolína ZMEŠKALOVÁKODOKAI BRNO z.s.Tereza BOUCHNEROVÁSK JihlavaVendula KLÍMOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceKateřina JANÍKOVÁKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Agility, Chlapci 11-12
Daniel JÖRKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marek MOJŽÍŠNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš BĚLOCHKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jiří CETLTARO KAN, z.s.Ondřej HAŠAOddíl karate TJ Slavia KroměřížFilip NGUYENSokol karate TišnovMartin SÝSSokol karate TišnovVáclav SKALICKÝKarate Klub KyjovRadek HOREHLEĎOddíl karate TJ Slavia KroměřížJosef JANČÍKSVČ DOMEČEK BrnoMatěj DVOŘÁKKODOKAI BRNO z.s.Milan BIELIKSK JihlavaOndřej BULVASK JihlavaHa DO-VINHTJ karate TřebíčRadek NOVOTNÝTJ karate TřebíčJan TOUFARTJ karate TřebíčRobin ŠKRANCKarate Club Dragons Rosice z.s.Jakub ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan HÁJEKKarate Club Dragons Rosice z.s.
Agility, Mládež
Eliška ŠMEDKOVÁTARO KAN, z.s.Tomáš JARKAOddíl karate TJ Slavia KroměřížKristýna VIDURKOVÁKarate Klub KyjovJosef HRACHOVSKÝTARO KAN, z.s.Jan VOKÁČSK JihlavaJakub KLIMEŠSK JihlavaŠtěpán MOKRÝKarate Club Dragons Rosice z.s.Lukáš ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.Alexandr MAZMANOVKarate Club Dragons Rosice z.s.Šimon SOUKUPDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodMarkéta SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.
Kihon ido, Děti 5-6 (bez kyu)
Jakub VENDOLSKÝNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana PAZDEROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dominik VÁVRANIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kihon ido, Děti 7-8 (bez kyu)
Adam BATYSTANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Štěpán NĚMECNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš KŘÍŽNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Anna ROMANOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Hana SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Marek KULHÁNEKKODOKAI BRNO z.s.Igor HURBANTJ karate TřebíčŠimon CHLOUPEKTJ karate TřebíčVanda HVĚZDOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Marie KRAHULOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan KOLÁŘKarate Club Dragons Rosice z.s.Robin VÁVRANIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kihon ido, Žactvo 9-10 (bez kyu)
Lukáš ZEZULKAOddíl karate TJ Slavia KroměřížProkop MOJŽÍŠNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jaroslav ŠMARDANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lucie KOSÍROVÁKarate Klub KyjovFilip KUKSAKarate Klub KyjovRoman SUCHÁNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Zuzana HALMOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Ha-Vy DOTJ karate TřebíčFilip NOVOTNÝTJ karate TřebíčEliška HLAVOŇOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Amálie JANDOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Jáchym ZDRÁHALNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Daniela KOPÁLOVÁKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kihon ido, Žactvo 11-12 (bez kyu)
Marek MOJŽÍŠNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Matěj DVOŘÁKKODOKAI BRNO z.s.Ha DO-VINHTJ karate TřebíčRadek NOVOTNÝTJ karate TřebíčJan TOUFARTJ karate TřebíčRobin ŠKRANCKarate Club Dragons Rosice z.s.Jakub ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan HÁJEKKarate Club Dragons Rosice z.s.Vendula KLÍMOVÁKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kihon ido, Mládež (bez kyu)
Štěpán MOKRÝKarate Club Dragons Rosice z.s.Lukáš ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.Alexandr MAZMANOVKarate Club Dragons Rosice z.s.Šimon SOUKUPDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod
Kihon ido, Děti 5-6 (8 + 7.Kyu)
Elen HOJGROVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kihon ido, Dívky 7-8 (8 + 7.Kyu)
Aneta NEČASOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Sára BERGERKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Kateřina DVOŘÁKOVÁSokol karate Tišnov
Kihon ido, Chlapci 7-8 (8 + 7.Kyu)
Jakub MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adam ILČÍKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lukáš VESELÝKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Vít KUČERAL.F. CLUB KARATE, z.s.Mikuláš STRAKAL.F. CLUB KARATE, z.s.Richard MÁTLSVČ DOMEČEK BrnoMatyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Šimon CHLOUPEKTJ karate TřebíčMarek BUDÍNKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kihon ido, Dívky 9-10 (8 + 7.Kyu)
Bára ŠMOROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Nela DEGŤAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Eliška DOSTÁLOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateEliška VIDURKOVÁKarate Klub KyjovAmálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovAdéla HRAJNOHOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížValérie ŘAČÁKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Jana JANEČKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Tereza NOSKOVÁKarate Klub KyjovKristýna SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Anna JELEČKOVÁSVČ DOMEČEK BrnoIrena BRÁZDILOVÁKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kihon ido, Chlapci 9-10 (8 + 7.Kyu)
Jan DOHNALOddíl karate TJ Slavia KroměřížMatyáš SOUKUPKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Filip ANDRESTARO KAN, z.s.David MANHALTERTARO KAN, z.s.Štěpán KRÁLÍKTARO KAN, z.s.Dominik CETLTARO KAN, z.s.Václav POTÁŠTARO KAN, z.s.Štěpán FICOREL jednota Letonice - oddíl karateMaxim LEMARKOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam RAUŠEROddíl karate TJ Slavia KroměřížTobiáš EKLSokol karate TišnovDavid PSZCZOLKASokol karate TišnovCyril JAKUBECSokol karate TišnovFrantišek TRUBELÍKKarate Klub KyjovMatyáš ŘAČÁKL.F. CLUB KARATE, z.s.Tomáš PUZRLAL.F. CLUB KARATE, z.s.Petr RYŠÁNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Daniel KNIERADLKODOKAI BRNO z.s.Tomáš SLABÝKODOKAI BRNO z.s.
Kihon ido, Dívky 11-12 (8 + 7.Kyu)
Klára LOSOVÁTARO KAN, z.s.Alice-Jana KIRSCHNEROVÁTARO KAN, z.s.Veronika DOSTÁLOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateHana BŘEZOVJÁKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížBarbara HOLEMÁSokol karate TišnovBarbora BERÁNKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Karolína ZMEŠKALOVÁKODOKAI BRNO z.s.Tereza BOUCHNEROVÁSK Jihlava
Kihon ido, Chlapci 11-12 (8 + 7.Kyu)
Daniel JÖRKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš BĚLOCHKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jiří CETLTARO KAN, z.s.Vojtěch KUNCOREL jednota Letonice - oddíl karateFilip NGUYENSokol karate TišnovMartin SÝSSokol karate TišnovVáclav SKALICKÝKarate Klub KyjovJosef JANČÍKSVČ DOMEČEK BrnoOndřej BULVASK Jihlava
Kihon ido, Mládež (8 + 7.Kyu)
Eliška ŠMEDKOVÁTARO KAN, z.s.Tomáš JARKAOddíl karate TJ Slavia KroměřížKristýna VIDURKOVÁKarate Klub KyjovJosef HRACHOVSKÝTARO KAN, z.s.Markéta SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.
Kata beginner, Děti 5-6 (8.-7.kyu)
Elen HOJGROVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kata beginner, Dívky 7-8 (8.-7.kyu)
Aneta NEČASOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Sára BERGERKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kata beginner, Chlapci 7-8 (8.-7.kyu)
Jakub MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Filip MATOUŠKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adam ILČÍKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lukáš VESELÝKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Vít KUČERAL.F. CLUB KARATE, z.s.Mikuláš STRAKAL.F. CLUB KARATE, z.s.Richard MÁTLSVČ DOMEČEK BrnoMatyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Šimon CHLOUPEKTJ karate TřebíčMarek BUDÍNKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kata beginner, Dívky 9-10 (8.-7.kyu)
Bára ŠMOROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Nela DEGŤAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Eliška DOSTÁLOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateEliška VIDURKOVÁKarate Klub KyjovAmálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovAdéla HRAJNOHOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížValérie ŘAČÁKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Jana JANEČKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Tereza NOSKOVÁKarate Klub KyjovKristýna SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Irena BRÁZDILOVÁKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kata beginner, Chlapci 9-10 (8.-7.kyu)
Jan DOHNALOddíl karate TJ Slavia KroměřížFilip ANDRESTARO KAN, z.s.David MANHALTERTARO KAN, z.s.Štěpán KRÁLÍKTARO KAN, z.s.Václav POTÁŠTARO KAN, z.s.Štěpán FICOREL jednota Letonice - oddíl karateMaxim LEMARKOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam RAUŠEROddíl karate TJ Slavia KroměřížTobiáš EKLSokol karate TišnovDavid PSZCZOLKASokol karate TišnovCyril JAKUBECSokol karate TišnovFrantišek TRUBELÍKKarate Klub KyjovMatyáš ŘAČÁKL.F. CLUB KARATE, z.s.Petr RYŠÁNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Daniel KNIERADLKODOKAI BRNO z.s.Tomáš SLABÝKODOKAI BRNO z.s.
Kata beginner, Dívky 11-12 (8.-7.kyu)
Klára LOSOVÁTARO KAN, z.s.Alice-Jana KIRSCHNEROVÁTARO KAN, z.s.Veronika DOSTÁLOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateHana BŘEZOVJÁKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížBarbara HOLEMÁSokol karate TišnovBarbora BERÁNKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Karolína ZMEŠKALOVÁKODOKAI BRNO z.s.Tereza BOUCHNEROVÁSK Jihlava
Kata beginner, Chlapci 11-12 (8.-7.kyu)
Daniel JÖRKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Vojtěch KUNCOREL jednota Letonice - oddíl karateFilip NGUYENSokol karate TišnovMartin SÝSSokol karate TišnovVáclav SKALICKÝKarate Klub KyjovJosef JANČÍKSVČ DOMEČEK BrnoOndřej BULVASK Jihlava
Kata beginner, Mládež (8.-7.kyu)
Eliška ŠMEDKOVÁTARO KAN, z.s.Tomáš JARKAOddíl karate TJ Slavia KroměřížKristýna VIDURKOVÁKarate Klub KyjovJosef HRACHOVSKÝTARO KAN, z.s.Markéta SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.
Kumite beginner, Chlapci 7-12 (8.-7.kyu)
Daniel JÖRKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan DOHNALOddíl karate TJ Slavia KroměřížFilip ANDRESTARO KAN, z.s.Štěpán KRÁLÍKTARO KAN, z.s.Václav POTÁŠTARO KAN, z.s.Vojtěch KUNCOREL jednota Letonice - oddíl karateŠtěpán FICOREL jednota Letonice - oddíl karateAdam RAUŠEROddíl karate TJ Slavia KroměřížVáclav SKALICKÝKarate Klub KyjovFrantišek TRUBELÍKKarate Klub KyjovMatyáš ŘAČÁKL.F. CLUB KARATE, z.s.Vít KUČERAL.F. CLUB KARATE, z.s.Tomáš PUZRLAL.F. CLUB KARATE, z.s.Petr RYŠÁNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Matyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Tomáš SLABÝKODOKAI BRNO z.s.Ondřej BULVASK JihlavaŠimon CHLOUPEKTJ karate Třebíč
Kumite beginner, Dívky 7-12 (8.-7.kyu)
Bára ŠMOROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Aneta NEČASOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Nela DEGŤAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Eliška DOSTÁLOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateVeronika DOSTÁLOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateAmálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovAdéla HRAJNOHOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížJana JANEČKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Tereza NOSKOVÁKarate Klub KyjovTereza BOUCHNEROVÁSK JihlavaKristýna SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.
Kumite beginner, Chlapci 7-12 (6.-5.kyu)
Michal VANĚKOddíl karate TJ Slavia KroměřížPetr LUŽAKarate Klub KyjovRadek HOREHLEĎOddíl karate TJ Slavia KroměřížMatěj DVOŘÁKKODOKAI BRNO z.s.Filip BARTŮŠEKSK JihlavaMilan BIELIKSK JihlavaHa DO-VINHTJ karate TřebíčIgor HURBANTJ karate TřebíčFilip NOVOTNÝTJ karate TřebíčRadek NOVOTNÝTJ karate TřebíčJan TOUFARTJ karate Třebíč
Kumite beginner, Dívky 7-12 (6.-5.kyu)
Natálie SUCHÁSK JihlavaHa-Vy DOTJ karate Třebíč
Kata, Ml. žáci 7-9
Jakub MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adam ILČÍKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Matyáš SOUKUPKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lukáš VESELÝKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.David MANHALTERTARO KAN, z.s.Štěpán KRÁLÍKTARO KAN, z.s.Václav POTÁŠTARO KAN, z.s.Adam RAUŠEROddíl karate TJ Slavia KroměřížMatyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Filip BARTŮŠEKSK JihlavaIgor HURBANTJ karate TřebíčŠimon CHLOUPEKTJ karate TřebíčFilip NOVOTNÝTJ karate TřebíčDavid JANÍKKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kata, Ml. žáci 10-11
Ondřej HAŠAOddíl karate TJ Slavia KroměřížViktor ŠKAŘUPAKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Filip HANÁČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Igor LAŠTŮVKAOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš MATULKASokol karate TišnovMatěj DVOŘÁKKODOKAI BRNO z.s.Štěpán NILAŠKODOKAI BRNO z.s.Jan TOUFARTJ karate Třebíč
Kata, St. žáci 12-13
Daniel JÖRKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Armando MORALESOddíl karate TJ Slavia KroměřížOldřich VAŠÍČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Bruno ČÁSLAVAKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Michal VANĚKOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš JARKAOddíl karate TJ Slavia KroměřížRadek HOREHLEĎOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam GREGŮREKKODOKAI BRNO z.s.David HRABALKODOKAI BRNO z.s.Milan BIELIKSK JihlavaOndřej BULVASK JihlavaJan VOKÁČSK JihlavaJakub KLIMEŠSK JihlavaHa DO-VINHTJ karate TřebíčRadek NOVOTNÝTJ karate Třebíč
Kata, Dorostenci 14-15
Martin HAVLÁTSokol karate TišnovPatrik DANIELSokol karate TišnovMartin HANÁKTJ karate TřebíčŠimon SOUKUPDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod
Kata, Dorostenky 14-15
Tereza VAŠÍČKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Eliška ŠMEDKOVÁTARO KAN, z.s.Michaela POTÁŠOVÁTARO KAN, z.s.Adela NOVÁKOVÁTJ karate Třebíč
Kata, Junioři 16-17
Marek GINTEROddíl karate TJ Slavia KroměřížDaniel PAVLÍKTARO KAN, z.s.Michal SÁBLÍKSokol karate Tišnov
Kata, Juniorky 16-17
Petra NAVRÁTILOVÁKarate Klub KyjovKateřina VALENTOVÁSVČ DOMEČEK BrnoLucie ŽÁKOVÁSVČ DOMEČEK Brno
Kata, Ml. žákyně 7-9
Bára ŠMOROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Aneta NEČASOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Nela DEGŤAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Eliška DOSTÁLOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateAmálie STRMISKOVÁKarate Klub Kyjov
Kata, Ml. žákyně 10-11
Klára ŠKAŘUPOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Karolína JELÉNKOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Elen MENČÍKOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Hana BŘEZOVJÁKOVÁOddíl karate TJ Slavia Kroměř힎aneta KONVALINOVÁSokol karate TišnovKateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovAdéla HRAJNOHOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížKristýna SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Natálie SUCHÁSK JihlavaTereza BOUCHNEROVÁSK JihlavaHa-Vy DOTJ karate Třebíč
Kata, St. žákyně 12-13
Michaela POTÁŠOVÁTARO KAN, z.s.Veronika DOSTÁLOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateBarbora BERÁNKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Kateřina GREGŮRKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Nicole MICHALICOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Kateřina JANÍKOVÁKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kumite, Ml. žáci 7-9 BRH
Adam RAUŠEROddíl karate TJ Slavia KroměřížMatyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Filip BARTŮŠEKSK JihlavaIgor HURBANTJ karate TřebíčŠimon CHLOUPEKTJ karate TřebíčFilip NOVOTNÝTJ karate Třebíč
Kumite, Ml. žákyně 7-9 BRH
Eliška DOSTÁLOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karate
Kumite, Ml. žáci 10-11 BRH
Ondřej HAŠAOddíl karate TJ Slavia KroměřížViktor ŠKAŘUPAKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Filip HANÁČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tomáš PUZRLAL.F. CLUB KARATE, z.s.Jan TOUFARTJ karate Třebíč
Kumite, Ml. žákyně 10-11 BRH
Klára ŠKAŘUPOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Karolína JELÉNKOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Elen MENČÍKOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Natálie SUCHÁSK JihlavaHa-Vy DOTJ karate Třebíč
Kumite, St. žáci 12-13 BRH
Armando MORALESOddíl karate TJ Slavia KroměřížOldřich VAŠÍČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Michal VANĚKOddíl karate TJ Slavia KroměřížDominik VÝLETKarate Klub KyjovPetr LUŽAKarate Klub KyjovRadek HOREHLEĎOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam GREGŮREKKODOKAI BRNO z.s.David HRABALKODOKAI BRNO z.s.Milan BIELIKSK JihlavaOndřej BULVASK JihlavaJan VOKÁČSK JihlavaJakub KLIMEŠSK JihlavaHa DO-VINHTJ karate TřebíčRadek NOVOTNÝTJ karate Třebíč
Kumite, St. žákyně 12-13 BRH
Veronika DOSTÁLOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateKateřina GREGŮRKOVÁKODOKAI BRNO z.s.
Kumite, Dorostenci 14-15 BRH
Martin HANÁKTJ karate TřebíčŠimon SOUKUPDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod
Kumite, Dorostenky 14-15 BRH
Tereza VAŠÍČKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Eliška ŠMEDKOVÁTARO KAN, z.s.Sabina MEDUNOVÁSokol karate TišnovAdela NOVÁKOVÁTJ karate Třebíč
Kumite, Junioři 16-17 BRH
Marek GINTEROddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kumite, Juniorky 16-17 BRH
Petra NAVRÁTILOVÁKarate Klub KyjovKateřina VALENTOVÁSVČ DOMEČEK Brno