Český svaz karate

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů + Liga 2017 - 3.kolo (11.11.2017)
171111_npdjs3.pdf
438 startů, 256 závodníků, 52 klubů
Kata jednotlivci, Muži (senioři)
Karel IMRÍŠEKOddíl karate TJ Slavia KroměřížMarcel REBRONIDOSHINKAN Dojo, z.s.Peter FABIANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.Tomáš KNÁPEKTARO KAN, z.s.Matteo TAMBORLANITARO KAN, z.s.Adam KŘIVKASVČ DOMEČEK BrnoIng. Roman JIRÁK Ph.D. SHINDÓKAN Jindřichův HradecDavid SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.David KAVALÍRKARATE SPORT RELAX z.s.Matěj ŘÍHAGRYF z.s.Ondřej BLÍNGRYF z.s.Šimon BRANDAKarate klub Ústí nad LabemJáchym HOŘÁKKESL RYU Shotokan z.s.Mgr. Jakub JIRSASHINDÓKAN Jindřichův HradecJan BOHÁČSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Dominik BARTUŠKASKP karate PísekMilan ŠOLTYSSK Karate Shotokan NeratoviceMatouš PECHARKarate Vision PrahaJaroslav VLČEKSK Karate Shotokan Liberec
Kata jednotlivci, Ženy (seniorky)
Aneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Sabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Simona FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Sabina KŘÍŽOVÁSportovní klub Mates´SIng. Hana VAŠÍČKOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Zuzana AUGUSTINOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Nikola JŮZOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Ing. Andrea PASTORKOVÁSHINDÓKAN Jindřichův HradecBarbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Sára JEŠETOVÁSHOBU AcademyTerezie JAŇOUROVÁKobra KladnoTereza HÁJKOVÁGRYF z.s.Dora BLECHOVÁSHOBU AcademyBarbora LACINOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Lucie KÖPPELOVÁSK Karate Shotokan Neratovice
Kata jednotlivci, Junioři
Jaromír LÁCHAFight Club České BudějovicePavel MIKEŠFight Club České BudějoviceTomáš KNÁPEKTARO KAN, z.s.Václav PLECERTJ Karate České BudějoviceJan RACEKTJ Karate České BudějoviceAdam KŘIVKASVČ DOMEČEK BrnoDavid KAVALÍRKARATE SPORT RELAX z.s.Tomáš KOUBASportovní klub Keiko-ryu ShotokanMatyáš SOUKUPSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘOliver SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMatěj ŘÍHAGRYF z.s.Jáchym HOŘÁKKESL RYU Shotokan z.s.
Kata jednotlivci, Juniorky
Dominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Erika HUBKOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Kristína BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYKristýna TESAŘOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYBarbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Terezie JAŇOUROVÁKobra KladnoBarbora LACINOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Lucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Karolína NÝVLTOVÁSPORT UNION, z. s.Veronika TRÁVNIKOVÁKarate Vision PrahaLinda SPANILÁKarate Vision PrahaLinda SKALOVÁSK karate Dragon DDM Neratovice
Kata jednotlivci, Dorostenci
Filip SMUTNÝKESL RYU Shotokan z.s.Martin PŘECHSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYLuboš HRAZDÍRKESL RYU Shotokan z.s.Jakub VAVŘINČÍKKARATE SPORT RELAX z.s.Viktor MILLERKobra KladnoLukáš PILÁTKobra KladnoJakub KRAUSZSportovní klub Keiko-ryu ShotokanŠimon LEVSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDavid SKŘIVÁNEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘVáclav MRŠTÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Richard ROTHBAUERTJ Karate České BudějoviceJakub SCHÁNILECSKP karate PísekDaniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceJan PAJKRTSK karate Dragon DDM Neratovice
Kata jednotlivci, Dorostenky
Elena PEŠANOVÁKarate Klub ChodovAlena ZDRÁHALOVÁKarate Klub ChodovTereza VAŠÍČKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Nikola MELICHAROVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMichaela SATRAPOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMarkéta KAČÍRKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMichaela KALINOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceAnna ŘEHÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYKristýna TESAŘOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYVeronika JŮZOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Adéla ŠINEROVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Barbora VESELÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanMichaela SOUKUPOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAdéla KRÁTKÁKARATE TEAM KCK LetohradŽaneta JANTAČOVÁKARATE TEAM KCK LetohradAnna FALTOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Monika GREGOROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z. s.Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z. s.Aneta ZÍTKOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceVeronika MAŠKOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceVendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecDenisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratovicePavla BORŮVKOVÁShotokan Sport Centrum Česká LípaAnita TŘÍSKOVÁShotokan Sport Centrum Česká LípaTereza KRATOCHVÍLOVÁShotokan Sport Centrum Česká Lípa
Kata jednotlivci, Muži U21
Jaroslav OLŠÁKTARO KAN, z.s.Matteo TAMBORLANITARO KAN, z.s.Libor PODROUŽEKKESL RYU Shotokan z.s.Jakub SLANAŘKESL RYU Shotokan z.s.David SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Jan MALÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Dominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.David NOVÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Dominik BARTUŠKASKP karate PísekMilan ŠOLTYSSK Karate Shotokan NeratoviceJaroslav VLČEKSK Karate Shotokan LiberecDavid LESK karate Dragon DDM Neratovice
Kata jednotlivci, Ženy U21
Aneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Sabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Sabina KŘÍŽOVÁSportovní klub Mates´SZuzana AUGUSTINOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Nikola JŮZOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Sára JEŠETOVÁSHOBU AcademyTereza HÁJKOVÁGRYF z.s.Dora BLECHOVÁSHOBU AcademyJana VRBATOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Barbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata tým, Ženy (seniorky)
Barbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]
Kata tým, Junioři
Daniel BREJCHASK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Jan PAJKRTSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Filip JANDASK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Viktor GALLŠSK karate Karviná [ŠSK karate Karviná]Nikolas BADURAŠSK karate Karviná [ŠSK karate Karviná]David PLAČEKŠSK karate Karviná [ŠSK karate Karviná]
Kata tým, Juniorky
Denisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Veronika TRÁVNIKOVÁKarate Vision Praha [Karate Vision]Michaela KALINOVÁSK Karate Shotokan Neratovice [SK SHOTOKAN NERATOVICE juniorky]Veronika MAŠKOVÁSK Karate Shotokan Neratovice [SK SHOTOKAN NERATOVICE juniorky]Aneta ZÍTKOVÁSK Karate Shotokan Neratovice [SK SHOTOKAN NERATOVICE juniorky]Nikola MELICHAROVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda K.Vary]Michaela SATRAPOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda K.Vary]Markéta KAČÍRKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda K.Vary]Pavla BORŮVKOVÁShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -60 kg
Libor PODROUŽEKKESL RYU Shotokan z.s.Jan MALÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Petr RICHTERKarate Vision Praha
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -67 kg
Jiří ČÍŽEKFight Club České BudějoviceOndřej HNATFight Club České BudějoviceTomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.Tomáš GABRIELTJ Karate České BudějoviceDominik MIKULATJ Karate České BudějoviceMarek ANDRAŠITJ Baník Příbram - KarateJan ROLLERTJ KARATE PrahaVojtěch BOHÁČGRYF z.s.David NOVÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -75 kg
Silvestr MATOCHAŠSK karate KarvináDominik SZALAYTJ Karate České BudějoviceDominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan BOHÁČSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Ondřej KOŠŤÁLSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -84 kg
Jiří KRYCHFight Club České BudějoviceJindřich PILMANNKESL RYU Shotokan z.s.Jan FAITTJ KARATE Praha
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), +84 kg
Tomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.Jan KOČÍTJ Karate České BudějoviceTomáš HERMANNTJ Karate České BudějoviceJiří MLÍKACobra Ryu Strakonice o.s.Michal ŠOLCTJ KARATE PrahaJan KALAMENSPORT UNION, z. s.Jakub FOŘTKarate Klub Tygr Karlovy VaryJan PAULÍKSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), BRH
Jiří KRYCHFight Club České BudějoviceSilvestr MATOCHAŠSK karate KarvináJindřich PILMANNKESL RYU Shotokan z.s.Jan KOČÍTJ Karate České BudějoviceTomáš GABRIELTJ Karate České BudějoviceTomáš HERMANNTJ Karate České BudějoviceDominik MIKULATJ Karate České BudějoviceDominik SZALAYTJ Karate České BudějoviceJan FAITTJ KARATE PrahaMichal ŠOLCTJ KARATE PrahaJan KALAMENSPORT UNION, z. s.Jiří MLÍKACobra Ryu Strakonice o.s.
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -55 kg
Monika SEDLÁČKOVÁKarate VrchlabíLucie KÖPPELOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceLucie TRNKOVÁKarate Vision Praha
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -61 kg
Sabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Lenka JŮZOVÁKaratedo NěmčicePetra VÁVROVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Viktorie BISCHOFOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryAnna PROTSENKOTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -68 kg
Simona FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Jana VRBATOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Barbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Hana STRAKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), +68 kg
Nela PELÁNKOVÁSVČ DOMEČEK BrnoHana DOSTÁLOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), BRH
Monika BURGEROVÁTJ Karate České BudějoviceNela PELÁNKOVÁSVČ DOMEČEK BrnoAdriana CRHONKOVÁTJ Karate České BudějoviceLenka JŮZOVÁKaratedo NěmčiceHana STRAKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Lucie TRNKOVÁKarate Vision PrahaHana DOSTÁLOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Junioři, -55 kg
David SCHACHERLTJ Karate České BudějoviceDaniel DRÁBEKSPORT UNION, z. s.Erik ŠINDELÁŘCobra Ryu Strakonice o.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, -61 kg
Václav PLECERTJ Karate České BudějoviceMarián OLŠAVSKÝSK Karate Ústí nad OrlicíPetr PODRÁBSKÝSPORT UNION, z. s.Michal JAKOUBEKSPORT UNION, z. s.Filip KOVAŘÍKRed Dragon Team
Kumite jednotlivci, Junioři, -68 kg
Jaromír LÁCHAFight Club České BudějoviceDaniel BEDNARZŠSK karate KarvináPřemysl BENHÁKTJ Karate České BudějoviceJan RACEKTJ Karate České BudějoviceMartin VOLDŘICHTJ Karate České BudějoviceAdam KŘIVKASVČ DOMEČEK BrnoJan KUBALATJ Baník Příbram - KarateMatěj ZUZÁNEKGRYF z.s.Matěj ŠTĚPÁNGRYF z.s.Šimon HONSŮSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jakub MATEJKAKarate Vision PrahaJán MATEJKAKarate Vision Praha
Kumite jednotlivci, Junioři, -76 kg
Filip ČERNÍKShotokan karate dó TJ SadskáDaniel ČERVENKATJ Karate České BudějoviceDavid WHEELERTJ Horní Měcholupy, oddíl karateDavid KAVALÍRKARATE SPORT RELAX z.s.Maroš TARANKarate VrchlabíVladimir KORNIJENKOGRYF z.s.Vojtěch BOURAGRYF z.s.Petr SLAVÍKSK KAMIWAZA KARATE z.s.Albert VACEKKARATE TEAM KCK LetohradCyril POPEKKarate Vision PrahaFilip JANDASK karate Dragon DDM Neratovice
Kumite jednotlivci, Junioři, +76 kg
Tomáš DĚDTJ Karate České BudějoviceDominik MAJERASKBU Trutnov, z. s.Matyáš SOUKUPSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘOliver SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDavid LÍNSK KAMIWAZA KARATE z.s.Ondřej HRDLIČKASPORT UNION, z. s.Jan HYKŠKarate Vision Praha
Kumite jednotlivci, Juniorky, -48 kg
Kristýna TESAŘOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY
Kumite jednotlivci, Juniorky, -53 kg
Šárka KLEČKOVÁFight Club České BudějoviceMichaela ŠOLCOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky, -59 kg
Dominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Kristína BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYGábina KRUŽÍKOVÁTJ karate TřebíčKlára HALODOVÁTJ Karate České BudějoviceLucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Kateřina PROCHÁZKOVÁSPORT UNION, z. s.
Kumite jednotlivci, Juniorky, +59 kg
Magdalena TUŠLOVÁFight Club České BudějoviceErika HUBKOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Iva HOLOMKOVÁKarate-do Litomyšl, z.s.Anna KAŠPAROVÁKarate-do Litomyšl, z.s.Aneta RŮŽIČKOVÁTJ Karate České BudějoviceAnna-Marie WAGNEROVÁSKBU Trutnov, z. s.Barbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Zuzana RANDÁKOVÁCobra Ryu Strakonice o.s.Anna BARTÁKOVÁRed Dragon TeamLinda SKALOVÁSK karate Dragon DDM Neratovice
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -52 kg
Jonáš RYBÁKFight Club České BudějoviceDaniel CHODKarate Klub ChodovPetr PELIKÁNTJ Karate České BudějoviceDaniel HANUŠSKBU Trutnov, z. s.Tomáš MACEKSKBU Trutnov, z. s.Aleksandar ŠEŠLIJATJ Horní Měcholupy, oddíl karateLukáš PILÁTKobra KladnoFilip EXNARKarate VrchlabíDaniel HNYKKarate VrchlabíMartin DRÁBEKSPORT UNION, z. s.Jakub SCHÁNILECSKP karate PísekDominik SMOLASKP karate PísekDaniel BREJCHASK karate Dragon DDM Neratovice
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -57 kg
Jáchym TINAVSKÝFight Club České BudějoviceAdam VRBAKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaMartin HANÁKTJ karate TřebíčFilip KRIŠALShotokan karate dó TJ SadskáMichal ONDRÁČEKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateTomáš DITTRICHGRYF z.s.Tomáš SOPČÁKKARATE TEAM KCK LetohradMax FIALASK Karate Shotokan LiberecJan KOLANKIEWICZKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -63 kg
Dominik KOČANDRLEFight Club České BudějoviceVojtěch ZRNAFight Club České BudějoviceNikolas BADURAŠSK karate KarvináViktor GALLŠSK karate KarvináMartin FEIFIČŠSK karate KarvináLuboš HRAZDÍRKESL RYU Shotokan z.s.Lukáš JENKNERTJ Karate České BudějoviceJan-Ladislav LÁCTJ Baník Příbram - KarateDavid BUKOVSKÝSK KAMIWAZA KARATE z.s.Václav ŠOLCSK KAMIWAZA KARATE z.s.David SKŘIVÁNEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMichal VONDRÁŠEKSKP karate PísekMatyáš MALÝSK Karate Shotokan LiberecAdam ZRZAVECKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJan PAJKRTSK karate Dragon DDM Neratovice
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -70 kg
Martin BEDNÁŘFight Club České BudějoviceDavid PLAČEKŠSK karate KarvináMarkos HERNANDEZKarate Klub Jeseník o.s.Dan PELÁNEKSVČ DOMEČEK BrnoMichal ZEMEKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateDominik KREJČÍSKBU Trutnov, z. s.Viktor MILLERKobra KladnoOndřej HAVLÍČEKKarate VrchlabíFilip JÁCHYMKarate VrchlabíGleb EREMENKORed Dragon TeamDavid SKOPECKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Dorostenci, +70 kg
Tomáš LIPOWSKIŠSK karate KarvináDavid POSOLDAKarate Klub Jeseník o.s.Martin BEDNÁRKARATE HavířovŠimon LEVSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLukáš CYPRIÁNGRYF z.s.Daniel NOVÝKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch DAVIDKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDavid SOBĚSLAVSKÝSK karate Dragon DDM Neratovice
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -47 kg
Lucie ČONDLOVÁFight Club České BudějoviceEliška VAŠKOVÁFight Club České BudějoviceMichaela KALINOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceHana KUČEROVÁTJ Karate České BudějoviceAnna ŘEHÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYKristýna TESAŘOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYAndrea GALOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateAnna FALTOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adéla ŠINEROVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Patricie PAŽINOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryDenisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM Neratovice
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -54 kg
Barbora DVOŘÁKOVÁFight Club České BudějoviceBianka MACHOVÁFight Club České BudějoviceAlena ZDRÁHALOVÁKarate Klub ChodovElena PEŠANOVÁKarate Klub ChodovNikola MELICHAROVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYAdela NOVÁKOVÁTJ karate TřebíčNikola BERKOVÁTJ Karate České BudějoviceNela OSOUCHOVÁTJ Karate České BudějoviceTereza KARBANOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateAdéla KRÁTKÁKARATE TEAM KCK LetohradTereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z. s.Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z. s.Jamaica KINDLOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryVendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Dorostenky, +54 kg
Kateřina LITVÍKOVÁFight Club České BudějoviceViktorie VONDRŮFight Club České BudějoviceTereza VAŠÍČKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Michaela SATRAPOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMarkéta KAČÍRKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYTereza PLEVOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Daniela PETŘÍKOVÁKARATE HavířovKlára FICHNOVÁTJ Baník Příbram - KarateKristýna HRUŠKOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateMichaela SOUKUPOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘŽaneta JANTAČOVÁKARATE TEAM KCK LetohradŠárka MAKOVCOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Monika GREGOROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Kateřina SOTONOVÁSPORT UNION, z. s.Laura HUMLOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryAneta ZÍTKOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceVeronika MAŠKOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceAnna HARRIESSK Karate Shotokan LiberecSára KOVAŘÍKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Muži U21, -60 kg
Jan MALÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Petr RICHTERKarate Vision PrahaDavid LESK karate Dragon DDM Neratovice
Kumite jednotlivci, Muži U21, -67 kg
Jiří ČÍŽEKFight Club České BudějoviceOndřej HNATFight Club České BudějoviceTomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.Tomáš GABRIELTJ Karate České BudějoviceDominik MIKULATJ Karate České BudějoviceMarek ANDRAŠITJ Baník Příbram - KarateVojtěch BOHÁČGRYF z.s.David NOVÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži U21, -75 kg
Jakub SZEWIECZEKKarate Klub Tygr Karlovy VaryJaroslav OLŠÁKTARO KAN, z.s.Tomáš GROSSTJ karate TřebíčJakub SLANAŘKESL RYU Shotokan z.s.Dominik SZALAYTJ Karate České BudějoviceDominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Ondřej KOŠŤÁLSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Muži U21, -84 kg
Jiří KRYCHFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Muži U21, +84 kg
Tomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.Daniel MIKULKAKarate klub Spektra PrahaJiří MLÍKACobra Ryu Strakonice o.s.David ULVRKarate Vision Praha
Kumite jednotlivci, Ženy U21, -55 kg
Monika BURGEROVÁTJ Karate České BudějoviceMonika SEDLÁČKOVÁKarate Vrchlabí
Kumite jednotlivci, Ženy U21, -61 kg
Aneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Sabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Petra VÁVROVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Viktorie BISCHOFOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryAnna PROTSENKOTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Ženy U21, -68 kg
Jana VRBATOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Barbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy U21, +68 kg
Nela PELÁNKOVÁSVČ DOMEČEK Brno
Kumite tým, Muži (senioři)
Jiří KRYCHFight Club České Budějovice [Fight muži]Jan BOHÁČSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Dominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]David NOVÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Tomáš GABRIELTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]Jan FAITTJ KARATE Praha [TJ KARATE PRAHA]Jan ROLLERTJ KARATE Praha [TJ KARATE PRAHA]Michal ŠOLCTJ KARATE Praha [TJ KARATE PRAHA]
Kumite tým, Ženy (seniorky)
Aneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Goju-Ryu Brno]Jana VRBATOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Barbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Adriana CRHONKOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Junioři
Dominik MAJERASKBU Trutnov, z. s. [SKBU Trutnov]Daniel DRÁBEKSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Drábek]Ondřej HRDLIČKASPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Drábek]Petr PODRÁBSKÝSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Drábek]Martin VOLDŘICHTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]Václav PLECERTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - B]Ján MATEJKAKarate Vision Praha [Výběr hvězd]
Kumite tým, Juniorky
Lucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Klára HALODOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Dorostenci
Martin BEDNÁŘFight Club České Budějovice [Fight Dorostenci]David SKOPECKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Nikolas BADURAŠSK karate Karviná [ŠSK karate Karviná]Viktor GALLŠSK karate Karviná [ŠSK karate Karviná]Tomáš LIPOWSKIŠSK karate Karviná [ŠSK karate Karviná]Filip KRIŠALShotokan karate dó TJ Sadská [TJ Sadská]
Kumite tým, Dorostenky
Laura HUMLOVÁKarate Klub Tygr Karlovy Vary [KK Tygr Karlovy Vary]Jamaica KINDLOVÁKarate Klub Tygr Karlovy Vary [KK Tygr Karlovy Vary]Patricie PAŽINOVÁKarate Klub Tygr Karlovy Vary [KK Tygr Karlovy Vary]Bianka MACHOVÁFight Club České Budějovice [kumite a]Tereza KARBANOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karate [měcholupy]Andrea GALOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karate [měcholupy]Kristýna HRUŠKOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karate [měcholupy]Anna FALTOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Monika GREGOROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Chobotová]Tereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Chobotová]Kateřina SOTONOVÁSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Chobotová]Nela OSOUCHOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kouč, licence turnaj
Petr BENÍŠEKFight Club České BudějoviceNaděžda KOČANDRLOVÁFight Club České BudějoviceRadek PEŠANKarate Klub ChodovSabina KŘÍŽOVÁSportovní klub Mates´SJan KOČÍTJ Karate České BudějoviceStanislav KRTEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Kamil GUZEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adriana CRHONKOVÁTJ Karate České Budějovice
Kouč, licence sezóna
Marek BABORSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ