Český svaz karate

Krajské mistrovství JMK ČSKe 2017 (26.11.2017)
mistrovstvi-jsk-cske-2017.pdf
336 startů, 130 závodníků, 14 klubů
Agility, Děti 4-6
Antonín HÝSEKNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marek DUBŠÍKNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Max FOJTNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana PAZDEROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Michal LAZARNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana LAZAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub VENDOLSKÝNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub CHRÁSCINAKODOKAI BRNO z.s.
Agility, Dívky 7-8
Marie KRAHULOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Vanda HVĚZDOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Kateřina DVOŘÁKOVÁSokol karate TišnovAneta NEČASOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Anna ROMANOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Helena ŠVENDOVÁKODOKAI BRNO z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁKarate Klub Kyjov
Agility, Chlapci 7-8
Jan KOLÁŘKarate Club Dragons Rosice z.s.Lukáš KŘÍŽNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adam BATYSTANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Igor HURBANTJ karate TřebíčJan KOUŘILTARO KAN, z.s.Josef MRÁZEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Marek BUDÍNKarate TJ Sokol Brno-HusoviceLukáš ZACHRDLAKODOKAI BRNO z.s.Matyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Štěpán GABRIELKODOKAI BRNO z.s.Martin KOSÍRKarate Klub Kyjov
Agility, Dívky 9-10
Riana VESELÍKOVÁTARO KAN, z.s.Nela DEGŤAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Daniela KOPÁLOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceMagdalena NOSKOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceIrena BRÁZDILOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceKristýna SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Tereza HORÁKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Natálie ŠTENCLOVÁKODOKAI BRNO z.s.Eliška VIDURKOVÁKarate Klub KyjovTereza NOSKOVÁKarate Klub KyjovAmálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovLucie KOSÍROVÁKarate Klub Kyjov
Agility, Chlapci 9-10
Filip ANDRESTARO KAN, z.s.Václav POTÁŠTARO KAN, z.s.Prokop MOJŽÍŠNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Roman SUCHÁNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Daniel KNIERADLKODOKAI BRNO z.s.Tomáš SLABÝKODOKAI BRNO z.s.Vašek DOLEŽALKODOKAI BRNO z.s.František TRUBELÍKKarate Klub KyjovAntonín MICHALÍKKODOKAI BRNO z.s.
Agility, Dívky 11-12
Eliška HLAVOŇOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Kateřina KŘEHLÍKOVÁSokol karate TišnovBarbara HOLEMÁSokol karate TišnovBarbora BERÁNKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Ema MICHALÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Rachel HORILOVÁKarate Klub KyjovMonika ŠEVELOVÁKarate Klub Kyjov
Agility, Chlapci 11-12
Robin ŠKRANCKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan HÁJEKKarate Club Dragons Rosice z.s.Martin SÝSSokol karate TišnovDaniel JÖRKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Samuel BAARNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marek MOJŽÍŠNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jaroslav ŠMARDANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ha DO-VINHTJ karate TřebíčJakub KISELYKarate TJ Sokol Brno-HusoviceMartin SLADKÝKarate Klub KyjovPetr ŠKOULAKarate Klub KyjovVáclav SKALICKÝKarate Klub Kyjov
Agility, Mládež
Vendula KLÍMOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceJulie PAVLOVCOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceMarkéta SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Kristýna VIDURKOVÁKarate Klub KyjovKristýna PIPPINGEROVÁKarate Klub Kyjov
Kihon ido, Děti 5-6 (bez kyu)
Antonín HÝSEKNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marek DUBŠÍKNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Max FOJTNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana LAZAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana PAZDEROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub VENDOLSKÝNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kihon ido, Děti 7-8 (bez kyu)
Lukáš KŘÍŽNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adam BATYSTANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Igor HURBANTJ karate Třebíč
Kihon ido, Žactvo 9-10 (bez kyu)
Prokop MOJŽÍŠNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Daniela KOPÁLOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceMagdalena NOSKOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceTereza HORÁKOVÁKODOKAI BRNO z.s.
Kihon ido, Žactvo 11-12 (bez kyu)
Marek MOJŽÍŠNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jaroslav ŠMARDANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ha DO-VINHTJ karate Třebíč
Kihon ido, Mládež (bez kyu)
Adela NOVÁKOVÁTJ karate TřebíčVendula KLÍMOVÁKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kihon ido, Dívky 7-8 (8 + 7.Kyu)
Marie KRAHULOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Vanda HVĚZDOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Kateřina DVOŘÁKOVÁSokol karate TišnovAneta NEČASOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Anna ROMANOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁKarate Klub Kyjov
Kihon ido, Chlapci 7-8 (8 + 7.Kyu)
Jan KOLÁŘKarate Club Dragons Rosice z.s.Jakub MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub KOUNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Vít KUČERAL.F. CLUB KARATE, z.s.Mikuláš STRAKAL.F. CLUB KARATE, z.s.Josef MRÁZEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Marek BUDÍNKarate TJ Sokol Brno-HusoviceMatyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Štěpán GABRIELKODOKAI BRNO z.s.
Kihon ido, Dívky 9-10 (8 + 7.Kyu)
Riana VESELÍKOVÁTARO KAN, z.s.Eliška DOSTÁLOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateNela DEGŤAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Valérie ŘAČÁKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Jana JANEČKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Zuzana HALMOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Irena BRÁZDILOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceKristýna SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Eliška VIDURKOVÁKarate Klub KyjovTereza NOSKOVÁKarate Klub KyjovAmálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁKarate Klub Kyjov
Kihon ido, Chlapci 9-10 (8 + 7.Kyu)
Filip ANDRESTARO KAN, z.s.Štěpán FICOREL jednota Letonice - oddíl karateVáclav POTÁŠTARO KAN, z.s.Viktor ČÁSTEKTARO KAN, z.s.Matyáš ŘAČÁKL.F. CLUB KARATE, z.s.Roman SUCHÁNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Petr RYŠÁNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Daniel KNIERADLKODOKAI BRNO z.s.Tomáš SLABÝKODOKAI BRNO z.s.František TRUBELÍKKarate Klub Kyjov
Kihon ido, Dívky 11-12 (8 + 7.Kyu)
Veronika DOSTÁLOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateAneta BULÍČKOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateEliška HLAVOŇOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Kateřina KŘEHLÍKOVÁSokol karate TišnovBarbara HOLEMÁSokol karate TišnovUyen-Anička PHAN-GIA-PHUONGL.F. CLUB KARATE, z.s.Barbora BERÁNKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Rachel HORILOVÁKarate Klub Kyjov
Kihon ido, Chlapci 11-12 (8 + 7.Kyu)
Vojtěch KUNCOREL jednota Letonice - oddíl karateMatěj NEJEDLÝTARO KAN, z.s.Martin SÝSSokol karate TišnovDaniel JÖRKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Samuel BAARNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub KISELYKarate TJ Sokol Brno-HusoviceVáclav SKALICKÝKarate Klub KyjovJan HÁJEKKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kihon ido, Mládež (8 + 7.Kyu)
Eliška ŠMEDKOVÁTARO KAN, z.s.Jáchym KARBULAOREL jednota Letonice - oddíl karateNgoc-Tonda PHAN-VAN-HONGL.F. CLUB KARATE, z.s.Julie PAVLOVCOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceMarkéta SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Kristýna VIDURKOVÁKarate Klub KyjovKristýna PIPPINGEROVÁKarate Klub Kyjov
Kata beginner, Dívky 7-8 (8.-7.kyu)
Marie KRAHULOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Vanda HVĚZDOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Kateřina DVOŘÁKOVÁSokol karate TišnovAneta NEČASOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Anna ROMANOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁKarate Klub Kyjov
Kata beginner, Chlapci 7-8 (8.-7.kyu)
Jan KOLÁŘKarate Club Dragons Rosice z.s.Jakub MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub KOUNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Vít KUČERAL.F. CLUB KARATE, z.s.Mikuláš STRAKAL.F. CLUB KARATE, z.s.Marek BUDÍNKarate TJ Sokol Brno-HusoviceMatyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Štěpán GABRIELKODOKAI BRNO z.s.
Kata beginner, Dívky 9-10 (8.-7.kyu)
Riana VESELÍKOVÁTARO KAN, z.s.Eliška DOSTÁLOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateNela DEGŤAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Valérie ŘAČÁKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Jana JANEČKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Zuzana HALMOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Irena BRÁZDILOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceKristýna SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Eliška VIDURKOVÁKarate Klub KyjovTereza NOSKOVÁKarate Klub KyjovAmálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁKarate Klub Kyjov
Kata beginner, Chlapci 9-10 (8.-7.kyu)
Filip ANDRESTARO KAN, z.s.Štěpán FICOREL jednota Letonice - oddíl karateVáclav POTÁŠTARO KAN, z.s.Viktor ČÁSTEKTARO KAN, z.s.Roman SUCHÁNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Petr RYŠÁNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Daniel KNIERADLKODOKAI BRNO z.s.Tomáš SLABÝKODOKAI BRNO z.s.František TRUBELÍKKarate Klub Kyjov
Kata beginner, Dívky 11-12 (8.-7.kyu)
Veronika DOSTÁLOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateAneta BULÍČKOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateEliška HLAVOŇOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Kateřina KŘEHLÍKOVÁSokol karate TišnovBarbara HOLEMÁSokol karate TišnovUyen-Anička PHAN-GIA-PHUONGL.F. CLUB KARATE, z.s.Barbora BERÁNKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Rachel HORILOVÁKarate Klub Kyjov
Kata beginner, Chlapci 11-12 (8.-7.kyu)
Vojtěch KUNCOREL jednota Letonice - oddíl karateMatěj NEJEDLÝTARO KAN, z.s.Martin SÝSSokol karate TišnovDaniel JÖRKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Samuel BAARNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub KISELYKarate TJ Sokol Brno-HusoviceVáclav SKALICKÝKarate Klub KyjovJan HÁJEKKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata beginner, Mládež (8.-7.kyu)
Eliška ŠMEDKOVÁTARO KAN, z.s.Jáchym KARBULAOREL jednota Letonice - oddíl karateNgoc-Tonda PHAN-VAN-HONGL.F. CLUB KARATE, z.s.Julie PAVLOVCOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceMarkéta SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Kristýna VIDURKOVÁKarate Klub KyjovKristýna PIPPINGEROVÁKarate Klub Kyjov
Kumite beginner, Chlapci 7-12 (8.-7.kyu)
Filip ANDRESTARO KAN, z.s.Štěpán FICOREL jednota Letonice - oddíl karateVojtěch KUNCOREL jednota Letonice - oddíl karateVáclav POTÁŠTARO KAN, z.s.Daniel JÖRKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Samuel BAARNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub KOUNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Matyáš ŘAČÁKL.F. CLUB KARATE, z.s.Vít KUČERAL.F. CLUB KARATE, z.s.Roman SUCHÁNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Petr RYŠÁNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Josef MRÁZEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Matyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Štěpán GABRIELKODOKAI BRNO z.s.Tomáš SLABÝKODOKAI BRNO z.s.František TRUBELÍKKarate Klub KyjovVáclav SKALICKÝKarate Klub Kyjov
Kumite beginner, Dívky 7-12 (8.-7.kyu)
Eliška DOSTÁLOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateAneta BULÍČKOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateNela DEGŤAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marie KRAHULOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Vanda HVĚZDOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Aneta NEČASOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Valérie ŘAČÁKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Jana JANEČKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Anna ROMANOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Zuzana HALMOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Uyen-Anička PHAN-GIA-PHUONGL.F. CLUB KARATE, z.s.Tereza NOSKOVÁKarate Klub KyjovAmálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁKarate Klub Kyjov
Kata, Muži (senioři)
Michal SÁBLÍKSokol karate TišnovKarel IMRÍŠEKOddíl karate TJ Slavia KroměřížFrantišek DOLEČEKKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kata, Ženy (seniorky)
Sabina KŘÍŽOVÁSportovní klub Mates´SPetra NAVRÁTILOVÁKarate Klub Kyjov
Kata, Junioři
Michal SÁBLÍKSokol karate TišnovVojtěch FLORIANKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kata, Juniorky
Petra NAVRÁTILOVÁKarate Klub Kyjov
Kata, Dorostenci
Alexandr MAZMANOVKarate Club Dragons Rosice z.s.Lukáš ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.Patrik DANIELSokol karate TišnovMartin HAVLÁTSokol karate Tišnov
Kata, Dorostenky
Michaela POTÁŠOVÁTARO KAN, z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Adela NOVÁKOVÁTJ karate TřebíčJulie PAVLOVCOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceMarkéta SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.
Kata, Starší žáci
Oldřich VAŠÍČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Štěpán MOKRÝKarate Club Dragons Rosice z.s.Jakub ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.Daniel JÖRKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Bruno ČÁSLAVAKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Filip BÍLEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Ha DO-VINHTJ karate TřebíčJakub KISELYKarate TJ Sokol Brno-HusoviceAdam GREGŮREKKODOKAI BRNO z.s.David HRABALKODOKAI BRNO z.s.
Kata, Starší žákyně
Veronika DOSTÁLOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateNicole MICHALICOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Kateřina JANÍKOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceBarbora BERÁNKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Kateřina GREGŮRKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Ema MICHALÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s.
Kata, Mladší žáci 10-11
Filip HANÁČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Robin ŠKRANCKarate Club Dragons Rosice z.s.Tomáš MATULKASokol karate TišnovSamuel BAARNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tomáš PUZRLAL.F. CLUB KARATE, z.s.David BRZOBOHATÝL.F. CLUB KARATE, z.s.Matěj DVOŘÁKKODOKAI BRNO z.s.Štěpán NILAŠKODOKAI BRNO z.s.Jan HÁJEKKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, Mladší žákyně 10-11
Eliška HLAVOŇOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Lucie MUSILOVÁSokol karate TišnovŽaneta KONVALINOVÁSokol karate TišnovKristýna SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Natálie ŠTENCLOVÁKODOKAI BRNO z.s.Kateřina NOVÁKOVÁKarate Klub Kyjov
Kata, Mladší žáci 7-9
Jakub MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Igor HURBANTJ karate TřebíčMatyáš ŘAČÁKL.F. CLUB KARATE, z.s.Michal BRZOBOHATÝL.F. CLUB KARATE, z.s.Lukáš-Tran NGUYENVŮL.F. CLUB KARATE, z.s.Václav POTÁŠTARO KAN, z.s.Marek BUDÍNKarate TJ Sokol Brno-HusoviceDavid JANÍKKarate TJ Sokol Brno-HusoviceMatyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.
Kata, Mladší žákyně 7-9
Riana VESELÍKOVÁTARO KAN, z.s.Eliška DOSTÁLOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateNela DEGŤAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marie KRAHULOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Vanda HVĚZDOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Aneta NEČASOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Irena BRÁZDILOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceAmálie STRMISKOVÁKarate Klub Kyjov
Kumite, Muži (senioři), BRH
Tomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.Tomáš GROSSTJ karate TřebíčFrantišek DOLEČEKKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kumite, Junioři, BRH
Vojtěch FLORIANKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kumite, Juniorky, BRH
Petra NAVRÁTILOVÁKarate Klub Kyjov
Kumite, Dorostenci, BRH
Alexandr MAZMANOVKarate Club Dragons Rosice z.s.Lukáš ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.Dan PELÁNEKSVČ DOMEČEK Brno
Kumite, Dorostenky, BRH
Tereza VAŠÍČKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Adela NOVÁKOVÁTJ karate Třebíč
Kumite, Starší žáci, BRH
Štěpán MOKRÝKarate Club Dragons Rosice z.s.Jakub ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.Oldřich VAŠÍČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Filip BÍLEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Ha DO-VINHTJ karate TřebíčAdam GREGŮREKKODOKAI BRNO z.s.David HRABALKODOKAI BRNO z.s.Dominik VÝLETKarate Klub Kyjov
Kumite, Starší žákyně, BRH
Kateřina GREGŮRKOVÁKODOKAI BRNO z.s.
Kumite, Mladší žáci 10-11, BRH
Filip HANÁČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Robin ŠKRANCKarate Club Dragons Rosice z.s.Tomáš PUZRLAL.F. CLUB KARATE, z.s.David BRZOBOHATÝL.F. CLUB KARATE, z.s.Matěj DVOŘÁKKODOKAI BRNO z.s.
Kumite, Mladší žáci 7-9, BRH
Igor HURBANTJ karate TřebíčMichal BRZOBOHATÝL.F. CLUB KARATE, z.s.Lukáš-Tran NGUYENVŮL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite, Muži U21, BRH
Tomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.Tomáš GROSSTJ karate Třebíč