Český svaz karate

Mistrovství ČR 2017 (2.12.2017)
171202_mcr_cske.pdf
1064 startů, 725 závodníků, 84 klubů
Kata jednotlivci, Masters muži U50
Pavel ROSÍNKESL RYU Shotokan z.s.Radek FRÜHAUFKESL RYU Shotokan z.s.JUDr. Lubomír JANOUŠEKKESL RYU Shotokan z.s.Ing. Martin HERMANNTJ karate Nové HradyAntonín BROŽÍČEKSport Úvaly z.s.Doc. Ing. Stanislav VĚCHET Ph.D. SVČ DOMEČEK BrnoOldřich LŽIČAŘSport Club Flair o.s.Jan MORAVECTJ KARATE Praha
Kata jednotlivci, Masters ženy U45
Kateřina KESLOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Petra ANDRŠOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Božena PAVLASOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Ing. arch. Ivana LAŠTŮVKOVÁOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata jednotlivci, Muži (senioři)
Jindřich PILMANNKESL RYU Shotokan z.s.Jakub SLANAŘKESL RYU Shotokan z.s.Marcel REBRONIDOSHINKAN Dojo, z.s.Peter FABIANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Matteo TAMBORLANITARO KAN, z.s.David KAVALÍRKARATE SPORT RELAX z.s.Šimon BRANDAKarate klub Ústí nad LabemMarek POHANKASPORTOVNÍ KLUB NAKAMA SHOTOKANMilan ŠOLTYSSK Karate Shotokan NeratoviceMatěj ŘÍHAGRYF z.s.Matouš PECHARKarate Vision PrahaJan MALÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Roman KRÁTKÝKARATE TEAM KCK LetohradDominik BARTUŠKASKP karate PísekJaroslav VLČEKSK Karate Shotokan Liberec
Kata jednotlivci, Ženy (seniorky)
Zuzana AUGUSTINOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Nikola JŮZOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Dorota BALCIAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Aneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Sabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Veronika MIŠKOVÁTARO KAN, z.s.Barbora LACINOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Alžběta ČÍŽKOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavBarbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Michaela SCHMIEDOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Bc. Regina PLAŠILOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Sabina KŘÍŽOVÁSportovní klub Mates´S
Kata jednotlivci, Junioři
Jáchym HOŘÁKKESL RYU Shotokan z.s.Václav PLECERTJ Karate České BudějoviceDavid STÁREKKarate Klub Jeseník o.s.Tomáš KNÁPEKTARO KAN, z.s.Jaromír LÁCHAFight Club České BudějoviceDavid KAVALÍRKARATE SPORT RELAX z.s.Marek AVRAMČEVKARATE TYGR SHOTOKANJiří BOHÁČSK Karate Shotokan NeratoviceAdam KŘIVKASVČ DOMEČEK BrnoMatěj ŘÍHAGRYF z.s.Oliver SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘFilip FILIPIKarate Lions Pardubice o.s.
Kata jednotlivci, Juniorky
Dominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Barbora LACINOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Michaela CYRANYTJ Auto Škoda Mladá BoleslavBarbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Kristína BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYKarolína NÝVLTOVÁSPORT UNION, z. s.Terezie JAŇOUROVÁKobra KladnoMichaela SCHMIEDOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Linda SPANILÁKarate Vision PrahaVeronika TRÁVNIKOVÁKarate Vision PrahaVeronika HRŮZOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adéla MEHICKarate Vision Praha
Kata jednotlivci, Dorostenci
Luboš HRAZDÍRKESL RYU Shotokan z.s.Filip SMUTNÝKESL RYU Shotokan z.s.Vít MASAŘKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.David MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s.Martin PŘECHSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYViktor GALLŠSK karate KarvináDaniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceJan PAJKRTSK karate Dragon DDM NeratoviceJakub KISSKarate Klub ChodovDavid POSOLDAKarate Klub Jeseník o.s.Alexandr MAZMANOVKarate Club Dragons Rosice z.s.Jakub KRAUSZSportovní klub Keiko-ryu Shotokan
Kata jednotlivci, Dorostenky
Barbora VESELÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanVeronika JŮZOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Nikola BERKOVÁTJ Karate České BudějoviceSimona HLAVÁČKOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavAdéla ŠINEROVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z. s.Nikola CHYBÍKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANMichaela KALINOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceAneta ZÍTKOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceTereza VAŠÍČKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Kateřina MOTLOVÁŠkola bojových umění NaramaVendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecŽaneta JANTAČOVÁKARATE TEAM KCK LetohradDenisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceElena PEŠANOVÁKarate Klub ChodovAnna FALTOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z. s.
Kata jednotlivci, Starší žáci
Matyáš KLOUBEKKESL RYU Shotokan z.s.Filip POHLTARO KAN, z.s.Kryštof RUŽABUDO Plzeň z.s.Luděk MELICHShotokan karate dó TJ SadskáJakub HRADSKÝKobra KladnoTomáš NECHYBASKP karate PísekŠtěpán ZÝKAFight Club České BudějoviceRené PASKERKARATE TYGR SHOTOKANGallen-Darren PATERSONKarate klub LICHNICE, z.s.Daniel NEVRKLASK Karate Shotokan LiberecTomáš VACEKSK Karate Shotokan LiberecVladimír FAFEKSK karate Dragon DDM NeratoviceBruno ČÁSLAVAKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Adam CHVOSTABUDO ŠKOLA KK PÍSEKMichael VLČEKSPORT UNION, z. s.Jakub KLIMEŠSK Jihlava
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Viktorie HOŠKOVÁTJ Karate České BudějoviceAndrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceMagdaléna TRTÍKOVÁKarate Klub KyjovEva OTRUBOVÁKarate Klub Jeseník o.s.Mira BUČKOVÁFight Club České BudějoviceAnika DRAHEIMOVÁBUDO Plzeň z.s.Amálie ONDROUŠKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANNicole MICHALICOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Beata REGULIOVÁKarate Spartak VrchlabíBarbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Klára FRANCOVÁSK Karate Shotokan LiberecAnna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan LiberecKlára MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan LiberecRozálie HORADOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceAndrea ŠVRČKOVÁKarate DDM Český TěšínNikola DOUŠOVÁSPORT UNION, z. s.Kateřina GREGŮRKOVÁKODOKAI BRNO z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci 10-11
Matyáš HOUSKASportovní klub Keiko-ryu ShotokanJakub FLOREKFight Club České BudějovicePřemysl ČAREKFight Club České BudějoviceKarel BLAŽEJShotokan karate dó TJ SadskáJakub ŽLÁBEKSKP karate PísekAlex KOZUBALKARATE TYGR SHOTOKANDaniel VAŠEKKARATE TYGR SHOTOKANIgor LAŠTŮVKAOddíl karate TJ Slavia KroměřížDavid KASTLKarate Klub Tygr Karlovy VaryLukáš KASTLKarate Klub Tygr Karlovy VaryTobias NAGYŠkola bojových umění NaramaOndřej BEDNÁŘTJ Karate České BudějoviceMatyáš JANSASK Karate Shotokan LiberecDaniel KOLÁŘSK Karate Shotokan LiberecMartin JAVANSKÝSport Club Flair o.s.Jakub MACHÁČEKKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon TeamViktor STEGERTJ Jiskra Havl. Brod - oddíl Okinawa Karate a KobudoOndřej NÁHLÍKKARATE TEAM KCK LetohradFilip HANÁČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Daniel DUBKarate Klub Tygr Karlovy VaryAdam ŠMEJKALSPORT UNION, z. s.Štěpán NILAŠKODOKAI BRNO z.s.Ondřej HAŠAOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 10-11
Barbora ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Anička KOLAŘÍKOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanAdéla MAREČKOVÁTJ Karate České BudějoviceMarie PRIGLOVÁFight Club České BudějoviceMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceBarbora VACHOUTOVÁSKP karate PísekAdéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z. s.Elen KOZLOVÁSPORT UNION, z. s.Lucie PETRUŠKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANAneta BIDRMANOVÁHAKUBA Karate OstravaMichaela VÁLKOVÁHAKUBA Karate OstravaLucy HRDLIČKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryVanesa MAJBOVÁSK Karate Shotokan LiberecAnna NOSÁLKOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavAnna LIŠKOVÁSKBU Trutnov, z. s.Marie PULDOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Eliška POKORNÁChampions team - ChodovKateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovNatálie SUCHÁSK JihlavaMichaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci 7-9
Mikuláš PATERKESL RYU Shotokan z.s.Libor MATOUŠEKTJ Karate České BudějoviceDamián MOKRÁČEKTJ Karate České BudějoviceMartin DVOŘÁKFight Club České BudějoviceTadeáš BÍNAFight Club České BudějoviceDavid HOLEŠOVYŠSKP karate PísekOndřej BAREŠKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaMatěj UHÝREKTJ Baník Příbram - KarateLukáš DOBROZEMSKÝKARATE TYGR SHOTOKANMarek JALŮVKAKARATE TYGR SHOTOKANAdam RAUŠEROddíl karate TJ Slavia KroměřížSebastian NOŠTINSKÝHAKUBA Karate OstravaKristián SYSELKarate Klub Tygr Karlovy VaryŠimon HARVILKOSK Karate Shotokan LiberecFilip HORŇÁKSK Karate Shotokan LiberecRichard DEVÁTÝSK Karate Shotokan LiberecBenjamin HARRIESKarate Vision PrahaDavid ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon TeamVáclav DUDLKarate Klub Tygr Karlovy VaryJan JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan KŘESÁLEKKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Dominik TRUBIÁNSKÝShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaMatyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Filip BARTŮŠEKSK Jihlava
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 7-9
Valentýna HRAZDÍROVÁKESL RYU Shotokan z.s.Veronika REŠOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Hana BATYSTOVÁTJ Karate České BudějoviceLucie KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceViktorie SEKANINOVÁKarate Klub Jeseník o.s.Markéta KLEWAROVÁFight Club České BudějoviceLucie BUKOVSKÁFight Club České BudějoviceKateřina NOVÁKOVÁSKP karate PísekMartina RAJNOCHOVÁUSK Slavia LiberecSylva HAVLÍČKOVÁKarate Spartak VrchlabíNela ŘEHOVÁHAKUBA Karate OstravaJana HLOUŠKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemKarolína FRANCOVÁKarate-Do Shotokan-ryu SokolovTaisia BIRIUCOVÁSK Karate Shotokan LiberecEliška MALÁSK Karate Shotokan LiberecNela RAJTROVÁSK Karate Shotokan LiberecSofia MAZURGRYF z.s.Veronika-Anna ZÁZVORKOVÁTJ Jiskra Havl. Brod - oddíl Okinawa Karate a KobudoEliška DOSTÁLOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karate
Kata jednotlivci, Muži U21
Milan ZÍTKOSHOBU AcademyTomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.Jaroslav OLŠÁKTARO KAN, z.s.Matteo TAMBORLANITARO KAN, z.s.Dominik BARTUŠKASKP karate PísekMilan ŠOLTYSSK Karate Shotokan NeratoviceTomáš BUZEKBUDO ŠKOLA KK PÍSEKJaroslav VLČEKSK Karate Shotokan LiberecDavid LESK karate Dragon DDM NeratoviceMatouš PECHARKarate Vision PrahaDominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Libor PODROUŽEKKESL RYU Shotokan z.s.
Kata jednotlivci, Ženy U21
Zuzana AUGUSTINOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Nikola JŮZOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Dora BLECHOVÁSHOBU AcademySára JEŠETOVÁSHOBU AcademySabina KŘÍŽOVÁSportovní klub Mates´SAneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Sabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Alžběta ČÍŽKOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavBarbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata jednotlivci, Masters muži 50+
Karel KESLKESL RYU Shotokan z.s.Ing. Václav PLECERTJ Karate České BudějoviceJosef SOUKUPUSK Slavia LiberecPetr PAZDERKATJ Baník Příbram - KarateBc Ladislav MAREŠTJ Auto Škoda Mladá BoleslavMgr. Pavel KRÁTKÝKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Masters muži, BRH
Radomír DOMINTJ Karate České BudějoviceJiří KÁBRTSKMP PrahaMartin PŠENIČKASKMP PrahaPetr PAZDERKATJ Baník Příbram - KarateIng. Jiří ŠÍRKarate Klub Tygr Karlovy VaryJan KLEMÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Jan MORAVECTJ KARATE PrahaAleš HROMÁDKOTJ KARATE PrahaMiloš KASALUSK Slavia LiberecJosef SOUKUPUSK Slavia Liberec
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -60 kg
Libor PODROUŽEKKESL RYU Shotokan z.s.Marek POHANKASPORTOVNÍ KLUB NAKAMA SHOTOKANFilip DITTRICHGRYF z.s.Petr RICHTERKarate Vision PrahaJan MALÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -67 kg
Marek ANDRAŠITJ Baník Příbram - KarateTomáš GABRIELTJ Karate České BudějoviceDominik MIKULATJ Karate České BudějoviceJan KOUDELKAFight Club České BudějoviceJiří ČÍŽEKFight Club České BudějoviceRoman ŠANTROCHKarate Spartak VrchlabíIng. Jiří ŠÍRKarate Klub Tygr Karlovy VaryJan ROLLERTJ KARATE PrahaVojtěch BOHÁČGRYF z.s.Tomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -75 kg
Vojtěch KOČÍTJ Karate České BudějoviceDominik SZALAYTJ Karate České BudějoviceChristian MORCILLO-GALLARDOSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jan-Dominik KUBEŠFight Club České BudějoviceJosef PACOVSKÝSK Karate Shotokan NeratoviceOndřej KOŠŤÁLSK Karate Shotokan LiberecSilvestr MATOCHAŠSK karate KarvináJan BOHÁČSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Petr FELCMANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Dominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Ing. Ondřej CHARVÁTKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -84 kg
Jindřich PILMANNKESL RYU Shotokan z.s.Jiří KRYCHFight Club České BudějoviceNikolaj VELEŠKOTJ Karate České BudějoviceVítězslav FRONKSK JISKRA DOMAŽLICE
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), +84 kg
Tomáš HERMANNTJ Karate České BudějoviceJan KOČÍTJ Karate České BudějoviceLukáš KOTLÍKSK KAMIWAZA KARATE z.s.Radek MARCÍNTJ Karate České BudějoviceJan KLIMEŠKARATE SPORT RELAX z.s.Jan KALAMENSPORT UNION, z. s.Jakub FOŘTKarate Klub Tygr Karlovy VaryTomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.Petr URBANECKarate klub LICHNICE, z.s.Jiří MLÍKACobra Ryu Strakonice z.s.Jan PAULÍKSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), BRH
Jindřich PILMANNKESL RYU Shotokan z.s.Tomáš HERMANNTJ Karate České BudějoviceJan KOČÍTJ Karate České BudějoviceDominik MIKULATJ Karate České BudějoviceDominik SZALAYTJ Karate České BudějoviceJiří KRYCHFight Club České BudějoviceJan KOUDELKAFight Club České BudějoviceJan KALAMENSPORT UNION, z. s.Petr URBANECKarate klub LICHNICE, z.s.Tomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.Jiří MLÍKACobra Ryu Strakonice z.s.Petr FELCMANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -50 kg
Adriana CRHONKOVÁTJ Karate České BudějoviceNikola KOSINOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Pavla MEZZEIOVÁChampions team - Chodov
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -55 kg
Monika BURGEROVÁTJ Karate České BudějoviceLucie KÖPPELOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceMonika SEDLÁČKOVÁKarate Spartak VrchlabíLucie TRNKOVÁKarate Vision Praha
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -61 kg
Adéla LEHEČKOVÁKarate klub Slovan Ústí nad LabemAnna PROTSENKOTJ Karate České BudějoviceLucie VEITHOVÁTJ Karate České BudějovicePetra VÁVROVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Viktorie BISCHOFOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryLenka JŮZOVÁKaratedo Němčice
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -68 kg
Simona FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Bc. Regina PLAŠILOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Barbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jana VRBATOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Hana STRAKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Edita HOLUBOVÁKarate Horažďovice
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), +68 kg
Kateřina SEDLÁČKOVÁTJ Baník Příbram - KarateLenka ROUDNICKÁFight Club České BudějoviceNela PELÁNKOVÁSVČ DOMEČEK BrnoHana DOSTÁLOVÁSK Karate Shotokan LiberecMgr. Petra PUNNEROVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Bc. Veronika ŘEŽÁBKOVÁSK JISKRA DOMAŽLICE
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), BRH
Monika BURGEROVÁTJ Karate České BudějoviceAdriana CRHONKOVÁTJ Karate České BudějoviceLucie VEITHOVÁTJ Karate České BudějoviceKateřina SEDLÁČKOVÁTJ Baník Příbram - KarateLenka JŮZOVÁKaratedo NěmčiceNela PELÁNKOVÁSVČ DOMEČEK BrnoHana DOSTÁLOVÁSK Karate Shotokan LiberecBc. Regina PLAŠILOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Hana STRAKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Lucie TRNKOVÁKarate Vision PrahaAdéla LEHEČKOVÁKarate klub Slovan Ústí nad LabemEdita HOLUBOVÁKarate Horažďovice
Kumite jednotlivci, Junioři, -55 kg
Tomáš MARUŠKATJ Karate České BudějoviceDavid SCHACHERLTJ Karate České BudějoviceErik ŠINDELÁŘCobra Ryu Strakonice z.s.Arnošt RAZIMASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ
Kumite jednotlivci, Junioři, -61 kg
Václav PLECERTJ Karate České BudějoviceMarián OLŠAVSKÝSK Karate Ústí nad OrlicíPetr PODRÁBSKÝSPORT UNION, z. s.Daniel DRÁBEKSPORT UNION, z. s.Michal JAKOUBEKSPORT UNION, z. s.Filip KOVAŘÍKRed Dragon TeamPavel TRLIČÍKKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, -68 kg
Jan KUBALATJ Baník Příbram - KaratePřemysl BENHÁKTJ Karate České BudějoviceJan RACEKTJ Karate České BudějoviceMartin VOLDŘICHTJ Karate České BudějoviceŠimon HONSŮSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jaromír LÁCHAFight Club České BudějoviceAdam KŘIVKASVČ DOMEČEK BrnoRadek NETOLICKÝOddíl karate HlinskoMatěj ŠTĚPÁNGRYF z.s.Jindřich STILLERKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Ján MATEJKAKarate Vision PrahaJakub MATEJKAKarate Vision PrahaAntonín NOVÁKChampions team - ChodovMatěj ZUZÁNEKGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, -76 kg
Daniel ČERVENKATJ Karate České BudějoviceFilip ČERNÍKShotokan karate dó TJ SadskáDavid KAVALÍRKARATE SPORT RELAX z.s.Ondřej HRDLIČKASPORT UNION, z. s.Maroš TARANKarate Spartak VrchlabíVojtěch BOURAGRYF z.s.Cyril POPEKKarate Vision PrahaPetr MATOUŠŮTJ Jiskra Havl. Brod - oddíl Okinawa Karate a KobudoDavid WHEELERTJ Horní Měcholupy, oddíl karateAlbert VACEKKARATE TEAM KCK LetohradMartin DOUBEKBUDO ŠKOLA KK PÍSEK
Kumite jednotlivci, Junioři, +76 kg
Jáchym HOŘÁKKESL RYU Shotokan z.s.Tomáš DĚDTJ Karate České BudějoviceDavid LÍNSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jiří BOHÁČSK Karate Shotokan NeratoviceTomáš LIPOWSKIŠSK karate KarvináDominik MAJERASKBU Trutnov, z. s.Jan HYKŠKarate Vision PrahaMatyáš SOUKUPSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘOliver SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ
Kumite jednotlivci, Juniorky, -53 kg
Klára JÁNOVÁTJ Karate České BudějoviceMichaela ŠOLCOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Šárka KLEČKOVÁFight Club České BudějoviceKristýna TESAŘOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYVeronika KONÁŠOVÁSPORT UNION, z. s.Petra NAVRÁTILOVÁKarate Klub Kyjov
Kumite jednotlivci, Juniorky, -59 kg
Klára HALODOVÁTJ Karate České BudějoviceDominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Nela DUŠÁKOVÁFight Club České BudějoviceGabriela KRUŽÍKOVÁTJ karate TřebíčKristína BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYKateřina PROCHÁZKOVÁSPORT UNION, z. s.Lucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky, +59 kg
Erika HUBKOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Aneta RŮŽIČKOVÁTJ Karate České BudějoviceBarbora LACINOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Barbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Anna KAŠPAROVÁKarate-do Litomyšl, z.s.Magdalena TUŠLOVÁFight Club České BudějoviceBarbora FARKASOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryAnna-Marie WAGNEROVÁSKBU Trutnov, z. s.Veronika HRŮZOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘVeronika JAKUBŮChampions team - ChodovEva RADOVÁKarate Horažďovice
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -52 kg
Petr PELIKÁNTJ Karate České BudějoviceRon SIEGERShotokan karate dó TJ SadskáJakub SCHÁNILECSKP karate PísekDominik SMOLASKP karate PísekJonáš RYBÁKFight Club České BudějoviceMartin DRÁBEKSPORT UNION, z. s.Filip EXNARKarate Spartak VrchlabíMichal ONDRÁČEKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateDaniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceDaniel CHODKarate Klub ChodovAleksandar ŠEŠLIJATJ Horní Měcholupy, oddíl karateDaniel HNYKKarate Spartak Vrchlabí
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -57 kg
Luboš HRAZDÍRKESL RYU Shotokan z.s.Filip KRIŠALShotokan karate dó TJ SadskáMartin HANÁKTJ karate TřebíčAdam VRBAKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaJáchym TINAVSKÝFight Club České BudějoviceTomáš KOZLÍKSK Karate Shotokan NeratoviceOndřej PELEŠKAKaratedo NěmčiceJan KOLANKIEWICZKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMax FIALASK Karate Shotokan LiberecTomáš SOPČÁKKARATE TEAM KCK LetohradTomáš DITTRICHGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -63 kg
Martin KOČÁREKSportovní klub Karate MostDavid BUKOVSKÝSK KAMIWAZA KARATE z.s.Dominik KOČANDRLEFight Club České BudějoviceMichal VONDRÁŠEKSKP karate PísekVojtěch ZRNAFight Club České BudějoviceAdam ZRZAVECKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMatyáš MALÝSK Karate Shotokan LiberecVáclav CHUDOBAGRYF z.s.Alexandr MAZMANOVKarate Club Dragons Rosice z.s.Lukáš JENKNERTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -70 kg
Markos HERNANDEZKarate Klub Jeseník o.s.Martin BEDNÁŘFight Club České BudějoviceJan-Ladislav LÁCTJ Baník Příbram - KarateViktor MILLERKobra KladnoMichal ZEMEKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateDavid SKOPECKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemViktor GALLŠSK karate KarvináNikolas BADURAŠSK karate KarvináJakub KISSKarate Klub ChodovDominik KREJČÍSKBU Trutnov, z. s.Gleb EREMENKORed Dragon TeamVáclav VITOŇSK JISKRA DOMAŽLICEOndřej HAVLÍČEKKarate Spartak VrchlabíDan PELÁNEKSVČ DOMEČEK BrnoOndřej SLAVÍKKarate Horažďovice
Kumite jednotlivci, Dorostenci, +70 kg
David POSOLDAKarate Klub Jeseník o.s.Vojtěch PROCHÁZKAShotokan karate dó TJ SadskáOndřej BOSÁKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYJan PROKOPKarate Klub Tygr Karlovy VaryDaniel NOVÝKARATE TEAM KCK LetohradDavid SOBĚSLAVSKÝSK karate Dragon DDM NeratoviceLukáš CYPRIÁNGRYF z.s.František CHUDOBAGRYF z.s.Petr ŠKALDAKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Šimon LEVSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘVojtěch DAVIDKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJaroslav RADAKarate Horažďovice
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -47 kg
Hana KUČEROVÁTJ Karate České BudějoviceAdéla PRŮCHOVÁTJ Karate České BudějoviceLucie ČONDLOVÁFight Club České BudějoviceAdéla ŠINEROVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Eliška VAŠKOVÁFight Club České BudějoviceMichaela KALINOVÁSK Karate Shotokan NeratovicePatricie PAŽINOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryDenisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceAnna FALTOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Andrea GALOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karate
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -54 kg
Nikola BERKOVÁTJ Karate České BudějoviceNela OSOUCHOVÁTJ Karate České BudějoviceSára SVOBODOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Barbora DVOŘÁKOVÁFight Club České BudějoviceBianka MACHOVÁFight Club České BudějoviceTereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z. s.Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z. s.Aneta ZÍTKOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceJamaica KINDLOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryVendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecAdéla KRÁTKÁKARATE TEAM KCK LetohradAlena ZDRÁHALOVÁKarate Klub ChodovTereza KARBANOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateLucie HRDINOVÁKARATE TEAM KCK LetohradAdela NOVÁKOVÁTJ karate Třebíč
Kumite jednotlivci, Dorostenky, +54 kg
Klára FICHNOVÁTJ Baník Příbram - KarateMartina ŠÁCHOVÁTJ Karate České BudějoviceŠárka MAKOVCOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Kateřina LITVÍKOVÁFight Club České BudějoviceViktorie VONDRŮFight Club České BudějoviceAneta ZÍTKOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceKateřina MOTLOVÁŠkola bojových umění NaramaTereza PLEVOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Anna HARRIESSK Karate Shotokan LiberecLucie HRDLIČKOVÁRed Dragon TeamMichaela SOUKUPOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMonika GREGOROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Kristýna HRUŠKOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateKristýna VAVRUŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Zuzana TEKELYChampions team - ChodovGabriela BERANOVÁOddíl karate HlinskoKateřina SOTONOVÁSPORT UNION, z. s.Nikola CHYBÍKOVÁKARATE TYGR SHOTOKAN
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -39 kg
David SMRČEKSportovní klub Karate MostMatyas FATKAFight Club České BudějoviceDan HAVLÍČEKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYŠtěpán ZÝKAFight Club České BudějoviceFilip BÍLEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Michal MICHÁLEKCobra Ryu Strakonice z.s.Miroslav PLUHAŘSK Karate Shotokan LiberecTomáš JANÁČEKOddíl karate HlinskoMatouš HÁJEKTJ Horní Měcholupy, oddíl karateVojta ANDRŠKESL RYU Shotokan z.s.Dan-Michael GELLÉRKARATE TYGR SHOTOKAN
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -45 kg
David ROTTERKarate Klub Jeseník o.s.Kryštof RUŽABUDO Plzeň z.s.Lukáš KADLECShotokan karate dó TJ SadskáHa DO-VINHTJ karate TřebíčTomáš NECHYBASKP karate PísekFilip ZÍDEKKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaNicolas OLŠAVSKÝSK Karate Ústí nad OrlicíMarek BÁZLERSPORT UNION, z. s.David JIROUŠKarate Spartak VrchlabíJan JIRAVAKarate Klub Tygr Karlovy VaryDavid CHAČATRJANTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateFilip NOVOTNÝSK Karate Shotokan LiberecTomáš VACEKSK Karate Shotokan LiberecŠtěpán HIRSCHAUKARATE KLUB KDYNĚ, z. s.Michal VOLDŘICHBUDO ŠKOLA KK PÍSEK
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -52 kg
Samuel TROJANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Matyáš HNYKSKP karate PísekOndřej RYCHLÝFight Club České BudějoviceFilip DOUBEKTJ Baník Příbram - KarateMichael VLČEKSPORT UNION, z. s.Jiří KREJCARSK Karate Shotokan NeratoviceRadek HOREHLEĎOddíl karate TJ Slavia KroměřížJakub SVAČINAFight Club České BudějoviceBohuslav DUŠEKKASR ŽAMBERKDaniel NEVRKLASK Karate Shotokan LiberecFrantišek MAREKKARATE TEAM KCK LetohradJakub MÜLLERKARATE TEAM KCK LetohradJan MÜLLERKARATE TEAM KCK LetohradMarek BOURAGRYF z.s.Jáchym ŠANDASKBU Trutnov, z. s.David HRABALKODOKAI BRNO z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -60 kg
David KLEWARFight Club České BudějoviceMartin BRYŠKASK Karate Ústí nad OrlicíLeoš VEDRALSK Karate Shotokan NeratoviceDavid ŠTYKSSK Karate Shotokan NeratoviceJan NEDĚLČEVKASR ŽAMBERKMatyáš BAKRLÍKSK Karate Shotokan LiberecAlex FIALASK Karate Shotokan LiberecMichal KESNERSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDaniel TRLIČÍKKarate Lions Pardubice o.s.Jakub MIKULEGRYF z.s.Jiří ENDRŠTChampions team - ChodovAlbert DŘÍMALKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Starší žáci, +60 kg
Jáchym BOČEKSK KAMIWAZA KARATE z.s.Antonín ŠTAINBRUCHSK KAMIWAZA KARATE z.s.Adam GREGŮREKKODOKAI BRNO z.s.Radek LÁCHAFight Club České BudějoviceBohouš SNOPEKFight Club České BudějoviceLukáš SIROTEKSK Karate Shotokan NeratoviceDaniel JÁCHYMKarate Spartak VrchlabíMartin ELIÁŠKarate Klub Tygr Karlovy VaryJan HORÁKChampions team - ChodovVojtěch VÁLEKShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -42 kg
Andrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceAnika DRAHEIMOVÁBUDO Plzeň z.s.Michaela MIGLOVÁFight Club České BudějoviceKarolína MARTÍNKOVÁFight Club České BudějoviceAneta KADLECOVÁFight Club České BudějoviceVeronika MIŠÁKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Beata REGULIOVÁKarate Spartak VrchlabíNikol ŠÍDOVÁKarate Spartak VrchlabíZdeňka POSLEDNÍŠkola bojových umění NaramaBarbora HURDÁLKOVÁSKBU Trutnov, z. s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -50 kg
Tereza JÁNOVÁTJ Karate České BudějoviceGabriela DĚREŠOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Mira BUČKOVÁFight Club České BudějoviceNatálie KRÁTKÁShotokan karate dó TJ SadskáEliška RYCHLÁFight Club České BudějoviceEliška VÁCLAVÍKOVÁFight Club České BudějoviceKateřina KONTROVÁSK Karate Shotokan NeratoviceVeronika JANŮSPORT UNION, z. s.Lenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z. s.Klára FRANCOVÁSK Karate Shotokan LiberecAnna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan LiberecKlára MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan LiberecLucie DEMČÁKOVÁSK Karate Shotokan LiberecAlžběta MRKVIČKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Karolína ŘEZNÍČKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Barbora KERBELOVÁChampions team - ChodovValentýna MACKOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Kateřina GREGŮRKOVÁKODOKAI BRNO z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, +50 kg
Natálie MACHOVÁTJ karate Nové HradyMonika KRUPIČKOVÁShotokan karate club LounyHana BĚLOVÁSKP karate PísekAneta STINKOVÁSKP karate PísekBarbora SOUKUPOVÁFight Club České BudějoviceMichaela ŠIDLOVÁFight Club České BudějoviceEliška GUBÍKOVÁSPORT UNION, z. s.Julie LINDNEROVÁSPORT UNION, z. s.Aljona DRAHANOVÁSPORT UNION, z. s.Anna LEVOVÁŠkola bojových umění NaramaBarbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Radka VLČKOVÁSK Karate Shotokan LiberecAdéla BEDNÁŘOVÁKARATE TEAM KCK LetohradPavla BEDNÁŘOVÁKARATE TEAM KCK LetohradNela CELAROVÁKARATE TEAM KCK LetohradPavlína ŠKALDOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Kateřina HEŘMANOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘVeronika ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Jakub PALUCHKarate Klub Jeseník o.s.Samuel VÍTEKFight Club České BudějoviceKimi ZITASPORT UNION, z. s.David KASTLKarate Klub Tygr Karlovy VaryLukáš KASTLKarate Klub Tygr Karlovy VaryMarián ZELENÝKarate klub LICHNICE, z.s.Jakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan LiberecMaxim BREZOVARSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘOndřej NÁHLÍKKARATE TEAM KCK LetohradAdam KŘESINABUDO ŠKOLA KK PÍSEK
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Adam NEJEDLÝTJ Karate České BudějoviceDaniel STRÁNSKÝTJ Karate České BudějoviceOndřej BEDNÁŘTJ Karate České BudějoviceKarel BLAŽEJShotokan karate dó TJ SadskáDaniel VAŠEKKARATE TYGR SHOTOKANJan BEDNÁŘSPORT UNION, z. s.Adam ŠMEJKALSPORT UNION, z. s.Tobias NAGYŠkola bojových umění NaramaVojtěch DUŠEKKASR ŽAMBERKMatyáš JANSASK Karate Shotokan LiberecVít KITTNERSK Karate Shotokan LiberecTadeáš ORSÁGSKBU Trutnov, z. s.Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon TeamOndřej HNILIČKASPORT UNION, z. s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Josef NĚMECTJ Karate České BudějoviceMilan VOPÁLKASK KAMIWAZA KARATE z.s.Richard HAVELKASK KAMIWAZA KARATE z.s.Martin KUTLÁKFight Club České BudějoviceMatěj KORYTARFight Club České BudějoviceJaroslav ŠEBESTAFight Club České BudějoviceAdam UHÝREKTJ Baník Příbram - KarateTomáš VINNIČENKOSK KAMIWAZA KARATE z.s.Michal POLÁKSPORT UNION, z. s.Daniel DUBKarate Klub Tygr Karlovy VaryJakub KLEMÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Václav LEHKÝKarate klub LICHNICE, z.s.Vojtěch VAŠÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Damián KYUSTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateDaniel KOLÁŘSK Karate Shotokan LiberecKrisian YORDANOVKARATE KLUB KDYNĚ, z. s.Jakub ŠOLÍNKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Filip HANÁČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jan ČÁSTKAKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Vojtěch KREJČÍSK KAMIWAZA KARATE z.s.Nikita BOČKOVSK KAMIWAZA KARATE z.s.Lukáš JELÍNEKFight Club České BudějoviceMartin DUCHOŇFight Club České BudějoviceMatyáš JURÍKFight Club České BudějoviceJakub FLOREKFight Club České BudějovicePřemysl ČAREKFight Club České BudějoviceJakub HASANShotokan karate dó TJ SadskáJan ŠMÍDKarate klub LICHNICE, z.s.Pavel KRÁTKÝKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch MERHULÍKKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jiří VRBAChampions team - ChodovJan ŠULCKARATE TEAM KCK LetohradMartin LÁCHAFight Club České BudějoviceOndřej FILIPGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Valentina VÍTŮTJ Karate České BudějoviceMarie PRIGLOVÁFight Club České BudějoviceBarbora VACHOUTOVÁSKP karate PísekMiroslava VOKATÁSKP karate PísekLucie PATEROVÁKESL RYU Shotokan z.s.Adéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z. s.Lucy HRDLIČKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryAneta SCHLEIFEROVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemEliška POKORNÁChampions team - Chodov
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -42 kg
Adéla MARKOVÁTJ Karate České BudějoviceMagdalena FRYDRYCHOVÁFight Club České BudějoviceNela ROSVALDOVÁFight Club České BudějoviceMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceEliška KRÁLÍKOVÁSKP karate PísekViktorka MAŠKOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceAdéla ŠANTROCHOVÁKarate Spartak VrchlabíMichaela VÁLKOVÁHAKUBA Karate OstravaLinda BÍLÁSK Karate Shotokan LiberecVanesa MAJBOVÁSK Karate Shotokan LiberecMichaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s.Eliška JAVANSKÁSport Club Flair o.s.Eliška KUDRNOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAmélie KOUTECKÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateMarie PULDOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Nela MRÁZOVÁKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, +42 kg
Barbora ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Vanesa DANDOVÁTJ Karate České BudějoviceVanessa OSOUCHOVÁTJ Karate České BudějoviceLaura POHANKOVÁTJ Karate České BudějoviceAmálie HAKOVÁFight Club České BudějoviceEma TINAVSKÁFight Club České BudějoviceElen KOZLOVÁSPORT UNION, z. s.Natálie DUŠKOVÁKARATE TEAM KCK LetohradNela HALTMAROVÁKARATE TEAM KCK LetohradSára STEJSKALOVÁKARATE TEAM KCK LetohradKateřina ŠTECOVÁChampions team - ChodovKristýna VAŠÍČKOVÁChampions team - ChodovKarina DENČYLJAKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -27 kg
Martin ENEVFight Club České BudějoviceMarek BERÁNEKFight Club České BudějoviceIgor HURBANTJ karate TřebíčDavid ŠIMOTAFight Club České BudějoviceJakub ŠUBAFight Club České BudějoviceMatyáš BROŽKarate Klub Tygr Karlovy VaryŠimon HARVILKOSK Karate Shotokan LiberecFilip HAVRÁNEKSK Karate Shotokan LiberecDavid ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon TeamJosef MACEKRed Dragon TeamLukáš SYSELKarate Klub Tygr Karlovy VaryFilip NEVRKLASK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -32 kg
Libor MATOUŠEKTJ Karate České BudějoviceMarek SUCHÝTJ Karate České BudějoviceDavid MACHOTJ karate Nové HradyTadeáš BÍNAFight Club České BudějoviceTomáš VONDRÁŠEKSKP karate PísekLukáš DOBROZEMSKÝKARATE TYGR SHOTOKANPetr KIPRÝFight Club České BudějoviceFilip HORŇÁKSK Karate Shotokan LiberecViktor EMANUELRed Dragon TeamSean-Edvin CLIFTONKarate ČernošiceMatěj KLÍMAKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, +32 kg
Damián MOKRÁČEKTJ Karate České BudějoviceDaniel PRAŽÁKTJ Karate České BudějoviceMartin DVOŘÁKFight Club České BudějoviceJan BĚLESKP karate PísekDavid HOLEŠOVYŠSKP karate PísekVáclav DUDLKarate Klub Tygr Karlovy VaryKristián SYSELKarate Klub Tygr Karlovy VaryMatěj UHÝREKTJ Baník Příbram - KarateDominik FALTUSSK Karate Shotokan LiberecRichard DEVÁTÝSK Karate Shotokan LiberecMartin PALANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Josef KOLAŘÍKSKP karate Písek
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, -30 kg
Štěpánka KREJČÍSK KAMIWAZA KARATE z.s.Linda PAVLASOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Viktorie SEKANINOVÁKarate Klub Jeseník o.s.Markéta KLEWAROVÁFight Club České BudějoviceSára KADLECOVÁFight Club České BudějoviceLucie BUKOVSKÁFight Club České BudějoviceSilva TROBOLOVÁTJ Karate České BudějoviceKateřina NOVÁKOVÁSKP karate PísekKlaudie PEXOVÁFight Club České BudějoviceTaisia BIRIUCOVÁSK Karate Shotokan LiberecEma KUBEČKOVÁSK Karate Shotokan LiberecNela JEŘÁBKOVÁTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, +30 kg
Hana BATYSTOVÁTJ Karate České BudějoviceKarolína MARCÍNOVÁTJ Karate České BudějoviceNela POSKEROVÁKarate Klub Jeseník o.s.Anna FRANKOVÁFight Club České BudějoviceVěra VACHTOVÁFight Club České BudějoviceSylva HAVLÍČKOVÁKarate Spartak VrchlabíSimona LAVIČKOVÁFight Club České BudějoviceNela KRAJČOVIČOVÁSK Karate Shotokan LiberecNela RAJTROVÁSK Karate Shotokan LiberecMilena GREGORCOVÁRed Dragon TeamAnna POLÁKOVÁRed Dragon TeamLucie MALENOVÁKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Kumite jednotlivci, Muži U21, -60 kg
Štěpán CHVÁTALBUDO ŠKOLA KK PÍSEKDavid LESK karate Dragon DDM NeratovicePetr RICHTERKarate Vision PrahaJan MALÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži U21, -67 kg
Marek ANDRAŠITJ Baník Příbram - KarateTomáš GABRIELTJ Karate České BudějoviceDominik MIKULATJ Karate České BudějoviceJiří ČÍŽEKFight Club České BudějoviceRoman ŠANTROCHKarate Spartak VrchlabíVojtěch BOHÁČGRYF z.s.Tomáš NOVÁKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži U21, -75 kg
Jakub SLANAŘKESL RYU Shotokan z.s.Dominik SZALAYTJ Karate České BudějoviceJaroslav OLŠÁKTARO KAN, z.s.Jan-Dominik KUBEŠFight Club České BudějoviceOndřej HNATFight Club České BudějoviceTomáš GROSSTJ karate TřebíčTomáš BUZEKBUDO ŠKOLA KK PÍSEKOndřej KOŠŤÁLSK Karate Shotokan LiberecDominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži U21, -84 kg
Jiří KRYCHFight Club České BudějoviceMiloš HOLUBSPORT UNION, z. s.Jakub STUDENÝSK Karate Shotokan NeratoviceJakub SZEWIECZEKKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Kumite jednotlivci, Muži U21, +84 kg
Lukáš KOTLÍKSK KAMIWAZA KARATE z.s.Hoan-Than HUNGFight Club České BudějoviceDaniel MIKULKAKarate klub Spektra PrahaTomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.Petr URBANECKarate klub LICHNICE, z.s.Jiří MLÍKACobra Ryu Strakonice z.s.David ULVRKarate Vision PrahaMarton LOZSISPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ
Kumite jednotlivci, Ženy U21, -50 kg
Adriana CRHONKOVÁTJ Karate České BudějoviceNikola KOSINOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy U21, -55 kg
Monika BURGEROVÁTJ Karate České BudějoviceMonika SEDLÁČKOVÁKarate Spartak Vrchlabí
Kumite jednotlivci, Ženy U21, -61 kg
Anna PROTSENKOTJ Karate České BudějoviceSabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Petra VÁVROVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Viktorie BISCHOFOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryKarolína STILLEROVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy U21, -68 kg
Aneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Barbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jana VRBATOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy U21, +68 kg
Lenka ROUDNICKÁFight Club České BudějoviceNela PELÁNKOVÁSVČ DOMEČEK Brno
Kata tým, Muži (senioři)
Ing. Ondřej CHARVÁTKarate Lions Pardubice o.s. [Karate Lions Pardubice]Ondřej KNÍŽEKSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec]Petr PLAČEKSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec]Borek JÍZDNÝSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec]Michal ŠOLCTJ KARATE Praha [TJ KARATE PRAHA]Jan ROLLERTJ KARATE Praha [TJ KARATE PRAHA]Jan MORAVECTJ KARATE Praha [TJ KARATE PRAHA]
Kata tým, Ženy (seniorky)
Alžběta ČÍŽKOVÁTJ Auto Škoda Mladá Boleslav [Auto Škoda Mladá Boleslav]Michaela CYRANYTJ Auto Škoda Mladá Boleslav [Auto Škoda Mladá Boleslav]Dominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Goju-Ryu Brno]Aneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Goju-Ryu Brno]Sabina FORSTOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Goju-Ryu Brno]Barbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX]
Kata tým, Junioři
Daniel BREJCHASK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Jáchym TINAVSKÝFight Club České Budějovice [Fight club junioři kata]Jaromír LÁCHAFight Club České Budějovice [Fight club junioři kata]Adam KŘÍŽSK Karate Shotokan Neratovice [SK SHOTOKAN NERATOVICE junioři]Jiří BOHÁČSK Karate Shotokan Neratovice [SK SHOTOKAN NERATOVICE junioři]Jakub DRÁPALÍKSK Karate Shotokan Neratovice [SK SHOTOKAN NERATOVICE junioři]David MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX]Jakub VAVŘINČÍKKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX]Sodkherlen ULZIIORSHIKHKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX]Nikolas BADURAŠSK karate Karviná [ŠSK karate Karviná]
Kata tým, Juniorky
Denisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Lucie ČONDLOVÁFight Club České Budějovice [Fight club juniorky]Magdalena TUŠLOVÁFight Club České Budějovice [Fight club juniorky]Veronika TRÁVNIKOVÁKarate Vision Praha [Karate Vision]Tereza VAŠÍČKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. [Kata tým šin-mu Hodonín juniorky]Michaela KALINOVÁSK Karate Shotokan Neratovice [SK SHOTOKAN NERATOVICE juniorky]Veronika MAŠKOVÁSK Karate Shotokan Neratovice [SK SHOTOKAN NERATOVICE juniorky]Aneta ZÍTKOVÁSK Karate Shotokan Neratovice [SK SHOTOKAN NERATOVICE juniorky]Nikola BERKOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kata tým, ml. žáci
Marek CHURAVÝSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Tadeáš BÍNAFight Club České Budějovice [Fight club Ml.žáci]Samuel VÍTEKFight Club České Budějovice [Fight club Ml.žáci]Karel BUREŠKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Kamura Ústí n.L.]Daniel DUBKarate Klub Tygr Karlovy Vary [KK Tygr Karlovy Vary]David KASTLKarate Klub Tygr Karlovy Vary [KK Tygr Karlovy Vary]Lukáš KASTLKarate Klub Tygr Karlovy Vary [KK Tygr Karlovy Vary]Filip HORŇÁKSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A (Harvilko, Horňák, Jízdný)]Jakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A (Harvilko, Horňák, Jízdný)]Šimon HARVILKOSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A (Harvilko, Horňák, Jízdný)]Damián MOKRÁČEKTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]Dominik STRÁNSKÝTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - B]David BERKATJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - D]Libor MATOUŠEKTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - E]
Kata tým, ml. žákyně
Marie PRIGLOVÁFight Club České Budějovice [Fight club Ml.žákyně]Amálie HAKOVÁFight Club České Budějovice [Fight club Ml.žákyně]Lucie BUKOVSKÁFight Club České Budějovice [Fight club Ml.žákyně]Jana HLOUŠKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Kamura Ústí n.L.]Taisia BIRIUCOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A (Biriucová, Rajtrová, Majbová)]Nela RAJTROVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A (Biriucová, Rajtrová, Majbová)]Vanesa MAJBOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A (Biriucová, Rajtrová, Majbová)]Eliška MALÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B (Krajčovičová, Kubečková, Malá)]Ema KUBEČKOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B (Krajčovičová, Kubečková, Malá)]Nela KRAJČOVIČOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B (Krajčovičová, Kubečková, Malá)]Beáta BEEROVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]Hana BATYSTOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - B]
Kata tým, st. žáci
Vladimír FAFEKSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]David KLEWARFight Club České Budějovice [Fight club St.žáci A]Jakub FLOREKFight Club České Budějovice [Fight club St.žáci A]Přemysl ČAREKFight Club České Budějovice [Fight club St.žáci A]Matyas FATKAFight Club České Budějovice [Fight club St.žáci B]Martin DUCHOŇFight Club České Budějovice [Fight club St.žáci B]Filip FLAJŠINGERGRYF z.s. [GRYF Liberec]Marek FRINTAGRYF z.s. [GRYF Liberec]David VEDRALGRYF z.s. [GRYF Liberec]Bruno ČÁSLAVANIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Goju-Ryu Brno]Filip POHLNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Goju-Ryu Brno]Vojtěch SŮKALNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Goju-Ryu Brno]Leoš VEDRALSK Karate Shotokan Neratovice [SK SHOTOKAN NERATOVICE st. žáci]Lukáš SIROTEKSK Karate Shotokan Neratovice [SK SHOTOKAN NERATOVICE st. žáci]Jiří KREJCARSK Karate Shotokan Neratovice [SK SHOTOKAN NERATOVICE st. žáci]Vít KITTNERSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B (Kolář, Kittner, Jansa)]Daniel KOLÁŘSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B (Kolář, Kittner, Jansa)]Matyáš JANSASK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B (Kolář, Kittner, Jansa)]Jan BEDNÁŘSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION ÚSTÍ ZITA]Michal POLÁKSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION ÚSTÍ ZITA]Kimi ZITASPORT UNION, z. s. [SPORT UNION ÚSTÍ ZITA]Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon Team [Středočeský kraj]Adam NEJEDLÝTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kata tým, st. žákyně
Kristýna VAŠÍČKOVÁChampions team - Chodov [Champions team]Eliška POKORNÁChampions team - Chodov [Champions team]Michaela MEDOVÁFight Club České Budějovice [Fight club St.žákyně A]Mira BUČKOVÁFight Club České Budějovice [Fight club St.žákyně A]Nela ROSVALDOVÁFight Club České Budějovice [Fight club St.žákyně B]Eliška RYCHLÁFight Club České Budějovice [Fight club St.žákyně B]Eliška VÁCLAVÍKOVÁFight Club České Budějovice [Fight club St.žákyně B]Michaela MIGLOVÁFight Club České Budějovice [Fight club St.žákyně C]Karolína MARTÍNKOVÁFight Club České Budějovice [Fight club St.žákyně C]Michaela ŠIDLOVÁFight Club České Budějovice [Fight club St.žákyně C]Adéla POLANSKÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Kamura Ústí n.L.]Karolína ŘEZNÍČKOVÁKarate Lions Pardubice o.s. [Karate Lions Pardubice]Lucie BARTONÍČKOVÁSK Karate Shotokan Neratovice [SK SHOTOKAN NERATOVICE st. žákyně]Viktorka MAŠKOVÁSK Karate Shotokan Neratovice [SK SHOTOKAN NERATOVICE st. žákyně]Kateřina KONTROVÁSK Karate Shotokan Neratovice [SK SHOTOKAN NERATOVICE st. žákyně]Klára MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Francová, Harciníková, Muzikářová)]Klára FRANCOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Francová, Harciníková, Muzikářová)]Anna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Francová, Harciníková, Muzikářová)]Adéla ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX]
Kumite tým, Muži (senioři)
Jan-Dominik KUBEŠFight Club České Budějovice [Fight senioři]Jan KOUDELKAFight Club České Budějovice [Fight senioři]Jiří KRYCHFight Club České Budějovice [Fight senioři]Jan BOHÁČSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Dominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Petr FELCMANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Jan KOČÍTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]Jan ROLLERTJ KARATE Praha [TJ KARATE PRAHA]Petr ŠVARCTJ KARATE Praha [TJ KARATE PRAHA]Michal ŠOLCTJ KARATE Praha [TJ KARATE PRAHA]
Kumite tým, Ženy (seniorky)
Nela PELÁNKOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Goju-Ryu Brno]Sabina FORSTOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Goju-Ryu Brno]Simona FORSTOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Goju-Ryu Brno]Barbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Jana VRBATOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Lucie VEITHOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Junioři
Dominik MAJERASKBU Trutnov, z. s. [SKBU Trutnov]Daniel DRÁBEKSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Drábek]Petr PODRÁBSKÝSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Drábek]Ondřej HRDLIČKASPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Drábek]Martin VOLDŘICHTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]Václav PLECERTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - B]Ján MATEJKAKarate Vision Praha [Výběr hvězd]
Kumite tým, Juniorky
Magdalena TUŠLOVÁFight Club České Budějovice [Fight juniorky kumite]Radka DEJDAROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Lucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Veronika KONÁŠOVÁSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Ústí Konášová]Kateřina PROCHÁZKOVÁSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Ústí Konášová]Klára HALODOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Dorostenci
Jáchym TINAVSKÝFight Club České Budějovice [Fight dorostenci kumite]Martin BEDNÁŘFight Club České Budějovice [Fight dorostenci kumite]Dominik KOČANDRLEFight Club České Budějovice [Fight dorostenci kumite]Adam ZRZAVECKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Kamura Ústí n.L.]Martin FEIFIČŠSK karate Karviná [ŠSK karate Karviná]Nikolas BADURAŠSK karate Karviná [ŠSK karate Karviná]Filip KRIŠALShotokan karate dó TJ Sadská [TJ Sadská]Vojtěch PROCHÁZKAShotokan karate dó TJ Sadská [TJ Sadská]
Kumite tým, Dorostenky
Lucie ČONDLOVÁFight Club České Budějovice [Fight dorostenky kumite]Bianka MACHOVÁFight Club České Budějovice [Fight dorostenky kumite]Laura HUMLOVÁKarate Klub Tygr Karlovy Vary [KK Tygr Karlovy Vary]Jamaica KINDLOVÁKarate Klub Tygr Karlovy Vary [KK Tygr Karlovy Vary]Patricie PAŽINOVÁKarate Klub Tygr Karlovy Vary [KK Tygr Karlovy Vary]Tereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Chobotová]Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Chobotová]Kateřina SOTONOVÁSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Chobotová]Nela OSOUCHOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Licence kouč, turnaj
Tomáš HERMANNTJ karate Nové HradyDominik MIKULATJ Karate České BudějoviceIng. Hana VAŠÍČKOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Firas OUKDESHOBU AcademyIlian KIROVSportovní klub Karate MostIng. Martin HERMANNTJ karate Nové HradyMilan MACHOTJ karate Nové HradyJiří FAKTORTJ Karate České BudějoviceIng. Václav PLECERTJ Karate České BudějoviceJan KOČÍTJ Karate České BudějoviceVojtěch KOČÍTJ Karate České BudějoviceMiroslav HÝSEKTJ Karate České BudějoviceDominika HÝSKOVÁTJ Karate České BudějoviceJosef LUDAČKATJ Karate České BudějoviceJindřich ARDOLFTJ Karate České BudějoviceLucie VEITHOVÁTJ Karate České BudějoviceKarolína LACINOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Karolína ČARKOVÁFight Club České BudějoviceIng. Miroslav LÁCHAFight Club České BudějoviceNaděžda KOČANDRLOVÁFight Club České BudějovicePetr BENÍŠEKFight Club České BudějoviceLuděk MELICHShotokan karate dó TJ SadskáJana PEJČOCHOVÁShotokan karate dó TJ SadskáIng Bohumil KOLOCUSK Slavia LiberecBc. David KREJČASKP karate PísekJakub ŽLÁBEKSKP karate PísekDominik SMOLASKP karate PísekTomáš NECHYBASKP karate PísekJan BĚLESKP karate PísekDavid HOLEŠOVYŠSKP karate PísekKateřina NOVÁKOVÁSKP karate PísekMatyáš HNYKSKP karate PísekBarbora VACHOUTOVÁSKP karate PísekJakub SCHÁNILECSKP karate PísekAneta STINKOVÁSKP karate PísekMiroslava VOKATÁSKP karate PísekMichal VONDRÁŠEKSKP karate PísekEliška KRÁLÍKOVÁSKP karate PísekAdriana CRHONKOVÁTJ Karate České BudějoviceMarek HULLMANKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVPetr KUBIČKAFight Club České BudějoviceJiří BOUBLÍKShotokan karate club LounyDušan POHANKASPORTOVNÍ KLUB NAKAMA SHOTOKANOndřej ČECHKobra KladnoMilan JIROUŠKarate Spartak VrchlabíRoman ŠANTROCHKarate Spartak VrchlabíEva MOTLOVÁŠkola bojových umění NaramaIng. Jiří ŠÍRKarate Klub Tygr Karlovy VaryJiří KOHÁKKaratedo NěmčiceJan KOUDELKAFight Club České BudějoviceJiří KRYCHFight Club České BudějoviceLenka ROUDNICKÁFight Club České BudějoviceHoan-Than HUNGFight Club České BudějoviceKarel KOLERUSBUDO ŠKOLA KK PÍSEKKateřina SENDLEROVÁTARO KAN, z.s.Adam PEŠEKSportovní klub Keiko-ryu ShotokanTomáš VALENAKarate-Do Shotokan-ryu SokolovLadislav KOVÁŘSKMP PrahaLukáš EXLERKASR ŽAMBERKKarel ZDEŠEKKarate klub Slovan Ústí nad LabemDušan GÜTTNERKarate klub Slovan Ústí nad LabemMgr Martin GALLŠSK karate KarvináIng. Jiří KISSKarate Klub ChodovRadek PEŠANKarate Klub ChodovJosef MIŠÁKKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Petr ZÁZVORKATJ Jiskra Havl. Brod - oddíl Okinawa Karate a KobudoKamil GUZEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Pavel ŠVOJGRSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lenka BOUROVÁGRYF z.s.Pavel HORŇÁKSK Karate Shotokan LiberecJakub ŠKODAShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaMiloš ŠKODAShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaBc. Bohuslav ŠÁLASK JISKRA DOMAŽLICEIng. Zdeněk KUBALÍKSK JISKRA DOMAŽLICEMarek RENDLASportovní klub Keiko-ryu ShotokanJan KUBALATJ Baník Příbram - KarateKlára FICHNOVÁTJ Baník Příbram - KarateSabina KŘÍŽOVÁSportovní klub Mates´SBlanka PYTLÍKOVÁBUDO Plzeň z.s.Veronika JAKUBŮChampions team - ChodovRichard SCHMIDTChampions team - ChodovJiří NOSÁLChampions team - ChodovZdeněk HOKRKarate HoražďoviceMiroslav MATĚJČEKKarate HoražďoviceJan MORAVECTJ KARATE PrahaMgr Milan MRÁZKarate Klub Tygr Karlovy VaryJan ROHLENASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Stanislav KRTEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Ondřej KOŠŤÁLSK Karate Shotokan Liberec