Český svaz karate

1. kolo Poháru talentů a Krajského poháru v karate JSK ČSKe 2018 (13.1.2018)
1kolo_Poharu_Talentu_a_Krajsky_pohar_JSK_CSKe_2018.pdf
390 startů, 134 závodníků, 13 klubů
Agility, Děti 4-6
Antonín KUTÍNTARO KAN, z.s.Marek DUBŠÍKNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub KOLÁŘKarate Club Dragons Rosice z.s.Michal LAZARNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana LAZAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana PAZDEROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Teodor SVOBODANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Michael ENGELHARDTKODOKAI BRNO z.s.Adam TRNKAKODOKAI BRNO z.s.Jakub CHRÁSCINAKODOKAI BRNO z.s.
Agility, Dívky 7-8
Viktorie TOUFAROVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateKateřina DVOŘÁKOVÁSokol karate TišnovAnna ROMANOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Vanda HVĚZDOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Helena ŠVENDOVÁKODOKAI BRNO z.s.Tania ŠTEFLÍČKOVÁKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Agility, Chlapci 7-8
Albert KUTÍNTARO KAN, z.s.Antonín HÝSEKNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Max FOJTNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Štěpán GABRIELKODOKAI BRNO z.s.Adam BATYSTANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Filip HANUŠKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan KOLÁŘKarate Club Dragons Rosice z.s.Matyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Lukáš KŘÍŽNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš ZACHRDLAKODOKAI BRNO z.s.Marek KULHÁNEKKODOKAI BRNO z.s.Marek BUDÍNKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Agility, Dívky 9-10
Amálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovTereza NOSKOVÁKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovAdéla HRAJNOHOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížEliška DOSTÁLOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateKarolína HLAVÁČOVÁSokol karate TišnovAnna JELEČKOVÁSVČ DOMEČEK BrnoRiana VESELÍKOVÁBUDO KAN, z.s.Liliana JUSTOVÁTARO KAN, z.s.Ema HORÁKOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Nela DEGŤAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marie KRAHULOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Kristýna SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Bára ŠMOROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Irena BRÁZDILOVÁKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Agility, Chlapci 9-10
František TRUBELÍKKarate Klub KyjovJan DOHNALOddíl karate TJ Slavia KroměřížLukáš ZEZULKAOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊těpán FICOREL jednota Letonice - oddíl karateDavid MAREKSokol karate TišnovDavid PSZCZOLKASokol karate TišnovCyril JAKUBECSokol karate TišnovTobiáš EKLSokol karate TišnovTomáš MATULKASokol karate TišnovRoman SUCHÁNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Filip ANDRESBUDO KAN, z.s.Štěpán KRÁLÍKBUDO KAN, z.s.Viktor ČÁSTEKBUDO KAN, z.s.David MANHALTERBUDO KAN, z.s.Václav POTÁŠBUDO KAN, z.s.Daniel KNIERADLKODOKAI BRNO z.s.Vašek DOLEŽALKODOKAI BRNO z.s.Tomáš SLABÝKODOKAI BRNO z.s.Prokop MOJŽÍŠNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jáchym ZDRÁHALNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Antonín MICHALÍKKODOKAI BRNO z.s.
Agility, Dívky 11-12
Kateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovHana BŘEZOVJÁKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížAneta BULÍČKOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateVeronika DOSTÁLOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateBarbara HOLEMÁSokol karate TišnovKateřina KŘEHLÍKOVÁSokol karate TišnovŽaneta KONVALINOVÁSokol karate TišnovLucie MUSILOVÁSokol karate TišnovEliška ŠTARMANNOVÁSVČ DOMEČEK BrnoAlice-Jana KIRSCHNEROVÁBUDO KAN, z.s.Barbora BERÁNKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Eliška HLAVOŇOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.
Agility, Chlapci 11-12
Václav SKALICKÝKarate Klub KyjovMilan MACHSokol karate TišnovMartin SÝSSokol karate TišnovMatěj NEJEDLÝBUDO KAN, z.s.Daniel JÖRKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Samuel BAARNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub ADAMÍKNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan HÁJEKKarate Club Dragons Rosice z.s.Robin ŠKRANCKarate Club Dragons Rosice z.s.Marek MOJŽÍŠNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jaroslav ŠMARDANIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Agility, Mládež
Markéta SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Nikola MAZŮRKOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceJulie PAVLOVCOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceVendula KLÍMOVÁKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kihon ido, Děti 5-6 (bez kyu)
Zuzana LAZAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana PAZDEROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Teodor SVOBODANIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kihon ido, Děti 7-8 (bez kyu)
Marek KULHÁNEKKODOKAI BRNO z.s.Tania ŠTEFLÍČKOVÁKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kihon ido, Žactvo 9-10 (bez kyu)
Lukáš ZEZULKAOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kihon ido, Žactvo 11-12 (bez kyu)
Jakub ADAMÍKNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kihon ido, Mládež (bez kyu)
Nikola MAZŮRKOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceVendula KLÍMOVÁKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kihon ido, Děti 5-6 (8 + 7.Kyu)
Marek DUBŠÍKNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kihon ido, Dívky 7-8 (8 + 7.Kyu)
Viktorie TOUFAROVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateKateřina DVOŘÁKOVÁSokol karate TišnovAnna ROMANOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Vanda HVĚZDOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kihon ido, Chlapci 7-8 (8 + 7.Kyu)
Jakub KOUNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Matěj KOUNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Josef MRÁZEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Adam BATYSTANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Antonín HÝSEKNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Max FOJTNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Štěpán GABRIELKODOKAI BRNO z.s.Filip HANUŠKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan KOLÁŘKarate Club Dragons Rosice z.s.Matyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Lukáš KŘÍŽNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marek BUDÍNKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kihon ido, Dívky 9-10 (8 + 7.Kyu)
Tereza NOSKOVÁKarate Klub KyjovAmálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovAdéla HRAJNOHOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížEliška DOSTÁLOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateKarolína HLAVÁČOVÁSokol karate TišnovValérie ŘAČÁKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Jana JANEČKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Zuzana HALMOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Anna JELEČKOVÁSVČ DOMEČEK BrnoRiana VESELÍKOVÁBUDO KAN, z.s.Ema HORÁKOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Nela DEGŤAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marie KRAHULOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Kristýna SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Bára ŠMOROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Irena BRÁZDILOVÁKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kihon ido, Chlapci 9-10 (8 + 7.Kyu)
František TRUBELÍKKarate Klub KyjovJan DOHNALOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam RAUŠEROddíl karate TJ Slavia Kroměř힊těpán FICOREL jednota Letonice - oddíl karateDavid MAREKSokol karate TišnovDavid PSZCZOLKASokol karate TišnovCyril JAKUBECSokol karate TišnovTobiáš EKLSokol karate TišnovMatyáš ŘAČÁKL.F. CLUB KARATE, z.s.Mikuláš STRAKAL.F. CLUB KARATE, z.s.Roman SUCHÁNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Petr RYŠÁNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Vít KUČERAL.F. CLUB KARATE, z.s.Filip ANDRESBUDO KAN, z.s.Štěpán KRÁLÍKBUDO KAN, z.s.Viktor ČÁSTEKBUDO KAN, z.s.David MANHALTERBUDO KAN, z.s.Václav POTÁŠBUDO KAN, z.s.Daniel KNIERADLKODOKAI BRNO z.s.Tomáš SLABÝKODOKAI BRNO z.s.Prokop MOJŽÍŠNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jáchym ZDRÁHALNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kihon ido, Dívky 11-12 (8 + 7.Kyu)
Hana BŘEZOVJÁKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížAneta BULÍČKOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateBarbara HOLEMÁSokol karate TišnovKateřina KŘEHLÍKOVÁSokol karate TišnovEliška ŠTARMANNOVÁSVČ DOMEČEK BrnoAlice-Jana KIRSCHNEROVÁBUDO KAN, z.s.Barbora BERÁNKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Eliška HLAVOŇOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kihon ido, Chlapci 11-12 (8 + 7.Kyu)
Václav SKALICKÝKarate Klub KyjovMilan MACHSokol karate TišnovMartin SÝSSokol karate TišnovMatěj NEJEDLÝBUDO KAN, z.s.Daniel JÖRKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Samuel BAARNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan HÁJEKKarate Club Dragons Rosice z.s.Marek MOJŽÍŠNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jaroslav ŠMARDANIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kihon ido, Mládež 13-15 (8 + 7.Kyu)
Markéta SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Julie PAVLOVCOVÁKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kata beginner, Děti 5-6 (8.-7.kyu)
Marek DUBŠÍKNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata beginner, Dívky 7-8 (8.-7.kyu)
Viktorie TOUFAROVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateKateřina DVOŘÁKOVÁSokol karate TišnovAnna ROMANOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Vanda HVĚZDOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata beginner, Chlapci 7-8 (8.-7.kyu)
Jakub KOUNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Matěj KOUNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Antonín HÝSEKNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Max FOJTNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Štěpán GABRIELKODOKAI BRNO z.s.Adam BATYSTANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan KOLÁŘKarate Club Dragons Rosice z.s.Matyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Lukáš KŘÍŽNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marek BUDÍNKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kata beginner, Dívky 9-10 (8.-7.kyu)
Tereza NOSKOVÁKarate Klub KyjovAmálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovAdéla HRAJNOHOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížEliška DOSTÁLOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateKarolína HLAVÁČOVÁSokol karate TišnovValérie ŘAČÁKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Jana JANEČKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Zuzana HALMOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Riana VESELÍKOVÁBUDO KAN, z.s.Ema HORÁKOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Nela DEGŤAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marie KRAHULOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Kristýna SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Bára ŠMOROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Irena BRÁZDILOVÁKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kata beginner, Chlapci 9-10 (8.-7.kyu)
František TRUBELÍKKarate Klub KyjovJan DOHNALOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam RAUŠEROddíl karate TJ Slavia Kroměř힊těpán FICOREL jednota Letonice - oddíl karateDavid MAREKSokol karate TišnovDavid PSZCZOLKASokol karate TišnovCyril JAKUBECSokol karate TišnovTobiáš EKLSokol karate TišnovMatyáš ŘAČÁKL.F. CLUB KARATE, z.s.Mikuláš STRAKAL.F. CLUB KARATE, z.s.Roman SUCHÁNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Petr RYŠÁNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Vít KUČERAL.F. CLUB KARATE, z.s.Filip ANDRESBUDO KAN, z.s.Štěpán KRÁLÍKBUDO KAN, z.s.Viktor ČÁSTEKBUDO KAN, z.s.David MANHALTERBUDO KAN, z.s.Václav POTÁŠBUDO KAN, z.s.Daniel KNIERADLKODOKAI BRNO z.s.Tomáš SLABÝKODOKAI BRNO z.s.Prokop MOJŽÍŠNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jáchym ZDRÁHALNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata beginner, Dívky 11-12 (8.-7.kyu)
Hana BŘEZOVJÁKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížAneta BULÍČKOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateBarbara HOLEMÁSokol karate TišnovKateřina KŘEHLÍKOVÁSokol karate TišnovEliška ŠTARMANNOVÁSVČ DOMEČEK BrnoAlice-Jana KIRSCHNEROVÁBUDO KAN, z.s.Barbora BERÁNKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Eliška HLAVOŇOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata beginner, Chlapci 11-12 (8.-7.kyu)
Václav SKALICKÝKarate Klub KyjovMilan MACHSokol karate TišnovMartin SÝSSokol karate TišnovMatěj NEJEDLÝBUDO KAN, z.s.Daniel JÖRKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Samuel BAARNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan HÁJEKKarate Club Dragons Rosice z.s.Marek MOJŽÍŠNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jaroslav ŠMARDANIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata beginner, Mládež 13-15 (8.-7.kyu)
Markéta SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Julie PAVLOVCOVÁKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kumite beginner, Chlapci 7-12 (8.-7.kyu)
Václav SKALICKÝKarate Klub KyjovFrantišek TRUBELÍKKarate Klub KyjovAdam RAUŠEROddíl karate TJ Slavia Kroměř힊těpán FICOREL jednota Letonice - oddíl karateDavid MAREKSokol karate TišnovMilan MACHSokol karate TišnovMartin SÝSSokol karate TišnovJakub KOUNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Matěj KOUNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Matyáš ŘAČÁKL.F. CLUB KARATE, z.s.Roman SUCHÁNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Petr RYŠÁNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Josef MRÁZEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Vít KUČERAL.F. CLUB KARATE, z.s.Filip ANDRESBUDO KAN, z.s.Štěpán KRÁLÍKBUDO KAN, z.s.David MANHALTERBUDO KAN, z.s.Matěj NEJEDLÝBUDO KAN, z.s.Václav POTÁŠBUDO KAN, z.s.Daniel JÖRKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Antonín HÝSEKNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Štěpán GABRIELKODOKAI BRNO z.s.Max FOJTNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adam BATYSTANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Samuel BAARNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Matyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Lukáš KŘÍŽNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marek MOJŽÍŠNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Prokop MOJŽÍŠNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jaroslav ŠMARDANIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite beginner, Dívky 7-12 (8.-7.kyu)
Tereza NOSKOVÁKarate Klub KyjovAmálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovAdéla HRAJNOHOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížValérie ŘAČÁKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Jana JANEČKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Anna ROMANOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Zuzana HALMOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Alice-Jana KIRSCHNEROVÁBUDO KAN, z.s.Nela DEGŤAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Vanda HVĚZDOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Marie KRAHULOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Kristýna SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Bára ŠMOROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata, Junioři
Daniel PAVLÍKTARO KAN, z.s.
Kata, Juniorky
Kateřina VALENTOVÁSVČ DOMEČEK Brno
Kata, Dorostenci
Armando MORALESOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin HAVLÁTSokol karate TišnovAlexandr MAZMANOVKarate Club Dragons Rosice z.s.Lukáš ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, Dorostenky
Michaela POTÁŠOVÁBUDO KAN, z.s.
Kata, Starší žáci
Radek HOREHLEĎOddíl karate TJ Slavia KroměřížMichal VANĚKOddíl karate TJ Slavia KroměřížArmando MORALESOddíl karate TJ Slavia KroměřížOndřej HAŠAOddíl karate TJ Slavia KroměřížIgor LAŠTŮVKAOddíl karate TJ Slavia KroměřížVojtěch KUNCOREL jednota Letonice - oddíl karateMatěj NEJEDLÝBUDO KAN, z.s.Daniel JÖRKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, Starší žákyně
Eva OTRUBOVÁKarate Klub Jeseník o.s.Jana WINIARSKÁKarate Klub Jeseník o.s.Veronika DOSTÁLOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateAlice-Jana KIRSCHNEROVÁBUDO KAN, z.s.Eliška ŠTARMANNOVÁSVČ DOMEČEK BrnoKateřina GREGŮRKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Barbora BERÁNKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Ema MICHALÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Pavlína RÁČKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Kateřina JANÍKOVÁKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kata, Mladší žáci 10-11
Tomáš PUZRLAL.F. CLUB KARATE, z.s.Jakub PALUCHKarate Klub Jeseník o.s.Igor LAŠTŮVKAOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš MATULKASokol karate TišnovDavid BRZOBOHATÝL.F. CLUB KARATE, z.s.Filip ANDRESBUDO KAN, z.s.Viktor ČÁSTEKBUDO KAN, z.s.David MANHALTERBUDO KAN, z.s.Matěj DVOŘÁKKODOKAI BRNO z.s.Alex KIRSCHNERKarate Klub Jeseník o.s.Jan HÁJEKKarate Club Dragons Rosice z.s.Robin ŠKRANCKarate Club Dragons Rosice z.s.Štěpán NILAŠKODOKAI BRNO z.s.
Kata, Mladší žákyně 10-11
Amálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovHana BŘEZOVJÁKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdéla HRAJNOHOVÁOddíl karate TJ Slavia Kroměř힎aneta KONVALINOVÁSokol karate TišnovLucie MUSILOVÁSokol karate TišnovRiana VESELÍKOVÁBUDO KAN, z.s.
Kata, Mladší žáci 7-9
Adam RAUŠEROddíl karate TJ Slavia Kroměř힊těpán FICOREL jednota Letonice - oddíl karateMichal BRZOBOHATÝL.F. CLUB KARATE, z.s.Štěpán KRÁLÍKBUDO KAN, z.s.Václav POTÁŠBUDO KAN, z.s.Matyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Jakub MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marek BUDÍNKarate TJ Sokol Brno-HusoviceDavid JANÍKKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kata, Mladší žákyně 7-9
Amálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovViktorie SEKANINOVÁKarate Klub Jeseník o.s.Nela POSKEROVÁKarate Klub Jeseník o.s.Eliška DOSTÁLOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateNela DEGŤAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Vanda HVĚZDOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Marie KRAHULOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Bára ŠMOROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Irena BRÁZDILOVÁKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kumite, Junioři, BRH
Ivan GEISLEROddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kumite, Dorostenci, BRH
Armando MORALESOddíl karate TJ Slavia KroměřížAlexandr MAZMANOVKarate Club Dragons Rosice z.s.Lukáš ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.Dan PELÁNEKSVČ DOMEČEK Brno
Kumite, Dorostenky, BRH
Sabina MEDUNOVÁSokol karate TišnovMichaela POTÁŠOVÁBUDO KAN, z.s.
Kumite, Starší žáci, BRH
Radek HOREHLEĎOddíl karate TJ Slavia KroměřížMichal VANĚKOddíl karate TJ Slavia KroměřížArmando MORALESOddíl karate TJ Slavia KroměřížMatěj NEJEDLÝBUDO KAN, z.s.Jakub ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.Daniel JÖRKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite, Mladší žáci 10-11, BRH
Tomáš PUZRLAL.F. CLUB KARATE, z.s.Jakub PALUCHKarate Klub Jeseník o.s.David BRZOBOHATÝL.F. CLUB KARATE, z.s.Filip ANDRESBUDO KAN, z.s.David MANHALTERBUDO KAN, z.s.Alex KIRSCHNERKarate Klub Jeseník o.s.Robin ŠKRANCKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite, Mladší žákyně 10-11, BRH
Adéla HRAJNOHOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížLucie MUSILOVÁSokol karate Tišnov
Kumite, Mladší žáci 7-9, BRH
Adam RAUŠEROddíl karate TJ Slavia KroměřížMichal BRZOBOHATÝL.F. CLUB KARATE, z.s.Štěpán KRÁLÍKBUDO KAN, z.s.Václav POTÁŠBUDO KAN, z.s.Jakub MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite, Mladší žákyně 7-9, BRH
Viktorie SEKANINOVÁKarate Klub Jeseník o.s.Nela POSKEROVÁKarate Klub Jeseník o.s.Nela DEGŤAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Bára ŠMOROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.