Český svaz karate

Velká cena Trutnova 2018 (3.2.2018)
180203_vc_trutnova.pdf
389 startů, 254 závodníků, 31 klubů
Kata jednotlivci, Masters muži
Oldřich LŽIČAŘ2.DANSport Club Flair o.s.Roman KRÁTKÝ3.DANKARATE TEAM KCK LetohradMgr. Pavel KRÁTKÝ5.DANKARATE TEAM KCK Letohrad
Kata jednotlivci, Masters ženy
Květa RAMEŠOVÁ1.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.
Kata jednotlivci, Muži (senioři)
Oldřich LŽIČAŘ2.DANSport Club Flair o.s.Dominik GREGOR1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.David NOVÁK1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Roman KRÁTKÝ3.DANKARATE TEAM KCK LetohradCtibor JÍZDNÝ4.KYUSK Karate Shotokan LiberecDavid LE2.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
Kata jednotlivci, Ženy (seniorky)
Ing. Hana VAŠÍČKOVÁ4.DANKESL RYU Shotokan z.s.Mgr. Petra PUNNEROVÁ1.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Regina PLAŠILOVÁ2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Denisa NOVÁKOVÁ1.DANSport Club Flair o.s.Barbora LACINOVÁ1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Květa RAMEŠOVÁ1.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Iva HOLOMKOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Michaela CYRANY6.KYUTJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Kata jednotlivci, Junioři
Jáchym HOŘÁK1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Petr ŠKALDA4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Filip JANDA3.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
Kata jednotlivci, Juniorky
Barbora LACINOVÁ1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Michaela CYRANY6.KYUTJ Auto Škoda Mladá BoleslavLucie HAVRDOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Petra DUŠKOVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kata jednotlivci, Dorostenci
Luboš HRAZDÍR1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Patrik BRENTNER4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Tomáš HÖFER3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.David LŽIČAŘ3.KYUSport Club Flair o.s.Tomáš DOSTÁL5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Bohuslav DUŠEK1.KYUKASR ŽAMBERKJakub EXLER6.KYUKASR ŽAMBERKJan KAŠKA5.KYUKASR ŽAMBERKAlbert DŘÍMAL5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch ŠULC5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradFilip EXNAR4.KYUKarate Spartak VrchlabíOndřej HAVLÍČEK2.KYUKarate Spartak VrchlabíDaniel HNYK5.KYUKarate Spartak VrchlabíDaniel NOVÝ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniel BREJCHA2.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJan PAJKRT5.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMatěj LIPPERT5.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceDominik ZACHAŘ5.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJakub SCHÁNILEC3.KYUSKP karate Písek
Kata jednotlivci, Dorostenky
Anna VOKATÁ6.KYUSKP karate PísekAnita TŘÍSKOVÁ5.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaPavla BORŮVKOVÁ3.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaBarbora CHALOUPKOVÁ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Veronika MIŠÁKOVÁ4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Pavlína ŠKALDOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Lenka RYBÍNOVÁ5.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Anna FALTOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adéla TRÁVNIKOVÁ2.KYUKarate Vision PrahaValentýna JANOTOVÁ3.KYUKarate Vision PrahaNikol ŠÍDOVÁ5.KYUKarate Spartak VrchlabíAdéla KRÁTKÁ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDenisa BREJCHOVÁ2.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
Kata jednotlivci, Starší žáci
Matěj KUČERA4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Daniel VAŠEK2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANDan-Michael GELLÉR3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANRené PASKER1.KYUKARATE TYGR SHOTOKANAlex KOZUBAL3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANKryštof RUŽA4.KYUBUDO Plzeň z.s.Josef POLÁK5.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaMarek KOLOMAZNÍK6.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaJaromír FREI6.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaJan MÁDLE6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.František ŠENKYŘÍK6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Daniel KRÁČMAR6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Martin KUBEČEK6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jakub MACHÁČEK4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jakub ŠOLÍN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jakub VLČEK7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Lukáš RAJNOCH3.KYUUSK Slavia LiberecTomáš JANÁČEK3.KYUOddíl karate HlinskoMatyáš HNYK6.KYUSKP karate PísekLukáš DOSTÁL6.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Matěj NOVOTNÝ6.KYUKASR ŽAMBERKAleš HRDINA6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniel KRÁTKÝ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan ŠULC5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch ŠULC5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAlbert DŘÍMAL5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradRoman PAVUK6.KYUSKBU Trutnov, z. s.Vitaliy FEDKO6.KYUSKBU Trutnov, z. s.Alexandr KOS7.KYUSKBU Trutnov, z. s.David JIROUŠ4.KYUKarate Spartak VrchlabíVlad BALAN6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradFrantišek MAREK3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVladimír FAFEK5.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJakub FIDLER5.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Veronika ŠŤASTNÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Amálie ONDROUŠKOVÁ1.KYUKARATE TYGR SHOTOKANNatálie STRNADOVÁ3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANLucie PETRUŠKOVÁ2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANAnika DRAHEIMOVÁ4.KYUBUDO Plzeň z.s.Barbora VACHOUTOVÁ6.KYUSKP karate PísekBarbora KRATOCHVÍLOVÁ2.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Andrea DYMEŠOVÁ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Anna KUBEČKOVÁ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Kateřina HÁKOVÁ4.KYUUSK Slavia LiberecVeronika DOSTÁLOVÁ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Barbora HURDÁLKOVÁ5.KYUSKBU Trutnov, z. s.Anna LIŠKOVÁ5.KYUSKBU Trutnov, z. s.Eva VENCLOVÁ6.KYUSKBU Trutnov, z. s.Alexandra KŘÍBALOVÁ6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemBeata REGULIOVÁ1.KYUKarate Spartak VrchlabíAdéla BEDNÁŘOVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradPavla BEDNÁŘOVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNela CELAROVÁ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNela HALTMAROVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradSára STEJSKALOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradŠtěpánka VÁVROVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradEliška MIHALČATINOVÁ5.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceRozálie HORADOVÁ3.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
Kata jednotlivci, Mladší žáci 10-11
Adam NOVÁK4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Alex KOZUBAL3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANJáchym JETEL5.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Jan STRÁNSKÝ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Jakub MINÁŘ5.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Ondřej ČERMÁK4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Jakub ŽLÁBEK6.KYUSKP karate PísekJakub HASAN6.KYUShotokan karate dó TJ SadskáDaniel DUB4.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryLukáš KASTL4.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryDavid KASTL4.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryJan ČÁSTKA5.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryPatrik KÁBRLE7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaBenjemin VRÁNA8.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaMilan MOLNÁR6.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaVáclav LEHKÝ5.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Vojtěch VAŠÁK3.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Damián GLAZAR5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Richard KUHN5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.David STRÁNSKÝ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Přemek KOSAŘ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Tobiáš KRÁČMAR6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Petr MATYSKA6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Josef NĚMEC6.KYUTJ Karate České BudějoviceGeorgis-Maximilian KARADZOS6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vojtěch DUŠEK5.KYUKASR ŽAMBERKOndřej NÁHLÍK5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAntonín HORAD5.KYUKarate Vision PrahaTadeáš ORSÁG5.KYUSKBU Trutnov, z. s.Jakub PROUZA6.KYUSKBU Trutnov, z. s.Adam HOŠEK6.KYUSKBU Trutnov, z. s.Petr MIŠOŇ6.KYUSKBU Trutnov, z. s.Ondřej VÁVRA7.KYUSKBU Trutnov, z. s.Mustafa BUKFIFA7.KYUSKBU Trutnov, z. s.Vojtěch HÁNA6.KYUSKBU Trutnov, z. s.Karel BUREŠ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJan NOVOTNÝ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJakub JÍZDNÝ4.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 10-11
Barbora ŠŤASTNÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Lucie PETRUŠKOVÁ2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANLucie PATEROVÁ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Barbora VACHOUTOVÁ6.KYUSKP karate PísekMiroslava VOKATÁ6.KYUSKP karate PísekLucy HRDLIČKOVÁ4.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VarySára HILBURGEROVÁ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Lucie JANOTOVÁ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Barbora RAMEŠOVÁ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Simona BRYCHTOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Veronika DOSTÁLOVÁ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Aneta CIMBOTOVÁ6.KYUSKBU Trutnov, z. s.Tereza BERANOVÁ7.KYUSKBU Trutnov, z. s.Marie FEJFAROVÁ7.KYUKarate Spartak VrchlabíSylva HAVLÍČKOVÁ6.KYUKarate Spartak VrchlabíAneta SCHLEIFEROVÁ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAdéla MLÁDKOVÁ7.KYUKarate Spartak VrchlabíAnežka MLÁDKOVÁ7.KYUKarate Spartak VrchlabíKarina DENČYLJA5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNatálie DUŠKOVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradSára STEJSKALOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kata jednotlivci, Mladší žáci 7-9
Lukáš DOBROZEMSKÝ3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANMikuláš PATER6.KYUKESL RYU Shotokan z.s.David HOLEŠOVYŠ6.KYUSKP karate PísekOndřej BAREŠ6.KYUKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaVáclav DUDL6.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryKristián SYSEL4.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryAndrey PRIVRATSKIY7.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaZdeněk MAŠATA8.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaDaniel BUI8.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaDavid FIKR7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vojtěch MALÝ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Martin PALAN5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Maxim ŠATEK7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jan ŠENKYŘÍK6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Ondřej VÁGNER6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Tomáš BALCAR7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Mikuláš FORMAN6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Dominik HLOUŠEK7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Dominik MIŠÁK6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Radomír ŠTĚPÁNEK7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jan JAROŠ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Michal POŠVÁŘ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Benjamin HARRIES7.KYUKarate Vision PrahaKryštof MILFAIT8.KYUSKBU Trutnov, z. s.Jonáš-Kašpar ROSA6.KYUSKBU Trutnov, z. s.Daniel NĚMEČEK7.KYUSKBU Trutnov, z. s.Milan FIALA6.KYUSKBU Trutnov, z. s.Tomáš ŠTĚPÁNEK8.KYUSKBU Trutnov, z. s.Jan ŠTĚPÁNEK8.KYUSKBU Trutnov, z. s.Dalibor KOLÍNKO7.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 7-9
Veronika REŠOVÁ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Tereza SIBŘINOVÁ6.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Kristýna ČERMÁKOVÁ5.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Kateřina NOVÁKOVÁ6.KYUSKP karate PísekValentýna HRAZDÍROVÁ5.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Kateřina NOVOTNÁ8.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaMichaela MAGDIČOVÁ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Martina RAJNOCHOVÁ6.KYUUSK Slavia LiberecVendula BAUDISCHOVÁ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Barbora RAMEŠOVÁ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Jana HLOUŠKOVÁ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemPavlína DUŠKOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJohana STEJSKALOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Masters muži, BRH
Jan KLEMÁK3.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Zdeněk KRATOCHVÍL4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Jiří NOVOTNÝ2.KYUKASR ŽAMBERK
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -60 kg
David LE2.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -75 kg
Dominik GREGOR1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.David NOVÁK1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Albert VACEK4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradFilip JANDA3.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -84 kg
Luboš FELGR2.DANSK Karate Ústí nad OrlicíDominik MAJERA2.KYUSKBU Trutnov, z. s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), +84 kg
Tomáš PLEVA1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Jakub KRÁLÍČEK1.DANKarate Spartak VrchlabíRadek MARCÍN4.KYUTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), bez rozdílu hmotnosti
Tomáš PLEVA1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Dominik MAJERA2.KYUSKBU Trutnov, z. s.
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -61 kg
Regina PLAŠILOVÁ2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -68 kg
Regina PLAŠILOVÁ2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Iva HOLOMKOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), +68 kg
Mgr. Petra PUNNEROVÁ1.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Anna KAŠPAROVÁ3.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), bez rozdílu hmotnosti
Mgr. Petra PUNNEROVÁ1.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Regina PLAŠILOVÁ2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Anna KAŠPAROVÁ3.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, -61 kg
Marián OLŠAVSKÝ4.KYUSK Karate Ústí nad Orlicí
Kumite jednotlivci, Junioři, -68 kg
Radek NETOLICKÝ3.KYUOddíl karate HlinskoGleb EREMENKO1.KYURed Dragon Team
Kumite jednotlivci, Junioři, -76 kg
Ivan GEISLER3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížGleb EREMENKO1.KYURed Dragon TeamFilip JANDA3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceDavid SOBĚSLAVSKÝ3.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
Kumite jednotlivci, Junioři, +76 kg
Jáchym HOŘÁK1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Petr ŠKALDA4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vojtěch DAVID6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Juniorky, -59 kg
Lucie HAVRDOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Petra DUŠKOVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -52 kg
Dominik SMOLA3.KYUSKP karate PísekRon SIEGER5.KYUShotokan karate dó TJ SadskáTomáš DOSTÁL5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Richard BUJOK5.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíJáchym ŠANDA5.KYUSKBU Trutnov, z. s.Daniel HANUŠ5.KYUSKBU Trutnov, z. s.Filip EXNAR4.KYUKarate Spartak VrchlabíJakub SCHÁNILEC3.KYUSKP karate Písek
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -57 kg
Bohuslav DUŠEK1.KYUKASR ŽAMBERKVojtěch ŠULC5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTomáš MACEK4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Daniel HNYK5.KYUKarate Spartak VrchlabíDominik ZACHAŘ5.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceDaniel BREJCHA2.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -63 kg
Luboš HRAZDÍR1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.David LŽIČAŘ3.KYUSport Club Flair o.s.Jan KAŠKA5.KYUKASR ŽAMBERKAlbert DŘÍMAL5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMatěj LIPPERT5.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -70 kg
Tomáš HÖFER3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Dominik KREJČÍ5.KYUSKBU Trutnov, z. s.Jan PAJKRT5.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
Kumite jednotlivci, Dorostenci, +70 kg
Ondřej HAVLÍČEK2.KYUKarate Spartak VrchlabíVojtěch DAVID6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDaniel NOVÝ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDavid SOBĚSLAVSKÝ3.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -47 kg
Veronika MIŠÁKOVÁ4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Anna FALTOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Nikol ŠÍDOVÁ5.KYUKarate Spartak VrchlabíDenisa BREJCHOVÁ2.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -54 kg
Natálie KRÁTKÁ4.KYUShotokan karate dó TJ SadskáPavlína ŠKALDOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Adéla KRÁTKÁ2.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Dorostenky, +54 kg
Barbora KRATOCHVÍLOVÁ2.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Tereza PLEVOVÁ2.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -39 kg
Dan-Michael GELLÉR3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANVojtěch VAŠÁK3.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Jakub ŠOLÍN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Tomáš JANÁČEK3.KYUOddíl karate HlinskoTomáš PIRKL6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíOndřej DOLEČEK5.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíAleš HRDINA6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -45 kg
Kryštof RUŽA4.KYUBUDO Plzeň z.s.Matěj KUČERA4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Martin DUCHOŇ3.KYUFight Club České BudějovicePavel HOFMEISTER4.KYUShotokan karate dó TJ SadskáJakub KLEMÁK3.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Jan MÁDLE6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vojtěch KREJČÍ5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Nikolas OLŠAVSKÝ5.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíJan ŠULC5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDavid JIROUŠ4.KYUKarate Spartak VrchlabíVlad BALAN6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVladimír FAFEK5.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -52 kg
Lukáš KADLEC3.KYUShotokan karate dó TJ SadskáJan ŠMÍD3.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Jakub MACHÁČEK4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Matyáš HNYK6.KYUSKP karate PísekMatěj NOVOTNÝ6.KYUKASR ŽAMBERKJan ŠULC5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJakub FIDLER5.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -60 kg
Daniel KRÁTKÝ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch ŠULC5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAlbert DŘÍMAL5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradFrantišek MAREK3.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Starší žáci, +60 kg
Patrik HASAN6.KYUShotokan karate dó TJ SadskáJáchym BOČEK5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -42 kg
Anika DRAHEIMOVÁ4.KYUBUDO Plzeň z.s.Nina PRAŽÁKOVÁ5.KYUOddíl karate HlinskoŠtěpánka VÁVROVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradRozálie HORADOVÁ3.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -50 kg
Gabriela DĚREŠOVÁ5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Helena PECHAČOVÁ5.KYUOddíl karate HlinskoAdéla MARCÍNOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceBeata REGULIOVÁ1.KYUKarate Spartak VrchlabíNela HALTMAROVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradEliška MIHALČATINOVÁ5.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, +50 kg
Barbora KRATOCHVÍLOVÁ2.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Alexandra KŘÍBALOVÁ6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAdéla BEDNÁŘOVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradPavla BEDNÁŘOVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNela CELAROVÁ3.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Lukáš KASTL4.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryDamián GLAZAR5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Michal BUJOK6.KYUSK Karate Ústí nad Orlicí
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -35 kg
David KASTL4.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryMichal SOUKUP6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jakub LIPENSKÝ6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíGeorgis-Maximilian KARADZOS6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vojtěch DUŠEK5.KYUKASR ŽAMBERKOndřej NÁHLÍK5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTadeáš ORSÁG5.KYUSKBU Trutnov, z. s.Karel BUREŠ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJakub JÍZDNÝ4.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Jan STRÁNSKÝ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Ondřej ČERMÁK4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Daniel DUB4.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryJakub KLEMÁK3.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Václav LEHKÝ5.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Vojtěch VAŠÁK3.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Petr MATYSKA6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Josef NĚMEC6.KYUTJ Karate České BudějoviceTomáš VINNIČENKO6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Petr SVOBODA5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Milan VOPÁLKA5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Adam FRINTA6.KYUSKP karate PísekDamián KYUS5.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateJan NOVOTNÝ5.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, +41 kg
David HOLEŠOVYŠ6.KYUSKP karate PísekMartin DUCHOŇ3.KYUFight Club České BudějoviceJakub HASAN6.KYUShotokan karate dó TJ SadskáJan ČÁSTKA5.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryJan ŠMÍD3.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Richard KUHN5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Lucie PATEROVÁ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Barbora VACHOUTOVÁ6.KYUSKP karate PísekKateřina NOVÁKOVÁ6.KYUSKP karate PísekMiroslava VOKATÁ6.KYUSKP karate PísekLucy HRDLIČKOVÁ4.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryŠtěpánka KREJČÍ6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Veronika DOSTÁLOVÁ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Aneta SCHLEIFEROVÁ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -42 kg
Simona BRYCHTOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, +42 kg
Barbora ŠŤASTNÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Sylva HAVLÍČKOVÁ6.KYUKarate Spartak VrchlabíKarina DENČYLJA5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNatálie DUŠKOVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradSára STEJSKALOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -32 kg
Lukáš DOBROZEMSKÝ3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANKristián SYSEL4.KYUKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, +32 kg
David HOLEŠOVYŠ6.KYUSKP karate PísekVáclav DUDL6.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryMartin PALAN5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, -30 kg
Kateřina NOVÁKOVÁ6.KYUSKP karate PísekValentýna HRAZDÍROVÁ5.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Jana HLOUŠKOVÁ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, +30 kg
Karolína MARCÍNOVÁ6.KYUTJ Karate České Budějovice