Český svaz karate

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů + Liga 2018 - 1.kolo (11.3.2018)
180311_nps1.pdf
415 startů, 248 závodníků, 46 klubů
kata, muži
Lukáš PILÁTKobra KladnoMatteo TAMBORLANITARO KAN, z.s.Oldřich LŽIČAŘSport Club Flair o.s.Peter DERMEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Daniel SEBEŠKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Ing. Ondřej CHARVÁTKarate Lions Pardubice o.s.Pavel TRLIČÍKKarate Lions Pardubice o.s.Filip FILIPIKarate Lions Pardubice o.s.Dominik BARTUŠKASKP karate PísekMatěj ŘÍHAGRYF z.s.David SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Marcel REBRONIDOSHINKAN Dojo, z.s.Šimon BRANDASHOBU AcademyMatouš PECHARKarate Vision PrahaAdam KŘIVKASVČ DOMEČEK Brno
kata, ženy
Barbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Adéla ŠINEROVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Terezie JAŇOUROVÁKobra KladnoSabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Simona FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Barbora LACINOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Veronika JŮZOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Nikola JŮZOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Denisa NOVÁKOVÁSport Club Flair o.s.Michaela SCHMIEDOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Kristína BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYDominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Aneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jana VRBATOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lucie KÖPPELOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceLinda SKALOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceVeronika TRÁVNIKOVÁKarate Vision Praha
kata, junioři (16-17)
David KAVALÍRKARATE SPORT RELAX z.s.David STÁREKKarate Klub Jeseník o.s.Lukáš PILÁTKobra KladnoTomáš KOUBASportovní klub Keiko-ryu ShotokanPavel MIKEŠFight Club České BudějoviceJaromír LÁCHAFight Club České BudějovicePavel TRLIČÍKKarate Lions Pardubice o.s.Filip FILIPIKarate Lions Pardubice o.s.Ondřej BOSÁKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYArnošt RAZIMASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘRichard ROTHBAUERTJ Karate České BudějoviceJiří BOHÁČSK Karate Shotokan Neratovice
kata, juniorky (16-17)
Adéla ŠINEROVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Veronika JŮZOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Barbora VESELÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanMichaela SCHMIEDOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Kristýna TESAŘOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYKateřina IŠTOKOVÁShotokan Sport Centrum Česká LípaDominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Monika GREGOROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adéla MEHICKarate Vision Praha
kata, dorostenci (14-15)
Jakub KISSKarate Klub ChodovJakub HRADSKÝKobra KladnoViktor MILLERKobra KladnoLuboš HRAZDÍRKESL RYU Shotokan z.s.Filip SMUTNÝKESL RYU Shotokan z.s.Marek BÁZLERSPORT UNION, z. s.Vít MASAŘKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.David LŽIČAŘSport Club Flair o.s.Matyáš HNYKSKP karate PísekJakub SCHÁNILECSKP karate PísekMichal VONDRÁŠEKSKP karate PísekMartin PŘECHSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYDavid SKŘIVÁNEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMaxim SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘVojtěch SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Daniel GRACÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Daniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceTomáš KOZLÍKSK Karate Shotokan NeratoviceVladimír FAFEKSK karate Dragon DDM NeratoviceMatěj LIPPERTSK karate Dragon DDM NeratoviceJan PAJKRTSK karate Dragon DDM NeratoviceAdam BALCÁREKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDaniel SADKESPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ
kata, dorostenky (14-15)
Karolína MARTÍNKOVÁFight Club České BudějoviceMagdaléna TRTÍKOVÁKarate Klub KyjovBarbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Nikola DOUŠOVÁSPORT UNION, z. s.Eliška GUBÍKOVÁSPORT UNION, z. s.Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z. s.Tereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z. s.Julie LINDNEROVÁSPORT UNION, z. s.Anna VOKATÁSKP karate PísekNikola MELICHAROVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMichaela SATRAPOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMichaela SOUKUPOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘPavla BORŮVKOVÁShotokan Sport Centrum Česká LípaAnita TŘÍSKOVÁShotokan Sport Centrum Česká LípaNicole MICHALICOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Anna FALTOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Andrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceTereza VAŠÍČKOVÁBUDO KAN, z.s.Denisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceMichaela KALINOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceKateřina KONTROVÁSK Karate Shotokan NeratoviceVeronika MAŠKOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceAneta ZÍTKOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceMarkéta DITTMANNOVÁŠSK karate KarvináAdéla FRANKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMarie ČADOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceKateřina MOTLOVÁŠkola bojových umění NaramaAdéla TRÁVNIKOVÁKarate Vision Praha
kata, muži U21
David KAVALÍRKARATE SPORT RELAX z.s.Matteo TAMBORLANITARO KAN, z.s.Jakub SLANAŘKESL RYU Shotokan z.s.Dominik BARTUŠKASKP karate PísekMatyáš SOUKUPSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMatěj ŘÍHAGRYF z.s.David SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Dominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.David NOVÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Václav PLECERTJ Karate České BudějoviceAdam KŘIVKASVČ DOMEČEK Brno
kata, ženy U21
Barbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Terezie JAŇOUROVÁKobra KladnoSabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Barbora LACINOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Nikola JŮZOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Kristína BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYVeronika HRŮZOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Linda SKALOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceVeronika TRÁVNIKOVÁKarate Vision Praha
kata team, muži
Ing. Ondřej CHARVÁTKarate Lions Pardubice o.s. [Karate Lions]Filip FILIPIKarate Lions Pardubice o.s. [Karate Lions]Pavel TRLIČÍKKarate Lions Pardubice o.s. [Karate Lions]
kata team, ženy
Barbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate klub Sport Relax]Adéla ŠINEROVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate klub Sport Relax]Kateřina IŠTOKOVÁShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]
kata team, dorostenci + junioři (14-17)
Daniel BREJCHASK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon]Vojtěch SŮKALNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Goju-Ryu Brno]
kata team, dorostenky + juniorky (14-17)
Nicole MICHALICOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Goju-Ryu Brno]Michaela KALINOVÁSK Karate Shotokan Neratovice [Sk Shotokan Neratovice]Veronika MAŠKOVÁSK Karate Shotokan Neratovice [Sk Shotokan Neratovice]Aneta ZÍTKOVÁSK Karate Shotokan Neratovice [Sk Shotokan Neratovice]Kateřina IŠTOKOVÁShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]
kumite, muži, -60kg
Daniel DRÁBEKSPORT UNION, z. s.Václav PLECERTJ Karate České BudějovicePetr RICHTERKarate Vision Praha
kumite, muži, -67kg
Jan KUBALATJ Baník Příbram - Karate
kumite, muži, -75kg
Aleš HRÁCHKobra KladnoOndřej HNATFight Club České BudějoviceChristian MORCILLO-GALLARDOSK KAMIWAZA KARATE z.s.Ing. Ondřej CHARVÁTKarate Lions Pardubice o.s.Marek ANDRAŠITJ Baník Příbram - KarateDominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.David NOVÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Přemysl BENHÁKTJ Karate České Budějovice
kumite, muži, -84kg
Dominik NECHYBASPORT UNION, z. s.Petr KUBIČKAFight Club České BudějoviceJiří KRYCHFight Club České BudějoviceDaniel SEBEŠKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
kumite, muži, +84kg
Tomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.Tomáš ŽENČUCHKESL RYU Shotokan z.s.Jiří MLÍKACobra Ryu Strakonice z.s.Radek MARCÍNTJ Karate České Budějovice
kumite, muži, BRH
Tomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.Tomáš ŽENČUCHKESL RYU Shotokan z.s.Petr KUBIČKAFight Club České BudějoviceJiří KRYCHFight Club České BudějoviceChristian MORCILLO-GALLARDOSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jiří MLÍKACobra Ryu Strakonice z.s.Jan KOČÍTJ Karate České Budějovice
kumite, ženy, -55kg
Lucie TRNKOVÁKarate Vision PrahaLucie KÖPPELOVÁSK Karate Shotokan Neratovice
kumite, ženy, -68kg
Simona FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Viktorie BISCHOFOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryBarbora FARKASOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryAneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jana VRBATOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Aneta RŮŽIČKOVÁTJ Karate České Budějovice
kumite, ženy, +68kg
Barbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
kumite, ženy, BRH
Jana VRBATOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lucie TRNKOVÁKarate Vision Praha
kumite, junioři (16-17), -55kg
Martin DRÁBEKSPORT UNION, z. s.Arnošt RAZIMASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ
kumite, junioři (16-17), -61kg
Pavel TRLIČÍKKarate Lions Pardubice o.s.Erik ŠINDELÁŘCobra Ryu Strakonice z.s.Filip KOVAŘÍKRed Dragon Team
kumite, junioři (16-17), -68kg
Petr PODRÁBSKÝSPORT UNION, z. s.Vojtěch ZRNAFight Club České BudějoviceMatěj ZUZÁNEKGRYF z.s.Gleb EREMENKORed Dragon TeamJán MATEJKAKarate Vision PrahaViktor GALLŠSK karate Karviná
kumite, junioři (16-17), -76kg
David KAVALÍRKARATE SPORT RELAX z.s.Filip ČERNÍKShotokan karate dó TJ SadskáDavid POSOLDAKarate Klub Jeseník o.s.Michal ZEMEKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateJaromír LÁCHAFight Club České BudějoviceFilip FILIPIKarate Lions Pardubice o.s.David WHEELERTJ Horní Měcholupy, oddíl karateJakub MATEJKAKarate Vision PrahaDavid SOBĚSLAVSKÝSK karate Dragon DDM Neratovice
kumite, junioři (16-17), +76kg
Vojtěch DAVIDKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemOndřej BOSÁKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYOliver SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTomáš DĚDTJ Karate České BudějoviceJiří BOHÁČSK Karate Shotokan NeratoviceJan HYKŠKarate Vision Praha
kumite, juniorky (16-17), -48kg
Adéla ŠINEROVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Lucie ČONDLOVÁFight Club České BudějoviceJamaica KINDLOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryKristýna TESAŘOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY
kumite, juniorky (16-17), -53kg
Bianka MACHOVÁFight Club České BudějoviceVeronika KONÁŠOVÁSPORT UNION, z. s.Hana REBLJANOVÁTJ Baník Příbram - KarateKlára JÁNOVÁTJ Karate České Budějovice
kumite, juniorky (16-17), -59kg
Daniela PETŘÍKOVÁKARATE HavířovLaura HUMLOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VarySára KOVAŘÍKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemTereza KARBANOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateLucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
kumite, juniorky (16-17), +59kg
Magdalena TUŠLOVÁFight Club České BudějoviceEliška ŠKRANCOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Kristýna HRUŠKOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateDominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana RANDÁKOVÁCobra Ryu Strakonice z.s.Klára FICHNOVÁTJ Baník Příbram - KarateMonika GREGOROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Martina ŠÁCHOVÁTJ Karate České BudějoviceLucie HRDLIČKOVÁRed Dragon Team
kumite, dorostenci (14-15), -52kg
Daniel CHODKarate Klub ChodovDavid ROTTERKarate Klub Jeseník o.s.Michal ONDRÁČEKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateMarek BÁZLERSPORT UNION, z. s.Jáchym ŠANDASKBU Trutnov, z. s.Daniel HANUŠSKBU Trutnov, z. s.Štěpán ZÝKAFight Club České BudějoviceOndřej RYCHLÝFight Club České BudějoviceJonáš RYBÁKFight Club České BudějoviceMatyáš HNYKSKP karate PísekJakub SCHÁNILECSKP karate PísekDominik SMOLASKP karate PísekAleksandar ŠEŠLIJATJ Horní Měcholupy, oddíl karateDaniel GRACÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Petr PELIKÁNTJ Karate České BudějoviceVladimír FAFEKSK karate Dragon DDM NeratoviceAdam BALCÁREKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ
kumite, dorostenci (14-15), -57kg
Filip KRIŠALShotokan karate dó TJ SadskáTomáš MACEKSKBU Trutnov, z. s.Bohuslav DUŠEKKASR ŽAMBERKDaniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceDaniel SADKESPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ
kumite, dorostenci (14-15), -63kg
Luboš HRAZDÍRKESL RYU Shotokan z.s.Dominik KOČANDRLEFight Club České BudějoviceDavid KLEWARFight Club České BudějoviceAdam ZRZAVECKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMaxim SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTomáš KOZLÍKSK Karate Shotokan NeratoviceLeoš VEDRALSK Karate Shotokan Neratovice
kumite, dorostenci (14-15), -70kg
Viktor MILLERKobra KladnoJakub KISSKarate Klub ChodovIvan GEISLEROddíl karate TJ Slavia KroměřížDominik KREJČÍSKBU Trutnov, z. s.David LŽIČAŘSport Club Flair o.s.Adam GREGŮREKKODOKAI BRNO z.s.Michal VONDRÁŠEKSKP karate PísekDavid SKŘIVÁNEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMatěj LIPPERTSK karate Dragon DDM NeratoviceJan PAJKRTSK karate Dragon DDM Neratovice
kumite, dorostenci (14-15), +70kg
Radek LÁCHAFight Club České BudějoviceMartin BEDNÁRKARATE HavířovDavid SOBĚSLAVSKÝSK karate Dragon DDM Neratovice
kumite, dorostenky (14-15), -47kg
Eliška VAŠKOVÁFight Club České BudějoviceMichaela MIGLOVÁFight Club České BudějoviceKarolína MARTÍNKOVÁFight Club České BudějoviceAnna FALTOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adéla PRŮCHOVÁTJ Karate České BudějoviceAndrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceMarie ČADOVÁSK Karate Shotokan Neratovice
kumite, dorostenky (14-15), -54kg
Eliška VÁCLAVÍKOVÁFight Club České BudějoviceNatálie KRÁTKÁShotokan karate dó TJ SadskáEliška GUBÍKOVÁSPORT UNION, z. s.Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z. s.Tereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z. s.Eliška RYCHLÁFight Club České BudějoviceTereza JÁNOVÁTJ Karate České BudějoviceNikola BERKOVÁTJ Karate České BudějoviceDenisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceMichaela KALINOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceKateřina KONTROVÁSK Karate Shotokan NeratoviceAdéla TRÁVNIKOVÁKarate Vision Praha
kumite, dorostenky (14-15), +54kg
Alena ZDRÁHALOVÁKarate Klub ChodovHana BĚLOVÁSKP karate PísekBarbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Tereza PLEVOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Julie LINDNEROVÁSPORT UNION, z. s.Kateřina LITVÍKOVÁFight Club České BudějoviceHana DOLEŽALOVÁFight Club České BudějoviceLaura HUMLOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryAneta STINKOVÁSKP karate PísekNikola MELICHAROVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMichaela SATRAPOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMichaela SOUKUPOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘEliška ŠKRANCOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁBUDO KAN, z.s.Veronika MAŠKOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceAneta ZÍTKOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceAnna LEVOVÁŠkola bojových umění NaramaKateřina MOTLOVÁŠkola bojových umění Narama
kumite, muži U21, -60kg
Daniel DRÁBEKSPORT UNION, z. s.Erik ŠINDELÁŘCobra Ryu Strakonice z.s.Václav PLECERTJ Karate České BudějovicePetr RICHTERKarate Vision Praha
kumite, muži U21, -67kg
Jan KUBALATJ Baník Příbram - Karate
kumite, muži U21, -75kg
Ondřej HNATFight Club České BudějoviceJakub SLANAŘKESL RYU Shotokan z.s.Marek ANDRAŠITJ Baník Příbram - KarateDominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.David NOVÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Přemysl BENHÁKTJ Karate České Budějovice
kumite, muži U21, -84kg
Dominik NECHYBASPORT UNION, z. s.Vojtěch BOURAGRYF z.s.Pavel ZACHSK Karate Shotokan NeratoviceJan HYKŠKarate Vision Praha
kumite, muži U21, +84kg
Tomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.Matyáš SOUKUPSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ
kumite, ženy U21, -55kg
Nikola KOSINOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Kristína BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY
kumite, ženy U21, -61kg
Sabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Kateřina PROCHÁZKOVÁSPORT UNION, z. s.
kumite, ženy U21, -68kg
Viktorie BISCHOFOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryBarbora FARKASOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryVeronika HRŮZOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘZuzana RANDÁKOVÁCobra Ryu Strakonice z.s.Aneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Aneta RŮŽIČKOVÁTJ Karate České Budějovice
kumite, ženy U21, +68kg
Barbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
kumite team, muži
Jiří KRYCHFight Club České Budějovice [Fight senioři]Ing. Ondřej CHARVÁTKarate Lions Pardubice o.s. [Karate Lions]Dominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]David NOVÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Jan KOČÍTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
kumite team, junioři (16-17)
Jaromír LÁCHAFight Club České Budějovice [Fight Junioři]Vojtěch ZRNAFight Club České Budějovice [Fight Junioři]Gleb EREMENKORed Dragon Team [Prague Team]Petr PODRÁBSKÝSPORT UNION, z. s. [SU Ústí nad Labem]
kumite team, juniorky (16-17)
Magdalena TUŠLOVÁFight Club České Budějovice [Fight juniorky]Bianka MACHOVÁFight Club České Budějovice [Fight juniorky]Lucie ČONDLOVÁFight Club České Budějovice [Fight juniorky]Laura HUMLOVÁKarate Klub Tygr Karlovy Vary [KK Tygr Karlovy Vary]Jamaica KINDLOVÁKarate Klub Tygr Karlovy Vary [KK Tygr Karlovy Vary]Barbora FARKASOVÁKarate Klub Tygr Karlovy Vary [KK Tygr Karlovy Vary]Kristýna HRUŠKOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karate [měcholupy]Tereza KARBANOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karate [měcholupy]Monika GREGOROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Lucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Martina ŠÁCHOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
kumite team, dorostenci (14-15)
Dominik KOČANDRLEFight Club České Budějovice [Fight dorostenci]
kumite team, dorostenky (14-15)
Kateřina LITVÍKOVÁFight Club České Budějovice [Fight dorostenky]Barbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s. [karate klub Lichnice]Tereza PLEVOVÁKarate klub LICHNICE, z.s. [karate klub Lichnice]Michaela KALINOVÁSK Karate Shotokan Neratovice [Sk Shotokan Neratovice]Kateřina KONTROVÁSK Karate Shotokan Neratovice [Sk Shotokan Neratovice]Aneta ZÍTKOVÁSK Karate Shotokan Neratovice [Sk Shotokan Neratovice]Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z. s. [SU Ústí nad Labem]Nikola BERKOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Licence kouč, turnaj
Ing. Jiří KISSKarate Klub ChodovKarla PELDOVÁFight Club České BudějoviceKamil GUZEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Licence kouč, sezóna
Pavel ZNAMENÁČEKKARATE SPORT RELAX z.s.Milan JANČÁKShotokan karate dó TJ SadskáLuděk MELICHShotokan karate dó TJ SadskáJana PEJČOCHOVÁShotokan karate dó TJ SadskáSvatopluk SEKANINAKarate Klub Jeseník o.s.Mgr Svatopluk SEKANINA Mgr Karate Klub Jeseník o.s.Roman TRTÍKKarate Klub KyjovPetr KOSINAKarate klub LICHNICE, z.s.Aleš HRÁCHKobra KladnoSimona FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Ladislav HURDÁLEKSKBU Trutnov, z. s.Martin KULÍKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateMgr. Petr NECHYBASPORT UNION, z. s.Ivan GEISLEROddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš SOUČEKSKBU Trutnov, z. s.Bc. Kateřina HURDÁLKOVÁ Dis. SKBU Trutnov, z. s.Ing. Miroslav LÁCHAFight Club České BudějoviceNaděžda KOČANDRLOVÁFight Club České BudějovicePetr BENÍŠEKFight Club České BudějoviceOldřich LŽIČAŘSport Club Flair o.s.Ing. Ondřej CHARVÁTKarate Lions Pardubice o.s.Milan TESAŘKarate Lions Pardubice o.s.Josef SVOBODAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMartin LEŠKAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAleš VAINERKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemBc. David KREJČASKP karate PísekKristina BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYJana BĚLICOVÁKARATE HavířovMichal STRNADSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘKamil SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Jakub ZÁBOJL.F. CLUB KARATE, z.s.Bronislav PUZRLAL.F. CLUB KARATE, z.s.Petr PETŘÍKCobra Ryu Strakonice z.s.Daniel ČERNOHORSKÝTJ Horní Měcholupy, oddíl karateAleš SPÁLOVSKÝTJ Horní Měcholupy, oddíl karateKlára FICHNOVÁTJ Baník Příbram - KarateMarek ANDRAŠITJ Baník Příbram - KarateJan KUBALATJ Baník Příbram - KarateAleš GREGŮREKKODOKAI BRNO z.s.Ing. Vít ŠTENCELKODOKAI BRNO z.s.Petra NOVÁKarate Vision PrahaPavel MORICKarate Vision PrahaTomáš KNÁPEKBUDO KAN, z.s.Veronika MIŠKOVÁBUDO KAN, z.s.Radim NEJEDLÝBUDO KAN, z.s.Martin BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceHelena BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceZbyšek PETRŽÍLEKSK Karate Shotokan NeratoviceVojtěch ŠPETLÁKSK karate Dragon DDM NeratoviceMarie LEVOVÁŠkola bojových umění NaramaEva MOTLOVÁŠkola bojových umění Narama