Český svaz karate

2. kolo Beginner Cup, Pohár talentů a Krajský pohár JSK ČSKe 2018 (14.4.2018)
180414_jsk.pdf
368 startů, 128 závodníků, 12 klubů
Agility, Děti do 6 let
Zuzana PAZDEROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Michal LAZAR8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana LAZAROVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Teodor SVOBODA8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jana FIALOVÁKarate Klub KyjovTereza DOBŘICKÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Jakub KOLÁŘ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Agility, Dívky 7-8
Aneta NEČASOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Viktorie TOUFAROVÁ7.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateRozárka ŠLAHŮNKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovPetra FIALOVÁKarate Klub KyjovVanda HVĚZDOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Agility, Chlapci 7-8
Adam BATYSTA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub KOCMAN7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub VENDOLSKÝ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Antonín HÝSEK8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Max FOJT8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marek DUBŠÍK8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub MALIŠKA6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš KŘÍŽ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Igor HURBAN6.KYUTJ karate TřebíčTomáš VRBECKÝ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam ILČÍK6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jan AUBUS8.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodŠtěpán-Jaroslav VOMELA8.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodLukáš MACHÁČEKKarate Klub KyjovJan INGRKarate Klub KyjovJan KOUŘIL8.KYUTARO KAN, z.s.Filip HANUŠ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan KOLÁŘ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Dominik MAJER8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Agility, Dívky 9-10
Nela DEGŤAROVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ema HORÁKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Bára ŠMOROVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Eliška DOSTÁLOVÁ5.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateEdita POHLOVÁ7.KYUBUDO KAN, z.s.Riana VESELÍKOVÁ7.KYUBUDO KAN, z.s.Eliška NESVADBOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Amálie STRMISKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovAmálie JANDOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Agility, Chlapci 9-10
Prokop MOJŽÍŠ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan DOHNAL6.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊těpán FIC6.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateAntonín PŘICHYSTAL8.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateMatyáš SOUKUP7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Filip ANDRES6.KYUBUDO KAN, z.s.Viktor ČÁSTEK7.KYUBUDO KAN, z.s.David MANHALTER7.KYUBUDO KAN, z.s.Matěj HEKELE8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Richard KONVALINA6.KYUSokol karate TišnovCyril JAKUBEC6.KYUSokol karate TišnovTomáš MATULKA4.KYUSokol karate TišnovDan GRYGÁREK8.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodTomáš KRATOCHVÍL8.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodFrantišek TRUBELÍK8.KYUKarate Klub KyjovDominik INGRKarate Klub KyjovDominik GRUFÍKKarate Klub Kyjov
Agility, Dívky 11-12
Hana BŘEZOVJÁKOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAneta BULÍČKOVÁ6.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateAdéla HRAJNOHOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAlice-Jana KIRSCHNEROVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Kristýna JURKOVIČOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Žaneta KONVALINOVÁ4.KYUSokol karate TišnovKateřina KŘEHLÍKOVÁ7.KYUSokol karate TišnovBarbara HOLEMÁ7.KYUSokol karate TišnovTereza NOSKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovKateřina KOVÁŘOVÁKarate Klub KyjovEliška HLAVOŇOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Agility, Chlapci 11-12
David KOCMAN7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jaroslav ŠMARDA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Daniel JÖRKA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Samuel BAAR7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marek MOJŽÍŠ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Vojtěch KUNC5.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateFilip POHL3.KYUBUDO KAN, z.s.Martin SÝS7.KYUSokol karate TišnovViktor STEGER6.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodVáclav SKALICKÝ8.KYUKarate Klub KyjovMartin SLADKÝ8.KYUKarate Klub KyjovMichal AXMAN8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan HÁJEK6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Marian PAČISKAKarate Club Dragons Rosice z.s.Robin ŠKRANC5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jakub ZRŮSTEK4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Patrik KALAKAJ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Agility, Mládež
Jáchym KARBULA6.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateJosef HRACHOVSKÝ7.KYUBUDO KAN, z.s.Miriam ŠRETROVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Michal DAVID7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodAdam FOLEJTAR6.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodŠtěpán MOKRÝ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kihon ido, Děti do 6 let (bez kyu)
Zuzana PAZDEROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Michal LAZAR8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana LAZAROVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Teodor SVOBODA8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jana FIALOVÁKarate Klub KyjovJakub KOLÁŘ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kihon ido, Děti 7-8 (bez kyu)
Tomáš VRBECKÝ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam ILČÍK6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jan AUBUS8.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodŠtěpán-Jaroslav VOMELA8.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodPetra FIALOVÁKarate Klub KyjovJan KOUŘIL8.KYUTARO KAN, z.s.
Kihon ido, Žactvo 9-10 (bez kyu)
Antonín PŘICHYSTAL8.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateDan GRYGÁREK8.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodTomáš KRATOCHVÍL8.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod
Kihon ido, Žactvo 11-12 (bez kyu)
Alice-Jana KIRSCHNEROVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Marian PAČISKAKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kihon ido, Dívky 7-8 (8 + 7.Kyu)
Aneta NEČASOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Viktorie TOUFAROVÁ7.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateRozárka ŠLAHŮNKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovVanda HVĚZDOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kihon ido, Chlapci 7-8 (8 + 7.Kyu)
Adam BATYSTA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub KOCMAN7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub VENDOLSKÝ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Antonín HÝSEK8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Max FOJT8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marek DUBŠÍK8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub MALIŠKA6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš KŘÍŽ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš VESELÝ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jakub KOUNEK6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Matěj KOUNEK6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Filip HANUŠ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan KOLÁŘ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kihon ido, Dívky 9-10 (8 + 7.Kyu)
Nela DEGŤAROVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ema HORÁKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Bára ŠMOROVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Eliška DOSTÁLOVÁ5.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateEdita POHLOVÁ7.KYUBUDO KAN, z.s.Riana VESELÍKOVÁ7.KYUBUDO KAN, z.s.Eliška NESVADBOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Amálie STRMISKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovZuzana HALMOVÁ6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Valérie ŘAČÁKOVÁ6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Amálie JANDOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kihon ido, Chlapci 9-10 (8 + 7.Kyu)
Prokop MOJŽÍŠ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan DOHNAL6.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊těpán FIC6.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateMatyáš SOUKUP7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Viktor ČÁSTEK7.KYUBUDO KAN, z.s.David MANHALTER7.KYUBUDO KAN, z.s.Adam RAUŠER6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMatěj HEKELE8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Cyril JAKUBEC6.KYUSokol karate TišnovFrantišek TRUBELÍK8.KYUKarate Klub KyjovPetr RYŠÁNEK6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Matyáš ŘAČÁK6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Vít KUČERA6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kihon ido, Dívky 11-12 (8 + 7.Kyu)
Hana BŘEZOVJÁKOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAneta BULÍČKOVÁ6.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateAdéla HRAJNOHOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížKristýna JURKOVIČOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Kateřina KŘEHLÍKOVÁ7.KYUSokol karate TišnovBarbara HOLEMÁ7.KYUSokol karate TišnovTereza NOSKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovEliška HLAVOŇOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kihon ido, Chlapci 11-12 (8 + 7.Kyu)
David KOCMAN7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jaroslav ŠMARDA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Daniel JÖRKA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Samuel BAAR7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marek MOJŽÍŠ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Martin SÝS7.KYUSokol karate TišnovVáclav SKALICKÝ8.KYUKarate Klub KyjovMartin SLADKÝ8.KYUKarate Klub KyjovJan HÁJEK6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kihon ido, Mládež (8 + 7.Kyu)
Jáchym KARBULA6.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateJosef HRACHOVSKÝ7.KYUBUDO KAN, z.s.Miriam ŠRETROVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Michal DAVID7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodAdam FOLEJTAR6.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod
Kata kohai, Dívky 7-8 (8 + 7.Kyu)
Aneta NEČASOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Viktorie TOUFAROVÁ7.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateRozárka ŠLAHŮNKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovVanda HVĚZDOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata kohai, Chlapci 7-8 (8 + 7.Kyu)
Adam BATYSTA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub KOCMAN7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub VENDOLSKÝ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Antonín HÝSEK8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Max FOJT8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marek DUBŠÍK8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub MALIŠKA6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš KŘÍŽ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš VESELÝ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jakub KOUNEK6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Matěj KOUNEK6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Jan KOLÁŘ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata kohai, Dívky 9-10 (8 + 7.Kyu)
Nela DEGŤAROVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ema HORÁKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Bára ŠMOROVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Eliška DOSTÁLOVÁ5.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateEdita POHLOVÁ7.KYUBUDO KAN, z.s.Riana VESELÍKOVÁ7.KYUBUDO KAN, z.s.Eliška NESVADBOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Amálie STRMISKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovZuzana HALMOVÁ6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Valérie ŘAČÁKOVÁ6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Amálie JANDOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata kohai, Chlapci 9-10 (8 + 7.Kyu)
Prokop MOJŽÍŠ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan DOHNAL6.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊těpán FIC6.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateAdam RAUŠER6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížViktor ČÁSTEK7.KYUBUDO KAN, z.s.David MANHALTER7.KYUBUDO KAN, z.s.Matyáš SOUKUP7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Matěj HEKELE8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Cyril JAKUBEC6.KYUSokol karate TišnovFrantišek TRUBELÍK8.KYUKarate Klub KyjovPetr RYŠÁNEK6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Matyáš ŘAČÁK6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Vít KUČERA6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kata kohai, Dívky 11-12 (8 + 7.Kyu)
Hana BŘEZOVJÁKOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAneta BULÍČKOVÁ6.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateAdéla HRAJNOHOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížKristýna JURKOVIČOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Kateřina KŘEHLÍKOVÁ7.KYUSokol karate TišnovBarbara HOLEMÁ7.KYUSokol karate TišnovTereza NOSKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovEliška HLAVOŇOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata kohai, Chlapci 11-12 (8 + 7.Kyu)
David KOCMAN7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jaroslav ŠMARDA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Daniel JÖRKA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Samuel BAAR7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marek MOJŽÍŠ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Martin SÝS7.KYUSokol karate TišnovVáclav SKALICKÝ8.KYUKarate Klub KyjovMartin SLADKÝ8.KYUKarate Klub KyjovJan HÁJEK6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata kohai, Mládež (8 + 7.Kyu)
Jáchym KARBULA6.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateJosef HRACHOVSKÝ7.KYUBUDO KAN, z.s.Miriam ŠRETROVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Michal DAVID7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodAdam FOLEJTAR6.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod
Kata sempai, Mladší žáci I (6.+5.kyu)
Adam ILČÍK6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Richard KONVALINA6.KYUSokol karate Tišnov
Kata sempai, Mladší žákyně I (6.+5.kyu)
Veronika-Anna ZÁZVORKOVÁ5.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod
Kata sempai, Mladší žáci II (6.+5.kyu)
Filip ANDRES6.KYUBUDO KAN, z.s.Tomáš MATULKA4.KYUSokol karate TišnovViktor STEGER6.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodRobin ŠKRANC5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata sempai, Mladší žákyně II (6.+5.kyu)
Žaneta KONVALINOVÁ4.KYUSokol karate TišnovLucie MUSILOVÁ4.KYUSokol karate Tišnov
Kata sempai, Starší žáci (6.+5.kyu)
Šimon CÍCHA5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížVojtěch KUNC5.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateFilip BÍLEK6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jakub ZRŮSTEK4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata sempai, Starší žákyně (6.+5.kyu)
Veronika DOSTÁLOVÁ4.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateAlice-Jana KIRSCHNEROVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.
Kata sempai, Dorostenci (6.+5.kyu)
Ondřej HORÁČEK4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Štěpán MOKRÝ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata sempai, Junioři (6.+5.kyu)
Martin UNGER4.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kumite beginner, Chlapci 7-12 (8.+7.kyu)
Adam BATYSTA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.David KOCMAN7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jaroslav ŠMARDA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub VENDOLSKÝ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Daniel JÖRKA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Samuel BAAR7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Antonín HÝSEK8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Max FOJT8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marek DUBŠÍK8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub MALIŠKA6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš KŘÍŽ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Prokop MOJŽÍŠ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marek MOJŽÍŠ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan DOHNAL6.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊těpán FIC6.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateLukáš VESELÝ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Adam RAUŠER6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížViktor ČÁSTEK7.KYUBUDO KAN, z.s.David MANHALTER7.KYUBUDO KAN, z.s.Martin SÝS7.KYUSokol karate TišnovVáclav SKALICKÝ8.KYUKarate Klub KyjovFrantišek TRUBELÍK8.KYUKarate Klub KyjovMartin SLADKÝ8.KYUKarate Klub KyjovJakub KOUNEK6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Matěj KOUNEK6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Petr RYŠÁNEK6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Matyáš ŘAČÁK6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Vít KUČERA6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite beginner, Dívky 7-12 (8.+7.kyu)
Ema HORÁKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Aneta NEČASOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Nela DEGŤAROVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Bára ŠMOROVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Riana VESELÍKOVÁ7.KYUBUDO KAN, z.s.Barbara HOLEMÁ7.KYUSokol karate TišnovTereza NOSKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovAmálie STRMISKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovZuzana HALMOVÁ6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Valérie ŘAČÁKOVÁ6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Vanda HVĚZDOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite beginner, Chlapci 10-15 (6.+5.kyu)
Filip ANDRES6.KYUBUDO KAN, z.s.Filip BÍLEK6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Václav KLOBOUČNÍK6.KYUSokol karate TišnovTomáš MATULKA4.KYUSokol karate TišnovViktor STEGER6.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodRobin ŠKRANC5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jakub ZRŮSTEK4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite beginner, Dívky 10-15 (6.+5.kyu)
Alice-Jana KIRSCHNEROVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Lucie MUSILOVÁ4.KYUSokol karate TišnovSabina MEDUNOVÁ4.KYUSokol karate Tišnov
Kata, Junioři
Martin UNGER4.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata, Juniorky
Gabriela KRUŽÍKOVÁ5.KYUTJ karate TřebíčPetra NAVRÁTILOVÁ1.DANKarate Klub KyjovLenka HORÁČKOVÁ3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, Dorostenci
Armando MORALES1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAlexandr MAZMANOV3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Lukáš ZRŮSTEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, Dorostenky
Adela NOVÁKOVÁ5.KYUTJ karate TřebíčTereza VAŠÍČKOVÁ2.KYUBUDO KAN, z.s.
Kata, Starší žáci
Šimon CÍCHA5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížVojtěch KUNC5.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateHa DO-VINH6.KYUTJ karate TřebíčFilip POHL3.KYUBUDO KAN, z.s.Oldřich VAŠÍČEK2.KYUBUDO KAN, z.s.Radek NOVOTNÝ6.KYUTJ karate TřebíčFilip BÍLEK6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jakub ZRŮSTEK4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, Starší žákyně
Veronika DOSTÁLOVÁ4.KYUOREL jednota Letonice - oddíl karateAlice-Jana KIRSCHNEROVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Magdaléna TRTÍKOVÁ3.KYUKarate Klub Kyjov
Kata, Mladší žáci II
Filip HANÁČEK3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Filip ANDRES6.KYUBUDO KAN, z.s.Jan TOUFAR6.KYUTJ karate TřebíčTomáš MATULKA4.KYUSokol karate TišnovViktor STEGER6.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodMartin LUŽA3.KYUKarate Klub KyjovTomáš PUZRLA5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Robin ŠKRANC5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, Mladší žákyně II
Ha-Vy DO6.KYUTJ karate TřebíčŽaneta KONVALINOVÁ4.KYUSokol karate TišnovLucie MUSILOVÁ4.KYUSokol karate Tišnov
Kata, Mladší žáci I
Šimon CHLOUPEK6.KYUTJ karate TřebíčIgor HURBAN6.KYUTJ karate TřebíčAdam ILČÍK6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kata, Mladší žákyně I
Veronika-Anna ZÁZVORKOVÁ5.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod
Kumite, Juniorky, BRH
Gabriela KRUŽÍKOVÁ5.KYUTJ karate TřebíčPetra NAVRÁTILOVÁ1.DANKarate Klub KyjovLenka HORÁČKOVÁ3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite, Dorostenci, BRH
Armando MORALES1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížVáclav KLOBOUČNÍK6.KYUSokol karate TišnovAlexandr MAZMANOV3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Lukáš ZRŮSTEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite, Dorostenky, BRH
Adela NOVÁKOVÁ5.KYUTJ karate TřebíčTereza VAŠÍČKOVÁ2.KYUBUDO KAN, z.s.Sabina MEDUNOVÁ4.KYUSokol karate Tišnov
Kumite, Starší žáci, BRH
Šimon CÍCHA5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížHa DO-VINH6.KYUTJ karate TřebíčOldřich VAŠÍČEK2.KYUBUDO KAN, z.s.Radek NOVOTNÝ6.KYUTJ karate TřebíčFilip BÍLEK6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jakub ZRŮSTEK4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite, Starší žákyně, BRH
Alice-Jana KIRSCHNEROVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.
Kumite, Mladší žáci II, BRH
Filip HANÁČEK3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Filip ANDRES6.KYUBUDO KAN, z.s.Jan TOUFAR6.KYUTJ karate TřebíčViktor STEGER6.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodMartin LUŽA3.KYUKarate Klub KyjovTomáš PUZRLA5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Robin ŠKRANC5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite, Mladší žákyně II, BRH
Ha-Vy DO6.KYUTJ karate TřebíčLucie MUSILOVÁ4.KYUSokol karate Tišnov
Kumite, Mladší žáci I, BRH
Šimon CHLOUPEK6.KYUTJ karate TřebíčIgor HURBAN6.KYUTJ karate Třebíč
Kumite, Mladší žákyně I, BRH
Veronika-Anna ZÁZVORKOVÁ5.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod