Český svaz karate

ČUBU LIGA DĚTÍ A MLÁDEŽE 2018 – 1. kolo (15.4.2018)
Propozice.pdfYoutubeYoutubeExterní odkaz
Kumite, Mladší žáci I., -32 kg
1Filip HORŇÁKSK Karate Shotokan Liberec162David ŠIMOTAFight Club České Budějovice83Martin ENEVFight Club České Budějovice4
Kumite, Mladší žáci I., BRH
1Martin ENEVFight Club České Budějovice2David ŠIMOTAFight Club České Budějovice
Kumite, Mladší žákyně I., -30 kg
1Markéta KLEWAROVÁFight Club České Budějovice162Lucie BUKOVSKÁFight Club České Budějovice83Tereza ŠRŮTOVÁKarate Lions Pardubice o.s.4
Kumite, Mladší žákyně I., +30 kg
1Anna FRANKOVÁFight Club České Budějovice162Věra VACHTOVÁFight Club České Budějovice8
Kumite, Mladší žákyně I., BRH
1Markéta KLEWAROVÁFight Club České Budějovice2Věra VACHTOVÁFight Club České Budějovice3Anna FRANKOVÁFight Club České Budějovice
Kumite, Mladší žáci II., -30 kg
1Jakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan Liberec162Šimon HARVILKOSK Karate Shotokan Liberec83Tadeáš BÍNAFight Club České Budějovice4
Kumite, Mladší žáci II., -41 kg
1Martin DVOŘÁKFight Club České Budějovice162Matěj KORYTARFight Club České Budějovice83Jaromír FARSKÝSK Karate Shotokan Liberec44Alexandr ŠIMÁKKaratedo Němčice2
Kumite, Mladší žáci II., +41 kg
1Jakub FLOREKFight Club České Budějovice162Matyáš JURÍKFight Club České Budějovice83Lionel TUREKKarate Lions Pardubice o.s.44Adam KARLÍKKaratedo Němčice25Erik KUBÍNIMASADA Praha1
Kumite, Mladší žáci II., BRH
1Jakub FLOREKFight Club České Budějovice2Jakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan Liberec3Martin DVOŘÁKFight Club České Budějovice3Matyáš JURÍKFight Club České Budějovice5Tadeáš BÍNAFight Club České Budějovice5Matěj KORYTARFight Club České Budějovice
Kumite, Mladší žákyně II., -42 kg
1Nela ROSVALDOVÁFight Club České Budějovice162Marie PRIGLOVÁFight Club České Budějovice83Eliška ZEMANOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.44Vanesa MAJBOVÁSK Karate Shotokan Liberec2
Kumite, Mladší žákyně II., +42 kg
1Amálie HAKOVÁFight Club České Budějovice162Yevgeniia BULYGINASK Trial - shotokan karate o.s.8
Kumite, Mladší žákyně II., BRH
1Eliška ZEMANOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.2Nela ROSVALDOVÁFight Club České Budějovice3Vanesa MAJBOVÁSK Karate Shotokan Liberec3Amálie HAKOVÁFight Club České Budějovice
Kumite, Starší žáci, -45 kg
1Kryštof RUŽAHAMMERS GYM z.s.162Šimon ŠŤASTNÝMASADA Praha8
Kumite, Starší žáci, -52 kg
1Přemysl ČAREKFight Club České Budějovice162Ondřej RYCHLÝFight Club České Budějovice8
Kumite, Starší žáci, BRH
1Přemysl ČAREKFight Club České Budějovice2Ondřej RYCHLÝFight Club České Budějovice3Šimon ŠŤASTNÝMASADA Praha
Kumite, Starší žákyně, -42 kg
1Aneta KADLECOVÁFight Club České Budějovice162Michaela MEDOVÁFight Club České Budějovice83Karolína MARTÍNKOVÁFight Club České Budějovice4
Kumite, Starší žákyně, -50 kg
1Eliška RYCHLÁFight Club České Budějovice162Tereza HATLAPATKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.8
Kumite, Starší žákyně, +50 kg
1Lucie DEMČÁKOVÁSK Karate Shotokan Liberec162Barbora MACHÁČKOVÁMartin Zavoral Team Fighter´s8
Kumite, Starší žákyně, BRH
1Aneta KADLECOVÁFight Club České Budějovice2Eliška RYCHLÁFight Club České Budějovice3Lucie DEMČÁKOVÁSK Karate Shotokan Liberec3Barbora MACHÁČKOVÁMartin Zavoral Team Fighter´s
Kumite, Dorostenci, -57 kg
1Tomáš VACEKSK Karate Shotokan Liberec162Daniel NEVRKLASK Karate Shotokan Liberec83Štěpán ZÝKAFight Club České Budějovice4
Kumite, Dorostenci, -63 kg
1Jáchym TINAVSKÝFight Club České Budějovice162Michal KASALKarate Lions Pardubice o.s.83Ondřej PELEŠKAKaratedo Němčice4
Kumite, Dorostenci, -70 kg
1Dominik KOČANDRLEFight Club České Budějovice162David DVOŘÁČEKFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.83Matyáš MALÝSK Karate Shotokan Liberec4
Kumite, Dorostenci, BRH
1Dominik KOČANDRLEFight Club České Budějovice2Jáchym TINAVSKÝFight Club České Budějovice3David DVOŘÁČEKFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.3Daniel NEVRKLASK Karate Shotokan Liberec5Štěpán ZÝKAFight Club České Budějovice5Tomáš VACEKSK Karate Shotokan Liberec
Kumite, Dorostenky, -54 kg
1Vendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan Liberec162Anna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan Liberec83Eliška VAŠKOVÁFight Club České Budějovice44Barbora DVOŘÁKOVÁFight Club České Budějovice2
Kumite, Dorostenky, +54 kg
1Klára FICHNOVÁTJ Baník Příbram - Karate162Nela PÁNKOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.83Klára ŠLÉZOVÁMartin Zavoral Team Fighter´s4
Kumite, Dorostenky, BRH
1Vendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan Liberec2Anna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan Liberec3Nela PÁNKOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.3Klára ŠLÉZOVÁMartin Zavoral Team Fighter´s5Barbora DVOŘÁKOVÁFight Club České Budějovice
Kumite, Junioři, -76 kg
1Jaromír LÁCHAFight Club České Budějovice162Vojtěch ZRNAFight Club České Budějovice83Filip FILIPIKarate Lions Pardubice o.s.4
Kumite, Junioři, +76 kg
1Radek LÁCHAFight Club České Budějovice162Pavel NEČASKaratedo Němčice8
Kumite, Junioři, BRH
1Vojtěch ZRNAFight Club České Budějovice2Jaromír LÁCHAFight Club České Budějovice3Radek LÁCHAFight Club České Budějovice
Points fighting, Mladší žáci I., -27 kg
1Martin ENEVFight Club České Budějovice162Matouš VESELÝTiger team, Profesionální klub bojových umění83Zdeněk ŠESTÁKTiger team, Profesionální klub bojových umění4
Points fighting, Mladší žáci I., -32 kg
1Filip HORŇÁKSK Karate Shotokan Liberec162Lukáš JAHODATiger team, Profesionální klub bojových umění83David ŠIMOTAFight Club České Budějovice4
Points fighting, Mladší žákyně I., -30 kg
1Markéta KLEWAROVÁFight Club České Budějovice162Natálie SLÁDKOVÁTCB Gym83Nikol MARTINCOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.44Lucie BUKOVSKÁFight Club České Budějovice25Nikol PÍRKOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.1
Points fighting, Mladší žákyně I., +30 kg
1Alena KRSKOVÁJiu-jitsu a Kickboxing Kralupy nad Vltavou162Natálie ŠESTÁKOVÁTiger team, Profesionální klub bojových umění83Anna FRANKOVÁFight Club České Budějovice44Anežka HRUBÁTiger team, Profesionální klub bojových umění25Věra VACHTOVÁFight Club České Budějovice15Vanessa HEČKOVÁTiger team, Profesionální klub bojových umění1
Points fighting, Mladší žáci II., -30 kg
1Tadeáš BÍNAFight Club České Budějovice162Jakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan Liberec83Šimon HARVILKOSK Karate Shotokan Liberec4
Points fighting, Mladší žáci II., -41 kg
1Matěj KORYTARFight Club České Budějovice162Jaromír FARSKÝSK Karate Shotokan Liberec83Martin DVOŘÁKFight Club České Budějovice4
Points fighting, Mladší žáci II., +41 kg
1Matyáš JURÍKFight Club České Budějovice162Jakub FLOREKFight Club České Budějovice83Erik KUBÍNIMASADA Praha4
Points fighting, Mladší žákyně II., -42 kg
1Eliška ZEMANOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.162Marie PRIGLOVÁFight Club České Budějovice83Nela ROSVALDOVÁFight Club České Budějovice44Vanesa MAJBOVÁSK Karate Shotokan Liberec2
Points fighting, Mladší žákyně II., +42 kg
1Amálie HAKOVÁFight Club České Budějovice162Gabriela SVOBODOVÁTiger team, Profesionální klub bojových umění8
Points fighting, Starší žáci, -52 kg
1Kryštof RUŽAHAMMERS GYM z.s.162Přemysl ČAREKFight Club České Budějovice83Ondřej RYCHLÝFight Club České Budějovice44Šimon ŠŤASTNÝMASADA Praha2
Points fighting, Starší žákyně, -42 kg
1Aneta KADLECOVÁFight Club České Budějovice162Michaela MEDOVÁFight Club České Budějovice83Karolína MARTÍNKOVÁFight Club České Budějovice4
Points fighting, Starší žákyně, -50 kg
1Eliška RYCHLÁFight Club České Budějovice16
Points fighting, Starší žákyně, +50 kg
1Barbora MACHÁČKOVÁMartin Zavoral Team Fighter´s162Lucie DEMČÁKOVÁSK Karate Shotokan Liberec8
Points fighting, Dorostenci, -52 kg
1Tomáš VACEKSK Karate Shotokan Liberec162Štěpán ZÝKAFight Club České Budějovice8
Points fighting, Dorostenci, -57 kg
1Jáchym TINAVSKÝFight Club České Budějovice162Daniel NEVRKLASK Karate Shotokan Liberec8
Points fighting, Dorostenci, -70 kg
1David DVOŘÁČEKFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.162Dominik KOČANDRLEFight Club České Budějovice8
Light contact, Mladší žáci I., -27 kg
1Martin ENEVFight Club České Budějovice162Oleksandr FEDIAIEVTCB Gym8
Light contact, Mladší žáci I., -32 kg
1Patrik DVOŘÁČEKFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.162Filip HORŇÁKSK Karate Shotokan Liberec83Petr KONEČNÝTCB Gym44Marcel LAGRONHAMMERS GYM z.s.25David ŠIMOTAFight Club České Budějovice1
Light contact, Mladší žákyně I., -30 kg
1Nikol MARTINCOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.162Natálie SLÁDKOVÁTCB Gym83Sabina HOŘEJŠÍHAMMERS GYM z.s.4
Light contact, Mladší žákyně I., +30 kg
1Anna FRANKOVÁFight Club České Budějovice162Valérie ŠMAHELOVÁSpolek SoRu gym Chrudim83Petra TOBIŠKOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.44Věra VACHTOVÁFight Club České Budějovice2
Light contact, Mladší žáci II., -30 kg
1Tadeáš BÍNAFight Club České Budějovice162Šimon HARVILKOSK Karate Shotokan Liberec8
Light contact, Mladší žáci II., -41 kg
1Martin NEDVEDTCB Gym162Jaromír FARSKÝSK Karate Shotokan Liberec83Matěj KORYTARFight Club České Budějovice44Martin DVOŘÁKFight Club České Budějovice2
Light contact, Mladší žáci II., +41 kg
1Matyáš JURÍKFight Club České Budějovice162Jakub FLOREKFight Club České Budějovice83Lukáš DVOŘÁČEKFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.44Štěpán BOROVÝTCB Gym25Taras ROLJUKFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.1
Light contact, Mladší žákyně II., -35 kg
1Zuzana HYKSOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.162Amálie ANDRLOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.8
Light contact, Mladší žákyně II., -42 kg
1Eliška ZEMANOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.16
Light contact, Mladší žákyně II., +42 kg
1Daniela PANČENKOVÁHAMMERS GYM z.s.162Yevgeniia BULYGINASK Trial - shotokan karate o.s.8
Light contact, Starší žáci, -52 kg
1Kryštof RUŽAHAMMERS GYM z.s.162Přemysl ČAREKFight Club České Budějovice83Ondřej RYCHLÝFight Club České Budějovice4
Light contact, Starší žáci, -60 kg
1Artiom RATATCB Gym162Patrik GALKOFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.8
Light contact, Starší žákyně, -42 kg
1Aneta KADLECOVÁFight Club České Budějovice162Michaela MEDOVÁFight Club České Budějovice83Eliška GLASEROVÁTCB Gym44Karolína MARTÍNKOVÁFight Club České Budějovice2
Light contact, Starší žákyně, -50 kg
1Eliška RYCHLÁFight Club České Budějovice16
Light contact, Dorostenci, -52 kg
1Tomáš VACEKSK Karate Shotokan Liberec162Štěpán ZÝKAFight Club České Budějovice8
Light contact, Dorostenci, -57 kg
1Jáchym TINAVSKÝFight Club České Budějovice162Daniel NEVRKLASK Karate Shotokan Liberec8
Light contact, Dorostenci, -70 kg
1Václav TŘÍSKASpolek SoRu gym Chrudim162Ondřej KOPECKÝSpolek SoRu gym Chrudim8
Light contact, Dorostenci, +70 kg
1David DVOŘÁČEKFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.162Radek LÁCHAFight Club České Budějovice8
Light contact, Dorostenky, -54 kg
1Vendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan Liberec162Barbora DVOŘÁKOVÁFight Club České Budějovice83Anna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan Liberec44Eliška VAŠKOVÁFight Club České Budějovice2
Light contact, Junioři, -76 kg
1Jaromír LÁCHAFight Club České Budějovice162Vojtěch ZRNAFight Club České Budějovice8
Light contact, Junioři, +76 kg
1Štěpán BAUERHAMMERS GYM z.s.162Tomáš KUBÍČEKFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.8
Light contact, Juniorky, +59 kg
1Nela PÁNKOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.162Viktorie VONDRŮFight Club České Budějovice83Eliška TMEJOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.4
Kick light, Mladší žáci I., -27 kg
1Martin ENEVFight Club České Budějovice162Oleksandr FEDIAIEVTCB Gym8
Kick light, Mladší žáci I., -32 kg
1Petr KONEČNÝTCB Gym162David ŠIMOTAFight Club České Budějovice83Patrik DVOŘÁČEKFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.44Marcel LAGRONHAMMERS GYM z.s.2
Kick light, Mladší žákyně I., -30 kg
1Markéta KLEWAROVÁFight Club České Budějovice162Nikol PÍRKOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.83Nikol MARTINCOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.44Sabina HOŘEJŠÍHAMMERS GYM z.s.25Natálie SLÁDKOVÁTCB Gym1
Kick light, Mladší žákyně I., +30 kg
1Anna FRANKOVÁFight Club České Budějovice162Věra VACHTOVÁFight Club České Budějovice83Valérie ŠMAHELOVÁSpolek SoRu gym Chrudim44Petra TOBIŠKOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.2
Kick light, Mladší žáci II., -35 kg
1Tadeáš BÍNAFight Club České Budějovice162Tomáš PITELKATIGER GYM83Alan RŮŽIČKATIGER GYM44Lukáš DRTINATCB Gym25Adam VESELÝKarate klub Tábor1
Kick light, Mladší žáci II., -41 kg
1Martin NEDVEDTCB Gym162Taras ROLJUKFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.83Martin DVOŘÁKFight Club České Budějovice44Matěj KORYTARFight Club České Budějovice2
Kick light, Mladší žáci II., +41 kg
1Lukáš DVOŘÁČEKFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.162Jakub FLOREKFight Club České Budějovice83Matyáš JURÍKFight Club České Budějovice44Štěpán BOROVÝTCB Gym2
Kick light, Mladší žákyně II., -35 kg
1Zuzana HYKSOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.162Amálie ANDRLOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.8
Kick light, Mladší žákyně II., -42 kg
1Eliška ZEMANOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.16
Kick light, Mladší žákyně II., +42 kg
1Daniela PANČENKOVÁHAMMERS GYM z.s.162Zuzana DRAHORÁDOVÁSportovní klub BURSA ŘEZNÍK GYM, o.s.8
Kick light, Starší žáci, -52 kg
1Kryštof RUŽAHAMMERS GYM z.s.162Ondřej RYCHLÝFight Club České Budějovice8
Kick light, Starší žáci, -60 kg
1Adam RŮŽIČKATIGER GYM162Artiom RATATCB Gym83Filip RŮŽIČKATIGER GYM44Patrik GALKOFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.2
Kick light, Starší žákyně, -42 kg
1Eliška GLASEROVÁTCB Gym162Kristýna JOHANOVSKÁSportovní klub BURSA ŘEZNÍK GYM, o.s.8
Kick light, Dorostenci, -57 kg
1Jáchym TINAVSKÝFight Club České Budějovice162Václav TŘÍSKASpolek SoRu gym Chrudim83Patrik VAVŘÍKKarate klub Tábor4
Kick light, Dorostenci, -70 kg
1Dominik KOČANDRLEFight Club České Budějovice162Ondřej KOPECKÝSpolek SoRu gym Chrudim8
Kick light, Dorostenci, +70 kg
1David DVOŘÁČEKFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.162Radek LÁCHAFight Club České Budějovice8
Kick light, Dorostenky, -54 kg
1Barbora DVOŘÁKOVÁFight Club České Budějovice162Anna VAŇKOVÁSportovní klub BURSA ŘEZNÍK GYM, o.s.83Eliška VAŠKOVÁFight Club České Budějovice44Nikola VACATKOVÁSportovní klub BURSA ŘEZNÍK GYM, o.s.2
Kick light, Dorostenky, +54 kg
1Nela PÁNKOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.162Andrea MRÁČKOVÁKarate klub Tábor83Eliška TMEJOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.4
Kick light, Junioři, -76 kg
1Vojtěch ZRNAFight Club České Budějovice162Jaromír LÁCHAFight Club České Budějovice83Filip FILIPIKarate Lions Pardubice o.s.4
Kick light, Junioři, +76 kg
1Štěpán BAUERHAMMERS GYM z.s.162Marek VAVŘÍKKarate klub Tábor83Tomáš KUBÍČEKFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.4
Kick light, Juniorky, +59 kg
1Věra LISZOKOVÁTCB Gym162Žaneta HOVORKOVÁKarate klub Tábor83Viktorie VONDRŮFight Club České Budějovice4