Český svaz karate

Otevřené mistrovství Moravy a Slezska 2018 (5.5.2018)
229 startů, 141 závodníků, 23 klubů
Kata jednotlivci, Junioři
Tomáš SOPČÁKKARATE TEAM KCK Letohrad
Kata jednotlivci, Juniorky
Petra DUŠKOVÁKARATE TEAM KCK LetohradŽaneta JANTAČOVÁKARATE TEAM KCK LetohradNikola CHYBÍKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANMarkéta SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.
Kata jednotlivci, Dorostenci
Jakub SCHÁNILECSKP karate PísekMichal VONDRÁŠEKSKP karate PísekMatyáš HNYKSKP karate PísekVojtěch SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Luboš HRAZDÍRKESL RYU Shotokan z.s.Jakub MÜLLERKARATE TEAM KCK LetohradDaniel NOVÝKARATE TEAM KCK LetohradTomáš SOPČÁKKARATE TEAM KCK LetohradFilip RUČKAHAKUBA Karate OstravaTobiáš SUCHÁNEKSK Karate Olomouc z.s.Adam GREGŮREKKODOKAI BRNO z.s.Daniel NILAŠKODOKAI BRNO z.s.
Kata jednotlivci, Dorostenky
Anna VOKATÁSKP karate PísekNicole MICHALICOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Magdaléna TRTÍKOVÁKarate Klub KyjovNela CELAROVÁKARATE TEAM KCK LetohradAdéla KRÁTKÁKARATE TEAM KCK LetohradTereza VÁLKOVÁSK Karate Olomouc z.s.Nikola KUSEBAUCHOVAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kata jednotlivci, Starší žáci
Tomáš NECHYBASKP karate PísekMatyáš HNYKSKP karate PísekBruno ČÁSLAVANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan STRÁNSKÝKESL RYU Shotokan z.s.František MAREKKARATE TEAM KCK LetohradJan MÜLLERKARATE TEAM KCK LetohradJan NOVOTNÝKARATE TEAM KCK LetohradKryštof RUŽABUDO Plzeň z.s.Vojtěch VAŠÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Karel KOZÁKVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Tomáš SÁMELVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Eduard SCHWARZVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jan KRÁLHAKUBA Karate OstravaDan-Michael GELLÉRKARATE TYGR SHOTOKANAlex KOZUBALKARATE TYGR SHOTOKANRené PASKERKARATE TYGR SHOTOKANDavid HRABALKODOKAI BRNO z.s.Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon Team
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Barbora VACHOUTOVÁSKP karate PísekNicole MICHALICOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Magdaléna TRTÍKOVÁKarate Klub KyjovLucie PATEROVÁKESL RYU Shotokan z.s.Veronika ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Barbora ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Adéla BEDNÁŘOVÁKARATE TEAM KCK LetohradPavla BEDNÁŘOVÁKARATE TEAM KCK LetohradAnika DRAHEIMOVÁBUDO Plzeň z.s.Zuzana HÁJKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANAmálie ONDROUŠKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANLucie PETRUŠKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANNella ŠUMKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANBarbora BERÁNKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Kateřina GREGŮRKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Valentýna MACKOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Alexandra KŘÍBALOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kata jednotlivci, Mladší žáci 10-11
David HOLEŠOVYŠSKP karate PísekTomáš VONDRÁŠEKSKP karate PísekJakub ŽLÁBEKSKP karate PísekJan STRÁNSKÝKESL RYU Shotokan z.s.Pavel KRÁTKÝKARATE TEAM KCK LetohradŠtěpán PŘIBYLVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Daniel DOČKÁLEKHAKUBA Karate OstravaSebastian NOŠTINSKÝHAKUBA Karate OstravaAdam RAUŠEROddíl karate TJ Slavia KroměřížJan NAJSARKARATE TYGR SHOTOKANMartin ROUŠVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jáchym KREJČAVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Štěpán NILAŠKODOKAI BRNO z.s.Antonín HORADKarate Vision PrahaSean-Edvin CLIFTONKarate ČernošiceKarel BUREŠKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 10-11
Kateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovMiroslava VOKATÁSKP karate PísekKateřina NOVÁKOVÁSKP karate PísekAmálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovLucie PATEROVÁKESL RYU Shotokan z.s.Valentýna HRAZDÍROVÁKESL RYU Shotokan z.s.Barbora ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Natálie DUŠKOVÁKARATE TEAM KCK LetohradKlára PIJÁKOVÁHAKUBA Karate OstravaMichaela VÁLKOVÁHAKUBA Karate OstravaElen MENČÍKOVÁSK Karate Olomouc z.s.Jana HLOUŠKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kata jednotlivci, Mladší žáci 7-9
David HOLEŠOVYŠSKP karate PísekMikuláš PATERKESL RYU Shotokan z.s.Štěpán PŘIBYLVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Max MENČÍKSK Karate Olomouc z.s.Ondřej SOBEKSK Karate Olomouc z.s.Andrej SVOBODASK Karate Olomouc z.s.Adam RAUŠEROddíl karate TJ Slavia KroměřížLukáš DOBROZEMSKÝKARATE TYGR SHOTOKANMarek JALŮVKAKARATE TYGR SHOTOKANMatyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.David ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon Team
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 7-9
Rozárka ŠLAHŮNKOVÁKarate Klub KyjovValentýna HRAZDÍROVÁKESL RYU Shotokan z.s.Nela ŘEHOVÁHAKUBA Karate Ostrava
Kata jednotlivci, Mladší žáci 10-11 do 7.kyu
Jáchym KREJČAVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Martin ROUŠVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Eduard SCHWARZVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Filip HORÁKVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Adam RAUŠEROddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 10-11 do 7.kyu
Kateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovAmálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovKristýna SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci 7-9 do 7.kyu
Mikuláš PATERKESL RYU Shotokan z.s.Adam RAUŠEROddíl karate TJ Slavia KroměřížFilip BERÁNEKKODOKAI BRNO z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 7-9 do 7.kyu
Rozárka ŠLAHŮNKOVÁKarate Klub KyjovPavlína DUŠKOVÁKARATE TEAM KCK LetohradHana SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, -55 kg
Tomáš SOPČÁKKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Juniorky, -59 kg
Daniela PETŘÍKOVÁKARATE HavířovPetra DUŠKOVÁKARATE TEAM KCK LetohradNikola CHYBÍKOVÁKARATE TYGR SHOTOKAN
Kumite jednotlivci, Juniorky, +59 kg
Žaneta JANTAČOVÁKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -52 kg
Jakub SCHÁNILECSKP karate PísekDominik SMOLASKP karate Písek
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -57 kg
Jakub MÜLLERKARATE TEAM KCK LetohradTomáš SOPČÁKKARATE TEAM KCK LetohradPetr HAVLÁSEKSKK Budo HavířovDavid TOKARČÍKSKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -63 kg
Luboš HRAZDÍRKESL RYU Shotokan z.s.Martin BRYŠKASK Karate Ústí nad OrlicíAdam ZRZAVECKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -70 kg
Michal VONDRÁŠEKSKP karate PísekTobiáš SUCHÁNEKSK Karate Olomouc z.s.Adam GREGŮREKKODOKAI BRNO z.s.Martin BECKOVSKÝSKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Dorostenci, +70 kg
Martin BEDNÁRKARATE HavířovDaniel NOVÝKARATE TEAM KCK LetohradLeoš SZENTADRASISK Karate Ústí nad OrlicíAntonín DOFFEKSKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -47 kg
Tereza VÁLKOVÁSK Karate Olomouc z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -54 kg
Adéla KRÁTKÁKARATE TEAM KCK LetohradŠárka NEŤUKOVÁSK Karate Ústí nad OrlicíAdéla MATUŠKOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenky, +54 kg
Nela CELAROVÁKARATE TEAM KCK LetohradBarbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Tereza PLEVOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Nela BRÁZDILOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Tereza SIKOROVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Nikola KUSEBAUCHOVAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -39 kg
Richard BUJOKSK Karate Ústí nad OrlicíOndřej DOLEČEKSK Karate Ústí nad OrlicíVojtěch VAŠÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Dan-Michael GELLÉRKARATE TYGR SHOTOKANAlex KOZUBALKARATE TYGR SHOTOKANOndřej ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon TeamMichal CVOLIGASKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -45 kg
Tomáš NECHYBASKP karate PísekJan NOVOTNÝKARATE TEAM KCK LetohradKryštof RUŽABUDO Plzeň z.s.Nicolas OLŠAVSKÝSK Karate Ústí nad OrlicíJakub KLEMÁKKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -52 kg
Matyáš HNYKSKP karate PísekŠimon KUNVALSKÝSK Karate Ústí nad OrlicíLukáš KADLECShotokan karate dó TJ SadskáPavel HOFMEISTERShotokan karate dó TJ SadskáDavid HRABALKODOKAI BRNO z.s.Jan ŠINDLERSKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -60 kg
František MAREKKARATE TEAM KCK LetohradDavid HRABALKODOKAI BRNO z.s.Dan SYROVÝKarate Vision Praha
Kumite jednotlivci, Starší žáci, +60 kg
Jan MÜLLERKARATE TEAM KCK LetohradJan ŠMÍDKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -42 kg
Barbora VACHOUTOVÁSKP karate PísekLucie PATEROVÁKESL RYU Shotokan z.s.Anika DRAHEIMOVÁBUDO Plzeň z.s.Eliška KOMÁROVÁSKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -50 kg
Adéla MARKOVÁKARATE HavířovBarbora ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Amálie ONDROUŠKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANNella ŠUMKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANKateřina GREGŮRKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Valentýna MACKOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, +50 kg
Adéla BEDNÁŘOVÁKARATE TEAM KCK LetohradPavla BEDNÁŘOVÁKARATE TEAM KCK LetohradNatálie KRÁTKÁShotokan karate dó TJ SadskáAlexandra KŘÍBALOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemNikola KUSEBAUCHOVAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Tomáš PUZRLAL.F. CLUB KARATE, z.s.Michal BUJOKSK Karate Ústí nad OrlicíMarián ZELENÝKarate klub LICHNICE, z.s.Sebastian NOŠTINSKÝHAKUBA Karate OstravaSean-Edvin CLIFTONKarate Černošice
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Tomáš VONDRÁŠEKSKP karate PísekTomáš PIRKLSK Karate Ústí nad OrlicíMatyáš BĚDROŇSKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Adam FRINTASKP karate PísekNikolas STAMBOLIDISKARATE HavířovKarel BUREŠKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemTadeáš GLETSKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Jan BĚLESKP karate PísekDavid HOLEŠOVYŠSKP karate PísekPavel KRÁTKÝKARATE TEAM KCK LetohradJakub KLEMÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Daniel DOČKÁLEKHAKUBA Karate OstravaJan NAJSARKARATE TYGR SHOTOKANJakub MACÍČEKSKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Miroslava VOKATÁSKP karate PísekKateřina NOVÁKOVÁSKP karate PísekElen MENČÍKOVÁSK Karate Olomouc z.s.Jana HLOUŠKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemNoel JELENOVÁSKK Budo HavířovTereza KULHÁNKOVÁSKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -42 kg
Eliška KRÁLÍKOVÁSKP karate Písek
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, +42 kg
Kateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovBarbora ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Natálie DUŠKOVÁKARATE TEAM KCK LetohradKlára PIJÁKOVÁHAKUBA Karate OstravaMichaela VÁLKOVÁHAKUBA Karate Ostrava
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -27 kg
Mikuláš PATERKESL RYU Shotokan z.s.Max MENČÍKSK Karate Olomouc z.s.David ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon TeamTomáš ADAMECSKK Budo HavířovMatyáš TOMISKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -32 kg
Andrej SVOBODASK Karate Olomouc z.s.Lukáš DOBROZEMSKÝKARATE TYGR SHOTOKANMatyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, +32 kg
David HOLEŠOVYŠSKP karate PísekOndřej SOBEKSK Karate Olomouc z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, -30 kg
Valentýna HRAZDÍROVÁKESL RYU Shotokan z.s.Veronika SEDLÁČKOVÁSKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, +30 kg
Nela ŘEHOVÁHAKUBA Karate Ostrava