Český svaz karate

NP žactva 2018 - 1.kolo (9.6.2018)
180609_npz1.pdf
522 startů, 349 závodníků, 50 klubů
Kata jednotlivci, Starší žáci
Kryštof RUŽABUDO Plzeň z.s.Jan STRÁNSKÝKESL RYU Shotokan z.s.Přemysl ČAREKFight Club České BudějoviceJakub FLOREKFight Club České BudějoviceMartin LÁCHAFight Club České BudějoviceRené PASKERKARATE TYGR SHOTOKANLukáš RŮŽIČKAFight Club České BudějoviceOndřej ČERMÁKKESL RYU Shotokan z.s.Vojta ANDRŠKESL RYU Shotokan z.s.Igor LAŠTŮVKAOddíl karate TJ Slavia KroměřížVladislav HOUTKobra KladnoLuděk MELICHShotokan karate dó TJ SadskáTimmy NGUYEN-TIEN-THANHKobra KladnoMartin LUŽAKarate Klub KyjovBruno ČÁSLAVANIDOSHINKAN Dojo, z.s.David VEDRALGRYF z.s.Marek FRINTAGRYF z.s.Martin JAVANSKÝSport Club Flair o.s.Oldřich VAŠÍČEKBUDO KAN, z.s.Alex KOZUBALKARATE TYGR SHOTOKANDaniel VAŠEKKARATE TYGR SHOTOKANDan-Michael GELLÉRKARATE TYGR SHOTOKANMartin VIŠŇOVSKÝTARGET SPORT MILOVICE z.s.Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon TeamDavid HRABALKODOKAI BRNO z.s.Dan HAVLÍČEKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYKimi ZITASPORT UNION, z. s.David FORIŠSPORT UNION, z. s.Jan BEDNÁŘSPORT UNION, z. s.Michal POLÁKSPORT UNION, z. s.Martin PRACNASPORT UNION, z. s.Štěpán MIČKASPORT UNION, z. s.Ondřej HNILIČKASPORT UNION, z. s.Matěj PAVELSPORT UNION, z. s.Petr PETERKASPORT UNION, z. s.Filip FLAJŠINGERGRYF z.s.Vitaliy FEDKOSKBU Trutnov, z. s.Roman PAVUKSKBU Trutnov, z. s.Vojtěch VRÁTNÝSKBU Trutnov, z. s.Josef POLÁKShotokan Sport Centrum Česká LípaVít KITTNERSK Karate Shotokan LiberecDaniel KOLÁŘSK Karate Shotokan LiberecJakub ŠPRYSLSK Karate Shotokan LiberecMichal KASALKarate Lions Pardubice o.s.Vladimír FAFEKSK karate Dragon DDM NeratoviceJakub FIDLERSK karate Dragon DDM NeratoviceTomáš KAČMARUSK Slavia LiberecLukáš RAJNOCHUSK Slavia LiberecTomáš NOVOTNÝSK Karate Shotokan NeratoviceMaxim BREZOVARSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMichal HURNÍKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJan MAŘÍKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJiří MIKULASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Anika DRAHEIMOVÁBUDO Plzeň z.s.Barbora ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Veronika ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Lucie PATEROVÁKESL RYU Shotokan z.s.Mira BUČKOVÁFight Club České BudějoviceMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceMichaela REŠOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Diana FANTOVÁGRYF z.s.Michaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s.Eliška JAVANSKÁSport Club Flair o.s.Adéla MAREČKOVÁTJ Karate České BudějoviceViktorie HOŠKOVÁTJ Karate České BudějoviceNatálie MACHOVÁTJ karate Nové HradyAmálie ONDROUŠKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANKateřina JENÍKOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Eva TUŠOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Kateřina GREGŮRKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Lenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z. s.Adéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z. s.Veronika JANŮSPORT UNION, z. s.Soňa HROCHOVÁSPORT UNION, z. s.Barbora HURDÁLKOVÁSKBU Trutnov, z. s.Anna LIŠKOVÁSKBU Trutnov, z. s.Adéla MARCÍNOVÁTJ Karate České BudějoviceAndrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceLinda BÍLÁSK Karate Shotokan LiberecAneta SCHLEIFEROVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemEliška FIDLEROVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceEliška MIHALČATINOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceRozálie HORADOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceKateřina HÁKOVÁUSK Slavia LiberecViktorka MAŠKOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceAntonie LACHOUTOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceKateřina HEŘMANOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ
Kata jednotlivci, Mladší žáci 10-11
Alex KIRSCHNERKarate Klub Jeseník o.s.Tadeáš BÍNAFight Club České BudějoviceMartin DUCHOŇFight Club České BudějoviceMartin DVOŘÁKFight Club České BudějoviceVáclav DUDLKarate Klub Tygr Karlovy VarySamuel VÍTEKFight Club České BudějoviceIgor LAŠTŮVKAOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊imon ODLASKobra KladnoMartin LUŽAKarate Klub KyjovDaniel DUBKarate Klub Tygr Karlovy VaryDavid KASTLKarate Klub Tygr Karlovy VaryLukáš KASTLKarate Klub Tygr Karlovy VaryMatyáš HOUSKASportovní klub Keiko-ryu ShotokanOndřej FILIPGRYF z.s.Bruno DVOŘÁKTJ Karate České BudějoviceOndřej BEDNÁŘTJ Karate České BudějoviceDamián MOKRÁČEKTJ Karate České BudějoviceDavid MACHOTJ karate Nové HradyJan KŘESÁLEKKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Matyáš NAJMANKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Sean-Edvin CLIFTONKarate ČernošiceŠtěpán NILAŠKODOKAI BRNO z.s.Lukáš HEJMASPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYAdam ŠMEJKALSPORT UNION, z. s.Přemysl VONDRÁKSPORT UNION, z. s.Tadeáš ORSÁGSKBU Trutnov, z. s.Jakub PROUZASKBU Trutnov, z. s.Vít HAVELECTJ Karate České BudějoviceJosef NĚMECTJ Karate České BudějoviceDaniel DOČKÁLEKHAKUBA Karate OstravaSebastian NOŠTINSKÝHAKUBA Karate OstravaŠimon HARVILKOSK Karate Shotokan LiberecJakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan LiberecMatěj DOMECKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDominik FALTUSSK Karate Shotokan LiberecAntonín HORADKarate Vision Praha
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 10-11
Valentýna HRAZDÍROVÁKESL RYU Shotokan z.s.Amálie HAKOVÁFight Club České BudějoviceMarkéta KLEWAROVÁFight Club České BudějoviceMarie PRIGLOVÁFight Club České BudějoviceVeronika REŠOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Magdaléna FIŠAROVÁKobra KladnoKateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovLucy HRDLIČKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryNela MRÁZOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VarySofia MAZURGRYF z.s.Zuzana KŘENKOVÁTJ Karate České BudějoviceMagdaléna FUKOVÁTJ Karate České BudějoviceNela JEŘÁBKOVÁTJ Karate České BudějoviceKristýna SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Karolína MARCÍNOVÁTJ Karate České BudějoviceMichaela VÁLKOVÁHAKUBA Karate OstravaHana BATYSTOVÁTJ Karate České BudějoviceValentina VÍTŮTJ Karate České BudějoviceJana HLOUŠKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLucie KOLANKIEWICZOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemTaisia BIRIUCOVÁSK Karate Shotokan LiberecZuzana HUŠKOVÁSK Karate Shotokan LiberecTerezie PAVELKOVÁSK Karate Shotokan LiberecNela RAJTROVÁSK Karate Shotokan LiberecMarie PULDOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Martina RAJNOCHOVÁUSK Slavia LiberecViktorka MAŠKOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceMarie DOBSOVÁSK Karate Shotokan Neratovice
Kata jednotlivci, Mladší žáci 7-9
Ondřej BAREŠKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaMikuláš PATERKESL RYU Shotokan z.s.Martin ENEVFight Club České BudějoviceMatouš HOLEKFight Club České BudějoviceKryštof BERNARDFight Club České BudějoviceDavid ŠIMOTAFight Club České BudějoviceKristián SYSELKarate Klub Tygr Karlovy VaryEvan DVOŘÁKTJ Karate České BudějoviceJakub MAREČEKTJ Karate České BudějoviceLukáš DOBROZEMSKÝKARATE TYGR SHOTOKANLeonard ONDOVČÁKTARGET SPORT MILOVICE z.s.Ondřej TOŠOVSKÝTARGET SPORT MILOVICE z.s.David ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon TeamViktor EMANUELRed Dragon TeamJakub FAJTKarate ČernošiceMatyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Simone OTRANTOSPORT UNION, z. s.Jonáš-Kašpar ROSASKBU Trutnov, z. s.Libor MATOUŠEKTJ Karate České BudějoviceMarek SUCHÝTJ Karate České BudějoviceFilip LAJTKEPShotokan Sport Centrum Česká LípaAndrey PRIVRATSKIYShotokan Sport Centrum Česká LípaJakub TOMANKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemŠimon KONVALINKASK Karate Shotokan LiberecFilip NEVRKLASK Karate Shotokan LiberecFilip SEMOTJUKSK Karate Shotokan LiberecFilip SOKOL-AKIRASK Karate Shotokan LiberecJiří ŠIMÁNĚSK Karate Shotokan LiberecJan VAVERASK Karate Shotokan LiberecŠtěpán NĚMECUSK Slavia Liberec
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 7-9
Viktorie SEKANINOVÁKarate Klub Jeseník o.s.Nela POSKEROVÁKarate Klub Jeseník o.s.Tereza SIBŘINOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Lucie BUKOVSKÁFight Club České BudějoviceKristýna JANKOVÁFight Club České BudějoviceKristýna ČERMÁKOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Karolína FRANCOVÁKarate-Do Shotokan-ryu SokolovEster NOVÁKOVÁTJ Karate České BudějoviceAneta KUBEŠOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Anna-Marie KYŠOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Klementina NÝVLTOVÁSPORT UNION, z. s.Iveta VONDRÁKOVÁSPORT UNION, z. s.Zuzana VONDRÁKOVÁSPORT UNION, z. s.Klára ČMEJLOVÁSPORT UNION, z. s.Anna HAVELCOVÁTJ Karate České BudějoviceLucie KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceSilva TROBOLOVÁTJ Karate České BudějoviceDominika SUCHÁTJ Karate České BudějoviceBeáta BEEROVÁTJ Karate České BudějoviceAndrea ZACHOVÁTJ Karate České BudějovicePavlína SVOBODOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAlexandra KARPENKOKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemNela KRAJČOVIČOVÁSK Karate Shotokan LiberecEliška MALÁSK Karate Shotokan LiberecEliška MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan LiberecNikola ŽÁČKOVÁUSK Slavia LiberecJohana ŠVÁCHOVÁFight Club České Budějovice
Kata tým, ml. žáci
Filip SOKOL-AKIRASK Karate Shotokan Liberec [SKK LBC (Sokol, Šimáně, Vavera)]Jiří ŠIMÁNĚSK Karate Shotokan Liberec [SKK LBC (Sokol, Šimáně, Vavera)]Jan VAVERASK Karate Shotokan Liberec [SKK LBC (Sokol, Šimáně, Vavera)]Filip LAJTKEPShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]Evan DVOŘÁKTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]
Kata tým, ml. žákyně
Veronika REŠOVÁKESL RYU Shotokan z.s. [KESL RYU]Zuzana HUŠKOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK LBC (Krajčovičová, Malá, Hušková)]Eliška MALÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK LBC (Krajčovičová, Malá, Hušková)]Zuzana VONDRÁKOVÁSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Vondráková]Iveta VONDRÁKOVÁSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Vondráková]Nikola PRACNOVÁSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Vondráková]Beáta BEEROVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]Anna HAVELCOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - B]
Kata tým, st. žáci
Filip FLAJŠINGERGRYF z.s. [GRYF A]Marek FRINTAGRYF z.s. [GRYF A]David VEDRALGRYF z.s. [GRYF A]Daniel DUBKarate Klub Tygr Karlovy Vary [KK Tygr Karlovy Vary]David KASTLKarate Klub Tygr Karlovy Vary [KK Tygr Karlovy Vary]Lukáš KASTLKarate Klub Tygr Karlovy Vary [KK Tygr Karlovy Vary]Jakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan Liberec [SKK LBC (Kolář, Kittner, Jízdný)]Vít KITTNERSK Karate Shotokan Liberec [SKK LBC (Kolář, Kittner, Jízdný)]Daniel KOLÁŘSK Karate Shotokan Liberec [SKK LBC (Kolář, Kittner, Jízdný)]Kimi ZITASPORT UNION, z. s. [SPORT UNION ZITA]Jan BEDNÁŘSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION ZITA]Michal POLÁKSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION ZITA]Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon Team [Středočeský kraj]Martin VIŠŇOVSKÝTARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]Vít HAVELECTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]Daniel STRÁNSKÝTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]
Kata tým, st. žákyně
Michaela REŠOVÁKESL RYU Shotokan z.s. [KESL RYU]Barbora ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s. [KESL RYU]Aneta SCHLEIFEROVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Schleiferová,Hloušková, Kolankiewiczová]Viktorka MAŠKOVÁSK Karate Shotokan Neratovice [SK SHOTOKAN NERATOVICE]Marie DOBSOVÁSK Karate Shotokan Neratovice [SK SHOTOKAN NERATOVICE]Antonie LACHOUTOVÁSK Karate Shotokan Neratovice [SK SHOTOKAN NERATOVICE]Adéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Čepičková]Soňa HROCHOVÁSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Čepičková]Veronika JANŮSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Čepičková]Eva TUŠOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -39 kg
Matyas FATKAFight Club České BudějoviceMatyáš MÍKATJ Karate České BudějoviceVojta ANDRŠKESL RYU Shotokan z.s.Tomáš VINNIČENKOSK KAMIWAZA KARATE z.s.Michal SOUKUPSK KAMIWAZA KARATE z.s.Igor LAŠTŮVKAOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam NEJEDLÝTJ Karate České BudějoviceDaniel VAŠEKKARATE TYGR SHOTOKANDan-Michael GELLÉRKARATE TYGR SHOTOKANOndřej ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon TeamJakub ŠOLÍNKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Ondřej DOLEČEKSK Karate Ústí nad OrlicíKimi ZITASPORT UNION, z. s.David FORIŠSPORT UNION, z. s.Jan BEDNÁŘSPORT UNION, z. s.Ondřej HNILIČKASPORT UNION, z. s.Matouš HÁJEKTJ Horní Měcholupy, oddíl karateVít KITTNERSK Karate Shotokan LiberecMaxim BREZOVARSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -45 kg
Kryštof RUŽABUDO Plzeň z.s.Martin DUCHOŇFight Club České BudějoviceMartin KUTLÁKFight Club České BudějoviceJaroslav ŠEBESTAFight Club České BudějoviceOndřej ČERMÁKKESL RYU Shotokan z.s.Milan VOPÁLKASK KAMIWAZA KARATE z.s.Richard HAVELKASK KAMIWAZA KARATE z.s.Jakub KLEMÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Marek FRINTAGRYF z.s.Vojtěch VAŠÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Oldřich VAŠÍČEKBUDO KAN, z.s.Alex KOZUBALKARATE TYGR SHOTOKANNicolas OLŠAVSKÝSK Karate Ústí nad OrlicíAntonín TOMANSK Karate Ústí nad OrlicíDan HAVLÍČEKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYBruno ČÁSLAVANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Michal POLÁKSPORT UNION, z. s.Filip FLAJŠINGERGRYF z.s.Michal KOUTTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecDaniel KOLÁŘSK Karate Shotokan LiberecVladimír FAFEKSK karate Dragon DDM NeratoviceTomáš NOVOTNÝSK Karate Shotokan Neratovice
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -52 kg
Přemysl ČAREKFight Club České BudějoviceJakub FLOREKFight Club České BudějoviceLukáš RŮŽIČKAFight Club České BudějoviceJan JIRAVAKarate Klub Tygr Karlovy VaryVojtěch KREJČÍSK KAMIWAZA KARATE z.s.Lukáš KADLECShotokan karate dó TJ SadskáMartin LUŽAKarate Klub KyjovDavid VEDRALGRYF z.s.Adam HÁCHAKarate Klub Tygr Karlovy VaryJakub OLEJNÍKSK KAMIWAZA KARATE z.s.David HRABALKODOKAI BRNO z.s.Jakub MACHÁČEKKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vojtěch MERHULÍKKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jáchym ŠANDASKBU Trutnov, z. s.David CHAČATRJANTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateVáclav RŮZHATJ Karate České BudějoviceDan SYROVÝKarate Vision PrahaVojta RENDLSK Karate Shotokan NeratoviceMichal HURNÍKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJan MAŘÍKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -60 kg
Martin LÁCHAFight Club České BudějoviceLukáš JELÍNEKFight Club České BudějoviceJakub SVAČINAFight Club České BudějoviceJakub BOUBLÍKShotokan karate club LounyMartin GAUBEShotokan karate club LounyMichal KASALKarate Lions Pardubice o.s.Ondřej PAZDERASK Karate Shotokan NeratoviceAmir BOUALLAGUISK Karate Shotokan NeratoviceJiří MIKULASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ
Kumite jednotlivci, Starší žáci, +60 kg
David BEDNÁŘFight Club České BudějoviceDavid KLEWARFight Club České BudějoviceBohouš SNOPEKFight Club České BudějoviceMatouš DEMKOKarate ČernošiceAlex FIALASK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -42 kg
Anika DRAHEIMOVÁBUDO Plzeň z.s.Lucie PATEROVÁKESL RYU Shotokan z.s.Aneta KADLECOVÁFight Club České BudějoviceNela ROSVALDOVÁFight Club České BudějoviceEliška JAVANSKÁSport Club Flair o.s.Adéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z. s.Barbora HURDÁLKOVÁSKBU Trutnov, z. s.Amélie KOUTECKÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateBarbora KOZLÍKOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateLinda BÍLÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -50 kg
Barbora ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Magdalena FRYDRYCHOVÁFight Club České BudějoviceMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceGabriela DĚREŠOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Diana FANTOVÁGRYF z.s.Michaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s.Agáta NOVÁKOVÁTJ Karate České BudějoviceAmálie ONDROUŠKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANBeata REGULIOVÁKarate Spartak VrchlabíLenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z. s.Veronika JANŮSPORT UNION, z. s.Soňa HROCHOVÁSPORT UNION, z. s.Ivanna ANIKEEVATělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateVanessa OSOUCHOVÁTJ Karate České BudějoviceAndrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceViktorka MAŠKOVÁSK Karate Shotokan Neratovice
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, +50 kg
Mira BUČKOVÁFight Club České BudějoviceMichaela ŠIDLOVÁFight Club České BudějoviceEma TINAVSKÁFight Club České BudějoviceAdéla MARKOVÁKARATE HavířovNatálie MACHOVÁTJ karate Nové HradyAdéla MARCÍNOVÁTJ Karate České BudějoviceNikola KUSEBAUCHOVAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemKateřina HEŘMANOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Jan JANČAŘÍKKarate Klub Jeseník o.s.Jakub PALUCHKarate Klub Jeseník o.s.Tadeáš BÍNAFight Club České BudějoviceLukáš KASTLKarate Klub Tygr Karlovy VaryJosef MACEKRed Dragon TeamSean-Edvin CLIFTONKarate ČernošiceSebastian NOŠTINSKÝHAKUBA Karate OstravaŠimon HARVILKOSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Alex KIRSCHNERKarate Klub Jeseník o.s.Petr KIPRÝFight Club České BudějoviceIgor LAŠTŮVKAOddíl karate TJ Slavia KroměřížDavid KASTLKarate Klub Tygr Karlovy VaryMarián ZELENÝKarate klub LICHNICE, z.s.Bruno DVOŘÁKTJ Karate České BudějoviceDamián MOKRÁČEKTJ Karate České BudějoviceDavid MACHOTJ karate Nové HradyMichal BRYŠKASK Karate Ústí nad OrlicíTomáš PIRKLSK Karate Ústí nad OrlicíTadeáš ORSÁGSKBU Trutnov, z. s.David ŘEZANKATJ Karate České BudějoviceJakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Martin DVOŘÁKFight Club České BudějoviceMatěj KORYTARFight Club České BudějoviceVáclav DUDLKarate Klub Tygr Karlovy VaryPetr SVOBODASK KAMIWAZA KARATE z.s.Daniel DUBKarate Klub Tygr Karlovy VaryHynek MRÁZTJ Karate České BudějoviceDaniel STRÁNSKÝTJ Karate České BudějoviceOndřej BEDNÁŘTJ Karate České BudějoviceLukáš HEJMASPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYAdam ŠMEJKALSPORT UNION, z. s.Damián KYUSTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateVít HAVELECTJ Karate České BudějoviceJosef NĚMECTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Matyáš JURÍKFight Club České BudějoviceNikita BOČKOVSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jakub HASANShotokan karate dó TJ SadskáMartin LUŽAKarate Klub KyjovOndřej FILIPGRYF z.s.Richard KUHNKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Daniel DOČKÁLEKHAKUBA Karate OstravaDominik FALTUSSK Karate Shotokan LiberecPetr BARTOŇSK Karate Shotokan Neratovice
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Valentýna HRAZDÍROVÁKESL RYU Shotokan z.s.Sára KADLECOVÁFight Club České BudějoviceMarkéta KLEWAROVÁFight Club České BudějoviceSimona LAVIČKOVÁFight Club České BudějoviceMarie PRIGLOVÁFight Club České BudějoviceVeronika REŠOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Štěpánka KREJČÍSK KAMIWAZA KARATE z.s.Linda PAVLASOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Vendula KUBALÁKOVÁKarate Klub Jeseník o.s.Lucy HRDLIČKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VarySofia MAZURGRYF z.s.Nela JEŘÁBKOVÁTJ Karate České BudějoviceNatálie PICHLOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateKlára TOMANOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateKarolína MARCÍNOVÁTJ Karate České BudějoviceJana HLOUŠKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemTaisia BIRIUCOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -42 kg
Nikola NOVOTNÁFight Club České BudějoviceNela MRÁZOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryAnna POLÁKOVÁRed Dragon TeamMilena GREGORCOVÁRed Dragon TeamHana BATYSTOVÁTJ Karate České BudějoviceValentina VÍTŮTJ Karate České BudějoviceLucie KOLANKIEWICZOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMarie DOBSOVÁSK Karate Shotokan Neratovice
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, +42 kg
Amálie HAKOVÁFight Club České BudějoviceKateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovHuyen-Trang NGUYENSK KAMIWAZA KARATE z.s.Sylva HAVLÍČKOVÁKarate Spartak VrchlabíMichaela VÁLKOVÁHAKUBA Karate OstravaNela RAJTROVÁSK Karate Shotokan LiberecMarie PULDOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Viktorka MAŠKOVÁSK Karate Shotokan Neratovice
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -27 kg
Kryštof BERNARDFight Club České BudějoviceMatouš HOLEKFight Club České BudějoviceDavid ŠIMOTAFight Club České BudějoviceBenjamin ŠIMŮNEKFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -32 kg
Martin ENEVFight Club České BudějoviceEvan DVOŘÁKTJ Karate České BudějoviceDominik STRÁNSKÝTJ Karate České BudějoviceDavid ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon TeamViktor EMANUELRed Dragon TeamJakub FAJTKarate ČernošiceMatyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Jan WAGNERFight Club České BudějoviceFilip NEVRKLASK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, +32 kg
Kristián SYSELKarate Klub Tygr Karlovy VaryMatěj KLÍMAKarate Klub Tygr Karlovy VaryLukáš DOBROZEMSKÝKARATE TYGR SHOTOKANAdam ZÍKAFight Club České BudějoviceLibor MATOUŠEKTJ Karate České BudějoviceMarek SUCHÝTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, -30 kg
Lucie BUKOVSKÁFight Club České BudějoviceKlaudie PEXOVÁFight Club České BudějoviceVěra VACHTOVÁFight Club České BudějoviceKristýna ČERMÁKOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Lea KOŘÍNKOVÁKarate ČernošiceKristýna JANKOVÁFight Club České BudějoviceAlžběta KOZLÍKOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateLucie KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceDominika SUCHÁTJ Karate České BudějoviceJohana ŠVÁCHOVÁFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, +30 kg
Viktorie SEKANINOVÁKarate Klub Jeseník o.s.Nela POSKEROVÁKarate Klub Jeseník o.s.Sára NEVORALOVÁFight Club České BudějoviceAnna HAVELCOVÁTJ Karate České BudějoviceSilva TROBOLOVÁTJ Karate České BudějoviceBeáta BEEROVÁTJ Karate České BudějoviceAndrea ZACHOVÁTJ Karate České BudějoviceNela KRAJČOVIČOVÁSK Karate Shotokan LiberecEliška MALÁSK Karate Shotokan Liberec
Licence kouč, turnaj
Petr BENÍŠEKFight Club České BudějoviceZuzana LINHARTOVÁTJ Karate České BudějoviceNaděžda KOČANDRLOVÁFight Club České BudějoviceJiří KRYCHFight Club České BudějovicePetr KUBIČKAFight Club České BudějoviceMiroslav HÝSEKTJ Karate České BudějoviceTomáš VALENAKarate-Do Shotokan-ryu SokolovStanislav FRANCKarate-Do Shotokan-ryu SokolovJiří FAKTORTJ Karate České BudějoviceJosef LUDAČKATJ Karate České BudějoviceDominika HÝSKOVÁTJ Karate České BudějoviceMilan MACHOTJ karate Nové HradyMichal VONDRÁŠEKSKP karate PísekAnna VOKATÁSKP karate PísekHana BĚLOVÁSKP karate Písek
Licence kouč, sezóna
Lubomír LIGDAKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaMatěj KLÍMAKarate Klub Tygr Karlovy VaryMilan NETOLICKÝOddíl karate HlinskoIng. Hana VAŠÍČKOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Kateřina KESLOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Karel KESLKESL RYU Shotokan z.s.Petr LUŽAKarate Klub KyjovKarel NOVÁKKarate Klub KyjovRadek HRDLIČKAKarate Klub Tygr Karlovy VaryIng. Jan KASTLKarate Klub Tygr Karlovy VaryDaniel DUBKarate Klub Tygr Karlovy VaryJan RUTHKarate Klub Tygr Karlovy VaryLubomír VAŠÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Jan KLEMÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Zdeněk KRATOCHVÍLKarate klub LICHNICE, z.s.Martin RETHYGRYF z.s.Milan JAVANSKÝSport Club Flair o.s.Ondřej HNATKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVMgr Milan MRÁZKarate Klub Tygr Karlovy VaryFilip SAIDLKARATE TYGR SHOTOKANBarbora KORABEČNÁKARATE TYGR SHOTOKANMichal GELLÉRKARATE TYGR SHOTOKANKateřina MIKLOVÁKARATE TYGR SHOTOKANVladimír ONDOVČÁKTARGET SPORT MILOVICE z.s.Bc. Denisa ESSER-VANĚČKOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Peter VIŠŇOVSKÝTARGET SPORT MILOVICE z.s.Luděk SOUDNÝRed Dragon TeamMgr Petra PECEKOVÁRed Dragon TeamJiří BOUBLÍKShotokan karate club LounyRadek HEILKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Robert ČÁSLAVANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Luděk MICHALICANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Kristián SYSELKarate Klub Tygr Karlovy VaryLibor LAJTKEPShotokan Sport Centrum Česká LípaVladimír LIMBURSKÝSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘPetr FIALAKarate Klub KyjovMarek HULLMANKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV