Český svaz karate

Ústecký regionální pohár 2018 - 2.kolo (2.6.2018)
180602_urp2.pdf
412 startů, 199 závodníků, 15 klubů
Kata, Masters muži
Bc Ladislav MAREŠTJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Kata, Masters ženy
Radka-Johana PATEROVÁKESL RYU Shotokan z.s.Pavla ŠIMONOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Ing. Hana VAŠÍČKOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Božena PAVLASOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata, Junioři + Muži
Daniel DRÁBEKSPORT UNION, z. s.Martin DRÁBEKSPORT UNION, z. s.Bc Ladislav MAREŠTJ Auto Škoda Mladá BoleslavJakub FIALAKARATE SPORT RELAX z.s.Adam JANDAKARATE SPORT RELAX z.s.Matěj LANGKARATE SPORT RELAX z.s.Pavel VÁCHAKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata, Juniorky + Ženy
Anička VRÁBELOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanBarbora VESELÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanMichaela CYRANYTJ Auto Škoda Mladá BoleslavBožena PAVLASOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Anna VORLÍČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata, Dorostenci
Luboš HRAZDÍRKESL RYU Shotokan z.s.Filip SMUTNÝKESL RYU Shotokan z.s.Marek BÁZLERSPORT UNION, z. s.Michael VLČEKSPORT UNION, z. s.Rostislav TÓTSPORT UNION, z. s.Martin DRÁBEKSPORT UNION, z. s.Jakub KRAUSZSportovní klub Keiko-ryu ShotokanTomáš SMUTNÝSportovní klub Keiko-ryu ShotokanAleš NEVEČEŘALKarate Club Podbořany, z. s.Jan THOMAGRYF z.s.Marek BOURAGRYF z.s.David MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s.Sodkherlen ULZIIORSHIKHKARATE SPORT RELAX z.s.Jakub VAVŘINČÍKKARATE SPORT RELAX z.s.Karel LENERTKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemEgor BIRIUCOVSK Karate Shotokan Liberec
Kata, Dorostenky
Nikola KUSEBAUCHOVAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemTereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z. s.Julie LINDNEROVÁSPORT UNION, z. s.Aljona DRAHANOVÁSPORT UNION, z. s.Eliška GUBÍKOVÁSPORT UNION, z. s.Nikola DOUŠOVÁSPORT UNION, z. s.Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z. s.Monika KRUPIČKOVÁShotokan karate club LounyAnna SALAVCOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Klára STRATILOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata, Starší žáci
Marek KUČERAKESL RYU Shotokan z.s.Zdeněk ŠIMONKESL RYU Shotokan z.s.Jan BEDNÁŘSPORT UNION, z. s.David FORIŠSPORT UNION, z. s.Michal POLÁKSPORT UNION, z. s.Kimi ZITASPORT UNION, z. s.Matěj PAVELSPORT UNION, z. s.Štěpán MIČKASPORT UNION, z. s.Xuan-Tiep-Petr NGUYENSPORT UNION, z. s.Petr PETERKASPORT UNION, z. s.Vojta ANDRŠKESL RYU Shotokan z.s.Ondřej ČERMÁKKESL RYU Shotokan z.s.Vojtěch LORENCKarate Club Podbořany, z. s.Marek FRINTAGRYF z.s.David VEDRALGRYF z.s.Filip FLAJŠINGERGRYF z.s.Jakub BOUBLÍKShotokan karate club LounyMartin GAUBEShotokan karate club LounyMiroslav PLUHAŘSK Karate Shotokan LiberecVít NĚMECKarate Vision PrahaFrantišek KARVAIKarate Vision Praha
Kata, Starší žákyně
Alexandra KŘÍBALOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLucie PATEROVÁKESL RYU Shotokan z.s.Michaela REŠOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Veronika ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Barbora ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Lenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z. s.Veronika JANŮSPORT UNION, z. s.Adéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z. s.Soňa HROCHOVÁSPORT UNION, z. s.Michaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s.Diana FANTOVÁGRYF z.s.Aneta SCHLEIFEROVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLucie NYKLOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Adéla ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata, Mladší žáci 10-11
Ondřej ČERMÁKKESL RYU Shotokan z.s.Matyáš HOUSKASportovní klub Keiko-ryu ShotokanAdam ŠMEJKALSPORT UNION, z. s.Přemysl VONDRÁKSPORT UNION, z. s.Filip ŠIMONÍKSPORT UNION, z. s.Jaroslav VOKATÝSPORT UNION, z. s.Josef KOSKUBASPORT UNION, z. s.Lukáš JANOUŠEKKESL RYU Shotokan z.s.Jakub THOMAGRYF z.s.Tomáš BUREŠShotokan karate club LounyJakub BURIÁNKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Jan GREGORKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Petr ZÍTKOKARATE SPORT RELAX z.s.Jakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan LiberecŠimon HARVILKOSK Karate Shotokan Liberec
Kata, Mladší žákyně 10-11
Valentýna HRAZDÍROVÁKESL RYU Shotokan z.s.Lucie PATEROVÁKESL RYU Shotokan z.s.Veronika REŠOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Barbora ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Anička KOLAŘÍKOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanValeria KUZNĚCOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanNikola RADOSTOVÁGRYF z.s.Sofia MAZURGRYF z.s.Eliška FIBICHOVÁGRYF z.s.Jana HLOUŠKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLucie KOLANKIEWICZOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVanese KLIMPLOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Natálie POKORNÁKARATE SPORT RELAX z.s.Nela RAJTROVÁSK Karate Shotokan LiberecTaisia BIRIUCOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kata, Mladší žáci 5-9
Antonín CHUDOBAGRYF z.s.
Kata, Mladší žákyně 5-9
Valentýna HRAZDÍROVÁKESL RYU Shotokan z.s.Tereza SIBŘINOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Veronika REŠOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Kristýna ČERMÁKOVÁKESL RYU Shotokan z.s.
Kata, Žáci 6-9 (8.-7.kyu)
Simone OTRANTOSPORT UNION, z. s.Jan RŮŽIČKASPORT UNION, z. s.Daniel POLÍVKASPORT UNION, z. s.Jiří KOUDELKASPORT UNION, z. s.Adam HOSTAŠSPORT UNION, z. s.Ondřej HLADSPORT UNION, z. s.Ivan RYBJANSKÝSPORT UNION, z. s.Matěj BOHMESPORT UNION, z. s.Radek HUSÁKKarate Club Podbořany, z. s.Daniel KUTHANKarate Club Podbořany, z. s.Milan LEHNERTKarate Club Podbořany, z. s.Jakub TOMANKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAdrian GRELLAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJakub ŠVERMAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMatěj BRÝDAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemRadim KUBELKAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemFilip MACEKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJan ČAČANÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemTadeáš BARANOVSKÝKARATE SPORT RELAX z.s.Jan MALIARIKKARATE SPORT RELAX z.s.František ŘEHÁKKARATE SPORT RELAX z.s.Filip SOKOL-AKIRASK Karate Shotokan LiberecJan MANSFELDSPORT UNION, z. s.
Kata, Žákyně 6-9 (8.-7.kyu)
Tereza SIBŘINOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Iveta VONDRÁKOVÁSPORT UNION, z. s.Zuzana VONDRÁKOVÁSPORT UNION, z. s.Nikola PRACNOVÁSPORT UNION, z. s.Klementina NÝVLTOVÁSPORT UNION, z. s.Klára ČMEJLOVÁSPORT UNION, z. s.Nela ČERVENÁSPORT UNION, z. s.Pavlína SVOBODOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemIsabella GRELLAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAlexandra KARPENKOKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemEma ŘEHÁKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata, Žáci 10-13 (8.-7.kyu)
Marek KUČERAKESL RYU Shotokan z.s.Petr SEVERASPORT UNION, z. s.Lukáš MUSILSPORT UNION, z. s.Miroslav KENDÍKSPORT UNION, z. s.Duc PHAN-ANHSPORT UNION, z. s.Daniel MUSILKarate Club Podbořany, z. s.Tomáš BUREŠShotokan karate club LounyMatěj DOMECKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemOndřej ČMELÍKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemŠtěpán ČMELÍKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMatyáš NAJMANKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Vít ZAHAJSKÝTJ Auto Škoda Mladá BoleslavPavel KLEANDRTJ Auto Škoda Mladá BoleslavFilip MARIÁŠSPORT UNION, z. s.Eduard BUREŠKARATE SPORT RELAX z.s.Petr ĎURECHKARATE SPORT RELAX z.s.Jakub KLABANKARATE SPORT RELAX z.s.Lukáš LANGKARATE SPORT RELAX z.s.Zdeněk MYŠIČKAKARATE SPORT RELAX z.s.Pavel POMIKÁČEKKARATE SPORT RELAX z.s.Domink FRONĚKSPORT UNION, z. s.
Kata, Žákyně 10-13 (8.-7.kyu)
Michaela REŠOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Tereza BLÁHOVÁKarate Club Podbořany, z. s.Ema LORENCOVÁKarate Club Podbořany, z. s.Nicol MYŠIČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Tereza MYŠIČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Daniela VÁCHOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Rozálie POKORNÁKARATE SPORT RELAX z.s.Terezie PAVELKOVÁSK Karate Shotokan LiberecViola VEITOVÁSPORT UNION, z. s.Kateřina HRSTKOVÁSPORT UNION, z. s.
Kata tým, Muži
Pavel VÁCHAKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Adam JANDAKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Jakub FIALAKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]
Kata tým, Junioři
David MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax A]Jakub VAVŘINČÍKKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax A]Sodkherlen ULZIIORSHIKHKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax A]Jakub FIALAKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX B]Adam JANDAKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX B]Pavel VÁCHAKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX B]Marek BÁZLERSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Bázler]Michael VLČEKSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Bázler]
Kata tým, Juniorky
Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Husáková]Tereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Husáková]Aljona DRAHANOVÁSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION LIndnerová]Julie LINDNEROVÁSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION LIndnerová]Eliška GUBÍKOVÁSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION LIndnerová]
Kata tým, Žáci
Marek FRINTAGRYF z.s. [GRYF LIBEREC]David VEDRALGRYF z.s. [GRYF LIBEREC]Filip FLAJŠINGERGRYF z.s. [GRYF LIBEREC]Martin GAUBEShotokan karate club Louny [SKCL]Petr ZÍTKOKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX B]Jakub KLABANKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX B]Petr ĎURECHKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX B]Matyáš NAJMANKARATE SPORT RELAX Děčín z.s. [Sport Relax Děčín A]Jakub BURIÁNKARATE SPORT RELAX Děčín z.s. [Sport Relax Děčín A]Jan GREGORKARATE SPORT RELAX Děčín z.s. [Sport Relax Děčín A]Štěpán MIČKASPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Bázler 2]Jan BEDNÁŘSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Bednář]Kimi ZITASPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Bednář]Michal POLÁKSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Bednář]Miroslav KENDÍKSPORT UNION, z. s. [Sport union Kendík]Petr PETERKASPORT UNION, z. s. [Sport union Kendík]Xuan-Tiep-Petr NGUYENSPORT UNION, z. s. [Sport union Kendík]Ivan RYBJANSKÝSPORT UNION, z. s. [Sport Union Rybjanský]Matěj BOHMESPORT UNION, z. s. [Sport Union Rybjanský]Petr SEVERASPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Severa]Simone OTRANTOSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Severa]Adam HOSTAŠSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Severa]Jaroslav VOKATÝSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Šimoník]Filip ŠIMONÍKSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Šimoník]Přemysl VONDRÁKSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Šimoník]Jakub TOMANKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [tým žáci 6-11let, Toman,Grela,Čačaný]
Kata tým, Žákyně
Barbora ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s. [KESL RYU]Veronika REŠOVÁKESL RYU Shotokan z.s. [KESL RYU]Michaela REŠOVÁKESL RYU Shotokan z.s. [KESL RYU]Adéla ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax A]Vanese KLIMPLOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax A]Natálie POKORNÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax A]Nicol MYŠIČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax B]Lucie NYKLOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax B]Rozálie POKORNÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax B]Nikola DOUŠOVÁSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Čepičková]Adéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Čepičková]Soňa HROCHOVÁSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Čepičková]Lenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Husáková 2]Zuzana VONDRÁKOVÁSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Vondráková]Iveta VONDRÁKOVÁSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Vondráková]Nikola PRACNOVÁSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Vondráková]Barbora LITEROVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [tým 6-11let,Literová, Grela,Svobodová]Lucie KOLANKIEWICZOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [žákyně6-11let,Kolankiew.,Houšková,Schleiferová]
Kata duo, Ml. žáci 6-11
Jan ČAČANÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Čačaný,Macek]Jakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan Liberec [SKK LBC (Jízdný, Harvilko)]Šimon HARVILKOSK Karate Shotokan Liberec [SKK LBC (Jízdný, Harvilko)]Petr ZÍTKOKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX B]Petr ĎURECHKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX B]Matyáš NAJMANKARATE SPORT RELAX Děčín z.s. [Sport Relax Děčín A]Jakub BURIÁNKARATE SPORT RELAX Děčín z.s. [Sport Relax Děčín A]Ivan RYBJANSKÝSPORT UNION, z. s. [Sport Union Bohme]Matěj BOHMESPORT UNION, z. s. [Sport Union Bohme]David FORIŠSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION FORIŠ]Michal POLÁKSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION FORIŠ]Miroslav KENDÍKSPORT UNION, z. s. [Sport union Kendík]Přemysl VONDRÁKSPORT UNION, z. s. [Sport Union Vondrák]Filip ŠIMONÍKSPORT UNION, z. s. [Sport Union Vondrák]Jakub TOMANKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Toman,Grella]
Kata duo, Ml. žákyně 6-11
Pavlína SVOBODOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Grella,Svobodová]Sofia MAZURGRYF z.s. [GRYF LIBEREC B]Eliška FIBICHOVÁGRYF z.s. [GRYF LIBEREC B]Jana HLOUŠKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Hloušková, Schleiferová]Barbora ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s. [KESL RYU]Veronika REŠOVÁKESL RYU Shotokan z.s. [KESL RYU]Valentýna HRAZDÍROVÁKESL RYU Shotokan z.s. [KESL RYU II.]Kristýna ČERMÁKOVÁKESL RYU Shotokan z.s. [KESL RYU II.]Lucie KOLANKIEWICZOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Kolankiewiczová, Karpenko]Tereza BLÁHOVÁKarate Club Podbořany, z. s. [Podbořany]Ema LORENCOVÁKarate Club Podbořany, z. s. [Podbořany]Nela RAJTROVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK LBC (Biriucová, Rajtrová)]Taisia BIRIUCOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK LBC (Biriucová, Rajtrová)]Adéla ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX A]Natálie POKORNÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX A]Rozálie POKORNÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX B]Vanese KLIMPLOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX B]Nela ČERVENÁSPORT UNION, z. s. [Sport Union Červená]Nikola PRACNOVÁSPORT UNION, z. s. [Sport Union Červená]Klára ČMEJLOVÁSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Nývltová]Klementina NÝVLTOVÁSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Nývltová]Zuzana VONDRÁKOVÁSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Vondráková]Iveta VONDRÁKOVÁSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Vondráková]
Kata duo, St. žáci 12-13
Marek FRINTAGRYF z.s. [GRYF LIBEREC A]David VEDRALGRYF z.s. [GRYF LIBEREC A]Jakub BOUBLÍKShotokan karate club Louny [SKCL]Štěpán MIČKASPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Mička]David FORIŠSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Mička]Petr PETERKASPORT UNION, z. s. [Sport Union Peterka]Xuan-Tiep-Petr NGUYENSPORT UNION, z. s. [Sport Union Peterka]Kimi ZITASPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Zita]Jan BEDNÁŘSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Zita]
Kata duo, St. žákyně 12-13
Michaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s. [GRYF LIBEREC D]Diana FANTOVÁGRYF z.s. [GRYF LIBEREC D]Michaela REŠOVÁKESL RYU Shotokan z.s. [KESL RYU]Veronika ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s. [KESL RYU]Nikola KUSEBAUCHOVAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Kusebauchová, Kříbalová]Lucie NYKLOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Soňa HROCHOVÁSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Hrochová]Adéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Hrochová]Viola VEITOVÁSPORT UNION, z. s. [Sport Union Veitová]Kateřina HRSTKOVÁSPORT UNION, z. s. [Sport Union Veitová]
Kata duo, Dorostenci až muži
Jan THOMAGRYF z.s. [GRYF LIBEREC C]Marek BOURAGRYF z.s. [GRYF LIBEREC C]David MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Jakub VAVŘINČÍKKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Daniel DRÁBEKSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Drábek]Martin DRÁBEKSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Drábek]Marek BÁZLERSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Vlček]Michael VLČEKSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Vlček]
Kata duo, Dorostenky až ženy
Anna VORLÍČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Klára STRATILOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Tereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Chobotová]Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Chobotová]Eliška GUBÍKOVÁSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Gubíková]Julie LINDNEROVÁSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Gubíková]
Kumite, Muži, BRH
Daniel DRÁBEKSPORT UNION, z. s.Dominik NECHYBASPORT UNION, z. s.JUDr. Lubomír JANOUŠEKKESL RYU Shotokan z.s.Vojtěch BOHÁČGRYF z.s.Jindřich IBLShotokan karate club LounyFilip HAVLÍKKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite, Ženy, BRH
Kateřina PROCHÁZKOVÁSPORT UNION, z. s.Nikola ŠÍMOVÁGRYF z.s.
Kumite, Junioři, -55 kg
Martin DRÁBEKSPORT UNION, z. s.Petr PODRÁBSKÝSPORT UNION, z. s.
Kumite, Junioři, -61 kg
Tomáš DITTRICHGRYF z.s.
Kumite, Junioři, -76 kg
David WHEELERTJ Horní Měcholupy, oddíl karate
Kumite, Junioři, +76 kg
Lukáš CYPRIÁNGRYF z.s.František CHUDOBAGRYF z.s.
Kumite, Juniorky, -59 kg
Tereza KARBANOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karate
Kumite, Juniorky, +59 kg
Sára KOVAŘÍKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemKateřina SOTONOVÁSPORT UNION, z. s.Kristýna HRUŠKOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karate
Kumite, Dorostenci, -52 kg
Sodkherlen ULZIIORSHIKHKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite, Dorostenci, -57 kg
Aleksandar ŠEŠLIJATJ Horní Měcholupy, oddíl karateMarek BOURAGRYF z.s.
Kumite, Dorostenci, -63 kg
Adam ZRZAVECKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLuboš HRAZDÍRKESL RYU Shotokan z.s.Michael VLČEKSPORT UNION, z. s.Aleš NEVEČEŘALKarate Club Podbořany, z. s.Jakub MIKULEGRYF z.s.David MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s.Max FIALASK Karate Shotokan Liberec
Kumite, Dorostenci, -70 kg
Martin KOČÁREKSportovní klub Karate MostJakub VAVŘINČÍKKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite, Dorostenci, +70 kg
Jan THOMAGRYF z.s.Václav CHUDOBAGRYF z.s.
Kumite, Dorostenky, -54 kg
Tereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z. s.Eliška GUBÍKOVÁSPORT UNION, z. s.Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z. s.Ivanna ANIKEEVATělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateAnna SALAVCOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite, Dorostenky, +54 kg
Nikola KUSEBAUCHOVAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJulie LINDNEROVÁSPORT UNION, z. s.Aljona DRAHANOVÁSPORT UNION, z. s.Monika KRUPIČKOVÁShotokan karate club Louny
Kumite, Starší žáci, -39 kg
Zdeněk ŠIMONKESL RYU Shotokan z.s.Jan BEDNÁŘSPORT UNION, z. s.David FORIŠSPORT UNION, z. s.Kimi ZITASPORT UNION, z. s.Vojta ANDRŠKESL RYU Shotokan z.s.David SMRČEKSportovní klub Karate Most
Kumite, Starší žáci, -45 kg
Michal POLÁKSPORT UNION, z. s.Ondřej ČERMÁKKESL RYU Shotokan z.s.Vojtěch LORENCKarate Club Podbořany, z. s.Marek FRINTAGRYF z.s.Filip FLAJŠINGERGRYF z.s.Miroslav PLUHAŘSK Karate Shotokan Liberec
Kumite, Starší žáci, -52 kg
David VEDRALGRYF z.s.David CHAČATRJANTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
Kumite, Starší žáci, -60 kg
Jakub BOUBLÍKShotokan karate club LounyMartin GAUBEShotokan karate club Louny
Kumite, Starší žáci, +60 kg
Alex FIALASK Karate Shotokan Liberec
Kumite, Starší žákyně, -42 kg
Lucie PATEROVÁKESL RYU Shotokan z.s.Adéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z. s.Amélie KOUTECKÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateBarbora KOZLÍKOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateLucie NYKLOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Adéla ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite, Starší žákyně, -50 kg
Barbora ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Lenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z. s.Veronika JANŮSPORT UNION, z. s.Soňa HROCHOVÁSPORT UNION, z. s.Michaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s.Diana FANTOVÁGRYF z.s.Ivanna ANIKEEVATělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
Kumite, Starší žákyně, +50 kg
Alexandra KŘÍBALOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Petr ZÍTKOKARATE SPORT RELAX z.s.Jakub BURIÁNKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Šimon HARVILKOSK Karate Shotokan Liberec
Kumite, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Filip ŠIMONÍKSPORT UNION, z. s.Jakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan Liberec
Kumite, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Ondřej ČERMÁKKESL RYU Shotokan z.s.Adam ŠMEJKALSPORT UNION, z. s.Damián KYUSTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateJan GREGORKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.
Kumite, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Jakub THOMAGRYF z.s.Ondřej FILIPGRYF z.s.
Kumite, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Valentýna HRAZDÍROVÁKESL RYU Shotokan z.s.Lucie PATEROVÁKESL RYU Shotokan z.s.Sofia MAZURGRYF z.s.Jana HLOUŠKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemNatálie POKORNÁKARATE SPORT RELAX z.s.Taisia BIRIUCOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite, Mladší žákyně 10-11, -42 kg
Nikola RADOSTOVÁGRYF z.s.Lucie KOLANKIEWICZOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVanese KLIMPLOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite, Mladší žákyně 10-11, +42 kg
Barbora ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Eliška FIBICHOVÁGRYF z.s.Nela RAJTROVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite, Mladší žáci 5-9, +32 kg
Antonín CHUDOBAGRYF z.s.
Kumite, Mladší žákyně 5-9, -30 kg
Valentýna HRAZDÍROVÁKESL RYU Shotokan z.s.Veronika REŠOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Kristýna ČERMÁKOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Alžběta KOZLÍKOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateKlára TOMANOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karate