Český svaz karate

Trutnovský dráček 2018 (13.10.2018)
181013_trutnovsky_dracek.pdf
410 startů, 194 závodníků, 18 klubů
Kata, Dorostenci
Tomáš MACEK4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Daniel HANUŠ5.KYUSKBU Trutnov, z. s.Šimon KUNVALSKÝ5.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíKyštof BUREŠ6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemPetr ŠKALDA4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Bohuslav DUŠEK2.KYUKASR ŽAMBERKDavid MINÁRIK5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Albert DŘÍMAL5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJakub VAVŘINČÍK5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Jonáš SZANYI4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, Dorostenky
Kateřina HÁKOVÁ4.KYUUSK Slavia LiberecVeronika MÖHWALDOVÁ8.KYUKarate Spartak VrchlabíBarbora CHALOUPKOVÁ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Veronika MIŠÁKOVÁ4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Anna SALAVCOVÁ5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Barbora JEŽKOVÁ6.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lenka RYBÍNOVÁ5.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, Starší žáci OPEN
Vlad BALAN6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradPavel KRÁTKÝ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradFrantišek MAREK3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch VRÁTNÝ7.KYUSKBU Trutnov, z. s.Roman PAVUK6.KYUSKBU Trutnov, z. s.Vitaliy FEDKO6.KYUSKBU Trutnov, z. s.Lukáš RAJNOCH3.KYUUSK Slavia LiberecTomáš KAČMAR4.KYUUSK Slavia LiberecJan ČIVRNÝ8.KYUKarate Spartak VrchlabíDavid JIROUŠ4.KYUKarate Spartak VrchlabíPatrik TOMÍČEK6.KYUKarate Spartak VrchlabíAntonín TOMAN6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíRichard BUJOK5.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíOndřej DOLEČEK5.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíMartin BRYŠKA5.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíDavid FORIŠ4.KYUSPORT UNION, z. s.Kimi ZITA4.KYUSPORT UNION, z. s.Jan BEDNÁŘ4.KYUSPORT UNION, z. s.Matěj PAVEL3.KYUSPORT UNION, z. s.Vojtěch MERHULÍK4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Přemek KOSAŘ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Daniel KRÁČMAR6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jakub MACHÁČEK4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jakub ŠOLÍN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vojtěch DUŠEK5.KYUKASR ŽAMBERKJan NEDĚLČEV6.KYUKASR ŽAMBERKDavid JIRÁSEK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradŠtěpán NEUGEBAUER8.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMatěj ROČEK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan ŠILAR8.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan ŠULC5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradLukáš DOSTÁL6.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Vojtěch ŠULC5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMatyáš ZALABÁK7.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, Starší žákyně OPEN
Karina DENČYLJA5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNatálie DUŠKOVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNela HALTMAROVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradSára STEJSKALOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradBarbora HURDÁLKOVÁ6.KYUSKBU Trutnov, z. s.Adéla MLÁDKOVÁ7.KYUKarate Spartak VrchlabíBeata REGULIOVÁ1.KYUKarate Spartak VrchlabíAdéla ŠANTROCHOVÁ6.KYUKarate Spartak VrchlabíAdéla ČEPIČKOVÁ4.KYUSPORT UNION, z. s.Soňa HROCHOVÁ5.KYUSPORT UNION, z. s.Veronika JANŮ4.KYUSPORT UNION, z. s.Lenka KOVÁŘOVÁ3.KYUSPORT UNION, z. s.Alexandra KŘÍBALOVÁ6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemPavlína ŠKALDOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Tereza HATLAPATKOVÁ6.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Lucie NYKLOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Adéla ZNAMENÁČKOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata, Mladší žáci 10-11 OPEN
Jan TOMÁNEK5.KYUShotokan karate dó TJ SadskáMatyáš NAJMAN7.KYUKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Jakub BURIÁN6.KYUKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Matouš MOTYČKA6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTobiáš NOVÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch SIBERA7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradKristián KUČERA5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Jakub PROUZA6.KYUSKBU Trutnov, z. s.Tadeáš ORSÁG5.KYUSKBU Trutnov, z. s.Benjanin PELIKOVSKÝ7.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Dominik MIKULECKÝ7.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Štěpán NĚMEC6.KYUUSK Slavia LiberecJan HAVLÍČEK6.KYUKarate Spartak VrchlabíFilip JIROUŠ7.KYUKarate Spartak VrchlabíTomáš PIRKL6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíPřemysl VONDRÁK5.KYUSPORT UNION, z. s.Karel BUREŠ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemRichard KUHN5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vojtěch MALÝ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Radovan MRKVIČKA5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Ondřej VÁGNER6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Mikuláš FORMAN6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Tobiáš KRÁČMAR6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Dominik MIŠÁK6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Michal POŠVÁŘ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Radomír ŠTĚPÁNEK7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Lukáš BÁRTA6.KYUKASR ŽAMBERKDavid HUBKA6.KYUKASR ŽAMBERKFilip HUBKA6.KYUKASR ŽAMBERKTomáš HUBKA6.KYUKASR ŽAMBERKPetr ZÍTKO6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Filip KOČÍ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVáclav KRÁTKÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVít MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej NÁHLÍK5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan JAROŠ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tomáš VESELÝ6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kata, Mladší žákyně 10-11 OPEN
Michaela NAVRÁTILOVÁ8.KYUKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Lucie URBANOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradBarbora RAMEŠOVÁ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Martina RAJNOCHOVÁ6.KYUUSK Slavia LiberecMarie FEJFAROVÁ7.KYUKarate Spartak VrchlabíSylva HAVLÍČKOVÁ6.KYUKarate Spartak VrchlabíAnežka MLÁDKOVÁ7.KYUKarate Spartak VrchlabíKristýna HAVLÍČKOVÁ8.KYUKarate Spartak VrchlabíAdéla BLAŽKOVÁ6.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Jana HLOUŠKOVÁ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLucie KOLANKIEWICZOVÁ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAneta SCHLEIFEROVÁ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVendula BAUDISCHOVÁ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Klára FIALOVÁ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Marie ŠENKYŘÍKOVÁ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Tereza ŠRŮTOVÁ6.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Vanese KLIMPLOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Natálie POKORNÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Rozálie POKORNÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Alla KLYVETS8.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kata, Mladší žáci 7-9 OPEN
Jonáš-Kašpar ROSA8.KYUSKBU Trutnov, z. s.David BEZKOČKA8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jakub JAROLÍMEK8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Martin PALAN5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Dominik ŠATEK8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Maxim ŠATEK7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Dominik HLOUŠEK7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Samuel KEKELY8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Lukáš HOLEČEK8.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Václav POŠVÁŘ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jan KAČARAS8.KYUKASR ŽAMBERKMatyáš HAVLENA7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOliver KUBÍN8.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej MAREŠ8.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej NOVÁK7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradFrantišek DŘÍMAL8.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kata, Mladší žákyně 7-9 OPEN
Pavlína DUŠKOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJohana STEJSKALOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradKateřina KUČEROVÁ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Anna LOCHMANOVÁ7.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Kateřina HOLUBCOVÁ8.KYUKarate Spartak VrchlabíZuzana TOMANOVÁ8.KYUKarate Spartak VrchlabíVeronika TOMÍČKOVÁ7.KYUKarate Spartak VrchlabíVanesa BLAŽKOVÁ7.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Iveta VONDRÁKOVÁ7.KYUSPORT UNION, z. s.Zuzana VONDRÁKOVÁ7.KYUSPORT UNION, z. s.Nikola PRACNOVÁ7.KYUSPORT UNION, z. s.Anna VÁGNEROVÁ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Eliška LESKOVÁ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jana ŠKALDOVÁ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Elena WIRCINSKA6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Adéla BÁRTOVÁ7.KYUKASR ŽAMBERKNela KUBELKOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradKateřina PULKRTOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kata, Starší žáci 8.-7. kyu
Vojtěch VRÁTNÝ7.KYUSKBU Trutnov, z. s.Matyáš ADOLF8.KYUKarate Spartak VrchlabíJan ČIVRNÝ8.KYUKarate Spartak VrchlabíLukáš LIPENSKÝ7.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíEduard BUREŠ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Jakub KLABAN7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Štěpán NEUGEBAUER8.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan ŠILAR8.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kata, Starší žákyně 8.-7. kyu
Adéla MLÁDKOVÁ7.KYUKarate Spartak VrchlabíJosefína SUCHÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata, Mladší žáci 10-11 let 8.-7. kyu
Matyáš NAJMAN7.KYUKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Vojtěch SIBERA7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradBenjanin PELIKOVSKÝ7.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Dominik MIKULECKÝ7.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Filip JIROUŠ7.KYUKarate Spartak VrchlabíMatyáš SÝS8.KYUKarate Spartak VrchlabíLadislav BEČVÁŘ7.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíOndřej MONDEK7.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíVojtěch MALÝ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Michal POŠVÁŘ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Radomír ŠTĚPÁNEK7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Pavel POMIKÁČEK7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.František ŘEHÁK7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Filip KOČÍ7.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kata, Mladší žákyně 10-11 let 8.-7. kyu
Michaela NAVRÁTILOVÁ8.KYUKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Lucie URBANOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradEliška TRAKALOVÁ7.KYUUSK Slavia LiberecErin ADOLFOVÁ8.KYUKarate Spartak VrchlabíMarie FEJFAROVÁ7.KYUKarate Spartak VrchlabíKristýna HAVLÍČKOVÁ8.KYUKarate Spartak VrchlabíAnežka MLÁDKOVÁ7.KYUKarate Spartak VrchlabíKlára FIALOVÁ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Marie ŠENKYŘÍKOVÁ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Stella VÉGHOVÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Daniela VÁCHOVÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Alla KLYVETS8.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kata, Mladší žáci 7-9 let 8.-7. kyu
Jonáš-Kašpar ROSA8.KYUSKBU Trutnov, z. s.Jan LOCHMAN8.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Dominik HALAMKA7.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Jakub TOMAN7.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDavid BEZKOČKA8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jakub JAROLÍMEK8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Dominik ŠATEK8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Maxim ŠATEK7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Dominik HLOUŠEK7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Samuel KEKELY8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Lukáš HOLEČEK8.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Tadeáš BARANOVSKÝ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Václav POŠVÁŘ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jan KAČARAS8.KYUKASR ŽAMBERKJan MALIARIK7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Matyáš HAVLENA7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOliver KUBÍN8.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej MAREŠ8.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej NOVÁK7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradFrantišek DŘÍMAL8.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kata, Mladší žákyně 7-9 let 8.-7. kyu
Pavlína DUŠKOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJohana STEJSKALOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAnna LOCHMANOVÁ7.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Kateřina HOLUBCOVÁ8.KYUKarate Spartak VrchlabíZuzana TOMANOVÁ8.KYUKarate Spartak VrchlabíVeronika TOMÍČKOVÁ7.KYUKarate Spartak VrchlabíAnna KUBATOVÁ8.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíIveta VONDRÁKOVÁ7.KYUSPORT UNION, z. s.Zuzana VONDRÁKOVÁ7.KYUSPORT UNION, z. s.Nikola PRACNOVÁ7.KYUSPORT UNION, z. s.Anna VÁGNEROVÁ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Eliška LESKOVÁ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jana ŠKALDOVÁ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Adéla BÁRTOVÁ7.KYUKASR ŽAMBERKBarbora CUPOVÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Nela KUBELKOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradKateřina PULKRTOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kata tým, dorostenci + dorostenky
Bohuslav DUŠEK2.KYUKASR ŽAMBERK [KASR B]David MINÁRIK5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Sodkherlen ULZIIORSHIKH2.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Jakub VAVŘINČÍK5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]
Kata tým, ml. žáci + ml. žákyně
Václav KRÁTKÝ6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [DRACI]Ondřej NÁHLÍK5.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [DRACI]Vít MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [DRACI]David HUBKA6.KYUKASR ŽAMBERK [KASR A]Filip HUBKA6.KYUKASR ŽAMBERK [KASR A]Tomáš HUBKA6.KYUKASR ŽAMBERK [KASR A]Lucie URBANOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [kck team_2]Johana STEJSKALOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [kck team_2]Pavlína DUŠKOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [kck team_2]Matouš MOTYČKA6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [kck team_3]Jana HLOUŠKOVÁ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Karel BUREŠ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Jan JAROŠ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Petr ZÍTKO6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Nikola PRACNOVÁ7.KYUSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Vondráková]Iveta VONDRÁKOVÁ7.KYUSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Vondráková]Zuzana VONDRÁKOVÁ7.KYUSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Vondráková]
Kata tým, st. žáci + st. žákyně
Nela HALTMAROVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [kck team Letohrad_1]Karina DENČYLJA5.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [kck team Letohrad_1]Natálie DUŠKOVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [kck team Letohrad_1]Pavel KRÁTKÝ5.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [kck team_3]Vlad BALAN6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [kck team_3]Adéla ZNAMENÁČKOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax A]Lucie NYKLOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax B]Adéla ČEPIČKOVÁ4.KYUSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Ústí n. L.]Soňa HROCHOVÁ5.KYUSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Ústí n. L.]Veronika JANŮ4.KYUSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Ústí n. L.]
Kumite, Dorostenci, -55 kg
Adam HOŠÁK4.KYUShotokan karate club Sokol VamberkTomáš MACEK4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Daniel HANUŠ5.KYUSKBU Trutnov, z. s.Filip EXNAR4.KYUKarate Spartak VrchlabíKyštof BUREŠ6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite, Dorostenci, -63 kg
Šimon KUNVALSKÝ5.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíAdam ZRZAVECKÝ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemBohuslav DUŠEK2.KYUKASR ŽAMBERKAlbert DŘÍMAL5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradSodkherlen ULZIIORSHIKH2.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.David MINÁRIK5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite, Dorostenci, -70 kg
Alexandr PIRKL7.KYUSK Karate Ústí nad Orlicí
Kumite, Dorostenci, +70 kg
Ondřej HAVLÍČEK2.KYUKarate Spartak VrchlabíPetr ŠKALDA4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Dorostenky, -50 kg
Veronika MIŠÁKOVÁ4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Anna SALAVCOVÁ5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite, Dorostenky, -55 kg
Natálie KRÁTKÁ4.KYUShotokan karate dó TJ SadskáKateřina HÁKOVÁ4.KYUUSK Slavia Liberec
Kumite, Dorostenky, +55 kg
Barbora CHALOUPKOVÁ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Starší žáci, -39 kg
Tomáš KAČMAR4.KYUUSK Slavia LiberecOndřej DOLEČEK5.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíDavid FORIŠ4.KYUSPORT UNION, z. s.Kimi ZITA4.KYUSPORT UNION, z. s.Jan BEDNÁŘ4.KYUSPORT UNION, z. s.Vojtěch DUŠEK5.KYUKASR ŽAMBERK
Kumite, Starší žáci, -45 kg
David JIROUŠ4.KYUKarate Spartak VrchlabíPatrik TOMÍČEK6.KYUKarate Spartak VrchlabíAntonín TOMAN6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíPřemek KOSAŘ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jakub ŠOLÍN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Starší žáci, -52 kg
Lukáš KADLEC3.KYUShotokan karate dó TJ SadskáVlad BALAN6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradRichard BUJOK5.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíAdam UHÝREK4.KYUTJ Baník Příbram - KarateVojtěch MERHULÍK4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jakub MACHÁČEK4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jan ŠULC5.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Starší žáci, -60 kg
Pavel KRÁTKÝ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradLukáš RAJNOCH3.KYUUSK Slavia LiberecMatěj ROČEK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch ŠULC5.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Starší žáci, +60 kg
František MAREK3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMartin BRYŠKA5.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíDaniel KRÁČMAR6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jan NEDĚLČEV6.KYUKASR ŽAMBERKDavid JIRÁSEK6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Starší žákyně, -42 kg
Adéla ŠANTROCHOVÁ6.KYUKarate Spartak VrchlabíAdéla ČEPIČKOVÁ4.KYUSPORT UNION, z. s.Lucie NYKLOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Adéla ZNAMENÁČKOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite, Starší žákyně, -50 kg
Barbora HURDÁLKOVÁ6.KYUSKBU Trutnov, z. s.Beata REGULIOVÁ1.KYUKarate Spartak VrchlabíLenka KOVÁŘOVÁ3.KYUSPORT UNION, z. s.
Kumite, Starší žákyně, +50 kg
Karina DENČYLJA5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNatálie DUŠKOVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNela HALTMAROVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradSára STEJSKALOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradSoňa HROCHOVÁ5.KYUSPORT UNION, z. s.Veronika JANŮ4.KYUSPORT UNION, z. s.Alexandra KŘÍBALOVÁ6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemPavlína ŠKALDOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Tereza HATLAPATKOVÁ6.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Mikuláš FORMAN6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Dominik MIŠÁK6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Petr ZÍTKO6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Vít MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Jakub BURIÁN6.KYUKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Matouš MOTYČKA6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJakub PROUZA6.KYUSKBU Trutnov, z. s.Tadeáš ORSÁG5.KYUSKBU Trutnov, z. s.Štěpán NĚMEC6.KYUUSK Slavia LiberecOndřej VÁGNER6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Filip HUBKA6.KYUKASR ŽAMBERKTomáš HUBKA6.KYUKASR ŽAMBERKVáclav KRÁTKÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej NÁHLÍK5.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Jan TOMÁNEK5.KYUShotokan karate dó TJ SadskáJan KOPSA6.KYUShotokan karate dó TJ SadskáJakub BURIÁN6.KYUKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Kristián KUČERA5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Jan HAVLÍČEK6.KYUKarate Spartak VrchlabíTomáš PIRKL6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíKarel BUREŠ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemRadovan MRKVIČKA5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.David HUBKA6.KYUKASR ŽAMBERK
Kumite, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Tobiáš NOVÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMatěj UHÝREK6.KYUTJ Baník Příbram - KarateRichard KUHN5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Tobiáš KRÁČMAR6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Tomáš VESELÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradKarel BUREŠ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Barbora RAMEŠOVÁ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Martina RAJNOCHOVÁ6.KYUUSK Slavia LiberecJana HLOUŠKOVÁ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAneta SCHLEIFEROVÁ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemTereza ŠRŮTOVÁ6.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Vanese KLIMPLOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Natálie POKORNÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite, Mladší žákyně 10-11, +35 kg
Sylva HAVLÍČKOVÁ6.KYUKarate Spartak VrchlabíAdéla BLAŽKOVÁ6.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Lucie KOLANKIEWICZOVÁ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVendula BAUDISCHOVÁ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Mladší žáci 7-9, -32 kg
Jan HRUŠKA6.KYUSK Karate Ústí nad Orlicí
Kumite, Mladší žáci 7-9, +32 kg
Martin PALAN5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Mladší žákyně 7-9, -30 kg
Kateřina KUČEROVÁ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Elena WIRCINSKA6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Starší žáci 8.-7. kyu, -39 kg
Lukáš LIPENSKÝ7.KYUSK Karate Ústí nad Orlicí
Kumite, Starší žáci 8.-7. kyu, -52 kg
Vojtěch VRÁTNÝ7.KYUSKBU Trutnov, z. s.Jan ČIVRNÝ8.KYUKarate Spartak Vrchlabí
Kumite, Starší žáci 8.-7. kyu, -60 kg
Jakub KLABAN7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Štěpán NEUGEBAUER8.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan ŠILAR8.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Starší žákyně 8.-7. kyu, -42 kg
Adéla MLÁDKOVÁ7.KYUKarate Spartak Vrchlabí
Kumite, Mladší žáci 10-11 let 8.-7. kyu, -35 kg
Benjanin PELIKOVSKÝ7.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Dominik MIKULECKÝ7.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Filip JIROUŠ7.KYUKarate Spartak Vrchlabí
Kumite, Mladší žáci 10-11 let 8.-7. kyu, -41 kg
Vojtěch SIBERA7.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Mladší žáci 10-11 let 8.-7. kyu, +41 kg
Ondřej MONDEK7.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíLadislav BEČVÁŘ7.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíFilip KOČÍ7.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Mladší žákyně 10-11 let 8.-7. kyu, -35 kg
Anežka MLÁDKOVÁ7.KYUKarate Spartak VrchlabíAlla KLYVETS8.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Mladší žákyně 10-11 let 8.-7. kyu, +35 kg
Anna HOŠÁKOVÁ7.KYUShotokan karate club Sokol VamberkJosefína NOVOTNÁ7.KYUShotokan karate dó TJ SadskáMichaela NAVRÁTILOVÁ8.KYUKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Marie FEJFAROVÁ7.KYUKarate Spartak VrchlabíKristýna HAVLÍČKOVÁ8.KYUKarate Spartak VrchlabíStella VÉGHOVÁ7.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite, Mladší žáci 7-9 let 8.-7. kyu, -27 kg
Jonáš-Kašpar ROSA8.KYUSKBU Trutnov, z. s.Jan LOCHMAN8.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Dominik HALAMKA7.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Ondřej MAREŠ8.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej NOVÁK7.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Mladší žáci 7-9 let 8.-7. kyu, -32 kg
Matyáš HAVLENA7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradFrantišek DŘÍMAL8.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Mladší žáci 7-9 let 8.-7. kyu, +32 kg
Jakub TOMAN7.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLukáš HOLEČEK8.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Oliver KUBÍN8.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Mladší žákyně 7-9 let 8.-7. kyu, -30 kg
Pavlína DUŠKOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradKateřina HOLUBCOVÁ8.KYUKarate Spartak VrchlabíZuzana TOMANOVÁ8.KYUKarate Spartak VrchlabíVeronika TOMÍČKOVÁ7.KYUKarate Spartak VrchlabíNela KUBELKOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Mladší žákyně 7-9 let 8.-7. kyu, +30 kg
Johana STEJSKALOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAnna KUBATOVÁ8.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíVanesa BLAŽKOVÁ7.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Kateřina PULKRTOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad