Český svaz karate

Krajské Mistrovství JMK 2018 (JSK ČSKe) (21.10.2018)
Mistrovstvi_JMK_v_karate_JSK_CSKe_2018.pdfExterní odkazFacebook
421 startů, 175 závodníků, 15 klubů
Agility, Děti 4-6
Radek HAVLÍČEKNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Stella MALAFOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Michal LAZARNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana LAZAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana PAZDEROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Teodor SVOBODANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Karolína KONOPČÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Zuzana VACKOVÁ-VESELÁKODOKAI BRNO z.s.Adam TRNKAKODOKAI BRNO z.s.Miroslav VESELÍKBUDO KAN, z.s.Jakub KOLÁŘKarate Club Dragons Rosice z.s.Jana FIALOVÁKarate Klub Kyjov
Agility, Dívky 7-8
Lucie KELLEROVÁKODOKAI BRNO z.s.Eva KRATINOVÁKODOKAI BRNO z.s.Hana SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Thea-Claire POSKOČILOVÁTARO KAN, z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁKarate Klub KyjovTereza PICHLEROVÁKarate Klub KyjovNikol KÍNIOVÁSokol karate TišnovIva KLVAČOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Agility, Chlapci 7-8
Jakub KOCMANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adam BATYSTANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dominik VÁVRANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Čeněk VYHLÍDALNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adam DRAŽILKODOKAI BRNO z.s.Matěj VACEK-VESELÝKODOKAI BRNO z.s.Jakub VODÁČEKKODOKAI BRNO z.s.Filip HANUŠKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan KOLÁŘKarate Club Dragons Rosice z.s.Dominik MAJERKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan INGRKarate Klub KyjovViktor BRÁZDAKarate Klub KyjovLukáš MACHÁČEKKarate Klub KyjovAdam PAVLÍKKarate Klub KyjovDavid VAŠÍČEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Adam ILČÍKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Agility, Dívky 9-10
Aneta NEČASOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Bára ŠMOROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Nela DEGŤAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Natálie KELLEROVÁKODOKAI BRNO z.s.Kristýna SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Nela VÁCLAVÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Riana VESELÍKOVÁBUDO KAN, z.s.Silvie-Ella KIRSCHNEROVÁBUDO KAN, z.s.Valerie NIKOOREL jednota Letonice - oddíl karateViktorie TOUFAROVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateIrena BRÁZDILOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceEdita POHLOVÁBUDO KAN, z.s.Vanda HVĚZDOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Marie KRAHULOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Klaudia FOJTÍKOVÁSVČ DOMEČEK BrnoLiliana JUSTOVÁTARO KAN, z.s.Adriana JAŠKOVÁTARO KAN, z.s.Petra FIALOVÁKarate Klub KyjovAmálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovKateřina DVOŘÁKOVÁSokol karate TišnovEma ŠKUBLOVÁSokol karate TišnovEliška NESVADBOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Nelly KURYVIÁLOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Agility, Chlapci 9-10
Robin VÁVRANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš KŘÍŽNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Alex KNAPOddíl karate TJ Slavia KroměřížDavid ZLÁMALOddíl karate TJ Slavia KroměřížFilip BERÁNEKKODOKAI BRNO z.s.Daniel KNIERADLKODOKAI BRNO z.s.Matyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Marek KULHÁNEKKODOKAI BRNO z.s.Igor HURBANTJ karate TřebíčŠimon CHLOUPEKTJ karate TřebíčAntonín MICHALÍKKODOKAI BRNO z.s.David MANHALTERBUDO KAN, z.s.David JANÍKKarate TJ Sokol Brno-HusoviceKristian BOBROVKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan KOUŘILTARO KAN, z.s.Martin KOSÍRKarate Klub KyjovDominik INGRKarate Klub KyjovDominik GRUFÍKKarate Klub KyjovJosef MRÁZEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Vojtěch URBÁNEKSokol karate TišnovMatěj HEKELEKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Agility, Dívky 11-12
Natálie ŠTENCLOVÁKODOKAI BRNO z.s.Aneta HÁJKOVÁBUDO KAN, z.s.Bára MATOUŠKOVÁSVČ DOMEČEK BrnoTereza NOSKOVÁKarate Klub KyjovLucie KOSÍROVÁKarate Klub KyjovBarbara HOLEMÁSokol karate Tišnov
Agility, Chlapci 11-12
David KOCMANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Samuel BAARNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Prokop MOJŽÍŠNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jaroslav ŠMARDANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Matěj DVOŘÁKKODOKAI BRNO z.s.Štěpán NILAŠKODOKAI BRNO z.s.Tomáš SLABÝKODOKAI BRNO z.s.Viktor ČÁSTEKBUDO KAN, z.s.Daniel KUBÍČEKBUDO KAN, z.s.Sebastian BOBROVKarate Club Dragons Rosice z.s.Robin ŠKRANCKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan FIALASVČ DOMEČEK BrnoFrantišek TRUBELÍKKarate Klub KyjovMatěj MAREČEKKarate Klub KyjovDan ŠVÁBENSKÝKarate Klub KyjovJakub KÍNISokol karate TišnovMartin SÝSSokol karate TišnovJan DOHNALOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Agility, Mládež
Marek MOJŽÍŠNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Barbora BERÁNKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Ema MICHALÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Jakub KISELYKarate TJ Sokol Brno-HusoviceKlára JELÍNKOVÁBUDO KAN, z.s.Martin SLADKÝKarate Klub KyjovKateřina KOVÁŘOVÁKarate Klub KyjovVáclav SKALICKÝKarate Klub KyjovMilan MACHSokol karate TišnovKristýna JURKOVIČOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kihon ido, Děti 4-6 (bez kyu)
Radek HAVLÍČEKNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Stella MALAFOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana PAZDEROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Karolína KONOPČÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Zuzana VACKOVÁ-VESELÁKODOKAI BRNO z.s.Adam TRNKAKODOKAI BRNO z.s.Miroslav VESELÍKBUDO KAN, z.s.Jana FIALOVÁKarate Klub Kyjov
Kihon ido, Děti 7-8 (bez kyu)
Dominik VÁVRANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Čeněk VYHLÍDALNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adam DRAŽILKODOKAI BRNO z.s.Lucie KELLEROVÁKODOKAI BRNO z.s.Eva KRATINOVÁKODOKAI BRNO z.s.Matěj VACEK-VESELÝKODOKAI BRNO z.s.Jakub VODÁČEKKODOKAI BRNO z.s.Thea-Claire POSKOČILOVÁTARO KAN, z.s.Adam ILČÍKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kihon ido, Žactvo 9-10 (bez kyu)
Robin VÁVRANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Natálie KELLEROVÁKODOKAI BRNO z.s.Nela VÁCLAVÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Igor HURBANTJ karate TřebíčŠimon CHLOUPEKTJ karate TřebíčSilvie-Ella KIRSCHNEROVÁBUDO KAN, z.s.Liliana JUSTOVÁTARO KAN, z.s.Adriana JAŠKOVÁTARO KAN, z.s.Petra FIALOVÁKarate Klub KyjovNelly KURYVIÁLOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kihon ido, Žactvo 11-12 (bez kyu)
Daniel KUBÍČEKBUDO KAN, z.s.
Kihon ido, Děti 5-6 (8 + 7.Kyu)
Michal LAZARNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana LAZAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Teodor SVOBODANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub KOLÁŘKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kihon ido, Dívky 7-8 (8 + 7.Kyu)
Hana SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁKarate Klub KyjovNikol KÍNIOVÁSokol karate TišnovIva KLVAČOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kihon ido, Chlapci 7-8 (8 + 7.Kyu)
Jakub KOCMANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adam BATYSTANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Filip HANUŠKarate Club Dragons Rosice z.s.Dominik MAJERKarate Club Dragons Rosice z.s.Viktor BRÁZDAKarate Klub KyjovDavid VAŠÍČEKL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kihon ido, Dívky 9-10 (8 + 7.Kyu)
Nela DEGŤAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Riana VESELÍKOVÁBUDO KAN, z.s.Valerie NIKOOREL jednota Letonice - oddíl karateViktorie TOUFAROVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateIrena BRÁZDILOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceEdita POHLOVÁBUDO KAN, z.s.Klaudia FOJTÍKOVÁSVČ DOMEČEK BrnoAmálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovKateřina DVOŘÁKOVÁSokol karate TišnovEma ŠKUBLOVÁSokol karate TišnovEliška NESVADBOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kihon ido, Chlapci 9-10 (8 + 7.Kyu)
Lukáš KŘÍŽNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Alex KNAPOddíl karate TJ Slavia KroměřížFilip BERÁNEKKODOKAI BRNO z.s.Daniel KNIERADLKODOKAI BRNO z.s.Marek KULHÁNEKKODOKAI BRNO z.s.David MANHALTERBUDO KAN, z.s.Kristian BOBROVKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan KOUŘILTARO KAN, z.s.Martin KOSÍRKarate Klub KyjovJosef MRÁZEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Vojtěch URBÁNEKSokol karate TišnovMatěj HEKELEKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kihon ido, Dívky 11-12 (8 + 7.Kyu)
Bára MATOUŠKOVÁSVČ DOMEČEK BrnoTereza NOSKOVÁKarate Klub KyjovLucie KOSÍROVÁKarate Klub KyjovBarbara HOLEMÁSokol karate Tišnov
Kihon ido, Chlapci 11-12 (8 + 7.Kyu)
David KOCMANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Samuel BAARNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Prokop MOJŽÍŠNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jaroslav ŠMARDANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tomáš SLABÝKODOKAI BRNO z.s.Viktor ČÁSTEKBUDO KAN, z.s.Sebastian BOBROVKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan FIALASVČ DOMEČEK BrnoFrantišek TRUBELÍKKarate Klub KyjovJakub KÍNISokol karate TišnovMartin SÝSSokol karate Tišnov
Kihon ido, Mládež (8 + 7.Kyu)
Marek MOJŽÍŠNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Martin SLADKÝKarate Klub KyjovVáclav SKALICKÝKarate Klub KyjovMilan MACHSokol karate TišnovKristýna JURKOVIČOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kata KOHAI, Děti 5-6 (8.-7.kyu)
Zuzana LAZAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub KOLÁŘKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata KOHAI, Dívky 7-8 (8.-7.kyu)
Hana SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁKarate Klub KyjovNikol KÍNIOVÁSokol karate TišnovIva KLVAČOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kata KOHAI, Chlapci 7-8 (8.-7.kyu)
Jakub KOCMANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adam BATYSTANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Viktor BRÁZDAKarate Klub KyjovDavid VAŠÍČEKL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kata KOHAI, Dívky 9-10 (8.-7.kyu)
Nela DEGŤAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Riana VESELÍKOVÁBUDO KAN, z.s.Edita POHLOVÁBUDO KAN, z.s.Valerie NIKOOREL jednota Letonice - oddíl karateViktorie TOUFAROVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateIrena BRÁZDILOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceKlaudia FOJTÍKOVÁSVČ DOMEČEK BrnoAmálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovKateřina DVOŘÁKOVÁSokol karate TišnovEma ŠKUBLOVÁSokol karate TišnovEliška NESVADBOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kata KOHAI, Chlapci 9-10 (8.-7.kyu)
Lukáš KŘÍŽNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Filip BERÁNEKKODOKAI BRNO z.s.Daniel KNIERADLKODOKAI BRNO z.s.Marek KULHÁNEKKODOKAI BRNO z.s.David MANHALTERBUDO KAN, z.s.Kristian BOBROVKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan KOUŘILTARO KAN, z.s.Martin KOSÍRKarate Klub KyjovJosef MRÁZEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Vojtěch URBÁNEKSokol karate TišnovMatěj HEKELEKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kata KOHAI, Dívky 11-12 (8.-7.kyu)
Bára MATOUŠKOVÁSVČ DOMEČEK BrnoTereza NOSKOVÁKarate Klub KyjovLucie KOSÍROVÁKarate Klub KyjovBarbara HOLEMÁSokol karate Tišnov
Kata KOHAI, Chlapci 11-12 (8.-7.kyu)
David KOCMANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Samuel BAARNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Prokop MOJŽÍŠNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jaroslav ŠMARDANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tomáš SLABÝKODOKAI BRNO z.s.Viktor ČÁSTEKBUDO KAN, z.s.Sebastian BOBROVKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan FIALASVČ DOMEČEK BrnoFrantišek TRUBELÍKKarate Klub KyjovJakub KÍNISokol karate TišnovMartin SÝSSokol karate Tišnov
Kata KOHAI, Mládež (8.-7.kyu)
Marek MOJŽÍŠNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Martin SLADKÝKarate Klub KyjovVáclav SKALICKÝKarate Klub KyjovMilan MACHSokol karate TišnovKristýna JURKOVIČOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kumite beginner, Chlapci 7-12 (8.-7.kyu)
David KOCMANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub KOCMANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Samuel BAARNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adam BATYSTANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Prokop MOJŽÍŠNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jaroslav ŠMARDANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš KŘÍŽNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Filip BERÁNEKKODOKAI BRNO z.s.Tomáš SLABÝKODOKAI BRNO z.s.Marek KULHÁNEKKODOKAI BRNO z.s.Viktor ČÁSTEKBUDO KAN, z.s.David MANHALTERBUDO KAN, z.s.František TRUBELÍKKarate Klub KyjovJosef MRÁZEKL.F. CLUB KARATE, z.s.David VAŠÍČEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Martin SÝSSokol karate Tišnov
Kumite beginner, Dívky 7-12 (8.-7.kyu)
Nela DEGŤAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Riana VESELÍKOVÁBUDO KAN, z.s.Tereza NOSKOVÁKarate Klub KyjovRozárka ŠLAHŮNKOVÁKarate Klub KyjovAmálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovBarbara HOLEMÁSokol karate Tišnov
Kata, Muži (senioři)
Tomáš KNÁPEKBUDO KAN, z.s.Alexandr MAZMANOVKarate Club Dragons Rosice z.s.Lukáš ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.Tomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.Patrik DANIELSokol karate TišnovŠtěpán ŘEZNÍČEKSokol karate TišnovJiří ŠIKULASokol karate Tišnov
Kata, Ženy (seniorky)
Sabina KŘÍŽOVÁSportovní klub Mates´SAndrea JANÍKOVÁKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kata, Junioři
Alexandr MAZMANOVKarate Club Dragons Rosice z.s.Lukáš ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.Patrik DANIELSokol karate Tišnov
Kata, Juniorky
Markéta SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Julie PAVLOVCOVÁKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kata, Dorostenci
Adam GREGŮREKKODOKAI BRNO z.s.Šimon CÍCHAOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš JARKAOddíl karate TJ Slavia KroměřížArmando MORALESOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata, Dorostenky
Nicole MICHALICOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Michaela POTÁŠOVÁBUDO KAN, z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁBUDO KAN, z.s.
Kata, Starší žáci
Bruno ČÁSLAVANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Matěj DVOŘÁKKODOKAI BRNO z.s.David HRABALKODOKAI BRNO z.s.Ondřej HAŠAOddíl karate TJ Slavia KroměřížIgor LAŠTŮVKAOddíl karate TJ Slavia KroměřížOldřich VAŠÍČEKBUDO KAN, z.s.Matěj NEJEDLÝBUDO KAN, z.s.Jakub KISELYKarate TJ Sokol Brno-HusoviceRobin ŠKRANCKarate Club Dragons Rosice z.s.Jakub ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.Martin LUŽAKarate Klub KyjovRadek HOREHLEĎOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata, Starší žákyně
Barbora BERÁNKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Kateřina GREGŮRKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Ema MICHALÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Alice-Jana KIRSCHNEROVÁBUDO KAN, z.s.Veronika DOSTÁLOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateKateřina JANÍKOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceAdéla BÁBÍČKOVÁKarate Klub KyjovŽaneta KONVALINOVÁSokol karate TišnovLucie MUSILOVÁSokol karate TišnovKristýna JURKOVIČOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kata, Mladší žáci 10-11
Štěpán NILAŠKODOKAI BRNO z.s.Adam RAUŠEROddíl karate TJ Slavia KroměřížFilip ANDRESBUDO KAN, z.s.Viktor ČÁSTEKBUDO KAN, z.s.David MANHALTERBUDO KAN, z.s.Štěpán KRÁLÍKBUDO KAN, z.s.David JANÍKKarate TJ Sokol Brno-HusoviceFrantišek TRUBELÍKKarate Klub KyjovDavid BRZOBOHATÝL.F. CLUB KARATE, z.s.Tomáš PUZRLAL.F. CLUB KARATE, z.s.Petr RYŠÁNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Matyáš ŘAČÁKL.F. CLUB KARATE, z.s.Tomáš MATULKASokol karate TišnovJan DOHNALOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata, Mladší žákyně 10-11
Bára ŠMOROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Kristýna SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Natálie ŠTENCLOVÁKODOKAI BRNO z.s.Riana VESELÍKOVÁBUDO KAN, z.s.Eliška DOSTÁLOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateKateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovTereza NOSKOVÁKarate Klub KyjovAmálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovJana JANEČKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Valérie ŘAČÁKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Adéla HRAJNOHOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížEliška NESVADBOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kata, Mladší žáci 7-9
Jakub MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Matyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Igor HURBANTJ karate TřebíčŠimon CHLOUPEKTJ karate TřebíčJan KOLÁŘKarate Club Dragons Rosice z.s.Michal BRZOBOHATÝL.F. CLUB KARATE, z.s.Jakub KOUNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Matěj KOUNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Vít KUČERAL.F. CLUB KARATE, z.s.Mikuláš STRAKAL.F. CLUB KARATE, z.s.Matěj HEKELEKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Adam ILČÍKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kata, Mladší žákyně 7-9
Aneta NEČASOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Edita POHLOVÁBUDO KAN, z.s.Vanda HVĚZDOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Marie KRAHULOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁKarate Klub KyjovAnna ROMANOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Iva KLVAČOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kata, Muži U21
Tomáš KNÁPEKBUDO KAN, z.s.Tomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.
Kata, Ženy U21
Sabina KŘÍŽOVÁSportovní klub Mates´S
Kumite, Muži (senioři), BRH
Tomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.František DOLEČEKKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kumite, Junioři, BRH
Alexandr MAZMANOVKarate Club Dragons Rosice z.s.Lukáš ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.Martin HANÁKTJ karate Třebíč
Kumite, Dorostenci, BRH
Ivan GEISLEROddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam GREGŮREKKODOKAI BRNO z.s.Šimon CÍCHAOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊těpán MOKRÝKarate Club Dragons Rosice z.s.Vojtěch SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Tomáš JARKAOddíl karate TJ Slavia KroměřížArmando MORALESOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kumite, Dorostenky, BRH
Nicole MICHALICOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Michaela POTÁŠOVÁBUDO KAN, z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁBUDO KAN, z.s.Sabina MEDUNOVÁSokol karate Tišnov
Kumite, Starší žáci, BRH
Bruno ČÁSLAVANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Matěj DVOŘÁKKODOKAI BRNO z.s.David HRABALKODOKAI BRNO z.s.Ondřej HAŠAOddíl karate TJ Slavia KroměřížOldřich VAŠÍČEKBUDO KAN, z.s.Matěj NEJEDLÝBUDO KAN, z.s.Robin ŠKRANCKarate Club Dragons Rosice z.s.Jakub ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.Martin LUŽAKarate Klub KyjovHa DO-VINHTJ karate Třebíč
Kumite, Starší žákyně, BRH
Alice-Jana KIRSCHNEROVÁBUDO KAN, z.s.Kateřina GREGŮRKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Adéla BÁBÍČKOVÁKarate Klub KyjovLucie MUSILOVÁSokol karate Tišnov
Kumite, Mladší žáci 10-11, BRH
Adam RAUŠEROddíl karate TJ Slavia KroměřížFilip ANDRESBUDO KAN, z.s.Štěpán KRÁLÍKBUDO KAN, z.s.David BRZOBOHATÝL.F. CLUB KARATE, z.s.Tomáš PUZRLAL.F. CLUB KARATE, z.s.Petr RYŠÁNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Matyáš ŘAČÁKL.F. CLUB KARATE, z.s.Tomáš MATULKASokol karate TišnovJan DOHNALOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kumite, Mladší žákyně 10-11, BRH
Bára ŠMOROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Kateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovJana JANEČKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Valérie ŘAČÁKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite, Mladší žáci 7-9, BRH
Jakub MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Matyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Igor HURBANTJ karate TřebíčŠimon CHLOUPEKTJ karate TřebíčMichal BRZOBOHATÝL.F. CLUB KARATE, z.s.Jakub KOUNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Matěj KOUNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Adam ILČÍKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kumite, Mladší žákyně 7-9, BRH
Aneta NEČASOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Vanda HVĚZDOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Marie KRAHULOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Anna ROMANOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite, Muži U21, BRH
Tomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.