Český svaz karate

NP žactva 2018 - 3.kolo (17.11.2018)
181117_npz3.pdf
512 startů, 346 závodníků, 46 klubů
Kata, Starší žáci
Martin DUCHOŇFight Club České BudějoviceMatěj NEJEDLÝBUDO KAN, z.s.Martin LÁCHAFight Club České BudějoviceOldřich VAŠÍČEKBUDO KAN, z.s.Michal VANĚKOddíl karate TJ Slavia KroměřížGallen-Darren PATERSONKarate klub LICHNICE, z.s.Josef POLÁKShotokan Sport Centrum Česká LípaVojta ANDRŠKESL RYU Shotokan z.s.Kryštof RUŽABUDO Plzeň z.s.Matyáš MÍKATJ Karate České BudějoviceJakub KISELYKarate TJ Sokol Brno-HusoviceKarel KOZÁKVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Eduard SCHWARZVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Tomáš SÁMELVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Tomáš NOVOTNÝSK Karate Shotokan NeratoviceFilip FLAJŠINGERGRYF z.s.David VEDRALGRYF z.s.Marek FRINTAGRYF z.s.Petr BARTOŇSK Karate Shotokan NeratoviceAmir BOUALLAGUISK Karate Shotokan NeratoviceOndřej PAZDERASK Karate Shotokan NeratoviceVojta RENDLSK Karate Shotokan NeratoviceKimi ZITASPORT UNION, z. s.Michal POLÁKSPORT UNION, z. s.David FORIŠSPORT UNION, z. s.Petr PETERKASPORT UNION, z. s.Ondřej HAŠAOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin LUŽAKarate Klub KyjovDaniel VAŠEKKARATE TYGR SHOTOKANTomáš NECHYBASKP karate PísekAlex KOZUBALKARATE TYGR SHOTOKANRené PASKERKARATE TYGR SHOTOKANVít KITTNERSK Karate Shotokan LiberecMiroslav PLUHAŘSK Karate Shotokan LiberecRobin ŠKRANCKarate Club Dragons Rosice z.s.Jakub ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon TeamMichal KASALKarate Lions Pardubice o.s.Jakub LAJTKEPShotokan Sport Centrum Česká Lípa
Kata, Starší žákyně
Natálie MACHOVÁTJ karate Nové HradyAlice-Jana KIRSCHNEROVÁBUDO KAN, z.s.Mira BUČKOVÁFight Club České BudějoviceMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceAneta SCHLEIFEROVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemSoňa HROCHOVÁSPORT UNION, z. s.Klára ŠKAŘUPOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Veronika DOSTÁLOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateAdéla MAREČKOVÁTJ Karate České BudějoviceViktorie HOŠKOVÁTJ Karate České BudějoviceBarbora ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Lucie PATEROVÁKESL RYU Shotokan z.s.Michaela REŠOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Anika DRAHEIMOVÁBUDO Plzeň z.s.Kateřina JANÍKOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceKateřina GREGŮRKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Antonie LACHOUTOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceViktorka MAŠKOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceBarbora HURDÁLKOVÁSKBU Trutnov, z. s.Elen MENČÍKOVÁSK Karate Olomouc z.s.Kristýna JURKOVIČOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Rozálie HORADOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceVeronika JANŮSPORT UNION, z. s.Adéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z. s.Elen KOZLOVÁSPORT UNION, z. s.Barbora VACHOUTOVÁSKP karate PísekLinda BÍLÁSK Karate Shotokan LiberecTereza HATLAPATKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.
Kata, Mladší žáci 10-11
Alex KIRSCHNERKarate Klub Jeseník o.s.David MACHOTJ karate Nové HradyTadeáš BÍNAFight Club České BudějoviceDavid KASTLFight Club České BudějoviceLukáš KASTLFight Club České BudějoviceViktor ŠKAŘUPAKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adam RAUŠEROddíl karate TJ Slavia KroměřížDaniel STRÁNSKÝTJ Karate České BudějoviceBruno DVOŘÁKTJ Karate České BudějoviceTomáš PUZRLAL.F. CLUB KARATE, z.s.Petr RYŠÁNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Matyáš ŘAČÁKL.F. CLUB KARATE, z.s.Jan BÁRTASportovní klub Keiko-ryu ShotokanMatyáš HOUSKASportovní klub Keiko-ryu ShotokanMartin THRIN-NHU-SAMSportovní klub Keiko-ryu ShotokanJosef NĚMECTJ Karate České BudějoviceVáclav-Modřínek KUBALATJ Karate České BudějoviceDavid JANÍKKarate TJ Sokol Brno-HusoviceŠtěpán PŘIBYLVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Martin ROUŠVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Štěpán NILAŠKODOKAI BRNO z.s.Ondřej FILIPGRYF z.s.Tadeáš ORSÁGSKBU Trutnov, z. s.Ondřej SOBEKSK Karate Olomouc z.s.Daniel DUBKarate Klub Tygr Karlovy VaryPetr SEVERASPORT UNION, z. s.David HOLEŠOVYŠSKP karate PísekFrantišek TRUBELÍKKarate Klub KyjovTomáš VONDRÁŠEKSKP karate PísekJakub ŽLÁBEKSKP karate PísekKarel BUREŠKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMatěj DOMECKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDaniel DOČKÁLEKHAKUBA Karate OstravaAdam FRINTASKP karate PísekJakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan LiberecŠimon HARVILKOSK Karate Shotokan LiberecDominik FALTUSSK Karate Shotokan LiberecJaromír FARSKÝSK Karate Shotokan LiberecFilip ANDRESBUDO KAN, z.s.
Kata, Mladší žákyně 10-11
Nela POSKEROVÁKarate Klub Jeseník o.s.Riana VESELÍKOVÁBUDO KAN, z.s.Anna FRANKOVÁFight Club České BudějoviceMarkéta KLEWAROVÁFight Club České BudějoviceLucie KOLANKIEWICZOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMarie PRIGLOVÁFight Club České BudějoviceJana HLOUŠKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemEliška DOSTÁLOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateZuzana KŘENKOVÁTJ Karate České BudějoviceVeronika REŠOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Valérie ŘAČÁKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Zuzana HALMOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Františka KAŠPAROVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanValeria KUZNĚCOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanKateřina URBANOVÁVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Kristýna SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Nikola RADOSTOVÁGRYF z.s.Sofia MAZURGRYF z.s.Eliška NESVADBOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lucy HRDLIČKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryTereza NOSKOVÁKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁSKP karate PísekAmálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovMiroslava VOKATÁSKP karate PísekKlára PIJÁKOVÁHAKUBA Karate OstravaMichaela VÁLKOVÁHAKUBA Karate OstravaTerezie PAVELKOVÁSK Karate Shotokan LiberecNela RAJTROVÁSK Karate Shotokan LiberecVanesa MAJBOVÁSK Karate Shotokan LiberecTaisia BIRIUCOVÁSK Karate Shotokan LiberecZuzana HUŠKOVÁSK Karate Shotokan LiberecTereza ŠRŮTOVÁKarate Lions Pardubice o.s.
Kata, Mladší žáci 7-9
Martin ENEVFight Club České BudějoviceDavid ŠIMOTAFight Club České BudějoviceJakub MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub MAREČEKTJ Karate České BudějoviceDominik STRÁNSKÝTJ Karate České BudějoviceEvan DVOŘÁKTJ Karate České BudějoviceMikuláš PATERKESL RYU Shotokan z.s.Filip LAJTKEPShotokan Sport Centrum Česká LípaJan PABIŠKAShotokan Sport Centrum Česká LípaAndrey PRIVRATSKIYShotokan Sport Centrum Česká LípaVít KUČERAL.F. CLUB KARATE, z.s.František ROZNERSportovní klub Keiko-ryu ShotokanMartin VANĚKVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Matyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Jonáš-Kašpar ROSASKBU Trutnov, z. s.Max MENČÍKSK Karate Olomouc z.s.David VYROUBALSK Karate Olomouc z.s.Andrej SVOBODASK Karate Olomouc z.s.Matěj HEKELEKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Adam ILČÍKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Kristián SYSELKarate Klub Tygr Karlovy VaryMatěj BOHMESPORT UNION, z. s.Simone OTRANTOSPORT UNION, z. s.Marek JALŮVKAKARATE TYGR SHOTOKANLukáš DOBROZEMSKÝKARATE TYGR SHOTOKANJakub TOMANKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJan KITTNERSK Karate Shotokan LiberecJan VAVERASK Karate Shotokan LiberecJiří ŠIMÁNĚSK Karate Shotokan LiberecFilip NEVRKLASK Karate Shotokan LiberecFilip SOKOL-AKIRASK Karate Shotokan LiberecJan KOLÁŘKarate Club Dragons Rosice z.s.David ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon Team
Kata, Mladší žákyně 7-9
Viktorie SEKANINOVÁKarate Klub Jeseník o.s.Lucie BUKOVSKÁFight Club České BudějoviceEdita POHLOVÁBUDO KAN, z.s.Aneta NEČASOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ester NOVÁKOVÁTJ Karate České BudějoviceTereza SIBŘINOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Anna ROMANOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Zuzana ŘEHÁKOVÁVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Dorota PŘIBYLOVÁVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Iva KLVAČOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Klementina NÝVLTOVÁSPORT UNION, z. s.Iveta VONDRÁKOVÁSPORT UNION, z. s.Zuzana VONDRÁKOVÁSPORT UNION, z. s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁKarate Klub KyjovEma KUBEČKOVÁSK Karate Shotokan LiberecElla KITTNEROVÁSK Karate Shotokan LiberecNela KRAJČOVIČOVÁSK Karate Shotokan LiberecEliška MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan LiberecVanda HVĚZDOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Marie KRAHULOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata tým, ml. žáci
Filip NEVRKLASK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Faltus, Harvilko, Nevrkla)]Šimon HARVILKOSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Faltus, Harvilko, Nevrkla)]Dominik FALTUSSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Faltus, Harvilko, Nevrkla)]Jan KITTNERSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Kittner, Sokol, Šimáně)]Jiří ŠIMÁNĚSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Kittner, Sokol, Šimáně)]Filip SOKOL-AKIRASK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Kittner, Sokol, Šimáně)]Matěj BOHMESPORT UNION, z. s. [SPORT UNION OTBOSE]Simone OTRANTOSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION OTBOSE]Petr SEVERASPORT UNION, z. s. [SPORT UNION OTBOSE]Andrey PRIVRATSKIYShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]Jakub MAREČEKTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kata tým, ml. žákyně
Nela RAJTROVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Biriucová, Rajtrová, Majbová)]Taisia BIRIUCOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Biriucová, Rajtrová, Majbová)]Ella KITTNEROVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Kittnerová, Muzikářová, Pavelková)]Eliška MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Kittnerová, Muzikářová, Pavelková)]Klementina NÝVLTOVÁSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION VOVONY]Iveta VONDRÁKOVÁSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION VOVONY]Zuzana VONDRÁKOVÁSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION VOVONY]Kateřina URBANOVÁVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [V.I.P. Holky Olomouc]Zuzana ŘEHÁKOVÁVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [V.I.P. Holky Olomouc]Dorota PŘIBYLOVÁVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [V.I.P. Holky Olomouc]
Kata tým, st. žáci
Filip FLAJŠINGERGRYF z.s. [GRYF A]David VEDRALGRYF z.s. [GRYF A]Marek FRINTAGRYF z.s. [GRYF A]Daniel VAŠEKKARATE TYGR SHOTOKAN [Karate Tygr Ostrava]Alex KOZUBALKARATE TYGR SHOTOKAN [Karate Tygr Ostrava]René PASKERKARATE TYGR SHOTOKAN [Karate Tygr Ostrava]Vít KITTNERSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Jízdný, Kittner, Pluhař)]Miroslav PLUHAŘSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Jízdný, Kittner, Pluhař)]Jakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Jízdný, Kittner, Pluhař)]David FORIŠSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION]Kimi ZITASPORT UNION, z. s. [SPORT UNION]Michal POLÁKSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION]Ondřej BEDNÁŘTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]Tomáš SÁMELVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [V.I.P. kluci Olomouc]Martin ROUŠVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [V.I.P. kluci Olomouc]
Kata tým, st. žákyně
Barbora ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s. [KESL RYU A]Aneta SCHLEIFEROVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK KAMURA Ústí n. L.]Veronika JANŮSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION JHČ]Adéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION JHČ]Soňa HROCHOVÁSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION JHČ]Zuzana KŘENKOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -39 kg
Matyas FATKAFight Club České BudějovicePetr PETERKASPORT UNION, z. s.Adam NEJEDLÝTJ Karate České BudějoviceVojta ANDRŠKESL RYU Shotokan z.s.Matyáš MÍKATJ Karate České BudějoviceOndřej DOLEČEKSK Karate Ústí nad OrlicíKimi ZITASPORT UNION, z. s.David FORIŠSPORT UNION, z. s.Daniel VAŠEKKARATE TYGR SHOTOKANMichal CVOLIGASKK Budo HavířovVít KITTNERSK Karate Shotokan LiberecOndřej ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon Team
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -45 kg
Martin KUTLÁKFight Club České BudějoviceJaroslav ŠEBESTAFight Club České BudějoviceJakub KLEMÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Václav LEHKÝKarate klub LICHNICE, z.s.Vojtěch VAŠÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Radek NOVOTNÝTJ karate TřebíčVojtěch DUŠEKKASR ŽAMBERKTomáš SÁMELVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Tomáš NOVOTNÝSK Karate Shotokan NeratoviceFilip FLAJŠINGERGRYF z.s.Marek FRINTAGRYF z.s.Filip HANÁČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Milan VOPÁLKASK KAMIWAZA KARATE z.s.Michal POLÁKSPORT UNION, z. s.Ondřej HAŠAOddíl karate TJ Slavia KroměřížAlex KOZUBALKARATE TYGR SHOTOKAN
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -52 kg
Martin DUCHOŇFight Club České BudějoviceOldřich VAŠÍČEKBUDO KAN, z.s.Marek HOUSERTJ karate Nové HradyHa DO-VINHTJ karate TřebíčDavid CHAČATRJANTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateKryštof RUŽABUDO Plzeň z.s.David JIROUŠKarate Spartak VrchlabíPetr BARTOŇSK Karate Shotokan NeratoviceTomáš NECHYBASKP karate PísekJan ŠULCKARATE TEAM KCK LetohradMiroslav PLUHAŘSK Karate Shotokan LiberecRobin ŠKRANCKarate Club Dragons Rosice z.s.Nicolas OLŠAVSKÝSK Karate Ústí nad Orlicí
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -60 kg
Přemysl ČAREKFight Club České BudějoviceLukáš JELÍNEKFight Club České BudějoviceMartin LÁCHAFight Club České BudějoviceJakub SVAČINAFight Club České BudějoviceMichal VANĚKOddíl karate TJ Slavia KroměřížJakub HLACHTJ Karate České BudějoviceJakub BOUBLÍKShotokan karate club LounyDavid HRABALKODOKAI BRNO z.s.Amir BOUALLAGUISK Karate Shotokan NeratoviceDaniel KRÁTKÝKARATE TEAM KCK LetohradMatěj ROČEKKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch ŠULCKARATE TEAM KCK LetohradJakub ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.Michal KASALKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, +60 kg
Jan ŠMÍDKarate klub LICHNICE, z.s.Gallen-Darren PATERSONKarate klub LICHNICE, z.s.Ondřej PAZDERASK Karate Shotokan NeratoviceVojta RENDLSK Karate Shotokan NeratoviceVojtěch VÁLEKKARATE TYGR SHOTOKANDavid JIRÁSEKKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -42 kg
Aneta KADLECOVÁFight Club České BudějoviceMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceAneta SCHLEIFEROVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLucie PATEROVÁKESL RYU Shotokan z.s.Anika DRAHEIMOVÁBUDO Plzeň z.s.Viktorka MAŠKOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceElen MENČÍKOVÁSK Karate Olomouc z.s.Adéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z. s.Barbora VACHOUTOVÁSKP karate PísekLinda BÍLÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -50 kg
Magdalena FRYDRYCHOVÁFight Club České BudějoviceNela ROSVALDOVÁFight Club České BudějoviceAgáta NOVÁKOVÁTJ Karate České BudějoviceBarbora ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Natálie KROUPOVÁTJ Karate České BudějoviceAdéla MARKOVÁTJ Karate České BudějoviceBeata REGULIOVÁKarate Spartak VrchlabíAntonie LACHOUTOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceBarbora HURDÁLKOVÁSKBU Trutnov, z. s.Gabriela DĚREŠOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Amélie KOUTECKÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateBarbora KOZLÍKOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateVanessa OSOUCHOVÁTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, +50 kg
Natálie MACHOVÁTJ karate Nové HradyMira BUČKOVÁFight Club České BudějoviceEliška VÁCLAVÍKOVÁFight Club České BudějoviceMichaela ŠIDLOVÁFight Club České BudějoviceEma TINAVSKÁFight Club České BudějoviceAdéla MARCÍNOVÁTJ Karate České BudějoviceVeronika JANŮSPORT UNION, z. s.Soňa HROCHOVÁSPORT UNION, z. s.Elen KOZLOVÁSPORT UNION, z. s.Alexandra KŘÍBALOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemPavla BEDNÁŘOVÁKARATE TEAM KCK LetohradNela HALTMAROVÁKARATE TEAM KCK LetohradKarina DENČYLJAKARATE TEAM KCK LetohradNatálie DUŠKOVÁKARATE TEAM KCK LetohradTereza HATLAPATKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Jakub PALUCHKarate Klub Jeseník o.s.Jaroslav MUSILFight Club České BudějoviceLukáš KASTLFight Club České BudějovicePetr KIPRÝFight Club České BudějoviceDavid ŠIMOTAFight Club České BudějoviceJaroslav ZVÁNOVECTJ Karate České BudějoviceVáclav-Modřínek KUBALATJ Karate České BudějoviceVít MAREŠKARATE TEAM KCK LetohradŠimon HARVILKOSK Karate Shotokan LiberecSean-Edvin CLIFTONKarate Černošice
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Jan JANČAŘÍKKarate Klub Jeseník o.s.Tadeáš BÍNAFight Club České BudějoviceDavid KASTLFight Club České BudějoviceJan WAGNERFight Club České BudějoviceViktor ŠKAŘUPAKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adam RAUŠEROddíl karate TJ Slavia KroměřížBruno DVOŘÁKTJ Karate České BudějoviceMarián ZELENÝKarate klub LICHNICE, z.s.Tomáš PUZRLAL.F. CLUB KARATE, z.s.David BERKATJ Karate České BudějoviceMilan MIŠEKTJ Karate České BudějovicePavel PYTELTJ Karate České BudějoviceŠtěpán PŘIBYLVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Tadeáš ORSÁGSKBU Trutnov, z. s.Tomáš VONDRÁŠEKSKP karate PísekVáclav KRÁTKÝKARATE TEAM KCK LetohradOndřej NÁHLÍKKARATE TEAM KCK LetohradJakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan LiberecMatouš MOTYČKAKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Alex KIRSCHNERKarate Klub Jeseník o.s.David MACHOTJ karate Nové HradyMatěj KORYTARFight Club České BudějoviceAdam ZÍKAFight Club České BudějoviceDamián MOKRÁČEKTJ Karate České BudějoviceDaniel STRÁNSKÝTJ Karate České BudějoviceOndřej BEDNÁŘTJ Karate České BudějovicePetr RYŠÁNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Josef NĚMECTJ Karate České BudějoviceDaniel PRAŽÁKTJ Karate České BudějoviceMartin ROUŠVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Michal BRYŠKASK Karate Ústí nad OrlicíPetr SVOBODASK KAMIWAZA KARATE z.s.Karel BUREŠKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVít HAVELECTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Matyáš JURÍKFight Club České BudějoviceHynek MRÁZTJ Karate České BudějoviceMatyáš ŘAČÁKL.F. CLUB KARATE, z.s.Ladislav CIBRANSKÝTJ Karate České BudějoviceLukáš FARKAŠTJ Karate České BudějoviceOndřej FILIPGRYF z.s.Ondřej SOBEKSK Karate Olomouc z.s.Daniel DUBKarate Klub Tygr Karlovy VaryNikita BOČKOVSK KAMIWAZA KARATE z.s.Adam FRINTASKP karate PísekDavid HOLEŠOVYŠSKP karate PísekJosef KOLAŘÍKSKP karate PísekDaniel DOČKÁLEKHAKUBA Karate OstravaJakub MACÍČEKSKK Budo HavířovDominik FALTUSSK Karate Shotokan LiberecJaromír FARSKÝSK Karate Shotokan LiberecFilip ANDRESBUDO KAN, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Nela POSKEROVÁKarate Klub Jeseník o.s.Jana HLOUŠKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemSára KADLECOVÁFight Club České BudějoviceMarkéta KLEWAROVÁFight Club České BudějoviceNela JEŘÁBKOVÁTJ Karate České BudějoviceVeronika REŠOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Klára SLÍPKOVÁFight Club České BudějoviceSabina DAŇHELOVÁTJ Karate České BudějoviceAndrea FIALOVÁTJ Karate České BudějoviceTereza WOSTLOVÁTJ Karate České BudějoviceSofia MAZURGRYF z.s.Linda PAVLASOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Štěpánka KREJČÍSK KAMIWAZA KARATE z.s.Kateřina NOVÁKOVÁSKP karate PísekMiroslava VOKATÁSKP karate PísekKlára TOMANOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateTereza KULHÁNKOVÁSKK Budo HavířovVeronika ZEDNÍKOVÁSKK Budo HavířovNoel JELENOVÁSKK Budo HavířovTaisia BIRIUCOVÁSK Karate Shotokan LiberecTereza ŠRŮTOVÁKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -42 kg
Anna FRANKOVÁFight Club České BudějoviceDaniela MALÁFight Club České BudějoviceMarie PRIGLOVÁFight Club České BudějoviceHa-Vy DOTJ karate TřebíčValérie ŘAČÁKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Zuzana HALMOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Karolína MARCÍNOVÁTJ Karate České BudějoviceHana BATYSTOVÁTJ Karate České BudějoviceValentina VÍTŮTJ Karate České BudějoviceNikola RADOSTOVÁGRYF z.s.Lucy HRDLIČKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VarySoňa PONČÍKOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Eliška KRÁLÍKOVÁSKP karate Písek
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, +42 kg
Amálie HAKOVÁFight Club České BudějoviceLucie KOLANKIEWICZOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAdéla BLAŽKOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Sylva HAVLÍČKOVÁKarate Spartak VrchlabíHuyen-Trang NGUYENSK KAMIWAZA KARATE z.s.Kateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovKlára PIJÁKOVÁHAKUBA Karate OstravaMichaela VÁLKOVÁHAKUBA Karate OstravaNela RAJTROVÁSK Karate Shotokan LiberecVanesa MAJBOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -27 kg
Benjamin ŠIMŮNEKFight Club České BudějoviceMikuláš PATERKESL RYU Shotokan z.s.Igor HURBANTJ karate TřebíčMarcel MALÝFight Club České BudějovicePetr KOUBATJ Karate České BudějoviceTobias ŠPÁNIKTJ Karate České BudějoviceTobiáš ŠUPKATJ Karate České BudějoviceMax MENČÍKSK Karate Olomouc z.s.Adam ILČÍKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -32 kg
Martin ENEVFight Club České BudějoviceDaniel MÁROVECFight Club České BudějoviceDominik STRÁNSKÝTJ Karate České BudějoviceEvan DVOŘÁKTJ Karate České BudějoviceŠimon CHLOUPEKTJ karate TřebíčVít KUČERAL.F. CLUB KARATE, z.s.Matyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Jan HRUŠKASK Karate Ústí nad OrlicíDavid VYROUBALSK Karate Olomouc z.s.Matěj BOHMESPORT UNION, z. s.Matyáš TOMISKK Budo HavířovFilip NEVRKLASK Karate Shotokan LiberecDavid ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon Team
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, +32 kg
Libor MATOUŠEKTJ Karate České BudějoviceDavid ISTOMINOVTJ Karate České BudějoviceAndrej SVOBODASK Karate Olomouc z.s.Kristián SYSELKarate Klub Tygr Karlovy VaryLukáš DOBROZEMSKÝKARATE TYGR SHOTOKAN
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, -30 kg
Lucie BUKOVSKÁFight Club České BudějoviceKlaudie PEXOVÁFight Club České BudějoviceVěra VACHTOVÁFight Club České BudějoviceAnna ROMANOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Nelli LAVIČKOVÁTJ Karate České BudějoviceAdéla BOUCHNEROVÁTJ Karate České BudějoviceTereza HAVELKOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Alžběta KOZLÍKOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateNatálie ŠTĚPÁNOVÁSKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, +30 kg
Viktorie SEKANINOVÁKarate Klub Jeseník o.s.Tereza SIBŘINOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Beáta BEEROVÁTJ Karate České BudějoviceDominika SUCHÁTJ Karate České BudějoviceSilva TROBOLOVÁTJ Karate České BudějoviceAndrea ZACHOVÁTJ Karate České BudějoviceAnna HAVELCOVÁTJ Karate České BudějoviceEma KUBEČKOVÁSK Karate Shotokan LiberecNela KRAJČOVIČOVÁSK Karate Shotokan LiberecVanda HVĚZDOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Marie KRAHULOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.
Licence kouč, turnaj
Milan MACHOTJ karate Nové HradyNaděžda KOČANDRLOVÁFight Club České BudějoviceIng. Darina ŠKAŘUPOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Ing. Jan KASTLFight Club České BudějoviceDavid SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Ing. Václav PLECERTJ Karate České BudějoviceZuzana LINHARTOVÁTJ Karate České BudějoviceLukáš ZLÁMALVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Katarína DOPITOVÁ-SÁMELOVÁVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Ing František DITTRICHGRYF z.s.Filip DITTRICHGRYF z.s.Miroslav SOBEKSK Karate Olomouc z.s.Jiří SVOBODASK Karate Olomouc z.s.Dominik BANDASSPORT UNION, z. s.Michal VONDRÁŠEKSKP karate PísekAnna VOKATÁSKP karate PísekLibor ŠKAŘUPAKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Vojtěch DAVIDKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJiří FAKTORTJ Karate České BudějoviceMiroslav HÝSEKTJ Karate České BudějoviceMonika VOJTOVÁTJ Karate České BudějoviceJan KOČÍTJ Karate České Budějovice
Licence kouč, sezóna
Sergej PRIVRATSKIYShotokan Sport Centrum Česká LípaJiří FAKTORTJ Karate České BudějoviceMaroš TARANKarate Spartak VrchlabíLuboš FELGRSK Karate Ústí nad OrlicíAneta MARKUŠOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.