Český svaz karate

ČUBU LIGA DĚTÍ A MLÁDEŽE 2018 – 5. kolo (11.11.2018)
Propozice_5_kolo.pdfExterní odkazYoutubeYoutube
Kumite, Mladší žáci I., -32 kg
1Martin ENEVFight Club České Budějovice162David ŠIMOTAFight Club České Budějovice8
Kumite, Mladší žákyně I., +30 kg
1Nikol MARTINCOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.162Nikol PÍRKOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.8
Kumite, Mladší žáci II., -35 kg
1Tadeáš BÍNAFight Club České Budějovice162Jakub TOMANKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem8
Kumite, Mladší žáci II., -41 kg
1Karel BUREŠKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem162Matěj KORYTARFight Club České Budějovice8
Kumite, Mladší žáci II., +41 kg
1Matyáš JURÍKFight Club České Budějovice162Erik KUBÍNIMASADA Praha8
Kumite, Mladší žákyně II., -35 kg
1Anna FRANKOVÁFight Club České Budějovice162Jana HLOUŠKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem8
Kumite, Mladší žákyně II., +42 kg
1Amálie HAKOVÁFight Club České Budějovice162Marie PRIGLOVÁFight Club České Budějovice83Lucie KOLANKIEWICZOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem4
Kumite, Starší žákyně, -42 kg
1Michaela MEDOVÁFight Club České Budějovice162Johanka PETŘÍKOVÁMartin Zavoral Team Fighter´s83Viktorie PETŘÍKOVÁMartin Zavoral Team Fighter´s44Aneta SCHLEIFEROVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem2
Kumite, Starší žákyně, -50 kg
1Eliška ZEMANOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.162Nela ROSVALDOVÁFight Club České Budějovice8
Kumite, Dorostenci, -63 kg
1Dominik KOČANDRLEFight Club České Budějovice162Lukáš BAREŠMartin Zavoral Team Fighter´s8
Kumite, Dorostenky, +54 kg
1Klára FICHNOVÁTJ Baník Příbram - Karate162Alexandra KŘÍBALOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem8
Points fighting, Mladší žáci I., -32 kg
1Martin ENEVFight Club České Budějovice162David ŠIMOTAFight Club České Budějovice83Zdeněk ŠESTÁKTiger team, Profesionální klub bojových umění44Keko BURSIČTiger team, Profesionální klub bojových umění25Šimon VLASÁKOrient Fighting Club1
Points fighting, Mladší žákyně I., +30 kg
1Nikol MARTINCOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.162Nikol PÍRKOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.83Alena KRSKOVÁJiu-jitsu a Kickboxing Kralupy nad Vltavou44Natálie ŠESTÁKOVÁTiger team, Profesionální klub bojových umění2
Points fighting, Mladší žáci II., -35 kg
1Mikuláš-Samuel FREIBERGERMartin Zavoral Team Fighter´s162Tadeáš BÍNAFight Club České Budějovice83Patrik DVOŘÁČEKFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.4
Points fighting, Mladší žáci II., +41 kg
1Matyáš JURÍKFight Club České Budějovice162David ZÍMAMartin Zavoral Team Fighter´s83Matěj KORYTARFight Club České Budějovice44Erik KUBÍNIMASADA Praha2
Points fighting, Mladší žákyně II., -35 kg
1Anna FRANKOVÁFight Club České Budějovice162Zdenička PEKOVÁJiu-jitsu a Kickboxing Kralupy nad Vltavou83Karolína TUČKOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.44Anežka HRUBÁJiu-jitsu a Kickboxing Kralupy nad Vltavou2
Points fighting, Mladší žákyně II., +42 kg
1Amálie HAKOVÁFight Club České Budějovice162Amálie ANDRLOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.83Marie PRIGLOVÁFight Club České Budějovice4
Points fighting, Starší žáci, -45 kg
1Vojtěch TOMANHAMMERS GYM z.s.16
Points fighting, Starší žákyně, -42 kg
1Viktorie PETŘÍKOVÁMartin Zavoral Team Fighter´s16
Points fighting, Starší žákyně, -50 kg
1Eliška ZEMANOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.16
Points fighting, Dorostenci, -63 kg
1Adam PARTYKAMartin Zavoral Team Fighter´s16
Light contact, Mladší žáci I., -32 kg
1Martin ENEVFight Club České Budějovice162Jaroslav STANĚKHAMMERS GYM z.s.83David ŠIMOTAFight Club České Budějovice44Ondřej HERMANFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.2
Light contact, Mladší žákyně I., -30 kg
1Nikol MARTINCOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.162Nikol PÍRKOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.8
Light contact, Mladší žáci II., -35 kg
1Patrik DVOŘÁČEKFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.162Tadeáš BÍNAFight Club České Budějovice83Petr KONEČNÝTCB Gym4
Light contact, Mladší žáci II., -41 kg
1Lukáš DVOŘÁČEKFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.162František BALOUNSportovní klub BURSA ŘEZNÍK GYM, o.s.8
Light contact, Mladší žáci II., +41 kg
1Patrick VRŮBLKBK Fox Ústí nad Labem162Matyáš JURÍKFight Club České Budějovice83Taras ROLJUKFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.44Erik KUBÍNIMASADA Praha2
Light contact, Mladší žákyně II., -35 kg
1Sabina HOŘEJŠÍHAMMERS GYM z.s.162Anna FRANKOVÁFight Club České Budějovice83Karolína TUČKOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.4
Light contact, Mladší žákyně II., +42 kg
1Amálie HAKOVÁFight Club České Budějovice162Amálie ANDRLOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.83Marie PRIGLOVÁFight Club České Budějovice4
Light contact, Starší žáci, -45 kg
1Vojtěch TOMANHAMMERS GYM z.s.162Ondřej NEŠPORFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.83Šimon ŠŤASTNÝMASADA Praha4
Light contact, Starší žákyně, -42 kg
1Johanka PETŘÍKOVÁMartin Zavoral Team Fighter´s162Eliška GLASEROVÁTCB Gym8
Light contact, Starší žákyně, -50 kg
1Eliška ZEMANOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.16
Light contact, Dorostenci, +70 kg
1David DVOŘÁČEKFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.162Dominik KOČANDRLEFight Club České Budějovice83Marek DVOŘÁČEKFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.4
Light contact, Juniorky, -59 kg
1Aneta MASNÁHAMMERS GYM z.s.16
Kick light, Mladší žáci I., -32 kg
1Martin ENEVFight Club České Budějovice162Jaroslav STANĚKHAMMERS GYM z.s.83David ŠIMOTAFight Club České Budějovice44Ondřej HERMANFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.2
Kick light, Mladší žáci I., +32 kg
1Patrik DVOŘÁČEKFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.162Tomáš PITELKATIGER GYM8
Kick light, Mladší žákyně I., -30 kg
1Nikol MARTINCOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.162Nikol PÍRKOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.8
Kick light, Mladší žáci II., -35 kg
1Tadeáš BÍNAFight Club České Budějovice162Jakub SALACKIBicom Fight Centrum Hrádek nad Nisou83Petr KONEČNÝTCB Gym4
Kick light, Mladší žáci II., -41 kg
1Lukáš DVOŘÁČEKFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.162František BALOUNSportovní klub BURSA ŘEZNÍK GYM, o.s.83Štěpán SVATOŇFight club Nové Město n.M./Žďár n.S.4
Kick light, Mladší žáci II., +41 kg
1Patrick VRŮBLKBK Fox Ústí nad Labem162Taras ROLJUKFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.83Erik KUBÍNIMASADA Praha4
Kick light, Mladší žákyně II., -35 kg
1Anna FRANKOVÁFight Club České Budějovice162Sabina HOŘEJŠÍHAMMERS GYM z.s.83Karolína TUČKOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.44Lily JIŘENOVÁBicom Fight Centrum Hrádek nad Nisou2
Kick light, Mladší žákyně II., +42 kg
1Amálie HAKOVÁFight Club České Budějovice162Amálie ANDRLOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.83Marie PRIGLOVÁFight Club České Budějovice4
Kick light, Starší žáci, -45 kg
1Vojtěch TOMANHAMMERS GYM z.s.162Ondřej NEŠPORFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.83Filip ZBOŘILFight club Nové Město n.M./Žďár n.S.4
Kick light, Starší žáci, +60 kg
1Jáchym BECHINSKÝTCB Gym162Štěpán BOROVÝTCB Gym83Marek DVOŘÁČEKFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.4
Kick light, Starší žákyně, -42 kg
1Eliška GLASEROVÁTCB Gym162Michaela MEDOVÁFight Club České Budějovice8
Kick light, Starší žákyně, -50 kg
1Eliška ZEMANOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.162Tina HOVORKOVÁBicom Fight Centrum Hrádek nad Nisou83Nela ROSVALDOVÁFight Club České Budějovice4
Kick light, Dorostenci, -57 kg
1Petr JIŘENABicom Fight Centrum Hrádek nad Nisou162Lukáš LAUBRBicom Fight Centrum Hrádek nad Nisou8
Kick light, Dorostenci, +70 kg
1Dominik KOČANDRLEFight Club České Budějovice162David DVOŘÁČEKFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.8
Kick light, Juniorky, -59 kg
1Aneta MASNÁHAMMERS GYM z.s.162Tereza PEŠKOVÁKBK Fox Ústí nad Labem83Nikola VACATKOVÁSportovní klub BURSA ŘEZNÍK GYM, o.s.4