Český svaz karate

Mistrovství ČR 2018 (8.12.2018)
181208_mcr_cske.pdf
1056 startů, 732 závodníků, 88 klubů
Kata, Masters muži U50
Ing. Vít ŠTENCELKODOKAI BRNO z.s.Ing. Martin HERMANNTJ karate Nové HradyDoc. Ing. Stanislav VĚCHET Ph.D. SVČ DOMEČEK BrnoOldřich LŽIČAŘSport Club Flair o.s.Antonín BROŽÍČEKSport Úvaly z.s.Mgr. Marek ŠÍRSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYRoman KRÁTKÝKARATE TEAM KCK LetohradIng. Jiří ŠÍRSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYRadim NEJEDLÝBUDO KAN, z.s.Mgr. Jakub JIRSASHINDÓKAN Jindřichův HradecJosef MIŠÁKKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kata, Masters ženy U45
Ing. arch. Ivana LAŠTŮVKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížIng. Andrea PASTORKOVÁSHINDÓKAN Jindřichův HradecBožena PAVLASOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Ing. Hana VAŠÍČKOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Alena POLÁKOVÁShotokan Sport Centrum Česká LípaEva SKALOVÁSK karate Dragon DDM Neratovice
Kata, Muži
David KAVALÍRKARATE SPORT RELAX z.s.Václav DRAGOUNKamikaze oddíl bojových umění Mladá Boleslav (KOBU MB)Lukáš JANDASport Club Flair o.s.Dominik BARTUŠKASKP karate PísekJakub SLANAŘKESL RYU Shotokan z.s.Tomáš KNÁPEKBUDO KAN, z.s.Antonín BROŽÍČEKSport Úvaly z.s.Ondřej BLÍNGRYF z.s.Filip FILIPIKarate Lions Pardubice o.s.Šimon BRANDASHOBU AcademyMilan ZÍTKOSHOBU AcademyMatteo TAMBORLANITARO KAN, z.s.Tomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.Roman KRÁTKÝKARATE TEAM KCK LetohradMarek POHANKASPORTOVNÍ KLUB NAKAMA SHOTOKANJakub BOŠEKSHOBU AcademyJosef MIŠÁKKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Ing. Ondřej CHARVÁTKarate Lions Pardubice o.s.
Kata, Ženy
Barbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Adéla ŠINEROVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Dominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Aneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Sabina KŘÍŽOVÁSportovní klub Mates´SSimona HLAVÁČKOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavNikola JŮZOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Zuzana AUGUSTINOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Ing. Andrea PASTORKOVÁSHINDÓKAN Jindřichův HradecVeronika MIŠKOVÁBUDO KAN, z.s.Barbora LACINOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Anička VRÁBELOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanSimona FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Denisa NOVÁKOVÁSport Club Flair o.s.Regina PLAŠILOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kata, Junioři
Ondřej BOSÁKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYJaromír LÁCHAFight Club České BudějovicePavel MIKEŠFight Club České BudějoviceTomáš KOUBAKESL RYU Shotokan z.s.Richard ROTHBAUERTJ Karate České BudějovicePavel VÁCHAKARATE SPORT RELAX z.s.Šimon KOSTELECKÝKarate Lions Pardubice o.s.Filip FILIPIKarate Lions Pardubice o.s.Pavel TRLIČÍKKarate Lions Pardubice o.s.Jiří BOHÁČSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Martin HRÁDEKKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Alexandr MAZMANOVKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, Juniorky
Kristýna TESAŘOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYAdéla ŠINEROVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Dominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adriana MACKOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Barbora VESELÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanVeronika JŮZOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Anička VRÁBELOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanGabriela BERANOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Adéla MEHICKarate Vision PrahaLucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Erika HUBKOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Pavla BORŮVKOVÁShotokan Sport Centrum Česká LípaKateřina IŠTOKOVÁShotokan Sport Centrum Česká Lípa
Kata, Dorostenci
Radek HOREHLEĎOddíl karate TJ Slavia KroměřížJakub SCHÁNILECSKP karate PísekFilip SMUTNÝKESL RYU Shotokan z.s.Luboš HRAZDÍRKESL RYU Shotokan z.s.Vojtěch SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Filip RUČKAHAKUBA Karate OstravaDaniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceJan PAJKRTSK karate Dragon DDM NeratoviceDaniel NEVRKLASK Karate Shotokan LiberecTomáš VACEKSK Karate Shotokan LiberecVít MASAŘKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Marek BÁZLERSPORT UNION, z. s.Michal VONDRÁŠEKSKP karate Písek
Kata, Dorostenky
Nicole MICHALICOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Karolína MARTÍNKOVÁFight Club České BudějoviceVeronika VIŠŇOVSKÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Andrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceTereza VAŠÍČKOVÁBUDO KAN, z.s.Michaela POTÁŠOVÁBUDO KAN, z.s.Magdaléna TRTÍKOVÁBUDO KAN, z.s.Michaela SOUKUPOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMarie ČADOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Michaela KALINOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Aneta ZÍTKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Denisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceLucie DEMČÁKOVÁSK Karate Shotokan LiberecAnna FALTOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Anna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan LiberecKlára MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan LiberecVendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecTereza VÁLKOVÁSK Karate Olomouc z.s.Andrea ŠVRČKOVÁKarate DDM Český TěšínValentýna JANOTOVÁKarate Vision PrahaLaura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z. s.
Kata, Starší žáci
Gallen-Darren PATERSONKarate klub LICHNICE, z.s.Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon TeamOndřej HAŠAOddíl karate TJ Slavia KroměřížIgor LAŠTŮVKAOddíl karate TJ Slavia KroměřížBruno ČÁSLAVANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub FLOREKFight Club České BudějoviceLukáš RŮŽIČKAFight Club České BudějoviceTomáš NECHYBASKP karate PísekLuděk MELICHShotokan karate dó TJ SadskáJan STRÁNSKÝKESL RYU Shotokan z.s.Filip POHLBUDO KAN, z.s.Daniel VAŠEKKARATE TYGR SHOTOKANAlex KOZUBALKARATE TYGR SHOTOKANRené PASKERKARATE TYGR SHOTOKANMiroslav PLUHAŘSK Karate Shotokan LiberecMartin LÁCHAFight Club České BudějoviceTomáš SÁMELVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Štěpán HIRSCHAUKARATE KLUB KDYNĚ, z. s.Jakub ŠOLÍNKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Kimi ZITASPORT UNION, z. s.Daniel KOLÁŘSK Karate Shotokan LiberecJakub FIDLERSK karate Dragon DDM Neratovice
Kata, Starší žákyně
Mira BUČKOVÁFight Club České BudějoviceMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceKateřina JENÍKOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Barbora VACHOUTOVÁSKP karate PísekLucie PATEROVÁKESL RYU Shotokan z.s.Viktorie HOŠKOVÁTJ Karate České BudějoviceAdéla MAREČKOVÁTJ Karate České BudějoviceKateřina JANÍKOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceAnika DRAHEIMOVÁBUDO Plzeň z.s.Amálie ONDROUŠKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANLucie PETRUŠKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANMichaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s.Veronika ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Barbora ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Aneta SCHLEIFEROVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemRozálie HORADOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceZdeňka POSLEDNÍŠkola bojových umění NaramaKlára ŠKAŘUPOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Eliška POKORNÁChampions team - ChodovAgáta HEMBEROVÁKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Eliška FIDLEROVÁSK karate Dragon DDM Neratovice
Kata, Mladší žáci 10-11
Štěpán NILAŠKODOKAI BRNO z.s.Adam RAUŠEROddíl karate TJ Slavia KroměřížTadeáš BÍNAFight Club České BudějoviceDavid KASTLFight Club České BudějoviceJan BÁRTASportovní klub Keiko-ryu ShotokanMatyáš HOUSKASportovní klub Keiko-ryu ShotokanAntonín PEČENKATJ Auto Škoda Mladá BoleslavDavid HOLEŠOVYŠSKP karate PísekJakub ŽLÁBEKSKP karate PísekOndřej BEDNÁŘTJ Karate České BudějoviceJosef NĚMECTJ Karate České BudějoviceDaniel DUBKarate Klub Tygr Karlovy VaryPetr ZÍTKOKARATE SPORT RELAX z.s.Mikuláš FORMANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Sebastian NOŠTINSKÝHAKUBA Karate OstravaTadeáš ORSÁGSKBU Trutnov, z. s.Filip HORŇÁKSK Karate Shotokan LiberecJakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan LiberecOndřej SOBEKSK Karate Olomouc z.s.Lukáš KASTLFight Club České BudějoviceŠtěpán PŘIBYLVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Viktor ŠKAŘUPAKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adam ŠMEJKALSPORT UNION, z. s.
Kata, Mladší žákyně 10-11
Karolína FRANCOVÁKarate-Do Shotokan-ryu SokolovKristýna SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Adéla HRAJNOHOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížKateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovMarkéta KLEWAROVÁFight Club České BudějoviceMarie PRIGLOVÁFight Club České BudějoviceAnička KOLAŘÍKOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanValeria KUZNĚCOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanKateřina NOVÁKOVÁSKP karate PísekValentýna HRAZDÍROVÁKESL RYU Shotokan z.s.Veronika REŠOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Zuzana KŘENKOVÁTJ Karate České BudějoviceLucy HRDLIČKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VarySofia MAZURGRYF z.s.Michaela VÁLKOVÁHAKUBA Karate OstravaJana HLOUŠKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemTaisia BIRIUCOVÁSK Karate Shotokan LiberecKateřina URBANOVÁVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jessica ŠALOMOVÁTJ KARATE Praha
Kata, Mladší žáci 7-9
Matyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.David ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon TeamJakub MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Martin ENEVFight Club České BudějoviceMatouš HOLEKFight Club České BudějoviceŠtěpán FIEDLERTARGET SPORT MILOVICE z.s.František ROZNERSportovní klub Keiko-ryu ShotokanMikuláš PATERKESL RYU Shotokan z.s.Evan DVOŘÁKTJ Karate České BudějoviceKristián SYSELKarate Klub Tygr Karlovy VaryLukáš DOBROZEMSKÝKARATE TYGR SHOTOKANMarek JALŮVKAKARATE TYGR SHOTOKANMaxmilián KŘEČEKGRYF z.s.David VYROUBALSK Karate Olomouc z.s.Jakub TOMANKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJonáš-Kašpar ROSASKBU Trutnov, z. s.Filip NEVRKLASK Karate Shotokan LiberecSimone OTRANTOSPORT UNION, z. s.Andrej SVOBODASK Karate Olomouc z.s.Martin PALANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Andrey PRIVRATSKIYShotokan Sport Centrum Česká Lípa
Kata, Mladší žákyně 7-9
Viktorie SEKANINOVÁKarate Klub Jeseník o.s.Aneta NEČASOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lucie BUKOVSKÁFight Club České BudějoviceBarbora PASTORKOVÁSHINDÓKAN Jindřichův HradecEster NOVÁKOVÁTJ Karate České BudějoviceEdita POHLOVÁBUDO KAN, z.s.Tereza SIBŘINOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Marie KOBERNYKKarate Lions Pardubice o.s.Eliška MALÁSK Karate Shotokan LiberecKlementina NÝVLTOVÁSPORT UNION, z. s.Iveta VONDRÁKOVÁSPORT UNION, z. s.Zuzana VONDRÁKOVÁSPORT UNION, z. s.Nikola PRACNOVÁSPORT UNION, z. s.Dorota PŘIBYLOVÁVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Kristýna ČERMÁKOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Elena WIRCINSKAKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Klaudia KAŠÍKKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Kata, Muži U21
David KAVALÍRKARATE SPORT RELAX z.s.Václav DRAGOUNKamikaze oddíl bojových umění Mladá Boleslav (KOBU MB)Dominik BARTUŠKASKP karate PísekAdam KŘIVKASVČ DOMEČEK BrnoJakub SLANAŘKESL RYU Shotokan z.s.Václav PLECERTJ Karate České BudějoviceTomáš KNÁPEKBUDO KAN, z.s.Milan ZÍTKOSHOBU AcademyMatteo TAMBORLANITARO KAN, z.s.Jaroslav VLČEKSK Karate Shotokan LiberecDavid NOVÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Dominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, Ženy U21
Kristína BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYBarbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Aneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Sabina KŘÍŽOVÁSportovní klub Mates´SNikola JŮZOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Zuzana AUGUSTINOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Barbora LACINOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Linda SPANILÁKarate Vision PrahaTereza JŮNOVÁChampions team - ChodovBarbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Linda SKALOVÁSK karate Dragon DDM Neratovice
Kata, Masters muži 50+
Ladislav HAVELOddíl karate TJ Slavia KroměřížBc Ladislav MAREŠTJ Auto Škoda Mladá BoleslavJan PŘIBYLKESL RYU Shotokan z.s.Josef SOUKUPUSK Slavia LiberecIng. Václav PLECERTJ Karate České BudějoviceMgr. Pavel KRÁTKÝKARATE TEAM KCK LetohradAngelo PURGERTTJ KARATE Praha
Kata, Masters ženy 45+
Kateřina KESLOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Andrea JANÍKOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceLenka BOUROVÁGRYF z.s.
Kata tým, Muži
Jan VOBRUBAKarate Lions Pardubice o.s. [Lions Pardubice]Pavel VÁCHAKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Jakub FIALAKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]
Kata tým, Ženy
Adéla MEHICKarate Vision Praha [Karate Vision]Barbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Adéla ŠINEROVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Alena POLÁKOVÁShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]
Kata tým, Junioři
Daniel BREJCHASK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice A]Vladimír FAFEKSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice B]Jaromír LÁCHAFight Club České Budějovice [Figh dorostenci]Vojtěch SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s. [SCM BRNO]
Kata tým, Juniorky
Denisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Lucie ČONDLOVÁFight Club České Budějovice [Fight juniorky]Aneta ZÍTKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Michaela KALINOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Veronika MAŠKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Adéla FRANKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Michaela SOUKUPOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Adéla MATOUŠKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Anna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Harciníková, Muzikářová, Štěpánová)]Adriana MACKOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]
Kata tým, ml. žáci
Štěpán SVOBODASK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Martin ENEVFight Club České Budějovice [Fight ml. žáci A]Kryštof BERNARDFight Club České Budějovice [Fight mladší žáci B]Filip HORŇÁKSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A (Harvilko, Horňák, Jízdný)]Andrey PRIVRATSKIYShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]Štěpán FIEDLERTARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]Evan DVOŘÁKTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]Jakub TOMANKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [TOm,Mac,Hmi]
Kata tým, ml. žákyně
Anna FRANKOVÁFight Club České Budějovice [Fight club mladší žákyně]Lucie BUKOVSKÁFight Club České Budějovice [Fight žákyně B]Valentýna HRAZDÍROVÁKESL RYU Shotokan z.s. [KESL RYU B]Nela KRAJČOVIČOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Kubečková, Krajčovičová, Malá)]Eliška MALÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Kubečková, Krajčovičová, Malá)]Ema KUBEČKOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Kubečková, Krajčovičová, Malá)]Taisia BIRIUCOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A (Biriucová, Rajtrová, Majbová)]Iveta VONDRÁKOVÁSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION]Ester NOVÁKOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]Beáta BEEROVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - B]Hana BATYSTOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - C]
Kata tým, st. žáci
Lukáš RŮŽIČKAFight Club České Budějovice [Fight st.žáci A]Lukáš KASTLFight Club České Budějovice [Fight žáci B]David VEDRALGRYF z.s. [GRYF LIBEREC]Filip FLAJŠINGERGRYF z.s. [GRYF LIBEREC]Marek FRINTAGRYF z.s. [GRYF LIBEREC]Daniel VAŠEKKARATE TYGR SHOTOKAN [Karate Tygr Ostrava 1]Karel BUREŠKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Daniel KOLÁŘSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Kittner, Kolář, Pluhař)]Vít KITTNERSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Kittner, Kolář, Pluhař)]Miroslav PLUHAŘSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Kittner, Kolář, Pluhař)]Kimi ZITASPORT UNION, z. s. [SPORT UNION]Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon Team [Středočeský kraj]Ondřej BEDNÁŘTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]David BERKATJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - B]Tomáš SÁMELVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [V.I.P. Olomouc Kluci (Sámel, Rouš, Přibyl)]
Kata tým, st. žákyně
Eliška POKORNÁChampions team - Chodov [Champions team]Amálie HAKOVÁFight Club České Budějovice [Fight starší žákyně B]Michaela MEDOVÁFight Club České Budějovice [Fight žákyně A]Zuzana HÁJKOVÁKARATE TYGR SHOTOKAN [Karate Tygr Ostrava 2]Michaela REŠOVÁKESL RYU Shotokan z.s. [KESL RYU A]Viktorka MAŠKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Marie DOBSOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Antonie LACHOUTOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Aneta SCHLEIFEROVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.-HL,SCH,KOL]Adéla ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Vanese KLIMPLOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Adéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION]Adéla MAREČKOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite, Masters muži, BRH
Jan KLEMÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Ing. Vít ŠTENCELKODOKAI BRNO z.s.Josef SOUKUPUSK Slavia LiberecTomáš ŽENČUCHKESL RYU Shotokan z.s.Jiří KÁBRTSKMP PrahaMartin PŠENIČKASKMP PrahaJUDr. Lubomír JANOUŠEKKESL RYU Shotokan z.s.Alexandr ŘEHÁKSKMP PrahaPetr JÍŠAFight Club České BudějoviceMgr. Marek ŠÍRSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYIng. Jiří ŠÍRSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMgr. Jakub JIRSASHINDÓKAN Jindřichův HradecDavid DVOŘÁKKlub karate - dó Bruntál, z.s.Aleš HROMÁDKOTJ KARATE PrahaJan MORAVECTJ KARATE Praha
Kumite, Masters ženy, BRH
Dana KONOPČÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Eva SKALOVÁSK karate Dragon DDM Neratovice
Kumite, Muži, -60 kg
Libor PODROUŽEKKESL RYU Shotokan z.s.David SCHACHERLTJ Karate České BudějovicePetr RICHTERKarate Vision PrahaDaniel DRÁBEKSPORT UNION, z. s.Marek POHANKASPORTOVNÍ KLUB NAKAMA SHOTOKANOndřej STRNADShotokan Sport Centrum Česká Lípa
Kumite, Muži, -67 kg
Tomáš GABRIELTJ Karate České BudějoviceDominik MIKULATJ Karate České BudějoviceVáclav PLECERTJ Karate České BudějoviceVojtěch BOHÁČGRYF z.s.Mgr. Marek ŠÍRSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMarek ANDRAŠITJ Baník Příbram - KarateJan KUBALATJ Baník Příbram - KarateTomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.Tiep-Dang HAFight Club České BudějoviceJan ROLLERTJ KARATE Praha
Kumite, Muži, -75 kg
Ondřej HNATFight Club České BudějoviceSilvestr MATOCHAŠSK karate KarvináLadislav MORÁVEKShotokan karate club Sokol VamberkJakub SLANAŘKESL RYU Shotokan z.s.Přemysl BENHÁKTJ Karate České BudějoviceVojtěch KOČÍTJ Karate České BudějoviceJan KOUDELKAFight Club České BudějoviceIng. Ondřej CHARVÁTKarate Lions Pardubice o.s.Martin HÁNASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tomáš BUZEKBUDO ŠKOLA KK PÍSEKDavid NOVÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Dominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Petr FELCMANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Albert VACEKKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Muži, -84 kg
Jiří KRYCHFight Club České BudějoviceJindřich PILMANNKESL RYU Shotokan z.s.Jan VAŇOUSSK Karate Ústí nad OrlicíJakub FOŘTKarate Klub Tygr Karlovy VaryMilan TESAŘKarate Lions Pardubice o.s.Pavel ZACHSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Dominik MAJERASKBU Trutnov, z. s.Dominik NECHYBASPORT UNION, z. s.Lukáš PEVNÝSHOBU Academy
Kumite, Muži, +84 kg
Tomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.Adam HRNČÍŘKARATE HavířovIng. Roman JIRÁK Ph.D. SHINDÓKAN Jindřichův HradecTomáš HERMANNTJ Karate České BudějoviceJan KOČÍTJ Karate České BudějoviceRadek MARCÍNTJ Karate České BudějoviceTomáš ŽENČUCHKESL RYU Shotokan z.s.Jan KLIMEŠKARATE SPORT RELAX z.s.Richard PAILKARATE HavířovLukáš KOTLÍKSK KAMIWAZA KARATE z.s.Mgr. Lubomír VAVERKAKlub karate - dó Bruntál, z.s.David ULVRKarate Vision PrahaJindřich IBLShotokan karate club LounyAleš HROMÁDKOTJ KARATE PrahaJiří MLÍKACobra Ryu Strakonice z.s.
Kumite, Muži, BRH
Tomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.Jiří KRYCHFight Club České BudějoviceJindřich PILMANNKESL RYU Shotokan z.s.Ing. Roman JIRÁK Ph.D. SHINDÓKAN Jindřichův HradecTomáš HERMANNTJ Karate České BudějoviceJan KOČÍTJ Karate České BudějoviceDominik MIKULATJ Karate České BudějoviceTomáš ŽENČUCHKESL RYU Shotokan z.s.Jan KLIMEŠKARATE SPORT RELAX z.s.Jan KOUDELKAFight Club České BudějoviceLukáš KOTLÍKSK KAMIWAZA KARATE z.s.Mgr. Lubomír VAVERKAKlub karate - dó Bruntál, z.s.Tomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.Dominik MAJERASKBU Trutnov, z. s.Dominik NECHYBASPORT UNION, z. s.Petr FELCMANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tiep-Dang HAFight Club České BudějoviceJindřich IBLShotokan karate club LounyJan VAŇOUSSK Karate Ústí nad Orlicí
Kumite, Ženy, -50 kg
Šárka KLEČKOVÁFight Club České BudějovicePetra PRAGEROVÁSHINDÓKAN Jindřichův Hradec
Kumite, Ženy, -55 kg
Kristína BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMonika BURGEROVÁTJ Karate České BudějoviceMichaela ŠOLCOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Lucie TRNKOVÁKarate Vision PrahaMonika SEDLÁČKOVÁKarate Spartak Vrchlabí
Kumite, Ženy, -61 kg
Eliška TÝLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Petra VÁVROVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Zuzana RANDÁKOVÁCobra Ryu Strakonice z.s.
Kumite, Ženy, -68 kg
Aneta RŮŽIČKOVÁTJ Karate České BudějoviceRegina PLAŠILOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Barbora FARKASOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryViktorie BISCHOFOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VarySimona FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Iva HOLOMKOVÁKarate-do Litomyšl, z.s.Elvíra DJEMILEVASK Karate Shotokan LiberecBarbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Andrea ŽÁKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Linda SKALOVÁSK karate Dragon DDM Neratovice
Kumite, Ženy, +68 kg
Ludmila KALINOVÁ-PAVLÍKOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavBarbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Anna KAŠPAROVÁKarate-do Litomyšl, z.s.Hana DOSTÁLOVÁSK Karate Shotokan LiberecLenka ROUDNICKÁFight Club České Budějovice
Kumite, Ženy, BRH
Regina PLAŠILOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Petra VÁVROVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Lucie TRNKOVÁKarate Vision PrahaAnna KAŠPAROVÁKarate-do Litomyšl, z.s.Iva HOLOMKOVÁKarate-do Litomyšl, z.s.Hana DOSTÁLOVÁSK Karate Shotokan LiberecMonika BURGEROVÁTJ Karate České BudějoviceAneta RŮŽIČKOVÁTJ Karate České Budějovice
Kumite, Junioři, -55 kg
Tomáš SOPČÁKKARATE TEAM KCK LetohradMartin DRÁBEKSPORT UNION, z. s.
Kumite, Junioři, -61 kg
Filip KOVAŘÍKRed Dragon TeamTomáš DITTRICHGRYF z.s.Pavel TRLIČÍKKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite, Junioři, -68 kg
Gleb EREMENKORed Dragon TeamViktor GALLŠSK karate KarvináMartin JINDRAShotokan karate club Sokol VamberkKryštof IVANKATJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecMatěj ŠTĚPÁNGRYF z.s.Jonáš KŘÍŽSport Club K3Radek NETOLICKÝOddíl karate HlinskoJosef KOUDELKASoukromá škola karate VAKADO, Kutná HoraJán MATEJKAKarate Vision PrahaPetr PODRÁBSKÝSPORT UNION, z. s.
Kumite, Junioři, -76 kg
Michal ZEMEKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateDavid POSOLDAKarate Klub Jeseník o.s.Jaromír LÁCHAFight Club České BudějoviceFilip ČERNÍKShotokan karate dó TJ SadskáFilip FILIPIKarate Lions Pardubice o.s.David SOBĚSLAVSKÝSK karate Dragon DDM NeratoviceDavid WHEELERTJ Horní Měcholupy, oddíl karateAntonín NOVÁKChampions team - ChodovMartin HRÁDEKKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.
Kumite, Junioři, +76 kg
Ondřej BOSÁKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMartin BEDNÁŘFight Club České BudějoviceOndřej JAKUBECShotokan karate club Sokol VamberkTomáš DĚDTJ Karate České BudějoviceLukáš CYPRIÁNGRYF z.s.František CHUDOBAGRYF z.s.Oliver SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJiří BOHÁČSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Vojtěch DAVIDKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJakub MATEJKAKarate Vision Praha
Kumite, Juniorky, -48 kg
Kristýna TESAŘOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYLucie ČONDLOVÁFight Club České BudějoviceKlára JÁNOVÁTJ Karate České BudějoviceHana KUČEROVÁTJ Karate České BudějovicePatricie PAŽINOVÁKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Kumite, Juniorky, -53 kg
Bianka MACHOVÁFight Club České BudějoviceVeronika JŮZOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Veronika KONÁŠOVÁSPORT UNION, z. s.
Kumite, Juniorky, -59 kg
Nela OSOUCHOVÁFight Club České BudějoviceDaniela PETŘÍKOVÁKARATE HavířovLaura HUMLOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryKristýna VAVRUŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Adéla TRÁVNIKOVÁKarate Vision Praha
Kumite, Juniorky, +59 kg
Dominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Magdalena TUŠLOVÁFight Club České BudějoviceViktorie VONDRŮFight Club České BudějoviceMartina ŠÁCHOVÁTJ Karate České BudějoviceKlára FICHNOVÁTJ Baník Příbram - KarateGabriela BERANOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Sára KOVAŘÍKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemTereza KARBANOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateŽaneta JANTAČOVÁKARATE TEAM KCK LetohradLucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lucie HRDLIČKOVÁRed Dragon TeamNela BRÁZDILOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite, Dorostenci, -52 kg
Michal ONDRÁČEKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateOndřej RYCHLÝFight Club České BudějoviceDavid ROTTERKarate Klub Jeseník o.s.Dominik SMOLASKP karate PísekPavel HOFMEISTERShotokan karate dó TJ SadskáPetr PELIKÁNTJ Karate České BudějoviceDaniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceJáchym ŠANDASKBU Trutnov, z. s.Vít MASAŘKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.
Kumite, Dorostenci, -57 kg
Jonáš RYBÁKFight Club České BudějoviceJakub SCHÁNILECSKP karate PísekRon SIEGERShotokan karate dó TJ SadskáVáclav RŮZHATJ Karate České BudějoviceDaniel CHODKarate Klub ChodovBenedikt MRÁZEKKarate Lions Pardubice o.s.Aleksandar ŠEŠLIJATJ Horní Měcholupy, oddíl karateTomáš MACEKSKBU Trutnov, z. s.Matyáš HNYKSKP karate PísekBohuslav DUŠEKKASR ŽAMBERKFilip EXNARKarate Spartak VrchlabíFilip NOVOTNÝSK Karate Shotokan Liberec
Kumite, Dorostenci, -63 kg
David KLEWARFight Club České BudějoviceDominik KOČANDRLEFight Club České BudějoviceTomáš BALKOTJ karate Nové HradyFilip KRIŠALShotokan karate dó TJ SadskáJakub MIKULEGRYF z.s.Adam ZRZAVECKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMatěj LIPPERTSK karate Dragon DDM NeratoviceJakub MÜLLERKARATE TEAM KCK LetohradJan MÜLLERKARATE TEAM KCK LetohradDaniel NEVRKLASK Karate Shotokan LiberecMatyáš BAKRLÍKSK Karate Shotokan LiberecAlbert DŘÍMALKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Dorostenci, -70 kg
Adam GREGŮREKKODOKAI BRNO z.s.Ivan GEISLEROddíl karate TJ Slavia KroměřížMarkos HERNANDEZKarate Klub Jeseník o.s.Jáchym TINAVSKÝFight Club České BudějoviceMichal VONDRÁŠEKSKP karate PísekLuboš HRAZDÍRKESL RYU Shotokan z.s.Lukáš JENKNERTJ Karate České BudějoviceDavid SKŘIVÁNEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMatyáš MALÝSK Karate Shotokan LiberecDavid LŽIČAŘSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite, Dorostenci, +70 kg
Tomáš KŘÍŽTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateRadek LÁCHAFight Club České BudějovicePatrik HASANShotokan karate dó TJ SadskáViktor MILLERKobra KladnoMartin ELIÁŠKarate Klub Tygr Karlovy VaryVáclav CHUDOBAGRYF z.s.Jan THOMAGRYF z.s.Daniel VANĚKKarate Lions Pardubice o.s.Daniel NOVÝKARATE TEAM KCK LetohradOndřej HAVLÍČEKKarate Spartak VrchlabíJan HORÁKChampions team - ChodovJiří DUBAKarate Vision Praha
Kumite, Dorostenky, -47 kg
Karolína MARTÍNKOVÁFight Club České BudějoviceMichaela MIGLOVÁFight Club České BudějoviceAndrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceVeronika MIŠÁKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Tereza JÁNOVÁTJ Karate České BudějoviceNikola FUNDOVÁSoukromá škola karate VAKADO, Kutná HoraŠtěpánka VÁVROVÁKARATE TEAM KCK LetohradAnna FALTOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Nikol ŠÍDOVÁKarate Spartak VrchlabíMagdalena JANEČKOVÁTJ KARATE Praha
Kumite, Dorostenky, -54 kg
Eliška RYCHLÁFight Club České BudějoviceNatálie KRÁTKÁShotokan karate dó TJ SadskáAdéla PRŮCHOVÁTJ Karate České BudějoviceAnna SALAVCOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Denisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceAdéla KRÁTKÁKARATE TEAM KCK LetohradLucie DEMČÁKOVÁSK Karate Shotokan LiberecAnna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan LiberecVendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecLaura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z. s.Tereza VÁLKOVÁSK Karate Olomouc z.s.Eliška VÁCLAVÍKOVÁFight Club České BudějoviceAndrea ŠVRČKOVÁKarate DDM Český TěšínBarbora KERBELOVÁChampions team - Chodov
Kumite, Dorostenky, +54 kg
Barbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Kateřina LITVÍKOVÁFight Club České BudějoviceBarbora SOUKUPOVÁFight Club České BudějoviceHana BĚLOVÁSKP karate PísekNikola BERKOVÁTJ Karate České BudějoviceTereza VAŠÍČKOVÁBUDO KAN, z.s.Elena PEŠANOVÁKarate Klub ChodovMichaela ANDRÁŠIOVÁTJ Baník Příbram - KarateTereza BORKOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Šárka MAKOVCOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Aneta ZÍTKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Anna HARRIESSK Karate Shotokan LiberecKlára MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan LiberecTereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z. s.Hana DOLEŽALOVÁFight Club České BudějoviceAnna LEVOVÁŠkola bojových umění NaramaAdéla MATUŠKOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Julie LINDNEROVÁSPORT UNION, z. s.
Kumite, Starší žáci, -39 kg
Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon TeamMatyas FATKAFight Club České BudějoviceVojta ANDRŠKESL RYU Shotokan z.s.Adam NEJEDLÝTJ Karate České BudějoviceMatyáš MÍKATJ Karate České BudějoviceOndřej DOLEČEKSK Karate Ústí nad OrlicíTomáš NOVOTNÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Vít KITTNERSK Karate Shotokan LiberecJan BEDNÁŘSPORT UNION, z. s.Kimi ZITASPORT UNION, z. s.Ondřej HNILIČKASPORT UNION, z. s.David FORIŠSPORT UNION, z. s.Zdeněk ŠIMONKESL RYU Shotokan z.s.Jakub ŠOLÍNKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vojtěch DUŠEKKASR ŽAMBERK
Kumite, Starší žáci, -45 kg
Jakub KLEMÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Václav LEHKÝKarate klub LICHNICE, z.s.Vojtěch VAŠÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Dan HAVLÍČEKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMartin KUTLÁKFight Club České BudějoviceJaroslav ŠEBESTAFight Club České BudějoviceAlex KOZUBALKARATE TYGR SHOTOKANOndřej ČERMÁKKESL RYU Shotokan z.s.Filip FLAJŠINGERGRYF z.s.Marek FRINTAGRYF z.s.Daniel KOLÁŘSK Karate Shotokan LiberecMichal POLÁKSPORT UNION, z. s.David SMRČEKSportovní klub Karate MostTomáš SÁMELVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Štěpán HIRSCHAUKARATE KLUB KDYNĚ, z. s.Matouš HÁJEKTJ Horní Měcholupy, oddíl karateMichal MICHÁLEKCobra Ryu Strakonice z.s.
Kumite, Starší žáci, -52 kg
David CHAČATRJANTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateBruno ČÁSLAVANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Přemysl ČAREKFight Club České BudějoviceMartin DUCHOŇFight Club České BudějoviceJakub FLOREKFight Club České BudějoviceMarek HOUSERTJ karate Nové HradyTomáš NECHYBASKP karate PísekOldřich VAŠÍČEKBUDO KAN, z.s.Nikolas OLŠAVSKÝSK Karate Ústí nad OrlicíKryštof RUŽABUDO Plzeň z.s.David VEDRALGRYF z.s.Filip HANÁČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Vojtěch MERHULÍKKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vojtěch KREJČÍSK KAMIWAZA KARATE z.s.Dan SYROVÝKarate Vision PrahaJan ŠULCKARATE TEAM KCK LetohradMiroslav PLUHAŘSK Karate Shotokan LiberecJan ČÁSTKAKarate Klub Tygr Karlovy VaryJan JIRAVAKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Kumite, Starší žáci, -60 kg
David HRABALKODOKAI BRNO z.s.Lukáš JELÍNEKFight Club České BudějoviceMartin LÁCHAFight Club České BudějoviceLukáš KADLECShotokan karate dó TJ SadskáJakub HLACHTJ Karate České BudějoviceLukáš RŮŽIČKAFight Club České BudějoviceJakub BOUBLÍKShotokan karate club LounyDavid BARVASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMichal KASALKarate Lions Pardubice o.s.Jiří MIKULASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAmir BOUALLAGUISK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Vojta RENDLSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Daniel KRÁTKÝKARATE TEAM KCK LetohradFrantišek MAREKKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Starší žáci, +60 kg
Gallen-Darren PATERSONKarate klub LICHNICE, z.s.Jan ŠMÍDKarate klub LICHNICE, z.s.Bohouš SNOPEKFight Club České BudějoviceVojtěch VÁLEKKARATE TYGR SHOTOKANFilip DOUBEKTJ Baník Příbram - KarateOndřej PAZDERASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Alex FIALASK Karate Shotokan LiberecDavid BEDNÁŘFight Club České BudějoviceJiří ENDRŠTChampions team - ChodovVáclav PLUNDRICHSKP karate PísekAndrej DUNAITJ KARATE Praha
Kumite, Starší žákyně, -42 kg
Aneta KADLECOVÁFight Club České BudějoviceMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceBarbora VACHOUTOVÁSKP karate PísekLucie PATEROVÁKESL RYU Shotokan z.s.Anika DRAHEIMOVÁBUDO Plzeň z.s.Aneta SCHLEIFEROVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLinda BÍLÁSK Karate Shotokan LiberecAdéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z. s.Klára ŠKAŘUPOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adéla ŠANTROCHOVÁKarate Spartak VrchlabíEliška POKORNÁChampions team - ChodovAgáta HEMBEROVÁKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.
Kumite, Starší žákyně, -50 kg
Magdalena FRYDRYCHOVÁFight Club České BudějoviceNela ROSVALDOVÁFight Club České BudějoviceAgáta NOVÁKOVÁTJ Karate České BudějoviceVanessa OSOUCHOVÁTJ Karate České BudějoviceAdéla MARKOVÁTJ Karate České BudějoviceAmálie ONDROUŠKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANNella ŠUMKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANDiana FANTOVÁGRYF z.s.Michaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s.Gabriela DĚREŠOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Eliška KUDRNOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘBarbora ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Viktorka MAŠKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Valentýna MACKOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Barbora KOZLÍKOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateNatálie KROUPOVÁTJ Karate České BudějoviceLenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z. s.Zdeňka POSLEDNÍŠkola bojových umění NaramaBeata REGULIOVÁKarate Spartak VrchlabíAmélie KOUTECKÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karate
Kumite, Starší žákyně, +50 kg
Mira BUČKOVÁFight Club České BudějoviceMichaela ŠIDLOVÁFight Club České BudějoviceEma TINAVSKÁFight Club České BudějoviceKateřina JENÍKOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Natálie MACHOVÁTJ karate Nové HradyAdéla MARKOVÁKARATE HavířovAdéla MARCÍNOVÁTJ Karate České BudějoviceKateřina HEŘMANOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAlexandra KŘÍBALOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemSára STEJSKALOVÁKARATE TEAM KCK LetohradNela HALTMAROVÁKARATE TEAM KCK LetohradSoňa HROCHOVÁSPORT UNION, z. s.Veronika JANŮSPORT UNION, z. s.Elen KOZLOVÁSPORT UNION, z. s.Kateřina ŠTECOVÁChampions team - Chodov
Kumite, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Jakub PALUCHKarate Klub Jeseník o.s.Lukáš KASTLFight Club České BudějoviceDavid ŠIMOTAFight Club České BudějoviceAntonín PEČENKATJ Auto Škoda Mladá BoleslavVáclav-Modřínek KUBALATJ Karate České BudějoviceJaroslav ZVÁNOVECTJ Karate České BudějovicePetr ZÍTKOKARATE SPORT RELAX z.s.Mikuláš FORMANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Sebastian NOŠTINSKÝHAKUBA Karate OstravaŠimon HARVILKOSK Karate Shotokan LiberecJaroslav MUSILFight Club České BudějoviceSean-Edvin CLIFTONKarate ČernošiceVít MAREŠKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Robert CHVÁTALTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecMarián ZELENÝKarate klub LICHNICE, z.s.Tadeáš BÍNAFight Club České BudějoviceDavid KASTLFight Club České BudějoviceJan JANČAŘÍKKarate Klub Jeseník o.s.Tomáš VONDRÁŠEKSKP karate PísekDavid BERKATJ Karate České BudějoviceBruno DVOŘÁKTJ Karate České BudějoviceAdam RAUŠEROddíl karate TJ Slavia KroměřížPetr KIPRÝFight Club České BudějoviceSamuel HOFFMANKarate klub Spektra PrahaTadeáš ORSÁGSKBU Trutnov, z. s.Ondřej NÁHLÍKKARATE TEAM KCK LetohradFilip HORŇÁKSK Karate Shotokan LiberecJakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan LiberecJan WAGNERFight Club České BudějoviceViktor ŠKAŘUPAKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kumite, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Matěj KORYTARFight Club České BudějoviceDavid MACHOTJ karate Nové HradyAlex KIRSCHNERKarate Klub Jeseník o.s.Jan KOPSAShotokan karate dó TJ SadskáOndřej BEDNÁŘTJ Karate České BudějoviceDamián MOKRÁČEKTJ Karate České BudějoviceJosef NĚMECTJ Karate České BudějoviceDaniel STRÁNSKÝTJ Karate České BudějoviceFrantišek KONRÁDGRYF z.s.Petr SVOBODASK KAMIWAZA KARATE z.s.Karel BUREŠKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAdam ŠMEJKALSPORT UNION, z. s.Adam ZÍKAFight Club České BudějoviceMartin ROUŠVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Václav DUDLKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Kumite, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Matyáš JURÍKFight Club České BudějoviceJan BĚLESKP karate PísekAdam FRINTASKP karate PísekDavid HOLEŠOVYŠSKP karate PísekJosef KOLAŘÍKSKP karate PísekJakub HASANShotokan karate dó TJ SadskáHynek MRÁZTJ Karate České BudějoviceDaniel DUBKarate Klub Tygr Karlovy VaryJan NAJSARKARATE TYGR SHOTOKANOndřej FILIPGRYF z.s.Nikita BOČKOVSK KAMIWAZA KARATE z.s.Daniel DOČKÁLEKHAKUBA Karate OstravaTobiáš NOVÝKARATE TEAM KCK LetohradOndřej SOBEKSK Karate Olomouc z.s.Jiří VRBAChampions team - ChodovOldřich KOMÁREKCobra Ryu Strakonice z.s.
Kumite, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Sára KADLECOVÁFight Club České BudějoviceMarkéta KLEWAROVÁFight Club České BudějoviceNela POSKEROVÁKarate Klub Jeseník o.s.Kateřina NOVÁKOVÁSKP karate PísekMiroslava VOKATÁSKP karate PísekVeronika REŠOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Sofia MAZURGRYF z.s.Štěpánka KREJČÍSK KAMIWAZA KARATE z.s.Linda PAVLASOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Antonie VLČKOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Tereza ŠRŮTOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Jana HLOUŠKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemTaisia BIRIUCOVÁSK Karate Shotokan LiberecKamila ENGELOVÁFight Club České Budějovice
Kumite, Mladší žákyně 10-11, -42 kg
Milena GREGORCOVÁRed Dragon TeamAnna FRANKOVÁFight Club České BudějoviceDaniela MALÁFight Club České BudějoviceEliška KRÁLÍKOVÁSKP karate PísekMarie PRIGLOVÁFight Club České BudějoviceHana BATYSTOVÁTJ Karate České BudějoviceKarolína MARCÍNOVÁTJ Karate České BudějoviceValentina VÍTŮTJ Karate České BudějoviceLucy HRDLIČKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryNikola RADOSTOVÁGRYF z.s.Soňa PONČÍKOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Lucie KOLANKIEWICZOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemKlára SLÍPKOVÁFight Club České Budějovice
Kumite, Mladší žákyně 10-11, +42 kg
Adéla BLAŽKOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Kateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovAmálie HAKOVÁFight Club České BudějoviceSylva HAVLÍČKOVÁKarate Spartak VrchlabíEliška FIBICHOVÁGRYF z.s.Huyen-Trang NGUYENSK KAMIWAZA KARATE z.s.Marie DOBSOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Klára PIJÁKOVÁHAKUBA Karate OstravaMichaela VÁLKOVÁHAKUBA Karate OstravaKateřina SVOBODOVÁSoukromá škola karate VAKADO, Kutná HoraVanesa MAJBOVÁSK Karate Shotokan LiberecNela RAJTROVÁSK Karate Shotokan LiberecNela MRÁZOVÁKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Kumite, Mladší žáci 7-9, -27 kg
Marek BERÁNEKFight Club České BudějoviceKryštof BERNARDFight Club České BudějoviceMatouš HOLEKFight Club České BudějoviceMarcel MALÝFight Club České BudějoviceDaniel MÁROVECFight Club České BudějoviceBenjamin ŠIMŮNEKFight Club České BudějoviceMikuláš PATERKESL RYU Shotokan z.s.Petr KOUBATJ Karate České BudějoviceTobias ŠPÁNIKTJ Karate České BudějoviceTobiáš ŠUPKATJ Karate České BudějovicePavel KADLECFight Club České BudějoviceJan HRUŠKASK Karate Ústí nad Orlicí
Kumite, Mladší žáci 7-9, -32 kg
Matyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.David ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon TeamMartin ENEVFight Club České BudějoviceEvan DVOŘÁKTJ Karate České BudějoviceDominik STRÁNSKÝTJ Karate České BudějoviceDavid VYROUBALSK Karate Olomouc z.s.Filip NEVRKLASK Karate Shotokan LiberecJindřich BEROUNSKÝFight Club České BudějoviceMathias REDLESKP karate PísekJakub FAJTKarate Černošice
Kumite, Mladší žáci 7-9, +32 kg
Viktor EMANUELRed Dragon TeamDavid ISTOMINOVTJ Karate České BudějoviceLibor MATOUŠEKTJ Karate České BudějoviceMarek SUCHÝTJ Karate České BudějoviceKristián SYSELKarate Klub Tygr Karlovy VaryMartin PALANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Lukáš DOBROZEMSKÝKARATE TYGR SHOTOKANAntonín CHUDOBAGRYF z.s.Maxmilián KŘEČEKGRYF z.s.Ondřej LÁCHAFight Club České BudějoviceAndrej SVOBODASK Karate Olomouc z.s.
Kumite, Mladší žákyně 7-9, -30 kg
Lucie BUKOVSKÁFight Club České BudějoviceEmma KUTLÁKOVÁFight Club České BudějoviceKlaudie PEXOVÁFight Club České BudějoviceVěra VACHTOVÁFight Club České BudějoviceAdéla BOUCHNEROVÁTJ Karate České BudějoviceNelli LAVIČKOVÁTJ Karate České BudějoviceKristýna ČERMÁKOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Tereza HAVELKOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Alžběta KOZLÍKOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateEma KUBEČKOVÁSK Karate Shotokan LiberecElena WIRCINSKAKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Johana VÍTKOVÁFight Club České BudějoviceLea KOŘÍNKOVÁKarate ČernošiceKlaudia KAŠÍKKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Kumite, Mladší žákyně 7-9, +30 kg
Viktorie SEKANINOVÁKarate Klub Jeseník o.s.Beáta BEEROVÁTJ Karate České BudějoviceAnna HAVELCOVÁTJ Karate České BudějoviceDominika SUCHÁTJ Karate České BudějoviceSilva TROBOLOVÁTJ Karate České BudějoviceAndrea ZACHOVÁTJ Karate České BudějoviceTereza SIBŘINOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Marie KOBERNYKKarate Lions Pardubice o.s.Nela KRAJČOVIČOVÁSK Karate Shotokan LiberecElena WIRCINSKAKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Angelina ISSAYEVKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Kumite, Muži U21, -60 kg
David SCHACHERLTJ Karate České BudějovicePetr RICHTERKarate Vision PrahaDaniel DRÁBEKSPORT UNION, z. s.Erik ŠINDELÁŘCobra Ryu Strakonice z.s.
Kumite, Muži U21, -67 kg
Daniel BEDNARZŠSK karate KarvináTomáš GABRIELTJ Karate České BudějoviceVáclav PLECERTJ Karate České BudějoviceVojtěch BOHÁČGRYF z.s.Filip HAVLÍKKARATE SPORT RELAX z.s.Marek ANDRAŠITJ Baník Příbram - KarateJan KUBALATJ Baník Příbram - KarateTomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.Jakub KNESELTJ KARATE Praha
Kumite, Muži U21, -75 kg
David KAVALÍRKARATE SPORT RELAX z.s.Ondřej HNATFight Club České BudějoviceJakub SLANAŘKESL RYU Shotokan z.s.Přemysl BENHÁKTJ Karate České BudějoviceDominik MIKULATJ Karate České BudějoviceMartin HÁNASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Albert VACEKKARATE TEAM KCK LetohradDavid NOVÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Dominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, Muži U21, -84 kg
Jiří MĚKUTATJ Karate České BudějoviceJakub SZEWIECZEKKarate Klub Tygr Karlovy VaryVojtěch BOURAGRYF z.s.Pavel ZACHSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Lukáš PEVNÝSHOBU AcademyJan HYKŠKarate Vision PrahaDominik MAJERASKBU Trutnov, z. s.Dominik NECHYBASPORT UNION, z. s.
Kumite, Muži U21, +84 kg
Tomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.Lukáš KOTLÍKSK KAMIWAZA KARATE z.s.Matyáš SOUKUPSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDavid ULVRKarate Vision PrahaMiloš HOLUBSPORT UNION, z. s.Lukáš JÍLEKChampions team - Chodov
Kumite, Ženy U21, -50 kg
Šárka KLEČKOVÁFight Club České BudějovicePetra PRAGEROVÁSHINDÓKAN Jindřichův HradecTereza JŮNOVÁChampions team - Chodov
Kumite, Ženy U21, -55 kg
Kristína BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMonika BURGEROVÁTJ Karate České BudějoviceMonika SEDLÁČKOVÁKarate Spartak VrchlabíMichaela ŠOLCOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite, Ženy U21, -61 kg
Eliška TÝLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Zuzana RANDÁKOVÁCobra Ryu Strakonice z.s.
Kumite, Ženy U21, -68 kg
Aneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Aneta RŮŽIČKOVÁTJ Karate České BudějoviceBarbora FARKASOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryViktorie BISCHOFOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryBarbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Veronika HRŮZOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘIva HOLOMKOVÁKarate-do Litomyšl, z.s.Barbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Linda SKALOVÁSK karate Dragon DDM Neratovice
Kumite, Ženy U21, +68 kg
Lenka ROUDNICKÁFight Club České BudějoviceAnna KAŠPAROVÁKarate-do Litomyšl, z.s.
Kumite tým, Muži
Richard PAILKARATE Havířov [KARATE Havířov, z.s.]Adam SLÁDEČEKKARATE Havířov [KARATE Havířov, z.s.]Jan GAJDOŠKARATE Havířov [KARATE Havířov, z.s.]Jan VOBRUBAKarate Lions Pardubice o.s. [Lions Pardubice]David NOVÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Dominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Petr FELCMANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Tomáš HERMANNTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Ženy
Barbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Andrea ŽÁKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Monika BURGEROVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Junioři
Martin BEDNÁŘFight Club České Budějovice [Fight Junioři]Ján MATEJKAKarate Vision Praha [Prague Team]Martin DRÁBEKSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION]
Kumite tým, Juniorky
Lucie ČONDLOVÁFight Club České Budějovice [Fight juniorky]Kristýna VAVRUŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s. [Lions Pardubice]Lucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Monika GREGOROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Martina ŠÁCHOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Dorostenci
Jáchym TINAVSKÝFight Club České Budějovice [Fight dorostenci]Lukáš SIROTEKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Leoš VEDRALSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Tomáš KOZLÍKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]
Kumite tým, Dorostenky
Eliška RYCHLÁFight Club České Budějovice [Figh dorostenky]Barbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s. [karate klub Lichnice]Tereza PLEVOVÁKarate klub LICHNICE, z.s. [karate klub Lichnice]Tereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION]Andrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Licence kouč, turnaj
Stanislav FRANCKarate-Do Shotokan-ryu SokolovTomáš VALENAKarate-Do Shotokan-ryu SokolovIng.Mgr. Monika BLEŠOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížKarel IMRÍŠEKOddíl karate TJ Slavia KroměřížIng. Pavla LINHARTOVÁ PhD. NIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jaromír MUSILNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Petr BENÍŠEKFight Club České BudějoviceIng. Jan KASTLFight Club České BudějoviceNaděžda KOČANDRLOVÁFight Club České BudějoviceIng. Miroslav LÁCHAFight Club České BudějoviceIng. Martin HERMANNTJ karate Nové HradyMilan MACHOTJ karate Nové HradyDoc. Ing. Stanislav VĚCHET Ph.D. SVČ DOMEČEK BrnoZdeněk FIEDLERTARGET SPORT MILOVICE z.s.Aneta STINKOVÁSKP karate PísekIng. Ondřej MUSIL Ph.D TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecSabina KŘÍŽOVÁSportovní klub Mates´SDavid TÜRKEShotokan karate dó TJ SadskáLadislav HAVELOddíl karate TJ Slavia KroměřížAndrea JANÍKOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceJitka PALANOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Radek PEŠANKarate Klub ChodovJindřich GEISLEROddíl karate TJ Slavia KroměřížIng. arch. Ivana LAŠTŮVKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížMonika SEDLÁČKOVÁKarate Spartak VrchlabíLenka BOUROVÁGRYF z.s.Vojtěch BOURAGRYF z.s.Filip DITTRICHGRYF z.s.Tereza MATĚJKOVÁGRYF z.s.Filip SAIDLKARATE TYGR SHOTOKANMgr. Petr VANĚČEKKARATE TYGR SHOTOKANKarolína LACINOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Lenka JŮZOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Lukáš KOTLÍKSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jindřich ARDOLFTJ Karate České BudějoviceJiří FAKTORTJ Karate České BudějoviceMiroslav HÝSEKTJ Karate České BudějoviceDominika HÝSKOVÁTJ Karate České BudějoviceJan KOČÍTJ Karate České BudějoviceVojtěch KOČÍTJ Karate České BudějoviceZuzana LINHARTOVÁTJ Karate České BudějoviceIng. Václav PLECERTJ Karate České BudějoviceJosef LUDAČKATJ Karate České BudějoviceMonika VOJTOVÁTJ Karate České BudějoviceMonika BURGEROVÁTJ Karate České BudějoviceTomáš HERMANNTJ Karate České BudějoviceDominik MIKULATJ Karate České BudějoviceTomáš GABRIELTJ Karate České BudějoviceJan KOUDELKAFight Club České BudějoviceJiří KRYCHFight Club České BudějoviceLenka ROUDNICKÁFight Club České BudějoviceIng. Miroslav BUDÍNKarate klub Spektra PrahaDavid DVOŘÁKKlub karate - dó Bruntál, z.s.Ing. Jan VALIŠSoukromá škola karate VAKADO, Kutná HoraVojtěch DAVIDKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJosef SVOBODAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDušan POHANKASPORTOVNÍ KLUB NAKAMA SHOTOKANDominik NECHYBASPORT UNION, z. s.Jiří ČEPIČKASPORT UNION, z. s.Dominik BANDASSPORT UNION, z. s.Karla PELDOVÁFight Club České BudějoviceIlian KIROVSportovní klub Karate MostMarek HULLMANKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVKatarína DOPITOVÁ-SÁMELOVÁVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Petr MULLERVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Daniel SURMASKP karate PísekDominik BARTUŠKASKP karate PísekHana BĚLOVÁSKP karate PísekIng. Zdeněk KUBALÍKSportovní klub Samuraj DomažliceBc. Bohuslav ŠÁLASportovní klub Samuraj DomažliceMiroslav SOBEKSK Karate Olomouc z.s.Jiří SVOBODASK Karate Olomouc z.s.Pavel ŠVOJGRSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Stanislav KRTEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Bc. Jakub DEBRECENYIHAKUBA Karate OstravaŽaneta RUČKOVÁHAKUBA Karate OstravaJan BARTOŠTJ KARATE PrahaAleš HROMÁDKOTJ KARATE Praha