Český svaz karate

Vánoční pohár talentů 2018 (16.12.2018)
181216_vptalentu.pdf
116 startů, 106 závodníků, 5 klubů
Překážková obratnostní disciplína, Děti 4 roky
Kirill PROKOPČUKSPORT UNION, z. s.
Překážková obratnostní disciplína, Děti 5 let
Tomáš ŘEZNÍČEKSPORT UNION, z. s.Marek KAČOSPORT UNION, z. s.Samuel DOLEŽALSPORT UNION, z. s.Martin ŠERÝSPORT UNION, z. s.Ondřej VOJTÍŠEKSPORT UNION, z. s.
Překážková obratnostní disciplína, Děti 6 let
Bruno DOUBASPORT UNION, z. s.Anežka ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z. s.Iryna DIDYKSPORT UNION, z. s.Aleš DRÁBEKSPORT UNION, z. s.Karolína HLADOVÁSPORT UNION, z. s.Daniel HOCEKSPORT UNION, z. s.Anežka KRÁLOVÁSPORT UNION, z. s.Teodor KUGLERSPORT UNION, z. s.Filip MEDONOSSPORT UNION, z. s.Jan PEŠEKSPORT UNION, z. s.Dominika ŠESTÁKOVÁSPORT UNION, z. s.Kamil KREJZAKarate Teplice
Obratnostní disciplíny, Chlapci do 7 let
Kristián BÖHMESPORT UNION, z. s.Bruno DOUBASPORT UNION, z. s.Aleš DRÁBEKSPORT UNION, z. s.Ondřej HAJŠLSPORT UNION, z. s.Daniel HOCEKSPORT UNION, z. s.Teodor KUGLERSPORT UNION, z. s.Štěpán KUNEŠSPORT UNION, z. s.Filip MEDONOSSPORT UNION, z. s.Anh-Quan-Tony NGUYENSPORT UNION, z. s.Jan PEŠEKSPORT UNION, z. s.Matěj SŮRASPORT UNION, z. s.Jiří ZŮNASPORT UNION, z. s.Jan ŽÁKSPORT UNION, z. s.Dai-Le NAMKarate Teplice
Obratnostní disciplíny, Dívky do 7 let
Andrea BUCHLOVÁSPORT UNION, z. s.Anežka ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z. s.Iryna DIDYKSPORT UNION, z. s.Karolína HLADOVÁSPORT UNION, z. s.Elen MAREŠOVÁSPORT UNION, z. s.Dominika ŠESTÁKOVÁSPORT UNION, z. s.Kateřina ŠMUCAROVÁSPORT UNION, z. s.
Obratnostní disciplíny, Chlapci 8-11
Petr FAUSTSPORT UNION, z. s.Jan JOACHIMSTAHLERSPORT UNION, z. s.Luboš CHLUPSASPORT UNION, z. s.Tobiáš LÍBASPORT UNION, z. s.Pavel MALÍKSPORT UNION, z. s.Adam MÜLLERSPORT UNION, z. s.Max PROKOPČUKSPORT UNION, z. s.Jiří VANKOSPORT UNION, z. s.Ondřej ŠKRABÁLEKKarate Teplice
Obratnostní disciplíny, Dívky 8-11
Anna LESPORT UNION, z. s.Diana MAREŠOVÁSPORT UNION, z. s.Pavlína MÍKOVÁSPORT UNION, z. s.Šárka NĚMEČKOVÁSPORT UNION, z. s.Anna NOLOVÁSPORT UNION, z. s.Nela VIPLEROVÁSPORT UNION, z. s.
Obratnostní disciplíny, Dívky 12-13
Anna VESJOLAJAKarate Teplice
Obratnostní disciplíny, Chlapci 14-15
Matěj BARTOŠKASPORT UNION, z. s.
Kata, dívky do 9 let (8.kyu)
Adéla KONŮPKOVÁSPORT UNION, z. s.Eliška PILECKÁSPORT UNION, z. s.Daniela SOCHOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.
Kata, chlapci do 9 let (8.kyu)
Miroslav KUČERASPORT UNION, z. s.Jan ČAČANÝSPORT UNION, z. s.Jaroslav DĚDEKSPORT UNION, z. s.Radek NECHUTASPORT UNION, z. s.Jan LOPOTAKarate TepliceJan ŠORALTARGET SPORT MILOVICE z.s.Václav ŠEVČÍKShotokan karate club Louny
Kata, dívky 10-12 (8.kyu)
Sylvie KOKHANINASPORT UNION, z. s.
Kata, chlapci 10-12 (8.kyu)
Matyáš ANDĚLSPORT UNION, z. s.Hoang VU-VIETSPORT UNION, z. s.Petr ŠNEJDRShotokan karate club Louny
Kata, dívky 13-15 (8.kyu)
Viola VEITOVÁSPORT UNION, z. s.
Kata, chlapci 13-15 (8.kyu)
Vojtěch KAPUŠISPORT UNION, z. s.Pavel KLEANDRTJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Kata, dívky do 10 let (7.kyu)
Nela ČERVENÁSPORT UNION, z. s.Klára ČMEJLOVÁSPORT UNION, z. s.Isabella GRELLASPORT UNION, z. s.Klementina NÝVLTOVÁSPORT UNION, z. s.Nikola PRACNOVÁSPORT UNION, z. s.Iveta VONDRÁKOVÁSPORT UNION, z. s.Zuzana VONDRÁKOVÁSPORT UNION, z. s.Anna BARTONÍČKOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Anna-Marie KYŠOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Aneta KUBEŠOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Lucie AIDLPESOVÁShotokan karate club Louny
Kata, chlapci do 10 let (7.kyu)
Jan MANSFELDSPORT UNION, z. s.Adrian GRELLASPORT UNION, z. s.Ondřej HLADSPORT UNION, z. s.Adam HOSTAŠSPORT UNION, z. s.Jiří KOUDELKASPORT UNION, z. s.Daniel NGUYEN-THE-VUONGSPORT UNION, z. s.Danie-Vuong QUYEN-THESPORT UNION, z. s.Petr SEVERASPORT UNION, z. s.Medard POPOVIČKarate TepliceOndřej TOŠOVSKÝTARGET SPORT MILOVICE z.s.Štěpán FIEDLERTARGET SPORT MILOVICE z.s.Leonard ONDOVČÁKTARGET SPORT MILOVICE z.s.Tomáš BUREŠShotokan karate club Louny
Kata, chlapci 11-12 (7.kyu)
Ondřej HOLUBSPORT UNION, z. s.Vít ZAHAJSKÝTJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Kata, dívky 13-15 (7.kyu)
Kateřina HRSTKOVÁSPORT UNION, z. s.Eliška BERANOVÁKarate Teplice
Kata, chlapci 13-15 (7.kyu)
Tomáš OTTATARGET SPORT MILOVICE z.s.
Kata, chlapci do 10 let (6.kyu)
Matěj BOHMESPORT UNION, z. s.Miroslav KENDÍKSPORT UNION, z. s.Lukáš MUSILSPORT UNION, z. s.Simone OTRANTOSPORT UNION, z. s.Jan RŮŽIČKASPORT UNION, z. s.Jiří ROUŠALKarate Teplice
Kata, dívky 11-13 (6.kyu)
Elen KOZLOVÁSPORT UNION, z. s.Eva TUŠOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.
Kata, chlapci 11-13 (6.kyu)
Josef KOSKUBASPORT UNION, z. s.Petr PETERKASPORT UNION, z. s.Jakub GÁBELKarate TepliceMartin ZEMANTARGET SPORT MILOVICE z.s.
Kata, dívky 14-15 (6.kyu)
Natálie MORMANNOVÁKarate Teplice
Kata, chlapci 14-15 (6.kyu)
Rostislav TÓTSPORT UNION, z. s.