Český svaz karate

Velká cena Trutnova 2019 (2.3.2019)
190302_vc_trutnova_propozice.pdf
621 startů, 310 závodníků, 37 klubů
Kata, Masters muži
Zdeněk BUZEK6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecMgr. Jakub JIRSA2.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecVladimír ONDOVČÁK6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Josef MIŠÁK2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Oldřich LŽIČAŘ2.DANSport Club Flair o.s.Roman KRÁTKÝ3.DANKARATE TEAM KCK LetohradMgr. Pavel KRÁTKÝ5.DANKARATE TEAM KCK Letohrad
Kata, Masters ženy
Hana JEDLIČKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecIng. Andrea PASTORKOVÁ1.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecAlena POLÁKOVÁ1.DANShotokan Sport Centrum Česká Lípa
Kata, Muži (senioři)
Jan HAUSER1.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecBc. Matouš FRIEDRICH6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecZdeněk BUZEK6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecIng. Roman JIRÁK Ph.D. 2.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecJakub SCHÁNILEC3.KYUSKP karate PísekMichal VONDRÁŠEK6.KYUSKP karate PísekMartin GOLÁŇ8.KYUT.J. Sokol Pardubice I.Dalibor MRŇÁVEK8.KYUT.J. Sokol Pardubice I.Josef MIŠÁK2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Oldřich LŽIČAŘ2.DANSport Club Flair o.s.Roman KRÁTKÝ3.DANKARATE TEAM KCK LetohradAlbert VACEK4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniel NOVÝ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMartin RUBEŠ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradPavel TRLIČÍK5.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Mgr. Pavel KRÁTKÝ5.DANKARATE TEAM KCK LetohradDaniel BREJCHA2.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMatěj LIPPERT5.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJan PAJKRT5.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceDominik ZACHAŘ5.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceDavid LŽIČAŘ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.David NOVÁK1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan BOHÁČ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Petr FELCMAN1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Šimon KOSTELECKÝ7.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Ing. Ondřej CHARVÁT3.DANKarate Lions Pardubice o.s.Filip FILIPI2.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
Kata, Ženy (seniorky)
Bc. Hana JIRÁKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecPetra PRAGEROVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecHana JEDLIČKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecIng. Andrea PASTORKOVÁ1.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecAndrea DRSKOVÁ7.KYUT.J. Sokol I. SmíchovDenisa NOVÁKOVÁ1.DANSport Club Flair o.s.Žaneta JANTAČOVÁ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAdéla KRÁTKÁ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradEliška TÝLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Regina PLAŠILOVÁ2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Denisa BREJCHOVÁ2.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceRadka DEJDAROVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lucie HAVRDOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Barbora BUKÁČKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Andrea ŽÁKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, Junioři
Daniel BREJCHA2.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMatěj LIPPERT5.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJan PAJKRT5.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceDominik ZACHAŘ5.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJakub SCHÁNILEC3.KYUSKP karate PísekMichal VONDRÁŠEK6.KYUSKP karate PísekDaniel NOVÝ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTomáš SOPČÁK4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMatyáš VOJTĚCH4.KYUUSK Slavia LiberecPavel TRLIČÍK5.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Petr ŠKALDA4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.David LŽIČAŘ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Šimon KOSTELECKÝ7.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Filip FILIPI2.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
Kata, Juniorky
Denisa BREJCHOVÁ2.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceŽaneta JANTAČOVÁ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAdéla KRÁTKÁ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradLucie HAVRDOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Anna FALTOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, Dorostenci
Daniel BREJCHA2.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceVladimír FAFEK5.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMatěj LIPPERT5.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJan PAJKRT5.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceTomáš NECHYBA3.KYUSKP karate PísekJakub SCHÁNILEC3.KYUSKP karate PísekLuděk MELICH3.KYUShotokan karate dó TJ SadskáDan-Michael GELLÉR3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANAlbert DŘÍMAL5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniel KRÁTKÝ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch ŠULC5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan ŠILAR7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVlad BALAN6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJakub MÜLLER4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan MÜLLER4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAdam HOŠÁK3.KYUShotokan karate club Sokol VamberkAdam BUŠÁK4.KYUShotokan karate club Sokol VamberkLukáš RAJNOCH3.KYUUSK Slavia LiberecDaniel NOVÝ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniel KRÁČMAR6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Viktor VANĚK6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.David LŽIČAŘ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Bohuslav DUŠEK1.KYUKASR ŽAMBERKJakub EXLER6.KYUKASR ŽAMBERKJan KAŠKA5.KYUKASR ŽAMBERKBronislav KOTYZA5.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Marian ŠTANGL7.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Daniel VANĚK6.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
Kata, Dorostenky
Denisa BREJCHOVÁ2.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceRozálie HORADOVÁ3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceKateřina HÁKOVÁ4.KYUUSK Slavia LiberecNela CELAROVÁ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradŠtěpánka VÁVROVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradBeata REGULIOVÁ1.KYUKarate Spartak VrchlabíNikol ŠÍDOVÁ5.KYUKarate Spartak VrchlabíBarbora KRATOCHVÍLOVÁ2.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Adéla KRÁTKÁ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradPavlína ŠKALDOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Veronika MIŠÁKOVÁ4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Lenka RYBÍNOVÁ5.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Barbora JEŽKOVÁ6.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tereza HATLAPATKOVÁ6.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Barbora HURDÁLKOVÁ5.KYUSKBU Trutnov, z. s.
Kata, Starší žáci
Tomáš NECHYBA3.KYUSKP karate PísekJakub ŽLÁBEK6.KYUSKP karate PísekMichal KOMÍN6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecLuděk MELICH3.KYUShotokan karate dó TJ SadskáRichard KUHN5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vojtěch MERHULÍK4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Daniel VAŠEK2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANDan-Michael GELLÉR3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANKarel BUREŠ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAlexandr ŠIMÁK6.KYUKaratedo NěmčiceKristián KUČERA5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Benjanin PELIKOVSKÝ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.David JIRÁSEK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniel KRÁTKÝ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVít MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej NÁHLÍK5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMatěj ROČEK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan ŠULC5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTomáš VESELÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradPavel KRÁTKÝ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan NOVOTNÝ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTobiáš NOVÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAdam ŠILAR5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDavid FORIŠ4.KYUSPORT UNION, z. s.Josef KOSKUBA6.KYUSPORT UNION, z. s.Petr PETERKA6.KYUSPORT UNION, z. s.Kimi ZITA4.KYUSPORT UNION, z. s.Tomáš KAČMAR4.KYUUSK Slavia LiberecErik KUBÍNI4.KYUMASADA PrahaVáclav LEHKÝ5.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Gallen-Darren PATERSON1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Vojtěch VAŠÁK3.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Martin DUCHOŇ3.KYUFight Club České BudějovicePřemysl ČAREK3.KYUFight Club České BudějoviceVlad BALAN6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJosef POLÁK5.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaJakub ŠOLÍN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jakub MACHÁČEK4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Přemek KOSAŘ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Tobiáš KRÁČMAR6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vojtěch DUŠEK5.KYUKASR ŽAMBERKJan NEDĚLČEV6.KYUKASR ŽAMBERKMatyáš ZALABÁK7.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Michal DVOŘÁK7.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Michal KASAL4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Alexandr BIOLEK7.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Alexandr KOS7.KYUSKBU Trutnov, z. s.Jakub PROUZA6.KYUSKBU Trutnov, z. s.Tadeáš ORSÁG5.KYUSKBU Trutnov, z. s.Ondřej VÁVRA7.KYUSKBU Trutnov, z. s.
Kata, Starší žákyně
Barbora VACHOUTOVÁ6.KYUSKP karate PísekLucy HRDLIČKOVÁ4.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryLucie KOLANKIEWICZOVÁ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAneta SCHLEIFEROVÁ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVeronika DOSTÁLOVÁ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Karina DENČYLJA5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNatálie DUŠKOVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNela HALTMAROVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradSára STEJSKALOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAdéla ČEPIČKOVÁ4.KYUSPORT UNION, z. s.Soňa HROCHOVÁ5.KYUSPORT UNION, z. s.Lenka KOVÁŘOVÁ3.KYUSPORT UNION, z. s.Johanka HÁJKOVÁ6.KYUKarate Spartak VrchlabíBeata REGULIOVÁ1.KYUKarate Spartak VrchlabíTereza HATLAPATKOVÁ6.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Aneta CIMBOTOVÁ6.KYUSKBU Trutnov, z. s.
Kata, Mladší žáci 10-11
Lukáš BUZEK8.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecJan JANČAŘÍK5.KYUKarate Klub Jeseník o.s.David HOLEŠOVYŠ6.KYUSKP karate PísekTomáš VONDRÁŠEK6.KYUSKP karate PísekJakub ŽLÁBEK6.KYUSKP karate PísekAlex KIRSCHNER5.KYUKarate Klub Jeseník o.s.Michal MELICH7.KYUShotokan karate dó TJ SadskáGeorgis-Maximilian KARADZOS6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Radovan MRKVIČKA5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Martin PALAN5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Ondřej VÁGNER6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Daniel DUB4.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryKristián SYSEL4.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryVáclav DUDL6.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryKristián KUČERA5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Václav KRÁTKÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVít MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej NÁHLÍK5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMatouš MOTYČKA6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAdam ŠILAR5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMiroslav KENDÍK6.KYUSPORT UNION, z. s.Lukáš MUSIL6.KYUSPORT UNION, z. s.Simone OTRANTO6.KYUSPORT UNION, z. s.Přemysl VONDRÁK5.KYUSPORT UNION, z. s.Štěpán NĚMEC6.KYUUSK Slavia LiberecJan HAVLÍČEK6.KYUKarate Spartak VrchlabíAntonín HORAD5.KYUKarate Vision PrahaTobiáš NOVÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDominik MIŠÁK6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Mikuláš FORMAN6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jan JAROŠ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Karel BUREŠ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVolodymyr KOBERNYK6.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Vít POKORNÝ7.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Vojtěch ŘEZNÍČEK7.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Mustafa BUKFIFA7.KYUSKBU Trutnov, z. s.Vojtěch HÁNA6.KYUSKBU Trutnov, z. s.Adam HURDÁLEK5.KYUSKBU Trutnov, z. s.Jakub PROUZA6.KYUSKBU Trutnov, z. s.
Kata, Mladší žákyně 10-11
Viktorie SEKANINOVÁ5.KYUKarate Klub Jeseník o.s.Kateřina NOVÁKOVÁ6.KYUSKP karate PísekBarbora PASTORKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecVendula BAUDISCHOVÁ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Lucy HRDLIČKOVÁ4.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryJana HLOUŠKOVÁ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAnna HOŠÁKOVÁ6.KYUShotokan karate club Sokol VamberkMartina RAJNOCHOVÁ6.KYUUSK Slavia LiberecSylva HAVLÍČKOVÁ6.KYUKarate Spartak VrchlabíElena WIRCINSKA6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Lucie KOLANKIEWICZOVÁ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemTereza ŠRŮTOVÁ6.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Mariia KOBERNYK6.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Aneta CIMBOTOVÁ6.KYUSKBU Trutnov, z. s.
Kata, Mladší žáci 7-9
Leonard ONDOVČÁK7.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Michal MELICH7.KYUShotokan karate dó TJ SadskáKristián SYSEL4.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryJakub TOMAN7.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDominik HALAMKA7.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Jan LOCHMAN7.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Vít POKORNÝ7.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Vojtěch ŘEZNÍČEK7.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Jonáš-Kašpar ROSA6.KYUSKBU Trutnov, z. s.
Kata, Mladší žákyně 7-9
Viktorie SEKANINOVÁ5.KYUKarate Klub Jeseník o.s.Klaudia KAŠÍK6.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryKateřina KOPECKÁ7.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Anna LOCHMANOVÁ7.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Iveta VONDRÁKOVÁ7.KYUSPORT UNION, z. s.Zuzana VONDRÁKOVÁ7.KYUSPORT UNION, z. s.Mariia KOBERNYK6.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
Kata, Mladší žáci 7-9 8.-7.kyu
Ondřej TOŠOVSKÝ7.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Štěpán FIEDLER7.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Michal MELICH7.KYUShotokan karate dó TJ SadskáDavid BEZKOČKA8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jakub JAROLÍMEK8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Dominik ŠATEK8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Maxim ŠATEK7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jakub TOMAN7.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDominik HALAMKA7.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Jan LOCHMAN7.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Matyáš HAVLENA7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOliver KUBÍN8.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej MAREŠ8.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej NOVÁK7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej HLAD7.KYUSPORT UNION, z. s.Jan PABIŠKA8.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaMatěj MARKOVSKÝ6.KYUKarate Klub Jeseník o.s.Václav POŠVÁŘ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vít POKORNÝ7.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Vojtěch ŘEZNÍČEK7.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
Kata, Mladší žákyně 7-9 8.-7.kyu
Leila SÁNCHEZ8.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceAnna VÁGNEROVÁ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Kateřina KOPECKÁ7.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Adéla FILIPOVÁ8.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAnna LOCHMANOVÁ7.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Nela KUBELKOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradKateřina PULKRTOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNela ČERVENÁ7.KYUSPORT UNION, z. s.Klementina NÝVLTOVÁ7.KYUSPORT UNION, z. s.Nikola PRACNOVÁ7.KYUSPORT UNION, z. s.Kateřina HOLUBCOVÁ7.KYUKarate Spartak VrchlabíVeronika TOMÍČKOVÁ7.KYUKarate Spartak VrchlabíJana ŠKALDOVÁ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kata, Mladší žáci 10-11 8.-7.kyu
Víctor SÁNCHEZ7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceŠtěpán SVOBODA7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceLukáš BUZEK8.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecArtur VACULÍK6.KYUKarate Klub Jeseník o.s.Vojtěch MALÝ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Danie-Vuong QUYEN-THE7.KYUSPORT UNION, z. s.Petr SEVERA7.KYUSPORT UNION, z. s.Matyáš SÝS8.KYUKarate Spartak VrchlabíMatěj MARKOVSKÝ6.KYUKarate Klub Jeseník o.s.Michal POŠVÁŘ7.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vít POKORNÝ7.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Vojtěch ŘEZNÍČEK7.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
Kata, Mladší žákyně 10-11 8.-7.kyu
Vendula FAFKOVÁ7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceKlára FIALOVÁ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Anna HEŘMANOVÁ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Marie ŠENKYŘÍKOVÁ8.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Alla KLYVETS8.KYUKARATE TEAM KCK LetohradKateřina PULKRTOVÁ7.KYUKARATE TEAM KCK LetohradSylvie KOKHANINA8.KYUSPORT UNION, z. s.Kristýna HAVLÍČKOVÁ7.KYUKarate Spartak VrchlabíAnežka MLÁDKOVÁ7.KYUKarate Spartak VrchlabíVeronika TOMÍČKOVÁ7.KYUKarate Spartak VrchlabíKristýna HUBOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník o.s.
Kata, Starší žáci 8.-7.kyu
David ŠVÁCHA7.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Jan HOFFMANN7.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceBenjanin PELIKOVSKÝ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Matyáš ADOLF8.KYUKarate Spartak VrchlabíMichal DVOŘÁK7.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Alexandr BIOLEK7.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
Kata, Starší žákyně 8.-7.kyu
Věra JANKOVSKÁ8.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceAlla KLYVETS8.KYUKARATE TEAM KCK LetohradKristýna HAVLÍČKOVÁ7.KYUKarate Spartak VrchlabíAdéla MLÁDKOVÁ7.KYUKarate Spartak VrchlabíAnežka MLÁDKOVÁ7.KYUKarate Spartak VrchlabíKristýna HUBOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník o.s.
Kata tým, Muži (senioři)
Jan VOBRUBA1.DANKarate Lions Pardubice o.s. [Karate Lions Z]
Kata tým, Junioři
Jakub MÜLLER4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Jan MÜLLER4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Daniel NOVÝ4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Daniel BREJCHA2.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [SK Dragon]Bohuslav DUŠEK1.KYUKASR ŽAMBERK [žamberk]
Kata tým, Juniorky
Nela CELAROVÁ3.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Žaneta JANTAČOVÁ2.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Adéla KRÁTKÁ2.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]
Kata tým, ml. žáci
Leonard ONDOVČÁK7.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]
Kata tým, ml. žákyně
Zuzana VONDRÁKOVÁ7.KYUSPORT UNION, z. s. [SPORTUNION VOVOPRA]Nikola PRACNOVÁ7.KYUSPORT UNION, z. s. [SPORTUNION VOVOPRA]Iveta VONDRÁKOVÁ7.KYUSPORT UNION, z. s. [SPORTUNION VOVOPRA]
Kata tým, st. žáci
Václav KRÁTKÝ6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [DRACI]Vít MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [DRACI]Ondřej NÁHLÍK5.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [DRACI]Vlad BALAN6.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Pavel KRÁTKÝ5.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Jan NOVOTNÝ5.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Mustafa BUKFIFA7.KYUSKBU Trutnov, z. s. [SKBU Trutnov]Vojtěch HÁNA6.KYUSKBU Trutnov, z. s. [SKBU Trutnov]
Kata tým, st. žákyně
Karina DENČYLJA5.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Natálie DUŠKOVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Nela HALTMAROVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Jana HLOUŠKOVÁ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí nad Labem]Lucie KOLANKIEWICZOVÁ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí nad Labem]Aneta SCHLEIFEROVÁ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí nad Labem]Adéla ČEPIČKOVÁ4.KYUSPORT UNION, z. s. [SPORTUNION HROKOČEP]Soňa HROCHOVÁ5.KYUSPORT UNION, z. s. [SPORTUNION HROKOČEP]Lenka KOVÁŘOVÁ3.KYUSPORT UNION, z. s. [SPORTUNION HROKOČEP]
Kumite, Masters muži, BRH
Zdeněk BUZEK6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecMgr. Jakub JIRSA2.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecIng Elemír KUBÍNI4.KYUMASADA PrahaJan KLEMÁK3.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Zdeněk KRATOCHVÍL4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite, Masters ženy, BRH
Hana JEDLIČKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecIng. Andrea PASTORKOVÁ1.DANSHINDÓKAN Jindřichův Hradec
Kumite, Muži (senioři), -67 kg
Michal TOMEK3.KYUASK Tatra Kopřivnice
Kumite, Muži (senioři), -75 kg
Petr PAULUS6.KYUTJ Auto Škoda Mladá BoleslavLadislav MORÁVEK2.KYUShotokan karate club Sokol VamberkAlbert VACEK4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMartin RUBEŠ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradLukáš BIČIŠTĚ2.KYUUSK Slavia LiberecMatěj BLÁHA3.KYUUSK Slavia LiberecDavid NOVÁK1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Petr FELCMAN1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Ing. Ondřej CHARVÁT3.DANKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite, Muži (senioři), -84 kg
Filip JANDA3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJan HAUSER1.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecIng. Roman JIRÁK Ph.D. 2.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecJan BOHÁČ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Milan TESAŘ2.DANKarate Lions Pardubice o.s.Dominik MAJERA2.KYUSKBU Trutnov, z. s.
Kumite, Muži (senioři), +84 kg
Bc. Matouš FRIEDRICH6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecAdam KNAJBL5.KYUT.J. Sokol Pardubice I.Ondřej JAKUBEC2.KYUShotokan karate club Sokol VamberkJiří CIESLER6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecZdeněk KRATOCHVÍL4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite, Muži (senioři), BRH
Jan HAUSER1.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecBc. Matouš FRIEDRICH6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecIng. Roman JIRÁK Ph.D. 2.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecPetr PAULUS6.KYUTJ Auto Škoda Mladá BoleslavAdam KNAJBL5.KYUT.J. Sokol Pardubice I.Jiří CIESLER6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecMilan TESAŘ2.DANKarate Lions Pardubice o.s.Ing. Ondřej CHARVÁT3.DANKarate Lions Pardubice o.s.Dominik MAJERA2.KYUSKBU Trutnov, z. s.
Kumite, Ženy (seniorky), -50 kg
Bc. Hana JIRÁKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecPetra PRAGEROVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův Hradec
Kumite, Ženy (seniorky), -61 kg
Ing. Andrea PASTORKOVÁ1.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecEliška TÝLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite, Ženy (seniorky), -68 kg
Hana JEDLIČKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecRegina PLAŠILOVÁ2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Radka DEJDAROVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lucie HAVRDOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Barbora BUKÁČKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Andrea ŽÁKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, Ženy (seniorky), +68 kg
Iva HOLOMKOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Anna KAŠPAROVÁ3.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.
Kumite, Ženy (seniorky), BRH
Bc. Hana JIRÁKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecPetra PRAGEROVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecHana JEDLIČKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecIva HOLOMKOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Anna KAŠPAROVÁ3.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Ing. Andrea PASTORKOVÁ1.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecEliška TÝLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Regina PLAŠILOVÁ2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Junioři, -55 kg
Daniel BREJCHA2.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJakub SCHÁNILEC3.KYUSKP karate PísekTomáš DOSTÁL5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Tomáš SOPČÁK4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDominik SMOLA3.KYUSKP karate Písek
Kumite, Junioři, -61 kg
Dominik ZACHAŘ5.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMichal ONDRÁČEK3.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateFilip EXNAR4.KYUKarate Spartak VrchlabíPavel TRLIČÍK5.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Tomáš MACEK4.KYUSKBU Trutnov, z. s.
Kumite, Junioři, -68 kg
Matěj LIPPERT5.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMartin JINDRA5.KYUShotokan karate club Sokol VamberkMatyáš VOJTĚCH4.KYUUSK Slavia LiberecDavid LŽIČAŘ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite, Junioři, -76 kg
Michal ZEMEK2.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateOndřej HAVLÍČEK2.KYUKarate Spartak Vrchlabí
Kumite, Junioři, +76 kg
David SOBĚSLAVSKÝ3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceDaniel NOVÝ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradPetr ŠKALDA4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Juniorky, -53 kg
Denisa BREJCHOVÁ2.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMarie KARAGYAUR6.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
Kumite, Juniorky, -59 kg
Adéla KRÁTKÁ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradSára SVOBODOVÁ4.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite, Juniorky, +59 kg
Hana ŠTRUMFOVÁ6.KYUKarate PoličkaŽaneta JANTAČOVÁ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradLucie HAVRDOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, Dorostenci, -52 kg
Vladimír FAFEK5.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceDavid ROTTER5.KYUKarate Klub Jeseník o.s.Tomáš NECHYBA3.KYUSKP karate PísekAdam HOŠÁK3.KYUShotokan karate club Sokol VamberkAdam BUŠÁK4.KYUShotokan karate club Sokol VamberkRichard BUJOK5.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíOndřej DOLEČEK5.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíNikolas OLŠAVSKÝ5.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíMartin GAUBE5.KYUShotokan karate club LounyJáchym ŠANDA5.KYUSKBU Trutnov, z. s.
Kumite, Dorostenci, -57 kg
Daniel BREJCHA2.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceDavid CHAČATRJAN3.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateJakub SCHÁNILEC3.KYUSKP karate PísekRon SIEGER5.KYUShotokan karate dó TJ SadskáVlad BALAN6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTanino CARLOS-MENDES6.KYUShotokan karate club LounyDominik SMOLA3.KYUSKP karate PísekKryštof RUŽA4.KYUBUDO Plzeň z.s.Lukáš RAJNOCH3.KYUUSK Slavia LiberecFilip EXNAR4.KYUKarate Spartak VrchlabíGallen-Darren PATERSON1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite, Dorostenci, -63 kg
Martin BRYŠKA5.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíDaniel KRÁTKÝ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch ŠULC5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJakub MÜLLER4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan MÜLLER4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJakub BOUBLÍK5.KYUShotokan karate club LounyBohuslav DUŠEK1.KYUKASR ŽAMBERK
Kumite, Dorostenci, -70 kg
Matěj LIPPERT5.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJan PAJKRT5.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceVojtěch VÁLEK3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANAlbert DŘÍMAL5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniel TRLIČÍK5.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Daniel KRÁČMAR6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.David LŽIČAŘ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite, Dorostenci, +70 kg
Daniel NOVÝ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJakub EXLER6.KYUKASR ŽAMBERKDaniel VANĚK6.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite, Dorostenky, -47 kg
Štěpánka VÁVROVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVeronika MIŠÁKOVÁ4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Barbora HURDÁLKOVÁ5.KYUSKBU Trutnov, z. s.
Kumite, Dorostenky, -54 kg
Denisa BREJCHOVÁ2.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceNatálie KRÁTKÁ4.KYUShotokan karate dó TJ SadskáNela CELAROVÁ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradLenka KOVÁŘOVÁ3.KYUSPORT UNION, z. s.Kateřina HÁKOVÁ4.KYUUSK Slavia LiberecBeata REGULIOVÁ1.KYUKarate Spartak VrchlabíNikol ŠÍDOVÁ5.KYUKarate Spartak VrchlabíAdéla KRÁTKÁ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTereza HATLAPATKOVÁ6.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite, Dorostenky, +54 kg
Ivanna ANIKEEVA5.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateHana ŠTRUMFOVÁ6.KYUKarate PoličkaAlexandra KŘÍBALOVÁ6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMonika KRUPIČKOVÁ4.KYUShotokan karate club LounyEliška GUBÍKOVÁ4.KYUSPORT UNION, z. s.Barbora KRATOCHVÍLOVÁ2.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Pavlína ŠKALDOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Starší žáci, -39 kg
Jan JANČAŘÍK5.KYUKarate Klub Jeseník o.s.Daniel VAŠEK2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANVít MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej NÁHLÍK5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradKarel VACEK5.KYUShotokan karate club LounyJan BEDNÁŘ4.KYUSPORT UNION, z. s.Petr PETERKA6.KYUSPORT UNION, z. s.Adam ŠMEJKAL4.KYUSPORT UNION, z. s.Kimi ZITA4.KYUSPORT UNION, z. s.Alex KIRSCHNER5.KYUKarate Klub Jeseník o.s.Tadeáš ORSÁG5.KYUSKBU Trutnov, z. s.
Kumite, Starší žáci, -45 kg
Damián KYUS5.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateAdam FRINTA6.KYUSKP karate PísekMichal BRYŠKA6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíDaniel DUB4.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryDan-Michael GELLÉR3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANKarel BUREŠ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemKristián KUČERA5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Jan NOVOTNÝ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDavid FORIŠ4.KYUSPORT UNION, z. s.Tomáš KAČMAR4.KYUUSK Slavia LiberecJakub KLEMÁK3.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Václav LEHKÝ5.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Vojtěch VAŠÁK3.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Jakub ŠOLÍN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Přemek KOSAŘ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vojtěch DUŠEK5.KYUKASR ŽAMBERK
Kumite, Starší žáci, -52 kg
Tomáš NECHYBA3.KYUSKP karate PísekAlexandr ŠIMÁK6.KYUKaratedo NěmčiceKryštof RUŽA4.KYUBUDO Plzeň z.s.Richard KUHN5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Erik KUBÍNI4.KYUMASADA PrahaMartin DUCHOŇ3.KYUFight Club České BudějovicePřemysl ČAREK3.KYUFight Club České BudějoviceMilan VOPÁLKA5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite, Starší žáci, -60 kg
Jan TOMÁNEK5.KYUShotokan karate dó TJ SadskáDaniel KRÁTKÝ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMatěj ROČEK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan ŠULC5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTomáš VESELÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradPavel KRÁTKÝ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTobiáš NOVÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch MERHULÍK4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Gallen-Darren PATERSON1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Vlad BALAN6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJakub MACHÁČEK4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Tobiáš KRÁČMAR6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Nikita BOČKOV5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Michal KASAL4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite, Starší žáci, +60 kg
Michal KOMÍN6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecVojtěch VÁLEK3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANDavid JIRÁSEK6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniel TRLIČÍK5.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Jan NEDĚLČEV6.KYUKASR ŽAMBERK
Kumite, Starší žákyně, -42 kg
Eliška KRÁLÍKOVÁ6.KYUSKP karate PísekBarbora VACHOUTOVÁ6.KYUSKP karate PísekLucy HRDLIČKOVÁ4.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryAneta SCHLEIFEROVÁ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVeronika DOSTÁLOVÁ6.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Johanka HÁJKOVÁ6.KYUKarate Spartak VrchlabíAdéla ŠANTROCHOVÁ6.KYUKarate Spartak Vrchlabí
Kumite, Starší žákyně, -50 kg
Lucie KOLANKIEWICZOVÁ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAdéla ČEPIČKOVÁ4.KYUSPORT UNION, z. s.Beata REGULIOVÁ1.KYUKarate Spartak VrchlabíBarbora HURDÁLKOVÁ5.KYUSKBU Trutnov, z. s.
Kumite, Starší žákyně, +50 kg
Alexandra KŘÍBALOVÁ6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemKarina DENČYLJA5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNatálie DUŠKOVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNela HALTMAROVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradSára STEJSKALOVÁ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradSoňa HROCHOVÁ5.KYUSPORT UNION, z. s.Lenka KOVÁŘOVÁ3.KYUSPORT UNION, z. s.Adéla BLAŽKOVÁ6.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Tereza HATLAPATKOVÁ6.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Aneta CIMBOTOVÁ6.KYUSKBU Trutnov, z. s.
Kumite, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Simone OTRANTO6.KYUSPORT UNION, z. s.Antonín HORAD5.KYUKarate Vision PrahaMikuláš FORMAN6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Jan JANČAŘÍK5.KYUKarate Klub Jeseník o.s.Tomáš VONDRÁŠEK6.KYUSKP karate PísekVáclav KRÁTKÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradVít MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej NÁHLÍK5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMatouš MOTYČKA6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradKarel VACEK5.KYUShotokan karate club LounyMiroslav KENDÍK6.KYUSPORT UNION, z. s.Lukáš MUSIL6.KYUSPORT UNION, z. s.Štěpán NĚMEC6.KYUUSK Slavia LiberecVojtěch HLAVÁČ6.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Dominik MIŠÁK6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Alex KIRSCHNER5.KYUKarate Klub Jeseník o.s.Kristián SYSEL4.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryVáclav DUDL6.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryAdam ŠMEJKAL4.KYUSPORT UNION, z. s.Radovan MRKVIČKA5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Ondřej VÁGNER6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Georgis-Maximilian KARADZOS6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Jan BĚLE6.KYUSKP karate PísekAdam FRINTA6.KYUSKP karate PísekDavid HOLEŠOVYŠ6.KYUSKP karate PísekJosef KOLAŘÍK6.KYUSKP karate PísekJan TOMÁNEK5.KYUShotokan karate dó TJ SadskáDaniel DUB4.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryKristián KUČERA5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Adam ŠILAR5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMartin PALAN5.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jan HAVLÍČEK6.KYUKarate Spartak VrchlabíTobiáš NOVÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNikita BOČKOV5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Karel BUREŠ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVolodymyr KOBERNYK6.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Viktorie SEKANINOVÁ5.KYUKarate Klub Jeseník o.s.Kateřina NOVÁKOVÁ6.KYUSKP karate PísekBarbora PASTORKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecJana HLOUŠKOVÁ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemZuzana MINAŘÍKOVÁ6.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Tereza HAVELKOVÁ6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Štěpánka KREJČÍ6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Tereza ŠRŮTOVÁ6.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Mariia KOBERNYK6.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite, Mladší žákyně 10-11, -42 kg
Eliška KRÁLÍKOVÁ6.KYUSKP karate PísekLucy HRDLIČKOVÁ4.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryVendula BAUDISCHOVÁ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Elena WIRCINSKA6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Linda PAVLASOVÁ5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite, Mladší žákyně 10-11, +42 kg
Anna HOŠÁKOVÁ6.KYUShotokan karate club Sokol VamberkLucie KOLANKIEWICZOVÁ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemSylva HAVLÍČKOVÁ6.KYUKarate Spartak VrchlabíAdéla BLAŽKOVÁ6.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite, Mladší žáci 7-9, +32 kg
Kristián SYSEL4.KYUKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Kumite, Mladší žákyně 7-9, -30 kg
Klaudia KAŠÍK6.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryTereza HAVELKOVÁ6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite, Mladší žákyně 7-9, +30 kg
Viktorie SEKANINOVÁ5.KYUKarate Klub Jeseník o.s.Mariia KOBERNYK6.KYUKarate Lions Pardubice o.s.