Český svaz karate

1. kolo Jihomoravského poháru talentů 2019 (24.2.2019)
1kolo_Poharu_Talentu_a_Krajsky_pohar_JSK_CSKe_2019_2.pdf
404 startů, 120 závodníků, 13 klubů
Karate Agility, Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)
Kvido MASTNÝKODOKAI BRNO z.s.Adam TRNKAKODOKAI BRNO z.s.Radek HAVLÍČEK8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Teodor SVOBODA8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Martin KUBÍKTARO KAN, z.s.David ONEATATARO KAN, z.s.Vojtěch ŽÁKTARO KAN, z.s.Maximilian BOBROVKarate Club Dragons Rosice z.s.Pavel KUČERAKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan KOVÁŘÍKKarate Club Dragons Rosice z.s.Jakub KOLÁŘ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Miroslav VESELÍKBUDO KAN, z.s.Adam POSKER8.KYUKarate Klub Jeseník o.s.
Karate Agility, Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)
Karolína KONOPČÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Zuzana VACKOVÁ-VESELÁ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Stella MALAFOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana PAZDEROVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Alena KRAHULOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Daniela WOFFOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Nikol WOFFOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Viktorie LYSOŇKOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Jana FIALOVÁKarate Klub KyjovTereza NEDAVAŠKOVÁ8.KYUKarate Klub Jeseník o.s.
Karate Agility, Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)
Dominik VÁVRANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Matěj VACEK-VESELÝ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Jakub VENDOLSKÝ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Martin SEDLÁKTARO KAN, z.s.Filip NEČAS7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodŠtěpán-Jaroslav VOMELA7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodEliáš KOBZÍKKarate Club Dragons Rosice z.s.Dalimil DANĚKKarate Club Dragons Rosice z.s.Filip HANUŠ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Dominik MAJER8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Petr KUČERAKarate Club Dragons Rosice z.s.Petr KOVÁŘÍKKarate Club Dragons Rosice z.s.Tobiáš BUBENÍKKarate Klub KyjovLukáš MACHÁČEKKarate Klub KyjovJan HÁJEKKarate Klub KyjovOndřej NOVÁKKarate Klub Kyjov
Karate Agility, Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)
Lucie KELLEROVÁ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Markéta VRBOVÁ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Thea-Claire POSKOČILOVÁTARO KAN, z.s.Zora SAKAŘOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Eliška MAREŠOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodJustyna HAVÍŘOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Ema HOLČÁKOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Iva KLVAČOVÁ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovTereza PICHLEROVÁKarate Klub KyjovKamila TRANOVÁKarate Klub Kyjov
Karate Agility, Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)
Filip BERÁNEK7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Tomáš VRBAKODOKAI BRNO z.s.Jan KOPRDA7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Marek KULHÁNEK7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Adam BATYSTA6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Alex KNAP8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLibor BABUŠÍKOddíl karate TJ Slavia KroměřížDavid ZLÁMAL8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLukáš KŘÍŽ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tomáš VRBECKÝ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížFilip AUBRY8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Vojtěch URBÁNEK8.KYUSokol karate TišnovLukáš KASAL7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodVojtěch GRYGAR7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodTomáš KRATOCHVÍL7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodDan GRYGÁREK7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodRobin VÁVRANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Nikolas DANĚKKarate Club Dragons Rosice z.s.Kristian BOBROV7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Michael WOFFKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan VISKOT8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Matěj BÁBÍČEK7.KYUKarate Klub KyjovJakub RAJSIGL8.KYUKarate Klub KyjovDominik GRUFÍKKarate Klub KyjovŠtěpán MOUDRÝKarate Klub KyjovTomáš VITÁMVÁSBUDO KAN, z.s.Marek BUDÍN7.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusoviceMatěj MARKOVSKÝ6.KYUKarate Klub Jeseník o.s.
Karate Agility, Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)
Natálie KELLEROVÁ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Nela VÁCLAVÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Markéta HRUŠKOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížNela DEGŤAROVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ema HORÁKOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Kamila KARÁSKOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adriana JAŠKOVÁTARO KAN, z.s.Klaudia FOJTÍKOVÁ8.KYUSVČ DOMEČEK BrnoNikol KÍNIOVÁ7.KYUSokol karate TišnovEma ŠKUBLOVÁ8.KYUSokol karate TišnovLucie MAJEROVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodGabriela TECLOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodMichaela KREJCAROVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodNelly KURYVIÁLOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Petra FIALOVÁKarate Klub KyjovRiana VESELÍKOVÁ7.KYUBUDO KAN, z.s.Edita POHLOVÁ7.KYUBUDO KAN, z.s.Irena BRÁZDILOVÁ7.KYUKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Karate Agility, St. žáci 12-13 let (bez+7.kyu)
Filip POSOLDAOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan FIALA8.KYUSVČ DOMEČEK BrnoJakub KÍNI7.KYUSokol karate TišnovMartin SÝS7.KYUSokol karate TišnovRoman MACHOVEC7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodMichal FOTR6.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodSebastian BOBROV7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Michal AXMAN8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Daniel KUBIŠKarate Klub KyjovDaniel KUBÍČEKBUDO KAN, z.s.Viktor ČÁSTEK7.KYUBUDO KAN, z.s.
Karate Agility, St. žákyně 12-13 let (bez+7.kyu)
Petra NĚMEČKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížEliška DIASOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížVeronika HAVLÍČKOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Natálie MALAFOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lucie ŠIŠKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížBára MATOUŠKOVÁ8.KYUSVČ DOMEČEK BrnoBarbara HOLEMÁ7.KYUSokol karate TišnovTereza VODIČKOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodAmálie JANDOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Silvie-Ella KIRSCHNEROVÁBUDO KAN, z.s.Aneta HÁJKOVÁBUDO KAN, z.s.Claudie HOLÍKOVÁ8.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusoviceKristýna HUBOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník o.s.
Kihon Ido, Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)
Adam TRNKAKODOKAI BRNO z.s.Radek HAVLÍČEK8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Teodor SVOBODA8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Martin KUBÍKTARO KAN, z.s.David ONEATATARO KAN, z.s.Vojtěch ŽÁKTARO KAN, z.s.Maximilian BOBROVKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan KOVÁŘÍKKarate Club Dragons Rosice z.s.Jakub KOLÁŘ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Miroslav VESELÍKBUDO KAN, z.s.Adam POSKER8.KYUKarate Klub Jeseník o.s.
Kihon Ido, Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)
Karolína KONOPČÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Zuzana VACKOVÁ-VESELÁ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Stella MALAFOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana PAZDEROVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Alena KRAHULOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Daniela WOFFOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Nikol WOFFOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Viktorie LYSOŇKOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Jana FIALOVÁKarate Klub KyjovTereza NEDAVAŠKOVÁ8.KYUKarate Klub Jeseník o.s.
Kihon Ido, Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)
Dominik VÁVRANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Matěj VACEK-VESELÝ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Jakub VENDOLSKÝ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Martin SEDLÁKTARO KAN, z.s.Filip NEČAS7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodŠtěpán-Jaroslav VOMELA7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodDalimil DANĚKKarate Club Dragons Rosice z.s.Filip HANUŠ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Dominik MAJER8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Petr KOVÁŘÍKKarate Club Dragons Rosice z.s.Tobiáš BUBENÍKKarate Klub KyjovLukáš MACHÁČEKKarate Klub KyjovJan HÁJEKKarate Klub KyjovOndřej NOVÁKKarate Klub Kyjov
Kihon Ido, Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)
Lucie KELLEROVÁ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Markéta VRBOVÁ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Thea-Claire POSKOČILOVÁTARO KAN, z.s.Zora SAKAŘOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Eliška MAREŠOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodIva KLVAČOVÁ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovTereza PICHLEROVÁKarate Klub KyjovKamila TRANOVÁKarate Klub Kyjov
Kihon Ido, Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)
Filip BERÁNEK7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Jan KOPRDA7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Marek KULHÁNEK7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Tomáš VRBAKODOKAI BRNO z.s.Alex KNAP8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLibor BABUŠÍKOddíl karate TJ Slavia KroměřížDavid ZLÁMAL8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam BATYSTA6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš KŘÍŽ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tomáš VRBECKÝ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížFilip AUBRY8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Vojtěch URBÁNEK8.KYUSokol karate TišnovLukáš KASAL7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodVojtěch GRYGAR7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodTomáš KRATOCHVÍL7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodDan GRYGÁREK7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodRobin VÁVRANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Nikolas DANĚKKarate Club Dragons Rosice z.s.Kristian BOBROV7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Michael WOFFKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan VISKOT8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Matěj BÁBÍČEK7.KYUKarate Klub KyjovJakub RAJSIGL8.KYUKarate Klub KyjovDominik GRUFÍKKarate Klub KyjovŠtěpán MOUDRÝKarate Klub KyjovMarek BUDÍN7.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusoviceMatěj MARKOVSKÝ6.KYUKarate Klub Jeseník o.s.
Kihon Ido, Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)
Natálie KELLEROVÁ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Nela VÁCLAVÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Markéta HRUŠKOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížNela DEGŤAROVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ema HORÁKOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Kamila KARÁSKOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adriana JAŠKOVÁTARO KAN, z.s.Klaudia FOJTÍKOVÁ8.KYUSVČ DOMEČEK BrnoNikol KÍNIOVÁ7.KYUSokol karate TišnovEma ŠKUBLOVÁ8.KYUSokol karate TišnovLucie MAJEROVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodGabriela TECLOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodMichaela KREJCAROVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodNelly KURYVIÁLOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Petra FIALOVÁKarate Klub KyjovRiana VESELÍKOVÁ7.KYUBUDO KAN, z.s.Edita POHLOVÁ7.KYUBUDO KAN, z.s.Irena BRÁZDILOVÁ7.KYUKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kihon Ido, St. žáci 12-13 let (bez+7.kyu)
Filip POSOLDAOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan FIALA8.KYUSVČ DOMEČEK BrnoJakub KÍNI7.KYUSokol karate TišnovMartin SÝS7.KYUSokol karate TišnovRoman MACHOVEC7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodMichal FOTR6.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodSebastian BOBROV7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Michal AXMAN8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Daniel KUBIŠKarate Klub KyjovDaniel KUBÍČEKBUDO KAN, z.s.Viktor ČÁSTEK7.KYUBUDO KAN, z.s.
Kihon Ido, St. žákyně 12-13 let (bez+7.kyu)
Petra NĚMEČKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížEliška DIASOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížVeronika HAVLÍČKOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Natálie MALAFOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lucie ŠIŠKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížBára MATOUŠKOVÁ8.KYUSVČ DOMEČEK BrnoBarbara HOLEMÁ7.KYUSokol karate TišnovTereza VODIČKOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodSilvie-Ella KIRSCHNEROVÁBUDO KAN, z.s.Aneta HÁJKOVÁBUDO KAN, z.s.Claudie HOLÍKOVÁ8.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusoviceKristýna HUBOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník o.s.
Kumite Balloon, Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)
Kvido MASTNÝKODOKAI BRNO z.s.Adam TRNKAKODOKAI BRNO z.s.Radek HAVLÍČEK8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Teodor SVOBODA8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Martin KUBÍKTARO KAN, z.s.David ONEATATARO KAN, z.s.Vojtěch ŽÁKTARO KAN, z.s.Maximilian BOBROVKarate Club Dragons Rosice z.s.Pavel KUČERAKarate Club Dragons Rosice z.s.Jakub KOLÁŘ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite Balloon, Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)
Karolína KONOPČÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Zuzana VACKOVÁ-VESELÁ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Stella MALAFOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana PAZDEROVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Alena KRAHULOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Viktorie LYSOŇKOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Jana FIALOVÁKarate Klub Kyjov
Kumite Balloon, Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)
Matěj VACEK-VESELÝ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Jakub VENDOLSKÝ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Martin SEDLÁKTARO KAN, z.s.Filip NEČAS7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodŠtěpán-Jaroslav VOMELA7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodDominik VÁVRANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Eliáš KOBZÍKKarate Club Dragons Rosice z.s.Filip HANUŠ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Dominik MAJER8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Petr KUČERAKarate Club Dragons Rosice z.s.Tobiáš BUBENÍKKarate Klub KyjovLukáš MACHÁČEKKarate Klub KyjovJan HÁJEKKarate Klub KyjovOndřej NOVÁKKarate Klub Kyjov
Kumite Balloon, Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)
Lucie KELLEROVÁ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Markéta VRBOVÁ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Thea-Claire POSKOČILOVÁTARO KAN, z.s.Zora SAKAŘOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Eliška MAREŠOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodIva KLVAČOVÁ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovTereza PICHLEROVÁKarate Klub KyjovKamila TRANOVÁKarate Klub Kyjov
Kumite Balloon, Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)
Filip BERÁNEK7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Jan KOPRDA7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Marek KULHÁNEK7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Tomáš VRBAKODOKAI BRNO z.s.Alex KNAP8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDavid ZLÁMAL8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam BATYSTA6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš KŘÍŽ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tomáš VRBECKÝ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížFilip AUBRY8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Vojtěch URBÁNEK8.KYUSokol karate TišnovLukáš KASAL7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodVojtěch GRYGAR7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodTomáš KRATOCHVÍL7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodDan GRYGÁREK7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodRobin VÁVRANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Kristian BOBROV7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan VISKOT8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Matěj BÁBÍČEK7.KYUKarate Klub KyjovJakub RAJSIGL8.KYUKarate Klub KyjovDominik GRUFÍKKarate Klub KyjovŠtěpán MOUDRÝKarate Klub Kyjov
Kumite Balloon, Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)
Natálie KELLEROVÁ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Nela VÁCLAVÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Markéta HRUŠKOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížNela DEGŤAROVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ema HORÁKOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Kamila KARÁSKOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adriana JAŠKOVÁTARO KAN, z.s.Klaudia FOJTÍKOVÁ8.KYUSVČ DOMEČEK BrnoLucie MAJEROVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodGabriela TECLOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodMichaela KREJCAROVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodNelly KURYVIÁLOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Petra FIALOVÁKarate Klub Kyjov
Kumite Balloon, St. žáci 12-13 let (bez+7.kyu)
Filip POSOLDAOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan FIALA8.KYUSVČ DOMEČEK BrnoMartin SÝS7.KYUSokol karate TišnovRoman MACHOVEC7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodMichal FOTR6.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodSebastian BOBROV7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Michal AXMAN8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Daniel KUBIŠKarate Klub KyjovDaniel KUBÍČEKBUDO KAN, z.s.
Kumite Balloon, St. žákyně 12-13 let (bez+7.kyu)
Petra NĚMEČKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížEliška DIASOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížVeronika HAVLÍČKOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Natálie MALAFOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lucie ŠIŠKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížBára MATOUŠKOVÁ8.KYUSVČ DOMEČEK BrnoBarbara HOLEMÁ7.KYUSokol karate TišnovTereza VODIČKOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodSilvie-Ella KIRSCHNEROVÁBUDO KAN, z.s.
Kata Beginner, Chlapci do 7 let (8+7.Kyu)
Teodor SVOBODA8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub KOLÁŘ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata Beginner, Děvčata do 7 let (8+7.Kyu)
Zuzana VACKOVÁ-VESELÁ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Tereza NEDAVAŠKOVÁ8.KYUKarate Klub Jeseník o.s.
Kata Beginner, Ml. žáci 8-9 let (8+7.Kyu)
Matěj VACEK-VESELÝ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Štěpán-Jaroslav VOMELA7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod
Kata Beginner, Ml. žákyně 8-9 let (8+7.Kyu)
Lucie KELLEROVÁ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Markéta VRBOVÁ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Iva KLVAČOVÁ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁ8.KYUKarate Klub Kyjov
Kata Beginner, Ml. žáci 10-11 let (8+7.Kyu)
Filip BERÁNEK7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Jan KOPRDA7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Marek KULHÁNEK7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Alex KNAP8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam BATYSTA6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš KŘÍŽ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tomáš VRBECKÝ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížVojtěch URBÁNEK8.KYUSokol karate TišnovTomáš KRATOCHVÍL7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodDan GRYGÁREK7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodKristian BOBROV7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan VISKOT8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Matěj BÁBÍČEK7.KYUKarate Klub KyjovJakub RAJSIGL8.KYUKarate Klub KyjovMarek BUDÍN7.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusoviceMatěj MARKOVSKÝ6.KYUKarate Klub Jeseník o.s.
Kata Beginner, Ml. žákyně 10-11 let (8+7.Kyu)
Natálie KELLEROVÁ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Markéta HRUŠKOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížNela DEGŤAROVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ema HORÁKOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Klaudia FOJTÍKOVÁ8.KYUSVČ DOMEČEK BrnoNikol KÍNIOVÁ7.KYUSokol karate TišnovEma ŠKUBLOVÁ8.KYUSokol karate TišnovNelly KURYVIÁLOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Riana VESELÍKOVÁ7.KYUBUDO KAN, z.s.Edita POHLOVÁ7.KYUBUDO KAN, z.s.Irena BRÁZDILOVÁ7.KYUKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kata Beginner, St. žáci 12-13 let (8+7.Kyu)
Jan FIALA8.KYUSVČ DOMEČEK BrnoJakub KÍNI7.KYUSokol karate TišnovMartin SÝS7.KYUSokol karate TišnovMichal FOTR6.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodSebastian BOBROV7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Michal AXMAN8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Viktor ČÁSTEK7.KYUBUDO KAN, z.s.
Kata Beginner, St. žákyně 12-13 let (8+7.Kyu)
Bára MATOUŠKOVÁ8.KYUSVČ DOMEČEK BrnoBarbara HOLEMÁ7.KYUSokol karate TišnovTereza VODIČKOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodClaudie HOLÍKOVÁ8.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusoviceKristýna HUBOVÁ7.KYUKarate Klub Jeseník o.s.
Kumite Beginner, Děvčata do 7 let (8+7.Kyu)
Zuzana VACKOVÁ-VESELÁ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.
Kumite Beginner, Ml. žáci 8-9 let (8+7.Kyu)
Matěj VACEK-VESELÝ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Štěpán-Jaroslav VOMELA7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod
Kumite Beginner, Ml. žákyně 8-9 let (8+7.Kyu)
Iva KLVAČOVÁ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovLucie KELLEROVÁ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Markéta VRBOVÁ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.
Kumite Beginner, Ml. žáci 10-11 let (8+7.Kyu)
Filip BERÁNEK7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Marek KULHÁNEK7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Adam BATYSTA6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš KŘÍŽ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tomáš VRBECKÝ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížVojtěch URBÁNEK8.KYUSokol karate TišnovTomáš KRATOCHVÍL7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodDan GRYGÁREK7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodJan KOPRDA7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Matěj BÁBÍČEK7.KYUKarate Klub KyjovJakub RAJSIGL8.KYUKarate Klub KyjovMatěj MARKOVSKÝ6.KYUKarate Klub Jeseník o.s.
Kumite Beginner, Ml. žákyně 10-11 let (8+7.Kyu)
Natálie KELLEROVÁ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Markéta HRUŠKOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížNela DEGŤAROVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ema HORÁKOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Nelly KURYVIÁLOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Riana VESELÍKOVÁ7.KYUBUDO KAN, z.s.
Kumite Beginner, St. žáci 12-13 let (8+7.Kyu)
Martin SÝS7.KYUSokol karate TišnovMichal FOTR6.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodViktor ČÁSTEK7.KYUBUDO KAN, z.s.
Kumite Beginner, St. žákyně 12-13 let (8+7.Kyu)
Barbara HOLEMÁ7.KYUSokol karate TišnovTereza VODIČKOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod