Český svaz karate

1. kolo Krajského poháru JSK ČSKe (24.2.2019)
1kolo_Poharu_Talentu_a_Krajsky_pohar_JSK_CSKe_2019_1.pdf
157 startů, 94 závodníků, 17 klubů
Kata jednotlivci, Junioři
Patrik DANIEL3.KYUSokol karate TišnovAlexandr MAZMANOV3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Lukáš ZRŮSTEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Tobiáš SUCHÁNEK1.KYUSK Karate Olomouc z.s.Mirek PHAM6.KYUKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kata jednotlivci, Juniorky
Tereza VÁLKOVÁ1.KYUSK Karate Olomouc z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁ2.KYUBUDO KAN, z.s.
Kata jednotlivci, Dorostenci
Radek HOREHLEĎ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam GREGŮREK3.KYUKODOKAI BRNO z.s.David HRABAL3.KYUKODOKAI BRNO z.s.Daniel NILAŠ5.KYUKODOKAI BRNO z.s.Šimon CÍCHA5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížBruno ČÁSLAVA3.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.David HERCOG6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecAdam FOLEJTAR6.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodJakub ZRŮSTEK4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Oldřich VAŠÍČEK2.KYUBUDO KAN, z.s.Jakub KISELY6.KYUKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kata jednotlivci, Dorostenky
Barbora BERÁNKOVÁ5.KYUKODOKAI BRNO z.s.Kateřina GREGŮRKOVÁ4.KYUKODOKAI BRNO z.s.Eliška ŠTARMANNOVÁ6.KYUSVČ DOMEČEK BrnoKristýna JURKOVIČOVÁ6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Vendula KLÍMOVÁ7.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusoviceKateřina JANÍKOVÁ3.KYUKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kata jednotlivci, Starší žáci
Štěpán NILAŠ3.KYUKODOKAI BRNO z.s.Michal KOMÍN6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecTomáš MATULKA4.KYUSokol karate TišnovViktor STEGER5.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodMichal FOTR6.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodOndřej HAŠA4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan HÁJEK6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Robin ŠKRANC5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Martin LUŽA3.KYUKarate Klub KyjovFrantišek TRUBELÍK6.KYUKarate Klub KyjovViktor ČÁSTEK7.KYUBUDO KAN, z.s.Tomáš PUZRLA5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Jan JANČAŘÍK5.KYUKarate Klub Jeseník o.s.Jakub PALUCH5.KYUKarate Klub Jeseník o.s.
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Kristýna SUCHYŇOVÁ4.KYUKODOKAI BRNO z.s.Žaneta KONVALINOVÁ4.KYUSokol karate TišnovLucie MUSILOVÁ4.KYUSokol karate TišnovTereza VODIČKOVÁ7.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodElen MENČÍKOVÁ4.KYUSK Karate Olomouc z.s.Adéla BÁBÍČKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovAlice-Jana KIRSCHNEROVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci 10-11
Adam RAUŠER6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMatyáš KONOPČÍK4.KYUKODOKAI BRNO z.s.Adam BATYSTA6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš KŘÍŽ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Matěj HEKELE6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Igor HURBAN6.KYUTJ karate TřebíčAndrej SVOBODA4.KYUSK Karate Olomouc z.s.Štěpán KRÁLÍK6.KYUBUDO KAN, z.s.David JANÍK5.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusoviceMarek BUDÍN7.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusovicePetr RYŠÁNEK6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Matyáš ŘAČÁK6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Vít KUČERA6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 10-11
Aneta NEČASOVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Bára ŠMOROVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Nela DEGŤAROVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ema HORÁKOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Barbora PASTORKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecVeronika-Anna ZÁZVORKOVÁ4.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodMarie KRAHULOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Vanda HVĚZDOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Iva KLVAČOVÁ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Eliška NESVADBOVÁ6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Amálie STRMISKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovEdita POHLOVÁ7.KYUBUDO KAN, z.s.Riana VESELÍKOVÁ7.KYUBUDO KAN, z.s.Irena BRÁZDILOVÁ7.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusoviceValérie ŘAČÁKOVÁ6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Jana JANEČKOVÁ6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Zuzana HALMOVÁ6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Viktorie SEKANINOVÁ5.KYUKarate Klub Jeseník o.s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci 7-9
Štěpán GABRIEL6.KYUKODOKAI BRNO z.s.Jakub MALIŠKA5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan KOLÁŘ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Adam ILČÍK6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Max MENČÍK6.KYUSK Karate Olomouc z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 7-9
Hana SUCHYŇOVÁ6.KYUKODOKAI BRNO z.s.Anna ROMANOVÁ6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, BRH
Ondřej HORÁČEK4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Alexandr MAZMANOV3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Lukáš ZRŮSTEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Tobiáš SUCHÁNEK1.KYUSK Karate Olomouc z.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky, BRH
Sabina MEDUNOVÁ4.KYUSokol karate TišnovAdela NOVÁKOVÁ5.KYUTJ karate TřebíčTereza VÁLKOVÁ1.KYUSK Karate Olomouc z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁ2.KYUBUDO KAN, z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, BRH
Adam GREGŮREK3.KYUKODOKAI BRNO z.s.David HRABAL3.KYUKODOKAI BRNO z.s.Šimon CÍCHA5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížBruno ČÁSLAVA3.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.David HERCOG6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecMilan MACH7.KYUSokol karate TišnovAdam FOLEJTAR6.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodJakub ZRŮSTEK4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Ha DO-VINH6.KYUTJ karate TřebíčRadek NOVOTNÝ6.KYUTJ karate TřebíčOldřich VAŠÍČEK2.KYUBUDO KAN, z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, BRH
Michal KOMÍN6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecFilip HANÁČEK3.KYUK4 Hodonín, z.s.Tomáš MATULKA4.KYUSokol karate TišnovViktor STEGER5.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodMichal FOTR6.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodRobin ŠKRANC5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan TOUFAR6.KYUTJ karate TřebíčFrantišek TRUBELÍK6.KYUKarate Klub KyjovViktor ČÁSTEK7.KYUBUDO KAN, z.s.Tomáš PUZRLA5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Jan JANČAŘÍK5.KYUKarate Klub Jeseník o.s.Jakub PALUCH5.KYUKarate Klub Jeseník o.s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, BRH
Lucie MUSILOVÁ4.KYUSokol karate TišnovHa-Vy DO6.KYUTJ karate TřebíčElen MENČÍKOVÁ4.KYUSK Karate Olomouc z.s.Adéla BÁBÍČKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovAlice-Jana KIRSCHNEROVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, BRH
Adam RAUŠER6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMatyáš KONOPČÍK4.KYUKODOKAI BRNO z.s.Matěj HEKELE6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Igor HURBAN6.KYUTJ karate TřebíčŠimon CHLOUPEK6.KYUTJ karate TřebíčAndrej SVOBODA4.KYUSK Karate Olomouc z.s.Štěpán KRÁLÍK6.KYUBUDO KAN, z.s.Petr RYŠÁNEK6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Matyáš ŘAČÁK6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, BRH
Aneta NEČASOVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Bára ŠMOROVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Barbora PASTORKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecVeronika-Anna ZÁZVORKOVÁ4.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodMarie KRAHULOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Vanda HVĚZDOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Iva KLVAČOVÁ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Eliška NESVADBOVÁ6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Amálie STRMISKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovRiana VESELÍKOVÁ7.KYUBUDO KAN, z.s.Valérie ŘAČÁKOVÁ6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Jana JANEČKOVÁ6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Zuzana HALMOVÁ6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Viktorie SEKANINOVÁ5.KYUKarate Klub Jeseník o.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, BRH
Štěpán GABRIEL6.KYUKODOKAI BRNO z.s.Jakub MALIŠKA5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adam ILČÍK6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, BRH
Anna ROMANOVÁ6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kata tým, žáci a žákyně
Jan KOLÁŘ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s. [Dragons]Marie KRAHULOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s. [Dragons]Vanda HVĚZDOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s. [Dragons]Lukáš KŘÍŽ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [Nidoshinkan B]Nela DEGŤAROVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [Nidoshinkan B]Ema HORÁKOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [Nidoshinkan B]Aneta NEČASOVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [Nidoshinkan Team]Jakub MALIŠKA5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [Nidoshinkan Team]Bára ŠMOROVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [Nidoshinkan Team]