Český svaz karate

1. kolo Národního poháru mládeže, 1. kolo ligy kumite týmů dorostu (28.3.2015)
150328_np_mladez.pdf
619 startů, 435 závodníků, 50 klubů
Kata jednotlivci, Dorostenci
Martin FRANĚKKarate klub Spektra PrahaAdam KŘIVKASVČ DOMEČEK BrnoVojtěch NOVOTNÝKarate VrchlabíMaroš TARANKarate VrchlabíDavid STÁREKKarate Klub Jeseník o.s.Václav PLECERTJ Karate České BudějoviceŠimon PRŮCHASportovní klub Keiko-ryu ShotokanMarek RENDLASportovní klub Keiko-ryu ShotokanMarek SÍLAKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaLukáš ODLASKobra KladnoJiří SVOBODAKARATE SPORT RELAX z.s.Petr RICHTERKarate Vision PrahaJaromír LÁCHAFight Club České BudějoviceRadim PATKOLOKARATE TEAM KCK LetohradJan STRÁNSKÝKARATE TEAM KCK LetohradDominik MAJERASKBU Trutnov, z. s.Ondřej MAŇHALSKBU Trutnov, z. s.Jan KUČERASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tomáš LEJSEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Dominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata jednotlivci, Dorostenky
Nela PELÁNKOVÁSVČ DOMEČEK BrnoNikola KOSINOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Eliška TÝLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Monika SEDLÁČKOVÁKarate VrchlabíMichaela SCHMIEDOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Erika HUBKOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Eva RADOVÁKarate HoražďoviceDominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Nikola JŮZOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanBarbora KORABEČNÁKARATE TYGR SHOTOKANTerezie JAŇOUROVÁKobra KladnoBarbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Dominika ŘEHÁKOVÁKarate Vision PrahaVeronika TRÁVNIKOVÁKarate Vision PrahaBarbora LACINOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Karolína ČARKOVÁFight Club České BudějoviceLucie ŠTROBLOVÁFight Club České BudějoviceKlára UHLÍKOVÁFight Club České BudějovicePavla ŠORMOVÁSKBU Trutnov, z. s.Anna-Marie WAGNEROVÁSKBU Trutnov, z. s.Radka DEJDAROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Sofie WAGNEROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Hana PELIKÁNOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kata jednotlivci, Starší žáci
Luboš HRAZDÍRSK Trial - shotokan karate o.s.Kristián VOJTÁŠSVČ DOMEČEK BrnoOndřej HAVLÍČEKKarate VrchlabíVojtěch PROCHÁZKAShotokan karate dó TJ SadskáMartin PECHTJ Auto Škoda Mladá BoleslavJakub PEČENKATJ Auto Škoda Mladá BoleslavMiroslav-Daniel BERÁNEKKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Jonáš SANISLOKESL RYU Shotokan z.s.Václav MAIKarate HoražďoviceJaroslav RADAKarate HoražďoviceMichal VONDRÁŠEKSKP karate PísekDominik SMOLASKP karate PísekTomáš KOUBASportovní klub Keiko-ryu ShotokanFilip SMUTNÝSportovní klub Keiko-ryu ShotokanAdam VRBAKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaDaniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceJan PAJKRTSK karate Dragon DDM NeratoviceDavid MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s.Jakub VAVŘINČÍKKARATE SPORT RELAX z.s.Jakub SCHOLZKARATE SPORT RELAX z.s.Michal BENEŠKarate Vision PrahaErnest ŽIGAShotokan Sport Centrum Česká LípaTomáš HLOBEŇShotokan Sport Centrum Česká LípaRichard ROTHBAUERTJ Karate České BudějoviceKarel ČERNOCHKarate Vision PrahaJakub FERADShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaDominik KOČANDRLEFight Club České BudějoviceJiří POCHMANShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaMartin KYLBERGERCobra Ryu Strakonice o.s.Libor ŠIMŮNEKFight Club České BudějoviceJáchym TINAVSKÝFight Club České BudějoviceMartin HRNČÍŘSKBU Trutnov, z. s.Tomáš MACEKSKBU Trutnov, z. s.Vojtěch ZRNAFight Club České BudějovicePavel POLÁČEKSK JISKRA DOMAŽLICEVáclav VITOŇSK JISKRA DOMAŽLICEVáclav MRŠTÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jakub SVOBODASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan HERTLKarate Lions Pardubice o.s.Max FIALASK Karate Shotokan LiberecMartin GRANILLASKP karate PísekFilip HORÁČEKSK Karate Shotokan LiberecMatyáš MALÝSK Karate Shotokan Liberec
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Michaela SCHMIEDOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Nikola ŠTĚRBÁKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Dominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adéla PRŮCHOVÁTJ Karate České BudějoviceKlára FICHNOVÁTJ Baník Příbram - KarateVeronika JŮZOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanEmma KUŠKOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanAnička VRÁBELOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanAdéla FRAŇKOVÁKarate klub Spektra PrahaSandra PAULEROVÁKarate klub Spektra PrahaZuzana ŠIMÁČKOVÁKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaDenisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceNikola KUNERTOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceAnna VORLÍČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Barbora VLČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Klára STRATILOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Jana RÁLIŠOVÁShotokan Sport Centrum Česká LípaKateřina IŠTOKOVÁShotokan Sport Centrum Česká LípaNela OSOUCHOVÁTJ Karate České BudějoviceMartina ŠÁCHOVÁTJ Karate České BudějoviceNikola FAITOVÁŠkola bojových umění NaramaKateřina MOTLOVÁŠkola bojových umění NaramaAdéla KRÁTKÁKARATE TEAM KCK LetohradJana DRYMLOVÁKARATE TEAM KCK LetohradLucie ČONDLOVÁFight Club České BudějoviceTereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z. s.Andrea ANOVČÍNOVÁSKBU Trutnov, z. s.Sandra PÍRKOVÁSKBU Trutnov, z. s.Monika GREGOROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Nelly-Natalie JELINKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Kristýna KUČEROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Kristýna VAVRUŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Vendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecAnna HARRIESSK Karate Shotokan Liberec
Kata jednotlivci, Mladší žáci 10-11
Dan PELÁNEKSVČ DOMEČEK BrnoTomáš NECHYBASKP karate PísekJakub CHÁBASportovní klub Keiko-ryu ShotokanMatyáš KLOUBEKSportovní klub Keiko-ryu ShotokanJakub KRAUSZSportovní klub Keiko-ryu ShotokanMatěj LIŠKAKarate klub Spektra PrahaJaroslav MORAVECKarate klub Spektra PrahaRené PASKERKARATE TYGR SHOTOKANJakub HRADSKÝKobra KladnoPavel PETRKobra KladnoVladimír FAFEKSK karate Dragon DDM NeratoviceUlziiorshikh SODKMKARATE SPORT RELAX z.s.Kryštof RUŽAKarate Klub Klatovy, z.s.Petr MRÁZKarate Vision PrahaOndřej CHROMÝKarate Vision PrahaVojtěch BÍZEKKarate Vision PrahaMatěj LIPPERTSK karate Dragon DDM NeratoviceDan SYROVÝKarate Vision PrahaOndřej KOMÍNSPORT UNION, z. s.Matyas FATKAFight Club České BudějoviceJakub MIKULEGRYF z.s.David KLEWARFight Club České BudějoviceMartin LÁCHAFight Club České BudějoviceRadek LÁCHAFight Club České BudějoviceMichal MICHÁLEKCobra Ryu Strakonice o.s.Marek NOVÁKCobra Ryu Strakonice o.s.Filip MACHFight Club České BudějoviceAdam ŠKOPEKCobra Ryu Strakonice o.s.Jakub ŠPATNÝCobra Ryu Strakonice o.s.Lukáš RŮŽIČKAFight Club České BudějoviceJonáš RYBÁKFight Club České BudějoviceMarek ŠVECFight Club České BudějoviceJáchym ŠANDASKBU Trutnov, z. s.Štěpán ZÝKAFight Club České BudějoviceGallen-Darren PATERSONKarate Lions Pardubice o.s.Alex FIALASK Karate Shotokan LiberecMiroslav PLUHAŘSK Karate Shotokan LiberecMatyáš BAKRLÍKSK Karate Shotokan LiberecAdam KANALOŠSK Karate Shotokan LiberecDaniel NEVRKLASK Karate Shotokan LiberecTomáš VACEKSK Karate Shotokan LiberecŠtěpán RYCHTERASK Karate Shotokan Liberec
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 10-11
Barbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Beata REGULIOVÁKarate VrchlabíNikola PEŠÁDIKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVKarolína MARTÍNKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVNatálie MACHOVÁTJ karate Nové HradyNicole MICHALICOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Diana FANTOVÁGRYF z.s.Anita TŘÍSKOVÁShotokan Sport Centrum Česká LípaTereza KRATOCHVÍLOVÁShotokan Sport Centrum Česká LípaValérie ŽIGOVÁShotokan Sport Centrum Česká LípaAndrea ŠVRČKOVÁKarate DDM Český TěšínMira BUČKOVÁFight Club České BudějoviceLenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z. s.Eliška DONÁTOVÁSPORT UNION, z. s.Andrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceKateřina LITVÍKOVÁFight Club České BudějoviceAneta MASAŘOVÁFight Club České BudějoviceHana REITZOVÁFight Club České BudějoviceAneta SCHRABALOVÁFight Club České BudějoviceAndrea STUCHLÍKOVÁFight Club České BudějoviceLucie VAVRUŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Klára MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan LiberecAnna VOKATÁSKP karate PísekAnna JANSOVÁSK Karate Shotokan LiberecKlára FRANCOVÁSK Karate Shotokan LiberecRadka VLČKOVÁSK Karate Shotokan LiberecAnna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kata jednotlivci, Mladší žáci 7-9
Jakub KLEMÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Luděk MELICHShotokan karate dó TJ SadskáViliam PAVLOVSKÝShotokan karate dó TJ SadskáFilip HANÁČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaSamuel RATAJKobra KladnoTomáš TROJANKobra KladnoMoshe HARRIESKarate Vision PrahaJiří BÍZEKKarate Vision PrahaJosef POLÁKShotokan Sport Centrum Česká LípaMichal STROFFKarate Vision PrahaTadeáš BÍNAFight Club České BudějovicePřemysl ČAREKFight Club České BudějoviceAleš ERHARTFight Club České BudějoviceMax DOLANAKarate Vision PrahaJakub FLOREKFight Club České BudějoviceJakub POCHMANShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaDavid MAŠEKCobra Ryu Strakonice o.s.Matyáš JANSASK Karate Shotokan LiberecTadeáš JIRSASK Karate Shotokan LiberecJakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan LiberecDaniel KOLÁŘSK Karate Shotokan Liberec
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 7-9
Linda VOJÁČKOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Tereza MIKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryLucy HRDLIČKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryAgáta TOUŠKOVÁKarate Vision PrahaVanessa OSOUCHOVÁTJ Karate České BudějoviceKristýna ČERKLOVÁFight Club České BudějoviceAdéla DVOŘÁČKOVÁFight Club České BudějoviceMichaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s.Magdalena FRYDRYCHOVÁFight Club České BudějoviceAneta KADLECOVÁFight Club České BudějoviceLucie PETRUŠKOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaAmálie ONDROUŠKOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceNela ROSVALDOVÁFight Club České BudějoviceEma TINAVSKÁFight Club České BudějoviceAmálie HAKOVÁFight Club České BudějoviceEva PELIKÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecKateřina JIRSOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kata tým, Dorostenci + Junioři
Adam KŘIVKASVČ DOMEČEK Brno [SVČ Domeček]
Kata tým, Dorostenky + Juniorky
Dorota BLECHOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX]Sára JEŠETOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX]Barbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX]
Kata tým, Žáci
Matyas FATKAFight Club České Budějovice [FC-A Fatka, růžička, mach]Lukáš RŮŽIČKAFight Club České Budějovice [FC-A Fatka, růžička, mach]Filip MACHFight Club České Budějovice [FC-A Fatka, růžička, mach]Dominik KOČANDRLEFight Club České Budějovice [Fight žáci B kočandrle, tinavský, zrna]Jáchym TINAVSKÝFight Club České Budějovice [Fight žáci B kočandrle, tinavský, zrna]Vojtěch ZRNAFight Club České Budějovice [Fight žáci B kočandrle, tinavský, zrna]David MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX]Jakub VAVŘINČÍKKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX]Jakub SCHOLZKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX]Josef POLÁKShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]Kristián VOJTÁŠSVČ DOMEČEK Brno [SVČ Domeček]Dan PELÁNEKSVČ DOMEČEK Brno [SVČ Domeček]
Kata tým, Žákyně
Lucie ČONDLOVÁFight Club České Budějovice [Fight žákyně Čondlová, medová, štroblová]Michaela MEDOVÁFight Club České Budějovice [Fight žákyně Čondlová, medová, štroblová]Eliška VÁCLAVÍKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV [panthers český krumlov]Nikola PEŠÁDIKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV [panthers český krumlov]Karolína MARTÍNKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV [panthers český krumlov]Anna VORLÍČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX]Barbora VLČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX]Klára STRATILOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX]Helena BAIBLOVÁShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]Tereza KRATOCHVÍLOVÁShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa B]
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -52 kg
Václav PLECERTJ Karate České BudějoviceMartin GŘESÍKKarate klub WAKIZASHI OstravaPatrik PLEVÁKKarate klub WAKIZASHI OstravaOliver-František KUNCTJ Karate České BudějoviceFelix ALTENBURGKobra KladnoTomáš MARUŠKATJ Karate České BudějoviceTomáš REZEKTJ Karate České BudějoviceDavid SCHACHERLTJ Karate České BudějoviceŠimon PLETKATJ Karate České BudějoviceLukáš SUCHÝTJ Karate České BudějoviceMatěj MALČÍKKarate Klub Jeseník o.s.Filip KOVAŘÍKSK KAMIWAZA KARATE z.s.Radim PATKOLOKARATE TEAM KCK LetohradMatěj ŠTĚPÁNGRYF z.s.Libor ŠIMŮNEKFight Club České BudějoviceOndřej MAŇHALSKBU Trutnov, z. s.Jan KUČERASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Radek NETOLICKÝKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -57 kg
Martin FRANĚKKarate klub Spektra PrahaVojtěch NOVOTNÝKarate VrchlabíRoman ŠANTROCHKarate VrchlabíPřemysl BENHÁKTJ Karate České BudějoviceJan KUBALATJ Baník Příbram - KarateJakub LANTORATJ Baník Příbram - KarateTomáš DĚDTJ Karate České BudějoviceMikuláš FUKATělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateJan STRÁNSKÝKARATE TEAM KCK LetohradMatěj FRYDRYCHFight Club České BudějoviceJaromír LÁCHAFight Club České BudějoviceTomáš TYLEFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -63 kg
Maroš TARANKarate VrchlabíFilip ČERNÍKShotokan karate dó TJ SadskáMartin VOLDŘICHTJ Karate České BudějovicePetr OKENICATJ Karate České BudějoviceTomáš RIDVANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Vladimir KORNIJENKOGRYF z.s.Vojtěch BOURAGRYF z.s.Lukáš GRUBERFight Club České BudějoviceTomáš LEJSEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Dominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -70 kg
Ondřej HNATKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVPavel ŠVECSK KAMIWAZA KARATE z.s.Radek LEFANFight Club České BudějoviceDominik MAJERASKBU Trutnov, z. s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, +70 kg
Tomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.Daniel ČERVENKATJ Karate České BudějoviceTomáš NOSÁKOVECTJ Baník Příbram - KarateLukáš ODLASKobra Kladno
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -47 kg
Nikola KOSINOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Monika SEDLÁČKOVÁKarate VrchlabíKateřina DOSTÁLOVÁKarate klub WAKIZASHI OstravaDominika ŘEHÁKOVÁKarate Vision PrahaŠárka KLEČKOVÁTJ Karate České BudějoviceKlára ODEHNALOVÁKARATE TEAM KCK LetohradNatálie HŮRKOVÁFight Club České BudějoviceKlára JÁNOVÁTJ Karate České BudějoviceVeronika SASOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -54 kg
Eliška TÝLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Viktorie BISCHOFOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryEva RADOVÁKarate HoražďoviceEva ŠMEJKALOVÁTJ Karate České BudějoviceKarolína ČARKOVÁFight Club České BudějoviceNela DUŠÁKOVÁFight Club České BudějoviceKateřina PROCHÁZKOVÁSPORT UNION, z. s.Simona EIBLOVÁFight Club České BudějoviceLucie ŠTROBLOVÁFight Club České BudějoviceRadka DEJDAROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenky, +54 kg
Zuzana ŠIMÁČKOVÁKARATE KLUB KDYNĚ, z. s.Erika HUBKOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Adéla ZÁLABSKÁKarate HoražďoviceDominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Klára HALODOVÁTJ Karate České BudějoviceBarbora LACINOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Michaela KLUSÁČKOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Magdalena TUŠLOVÁFight Club České BudějoviceKlára UHLÍKOVÁFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -39 kg
Aleksandar ŠEŠLIJATJ Horní Měcholupy, oddíl karateMichal ŠKARYDKarate klub LICHNICE, z.s.Filip KRIŠALShotokan karate dó TJ SadskáMilan BAŠARTJ Karate České BudějovicePetr PELIKÁNTJ Karate České BudějoviceDominik SMOLASKP karate PísekDaniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceRichard ROTHBAUERTJ Karate České BudějoviceDavid BUKOVSKÝSK KAMIWAZA KARATE z.s.Martin HANÁKTJ karate TřebíčTomáš DITTRICHGRYF z.s.Jonáš RYBÁKFight Club České BudějoviceJáchym TINAVSKÝFight Club České BudějoviceJan HERTLKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -45 kg
Luboš HRAZDÍRSK Trial - shotokan karate o.s.Marek DĚDEKKarate Klub Tygr Karlovy VaryJaroslav RADAKarate HoražďoviceOndra CHVÁTALTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecJan BRODNÍČEKTJ Baník Příbram - KarateAdam VRBAKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaTomáš CHVÁTALKobra KladnoKryštof IVANKATJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecTomáš PROŠEKSK KAMIWAZA KARATE z.s.Matouš DOUBRAVSKÝGRYF z.s.Dominik KOČANDRLEFight Club České BudějoviceTomáš MACEKSKBU Trutnov, z. s.Vojtěch ZRNAFight Club České BudějoviceJakub SVOBODASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Michal VONDRÁŠEKSKP karate PísekMax FIALASK Karate Shotokan LiberecMatyáš MALÝSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -52 kg
Ondřej HAVLÍČEKKarate VrchlabíMatyas MALEČEKKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVVojtěch PROCHÁZKAShotokan karate dó TJ SadskáJakub PEČENKATJ Auto Škoda Mladá BoleslavVáclav MAIKarate HoražďoviceGleb EREMENKOKarate klub Spektra PrahaTomáš SUCHOMELKARATE TEAM KCK LetohradJakub SVOBODASPORT UNION, z. s.Václav CHUDOBAGRYF z.s.Martin HRNČÍŘSKBU Trutnov, z. s.Pavel POLÁČEKSK JISKRA DOMAŽLICEVáclav VITOŇSK JISKRA DOMAŽLICEFilip HORÁČEKSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -60 kg
Jonáš SANISLOKESL RYU Shotokan z.s.Jan-Ladislav LÁCTJ Baník Příbram - KarateMichal ZEMEKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateFrantišek CHUDOBAGRYF z.s.Michal LYSKOGRYF z.s.Martin KYLBERGERCobra Ryu Strakonice o.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, +60 kg
David POSOLDAKarate Klub Jeseník o.s.Lukáš CYPRIÁNGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -42 kg
Patricie PAŽINOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryAdéla FRAŇKOVÁKarate klub Spektra PrahaSandra PAULEROVÁKarate klub Spektra PrahaDenisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceSabina JOSKOVÁSC karate PardubiceAdéla PRŮCHOVÁTJ Karate České BudějoviceAdéla KRÁTKÁKARATE TEAM KCK LetohradLucie ČONDLOVÁFight Club České BudějoviceLinda SRCHOVÁTJ Karate České BudějoviceHana KUČEROVÁTJ Karate České BudějoviceVendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -50 kg
Tereza KARBANOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateBarbora RACKOVÁTJ Karate České BudějoviceKlára FICHNOVÁTJ Baník Příbram - KarateNela OSOUCHOVÁTJ Karate České BudějoviceŠárka MAKOVCOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Sára SVOBODOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Pavlína ONDREJKOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Kateřina MOTLOVÁŠkola bojových umění NaramaJana DRYMLOVÁKARATE TEAM KCK LetohradTereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z. s.Kateřina LITVÍKOVÁFight Club České BudějoviceBianka MACHOVÁFight Club České BudějoviceKristýna VAVRUŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, +50 kg
Kristýna HRUŠKOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateTereza PLEVOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Amálie MALEČKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVJamaica KINDLOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryZuzana ŠIMÁČKOVÁKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaTsoomoo ENKHBOLDSC karate PardubiceMartina ŠÁCHOVÁTJ Karate České BudějoviceNikola FAITOVÁŠkola bojových umění NaramaMonika GREGOROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Kristýna KUČEROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Anna HARRIESSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -30 kg
David SMRČEKSportovní klub Karate MostJakub ČERNÝSportovní klub Karate MostDavid CHAČATRJANSportovní klub Karate MostMatouš HÁJEKTJ Horní Měcholupy, oddíl karateMatěj LIŠKAKarate klub Spektra PrahaKryštof RUŽAKarate Klub Klatovy, z.s.Matyas FATKAFight Club České BudějoviceFilip MACHFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Pavel URBANECKarate klub LICHNICE, z.s.David ROTTERKarate Klub Jeseník o.s.Jan JIRAVAKarate Klub Tygr Karlovy VaryTomáš NECHYBASKP karate PísekFrantišek MAREKKARATE TEAM KCK LetohradMartin LÁCHAFight Club České BudějoviceMichal MICHÁLEKCobra Ryu Strakonice o.s.Luděk MÁČKAFight Club České BudějoviceLukáš RŮŽIČKAFight Club České BudějoviceŠtěpán ZÝKAFight Club České BudějoviceGallen-Darren PATERSONKarate Lions Pardubice o.s.Tomáš VACEKSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Petr VACEKTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecMichael BARTOŠGRYF z.s.Jakub MIKULEGRYF z.s.David KLEWARFight Club České BudějoviceOndřej RYCHLÝFight Club České BudějoviceMarek ŠVECFight Club České BudějoviceJáchym ŠANDASKBU Trutnov, z. s.Alex FIALASK Karate Shotokan LiberecMiroslav PLUHAŘSK Karate Shotokan LiberecMatyáš BAKRLÍKSK Karate Shotokan LiberecDaniel NEVRKLASK Karate Shotokan LiberecŠtěpán RYCHTERASK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Viliam PAVLOVSKÝShotokan karate dó TJ SadskáMartin ELIÁŠKarate Klub Tygr Karlovy VaryViktor MILLERKobra KladnoRadek LÁCHAFight Club České BudějoviceBohouš SNOPEKFight Club České BudějoviceAdam KANALOŠSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Beata REGULIOVÁKarate VrchlabíEliška VÁCLAVÍKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVNikola PEŠÁDIKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVKarolína MARTÍNKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVAndrea ŠVRČKOVÁKarate DDM Český TěšínTereza JÁNOVÁTJ Karate České BudějoviceMira BUČKOVÁFight Club České BudějoviceAdéla DVOŘÁČKOVÁFight Club České BudějoviceAndrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceLucie KUČEROVÁTJ Karate České BudějoviceHana REITZOVÁFight Club České BudějoviceAndrea STUCHLÍKOVÁFight Club České BudějoviceLucie VAVRUŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Klára FRANCOVÁSK Karate Shotokan LiberecAnna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, +35 kg
Barbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Michaela ŠIDLOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVNatálie MACHOVÁTJ karate Nové HradyDiana FANTOVÁGRYF z.s.Aneta MASAŘOVÁFight Club České BudějoviceAneta SCHRABALOVÁFight Club České BudějoviceEliška VAŠKOVÁFight Club České BudějoviceBarbora SOUKUPOVÁFight Club České BudějoviceKlára MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan LiberecAneta STINKOVÁSKP karate PísekAnna JANSOVÁSK Karate Shotokan LiberecRadka VLČKOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -27 kg
Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaTadeáš BÍNAFight Club České BudějoviceAleš ERHARTFight Club České BudějoviceDavid BERKATJ Karate České BudějoviceMatyáš JANSASK Karate Shotokan LiberecTadeáš JIRSASK Karate Shotokan LiberecDaniel KOLÁŘSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -32 kg
Adam ŠKARYDKarate klub LICHNICE, z.s.Vojtěch VAŠÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Vojtěch VALČÍKKarate klub LICHNICE, z.s.Adam UHÝREKTJ Baník Příbram - KarateMichal BABŮREKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateMatyáš FUKATělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, +32 kg
Jakub KLEMÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Jan ŠMÍDKarate klub LICHNICE, z.s.Lukáš KADLECShotokan karate dó TJ SadskáVojtěch KREJČÍSK KAMIWAZA KARATE z.s.Přemysl ČAREKFight Club České BudějoviceMartin DUCHOŇFight Club České BudějoviceJakub FLOREKFight Club České BudějoviceJakub POCHMANShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, -30 kg
Linda VOJÁČKOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Tereza MIKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryLucy HRDLIČKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryKristýna ČERKLOVÁFight Club České BudějoviceMagdalena FRYDRYCHOVÁFight Club České BudějoviceAmálie ONDROUŠKOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaValentina VÍTŮTJ Karate České BudějoviceNela ROSVALDOVÁFight Club České BudějoviceKateřina JIRSOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, +30 kg
Vanessa OSOUCHOVÁTJ Karate České BudějoviceMichaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s.Amálie HAKOVÁFight Club České BudějoviceAneta KADLECOVÁFight Club České BudějoviceMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceEma TINAVSKÁFight Club České Budějovice
Kumite tým, Dorostenci
Lukáš GRUBERFight Club České Budějovice [Fight dorost, gruber, šimůnek, lefan]Libor ŠIMŮNEKFight Club České Budějovice [Fight dorost, gruber, šimůnek, lefan]Jan KUČERASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Tomáš LEJSEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Přemysl BENHÁKTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]Tomáš MARUŠKATJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - B]Václav PLECERTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - C]
Kumite tým, Dorostenky
Karolína ČARKOVÁFight Club České Budějovice [Fight dorostenky]Simona EIBLOVÁFight Club České Budějovice [Fight dorostenky]Natálie HŮRKOVÁFight Club České Budějovice [Fight dorostenky]Radka DEJDAROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Lucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Klára HALODOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]Šárka KLEČKOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - B]
Licence kouč, závod
Václav VEVERKASportovní klub Karate MostMartin KULÍKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karatePetr BENÍŠEKFight Club České BudějoviceNaděžda KOČANDRLOVÁFight Club České BudějovicePetr KUBIČKAFight Club České Budějovice
Licence kouč, sezóna
Luboš HRAZDÍRSK Trial - shotokan karate o.s.Aleš SPÁLOVSKÝTJ Horní Měcholupy, oddíl karatePetr LEIBLTJ Horní Měcholupy, oddíl karateMiloš ŠKODAShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaVeronika ŠKODOVÁ DiS. Shotokan Karate Klub ATTFIS OstravaJakub ŠKODAShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaPetr KOSINAKarate klub LICHNICE, z.s.Jan KLEMÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Lubomír VAŠÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Zdeněk KRATOCHVÍLKarate klub LICHNICE, z.s.Radek ANTOŠKarate VrchlabíJaromír KUBÁTKarate VrchlabíJakub KRÁLÍČEKKarate VrchlabíDavid TÜRKEShotokan karate dó TJ SadskáLuděk MELICHShotokan karate dó TJ SadskáMilan JANČÁKShotokan karate dó TJ SadskáBc Ladislav MAREŠTJ Auto Škoda Mladá BoleslavIng Ladislav MAREŠTJ Auto Škoda Mladá BoleslavPavel LETOCHAKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jan RUTHKarate Klub Tygr Karlovy VaryIng. Ondřej CHARVÁTKarate Lions Pardubice o.s.Milan TESAŘKarate Lions Pardubice o.s.Zdeněk HOKRKarate HoražďoviceZdeněk HOLUBKarate HoražďoviceJosef RENDLKarate HoražďoviceMichal NOVÁKKarate HoražďovicePetra ŽÍDKOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ing. Vít ŠTENCELNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lucie VEITHOVÁTJ Karate České BudějoviceIng. Václav PLECERTJ Karate České BudějoviceMiroslav HÝSEKTJ Karate České BudějoviceDominika HÝSKOVÁTJ Karate České BudějovicePavel ŠPRINGERKarate klub WAKIZASHI OstravaSvatopluk SEKANINAKarate Klub Jeseník o.s.Mgr. Marek ŠÍRKarate Klub Tygr Karlovy VaryIng. Miroslav BUDÍNKarate klub Spektra PrahaBc. Lukáš MIKLOKARATE TYGR SHOTOKANFilip SAIDLKARATE TYGR SHOTOKANLubomír LIGDAKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaMartin BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceVojtěch ŠPETLÁKSK karate Dragon DDM NeratoviceHelena BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceKryštof RUŽAKarate Klub Klatovy, z.s.Alena POLÁKOVÁShotokan Sport Centrum Česká LípaJosef KRATOCHVÍLShotokan Sport Centrum Česká LípaZuzana ŘEHÁKOVÁKarate Vision PrahaPavel MORICKarate Vision PrahaPetra NOVÁKarate Vision PrahaMgr. Petra ONDROUŠKOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaMiroslav JOSKASC karate PardubiceJiří ŠVRČEKKarate DDM Český TěšínIng. Filip MILERSK KAMIWAZA KARATE z.s.Ing. Jan ČERNÍKSK KAMIWAZA KARATE z.s.Mgr. Petr NECHYBASPORT UNION, z. s.Tereza MATĚJKOVÁGRYF z.s.Ing František DITTRICHGRYF z.s.Martin RETHYGRYF z.s.Alena PAPŘOKOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaIng. Miroslav LÁCHAFight Club České BudějovicePetr PETŘÍKCobra Ryu Strakonice o.s.Ladislav HURDÁLEKSKBU Trutnov, z. s.Roman MAJERASKBU Trutnov, z. s.Ing. Zdeněk KUBALÍKSK JISKRA DOMAŽLICEIng. Zdeněk KUBOVECSK JISKRA DOMAŽLICEBc. Bohuslav ŠÁLASK JISKRA DOMAŽLICEKamil GUZEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Iva NOVÁKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan ROHLENASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Stanislav KRTEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Pavel ŠVOJGRSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan HERTLKarate Lions Pardubice o.s.Kristýna VAVRUŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Blade-Ahran PATERSONKarate Lions Pardubice o.s.Gallen-Darren PATERSONKarate Lions Pardubice o.s.Radek NETOLICKÝKarate Lions Pardubice o.s.Bc. David KREJČASKP karate PísekHana DOSTÁLOVÁSK Karate Shotokan LiberecPavel HORŇÁKSK Karate Shotokan LiberecPetra PISKAČOVÁSK Karate Shotokan Liberec