Český svaz karate

2. kolo Národního poháru mládeže a Ligy kumite týmů dorostu (30.5.2015)
150530_np_mladez.pdf
566 startů, 391 závodníků, 56 klubů
Kata jednotlivci, Dorostenci
David STÁREKKarate Klub Jeseník o.s.Petr JELEČEKSVČ DOMEČEK BrnoAdam KŘIVKASVČ DOMEČEK BrnoMatěj ŘÍHAKESL RYU Shotokan z.s.Václav PLECERTJ Karate České BudějovicePřemysl BENHÁKTJ Karate České BudějoviceŠimon PRŮCHASportovní klub Keiko-ryu ShotokanMarek RENDLASportovní klub Keiko-ryu ShotokanRobert PALIČKAKESL RYU Shotokan z.s.Jaromír LÁCHAFight Club České BudějoviceFilip JANDASK karate Dragon DDM NeratoviceJan KUČERASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Dominik MAJERASKBU Trutnov, z. s.Ondřej MAŇHALSKBU Trutnov, z. s.Petr PODRÁBSKÝSPORT UNION, z. s.Daniel DRÁBEKSPORT UNION, z. s.Michal JAKOUBEKSPORT UNION, z. s.Vojtěch TONARSPORT UNION, z. s.David BERANKarate Teplice
Kata jednotlivci, Dorostenky
Zuzana NOVOTNÁSK Karate Shotokan LiberecHana PELIKÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecNikola KOSINOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Dominika ŘEHÁKOVÁKarate Vision PrahaErika HUBKOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Michaela SCHMIEDOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Eva RADOVÁKarate HoražďoviceLucie ŠTROBLOVÁFight Club České BudějoviceKlára UHLÍKOVÁFight Club České BudějoviceBarbora KORABEČNÁKARATE TYGR SHOTOKANTerezie JAŇOUROVÁKobra KladnoBarbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Barbora LACINOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Lucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Pavla ŠORMOVÁSKBU Trutnov, z. s.Anna-Marie WAGNEROVÁSKBU Trutnov, z. s.Veronika KONÁŠOVÁSPORT UNION, z. s.Karolína NÝVLTOVÁSPORT UNION, z. s.Clementina BUDĚLOVSKÁSPORT UNION, z. s.Tereza FILIPOVÁSPORT UNION, z. s.
Kata jednotlivci, Starší žáci
Adam VRBAKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaDan PELÁNEKSVČ DOMEČEK BrnoKristián VOJTÁŠSVČ DOMEČEK BrnoFilip HORÁČEKSK Karate Shotokan LiberecJonáš NOVOTNÝSK Karate Shotokan LiberecMax FIALASK Karate Shotokan LiberecKamil KLEINKarate klub LICHNICE, z.s.David MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s.Richard ROTHBAUERTJ Karate České BudějoviceFilip SMUTNÝSportovní klub Keiko-ryu ShotokanMiroslav-Daniel BERÁNEKKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Ernest ŽIGAShotokan Sport Centrum Česká LípaTomáš HLOBEŇShotokan Sport Centrum Česká LípaDominik KOČANDRLEFight Club České BudějoviceJáchym TINAVSKÝFight Club České BudějoviceVojtěch ZRNAFight Club České BudějoviceMatěj LIŠKAKarate klub Spektra PrahaLuboš HRAZDÍRSK Trial - shotokan karate o.s.Daniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceJakub SCHOLZKARATE SPORT RELAX z.s.Jakub VAVŘINČÍKKARATE SPORT RELAX z.s.Matěj LIPPERTSK karate Dragon DDM NeratoviceJan PAJKRTSK karate Dragon DDM NeratoviceVáclav MRŠTÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jakub SVOBODASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Pavel STASOGRYF z.s.Martin PECHTJ Auto Škoda Mladá BoleslavJakub PEČENKATJ Auto Škoda Mladá BoleslavMartin HRNČÍŘSKBU Trutnov, z. s.Tomáš MACEKSKBU Trutnov, z. s.Dominik SMOLASKP karate PísekMichal VONDRÁŠEKSKP karate PísekMartin DRÁBEKSPORT UNION, z. s.Michal BENEŠKarate Vision PrahaKarel ČERNOCHKarate Vision PrahaPavel ŠORALSPORT UNION, z. s.Dominik ZACHAŘTARGET SPORT MILOVICE z.s.Dušan NGUYENKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJakub ZLATAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAdam ZRZAVECKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemPavel POLÁČEKSK JISKRA DOMAŽLICEAntonín NGUYENKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVáclav VITOŇSK JISKRA DOMAŽLICE
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Zuzana ŠIMÁČKOVÁKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaVendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecAnna HARRIESSK Karate Shotokan LiberecKateřina MOTLOVÁŠkola bojových umění NaramaEmma KUŠKOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanNikola ŠTĚRBÁKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Michaela SCHMIEDOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Klára FICHNOVÁTJ Baník Příbram - KarateJana RÁLIŠOVÁShotokan Sport Centrum Česká LípaTereza KRATOCHVÍLOVÁShotokan Sport Centrum Česká LípaKateřina IŠTOKOVÁShotokan Sport Centrum Česká LípaNikola FAITOVÁŠkola bojových umění NaramaLucie ČONDLOVÁFight Club České BudějoviceViktorie VONDRŮFight Club České BudějoviceSandra PAULEROVÁKarate klub Spektra PrahaNikola KUNERTOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceDenisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceKlára STRATILOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Barbora VLČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Anna VORLÍČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Kristýna TOBĚRNÁSK karate Dragon DDM NeratoviceMarie PAZDERKOVÁTJ Baník Příbram - KarateMonika GREGOROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Nelly-Natalie JELINKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Kristýna KUČEROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Simona HLAVÁČKOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavKateřina KVAPILOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavEva VYSKOČILOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavMartina ŠÁCHOVÁTJ Karate České BudějoviceAndrea ANOVČÍNOVÁSKBU Trutnov, z. s.Sandra PÍRKOVÁSKBU Trutnov, z. s.Anna VOKATÁSKP karate PísekLaura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z. s.Eliška KROBOVÁSPORT UNION, z. s.Kateřina SOTONOVÁSPORT UNION, z. s.Veronika VIŠŇOVSKÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Michaela HRUŠKOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Adriana MACKOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci 10-11
Filip ZÍDEKKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaAdam KANALOŠSK Karate Shotokan LiberecTomáš VACEKSK Karate Shotokan LiberecJan DLOUHÝSK Karate Shotokan LiberecMatyáš BAKRLÍKSK Karate Shotokan LiberecDaniel NEVRKLASK Karate Shotokan LiberecŠtěpán RYCHTERASK Karate Shotokan LiberecAlex FIALASK Karate Shotokan LiberecMatěj LIŠKAKarate klub Spektra PrahaJaroslav MORAVECKarate klub Spektra PrahaMatyáš KLOUBEKSportovní klub Keiko-ryu ShotokanFilip SMUTNÝSportovní klub Keiko-ryu ShotokanLuděk MELICHShotokan karate dó TJ SadskáKryštof RUŽAKarate Klub Klatovy, z.s.Matyas FATKAFight Club České BudějoviceDavid KLEWARFight Club České BudějoviceRadek LÁCHAFight Club České BudějoviceLukáš RŮŽIČKAFight Club České BudějoviceŠtěpán ZÝKAFight Club České BudějoviceBohuslav DUŠEKKASR ŽAMBERKRené PASKERKARATE TYGR SHOTOKANGallen-Darren PATERSONSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jakub HRADSKÝKobra KladnoViktor MILLERKobra KladnoUlziiorshikh SODKMKARATE SPORT RELAX z.s.Vladimír FAFEKSK karate Dragon DDM NeratoviceMarek BOURAGRYF z.s.Jakub MIKULEGRYF z.s.Jáchym ŠANDASKBU Trutnov, z. s.Matyáš HNYKSKP karate PísekTomáš NECHYBASKP karate PísekPetr MRÁZKarate Vision PrahaMichael VLČEKSPORT UNION, z. s.Martin PRACNASPORT UNION, z. s.Tomáš CHALUPAKarate TepliceOndřej KOMÍNSPORT UNION, z. s.Martin VIŠŇOVSKÝTARGET SPORT MILOVICE z.s.Štěpán ŠUBRTTARGET SPORT MILOVICE z.s.Tomáš KREČMERTARGET SPORT MILOVICE z.s.Nikita VASINKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJan ROTTENBORNKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 10-11
Lucie DEMČÁKOVÁSK Karate Shotokan LiberecKlára MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan LiberecRadka VLČKOVÁSK Karate Shotokan LiberecAnna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan LiberecKlára FRANCOVÁSK Karate Shotokan LiberecBarbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Natálie MACHOVÁTJ karate Nové HradyAndrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceEmma KUŠKOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanNicole MICHALICOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Andrea ŠVRČKOVÁKarate DDM Český TěšínMira BUČKOVÁFight Club České BudějoviceKateřina LITVÍKOVÁFight Club České BudějoviceAneta MASAŘOVÁFight Club České BudějoviceHana REITZOVÁFight Club České BudějoviceAneta SCHRABALOVÁFight Club České BudějoviceAndrea STUCHLÍKOVÁFight Club České BudějoviceSandra PAULEROVÁKarate klub Spektra PrahaNicol HANVALDOVÁShotokan Sport Centrum Česká LípaDiana FANTOVÁGRYF z.s.Kristína-Anna JIRMANOVÁSKBU Trutnov, z. s.Eliška DONÁTOVÁSPORT UNION, z. s.Rozálie HORADOVÁKarate Vision PrahaEliška GUBÍKOVÁSPORT UNION, z. s.Nikola DOUŠOVÁSPORT UNION, z. s.Lenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z. s.Aljona DRAHANOVÁSPORT UNION, z. s.Adéla DUŠKOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Kateřina JENÍKOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci 7-9
Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaVít KITTNERSK Karate Shotokan LiberecMatyáš JANSASK Karate Shotokan LiberecJakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan LiberecTadeáš JIRSASK Karate Shotokan LiberecJakub KLEMÁKKarate klub LICHNICE, z.s.David MACHOTJ karate Nové HradyBruno ČÁSLAVAKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Josef POLÁKShotokan Sport Centrum Česká LípaTadeáš BÍNAFight Club České BudějovicePřemysl ČAREKFight Club České BudějoviceAleš ERHARTFight Club České BudějoviceJakub FLOREKFight Club České BudějoviceMartin LÁCHAFight Club České BudějoviceVojtěch DUŠEKKASR ŽAMBERKSamuel RATAJKobra KladnoLadislav HUSÁKSPORT UNION, z. s.Jakub GÁBELKarate TepliceMatěj PAVELSPORT UNION, z. s.Ondřej LINCKarate TepliceJiří HUSÁKSPORT UNION, z. s.David KREČMERTARGET SPORT MILOVICE z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 7-9
Eva PELIKÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecKateřina JIRSOVÁSK Karate Shotokan LiberecLinda VOJÁČKOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Kristýna ČERKLOVÁFight Club České BudějoviceAdéla DVOŘÁČKOVÁFight Club České BudějoviceMagdalena FRYDRYCHOVÁFight Club České BudějoviceMarkéta KLEWAROVÁFight Club České BudějoviceAneta KADLECOVÁFight Club České BudějoviceMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceNela ROSVALDOVÁFight Club České BudějoviceAmálie HAKOVÁFight Club České BudějoviceMichaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s.Ema FILIPSKÁKarate TepliceVeronika JANŮSPORT UNION, z. s.Adéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z. s.
Kata tým, Juniorky
Sára JEŠETOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX Česká Lípa]Dorota BLECHOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX Česká Lípa]
Kata tým, Žáci
Matěj LIPPERTSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Jan PAJKRTSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Daniel BREJCHASK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Dominik KOČANDRLEFight Club České Budějovice [KOČANDRLE, ZRNA, TINAVSKÝ]Antonín NGUYENKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L. "A"]David MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX Česká Lípa]Ernest ŽIGAShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]Josef POLÁKShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]Tomáš HLOBEŇShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]David KREČMERTARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]Tomáš KREČMERTARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]Martin VIŠŇOVSKÝTARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]
Kata tým, Žákyně
Kateřina KVAPILOVÁTJ Auto Škoda Mladá Boleslav [Auto Škoda Mladá Boleslav]Simona HLAVÁČKOVÁTJ Auto Škoda Mladá Boleslav [Auto Škoda Mladá Boleslav]Eva VYSKOČILOVÁTJ Auto Škoda Mladá Boleslav [Auto Škoda Mladá Boleslav]Kristýna TOBĚRNÁSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Nikola KUNERTOVÁSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Denisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Nikola PEŠÁDIKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV [Karate Panthers Cesky Krumlov]Karolína MARTÍNKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV [Karate Panthers Cesky Krumlov]Eliška VÁCLAVÍKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV [Karate Panthers Cesky Krumlov]Aneta MASAŘOVÁFight Club České Budějovice [MASAŘOVÁ, BUČKOVÁ, MEDOVÁ]Michaela MEDOVÁFight Club České Budějovice [MASAŘOVÁ, BUČKOVÁ, MEDOVÁ]Vendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A]Klára FRANCOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A]Klára MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A]Lucie DEMČÁKOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B]Radka VLČKOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B]Anna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B]Klára STRATILOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX Česká Lípa]Jana RÁLIŠOVÁShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]Tereza KRATOCHVÍLOVÁShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]Kateřina IŠTOKOVÁShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]Adriana MACKOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]Kateřina JENÍKOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]Veronika VIŠŇOVSKÁTARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]Nela OSOUCHOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -52 kg
Jakub JEDLIČKAKarate TJ Sokol StěžeryJakub BACHORÍKSC karate PardubiceVáclav PLECERTJ Karate České BudějoviceJakub LANTORATJ Baník Příbram - KaratePavel MIKEŠKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVRobert PALIČKAKESL RYU Shotokan z.s.Šimon PLETKATJ Karate České BudějoviceTomáš MARUŠKATJ Karate České BudějoviceLukáš SUCHÝTJ Karate České BudějoviceFelix ALTENBURGKobra KladnoFilip KOVAŘÍKSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jan KUČERASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Matěj ŠTĚPÁNGRYF z.s.Marián OLŠAVSKÝSK Karate Ústí nad OrlicíOndřej MAŇHALSKBU Trutnov, z. s.Daniel DRÁBEKSPORT UNION, z. s.Petr PODRÁBSKÝSPORT UNION, z. s.Michal JAKOUBEKSPORT UNION, z. s.Petr NAVRÁTILSKK Budo HavířovRadek NETOLICKÝKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -57 kg
Vincent ŠEMLJANSKIJSC karate PardubicePřemysl BENHÁKTJ Karate České BudějoviceVojtěch NOVOTNÝKarate VrchlabíRoman ŠANTROCHKarate VrchlabíJaromír LÁCHAFight Club České BudějoviceMartin GŘESÍKKarate klub WAKIZASHI OstravaTomáš RIDVANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Mikuláš FUKATělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateKristián HNÍZDILSPORT UNION, z. s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -63 kg
Petr JELEČEKSVČ DOMEČEK BrnoFilip ČERNÍKShotokan karate dó TJ SadskáJan KUBALATJ Baník Příbram - KarateMaroš TARANKarate VrchlabíMartin VOLDŘICHTJ Karate České BudějovicePetr OKENICATJ Karate České BudějoviceLukáš GRUBERFight Club České BudějoviceAlbert VACEKKARATE TEAM KCK LetohradŠimon HONSŮSK KAMIWAZA KARATE z.s.Vojtěch BOURAGRYF z.s.Vojtěch TONARSPORT UNION, z. s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -70 kg
Slavoj VOHRALÍKKarate TJ Sokol StěžeryOndřej HNATKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVDavid LÍNSK KAMIWAZA KARATE z.s.Vladimir KORNIJENKOGRYF z.s.Dominik MAJERASKBU Trutnov, z. s.Ondřej HRDLIČKASPORT UNION, z. s.Daniel TOKARČÍKSKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Dorostenci, +70 kg
Tomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.Daniel ČERVENKATJ Karate České BudějoviceTomáš NOSÁKOVECTJ Baník Příbram - KarateLukáš ODLASKobra KladnoDavid BERANKarate Teplice
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -47 kg
Nikola KOSINOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Dominika ŘEHÁKOVÁKarate Vision PrahaKlára JÁNOVÁTJ Karate České BudějoviceKateřina DOSTÁLOVÁKarate klub WAKIZASHI Ostrava
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -54 kg
Eliška TÝLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Šárka KLEČKOVÁTJ Karate České BudějoviceEva ŠMEJKALOVÁTJ Karate České BudějoviceLucie ŠTROBLOVÁFight Club České BudějoviceLucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Kateřina PROCHÁZKOVÁSPORT UNION, z. s.
Kumite jednotlivci, Dorostenky, +54 kg
Erika HUBKOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Alice ANDERLOVÁTJ Karate České BudějoviceAdéla ZÁLABSKÁKarate HoražďoviceEva RADOVÁKarate HoražďoviceKlára HALODOVÁTJ Karate České BudějoviceMagdalena TUŠLOVÁFight Club České BudějoviceKlára UHLÍKOVÁFight Club České BudějoviceBarbora LACINOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Michaela KLUSÁČKOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Viktorie BISCHOFOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryAnna KAŠPAROVÁKarate-do Litomyšl, z.s.Pavla ŠORMOVÁSKBU Trutnov, z. s.Anna-Marie WAGNEROVÁSKBU Trutnov, z. s.Veronika JAKUBŮKarate Klub ChodovAnna LOJDOVÁKarate Klub ChodovZuzana ŠIMÁČKOVÁKARATE KLUB KDYNĚ, z. s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -39 kg
Kamil KLEINKarate klub LICHNICE, z.s.Petr PELIKÁNTJ Karate České BudějoviceFilip KRIŠALShotokan karate dó TJ SadskáFilip EXNARKarate VrchlabíMilan BAŠARTJ Karate České BudějoviceMartin HANÁKTJ karate TřebíčTomáš DITTRICHGRYF z.s.Pavel STASOGRYF z.s.Aleksandar ŠEŠLIJATJ Horní Měcholupy, oddíl karateTomáš MACEKSKBU Trutnov, z. s.Dominik SMOLASKP karate PísekMartin DRÁBEKSPORT UNION, z. s.Daniel CHODKarate Klub Chodov
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -45 kg
Adam VRBAKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaOndra CHVÁTALTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecKryštof IVANKATJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecMax FIALASK Karate Shotokan LiberecRichard ROTHBAUERTJ Karate České BudějoviceJaroslav RADAKarate HoražďoviceJan BRODNÍČEKTJ Baník Příbram - KarateDominik KOČANDRLEFight Club České BudějoviceVojtěch ZRNAFight Club České BudějoviceLuboš HRAZDÍRSK Trial - shotokan karate o.s.David BUKOVSKÝSK KAMIWAZA KARATE z.s.Tomáš PROŠEKSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jakub SVOBODASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Michal VONDRÁŠEKSKP karate PísekPetr HAVLÁSEKSKK Budo HavířovDaniel NGUYENSKK Budo HavířovDavid TOKARČÍKSKK Budo HavířovMartin BECKOVSKÝSKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -52 kg
Gleb EREMENKOKarate klub Spektra PrahaFilip HORÁČEKSK Karate Shotokan LiberecMatyáš MALÝSK Karate Shotokan LiberecVojtěch PROCHÁZKAShotokan karate dó TJ SadskáOndřej HAVLÍČEKKarate VrchlabíJáchym TINAVSKÝFight Club České BudějoviceVáclav CHUDOBAGRYF z.s.Jakub PEČENKATJ Auto Škoda Mladá BoleslavMartin HRNČÍŘSKBU Trutnov, z. s.Jakub SVOBODASPORT UNION, z. s.Pavel POLÁČEKSK JISKRA DOMAŽLICE
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -60 kg
Jan-Ladislav LÁCTJ Baník Příbram - KarateJan PROKOPKarate Klub Tygr Karlovy VaryMarek DĚDEKKarate Klub Tygr Karlovy VaryFrantišek CHUDOBAGRYF z.s.Michal LYSKOGRYF z.s.Michal ZEMEKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateVáclav VITOŇSK JISKRA DOMAŽLICE
Kumite jednotlivci, Starší žáci, +60 kg
David POSOLDAKarate Klub Jeseník o.s.Marek NÁHLÍKKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -42 kg
Vendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecSabina JOSKOVÁSC karate PardubiceLinda SRCHOVÁTJ Karate České BudějoviceHana KUČEROVÁTJ Karate České BudějoviceAdéla PRŮCHOVÁTJ Karate České BudějoviceLucie ČONDLOVÁFight Club České BudějoviceŠárka MAKOVCOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z. s.Eliška KROBOVÁSPORT UNION, z. s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -50 kg
Tsoomoo ENKHBOLDSC karate PardubiceNela OSOUCHOVÁTJ Karate České BudějoviceKateřina MOTLOVÁŠkola bojových umění NaramaKateřina LITVÍKOVÁFight Club České BudějoviceBianka MACHOVÁFight Club České BudějoviceViktorie VONDRŮFight Club České BudějoviceSára SVOBODOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Tereza KARBANOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karate
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, +50 kg
Zuzana ŠIMÁČKOVÁKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaAnna HARRIESSK Karate Shotokan LiberecTereza PLEVOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Klára FICHNOVÁTJ Baník Příbram - KarateMartina ŠÁCHOVÁTJ Karate České BudějoviceNikola FAITOVÁŠkola bojových umění NaramaMonika GREGOROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Nelly-Natalie JELINKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Kristýna KUČEROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Kristýna HRUŠKOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateAnna DUDOVÁSKP karate Písek
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Matěj LIŠKAKarate klub Spektra PrahaJaroslav MORAVECKarate klub Spektra PrahaLuděk MELICHShotokan karate dó TJ SadskáJakub ČERNÝSportovní klub Karate MostDavid SMRČEKSportovní klub Karate MostMatyas FATKAFight Club České BudějoviceMatouš HÁJEKTJ Horní Měcholupy, oddíl karate
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Petr VACEKTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecDavid ROTTERKarate Klub Jeseník o.s.Tomáš VACEKSK Karate Shotokan LiberecŠtěpán RYCHTERASK Karate Shotokan LiberecPavel URBANECKarate klub LICHNICE, z.s.Vojtěch VALČÍKKarate klub LICHNICE, z.s.David CHAČATRJANSportovní klub Karate MostMichal ONDRÁČEKSportovní klub Karate MostKryštof RUŽAKarate Klub Klatovy, z.s.Luděk MÁČKAFight Club České BudějoviceLukáš RŮŽIČKAFight Club České BudějoviceŠtěpán ZÝKAFight Club České BudějoviceBohuslav DUŠEKKASR ŽAMBERKGallen-Darren PATERSONSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Nicolas OLŠAVSKÝSK Karate Ústí nad OrlicíJan JIRAVAKarate Klub Tygr Karlovy VaryMatyáš HNYKSKP karate PísekTomáš NECHYBASKP karate PísekFilip CHMELÍČEKSKK Budo HavířovMatyáš BAZONIKarate Klub ChodovPatrik BAZONIKarate Klub Chodov
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Filip ZÍDEKKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaJan DLOUHÝSK Karate Shotokan LiberecDaniel NEVRKLASK Karate Shotokan LiberecDavid KLEWARFight Club České BudějoviceOndřej RYCHLÝFight Club České BudějoviceMarek ŠVECFight Club České BudějoviceJakub MIKULEGRYF z.s.Jáchym ŠANDASKBU Trutnov, z. s.Michael VLČEKSPORT UNION, z. s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Adam KANALOŠSK Karate Shotokan LiberecMatyáš BAKRLÍKSK Karate Shotokan LiberecAlex FIALASK Karate Shotokan LiberecViliam PAVLOVSKÝShotokan karate dó TJ SadskáZdeněk BOUČEKKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVRadek LÁCHAFight Club České BudějoviceBohouš SNOPEKFight Club České BudějoviceViktor MILLERKobra KladnoAntonín ŠTAINBRUCHSK KAMIWAZA KARATE z.s.Martin ELIÁŠKarate Klub Tygr Karlovy VaryTomáš CHALUPAKarate Teplice
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Lucie DEMČÁKOVÁSK Karate Shotokan LiberecAnna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan LiberecKlára FRANCOVÁSK Karate Shotokan LiberecAndrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceTereza JÁNOVÁTJ Karate České BudějoviceLucie KUČEROVÁTJ Karate České BudějoviceNikola PEŠÁDIKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVKarolína MARTÍNKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVEliška VÁCLAVÍKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVBeata REGULIOVÁKarate VrchlabíAdéla DVOŘÁČKOVÁFight Club České BudějoviceHana REITZOVÁFight Club České BudějoviceAndrea STUCHLÍKOVÁFight Club České BudějoviceLana POTREBENKOSK KAMIWAZA KARATE z.s.Eliška DONÁTOVÁSPORT UNION, z. s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, +35 kg
Amélie SUCHÁNKOVÁKarate Klub Jeseník o.s.Klára MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan LiberecRadka VLČKOVÁSK Karate Shotokan LiberecBarbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Natálie MACHOVÁTJ karate Nové HradyMichaela ŠIDLOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVAneta MASAŘOVÁFight Club České BudějoviceEliška RYCHLÁFight Club České BudějoviceAneta SCHRABALOVÁFight Club České BudějoviceBarbora SOUKUPOVÁFight Club České BudějoviceSandra PAULEROVÁKarate klub Spektra PrahaDiana FANTOVÁGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -27 kg
Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaVít KITTNERSK Karate Shotokan LiberecMatyáš JANSASK Karate Shotokan LiberecTadeáš JIRSASK Karate Shotokan LiberecVojtěch VAŠÁKKarate klub LICHNICE, z.s.David MACHOTJ karate Nové HradyDavid BERKATJ Karate České BudějoviceMatěj KORYTARKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVMartin KUTLÁKKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVJaroslav ŠEBESTAKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVTadeáš BÍNAFight Club České BudějoviceAleš ERHARTFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -32 kg
Lukáš KLEINKarate klub LICHNICE, z.s.Adam ŠKARYDKarate klub LICHNICE, z.s.Jan ŠMÍDKarate klub LICHNICE, z.s.Adam UHÝREKTJ Baník Příbram - KarateMichal BABŮREKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateMatyáš FUKATělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, +32 kg
Jakub KLEMÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Matyáš JURÍKKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVPřemysl ČAREKFight Club České BudějoviceMartin DUCHOŇFight Club České BudějoviceJakub FLOREKFight Club České BudějoviceMartin LÁCHAFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, -30 kg
Kateřina JIRSOVÁSK Karate Shotokan LiberecLinda VOJÁČKOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Valentina VÍTŮTJ Karate České BudějoviceAdéla MARKOVÁTJ Karate České BudějoviceKristýna ČERKLOVÁFight Club České BudějoviceMarkéta KLEWAROVÁFight Club České BudějoviceAneta KADLECOVÁFight Club České BudějoviceNela ROSVALDOVÁFight Club České BudějoviceTereza MIKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryLucy HRDLIČKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, +30 kg
Vanessa OSOUCHOVÁTJ Karate České BudějoviceMira BUČKOVÁFight Club České BudějoviceMagdalena FRYDRYCHOVÁFight Club České BudějoviceMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceAmálie HAKOVÁFight Club České BudějoviceMichaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s.
Kumite tým, Dorostenci
Dominik MAJERASKBU Trutnov, z. s. [SKBU Trutnov]Ondřej MAŇHALSKBU Trutnov, z. s. [SKBU Trutnov]Jan KUČERASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Daniel DRÁBEKSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION UL]Petr PODRÁBSKÝSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION UL]Kristián HNÍZDILSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION UL]Přemysl BENHÁKTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]Tomáš MARUŠKATJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - B]Lukáš SUCHÝTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - C]
Kumite tým, Dorostenky
Lucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Klára HALODOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]Šárka KLEČKOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - B]
Kouč, Licence turnaj
Naděžda KOČANDRLOVÁFight Club České BudějoviceJan-Dominik KUBEŠFight Club České BudějoviceKarla PELDOVÁFight Club České BudějoviceMartin KULÍKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
Kouč, Licence sezóna
Ing. Ladislav JELEČEKSVČ DOMEČEK BrnoIng. Radovan VOJTÁŠSVČ DOMEČEK BrnoMiloš JEDLIČKAKarate TJ Sokol StěžeryMilan MACHOTJ karate Nové HradyMarek HULLMANKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVOndřej ČECHKobra KladnoAleš HRÁCHKobra KladnoJiří SMÉKALKarate-do Litomyšl, z.s.Bc. Denisa ESSER-VANĚČKOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Peter VIŠŇOVSKÝTARGET SPORT MILOVICE z.s.Miroslav BOGUSKÝKarate Klub ChodovAndrea LOCHSCHMIDTOVÁKarate Klub Chodov