Český svaz karate

Mistrovství ČR 2015 (5.12.2015)
151205_mcr_cske.pdf
822 startů, 567 závodníků, 81 klubů
Kata jednotlivci, Masters muži
Miloslav KABEŠKarate klub Ústí nad LabemIng. Martin HERMANNTJ karate Nové HradyBc Ladislav MAREŠTJ Auto Škoda Mladá BoleslavDaniel HALAFight Club České BudějoviceIng. Václav PLECERTJ Karate České BudějoviceJan BARTOŠTJ KARATE PrahaJan MORAVECTJ KARATE PrahaMgr. Marek ŠÍRKarate Klub Tygr Karlovy VaryIng. Jiří ŠÍRKarate Klub Tygr Karlovy VaryIng. Jan BORGULAKESL RYU Shotokan z.s.Karel KESLKESL RYU Shotokan z.s.Ing. Vít ŠTENCELNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata jednotlivci, Masters ženy
Žaneta RUČKOVÁHAKUBA Karate OstravaAndrea JANÍKOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceLenka BOUROVÁGRYF z.s.Markéta BURIANOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Božena PAVLASOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Kateřina KESLOVÁKESL RYU Shotokan z.s.
Kata jednotlivci, Muži (senioři)
Šimon BRANDAKarate klub Ústí nad LabemAdam PEŠEKSportovní klub Keiko-ryu ShotokanBc. Jakub DEBRECENYIHAKUBA Karate OstravaTomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.Matteo TAMBORLANITARO KAN, z.s.Karel IMRÍŠEKOddíl karate TJ Slavia KroměřížFilip SAIDLKARATE TYGR SHOTOKANMarek POHANKASPORTOVNÍ KLUB NAKAMA SHOTOKANLukáš JANDASport Club Flair o.s.Adam ECLERKARATE TYGR SHOTOKANJindřich PILMANNKESL RYU Shotokan z.s.Ing. Ondřej CHARVÁTKarate Lions Pardubice o.s.Matouš PECHARKarate Vision PrahaJaroslav VLČEKSK Karate Shotokan Liberec
Kata jednotlivci, Ženy (seniorky)
Monika SMOLAŘOVÁKarate klub Ústí nad LabemNikola JŮZOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanIng Silvie CMIELOVÁVSK VŠB-TU Ostrava (karate)Bc. Regina PLAŠILOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Petra ŽÍDKOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Aneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Sabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Simona FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Veronika MIŠKOVÁTARO KAN, z.s.Kateřina SENDLEROVÁTARO KAN, z.s.Alžběta ČÍŽKOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavZuzana AUGUSTINOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Tereza HÁJKOVÁGRYF z.s.
Kata jednotlivci, Junioři
Jakub VAVŘIČKAKarate klub Ústí nad LabemDavid SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Tomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.Matteo TAMBORLANITARO KAN, z.s.Jan RUDOLFSKÝOddíl karate TJ Slavia KroměřížPetr RICHTERKarate Vision PrahaAdam ECLERKARATE TYGR SHOTOKANJaroslav OLŠÁKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jakub SLANAŘKESL RYU Shotokan z.s.David ULVRKarate Vision PrahaJaroslav VLČEKSK Karate Shotokan LiberecJan MALÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Blade-Ahran PATERSONSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Milan ZÍTKOKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata jednotlivci, Juniorky
Nikola JŮZOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanEster BĚDROŇOVÁVSK VŠB-TU Ostrava (karate)Aneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Sabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Alžběta ČÍŽKOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavTereza JŮNOVÁChampions team - ChodovKristýna ŘEHÁKOVÁKarate Vision PrahaZuzana AUGUSTINOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Tereza HÁJKOVÁGRYF z.s.Nela PELÁNKOVÁSVČ DOMEČEK BrnoMichaela KIMMELOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížBarbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Dorota BLECHOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Kateřina ANTOŠOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata jednotlivci, Dorostenci
Marek RENDLASportovní klub Keiko-ryu ShotokanPavel MIKEŠKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVJaromír LÁCHAFight Club České BudějovicePavel VALENTASokol karate TišnovVáclav PLECERTJ Karate České BudějoviceDaniel DRÁBEKSPORT UNION, z. s.Petr PODRÁBSKÝSPORT UNION, z. s.Vojtěch TONARSPORT UNION, z. s.Jáchym HOŘÁKKESL RYU Shotokan z.s.Matěj ŘÍHAGRYF z.s.Adam KŘIVKASVČ DOMEČEK BrnoOndřej MAŇHALSKBU Trutnov, z. s.David STÁREKKarate Klub Jeseník o.s.Marek AVRAMČEVKARATE TYGR SHOTOKAN
Kata jednotlivci, Dorostenky
Nikola PAPUČÍKOVÁHAKUBA Karate OstravaDominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Simona MIKLÍKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížBarbora KORABEČNÁKARATE TYGR SHOTOKANMichaela SCHMIEDOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lucie ŠTROBLOVÁTJ Karate České BudějoviceDominika ŘEHÁKOVÁKarate Vision PrahaVeronika KONÁŠOVÁSPORT UNION, z. s.Eliška TÝLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Barbora LACINOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Hana PELIKÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecLucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Barbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Sofie WAGNEROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lenka HORÁČKOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata jednotlivci, Starší žáci
Filip SMUTNÝSportovní klub Keiko-ryu ShotokanMiroslav-Daniel BERÁNEKKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Jakub PEČENKATJ Auto Škoda Mladá BoleslavMartin PECHTJ Auto Škoda Mladá BoleslavDominik KOČANDRLEFight Club České BudějoviceJáchym TINAVSKÝFight Club České BudějoviceDaniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceMatěj LIPPERTSK karate Dragon DDM NeratoviceJan PAJKRTSK karate Dragon DDM NeratoviceDan PELÁNEKSVČ DOMEČEK BrnoKristián VOJTÁŠSVČ DOMEČEK BrnoJiří POCHMANShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaDavid MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s.Jakub VAVŘINČÍKKARATE SPORT RELAX z.s.Vít MASAŘKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Alexandr MAZMANOVKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Veronika JŮZOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanEmma KUŠKOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanZuzana ŠIMÁČKOVÁKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaThanh-Huong LUUTARO KAN, z.s.Natálie ŽIPPAIOVÁChampions team - ChodovKateřina MOTLOVÁŠkola bojových umění NaramaNikola ŠTĚRBÁKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lucie ČONDLOVÁFight Club České BudějoviceMartina ŠÁCHOVÁTJ Karate České BudějoviceLaura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z. s.Denisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceTereza SIKOROVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Kristýna VAVRUŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Vendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecTereza KRATOCHVÍLOVÁShotokan Sport Centrum Česká LípaAdéla ŠINEROVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Adriana MACKOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Nikola KUNERTOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceKristýna TOBĚRNÁSK karate Dragon DDM Neratovice
Kata jednotlivci, Mladší žáci 10-11
Matyáš KLOUBEKSportovní klub Keiko-ryu ShotokanFilip RUČKAHAKUBA Karate OstravaVojtěch SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Filip ZÍDEKKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaFilip POHLTARO KAN, z.s.René PASKERKARATE TYGR SHOTOKANBruno ČÁSLAVAKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Kryštof RUŽAKarate Klub Klatovy, z.s.Matyas FATKAFight Club České BudějoviceLukáš RŮŽIČKAFight Club České BudějoviceŠtěpán ZÝKAFight Club České BudějoviceTomáš JANÁČEKOddíl karate HlinskoOldřich VAŠÍČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Vladimír FAFEKSK karate Dragon DDM NeratoviceLuděk MELICHShotokan karate dó TJ SadskáJakub POCHMANShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaDaniel NEVRKLASK Karate Shotokan LiberecTomáš VACEKSK Karate Shotokan LiberecGallen-Darren PATERSONSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 10-11
Andrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceNikola PEŠÁDIKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVNicole MICHALICOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Anika DRAHEIMOVÁKarate Klub Klatovy, z.s.Mira BUČKOVÁFight Club České BudějoviceEliška DONÁTOVÁSPORT UNION, z. s.Eliška GUBÍKOVÁSPORT UNION, z. s.Barbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Kateřina JANÍKOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceLucie VAVRUŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Rozálie HORADOVÁKarate Vision PrahaAmálie ONDROUŠKOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaAnna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan LiberecKlára FRANCOVÁSK Karate Shotokan LiberecKlára MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan LiberecRadka VLČKOVÁSK Karate Shotokan LiberecBeata REGULIOVÁKarate Vrchlabí
Kata jednotlivci, Mladší žáci 7-9
David MACHOTJ karate Nové HradyJosef NĚMECTJ Karate České BudějoviceOndřej ŠŤÁHLAVSKÝKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaOndřej HAŠAOddíl karate TJ Slavia KroměřížLukáš KASTLChampions team - Horní SlavkovPřemysl ČAREKFight Club České BudějoviceJakub FLOREKFight Club České BudějoviceMartin LÁCHAFight Club České BudějoviceTadeáš ORSÁGSKBU Trutnov, z. s.Martin LUŽAKarate Klub KyjovTadeáš JIRSASK Karate Shotokan LiberecMatyáš JANSASK Karate Shotokan LiberecDaniel KOLÁŘSK Karate Shotokan LiberecJakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan LiberecDaniel VAŠEKŠSK karate KarvináSebastian NOŠTINSKÝHAKUBA Karate OstravaŠimon ZWILLINGHAKUBA Karate OstravaTadeáš BÍNAFight Club České Budějovice
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 7-9
Nela KORDÍKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVAnna NOSÁLKOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavNatálie ŠTENCLOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Eliška POKORNÁChampions team - Horní SlavkovMagdalena FRYDRYCHOVÁFight Club České BudějoviceMarkéta KLEWAROVÁFight Club České BudějoviceMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceDominika CALÁBROVÁKarate DDM Český TěšínAdéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z. s.Linda VOJÁČKOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Veronika BOHUSLAVOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceMichaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s.Marie PULDOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Lucie PETRUŠKOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaEva PELIKÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecKateřina JIRSOVÁSK Karate Shotokan LiberecMichaela VÁLKOVÁHAKUBA Karate OstravaKristýna ČERKLOVÁFight Club České BudějoviceNela ROSVALDOVÁFight Club České Budějovice
Kata jednotlivci, Muži U21
Šimon BRANDAKarate klub Ústí nad LabemDominik BICANIPPON KARATE KLUB SHOTOKAN, z.s.Libor PODROUŽEKKESL RYU Shotokan z.s.Ondřej BLÍNGRYF z.s.Matouš VANĚKKarate Vision PrahaMatouš PECHARKarate Vision PrahaJan BOHÁČSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Petr FELCMANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata jednotlivci, Ženy U21
Patricie KLAPALOVÁShotokan karate-do Sokol SlanýKateřina SENDLEROVÁTARO KAN, z.s.Michaela SLOUPENSKÁKarate klub OdryKay POLANOVÁKarate Vision PrahaJana VRBATOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Andrea ŽÁKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Markéta NOVÁKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata tým, Muži (senioři)
Šimon BRANDAKarate klub Ústí nad Labem [Karate klub Ústí]Dominik BANDASKarate klub Ústí nad Labem [Karate klub Ústí]Jakub VAVŘIČKAKarate klub Ústí nad Labem [Karate klub Ústí]Matteo TAMBORLANINIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM BRNO]Jaroslav OLŠÁKNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM BRNO]Tomáš ZAŤKONIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM BRNO]Lukáš PEVNÝKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Milan ZÍTKOKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Kryštof ZLATOHLÁVEKKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]
Kata tým, Ženy (seniorky)
Ing. Hana VAŠÍČKOVÁKESL RYU Shotokan z.s. [SK KESL RYU]Veronika JELÍNKOVÁKESL RYU Shotokan z.s. [SK KESL RYU]Klára MAREČKOVÁKESL RYU Shotokan z.s. [SK KESL RYU]
Kata tým, Junioři
Jaromír LÁCHAFight Club České Budějovice [Dorostenci Fight]Matteo TAMBORLANINIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM BRNO]Jaroslav OLŠÁKNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM BRNO]Tomáš ZAŤKONIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM BRNO]Milan ZÍTKOKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Lukáš PEVNÝKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Kryštof ZLATOHLÁVEKKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]
Kata tým, Juniorky
Magdalena TUŠLOVÁFight Club České Budějovice [Fight - dorostenky]Aneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM BRNO]Dominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM BRNO]Sabina FORSTOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM BRNO]
Kata tým, Žáci
Tadeáš BÍNAFight Club České Budějovice [Bína, Erhart, Lácha M]Aleš ERHARTFight Club České Budějovice [Bína, Erhart, Lácha M]Martin LÁCHAFight Club České Budějovice [Bína, Erhart, Lácha M]Přemysl ČAREKFight Club České Budějovice [Čarek, Florek, Klewar]Jakub FLOREKFight Club České Budějovice [Čarek, Florek, Klewar]David KLEWARFight Club České Budějovice [Čarek, Florek, Klewar]Daniel BREJCHASK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Matěj LIPPERTSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Jan PAJKRTSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Luděk MÁČKAFight Club České Budějovice [Máčka, Růžička, Zýka]Lukáš RŮŽIČKAFight Club České Budějovice [Máčka, Růžička, Zýka]Štěpán ZÝKAFight Club České Budějovice [Máčka, Růžička, Zýka]David SKOPECKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L "A"]Adam ZRZAVECKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L "A"]Dušan NGUYENKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L "A"]Daniel KOLÁŘSK Karate Shotokan Liberec [SK Karate - Shotokan Liberec]Matyáš JANSASK Karate Shotokan Liberec [SK Karate - Shotokan Liberec]Tadeáš JIRSASK Karate Shotokan Liberec [SK Karate - Shotokan Liberec]David KASTLChampions team - Horní Slavkov [skekk]Lukáš KASTLChampions team - Horní Slavkov [skekk]David MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Jakub VAVŘINČÍKKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Jakub SCHOLZKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Milan BAŠARTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]Ondřej BEDNÁŘTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - B]
Kata tým, Žákyně
Mira BUČKOVÁFight Club České Budějovice [Bučková, Medová, Čondlová]Lucie ČONDLOVÁFight Club České Budějovice [Bučková, Medová, Čondlová]Michaela MEDOVÁFight Club České Budějovice [Bučková, Medová, Čondlová]Markéta KLEWAROVÁFight Club České Budějovice [Čerklová, Klewarová, Rosvaldová]Nela ROSVALDOVÁFight Club České Budějovice [Čerklová, Klewarová, Rosvaldová]Michaela CIRKLOVÁFight Club České Budějovice [Cirklová, Tinavská, Háková]Amálie HAKOVÁFight Club České Budějovice [Cirklová, Tinavská, Háková]Ema TINAVSKÁFight Club České Budějovice [Cirklová, Tinavská, Háková]Denisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Nikola KUNERTOVÁSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Kristýna TOBĚRNÁSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Magdalena FRYDRYCHOVÁFight Club České Budějovice [Frydrychová, Rychlá, Kadlecová]Aneta KADLECOVÁFight Club České Budějovice [Frydrychová, Rychlá, Kadlecová]Eliška RYCHLÁFight Club České Budějovice [Frydrychová, Rychlá, Kadlecová]Veronika KINDLOVÁKarate Lions Pardubice o.s. [Karate Lions Pardubice]Marie PULDOVÁKarate Lions Pardubice o.s. [Karate Lions Pardubice]Karolína ŘEZNÍČKOVÁKarate Lions Pardubice o.s. [Karate Lions Pardubice]Nikola PEŠÁDIKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV [Karate Panthers Český Krumlov]Eliška VÁCLAVÍKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV [Karate Panthers Český Krumlov]Karolína MARTÍNKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV [Karate Panthers Český Krumlov]Radka VLČKOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SK Karate - Shotokan Liberec]Klára FRANCOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SK Karate - Shotokan Liberec]Anna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SK Karate - Shotokan Liberec]Klára STRATILOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Anna VORLÍČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Barbora VLČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Martina ŠÁCHOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite jednotlivci, Masters muži, bez rozdílu hmotnosti
Petr JÍŠAFight Club České BudějoviceDaniel PEKUNIAKChampions team - ChodovStanislav VORŽÁČEKShotokan Sport Centrum Česká LípaRadomír DOMINTJ Karate České BudějoviceJan MORAVECTJ KARATE PrahaIng. Jiří ŠÍRKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Kumite jednotlivci, Masters ženy, bez rozdílu hmotnosti
Markéta BURIANOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -60 kg
Marek POHANKASPORTOVNÍ KLUB NAKAMA SHOTOKANOndřej STRNADShotokan Sport Centrum Česká LípaLibor PODROUŽEKKESL RYU Shotokan z.s.Filip DITTRICHGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -67 kg
Tiep-Dang HAFight Club České BudějoviceJan KOUDELKAFight Club České BudějoviceDominik SZALAYTJ Karate České BudějovicePetr FELCMANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Karel PINKASSKK Budo HavířovSamson GRIGORJANSKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -75 kg
Petr KUBIČKAFight Club České BudějoviceVojtěch KOČÍTJ Karate České BudějoviceBc. Bohuslav ŠÁLASK JISKRA DOMAŽLICEJakub KOČÍGRYF z.s.Ing. Šimon CHMELÁRKlub karate - dó Bruntál, z.s.Michal KOBĚRSKÝSKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -84 kg
Radim STEHLÍKTJ Baník Příbram - KarateMiroslav BOGUSKÝChampions team - ChodovJiří KRYCHFight Club České BudějoviceJindřich PILMANNKESL RYU Shotokan z.s.Jan FAITTJ KARATE PrahaPetr ŠVARCTJ KARATE PrahaJiří MLÍKACobra Ryu Strakonice o.s.Jiří HÁJEKKarate klub Odry
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), +84 kg
Tomáš HERMANNTJ karate Nové HradyDavid PEKUNIAKChampions team - ChodovJosef LUDAČKATJ Karate České BudějoviceJosef CIGLANSKÝKESL RYU Shotokan z.s.Milan TESAŘKarate Lions Pardubice o.s.Ondřej KNÍŽEKSK Karate Shotokan LiberecSilvestr HIRNERKARATE HavířovMgr. Lubomír VAVERKAKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), bez rozdílu hmotnosti
Tomáš HERMANNTJ karate Nové HradyMiroslav BOGUSKÝChampions team - ChodovTiep-Dang HAFight Club České BudějoviceJiří KRYCHFight Club České BudějovicePetr KUBIČKAFight Club České BudějoviceVojtěch KOČÍTJ Karate České BudějoviceJindřich PILMANNKESL RYU Shotokan z.s.Jan FAITTJ KARATE PrahaPetr ŠVARCTJ KARATE PrahaIng. Šimon CHMELÁRKlub karate - dó Bruntál, z.s.Ondřej KNÍŽEKSK Karate Shotokan LiberecStanislav HÁJEKKarate klub Odry
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -55 kg
Pavla MEZZEIOVÁTJ MDDM OstrovVeronika HALODOVÁTJ Karate České BudějoviceKay POLANOVÁKarate Vision Praha
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -61 kg
Bc. Regina PLAŠILOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Simona FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Lucie VEITHOVÁTJ Karate České BudějoviceLenka JŮZOVÁKaratedo NěmčiceMarkéta BAREŠOVÁShotokan Sport Centrum Česká Lípa
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -68 kg
Michaela SLOUPENSKÁKarate klub OdrySimona KALINIČENKOVÁSPORT UNION, z. s.Elvíra DJEMILEVAKESL RYU Shotokan z.s.Ivana GUZKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jana VRBATOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Andrea ŽÁKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lucie JANOUCHOVÁTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), +68 kg
Kateřina SEDLÁČKOVÁTJ Baník Příbram - KarateKateřina SENDLEROVÁTARO KAN, z.s.Kamila MANDÍKOVÁTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateBc. Veronika ŘEŽÁBKOVÁSK JISKRA DOMAŽLICELudmila KALINOVÁ-PAVLÍKOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavHana DOSTÁLOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), bez rozdílu hmotnosti
Bc. Regina PLAŠILOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Veronika HALODOVÁTJ Karate České BudějoviceLucie VEITHOVÁTJ Karate České BudějoviceKamila MANDÍKOVÁTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateLenka JŮZOVÁKaratedo NěmčiceHana DOSTÁLOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Junioři, -55 kg
Tomáš GABRIELTJ Karate České BudějoviceJan MALÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Michal SLONINASKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Junioři, -61 kg
Vojtěch SCHUBERTL.F. CLUB KARATE, z.s.Tomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.Matěj ŠKULTÉTYSPORT UNION, z. s.Vojtěch BOHÁČGRYF z.s.Blade-Ahran PATERSONSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Roman ŠANTROCHKarate Vrchlabí
Kumite jednotlivci, Junioři, -68 kg
Marek ANDRAŠITJ Baník Příbram - KarateMartin BARTOŠTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecMatteo TAMBORLANITARO KAN, z.s.Jakub RIEDLTJ Auto Škoda Mladá BoleslavJiří ČÍŽEKFight Club České BudějoviceJakub MUCHAOddíl karate HlinskoDominik MIKULATJ Karate České BudějoviceJakub SLANAŘKESL RYU Shotokan z.s.Ondřej KOŠŤÁLSK Karate Shotokan LiberecDominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Matěj KÜHNKARATE SPORT RELAX z.s.Jakub KRUPINSKÝSKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Junioři, -76 kg
Jiří ARNOŠTTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecMatěj HULÍKTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecMartin ŠÍPOŠTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecMarek ŘEŘICHATJ Karate České BudějoviceJaroslav OLŠÁKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jan VOBRUBAKarate Lions Pardubice o.s.Jaroslav VLČEKSK Karate Shotokan LiberecLukáš PEVNÝKARATE SPORT RELAX z.s.Marek GORGOLSKK Budo HavířovVojtěch SLAVÍKOddíl karate Hlinsko
Kumite jednotlivci, Junioři, +76 kg
Jan RUDOLFSKÝOddíl karate TJ Slavia KroměřížHoan-Than HUNGFight Club České BudějoviceDominik NECHYBASPORT UNION, z. s.Miloš HOLUBSPORT UNION, z. s.Tomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.Petr URBANECKarate klub LICHNICE, z.s.Lukáš KOTLÍKSK KAMIWAZA KARATE z.s.Josef ČERNÍKShotokan karate dó TJ SadskáDavid ULVRKarate Vision PrahaJakub SZEWIECZEKKarate Klub Tygr Karlovy VaryJasmin DRAGANOVIČSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lukáš HANZLCobra Ryu Strakonice o.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky, -48 kg
Adriana CRHONKOVÁTJ Karate České BudějoviceNikola KOSINOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Anita VÝPRACHTICKÁKARATE TEAM KCK LetohradMonika SEDLÁČKOVÁKarate Vrchlabí
Kumite jednotlivci, Juniorky, -53 kg
Alžběta ČÍŽKOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavMonika BURGEROVÁTJ Karate České BudějoviceKristýna ŘEHÁKOVÁKarate Vision Praha
Kumite jednotlivci, Juniorky, -59 kg
Viktorie BISCHOFOVÁKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Kumite jednotlivci, Juniorky, +59 kg
Michala KAMENICKÁKarate TJ Sokol StěžerySabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Michaela BUDAJOVÁChampions team - Horní SlavkovLenka ROUDNICKÁFight Club České BudějoviceAneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Barbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Hana SKALÍKOVÁSKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -52 kg
Jakub LANTORATJ Baník Příbram - KaratePavel MIKEŠKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVRadek NETOLICKÝOddíl karate HlinskoTomáš MARUŠKATJ Karate České BudějoviceVáclav PLECERTJ Karate České BudějoviceDaniel DRÁBEKSPORT UNION, z. s.Petr PODRÁBSKÝSPORT UNION, z. s.Michal JAKOUBEKSPORT UNION, z. s.Filip KOVAŘÍKSK KAMIWAZA KARATE z.s.Matěj ŠTĚPÁNGRYF z.s.Ondřej MAŇHALSKBU Trutnov, z. s.Petr NAVRÁTILSKK Budo HavířovMarián OLŠAVSKÝSK Karate Ústí nad OrlicíDavid SCHACHERLTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -57 kg
Jakub JEDLIČKAKarate TJ Sokol StěžeryMartin GŘESÍKKarate klub WAKIZASHI OstravaJaromír LÁCHAFight Club České BudějovicePřemysl BENHÁKTJ Karate České BudějoviceOliver-František KUNCTJ Karate České BudějoviceJan RACEKTJ Karate České BudějoviceKristián HNÍZDILSPORT UNION, z. s.Tomáš RIDVANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Mikuláš FUKATělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateJan KUČERASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Vojtěch NOVOTNÝKarate VrchlabíMartin BLAŽEKSKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -63 kg
Jan KUBALATJ Baník Příbram - KarateViktor GRŮZAL.F. CLUB KARATE, z.s.Jan SCHUBERTL.F. CLUB KARATE, z.s.Matěj FRYDRYCHFight Club České BudějoviceTomáš TYLEFight Club České BudějoviceTomáš DĚDTJ Karate České BudějoviceMartin VOLDŘICHTJ Karate České BudějoviceŠimon HONSŮSK KAMIWAZA KARATE z.s.Vojtěch BOURAGRYF z.s.Dominik MAJERASKBU Trutnov, z. s.Josef NEVOLEKarate Lions Pardubice o.s.Albert VACEKKARATE TEAM KCK LetohradOndřej SNIEGOŇSKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -70 kg
Vojtěch HURTAL.F. CLUB KARATE, z.s.Lukáš JÍLEKChampions team - ChodovPetr OKENICATJ Karate České BudějoviceOndřej HRDLIČKASPORT UNION, z. s.Filip ČERNÍKShotokan karate dó TJ SadskáVladimir KORNIJENKOGRYF z.s.Petr JELEČEKSVČ DOMEČEK BrnoMaroš TARANKarate VrchlabíMarek KALENDASKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Dorostenci, +70 kg
Tomáš NOSÁKOVECTJ Baník Příbram - KarateDaniel ČERVENKATJ Karate České BudějoviceDavid LÍNSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jáchym HOŘÁKKESL RYU Shotokan z.s.Filip TREJTNARKASR ŽAMBERKTibor MALINSKÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -47 kg
Klára JÁNOVÁTJ Karate České BudějoviceKateřina DOSTÁLOVÁKarate klub WAKIZASHI OstravaDominika ŘEHÁKOVÁKarate Vision PrahaVeronika KONÁŠOVÁSPORT UNION, z. s.
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -54 kg
Nikola FAITOVÁŠkola bojových umění NaramaEva ŠMEJKALOVÁTJ Karate České BudějoviceLucie ŠTROBLOVÁTJ Karate České BudějoviceKateřina PROCHÁZKOVÁSPORT UNION, z. s.Eliška TÝLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Aneta RŮŽIČKOVÁTJ Karate České BudějoviceVeronika SASOVÁSK Karate Shotokan LiberecRadka DEJDAROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenky, +54 kg
Dominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Anna LOJDOVÁChampions team - ChodovVeronika JAKUBŮChampions team - ChodovMagdalena TUŠLOVÁFight Club České BudějoviceKlára HALODOVÁTJ Karate České BudějoviceMichaela KLUSÁČKOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Barbora LACINOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Erika HUBKOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Anna-Marie WAGNEROVÁSKBU Trutnov, z. s.Beata KAJFOSZKarate DDM Český TěšínAnna KAŠPAROVÁKarate-do Litomyšl, z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -39 kg
Jan BRODNÍČEKTJ Baník Příbram - KarateMartin HANÁKTJ karate TřebíčPavel BUBENÍKChampions team - ChodovPetr PELIKÁNTJ Karate České BudějoviceMartin DRÁBEKSPORT UNION, z. s.Kamil KLEINKarate klub LICHNICE, z.s.Daniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceTomáš DITTRICHGRYF z.s.Antonín KUČERAKlub karate - dó Bruntál, z.s.Tomáš MACEKSKBU Trutnov, z. s.Filip EXNARKarate VrchlabíPavel STASOGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -45 kg
Vojtěch ZRNAFight Club České BudějoviceMilan BAŠARTJ Karate České BudějoviceDavid BUKOVSKÝSK KAMIWAZA KARATE z.s.Filip KRIŠALShotokan karate dó TJ SadskáMax FIALASK Karate Shotokan LiberecLuboš HRAZDÍRSK Trial - shotokan karate o.s.David TOKARČÍKSKK Budo HavířovDaniel NGUYENSKK Budo HavířovPetr HAVLÁSEKSKK Budo HavířovFilip DVOŘÁKKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -52 kg
Gleb EREMENKOKarate klub Spektra PrahaAdam VRBAKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaPavel SMETIPRACHKarate TJ Sokol StěžeryMartin KOČÁREKSportovní klub Karate MostDominik KOČANDRLEFight Club České BudějoviceJáchym TINAVSKÝFight Club České BudějoviceVáclav CHUDOBAGRYF z.s.Martin HRNČÍŘSKBU Trutnov, z. s.Markos HERNANDEZKarate Klub Jeseník o.s.Petr MAREKASK Tatra KopřivniceMatyáš MALÝSK Karate Shotokan LiberecOndřej HAVLÍČEKKarate VrchlabíRichard PUFFERSKK Budo HavířovDaniel NGUYENSKK Budo HavířovMartin BECKOVSKÝSKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -60 kg
Jan-Ladislav LÁCTJ Baník Příbram - KarateMichal ZEMEKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateVáclav VITOŇSK JISKRA DOMAŽLICEVojtěch PROCHÁZKAShotokan karate dó TJ SadskáFrantišek CHUDOBAGRYF z.s.Michal LYSKOGRYF z.s.Jakub PEČENKATJ Auto Škoda Mladá BoleslavJiří POCHMANShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaMarek DĚDEKKarate Klub Tygr Karlovy VaryFilip HORÁČEKSK Karate Shotokan LiberecViktor GALLŠSK karate Karviná
Kumite jednotlivci, Starší žáci, +60 kg
Martin BEDNÁŘFight Club České BudějoviceLukáš CYPRIÁNGRYF z.s.David POSOLDAKarate Klub Jeseník o.s.Marek NÁHLÍKKARATE TEAM KCK LetohradJan PROKOPKarate Klub Tygr Karlovy VaryMartin BEDNÁRKARATE HavířovMartin KYLBERGERCobra Ryu Strakonice o.s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -42 kg
Hana KUČEROVÁTJ Karate České BudějoviceLinda SRCHOVÁTJ Karate České BudějoviceLucie ČONDLOVÁFight Club České BudějoviceAdéla PRŮCHOVÁTJ Karate České BudějoviceLaura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z. s.Denisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceAdéla MATUŠKOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Patricie PAŽINOVÁKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -50 kg
Olga POLÁŠKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Kateřina MOTLOVÁŠkola bojových umění NaramaBianka MACHOVÁFight Club České BudějoviceNela OSOUCHOVÁTJ Karate České BudějoviceTereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z. s.Sára SVOBODOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Šárka MAKOVCOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Tereza KARBANOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateLaura HUMLOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryVendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecDaniela PETŘÍKOVÁKARATE HavířovNela BRÁZDILOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, +50 kg
Klára FICHNOVÁTJ Baník Příbram - KarateBarbora ŠPRINCOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Eliška ŠKRANCOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Zuzana ŠIMÁČKOVÁKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaLucie RUDOLFSKÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížKateřina LITVÍKOVÁFight Club České BudějoviceViktorie VONDRŮFight Club České BudějoviceMartina ŠÁCHOVÁTJ Karate České BudějoviceTereza PLEVOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Tereza SIKOROVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Kristýna VAVRUŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Kristýna HRUŠKOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateMagdalena LENDEROVÁSK Karate Shotokan LiberecAnna HARRIESSK Karate Shotokan LiberecNelly-Natalie JELINKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -30 kg
David SMRČEKSportovní klub Karate MostFilip BUBENÍKChampions team - ChodovMatyas FATKAFight Club České BudějoviceTomáš JANÁČEKOddíl karate HlinskoLuděk MELICHShotokan karate dó TJ SadskáMatouš HÁJEKTJ Horní Měcholupy, oddíl karateOndřej DOLEČEKSK Karate Ústí nad Orlicí
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Jakub ČERNÝSportovní klub Karate MostDavid CHAČATRJANSportovní klub Karate MostDavid HRABALNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Patrik BAZONIChampions team - ChodovKryštof RUŽAKarate Klub Klatovy, z.s.Luděk MÁČKAFight Club České BudějoviceLukáš RŮŽIČKAFight Club České BudějoviceŠtěpán ZÝKAFight Club České BudějoviceAdam BUŠÁKShotokan karate club Sokol VamberkDavid ROTTERKarate Klub Jeseník o.s.Bohuslav DUŠEKKASR ŽAMBERKTomáš VACEKSK Karate Shotokan LiberecGallen-Darren PATERSONSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Matěj HAMPLKarate Sokol Velké MeziříčíSebastián SKALÍKSKK Budo HavířovFilip CHMELÍČEKSKK Budo HavířovNicolas OLŠAVSKÝSK Karate Ústí nad Orlicí
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Václav RŮZHATJ Karate České BudějoviceTomáš BALKOTJ karate Nové HradyFilip ZÍDEKKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaVojtěch ČUPANIDOSHINKAN Dojo, z.s.David KLEWARFight Club České BudějoviceOndřej RYCHLÝFight Club České BudějoviceMarek ŠVECFight Club České BudějovicePavel URBANECKarate klub LICHNICE, z.s.Samuel TROJANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Michael BARTOŠGRYF z.s.Jan DLOUHÝSK Karate Shotokan LiberecDaniel NEVRKLASK Karate Shotokan LiberecŠtěpán RYCHTERASK Karate Shotokan LiberecFilip DRÁPELAKarate Sokol Velké MeziříčíJakub ŠUSTÍKSK Karate Ústí nad OrlicíJakub MIKULEGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Petr VACEKTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecTomáš HÖFERKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Adam GREGŮREKNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zdeněk BOUČEKKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVRadek LÁCHAFight Club České BudějoviceBohouš SNOPEKFight Club České BudějoviceJáchym BOČEKSK KAMIWAZA KARATE z.s.Dominik VÝLETKarate Klub KyjovVojtěch VÁLEKShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaJakub POCHMANShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaMartin ELIÁŠKarate Klub Tygr Karlovy VaryAlex FIALASK Karate Shotokan LiberecMatyáš BAKRLÍKSK Karate Shotokan LiberecAdam KANALOŠSK Karate Shotokan LiberecAdam ŠTĚPÁNCobra Ryu Strakonice o.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Andrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceTereza JÁNOVÁTJ Karate České BudějoviceKarolína MARTÍNKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVNikola PEŠÁDIKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVEva ŠEBESTOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVEliška VÁCLAVÍKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVAnika DRAHEIMOVÁKarate Klub Klatovy, z.s.Mira BUČKOVÁFight Club České BudějoviceAneta KADLECOVÁFight Club České BudějoviceAndrea STUCHLÍKOVÁFight Club České BudějoviceEliška DONÁTOVÁSPORT UNION, z. s.Andrea ŠVRČKOVÁKarate DDM Český TěšínLucie VAVRUŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Klára FRANCOVÁSK Karate Shotokan LiberecBeata REGULIOVÁKarate Vrchlabí
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, +35 kg
Pavlína ŠKALDOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Michaela ŠIDLOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVNicole MICHALICOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Eliška RYCHLÁFight Club České BudějoviceBarbora SOUKUPOVÁFight Club České BudějoviceEliška GUBÍKOVÁSPORT UNION, z. s.Barbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Gabriela DĚREŠOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Amélie SUCHÁNKOVÁKarate Klub Jeseník o.s.Anna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan LiberecKlára MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan LiberecNatálie KALIVODOVÁSK Karate Shotokan LiberecRadka VLČKOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -27 kg
David MACHOTJ karate Nové HradyDavid BERKATJ Karate České BudějoviceOndřej BEDNÁŘTJ Karate České BudějoviceOndřej ŠŤÁHLAVSKÝKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaMatěj KORYTARKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVMartin KUTLÁKKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVDavid KASTLChampions team - Horní SlavkovTadeáš BÍNAFight Club České BudějoviceTadeáš JIRSASK Karate Shotokan LiberecMatyáš JANSASK Karate Shotokan LiberecMatyáš BĚDROŇSKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -32 kg
Adam UHÝREKTJ Baník Příbram - KarateJaroslav ŠEBESTAKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVJiří VRBAChampions team - ChodovFilip HANÁČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Aleš ERHARTFight Club České BudějoviceJosef NĚMECTJ Karate České BudějoviceLukáš KLEINKarate klub LICHNICE, z.s.Adam ŠKARYDKarate klub LICHNICE, z.s.Vojtěch VAŠÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Michal BABŮREKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateTadeáš ORSÁGSKBU Trutnov, z. s.Vít KITTNERSK Karate Shotokan LiberecDaniel KOLÁŘSK Karate Shotokan LiberecMatyáš BĚDROŇSKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, +32 kg
Matyáš JURÍKKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVPřemysl ČAREKFight Club České BudějoviceMartin DUCHOŇFight Club České BudějoviceJakub FLOREKFight Club České BudějoviceMartin LÁCHAFight Club České BudějovicePetr JOVANOVIČTJ Karate České BudějoviceJakub KLEMÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Jan ŠMÍDKarate klub LICHNICE, z.s.Vojtěch KREJČÍSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, -30 kg
Valentina VÍTŮTJ Karate České BudějoviceAdéla MARKOVÁTJ Karate České BudějoviceNela KORDÍKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVMichaela CIRKLOVÁFight Club České BudějoviceKristýna ČERKLOVÁFight Club České BudějoviceMarkéta KLEWAROVÁFight Club České BudějoviceNela ROSVALDOVÁFight Club České BudějoviceLinda VOJÁČKOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Lucy HRDLIČKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryTereza MIKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryKateřina JIRSOVÁSK Karate Shotokan LiberecNatálie ORLICKÁSKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, +30 kg
Vanessa OSOUCHOVÁTJ Karate České BudějoviceEliška POKORNÁChampions team - Horní SlavkovMagdalena FRYDRYCHOVÁFight Club České BudějoviceAmálie HAKOVÁFight Club České BudějoviceMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceEma TINAVSKÁFight Club České BudějoviceDominika CALÁBROVÁKarate DDM Český TěšínMichaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s.Kateřina MOSKVOVÁKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Kumite jednotlivci, Muži U21, -68 kg
Tiep-Dang HAFight Club České BudějoviceJan KOUDELKAFight Club České BudějoviceDominik SZALAYTJ Karate České BudějoviceFilip DITTRICHGRYF z.s.Petr FELCMANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Karel PINKASSKK Budo HavířovSamson GRIGORJANSKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Muži U21, -78 kg
Jiří KRYCHFight Club České BudějoviceJakub KOČÍGRYF z.s.Jan BOHÁČSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži U21, +78 kg
Tomáš HERMANNTJ karate Nové HradyJosef LUDAČKATJ Karate České BudějoviceAntonín NGUYENSK JISKRA DOMAŽLICEVítězslav FRONKSK JISKRA DOMAŽLICEJiří MLÍKACobra Ryu Strakonice o.s.Nikolas MIŠÍKTJ KARATE Praha
Kumite jednotlivci, Ženy U21, -53 kg
Pavla MEZZEIOVÁTJ MDDM OstrovVeronika HALODOVÁTJ Karate České BudějoviceKay POLANOVÁKarate Vision Praha
Kumite jednotlivci, Ženy U21, +60 kg
Kateřina SENDLEROVÁTARO KAN, z.s.Kamila MANDÍKOVÁTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateMichaela SLOUPENSKÁKarate klub OdryJana VRBATOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Andrea ŽÁKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lucie JANOUCHOVÁTJ Karate České Budějovice
Kumite tým, Muži (senioři)
Tiep-Dang HAFight Club České Budějovice [Ha, Kubička, Krych]Jan BOHÁČSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Pavel ŠVOJGRSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Jan ROHLENASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Dominik SZALAYTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]Nikolas MIŠÍKTJ KARATE Praha [TJ KARATE Praha]Jan FAITTJ KARATE Praha [TJ KARATE Praha]Petr ŠVARCTJ KARATE Praha [TJ KARATE Praha]
Kumite tým, Ženy (seniorky)
Simona FORSTOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM BRNO]Kateřina SENDLEROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM BRNO]Veronika MIŠKOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM BRNO]Ivana GUZKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Lucie VEITHOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Junioři
Jan VOBRUBAKarate Lions Pardubice o.s. [Karate Lions Pardubice]Jakub RIEDLTJ Auto Škoda Mladá Boleslav [Karate Lions Pardubice]Tomáš ZAŤKONIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM BRNO]Jaroslav OLŠÁKNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM BRNO]Matteo TAMBORLANINIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM BRNO]Jasmin DRAGANOVIČSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Dominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Jan MALÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Tomáš GABRIELTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Juniorky
Barbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Adriana CRHONKOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Dorostenci
Jan KUČERASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Tibor MALINSKÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Daniel DRÁBEKSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION UL]Martin VOLDŘICHTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]Tomáš MARUŠKATJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - B]
Kumite tým, Dorostenky
Radka DEJDAROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Lucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Klára HALODOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]Eva ŠMEJKALOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - B]
Licence kouč, turnaj
Jakub ZÁBOJL.F. CLUB KARATE, z.s.Eva MOTLOVÁŠkola bojových umění NaramaPetr BENÍŠEKFight Club České BudějoviceNaděžda KOČANDRLOVÁFight Club České BudějovicePetr KUBIČKAFight Club České BudějoviceKarla PELDOVÁFight Club České BudějoviceJiří FAKTORTJ Karate České BudějoviceDominika HÝSKOVÁTJ Karate České BudějoviceIng. Václav PLECERTJ Karate České BudějoviceLucie VEITHOVÁTJ Karate České BudějoviceJindřich ARDOLFTJ Karate České BudějoviceIng. Pavla LINHARTOVÁ PhD. TJ Karate České BudějoviceZuzana LINHARTOVÁTJ Karate České BudějoviceIng. Vít ŽATKAKlub karate - dó Bruntál, z.s.Ing. Jiří ŠÍRKarate Klub Tygr Karlovy VaryLukáš EXLERKASR ŽAMBERKLubomír DVOŘÁKSKK Budo HavířovSamson GRIGORJANSKK Budo HavířovIng. Martin HERMANNTJ karate Nové HradyMilan MACHOTJ karate Nové HradyMartin KULÍKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateDavid DVOŘÁKKlub karate - dó Bruntál, z.s.