Český svaz karate

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2016 - 1.kolo (10.4.2016)
160410_np_djs_1.pdf
428 startů, 260 závodníků, 49 klubů
Kata jednotlivci, Muži
Dominik BICANIPPON KARATE KLUB SHOTOKAN, z.s.Adam ECLERKARATE TYGR SHOTOKANMarek AVRAMČEVKARATE TYGR SHOTOKANMarek RENDLASportovní klub Keiko-ryu ShotokanAdam PEŠEKSportovní klub Keiko-ryu ShotokanMatouš PECHARKarate Vision PrahaPetr RICHTERKarate Vision PrahaMiloš ULRICHSport Úvaly z.s.Filip VÍTTJ Auto Škoda Mladá BoleslavDominik BARTUŠKASKP karate PísekLukáš JANDASport Club Flair o.s.Milan ZÍTKOKARATE SPORT RELAX z.s.Matteo TAMBORLANITARO KAN, z.s.Tomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.Tomáš KNÁPEKTARO KAN, z.s.Josef MIŠÁKKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Šimon BRANDAKarate klub Ústí nad LabemJan RUDOLFSKÝOddíl karate TJ Slavia KroměřížStanislav KRTEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Matěj ŘÍHAGRYF z.s.Erik ROUBÍNEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata jednotlivci, Ženy
Aneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Kristína BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYNikola JŮZOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanAnna HIRŠLOVÁSport Úvaly z.s.Alžběta ČÍŽKOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavBarbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Sabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Simona FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Veronika MIŠKOVÁTARO KAN, z.s.Kateřina SENDLEROVÁTARO KAN, z.s.Bc. Regina PLAŠILOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Tereza HÁJKOVÁGRYF z.s.Petra KOLÁŘSKÁSK Karate Shotokan Liberec
Kata jednotlivci, Junioři
Adam KŘIVKASVČ DOMEČEK BrnoPetr JELEČEKSVČ DOMEČEK BrnoMarek AVRAMČEVKARATE TYGR SHOTOKANMarek RENDLASportovní klub Keiko-ryu ShotokanPetr RICHTERKarate Vision PrahaMiloš ULRICHSport Úvaly z.s.Dominik BARTUŠKASKP karate PísekMatteo TAMBORLANITARO KAN, z.s.Jaroslav OLŠÁKTARO KAN, z.s.Tomáš KNÁPEKTARO KAN, z.s.Dominik MAJERASKBU Trutnov, z. s.Ondřej MAŇHALSKBU Trutnov, z. s.Jan RUDOLFSKÝOddíl karate TJ Slavia KroměřížDaniel ŠMÍDASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tomáš RŮŽIČKASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tomáš LEJSEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Dominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Marek ŠÍPEKSKBU Trutnov, z. s.Václav PLECERTJ Karate České BudějoviceVojtěch TONARSPORT UNION, z. s.Matěj ŘÍHAGRYF z.s.
Kata jednotlivci, Juniorky
Nela PELÁNKOVÁSVČ DOMEČEK BrnoKristína BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYSabina KŘÍŽOVÁSportovní klub Mates´SBarbora KORABEČNÁKARATE TYGR SHOTOKANKristýna ŘEHÁKOVÁKarate Vision PrahaNikola JŮZOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanAnna HIRŠLOVÁSport Úvaly z.s.Eva RADOVÁKarate HoražďoviceAlžběta ČÍŽKOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavBarbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Sára JEŠETOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Pavla ŠORMOVÁSKBU Trutnov, z. s.Sofie WAGNEROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Barbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Anna KAŠPAROVÁKarate-do Litomyšl, z.s.Barbora LACINOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kata jednotlivci, Dorostenci
Ondřej BOSÁKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYDavid STÁREKKarate Klub Jeseník o.s.Daniel PLASSSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYTomáš KOUBASportovní klub Keiko-ryu ShotokanPavel MIKEŠKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVJakub PEČENKATJ Auto Škoda Mladá BoleslavDenis RAJSNERKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jaromír LÁCHAFight Club České BudějoviceVáclav MRŠTÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Richard ROTHBAUERTJ Karate České BudějoviceOndřej KORIŤÁKSPORT UNION, z. s.Martin DRÁBEKSPORT UNION, z. s.Petr PODRÁBSKÝSPORT UNION, z. s.Radim PATKOLOKARATE TEAM KCK LetohradTibor MALINSKÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata jednotlivci, Dorostenky
Dominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Natálie PECKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYAnna ŘEHÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYBarbora KORABEČNÁKARATE TYGR SHOTOKANDominika ŘEHÁKOVÁKarate Vision PrahaVeronika JŮZOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanSimona HLAVÁČKOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavAdéla ŠINEROVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Barbora VLČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Anna VORLÍČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Barbora ŠPRINCOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Lucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Monika GREGOROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lucie ŠTROBLOVÁTJ Karate České BudějoviceLucie ČONDLOVÁFight Club České BudějoviceVeronika KONÁŠOVÁSPORT UNION, z. s.Michaela SCHMIEDOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Kateřina SOTONOVÁSPORT UNION, z. s.Nikola ŠTĚRBÁKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Žaneta JANTAČOVÁKARATE TEAM KCK Letohrad
Kata jednotlivci, Muži U21
Dominik BICANIPPON KARATE KLUB SHOTOKAN, z.s.Adam ECLERKARATE TYGR SHOTOKANMatouš PECHARKarate Vision PrahaDavid ULVRKarate Vision PrahaFilip VÍTTJ Auto Škoda Mladá BoleslavMilan ZÍTKOKARATE SPORT RELAX z.s.Tomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.Jaroslav OLŠÁKTARO KAN, z.s.Rudolf HORÁKSKBU Trutnov, z. s.Jakub VAVŘIČKAKarate klub Ústí nad LabemBlade-Ahran PATERSONSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan MALÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.David NOVÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jasmin DRAGANOVIČSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata jednotlivci, Ženy U21
Aneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Sabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Kateřina SENDLEROVÁTARO KAN, z.s.Jana VRBATOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tereza HÁJKOVÁGRYF z.s.
Kata tým, Ženy
Aneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM BRNO]
Kata tým, Juniorky
Aneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM BRNO]Kristína BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda]Natálie PECKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda]Anna ŘEHÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda]Anna VORLÍČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX]
Kumite jednotlivci, Muži, -60 kg
Jan MALÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Vojtěch LUKŠÍKTJ Karate České BudějoviceFilip DITTRICHGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Muži, -67 kg
Marek ANDRAŠITJ Baník Příbram - KarateJakub RIEDLTJ Auto Škoda Mladá BoleslavTomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.Josef MIŠÁKKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Dominik MIKULATJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Muži, -75 kg
Petr KUBIČKAFight Club České BudějoviceBc. Bohuslav ŠÁLASK JISKRA DOMAŽLICE
Kumite jednotlivci, Muži, -84 kg
Jakub SZEWIECZEKKarate Klub Tygr Karlovy VaryPetr ŠVARCTJ KARATE Praha
Kumite jednotlivci, Muži, +84 kg
Stanislav KRTEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Hoan-Than HUNGFight Club České BudějoviceMgr. Lubomír VAVERKAKlub karate - dó Bruntál, z.s.Ondřej KNÍŽEKSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Muži, bez rozdílu hmotnosti
Petr KUBIČKAFight Club České BudějoviceHoan-Than HUNGFight Club České BudějoviceMgr. Lubomír VAVERKAKlub karate - dó Bruntál, z.s.Ondřej KNÍŽEKSK Karate Shotokan LiberecPetr ŠVARCTJ KARATE Praha
Kumite jednotlivci, Ženy, -50 kg
Adriana CRHONKOVÁTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Ženy, -61 kg
Lenka JŮZOVÁKaratedo NěmčiceLucie TRNKOVÁKarate Vision PrahaSimona FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Bc. Regina PLAŠILOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Lucie VEITHOVÁTJ Karate České BudějoviceVeronika JANDOVÁKarate-do Litomyšl, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy, -68 kg
Hana STRAKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Ivana GUZKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jana VRBATOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Simona KALINIČENKOVÁSPORT UNION, z. s.
Kumite jednotlivci, Ženy, +68 kg
Kateřina SENDLEROVÁTARO KAN, z.s.Lenka ROUDNICKÁFight Club České BudějoviceHana DOSTÁLOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Ženy, bez rozdílu hmotnosti
Lenka JŮZOVÁKaratedo NěmčiceLucie TRNKOVÁKarate Vision PrahaHana STRAKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Bc. Regina PLAŠILOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Lucie VEITHOVÁTJ Karate České BudějoviceLenka ROUDNICKÁFight Club České BudějoviceHana DOSTÁLOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Junioři, -55 kg
Ondřej MAŇHALSKBU Trutnov, z. s.Václav PLECERTJ Karate České BudějoviceDavid SCHACHERLTJ Karate České BudějoviceLukáš SUCHÝTJ Karate České BudějoviceDaniel DRÁBEKSPORT UNION, z. s.Michal JAKOUBEKSPORT UNION, z. s.
Kumite jednotlivci, Junioři, -61 kg
Jan KUBALATJ Baník Příbram - KarateAdam KŘIVKASVČ DOMEČEK BrnoTomáš GABRIELTJ Karate České BudějoviceRoman ŠANTROCHKarate VrchlabíJiří ČÍŽEKFight Club České BudějoviceMatěj ŠKULTÉTYSPORT UNION, z. s.Kristián HNÍZDILSPORT UNION, z. s.Vojtěch BOHÁČGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, -68 kg
Petr JELEČEKSVČ DOMEČEK BrnoOndřej HNATKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVJakub RIEDLTJ Auto Škoda Mladá BoleslavDominik MAJERASKBU Trutnov, z. s.Dominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tomáš LEJSEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Přemysl BENHÁKTJ Karate České BudějoviceŠimon HONSŮSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jan-Dominik KUBEŠFight Club České BudějoviceMartin VANICKÝKASR ŽAMBERKVojtěch BOURAGRYF z.s.Albert VACEKKARATE TEAM KCK LetohradOndřej KOŠŤÁLSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Junioři, -76 kg
Jaroslav OLŠÁKTARO KAN, z.s.Martin SMETIPRACHKarate TJ Sokol StěžeryMarek ŠÍPEKSKBU Trutnov, z. s.Daniel ČERVENKATJ Karate České BudějoviceMarek ŘEŘICHATJ Karate České BudějoviceOndřej HRDLIČKASPORT UNION, z. s.Lukáš STEHLÍKKASR ŽAMBERKFilip TREJTNARKASR ŽAMBERKMatěj MAKEŠKarate-do Litomyšl, z.s.Vladimir KORNIJENKOGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, +76 kg
Tomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.Petr URBANECKarate klub LICHNICE, z.s.Jakub SZEWIECZEKKarate Klub Tygr Karlovy VarySlavoj VOHRALÍKKarate TJ Sokol StěžeryJan RUDOLFSKÝOddíl karate TJ Slavia KroměřížLukáš KOTLÍKSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky, -48 kg
Monika SEDLÁČKOVÁKarate VrchlabíAnita VÝPRACHTICKÁKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Juniorky, -53 kg
Kristína BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYEliška TÝLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Kristýna ŘEHÁKOVÁKarate Vision PrahaKateřina DOSTÁLOVÁKarate klub WAKIZASHI OstravaMonika BURGEROVÁTJ Karate České BudějoviceMichaela ŠOLCOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky, -59 kg
Viktorie BISCHOFOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryEva RADOVÁKarate HoražďoviceKlára HALODOVÁTJ Karate České BudějoviceAneta RŮŽIČKOVÁTJ Karate České BudějoviceBarbora FARKASOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryKateřina PROCHÁZKOVÁSPORT UNION, z. s.
Kumite jednotlivci, Juniorky, +59 kg
Nela PELÁNKOVÁSVČ DOMEČEK BrnoPavla ŠORMOVÁSKBU Trutnov, z. s.Barbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Anna KAŠPAROVÁKarate-do Litomyšl, z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -52 kg
Gleb EREMENKOKarate klub Spektra PrahaMarek DĚDEKKarate Klub Tygr Karlovy VaryRadek NETOLICKÝOddíl karate HlinskoJakub BACHORÍKSC karate PardubiceTomáš MARUŠKATJ Karate České BudějoviceŠimon PLETKATJ Karate České BudějoviceRichard ROTHBAUERTJ Karate České BudějoviceFilip KOVAŘÍKSK KAMIWAZA KARATE z.s.David BUKOVSKÝSK KAMIWAZA KARATE z.s.Václav ŠOLCSK KAMIWAZA KARATE z.s.Vojtěch ZRNAFight Club České BudějoviceMartin DRÁBEKSPORT UNION, z. s.Petr PODRÁBSKÝSPORT UNION, z. s.Radim PATKOLOKARATE TEAM KCK LetohradTomáš DITTRICHGRYF z.s.Filip DVOŘÁKKlub karate - dó Bruntál, z.s.Antonín KUČERAKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -57 kg
Daniel PLASSSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYPavel MIKEŠKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVJakub PEČENKATJ Auto Škoda Mladá BoleslavJakub JEDLIČKAKarate TJ Sokol StěžeryPavel SMETIPRACHKarate TJ Sokol StěžeryVincent ŠEMLJANSKIJSC karate PardubiceTomáš RIDVANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Tomáš TYLEFight Club České BudějoviceMatěj ŠTĚPÁNGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -63 kg
Jan-Ladislav LÁCTJ Baník Příbram - KarateOndřej BOSÁKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYDenis RAJSNERKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jaromír LÁCHAFight Club České BudějoviceJan RACEKTJ Karate České BudějoviceTomáš SUCHOMELKARATE TEAM KCK LetohradMartin VOLDŘICHTJ Karate České BudějoviceMichal LYSKOGRYF z.s.Matěj ZUZÁNEKGRYF z.s.Filip HORÁČEKSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -70 kg
David POSOLDAKarate Klub Jeseník o.s.Jan PROKOPKarate Klub Tygr Karlovy VaryFilip ČERNÍKShotokan karate dó TJ SadskáTomáš DĚDTJ Karate České BudějoviceMartin BEDNÁŘFight Club České BudějoviceMatěj FRYDRYCHFight Club České BudějoviceOndřej KORIŤÁKSPORT UNION, z. s.David WHEELERTJ Horní Měcholupy, oddíl karateJan MAREKKARATE TEAM KCK LetohradFrantišek CHUDOBAGRYF z.s.Jan ZVÁRAGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, +70 kg
Tibor MALINSKÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.David LÍNSK KAMIWAZA KARATE z.s.Lukáš CYPRIÁNGRYF z.s.Marek NÁHLÍKKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -47 kg
Anna ŘEHÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYPatricie PAŽINOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryDominika ŘEHÁKOVÁKarate Vision PrahaKlára JÁNOVÁTJ Karate České BudějoviceHana KUČEROVÁTJ Karate České BudějoviceLinda SRCHOVÁTJ Karate České BudějoviceLucie ČONDLOVÁFight Club České BudějoviceVeronika KONÁŠOVÁSPORT UNION, z. s.Tereza KARBANOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karate
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -54 kg
Laura HUMLOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryJamaica KINDLOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryBianka MACHOVÁFight Club České BudějoviceLucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Nela OSOUCHOVÁTJ Karate České BudějoviceEva ŠMEJKALOVÁTJ Karate České BudějoviceLucie ŠTROBLOVÁTJ Karate České BudějoviceKateřina SOTONOVÁSPORT UNION, z. s.Žaneta JANTAČOVÁKARATE TEAM KCK LetohradKateřina KOPECKÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenky, +54 kg
Dominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Klára FICHNOVÁTJ Baník Příbram - KarateNatálie PECKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYBarbora ŠPRINCOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Monika GREGOROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Martina ŠÁCHOVÁTJ Karate České BudějoviceMagdalena TUŠLOVÁFight Club České BudějoviceKristýna HRUŠKOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateAneta MAČÁTOVÁKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Muži U21, -68 kg
Marek ANDRAŠITJ Baník Příbram - KarateMartin BARTOŠTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecJakub RIEDLTJ Auto Škoda Mladá BoleslavTomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.Blade-Ahran PATERSONSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan MALÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.David NOVÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Vojtěch LUKŠÍKTJ Karate České BudějoviceDominik MIKULATJ Karate České BudějoviceFilip DITTRICHGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Muži U21, -78 kg
Jakub SZEWIECZEKKarate Klub Tygr Karlovy VaryMatěj HULÍKTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecJiří ARNOŠTTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecMartin ŠÍPOŠTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecJaroslav OLŠÁKTARO KAN, z.s.Rudolf HORÁKSKBU Trutnov, z. s.
Kumite jednotlivci, Muži U21, +78 kg
David ULVRKarate Vision PrahaJasmin DRAGANOVIČSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Hoan-Than HUNGFight Club České BudějoviceMiloš HOLUBSPORT UNION, z. s.Antonín NGUYENSK JISKRA DOMAŽLICE
Kumite jednotlivci, Ženy U21, -53 kg
Adriana CRHONKOVÁTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Ženy U21, -60 kg
Sabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy U21, +60 kg
Aneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Kateřina SENDLEROVÁTARO KAN, z.s.Hana STRAKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Michala KAMENICKÁKarate TJ Sokol StěžeryJana VRBATOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lenka ROUDNICKÁFight Club České BudějoviceVeronika JANDOVÁKarate-do Litomyšl, z.s.
Kumite tým, Muži
Martin CVIRIKChampions team - Chodov [Champions team]Lukáš KUČERÁKChampions team - Chodov [Champions team]Tomáš VALENTÍKChampions team - Chodov [Champions team]Petr KUBIČKAFight Club České Budějovice [Fight seniors]Hoan-Than HUNGFight Club České Budějovice [Fight seniors]Pavel ŠVOJGRSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Dominik MIKULATJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Ženy
Ivana GUZKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Lucie VEITHOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Junioři
Jan-Dominik KUBEŠFight Club České Budějovice [Fight seniors]Vojtěch BOURAGRYF z.s. [Gryf Liberec]Vojtěch BOHÁČGRYF z.s. [Gryf Liberec]Vladimir KORNIJENKOGRYF z.s. [Gryf Liberec]Lukáš KOTLÍKSK KAMIWAZA KARATE z.s. [SK Karate Kamiwaza A]Šimon HONSŮSK KAMIWAZA KARATE z.s. [SK Karate Kamiwaza A]Dominik MAJERASKBU Trutnov, z. s. [SKBU Trutnov]Ondřej MAŇHALSKBU Trutnov, z. s. [SKBU Trutnov]Dominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Daniel DRÁBEKSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION A]Matěj ŠKULTÉTYSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION A]Kristián HNÍZDILSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION A]Marek ŘEŘICHATJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]Daniel ČERVENKATJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - B]
Kumite tým, Juniorky
Barbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Aneta RŮŽIČKOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Dorostenci
Jaromír LÁCHAFight Club České Budějovice [Fight U16 m]Matěj FRYDRYCHFight Club České Budějovice [Fight U16 m]Vojtěch ZRNAFight Club České Budějovice [Fight U16 m]Matěj ŠTĚPÁNGRYF z.s. [Gryf Liberec]Lukáš CYPRIÁNGRYF z.s. [Gryf Liberec]František CHUDOBAGRYF z.s. [Gryf Liberec]David BUKOVSKÝSK KAMIWAZA KARATE z.s. [SK Karate Kamiwaza B]David LÍNSK KAMIWAZA KARATE z.s. [SK Karate Kamiwaza B]Tomáš RIDVANSK KAMIWAZA KARATE z.s. [SK Karate Kamiwaza B]Martin DRÁBEKSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION A]Petr PODRÁBSKÝSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION A]Ondřej KORIŤÁKSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION A]Šimon PLETKATJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]Filip ČERNÍKShotokan karate dó TJ Sadská [TJ Sadská]Vojtěch PROCHÁZKAShotokan karate dó TJ Sadská [TJ Sadská]
Kumite tým, Dorostenky
Lucie ČONDLOVÁFight Club České Budějovice [Fight U16]Magdalena TUŠLOVÁFight Club České Budějovice [Fight U16]Bianka MACHOVÁFight Club České Budějovice [Fight U16]Lucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Martina ŠÁCHOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]Hana KUČEROVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - B]
Kouč, Licence sezóna
Jaromír MUSILNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Petra ŽÍDKOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ing. Ladislav JELEČEKSVČ DOMEČEK BrnoIng. Radovan VOJTÁŠSVČ DOMEČEK BrnoKristína BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYDominik BICANIPPON KARATE KLUB SHOTOKAN, z.s.Jan RUTHKarate Klub Tygr Karlovy VaryJiří KOHÁKKaratedo NěmčiceBc Ladislav MAREŠTJ Auto Škoda Mladá BoleslavMilan JANČÁKShotokan karate dó TJ SadskáJosef ČERNÍKShotokan karate dó TJ SadskáPavel ŠPRINGERKarate klub WAKIZASHI OstravaSimona FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Veronika MIŠKOVÁTARO KAN, z.s.Miloš JEDLIČKAKarate TJ Sokol StěžeryBc. Petr KOCMÁNEKKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Bc. Regina PLAŠILOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Zuzana HEPNAROVÁSKBU Trutnov, z. s.Roman MAJERASKBU Trutnov, z. s.Ladislav HURDÁLEKSKBU Trutnov, z. s.Stanislav KRTEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Pavel ŠVOJGRSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Mgr. Petr NECHYBASPORT UNION, z. s.Vladislav KISSPORT UNION, z. s.Petr LEIBLTJ Horní Měcholupy, oddíl karateAleš SPÁLOVSKÝTJ Horní Měcholupy, oddíl karateBc. Pavel KRÁTKÝKARATE TEAM KCK LetohradDavid DVOŘÁKKlub karate - dó Bruntál, z.s.Ing František DITTRICHGRYF z.s.Lukáš HONZÍKGRYF z.s.Tereza MATĚJKOVÁGRYF z.s.Martin RETHYGRYF z.s.Ing. Zdeněk KUBALÍKSK JISKRA DOMAŽLICE
Kouč, Licence turnaj
Sabina KŘÍŽOVÁSportovní klub Mates´SEva RADOVÁKarate HoražďoviceIng. Václav PLECERTJ Karate České BudějoviceMiroslav HÝSEKTJ Karate České BudějovicePetr BENÍŠEKFight Club České BudějoviceLukáš EXLERKASR ŽAMBERK