Český svaz karate

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2016 - 2.kolo (28.5.2016)
160528_np_djs2.pdf
200 startů, 137 závodníků, 43 klubů
Kata jednotlivci, Muži U21
Dominik BICANIPPON KARATE KLUB SHOTOKAN, z.s.Jakub VAVŘIČKAKarate klub Ústí nad LabemMilan ZÍTKOKARATE SPORT RELAX z.s.Adam ECLERKARATE TYGR SHOTOKANPetr SYPĚNAKARATE SPORT RELAX z.s.Matouš PECHARKarate Vision Praha
Kata jednotlivci, Ženy U21
Aneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Patricie KLAPALOVÁShotokan karate-do Sokol SlanýSabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.
Kata jednotlivci, Muži (senioři)
Marek RENDLASportovní klub Keiko-ryu ShotokanAdam PEŠEKSportovní klub Keiko-ryu ShotokanDominik BICANIPPON KARATE KLUB SHOTOKAN, z.s.Šimon BRANDAKarate klub Ústí nad LabemMilan ZÍTKOKARATE SPORT RELAX z.s.Jan RUDOLFSKÝOddíl karate TJ Slavia KroměřížMarek AVRAMČEVKARATE TYGR SHOTOKANAdam ECLERKARATE TYGR SHOTOKANJosef MIŠÁKKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Matěj ŘÍHAGRYF z.s.Petr SYPĚNAKARATE SPORT RELAX z.s.Matteo TAMBORLANITARO KAN, z.s.David SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Dominik BARTUŠKASKP karate PísekMatouš PECHARKarate Vision Praha
Kata jednotlivci, Ženy (seniorky)
Nikola JŮZOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanAneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Barbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Bc. Regina PLAŠILOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Sabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Simona FORSTOVÁTARO KAN, z.s.
Kata jednotlivci, Junioři
Marek RENDLASportovní klub Keiko-ryu ShotokanAdam KŘIVKASVČ DOMEČEK BrnoJan RUDOLFSKÝOddíl karate TJ Slavia KroměřížMarek AVRAMČEVKARATE TYGR SHOTOKANMatěj ŘÍHAGRYF z.s.Matteo TAMBORLANITARO KAN, z.s.David SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Dominik BARTUŠKASKP karate Písek
Kata jednotlivci, Juniorky
Nikola JŮZOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanSabina KŘÍŽOVÁSportovní klub Mates´SBarbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Ester BĚDROŇOVÁVSK VŠB-TU Ostrava (karate)Nikola KIMMELOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížMichaela KIMMELOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížBarbora KORABEČNÁKARATE TYGR SHOTOKAN
Kata jednotlivci, Dorostenci
Jaromír LÁCHAFight Club České BudějoviceTomáš KOUBASportovní klub Keiko-ryu ShotokanDavid STÁREKKarate Klub Jeseník o.s.Jakub PEČENKATJ Auto Škoda Mladá BoleslavDenis RAJSNERKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Martin DRÁBEKSPORT UNION, z. s.Petr PODRÁBSKÝSPORT UNION, z. s.David SKOPECKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJakub HLOUŠEKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kata jednotlivci, Dorostenky
Veronika JŮZOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanDominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adéla ŠINEROVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Michaela SCHMIEDOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Nikola ŠTĚRBÁKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lucie ŠTROBLOVÁTJ Karate České BudějoviceBarbora KORABEČNÁKARATE TYGR SHOTOKANKristýna VAVRUŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Veronika KONÁŠOVÁSPORT UNION, z. s.Sára KOVAŘÍKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kata tým, Junioři
David SKOPECKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]
Kata tým, Juniorky
Barbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [KARATE SPORT RELAX]
Kumite jednotlivci, Muži U21, -68 kg
Martin BARTOŠTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecMarek ANDRAŠITJ Baník Příbram - KarateJakub RIEDLTJ Auto Škoda Mladá BoleslavFilip DITTRICHGRYF z.s.Samson GRIGORJANSKK Budo HavířovKarel PINKASSKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Muži U21, -78 kg
Jiří ARNOŠTTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecMartin ŠÍPOŠTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecDominik NECHYBASPORT UNION, z. s.
Kumite jednotlivci, Muži U21, +78 kg
Petr URBANECKarate klub LICHNICE, z.s.Miloš HOLUBSPORT UNION, z. s.
Kumite jednotlivci, Ženy U21, -53 kg
Veronika HALODOVÁTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Ženy U21, -60 kg
Aneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Sabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy U21, +60 kg
Hana STRAKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Klára KOVÁŘOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -60 kg
Filip DITTRICHGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -67 kg
Marek ANDRAŠITJ Baník Příbram - KarateJakub RIEDLTJ Auto Škoda Mladá BoleslavJosef MIŠÁKKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Samson GRIGORJANSKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -75 kg
Lukáš HONZÍKGRYF z.s.Michal KOBĚRSKÝSKK Budo HavířovKarel PINKASSKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -84 kg
Dominik NECHYBASPORT UNION, z. s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), +84 kg
Mgr. Lubomír VAVERKAKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), bez rozdílu hmotnosti
Marek ANDRAŠITJ Baník Příbram - KarateMichal KOBĚRSKÝSKK Budo HavířovMgr. Lubomír VAVERKAKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -55 kg
Veronika HALODOVÁTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -61 kg
Bc. Regina PLAŠILOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Simona FORSTOVÁTARO KAN, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -68 kg
Hana STRAKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Simona KALINIČENKOVÁSPORT UNION, z. s.
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), +68 kg
Hana DOSTÁLOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), bez rozdílu hmotnosti
Veronika HALODOVÁTJ Karate České BudějoviceBc. Regina PLAŠILOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Hana STRAKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Hana DOSTÁLOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Junioři, -55 kg
Václav PLECERTJ Karate České BudějoviceOndřej MAŇHALSKBU Trutnov, z. s.Daniel DRÁBEKSPORT UNION, z. s.Michal JAKOUBEKSPORT UNION, z. s.
Kumite jednotlivci, Junioři, -61 kg
Jan KUBALATJ Baník Příbram - KarateMatěj ŠKULTÉTYSPORT UNION, z. s.Kristián HNÍZDILSPORT UNION, z. s.
Kumite jednotlivci, Junioři, -68 kg
Dominik MAJERASKBU Trutnov, z. s.Vojtěch BOHÁČGRYF z.s.Vojtěch BOURAGRYF z.s.Vojtěch SCHUBERTL.F. CLUB KARATE, z.s.Albert VACEKKARATE TEAM KCK LetohradOndřej KOŠŤÁLSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Junioři, -76 kg
Petr JELEČEKSVČ DOMEČEK BrnoDaniel ČERVENKATJ Karate České BudějoviceMarek ŘEŘICHATJ Karate České BudějoviceVladimir KORNIJENKOGRYF z.s.Marek KALENDASKK Budo HavířovOndřej HRDLIČKASPORT UNION, z. s.
Kumite jednotlivci, Junioři, +76 kg
Tomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.Petr URBANECKarate klub LICHNICE, z.s.Jan RUDOLFSKÝOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kumite jednotlivci, Juniorky, -48 kg
Anita VÝPRACHTICKÁKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Juniorky, -53 kg
Eliška TÝLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Monika BURGEROVÁTJ Karate České BudějoviceKateřina DOSTÁLOVÁKarate klub WAKIZASHI Ostrava
Kumite jednotlivci, Juniorky, -59 kg
Klára HALODOVÁTJ Karate České BudějoviceKateřina PROCHÁZKOVÁSPORT UNION, z. s.
Kumite jednotlivci, Juniorky, +59 kg
Aneta RŮŽIČKOVÁTJ Karate České BudějoviceAnna KAŠPAROVÁKarate-do Litomyšl, z.s.Anna-Marie WAGNEROVÁSKBU Trutnov, z. s.Klára KOVÁŘOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -52 kg
Šimon PLETKATJ Karate České BudějoviceTomáš MARUŠKATJ Karate České BudějoviceMartin DRÁBEKSPORT UNION, z. s.Petr PODRÁBSKÝSPORT UNION, z. s.Daniel NGUYENSKK Budo HavířovFilip DVOŘÁKKlub karate - dó Bruntál, z.s.Antonín KUČERAKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -57 kg
Adam VRBAKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaGleb EREMENKOKarate klub Spektra PrahaRadek NETOLICKÝOddíl karate HlinskoJan RACEKTJ Karate České BudějoviceMatěj ŠTĚPÁNGRYF z.s.Petr NAVRÁTILSKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -63 kg
Jaromír LÁCHAFight Club České BudějoviceVojtěch PROCHÁZKAShotokan karate dó TJ SadskáViktor GALLŠSK karate KarvináJakub PEČENKATJ Auto Škoda Mladá BoleslavMichal ZEMEKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateDenis RAJSNERKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Martin GŘESÍKKarate klub WAKIZASHI OstravaMichal LYSKOGRYF z.s.Viktor GRŮZAL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -70 kg
David POSOLDAKarate Klub Jeseník o.s.Filip ČERNÍKShotokan karate dó TJ SadskáDavid WHEELERTJ Horní Měcholupy, oddíl karateFrantišek CHUDOBAGRYF z.s.David SKOPECKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJan SCHUBERTL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, +70 kg
Vojtěch ZYGULAKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -47 kg
Tereza KARBANOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateLinda SRCHOVÁTJ Karate České BudějoviceKlára JÁNOVÁTJ Karate České BudějoviceVeronika KONÁŠOVÁSPORT UNION, z. s.Hana KUČEROVÁTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -54 kg
Nela OSOUCHOVÁTJ Karate České BudějoviceEva ŠMEJKALOVÁTJ Karate České BudějoviceLucie ŠTROBLOVÁTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Dorostenky, +54 kg
Kristýna HRUŠKOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateKlára FICHNOVÁTJ Baník Příbram - KarateMartina ŠÁCHOVÁTJ Karate České BudějoviceKristýna VAVRUŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Eliška ŠKRANCOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite tým, Junioři
Tomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s. [kk lichnice]Petr URBANECKarate klub LICHNICE, z.s. [kk lichnice]Daniel DRÁBEKSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION UL]
Kumite tým, Juniorky
Monika BURGEROVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Dorostenci
Petr PODRÁBSKÝSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION UL]Tomáš MARUŠKATJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]Vojtěch PROCHÁZKAShotokan karate dó TJ Sadská [TJ Sadská]Filip ČERNÍKShotokan karate dó TJ Sadská [TJ Sadská]
Kumite tým, Dorostenky
Nela OSOUCHOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]Hana KUČEROVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - B]
Kouč, turnaj
Ing. Miroslav BUDÍNKarate klub Spektra PrahaMgr. Lubomír VAVERKAKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kouč, sezóna
Lubomír LIGDAKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaPavel ZNAMENÁČEKKARATE SPORT RELAX z.s.Jiří SMÉKALKarate-do Litomyšl, z.s.Ing. Miroslav LÁCHAFight Club České BudějoviceIng. Ondřej CHARVÁTKarate Lions Pardubice o.s.Jana BĚLICOVÁKARATE HavířovSimona FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Milan SŮRAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJakub ZÁBOJL.F. CLUB KARATE, z.s.