Český svaz karate

NP žactva 2016 - 1.kolo (11.6.2016)
160611_npz1.pdf
434 startů, 283 závodníků, 40 klubů
Kata jednotlivci, Starší žáci
Matyáš KLOUBEKSportovní klub Keiko-ryu ShotokanJakub KRAUSZSportovní klub Keiko-ryu ShotokanFilip SMUTNÝSportovní klub Keiko-ryu ShotokanBohuslav DUŠEKKASR ŽAMBERKTomáš MACEKSKBU Trutnov, z. s.Daniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceJan PAJKRTSK karate Dragon DDM NeratoviceVít MASAŘKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Sodkherlen ULZIIORSHIKHKARATE SPORT RELAX z.s.Jakub VAVŘINČÍKKARATE SPORT RELAX z.s.David MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s.Jaroslav MORAVECKarate klub Spektra PrahaMatěj LIŠKAKarate klub Spektra PrahaVojtěch SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Štěpán ŠUBRTTARGET SPORT MILOVICE z.s.Jan ŘÁPEKSK karate Dragon DDM NeratoviceDominik KOČANDRLEFight Club České BudějoviceJonáš RYBÁKFight Club České BudějoviceMarek ŠVECFight Club České BudějoviceJáchym TINAVSKÝFight Club České BudějoviceŠtěpán ZÝKAFight Club České BudějoviceTomáš HLOBEŇShotokan Sport Centrum Česká LípaErnest ŽIGAShotokan Sport Centrum Česká LípaLuboš HRAZDÍRSK Trial - shotokan karate o.s.Jakub HLOUŠEKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemNikita VASINKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAdam ZRZAVECKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDušan NGUYENKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemOndřej SUCHÝSPORT UNION, z. s.Martin DRÁBEKSPORT UNION, z. s.Pavel ŠORALSPORT UNION, z. s.Jakub HRADSKÝKobra KladnoViktor MILLERKobra KladnoMarek BOURAGRYF z.s.Jakub MIKULEGRYF z.s.Pavel STASOGRYF z.s.Jakub DOUŠASPORT UNION, z. s.David VYHNALKarate Vision Praha
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Emma KUŠKOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanTereza VAŠÍČKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Andrea ŠVRČKOVÁKarate DDM Český TěšínBarbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Tereza PLEVOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Nikola MELICHAROVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMichaela SATRAPOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMarkéta KAČÍRKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYNicole MICHALICOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Eliška ČUBOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaDenisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceNikola KUNERTOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceSandra PAULEROVÁKarate klub Spektra PrahaAdriana MACKOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Veronika VIŠŇOVSKÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Kristýna TOBĚRNÁSK karate Dragon DDM NeratoviceLucie ČONDLOVÁFight Club České BudějoviceKateřina LITVÍKOVÁFight Club České BudějoviceNikola BERKOVÁTJ Karate České BudějoviceTereza KRATOCHVÍLOVÁShotokan Sport Centrum Česká LípaLucie MRÁZOVÁSPORT UNION, z. s.Aljona DRAHANOVÁSPORT UNION, z. s.Tereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z. s.Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z. s.Eliška GUBÍKOVÁSPORT UNION, z. s.Nikola DOUŠOVÁSPORT UNION, z. s.Lucie VAVRUŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Karolína ŘEZNÍČKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci 10-11
Jan STRÁNSKÝSportovní klub Keiko-ryu ShotokanKryštof RUŽAKarate Klub Klatovy, z.s.Gallen-Darren PATERSONSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Oldřich VAŠÍČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Vojtěch DUŠEKKASR ŽAMBERKJakub KLEMÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Jan ŠMÍDKarate klub LICHNICE, z.s.Vojtěch VAŠÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Dan HAVLÍČEKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYBruno ČÁSLAVAKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Luděk MELICHShotokan karate dó TJ SadskáAlex KOZUBALShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaOndřej ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon TeamVitaliy FEDKOSKBU Trutnov, z. s.Pavel KOTEKSKBU Trutnov, z. s.Roman PAVUKSKBU Trutnov, z. s.Jakub FIDLERSK karate Dragon DDM NeratoviceRené PASKERKARATE TYGR SHOTOKANDaniel VAŠEKKARATE TYGR SHOTOKANVojtěch SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Jiří CHÝSKÝTARGET SPORT MILOVICE z.s.Martin VIŠŇOVSKÝTARGET SPORT MILOVICE z.s.Vladimír FAFEKSK karate Dragon DDM NeratoviceMatyáš MILLERSK karate Dragon DDM NeratoviceFilip POHLTARO KAN, z.s.Přemysl ČAREKFight Club České BudějoviceMatyas FATKAFight Club České BudějoviceJakub FLOREKFight Club České BudějoviceDavid KLEWARFight Club České BudějoviceMartin LÁCHAFight Club České BudějoviceLukáš RŮŽIČKAFight Club České BudějoviceAdam NEJEDLÝTJ Karate České BudějoviceJan KUTHANTJ Karate České BudějoviceJosef POLÁKShotokan Sport Centrum Česká LípaMichal POLÁKSPORT UNION, z. s.Kimi ZITASPORT UNION, z. s.Ondřej KRUCKÝSPORT UNION, z. s.Ondřej HNILIČKASPORT UNION, z. s.Jiří HUSÁKSPORT UNION, z. s.Ladislav HUSÁKSPORT UNION, z. s.Martin PRACNASPORT UNION, z. s.Štěpán MIČKASPORT UNION, z. s.Michael VLČEKSPORT UNION, z. s.Samuel RATAJKobra KladnoLukáš BRADÁČGRYF z.s.Filip FLAJŠINGERGRYF z.s.Marek FRINTAGRYF z.s.David VEDRALGRYF z.s.Ondřej HOLUBSPORT UNION, z. s.Adam ZAHRÁDKASPORT UNION, z. s.David ZAHRÁDKASPORT UNION, z. s.Moshe HARRIESKarate Vision PrahaOndřej CHROMÝKarate Vision PrahaFrantišek NOVOTNÝKarate Vision PrahaMichal STROFFKarate Vision Praha
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 10-11
Anika DRAHEIMOVÁKarate Klub Klatovy, z.s.Amálie ONDROUŠKOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaLucie PETRUŠKOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaNatálie MACHOVÁTJ karate Nové HradyEliška FIDLEROVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceEliška MIHALČATINOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceAndrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceKateřina JENÍKOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Mira BUČKOVÁFight Club České BudějoviceMagdalena FRYDRYCHOVÁFight Club České BudějoviceAneta KADLECOVÁFight Club České BudějoviceMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceViktorie HOŠKOVÁTJ Karate České BudějoviceAgáta NOVÁKOVÁTJ Karate České BudějoviceAdéla POLANSKÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAlexandra KŘÍBALOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAnna TAJČOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemElen KOZLOVÁSPORT UNION, z. s.Klára SUCHÁSPORT UNION, z. s.Lenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z. s.Julie LINDNEROVÁSPORT UNION, z. s.Veronika JANŮSPORT UNION, z. s.Michaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s.Magda RACKOVÁSPORT UNION, z. s.Lucie VYHNALOVÁKarate Vision Praha
Kata jednotlivci, Mladší žáci 7-9
Matyáš HOUSKASportovní klub Keiko-ryu ShotokanVojtěch DUŠEKKASR ŽAMBERKLukáš HEJMASPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYDavid MACHOTJ karate Nové HradyKarel BLAŽEJShotokan karate dó TJ SadskáAlex KOZUBALShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaTadeáš ORSÁGSKBU Trutnov, z. s.Matyáš PŘÍHODAKarate klub Spektra PrahaJosef NĚMECTJ Karate České BudějoviceTadeáš BÍNAFight Club České BudějoviceMartin DUCHOŇFight Club České BudějoviceSamuel VÍTEKFight Club České BudějoviceOndřej BEDNÁŘTJ Karate České BudějoviceDaniel DUBKarate Klub Tygr Karlovy VaryDaniel ADAMKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemNikolas ŽÁKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJan CHUDINAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemTomáš FROLÍKFight Club České BudějoviceAdam ŠMEJKALSPORT UNION, z. s.Lukáš MUSILSPORT UNION, z. s.Adrián LUCSPORT UNION, z. s.Václav-František ŠMÍDSPORT UNION, z. s.Timmy NGUYEN-TIEN-THANHKobra KladnoAdam SULEJMANOVKobra KladnoOndřej FILIPGRYF z.s.David FORIŠSPORT UNION, z. s.Adrian GRILLAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDavid BERKATJ Karate České Budějovice
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 7-9
Anička KOLAŘÍKOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanLucie PETRUŠKOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaLinda VOJÁČKOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Lucy HRDLIČKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryTereza MIKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryVeronika BOHUSLAVOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceSofie BAMBASOVÁFight Club České BudějoviceKristýna ČERKLOVÁFight Club České BudějoviceAmálie HAKOVÁFight Club České BudějoviceMarkéta KLEWAROVÁFight Club České BudějoviceLucie SAJTLEROVÁTJ Karate České BudějoviceVeronika KUŠNÍROVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemSára KOREŠOVÁSPORT UNION, z. s.Adéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z. s.Kristýna VALEŠOVÁKobra KladnoLinda MATĚJKOVÁSPORT UNION, z. s.Isabella GRILLAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMarie PULDOVÁKarate Lions Pardubice o.s.
Kata tým, Žáci
Jan PAJKRTSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice C]Daniel BREJCHASK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice C]Jan ŘÁPEKSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice C]Vladimír FAFEKSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice D]Jakub FIDLERSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice D]Matyáš MILLERSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice D]Přemysl ČAREKFight Club České Budějovice [FIGHT Ma]Jáchym TINAVSKÝFight Club České Budějovice [FIGHT Mb]David VEDRALGRYF z.s. [Gryf Liberec A]Ondřej FILIPGRYF z.s. [Gryf Liberec A]Filip FLAJŠINGERGRYF z.s. [Gryf Liberec A]Lukáš BRADÁČGRYF z.s. [Gryf Liberec B]Marek FRINTAGRYF z.s. [Gryf Liberec B]Jakub MIKULEGRYF z.s. [Gryf Liberec B]Jakub HLOUŠEKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Kamura žáci A]David MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax]Sodkherlen ULZIIORSHIKHKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax]Jakub VAVŘINČÍKKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax]Ladislav HUSÁKSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Lovosice B]Martin PRACNASPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Lovosice B]Adam ŠMEJKALSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Ustí]Kimi ZITASPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Ustí]Jiří HUSÁKSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Ustí]Václav-František ŠMÍDSPORT UNION, z. s. [SPORT UNON LOVOSICE A]Adrián LUCSPORT UNION, z. s. [SPORT UNON LOVOSICE A]Štěpán MIČKASPORT UNION, z. s. [SPORT UNON LOVOSICE A]Tomáš HLOBEŇShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]Josef POLÁKShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]Ernest ŽIGAShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]Ondřej BEDNÁŘTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kata tým, Žákyně
Denisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice A]Nikola KUNERTOVÁSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice A]Kristýna TOBĚRNÁSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice A]Veronika BOHUSLAVOVÁSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice B]Eliška FIDLEROVÁSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice B]Eliška MIHALČATINOVÁSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice B]Mira BUČKOVÁFight Club České Budějovice [FIGHT Fa]Magdalena FRYDRYCHOVÁFight Club České Budějovice [FIGHT Fb]Eva ŠEBESTOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV [Panthers]Michaela ŠIDLOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV [Panthers]Michaela MIGLOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV [Panthers]Nikola MELICHAROVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda]Michaela SATRAPOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda]Markéta KAČÍRKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda]Veronika JANŮSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Lovosice]Nikola DOUŠOVÁSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Lovosice]Adéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Lovosice]Viktorie HOŠKOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -39 kg
Bohuslav DUŠEKKASR ŽAMBERKPavel URBANECKarate klub LICHNICE, z.s.Pavel HOFMEISTERShotokan karate dó TJ SadskáMichal ONDRÁČEKSportovní klub Karate MostDaniel HANUŠSKBU Trutnov, z. s.Tomáš MACEKSKBU Trutnov, z. s.Jáchym ŠANDASKBU Trutnov, z. s.Jan ŘÁPEKSK karate Dragon DDM NeratoviceJaroslav MORAVECKarate klub Spektra PrahaMatěj LIŠKAKarate klub Spektra PrahaŠtěpán ZÝKAFight Club České BudějovicePetr PELIKÁNTJ Karate České BudějoviceFilip EXNARKarate VrchlabíNikita VASINKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLuděk MÁČKAFight Club České BudějoviceDavid BENEŠKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -45 kg
Ron SIEGERShotokan karate dó TJ SadskáAleksandar ŠEŠLIJATJ Horní Měcholupy, oddíl karateDaniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceDavid KLEWARFight Club České BudějoviceJonáš RYBÁKFight Club České BudějoviceOndřej RYCHLÝFight Club České BudějoviceMarek ŠVECFight Club České BudějoviceLuboš HRAZDÍRSK Trial - shotokan karate o.s.Ondřej SUCHÝSPORT UNION, z. s.Martin DRÁBEKSPORT UNION, z. s.Jáchym DIMOVKobra KladnoMichael BARTOŠGRYF z.s.Jakub MIKULEGRYF z.s.Albert DŘÍMALKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -52 kg
Filip KRIŠALShotokan karate dó TJ SadskáMartin HRNČÍŘSKBU Trutnov, z. s.Jáchym TINAVSKÝFight Club České BudějoviceMilan BAŠARTJ Karate České BudějoviceLukáš JENKNERTJ Karate České BudějoviceAdam ZRZAVECKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVáclav CHUDOBAGRYF z.s.Jáchym BOČEKSK KAMIWAZA KARATE z.s.Václav ŠOLCSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -60 kg
Martin KOČÁREKSportovní klub Karate MostZdeněk BOUČEKKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVDominik KOČANDRLEFight Club České BudějoviceOndřej HAVLÍČEKKarate VrchlabíViktor MILLERKobra KladnoAntonín ŠTAINBRUCHSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, +60 kg
Martin ELIÁŠKarate Klub Tygr Karlovy VaryDominik KREJČÍSKBU Trutnov, z. s.Radek LÁCHAFight Club České BudějoviceDušan NGUYENKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -42 kg
Andrea ŠVRČKOVÁKarate DDM Český TěšínNikola MELICHAROVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYDenisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceKarolína MARTÍNKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVTereza JÁNOVÁTJ Karate České BudějoviceEliška RYCHLÁFight Club České BudějoviceEliška GUBÍKOVÁSPORT UNION, z. s.Lucie VAVRUŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -50 kg
Tereza VAŠÍČKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Barbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Natálie KRÁTKÁShotokan karate dó TJ SadskáAdéla PRŮCHOVÁTJ Karate České BudějoviceLucie ČONDLOVÁFight Club České BudějoviceBianka MACHOVÁFight Club České BudějoviceAljona DRAHANOVÁSPORT UNION, z. s.Tereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z. s.Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z. s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, +50 kg
Tereza PLEVOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Michaela SATRAPOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYKlára FICHNOVÁTJ Baník Příbram - KarateBarbora DVOŘÁKOVÁFight Club České BudějoviceKateřina LITVÍKOVÁFight Club České BudějoviceEliška VAŠKOVÁFight Club České BudějoviceLucie MRÁZOVÁSPORT UNION, z. s.Barbora SOUKUPOVÁFight Club České BudějoviceSára SVOBODOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Šárka MAKOVCOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Vojtěch DUŠEKKASR ŽAMBERKLuděk MELICHShotokan karate dó TJ SadskáDavid SMRČEKSportovní klub Karate MostMatouš HÁJEKTJ Horní Měcholupy, oddíl karateMatyas FATKAFight Club České BudějoviceAdam NEJEDLÝTJ Karate České BudějoviceJan KUTHANTJ Karate České BudějoviceMichal POLÁKSPORT UNION, z. s.Kimi ZITASPORT UNION, z. s.Aleš HRDINAKARATE TEAM KCK LetohradAleš ERHARTFight Club České BudějoviceOndřej ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon Team
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Kryštof RUŽAKarate Klub Klatovy, z.s.Jakub KLEMÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Vojtěch VAŠÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Dan HAVLÍČEKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYJan JIRAVAKarate Klub Tygr Karlovy VaryMartin KUTLÁKKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVDaniel VAŠEKKARATE TYGR SHOTOKANMartin DUCHOŇFight Club České BudějoviceMichal BABŮREKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateMatyáš FUKATělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateLadislav HUSÁKSPORT UNION, z. s.Lukáš BRADÁČGRYF z.s.Filip FLAJŠINGERGRYF z.s.Martin PRACNASPORT UNION, z. s.Richard HAVELKASK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Gallen-Darren PATERSONSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Oldřich VAŠÍČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Adam UHÝREKTJ Baník Příbram - KarateLukáš KADLECShotokan karate dó TJ SadskáJakub ČERNÝSportovní klub Karate MostDavid CHAČATRJANSportovní klub Karate MostLukáš JELÍNEKKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVPřemysl ČAREKFight Club České BudějoviceJakub FLOREKFight Club České BudějoviceLukáš RŮŽIČKAFight Club České BudějoviceMarek FRINTAGRYF z.s.David VEDRALGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Jan ŠMÍDKarate klub LICHNICE, z.s.Martin ELIÁŠKarate Klub Tygr Karlovy VaryJohn NGUENKarate Klub Tygr Karlovy VaryViliam PAVLOVSKÝShotokan karate dó TJ SadskáMartin LÁCHAFight Club České BudějoviceJiří HUSÁKSPORT UNION, z. s.Daniel KRÁTKÝKARATE TEAM KCK LetohradMichael VLČEKSPORT UNION, z. s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Anika DRAHEIMOVÁKarate Klub Klatovy, z.s.Michaela MIGLOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVNikola PEŠÁDIKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVEva ŠEBESTOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVAndrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceAneta KADLECOVÁFight Club České BudějoviceMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceBeata REGULIOVÁKarate VrchlabíLenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z. s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, +35 kg
Natálie MACHOVÁTJ karate Nové HradyMichaela ŠIDLOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVVanessa OSOUCHOVÁTJ Karate České BudějoviceMira BUČKOVÁFight Club České BudějoviceMagdalena FRYDRYCHOVÁFight Club České BudějoviceAgáta NOVÁKOVÁTJ Karate České BudějoviceJulie LINDNEROVÁSPORT UNION, z. s.Michaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -27 kg
David MACHOTJ karate Nové HradyKristián SYSELKarate Klub Tygr Karlovy VaryMatyáš PŘÍHODAKarate klub Spektra PrahaTadeáš BÍNAFight Club České BudějoviceSamuel VÍTEKFight Club České BudějoviceDavid ŘEZANKATJ Karate České BudějoviceOndřej NÁHLÍKKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -32 kg
Vojtěch DUŠEKKASR ŽAMBERKDaniel DUBKarate Klub Tygr Karlovy VaryKarel BLAŽEJShotokan karate dó TJ SadskáMatěj KORYTARKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVOndřej BEDNÁŘTJ Karate České BudějoviceDavid BERKATJ Karate České BudějoviceAdam ŠMEJKALSPORT UNION, z. s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, +32 kg
John NGUENKarate Klub Tygr Karlovy VaryMatyáš JURÍKKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVPetr JOVANOVIČTJ Karate České BudějoviceTomáš FROLÍKFight Club České BudějoviceOndřej FILIPGRYF z.s.Josef NĚMECTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, -30 kg
Linda VOJÁČKOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Lucy HRDLIČKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryValentina VÍTŮTJ Karate České BudějoviceAdéla MARKOVÁTJ Karate České BudějoviceSofie BAMBASOVÁFight Club České BudějoviceMarkéta KLEWAROVÁFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, +30 kg
Tereza MIKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryAmálie HAKOVÁFight Club České BudějoviceKristýna ČERKLOVÁFight Club České Budějovice
Kouč, licence turnaj
Marek HULLMANKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVMilan FÜRSTKarate klub Spektra PrahaPetr BENÍŠEKFight Club České BudějoviceNaděžda KOČANDRLOVÁFight Club České BudějovicePetr KUBIČKAFight Club České BudějoviceAleš HRÁCHKobra Kladno
Kouč, licence sezóna
Milan MACHOTJ karate Nové HradyLuděk MELICHShotokan karate dó TJ SadskáVeronika ŠKODOVÁ DiS. Shotokan Karate Klub ATTFIS OstravaPetra LEVÁ-STRNADOVÁKarate Klub Klatovy, z.s.Kryštof RUŽAKarate Klub Klatovy, z.s.Bc. Lukáš MIKLOKARATE TYGR SHOTOKANFilip SAIDLKARATE TYGR SHOTOKANBc. Denisa ESSER-VANĚČKOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Radek ANTOŠKarate VrchlabíJosef KRATOCHVÍLShotokan Sport Centrum Česká LípaAlena POLÁKOVÁShotokan Sport Centrum Česká LípaLuboš HRAZDÍRSK Trial - shotokan karate o.s.Martin KULÍKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karatePavel MORICKarate Vision PrahaPetra NOVÁKarate Vision PrahaLucie TRNKOVÁKarate Vision PrahaMartin BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceHelena BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM Neratovice