Český svaz karate

Memoriál Ing. Jiřího Fuchse 2016 (17.9.2016)
160917_memorial_jiriho_fuchse.pdf
217 startů, 136 závodníků, 16 klubů
Kata jednotlivci, Masters muži
Petr NĚMEČEKKESL RYU Shotokan z.s.Josef SOUKUPUSK Slavia LiberecBc Ladislav MAREŠTJ Auto Škoda Mladá BoleslavVáclav ŠMÍDSPORT UNION, z. s.
Kata jednotlivci, Masters ženy
Šárka HUBKOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Petra ANDRŠOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Pavla ŠIMONOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Kateřina KESLOVÁKESL RYU Shotokan z.s.
Kata jednotlivci, Muži (senioři)
Libor PODROUŽEKKESL RYU Shotokan z.s.Jakub SLANAŘKESL RYU Shotokan z.s.David LESK karate Dragon DDM Neratovice
Kata jednotlivci, Ženy (seniorky)
Veronika JELÍNKOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Elvíra DJEMILEVAKESL RYU Shotokan z.s.Ing. Hana VAŠÍČKOVÁKESL RYU Shotokan z.s.
Kata jednotlivci, Junioři
Jakub SLANAŘKESL RYU Shotokan z.s.Jáchym HOŘÁKKESL RYU Shotokan z.s.David LESK karate Dragon DDM Neratovice
Kata jednotlivci, Juniorky
Linda SKALOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceMichaela CYRANYTJ Auto Škoda Mladá BoleslavJulie SUCHÁSPORT UNION, z. s.
Kata jednotlivci, Dorostenci
Karel KRAJSK karate Dragon DDM NeratoviceJan LESK karate Dragon DDM NeratoviceDaniel MORAVECTJ KARATE PrahaOndřej KORIŤÁKSPORT UNION, z. s.
Kata jednotlivci, Dorostenky
Adéla FRAŇKOVÁKarate klub Spektra PrahaErika HUBKOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Klára ESSEROVÁSK karate Dragon ČelákoviceMichaela HRUŠKOVÁSK karate Dragon ČelákoviceVeronika KONÁŠOVÁSPORT UNION, z. s.Natálie JUNKOVÁSPORT UNION, z. s.Nikola KONŮPKOVÁSPORT UNION, z. s.Karolína NÝVLTOVÁSPORT UNION, z. s.Clementina BUDĚLOVSKÁSPORT UNION, z. s.
Kata jednotlivci, Starší žáci
Michal KRASIČENKOKarate TepliceRobin MÜLLERKarate TepliceMatyáš KLOUBEKKESL RYU Shotokan z.s.Filip SMUTNÝKESL RYU Shotokan z.s.David LŽIČAŘTJ KARATE PrahaLuboš HRAZDÍRSK Trial - shotokan karate o.s.Jindřich BUKOVSKÝSK karate Dragon DDM NeratoviceJan VAŠÍČEKTJ KARATE PrahaDominik ZACHAŘSK karate Dragon ČelákoviceMarek BÁZLERSPORT UNION, z. s.Michael VLČEKSPORT UNION, z. s.Ondřej KOMÍNSPORT UNION, z. s.Ondřej SUCHÝSPORT UNION, z. s.
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Barbora ČEKALOVÁKarate klub Spektra PrahaAlena ZDRÁHALOVÁKarate Klub ChodovSandra PAULEROVÁKarate klub Spektra PrahaSára ABBASOVÁSK Trial - shotokan karate o.s.Lucie MRÁZOVÁSPORT UNION, z. s.Tereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z. s.Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z. s.Eliška GUBÍKOVÁSPORT UNION, z. s.Nikola DOUŠOVÁSPORT UNION, z. s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci 10-11
Ondřej ŠIMEKMakoto karate klubHong QUANMakoto karate klubMatyáš SKŘENEKMakoto karate klubLukáš MAREKKarate klub Spektra PrahaAdam GRABOVSKIKarate klub Spektra PrahaFilip BUBENÍKKarate Klub ChodovAdam NOVÁKKESL RYU Shotokan z.s.Ondřej ČERMÁKKESL RYU Shotokan z.s.Vojta ANDRŠKESL RYU Shotokan z.s.Zdeněk ŠIMONKESL RYU Shotokan z.s.Samuel RATAJKobra KladnoTomáš KAČMARUSK Slavia LiberecLukáš RAJNOCHUSK Slavia LiberecDavid NOVÝSK Trial - shotokan karate o.s.Antonín SKALASK karate Dragon DDM NeratoviceMichal POLÁKSPORT UNION, z. s.Ondřej HNILIČKASPORT UNION, z. s.Ladislav HUSÁKSPORT UNION, z. s.Štěpán MIČKASPORT UNION, z. s.Václav-František ŠMÍDSPORT UNION, z. s.Jan BEDNÁŘSPORT UNION, z. s.Matěj PAVELSPORT UNION, z. s.
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 10-11
Veronika ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Andrea ŠIMONOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Kateřina HÁKOVÁUSK Slavia LiberecKlára VÁVROVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceAdéla DUŠKOVÁSK karate Dragon ČelákoviceJaroslava-Emma LOSOVÁSK karate Dragon ČelákoviceJulie LINDNEROVÁSPORT UNION, z. s.Lenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z. s.Aljona DRAHANOVÁSPORT UNION, z. s.Veronika JANŮSPORT UNION, z. s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci 7-9
Daniel DUBKarate Klub Tygr Karlovy VaryOndřej LINCKarate TepliceJakub GÁBELKarate TepliceFilip KŘÍŽKESL RYU Shotokan z.s.Kristián SYSELKarate Klub Tygr Karlovy VaryŠimon ODLASKobra KladnoKimi ZITASPORT UNION, z. s.Adam ŠMEJKALSPORT UNION, z. s.
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 7-9
Neya FORGÁČOVÁMakoto karate klubLucy HRDLIČKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryEma FILIPSKÁKarate TepliceBarbora ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Tereza MIKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryMartina RAJNOCHOVÁUSK Slavia LiberecValentýna HRAZDÍROVÁSK Trial - shotokan karate o.s.Tereza VAŠÍČKOVÁTJ KARATE PrahaAdéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z. s.
Kata jednotlivci, Chlapci 6-9 let 8.-7. kyu
Samuel HOFFMANKarate klub Spektra PrahaFilip KŘÍŽKESL RYU Shotokan z.s.Šimon ODLASKobra KladnoVincent ŠOLCSK Trial - shotokan karate o.s.Jakub CHURAVÝSK karate Dragon DDM NeratoviceMarek CHURAVÝSK karate Dragon DDM NeratovicePřemysl VONDRÁKSPORT UNION, z. s.
Kata jednotlivci, Dívky 6-9 let 8.-7. kyu
Neya FORGÁČOVÁMakoto karate klubKateřina KŘÍŽENECKÁTJ KARATE PrahaJessica ŠALOMOVÁTJ KARATE PrahaMartina RAJNOCHOVÁUSK Slavia LiberecValentýna HRAZDÍROVÁSK Trial - shotokan karate o.s.Sára KOREŠOVÁSPORT UNION, z. s.Elen KOZLOVÁSPORT UNION, z. s.
Kata jednotlivci, Chlapci 10-12 let 8.-7. kyu
Matyáš SKŘENEKMakoto karate klubAdam NOVÁKKESL RYU Shotokan z.s.Samuel RATAJKobra KladnoOndřej KOCÁBEKTJ KARATE PrahaDavid NOVÝSK Trial - shotokan karate o.s.Dimitrii USATYSK Trial - shotokan karate o.s.Antonín SKALASK karate Dragon DDM NeratoviceOndřej KRUCKÝSPORT UNION, z. s.Martin STUDNIČKASPORT UNION, z. s.
Kata jednotlivci, Dívky 10-12 let 8.-7. kyu
Andrea GRABOVSKÁKarate klub Spektra PrahaKlára VÁVROVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceVeronika MORAVCOVÁTJ KARATE PrahaAdéla DUŠKOVÁSK karate Dragon ČelákoviceJaroslava-Emma LOSOVÁSK karate Dragon ČelákoviceBarbora JORSOVÁSK karate Dragon ČelákoviceKlára SUCHÁSPORT UNION, z. s.
Kata jednotlivci, Chlapci 13-14 let 8.-7. kyu
Jindřich BUKOVSKÝSK karate Dragon DDM Neratovice
Kata jednotlivci, Dívky 13-14 let 8.-7. kyu
Michaela HRUŠKOVÁSK karate Dragon Čelákovice
Kata jednotlivci, Junioři MIX 8.-7. kyu
Michaela CYRANYTJ Auto Škoda Mladá BoleslavAndrea VYJDÁKOVÁKarate klub Spektra Praha
Kumite jednotlivci, Masters muži, bez rozdílu hmotnosti
Josef SOUKUPUSK Slavia Liberec
Kumite jednotlivci, Masters ženy, bez rozdílu hmotnosti
Ing. Monika ŠVEJDOVÁMakoto karate klubRadka HASSAINEKarate Klub Chodov
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -60 kg
Libor PODROUŽEKKESL RYU Shotokan z.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -84 kg
Petr ŠVARCTJ KARATE Praha
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), +84 kg
Daniel MIKULKAKarate klub Spektra Praha
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), bez rozdílu hmotnosti
Petr ŠVARCTJ KARATE PrahaDaniel MIKULKAKarate klub Spektra Praha
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -68 kg
Ing. Monika ŠVEJDOVÁMakoto karate klub
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), +68 kg
Radka HASSAINEKarate Klub ChodovElvíra DJEMILEVAKESL RYU Shotokan z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), bez rozdílu hmotnosti
Ing. Monika ŠVEJDOVÁMakoto karate klubElvíra DJEMILEVAKESL RYU Shotokan z.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, -55 kg
David LESK karate Dragon DDM Neratovice
Kumite jednotlivci, Junioři, -68 kg
Jakub SLANAŘKESL RYU Shotokan z.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, +76 kg
Jáchym HOŘÁKKESL RYU Shotokan z.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky, +59 kg
Linda SKALOVÁSK karate Dragon DDM Neratovice
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -52 kg
Jáchym DIMOVKobra KladnoJan LESK karate Dragon DDM Neratovice
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -57 kg
Martin KOČÁREKSportovní klub Karate MostJosef PECHARTJ KARATE PrahaDavid KUBÁKTJ KARATE Praha
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -63 kg
Kristián HNÍZDILSPORT UNION, z. s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -70 kg
Felix ALTENBURGKobra Kladno
Kumite jednotlivci, Dorostenci, +70 kg
Karel KRAJSK karate Dragon DDM Neratovice
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -47 kg
Veronika KONÁŠOVÁSPORT UNION, z. s.Karolína NÝVLTOVÁSPORT UNION, z. s.
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -54 kg
Adéla FRAŇKOVÁKarate klub Spektra PrahaNikola KONŮPKOVÁSPORT UNION, z. s.
Kumite jednotlivci, Dorostenky, +54 kg
Erika HUBKOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Natálie JUNKOVÁSPORT UNION, z. s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -39 kg
Michal ONDRÁČEKSportovní klub Karate MostMarek BÁZLERSPORT UNION, z. s.Ondřej KOMÍNSPORT UNION, z. s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -45 kg
Luboš HRAZDÍRSK Trial - shotokan karate o.s.Jan VAŠÍČEKTJ KARATE PrahaMichael VLČEKSPORT UNION, z. s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, +60 kg
Martin ELIÁŠKarate Klub Tygr Karlovy VaryJan PROKOPKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -50 kg
Barbora ČEKALOVÁKarate klub Spektra PrahaAlena ZDRÁHALOVÁKarate Klub ChodovEliška GUBÍKOVÁSPORT UNION, z. s.Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z. s.Tereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z. s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, +50 kg
Lucie MRÁZOVÁSPORT UNION, z. s.Nikola DOUŠOVÁSPORT UNION, z. s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Adam GRABOVSKIKarate klub Spektra PrahaFilip BUBENÍKKarate Klub ChodovMichal POLÁKSPORT UNION, z. s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Ondřej ŠIMEKMakoto karate klubVojta ANDRŠKESL RYU Shotokan z.s.Ondřej ČERMÁKKESL RYU Shotokan z.s.David SMRČEKSportovní klub Karate MostMatyáš FUKATělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateLadislav HUSÁKSPORT UNION, z. s.Jan BEDNÁŘSPORT UNION, z. s.Matěj PAVELSPORT UNION, z. s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Lukáš MAREKKarate klub Spektra Praha
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Hong QUANMakoto karate klub
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Lenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z. s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, +35 kg
Veronika ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Ivanna ANIKEEVATělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateJulie LINDNEROVÁSPORT UNION, z. s.Aljona DRAHANOVÁSPORT UNION, z. s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -27 kg
Kristián SYSELKarate Klub Tygr Karlovy VaryKimi ZITASPORT UNION, z. s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -32 kg
Adam ŠMEJKALSPORT UNION, z. s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, +32 kg
Daniel DUBKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, -30 kg
Lucy HRDLIČKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryTereza VAŠÍČKOVÁTJ KARATE Praha
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, +30 kg
Barbora ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Tereza MIKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryAdéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z. s.
Kata tým, Junioři MIX
Adéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION A]Nikola DOUŠOVÁSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION A]Veronika JANŮSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION A]Štěpán MIČKASPORT UNION, z. s. [SPORT UNION B]Martin STUDNIČKASPORT UNION, z. s. [SPORT UNION B]Ladislav HUSÁKSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION B]