Český svaz karate

NP žactva 2016 - 2.kolo (23.10.2016)
161023_npz2.pdf
484 startů, 309 závodníků, 44 klubů
Kata jednotlivci, Starší žáci
Matyáš KLOUBEKKESL RYU Shotokan z.s.Filip SMUTNÝKESL RYU Shotokan z.s.Vojtěch SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Dan BĚLOHOUBEKKarate Klub KyjovJakub CHÁBASportovní klub Keiko-ryu ShotokanJakub KRAUSZSportovní klub Keiko-ryu ShotokanTomáš SMUTNÝSportovní klub Keiko-ryu ShotokanVít MASAŘKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.David KLEWARFight Club České BudějoviceJonáš RYBÁKFight Club České BudějoviceŠtěpán ZÝKAFight Club České BudějoviceMartin PŘECHSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYŠtěpán ŠUBRTTARGET SPORT MILOVICE z.s.Tomáš MACEKSKBU Trutnov, z. s.Dan PELÁNEKSVČ DOMEČEK BrnoKristián VOJTÁŠSVČ DOMEČEK BrnoAdam GREGŮREKKODOKAI BRNO z.s.David MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s.Sodkherlen ULZIIORSHIKHKARATE SPORT RELAX z.s.Jakub VAVŘINČÍKKARATE SPORT RELAX z.s.Jan SKLENÁŘCobra Ryu Strakonice o.s.Adam ZRZAVECKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemTomáš BALKOTJ karate Nové HradyNikita VASINKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDenis KOVAŘÍKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMarek BÁZLERSPORT UNION, z. s.David VYHNALKarate Vision PrahaDaniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceJan PAJKRTSK karate Dragon DDM NeratoviceMatěj LIPPERTSK karate Dragon DDM NeratoviceDavid SOBĚSLAVSKÝSK karate Dragon DDM NeratoviceMarek BOURAGRYF z.s.Jakub MIKULEGRYF z.s.Pavel STASOGRYF z.s.Daniel NEVRKLASK Karate Shotokan LiberecTomáš VACEKSK Karate Shotokan LiberecJakub BLÁHASPORTOVNÍ KLUB NAKAMA SHOTOKAN
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Magdaléna TRTÍKOVÁKarate Klub KyjovEmma KUŠKOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanNikola STAŇKOVÁTJ karate Nové HradyKateřina LITVÍKOVÁFight Club České BudějoviceNicole MICHALICOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Nikola BERKOVÁTJ Karate České BudějoviceTereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z. s.Andrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceNikola MELICHAROVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMichaela SATRAPOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMarkéta KAČÍRKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYVeronika VIŠŇOVSKÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Barbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Sandra PAULEROVÁKarate klub Spektra PrahaAnna TAJČOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLaura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z. s.Nikola DOUŠOVÁSPORT UNION, z. s.Aljona DRAHANOVÁSPORT UNION, z. s.Julie LINDNEROVÁSPORT UNION, z. s.Denisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceAnna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan LiberecKlára FRANCOVÁSK Karate Shotokan LiberecLucie DEMČÁKOVÁSK Karate Shotokan LiberecKlára MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan LiberecVendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecRadka VLČKOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kata jednotlivci, Mladší žáci 10-11
Vojta ANDRŠKESL RYU Shotokan z.s.Daniel VAŠEKKARATE TYGR SHOTOKANRené PASKERKARATE TYGR SHOTOKANMartin LUŽAKarate Klub KyjovMarek MRÁZTJ Tatran PrachaticeMarek HOUSERKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Přemysl ČAREKFight Club České BudějoviceMatyas FATKAFight Club České BudějoviceJakub FLOREKFight Club České BudějoviceMartin LÁCHAFight Club České BudějoviceBruno ČÁSLAVAKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Dan HAVLÍČEKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYJiří CHÝSKÝTARGET SPORT MILOVICE z.s.Tomáš OTTATARGET SPORT MILOVICE z.s.Filip VANĚČEKTARGET SPORT MILOVICE z.s.Martin VIŠŇOVSKÝTARGET SPORT MILOVICE z.s.Martin ZEMANTARGET SPORT MILOVICE z.s.Zdeněk ŽÁKTARGET SPORT MILOVICE z.s.Kryštof RUŽAKarate Klub Klatovy, z.s.Zdeněk ŠIMONKESL RYU Shotokan z.s.Gallen-Darren PATERSONKarate klub LICHNICE, z.s.Filip POHLTARO KAN, z.s.Vitaliy FEDKOSKBU Trutnov, z. s.David HRABALKODOKAI BRNO z.s.Lukáš RŮŽIČKAFight Club České BudějoviceAdam NEJEDLÝTJ Karate České BudějoviceDavid MAŠEKCobra Ryu Strakonice o.s.Michal MICHÁLEKCobra Ryu Strakonice o.s.Ladislav HUSÁKSPORT UNION, z. s.Nikolas ŽÁKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMartin PRACNASPORT UNION, z. s.Michal POLÁKSPORT UNION, z. s.Jan BEDNÁŘSPORT UNION, z. s.Ondřej HNILIČKASPORT UNION, z. s.František NOVOTNÝKarate Vision PrahaDan SYROVÝKarate Vision PrahaMoshe HARRIESKarate Vision PrahaVladimír FAFEKSK karate Dragon DDM NeratoviceJosef POLÁKShotokan Sport Centrum Česká LípaJakub FIDLERSK karate Dragon DDM NeratoviceMarek FRINTAGRYF z.s.Filip FLAJŠINGERGRYF z.s.Kristián FRANCSK Karate Shotokan LiberecLukáš BRADÁČGRYF z.s.Alex FIALASK Karate Shotokan LiberecTadeáš JIRSASK Karate Shotokan LiberecMatyáš JANSASK Karate Shotokan LiberecVít KITTNERSK Karate Shotokan LiberecDavid VEDRALGRYF z.s.Daniel KOLÁŘSK Karate Shotokan LiberecMiroslav PLUHAŘSK Karate Shotokan LiberecTomáš VYLITASPORTOVNÍ KLUB NAKAMA SHOTOKAN
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 10-11
Veronika ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Amálie ONDROUŠKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANLucie PETRUŠKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANKarolína STAŇKOVÁTJ karate Nové HradyMira BUČKOVÁFight Club České BudějoviceMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceEma TINAVSKÁFight Club České BudějoviceNikola PEŠÁDIKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVTereza BOUŠKOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Eva TUŠOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Anika DRAHEIMOVÁKarate Klub Klatovy, z.s.Andrea ŠIMONOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Magdalena FRYDRYCHOVÁFight Club České BudějoviceNatálie MACHOVÁTJ karate Nové HradyViktorie HOŠKOVÁTJ Karate České BudějoviceAlexandra KŘÍBALOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemEliška POKORNÁChampions team - ChodovAdéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z. s.Veronika JANŮSPORT UNION, z. s.Lenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z. s.Lucie VYHNALOVÁKarate Vision PrahaRozálie HORADOVÁKarate Vision PrahaEliška MIHALČATINOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceEliška FIDLEROVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceAnna NOSÁLKOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavBeata REGULIOVÁKarate VrchlabíDiana FANTOVÁGRYF z.s.Linda BÍLÁSK Karate Shotokan LiberecKateřina JIRSOVÁSK Karate Shotokan LiberecMichaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci 7-9
Ondra LIŠKATJ Tatran PrachaticeMatyáš HOUSKASportovní klub Keiko-ryu ShotokanJan STRÁNSKÝSportovní klub Keiko-ryu ShotokanDaniel DUBKarate Klub Tygr Karlovy VaryKristián SYSELKarate Klub Tygr Karlovy VaryTadeáš BÍNAFight Club České BudějoviceSamuel VÍTEKFight Club České BudějoviceKarel BLAŽEJShotokan karate dó TJ SadskáJosef NĚMECTJ Karate České BudějoviceLukáš HEJMASPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYDavid KREČMERTARGET SPORT MILOVICE z.s.Tadeáš ORSÁGSKBU Trutnov, z. s.David MACHOTJ karate Nové HradyŠtěpán NILAŠKODOKAI BRNO z.s.Ondřej BEDNÁŘTJ Karate České BudějoviceJan KUTHANTJ Karate České BudějoviceOldřich KOMÁREKCobra Ryu Strakonice o.s.David KASTLChampions team - ChodovLukáš KASTLChampions team - ChodovAdam ŠMEJKALSPORT UNION, z. s.David BERKATJ Karate České BudějoviceAntonín PEČENKATJ Auto Škoda Mladá BoleslavOndřej FILIPGRYF z.s.Jaromír FARSKÝSK Karate Shotokan LiberecRichard DEVÁTÝSK Karate Shotokan LiberecMatěj ENDRYCHSK Karate Shotokan LiberecDominik FALTUSSK Karate Shotokan LiberecŠimon HARVILKOSK Karate Shotokan LiberecFilip HAVRÁNEKSK Karate Shotokan LiberecFilip HORŇÁKSK Karate Shotokan LiberecJakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan LiberecVadim MYKULINSK Karate Shotokan LiberecFilip NEVRKLASK Karate Shotokan LiberecAdam FORMÁNEKSPORTOVNÍ KLUB NAKAMA SHOTOKAN
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 7-9
Barbora ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Kateřina SLEZÁKOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Lucy HRDLIČKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryTereza MIKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VarySofie BAMBASOVÁFight Club České BudějoviceMichaela CIRKLOVÁFight Club České BudějoviceAmálie HAKOVÁFight Club České BudějoviceMarkéta KLEWAROVÁFight Club České BudějoviceLinda VOJÁČKOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Taisia BIRIUCOVÁSK Karate Shotokan LiberecVanesa MAJBOVÁSK Karate Shotokan LiberecEliška MALÁSK Karate Shotokan LiberecNela RAJTROVÁSK Karate Shotokan LiberecMonika ŽIDOVÁSPORTOVNÍ KLUB NAKAMA SHOTOKAN
Kata tým, Žáci
Tadeáš BÍNAFight Club České Budějovice [Bína, Vítek, Fatka]Jakub FLOREKFight Club České Budějovice [Florek, Čarek, Klewar]Ondřej FILIPGRYF z.s. [GRYF A]Filip FLAJŠINGERGRYF z.s. [GRYF A]David VEDRALGRYF z.s. [GRYF A]Pavel STASOGRYF z.s. [GRYF B]Marek BOURAGRYF z.s. [GRYF B]Marek FRINTAGRYF z.s. [GRYF B]Jakub VAVŘINČÍKKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax z.s.]David MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax z.s.]Sodkherlen ULZIIORSHIKHKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax z.s.]Bruno ČÁSLAVANIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Brno]Vojtěch SŮKALNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Brno]Filip POHLNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Brno]Daniel BREJCHASK karate Dragon DDM Neratovice [SK Dragon]Jan PAJKRTSK karate Dragon DDM Neratovice [SK Dragon]Matěj LIPPERTSK karate Dragon DDM Neratovice [SK Dragon]Šimon HARVILKOSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A]Filip HORŇÁKSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A]Jakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A]Matyáš JANSASK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B]Daniel KOLÁŘSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B]Miroslav PLUHAŘSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B]Michal POLÁKSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Ústí n.L.]Jan BEDNÁŘSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Ústí n.L.]Adam ŠMEJKALSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Ústí n.L.]Martin VIŠŇOVSKÝTARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]Jáchym TINAVSKÝFight Club České Budějovice [Tinavský, Kočandrle, Zýka]Ondřej BEDNÁŘTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kata tým, Žákyně
Mira BUČKOVÁFight Club České Budějovice [Buckova, Medova, Klewarova]Eliška VÁCLAVÍKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV [karate panthers A]Karolína MARTÍNKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV [karate panthers A]Nikola PEŠÁDIKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV [karate panthers A]Michaela MIGLOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV [karate panthers B]Michaela ŠIDLOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV [karate panthers B]Eva ŠEBESTOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV [karate panthers B]Nicole MICHALICOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. [ŠIN-MU Hodonín - kata team]Magdaléna TRTÍKOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Brno]Tereza VAŠÍČKOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Brno]Denisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM Neratovice [SK Dragon]Eliška MIHALČATINOVÁSK karate Dragon DDM Neratovice [SK Dragon]Eliška FIDLEROVÁSK karate Dragon DDM Neratovice [SK Dragon]Anna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec]Klára FRANCOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec]Klára MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec]Nikola MELICHAROVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda žákyně]Michaela SATRAPOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda žákyně]Markéta KAČÍRKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda žákyně]Adéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Ústí n. L.]Nikola DOUŠOVÁSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Ústí n. L.]Veronika JANŮSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION Ústí n. L.]
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -39 kg
Petr PELIKÁNTJ Karate České BudějoviceJonáš RYBÁKFight Club České BudějoviceŠtěpán ZÝKAFight Club České BudějoviceJáchym ŠANDASKBU Trutnov, z. s.Aleksandar ŠEŠLIJATJ Horní Měcholupy, oddíl karateJan SKLENÁŘCobra Ryu Strakonice o.s.Marek BÁZLERSPORT UNION, z. s.Filip CHMELÍČEKSKK Budo HavířovFilip EXNARKarate VrchlabíMichael BARTOŠGRYF z.s.Tomáš VACEKSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -45 kg
Bohuslav DUŠEKKASR ŽAMBERKOndřej RYCHLÝFight Club České BudějoviceVáclav RŮZHATJ Karate České BudějoviceDaniel HANUŠSKBU Trutnov, z. s.Tomáš MACEKSKBU Trutnov, z. s.Pavel URBANECKarate klub LICHNICE, z.s.Nikita VASINKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDaniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceMarek BOURAGRYF z.s.Daniel NEVRKLASK Karate Shotokan LiberecFilip NOVOTNÝSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -52 kg
Lukáš JENKNERTJ Karate České BudějoviceDavid KLEWARFight Club České BudějoviceMarek ŠVECFight Club České BudějoviceJáchym TINAVSKÝFight Club České BudějoviceFilip KRIŠALShotokan karate dó TJ SadskáLuboš HRAZDÍRSK Trial - shotokan karate o.s.Adam GREGŮREKKODOKAI BRNO z.s.Milan BAŠARTJ Karate České BudějoviceTomáš BALKOTJ karate Nové HradyDenis KOVAŘÍKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDavid TOKARČÍKSKK Budo HavířovMax FIALASK Karate Shotokan LiberecJakub MIKULEGRYF z.s.Pavel STASOGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -60 kg
Dominik VÝLETKarate Klub KyjovDominik KOČANDRLEFight Club České BudějoviceZdeněk BOUČEKKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVMartin HRNČÍŘSKBU Trutnov, z. s.Adam ZRZAVECKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJan PAJKRTSK karate Dragon DDM NeratoviceOndřej HAVLÍČEKKarate VrchlabíVáclav CHUDOBAGRYF z.s.Matyáš MALÝSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Starší žáci, +60 kg
Martin ELIÁŠKarate Klub Tygr Karlovy VaryRadek LÁCHAFight Club České BudějoviceMartin PŘECHSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYDominik KREJČÍSKBU Trutnov, z. s.Adam ŠTĚPÁNCobra Ryu Strakonice o.s.Jan HORÁKChampions team - ChodovDavid SOBĚSLAVSKÝSK karate Dragon DDM Neratovice
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -42 kg
Tereza JÁNOVÁTJ Karate České BudějoviceEliška RYCHLÁFight Club České BudějoviceAndrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceAnna TAJČOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDenisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceAnna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan LiberecLucie DEMČÁKOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -50 kg
Magdaléna TRTÍKOVÁKarate Klub KyjovNikola STAŇKOVÁTJ karate Nové HradyBarbora DVOŘÁKOVÁFight Club České BudějoviceBarbora SOUKUPOVÁFight Club České BudějoviceEliška VAŠKOVÁFight Club České BudějoviceTereza VAŠÍČKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Nikola BERKOVÁTJ Karate České BudějoviceNikola MELICHAROVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMarkéta KAČÍRKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYHana DOLEŽALOVÁFight Club České BudějoviceSandra PAULEROVÁKarate klub Spektra PrahaLaura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z. s.Nikola DOUŠOVÁSPORT UNION, z. s.Aljona DRAHANOVÁSPORT UNION, z. s.Tereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z. s.Klára MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan LiberecVendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, +50 kg
Kateřina LITVÍKOVÁFight Club České BudějoviceŠárka MAKOVCOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Michaela SATRAPOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYBarbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Tereza PLEVOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Daniela PETŘÍKOVÁKARATE HavířovLucie MRÁZOVÁSPORT UNION, z. s.Julie LINDNEROVÁSPORT UNION, z. s.Anna HARRIESSK Karate Shotokan LiberecRadka VLČKOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Matyáš MÍKATJ Karate České BudějoviceVojtěch DUŠEKKASR ŽAMBERKJan ČÁSTKAKarate Klub Tygr Karlovy VaryMatyas FATKAFight Club České BudějoviceMichal CVOLIGAKARATE HavířovMatouš HÁJEKTJ Horní Měcholupy, oddíl karateAdam NEJEDLÝTJ Karate České BudějoviceJan BEDNÁŘSPORT UNION, z. s.Tadeáš JIRSASK Karate Shotokan LiberecMatyáš JANSASK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Vojta ANDRŠKESL RYU Shotokan z.s.Daniel VAŠEKKARATE TYGR SHOTOKANRichard HAVELKASK KAMIWAZA KARATE z.s.Marek HOUSERKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Martin DUCHOŇFight Club České BudějoviceTomáš FROLÍKFight Club České BudějoviceJaroslav ŠEBESTAKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVMartin KUTLÁKKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVJakub SVAČINAKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVDan HAVLÍČEKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYJakub KLEMÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Vojtěch VAŠÁKKarate klub LICHNICE, z.s.David MAŠEKCobra Ryu Strakonice o.s.Michal MICHÁLEKCobra Ryu Strakonice o.s.Adam ŠKOPEKCobra Ryu Strakonice o.s.Nikolas ŽÁKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLadislav HUSÁKSPORT UNION, z. s.Martin PRACNASPORT UNION, z. s.Michal POLÁKSPORT UNION, z. s.Ondřej HNILIČKASPORT UNION, z. s.Filip FLAJŠINGERGRYF z.s.Lukáš BRADÁČGRYF z.s.Vít KITTNERSK Karate Shotokan LiberecDaniel KOLÁŘSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Vojtěch KREJČÍSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jan JIRAVAKarate Klub Tygr Karlovy VaryPetr SVOBODAKarate Klub Tygr Karlovy VaryPřemysl ČAREKFight Club České BudějoviceJakub FLOREKFight Club České BudějoviceLukáš RŮŽIČKAFight Club České BudějoviceArnošt ŠAFÁŘTJ Karate České BudějoviceKryštof RUŽAKarate Klub Klatovy, z.s.Gallen-Darren PATERSONKarate klub LICHNICE, z.s.Adam UHÝREKTJ Baník Příbram - KarateVitaliy FEDKOSKBU Trutnov, z. s.David HRABALKODOKAI BRNO z.s.Petr JOVANOVIČTJ Karate České BudějoviceMarek FRINTAGRYF z.s.Miroslav PLUHAŘSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Marek MRÁZTJ Tatran PrachaticeMartin LÁCHAFight Club České BudějoviceLukáš JELÍNEKKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVJan ŠMÍDKarate klub LICHNICE, z.s.Alex FIALASK Karate Shotokan LiberecDavid VEDRALGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Kristýna ČERKLOVÁFight Club České BudějoviceAneta KADLECOVÁFight Club České BudějoviceMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceMichaela MIGLOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVNikola PEŠÁDIKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVEva ŠEBESTOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVAdéla MARKOVÁTJ Karate České BudějoviceKarolína MARTÍNKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVEliška POKORNÁChampions team - ChodovAdéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z. s.Veronika JANŮSPORT UNION, z. s.Lenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z. s.Beata REGULIOVÁKarate VrchlabíLinda BÍLÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, +35 kg
Veronika ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Gabriela DĚREŠOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Mira BUČKOVÁFight Club České BudějoviceMagdalena FRYDRYCHOVÁFight Club České BudějoviceEma TINAVSKÁFight Club České BudějoviceMichaela ŠIDLOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVLaura POHANKOVÁTJ Karate České BudějoviceNatálie KROUPOVÁTJ Karate České BudějoviceEliška VÁCLAVÍKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVNatálie MACHOVÁTJ karate Nové HradyAgáta NOVÁKOVÁTJ Karate České BudějoviceDiana FANTOVÁGRYF z.s.Kateřina JIRSOVÁSK Karate Shotokan LiberecMichaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -27 kg
Tadeáš BÍNAFight Club České BudějoviceSamuel VÍTEKFight Club České BudějoviceLukáš HEJMASPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYTadeáš ORSÁGSKBU Trutnov, z. s.David MACHOTJ karate Nové HradyLukáš KASTLChampions team - ChodovRichard DEVÁTÝSK Karate Shotokan LiberecŠimon HARVILKOSK Karate Shotokan LiberecFilip HAVRÁNEKSK Karate Shotokan LiberecFilip HORŇÁKSK Karate Shotokan LiberecJakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -32 kg
Ondra LIŠKATJ Tatran PrachaticeKristián SYSELKarate Klub Tygr Karlovy VaryKarel BLAŽEJShotokan karate dó TJ SadskáMatěj KORYTARKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVDavid ŘEZANKATJ Karate České BudějoviceDavid BERKATJ Karate České BudějoviceOndřej BEDNÁŘTJ Karate České BudějoviceJakub MACÍČEKKARATE HavířovDaniel STRÁNSKÝTJ Karate České BudějoviceDavid KASTLChampions team - ChodovAdam ŠMEJKALSPORT UNION, z. s.Matyáš BĚDROŇSKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, +32 kg
Petr SVOBODASK KAMIWAZA KARATE z.s.Daniel DUBKarate Klub Tygr Karlovy VaryMatyáš JURÍKKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVJosef NĚMECTJ Karate České BudějoviceHynek MRÁZTJ Karate České BudějoviceOldřich KOMÁREKCobra Ryu Strakonice o.s.Jiří VRBAChampions team - ChodovOndřej FILIPGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, -30 kg
Sofie BAMBASOVÁFight Club České BudějoviceMichaela CIRKLOVÁFight Club České BudějoviceMarkéta KLEWAROVÁFight Club České BudějoviceNatálie ORLICKÁSKK Budo HavířovTaisia BIRIUCOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, +30 kg
Barbora ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Lucy HRDLIČKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryTereza MIKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryAmálie HAKOVÁFight Club České BudějoviceNela ROSVALDOVÁFight Club České BudějoviceValentina VÍTŮTJ Karate České BudějoviceVanesa MAJBOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kouč, licence turnaj
Bronislav PUZRLAL.F. CLUB KARATE, z.s.Josef LIŠKATJ Tatran PrachaticeIng. Václav PLECERTJ Karate České BudějoviceMiroslav HÝSEKTJ Karate České BudějoviceJosef LUDAČKATJ Karate České BudějoviceLuděk MANNTJ Karate České BudějoviceJana DUŠKOVÁKASR ŽAMBERKNaděžda KOČANDRLOVÁFight Club České BudějovicePetr KUBIČKAFight Club České BudějoviceKarla PELDOVÁFight Club České BudějoviceMarek MRÁZTJ Tatran PrachaticeIng. Miroslav BUDÍNKarate klub Spektra PrahaJiří FAKTORTJ Karate České Budějovice
Kouč, licence sezóna
Roman TRTÍKKarate Klub KyjovPetr LUŽAKarate Klub KyjovPetr FIALAKarate Klub KyjovKarel STANĚKTJ karate Nové HradyMartin IŠTVÁNEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Marek HULLMANKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVLubomír VAŠÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Zdeněk KRATOCHVÍLKarate klub LICHNICE, z.s.Jan KLEMÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Jana BĚLICOVÁKARATE HavířovMilan MACHOTJ karate Nové HradyIng. Vít ŠTENCELKODOKAI BRNO z.s.Miroslav BOGUSKÝChampions team - Chodov