Český svaz karate

Grand Prix North Bohemia 2016 (15.10.2016)
161015_gpnb.pdf
541 startů, 332 závodníků, 38 klubů
Kata jednotlivci, Masters muži
Daniel HALAFight Club České BudějoviceVáclav ŠMÍDSPORT UNION, z. s.Petr PLAČEKSK Karate Shotokan LiberecBc Ladislav MAREŠTJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Kata jednotlivci, Masters ženy
Lenka BOUROVÁGRYF z.s.Božena PAVLASOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Petra KOLÁŘSKÁSK Karate Shotokan Liberec
Kata jednotlivci, Muži (senioři)
Adam PEŠEKSportovní klub Keiko-ryu ShotokanDominik BARTUŠKASKP karate PísekJosef SOUKUPUSK Slavia LiberecPetr RICHTERKarate Vision PrahaJaroslav BRABECKarate klub Spektra PrahaŠimon BRANDAKarate klub Ústí nad LabemDominik BANDASKarate klub Ústí nad LabemMarek POHANKASPORTOVNÍ KLUB NAKAMA SHOTOKANMatěj ŘÍHAGRYF z.s.Ondřej BLÍNGRYF z.s.Jaroslav VLČEKSK Karate Shotokan LiberecMilan ZÍTKOSHOBU Academy
Kata jednotlivci, Ženy (seniorky)
Nikola JŮZOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Barbora LACINOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Petra KOLÁŘSKÁSK Karate Shotokan Liberec
Kata jednotlivci, Junioři
Marek RENDLASportovní klub Keiko-ryu ShotokanMichal JAKOUBEKSPORT UNION, z. s.Petr PODRÁBSKÝSPORT UNION, z. s.Adam KŘIVKASVČ DOMEČEK BrnoDominik BARTUŠKASKP karate PísekPetr RICHTERKarate Vision PrahaMartin FRANĚKKarate klub Spektra PrahaMatěj ŘÍHAGRYF z.s.
Kata jednotlivci, Juniorky
Nikola JŮZOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Clementina BUDĚLOVSKÁSPORT UNION, z. s.Veronika KONÁŠOVÁSPORT UNION, z. s.Karolína NÝVLTOVÁSPORT UNION, z. s.Julie SUCHÁSPORT UNION, z. s.Nela PELÁNKOVÁSVČ DOMEČEK BrnoBarbora LACINOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Barbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata jednotlivci, Dorostenci
Tomáš KOUBASportovní klub Keiko-ryu ShotokanFilip SMUTNÝKESL RYU Shotokan z.s.Martin DRÁBEKSPORT UNION, z. s.Ondřej KORIŤÁKSPORT UNION, z. s.Petr PODRÁBSKÝSPORT UNION, z. s.Pavel ŠORALSPORT UNION, z. s.Jaromír LÁCHAFight Club České BudějoviceAdam VRBAKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaDavid BERANKarate TepliceDavid STÁREKKarate Klub Jeseník o.s.Miroslav-Daniel BERÁNEKKarate klub Ústí nad LabemJakub HLOUŠEKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDavid SKOPECKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJan KOLANKIEWICZKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kata jednotlivci, Dorostenky
Barbora VESELÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanVeronika JŮZOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Clementina BUDĚLOVSKÁSPORT UNION, z. s.Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z. s.Tereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z. s.Natálie JUNKOVÁSPORT UNION, z. s.Veronika KONÁŠOVÁSPORT UNION, z. s.Nikola KONŮPKOVÁSPORT UNION, z. s.Karolína NÝVLTOVÁSPORT UNION, z. s.Marie PAZDERKOVÁTJ Baník Příbram - KarateAdéla FRAŇKOVÁKarate klub Spektra PrahaAdriana MACKOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Sára KOVAŘÍKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAdéla ŠINEROVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Hana PELIKÁNOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kata jednotlivci, Starší žáci
Tomáš SMUTNÝSportovní klub Keiko-ryu ShotokanJakub KRAUSZSportovní klub Keiko-ryu ShotokanJakub CHÁBASportovní klub Keiko-ryu ShotokanMatyáš KLOUBEKKESL RYU Shotokan z.s.Filip SMUTNÝKESL RYU Shotokan z.s.Marek BÁZLERSPORT UNION, z. s.Ondřej KOMÍNSPORT UNION, z. s.Štěpán MIČKASPORT UNION, z. s.Matěj PAVELSPORT UNION, z. s.Martin PRACNASPORT UNION, z. s.Martin STUDNIČKASPORT UNION, z. s.Ondřej SUCHÝSPORT UNION, z. s.Pavel ŠORALSPORT UNION, z. s.Michael VLČEKSPORT UNION, z. s.David KLEWARFight Club České BudějoviceFilip ZÍDEKKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaRobin MÜLLERKarate TepliceJakub DOUŠASPORT UNION, z. s.Dan PELÁNEKSVČ DOMEČEK BrnoJakub SCHÁNILECSKP karate PísekMichal VONDRÁŠEKSKP karate PísekJaroslav MORAVECKarate klub Spektra PrahaLuboš HRAZDÍRSK Trial - shotokan karate o.s.Štěpán ŠUBRTTARGET SPORT MILOVICE z.s.Marek BOURAGRYF z.s.Jakub MIKULEGRYF z.s.Filip MARIÁŠSPORT UNION, z. s.Gallen-Darren PATERSONKarate klub LICHNICE, z.s.Adam ZRZAVECKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJakub VAVŘINČÍKKARATE SPORT RELAX z.s.David MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s.Sodkherlen ULZIIORSHIKHKARATE SPORT RELAX z.s.Daniel NEVRKLASK Karate Shotokan LiberecTomáš VACEKSK Karate Shotokan Liberec
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Emma KUŠKOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanNikola DOUŠOVÁSPORT UNION, z. s.Aljona DRAHANOVÁSPORT UNION, z. s.Eliška GUBÍKOVÁSPORT UNION, z. s.Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z. s.Tereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z. s.Veronika JANŮSPORT UNION, z. s.Lenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z. s.Lucie MRÁZOVÁSPORT UNION, z. s.Klára SUCHÁSPORT UNION, z. s.Kateřina HÁKOVÁUSK Slavia LiberecSandra PAULEROVÁKarate klub Spektra PrahaAnna VOKATÁSKP karate PísekVeronika VIŠŇOVSKÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Barbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Nikola BERKOVÁTJ Karate České BudějoviceAndrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceAnna TAJČOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLucie DEMČÁKOVÁSK Karate Shotokan LiberecKlára FRANCOVÁSK Karate Shotokan LiberecAnna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan LiberecKlára MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan LiberecVendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecRadka VLČKOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kata jednotlivci, Mladší žáci 10-11
Jan STRÁNSKÝSportovní klub Keiko-ryu ShotokanDaniel FRAIBIŠSportovní klub Keiko-ryu ShotokanJan BEDNÁŘSPORT UNION, z. s.Ondřej HNILIČKASPORT UNION, z. s.Ladislav HUSÁKSPORT UNION, z. s.Josef KOSKUBASPORT UNION, z. s.Ondřej KRUCKÝSPORT UNION, z. s.Štěpán MIČKASPORT UNION, z. s.Xuan-Tiep-Petr NGUYENSPORT UNION, z. s.Matěj PAVELSPORT UNION, z. s.Michal POLÁKSPORT UNION, z. s.Martin PRACNASPORT UNION, z. s.Martin STUDNIČKASPORT UNION, z. s.Adam ŠMEJKALSPORT UNION, z. s.Václav-František ŠMÍDSPORT UNION, z. s.Kimi ZITASPORT UNION, z. s.René PASKERKARATE TYGR SHOTOKANDaniel VAŠEKKARATE TYGR SHOTOKANLukáš RŮŽIČKAFight Club České BudějoviceMartin LÁCHAFight Club České BudějovicePřemysl ČAREKFight Club České BudějoviceJakub FLOREKFight Club České BudějoviceKarel NOVOTNÝKarate TepliceDavid FORIŠSPORT UNION, z. s.Ondřej HOLUBSPORT UNION, z. s.Vojtěch KAPUŠISPORT UNION, z. s.Adam ZAHRÁDKASPORT UNION, z. s.David ZAHRÁDKASPORT UNION, z. s.Tomáš NECHYBASKP karate PísekLukáš RAJNOCHUSK Slavia LiberecTomáš KAČMARUSK Slavia LiberecOndřej ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon TeamAdam GRABOVSKIKarate klub Spektra PrahaDavid ŠVÁCHATARGET SPORT MILOVICE z.s.Martin VIŠŇOVSKÝTARGET SPORT MILOVICE z.s.Martin ZEMANTARGET SPORT MILOVICE z.s.Marek FRINTAGRYF z.s.David VEDRALGRYF z.s.Lukáš BRADÁČGRYF z.s.Jakub KLEMÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Vojtěch VAŠÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Gallen-Darren PATERSONKarate klub LICHNICE, z.s.Jan ŠMÍDKarate klub LICHNICE, z.s.Nikolas ŽÁKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJaromír FARSKÝSK Karate Shotokan LiberecAlex FIALASK Karate Shotokan LiberecTadeáš JIRSASK Karate Shotokan LiberecMatyáš JANSASK Karate Shotokan LiberecVít KITTNERSK Karate Shotokan LiberecDaniel KOLÁŘSK Karate Shotokan LiberecMiroslav PLUHAŘSK Karate Shotokan Liberec
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 10-11
Mira BUČKOVÁFight Club České BudějoviceAdéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z. s.Aljona DRAHANOVÁSPORT UNION, z. s.Soňa HROCHOVÁSPORT UNION, z. s.Veronika JANŮSPORT UNION, z. s.Sára KOREŠOVÁSPORT UNION, z. s.Lenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z. s.Elen KOZLOVÁSPORT UNION, z. s.Julie LINDNEROVÁSPORT UNION, z. s.Magda RACKOVÁSPORT UNION, z. s.Klára SUCHÁSPORT UNION, z. s.Amálie ONDROUŠKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANLucie PETRUŠKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANNatálie STRNADOVÁKARATE TYGR SHOTOKANMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceLinda MATĚJKOVÁSPORT UNION, z. s.Andrea GRABOVSKÁKarate klub Spektra PrahaBarbora TYPLTOVÁKarate klub Spektra PrahaEva TUŠOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Diana FANTOVÁGRYF z.s.Michaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s.Adéla POLANSKÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAlexandra KŘÍBALOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLinda BÍLÁSK Karate Shotokan LiberecTereza CHROUSTOVÁSK Karate Shotokan LiberecKateřina JIRSOVÁSK Karate Shotokan LiberecTereza MYSLIVCOVÁSK Karate Shotokan LiberecEva PELIKÁNOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kata jednotlivci, Mladší žáci 7-9
Matyáš HOUSKASportovní klub Keiko-ryu ShotokanLukáš MUSILSPORT UNION, z. s.Daniel POLÍVKASPORT UNION, z. s.Jan RŮŽIČKASPORT UNION, z. s.Adam ŠMEJKALSPORT UNION, z. s.Přemysl VONDRÁKSPORT UNION, z. s.Samuel VÍTEKFight Club České BudějoviceDavid KASTLChampions team - ChodovLukáš KASTLChampions team - ChodovŠimon ZWILLINGŠSK karate KarvináOndřej LINCKarate TepliceJakub GÁBELKarate TepliceDaniel DUBKarate Klub Tygr Karlovy VaryKristián SYSELKarate Klub Tygr Karlovy VaryDavid HOLEŠOVYŠSKP karate PísekJakub ŽLÁBEKSKP karate PísekTomáš VONDRÁŠEKSKP karate PísekJosef SARANTARGET SPORT MILOVICE z.s.Ondřej FILIPGRYF z.s.Filip FLAJŠINGERGRYF z.s.Josef NĚMECTJ Karate České BudějovicePetr ZÍTKOKARATE SPORT RELAX z.s.Matěj ENDRYCHSK Karate Shotokan LiberecDominik FALTUSSK Karate Shotokan LiberecKristián FRANCSK Karate Shotokan LiberecŠimon HARVILKOSK Karate Shotokan LiberecFilip HAVRÁNEKSK Karate Shotokan LiberecFilip HORŇÁKSK Karate Shotokan LiberecJakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan LiberecVadim MYKULINSK Karate Shotokan LiberecFilip NEVRKLASK Karate Shotokan LiberecLukáš DOBROZEMSKÝKARATE TYGR SHOTOKAN
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 7-9
Sára KOREŠOVÁSPORT UNION, z. s.Barbora VESELÁSPORT UNION, z. s.Sofie BAMBASOVÁFight Club České BudějoviceMarkéta KLEWAROVÁFight Club České BudějoviceNela ROSVALDOVÁFight Club České BudějoviceBarbora LUKÁŠOVÁKarate TepliceEma FILIPSKÁKarate TepliceTereza MIKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryLucy HRDLIČKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryMiroslava VOKATÁSKP karate PísekKateřina NOVÁKOVÁSKP karate PísekMartina RAJNOCHOVÁUSK Slavia LiberecLinda VOJÁČKOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Taisia BIRIUCOVÁSK Karate Shotokan LiberecAnna KAZDOVÁSK Karate Shotokan LiberecNela KRAJČOVIČOVÁSK Karate Shotokan LiberecEma KUBEČKOVÁSK Karate Shotokan LiberecVanesa MAJBOVÁSK Karate Shotokan LiberecNela RAJTROVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kata jednotlivci, Muži U21
Jakub SLANAŘKESL RYU Shotokan z.s.Libor PODROUŽEKKESL RYU Shotokan z.s.Daniel MIKULKAKarate klub Spektra PrahaOndřej BLÍNGRYF z.s.Blade-Ahran PATERSONKarate klub LICHNICE, z.s.Jaroslav VLČEKSK Karate Shotokan Liberec
Kata tým, Juniorky
Barbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax A]Adéla ŠINEROVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax A]Barbora VLČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax B]Anna VORLÍČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax B]Klára STRATILOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax B]
Kata tým, Žáci
Ondřej FILIPGRYF z.s. [Gryf Liberec A]David VEDRALGRYF z.s. [Gryf Liberec A]Filip FLAJŠINGERGRYF z.s. [Gryf Liberec A]Marek FRINTAGRYF z.s. [Gryf Liberec B]Marek BOURAGRYF z.s. [Gryf Liberec B]Jakub MIKULEGRYF z.s. [Gryf Liberec B]David MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax]Sodkherlen ULZIIORSHIKHKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax]Jakub VAVŘINČÍKKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax]Šimon HARVILKOSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A]Filip HORŇÁKSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A]Jakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A]Matyáš JANSASK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B]Daniel KOLÁŘSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B]Miroslav PLUHAŘSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B]Adam ŠMEJKALSPORT UNION, z. s. [Šmejkal tým SU]Michal POLÁKSPORT UNION, z. s. [Šmejkal tým SU]Kimi ZITASPORT UNION, z. s. [Šmejkal tým SU]Štěpán MIČKASPORT UNION, z. s. [SPORT UNION]Ladislav HUSÁKSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION]Martin PRACNASPORT UNION, z. s. [SPORT UNION]Štěpán ŠUBRTTARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]David ŠVÁCHATARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]Martin VIŠŇOVSKÝTARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]
Kata tým, Žákyně
Tereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z. s. [Chobotová team Sport union]Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z. s. [Chobotová team Sport union]Eliška GUBÍKOVÁSPORT UNION, z. s. [Chobotová team Sport union]Klára FRANCOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A]Anna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A]Klára MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A]Taisia BIRIUCOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B]Anna KAZDOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B]Vanesa MAJBOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B]Adéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION]Nikola DOUŠOVÁSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION]Veronika JANŮSPORT UNION, z. s. [SPORT UNION]
Kumite jednotlivci, Masters muži, BRH
Petr PAZDERKATJ Baník Příbram - KarateDavid DVOŘÁKKlub karate - dó Bruntál, z.s.Zdeněk KRATOCHVÍLKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -70 kg
Libor PODROUŽEKKESL RYU Shotokan z.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -80 kg
Dominik NECHYBASPORT UNION, z. s.Miloš HOLUBSPORT UNION, z. s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), +80 kg
Jaroslav BRABECKarate klub Spektra PrahaDaniel MIKULKAKarate klub Spektra PrahaOndřej KNÍŽEKSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), BRH
Dominik NECHYBASPORT UNION, z. s.Jaroslav BRABECKarate klub Spektra PrahaDaniel MIKULKAKarate klub Spektra PrahaOndřej KNÍŽEKSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -55 kg
Lucie TRNKOVÁKarate Vision Praha
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -60 kg
Petra VÁVROVÁKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), +60 kg
Simona KALINIČENKOVÁSPORT UNION, z. s.Kateřina SEDLÁČKOVÁTJ Baník Příbram - Karate
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), BRH
Simona KALINIČENKOVÁSPORT UNION, z. s.Kateřina SEDLÁČKOVÁTJ Baník Příbram - KarateLucie TRNKOVÁKarate Vision Praha
Kumite jednotlivci, Junioři, -55 kg
Daniel DRÁBEKSPORT UNION, z. s.Michal JAKOUBEKSPORT UNION, z. s.Václav PLECERTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Junioři, -61 kg
Jiří ČÍŽEKFight Club České BudějoviceKristián HNÍZDILSPORT UNION, z. s.Jan KUBALATJ Baník Příbram - Karate
Kumite jednotlivci, Junioři, -68 kg
Martin FRANĚKKarate klub Spektra PrahaVojtěch BOURAGRYF z.s.Přemysl BENHÁKTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Junioři, -76 kg
Vladimir KORNIJENKOGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, +76 kg
Tomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky, -48 kg
Dominika ŘEHÁKOVÁRed Dragon Team
Kumite jednotlivci, Juniorky, -53 kg
Kateřina PROCHÁZKOVÁSPORT UNION, z. s.Michaela ŠOLCOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Kristýna ŘEHÁKOVÁRed Dragon Team
Kumite jednotlivci, Juniorky, -59 kg
Nikola KOSINOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky, +59 kg
Nela PELÁNKOVÁSVČ DOMEČEK BrnoAnna-Marie WAGNEROVÁSKBU Trutnov, z. s.Michaela KLUSÁČKOVÁSPORT UNION, z. s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -52 kg
Martin DRÁBEKSPORT UNION, z. s.Václav ŠOLCSK KAMIWAZA KARATE z.s.Antonín KUČERAKlub karate - dó Bruntál, z.s.Tomáš DITTRICHGRYF z.s.Tomáš MARUŠKATJ Karate České BudějoviceŠimon PLETKATJ Karate České BudějoviceJakub HLOUŠEKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -57 kg
Dominik KOČANDRLEFight Club České BudějoviceAdam VRBAKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaMartin KOČÁREKSportovní klub Karate MostMarek DĚDEKKarate Klub Tygr Karlovy VaryPetr PODRÁBSKÝSPORT UNION, z. s.Vojtěch ZRNAFight Club České BudějoviceFilip DVOŘÁKKlub karate - dó Bruntál, z.s.Jan KOLANKIEWICZKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -63 kg
Jaromír LÁCHAFight Club České BudějoviceJán MATEJKAKarate Vision PrahaJakub MATEJKAKarate Vision PrahaGleb EREMENKOKarate klub Spektra PrahaJan RACEKTJ Karate České BudějoviceMatěj ŠTĚPÁNGRYF z.s.Michal LYSKOGRYF z.s.Michal ZEMEKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -70 kg
Šimon HONSŮSK KAMIWAZA KARATE z.s.František CHUDOBAGRYF z.s.Tomáš DĚDTJ Karate České BudějoviceDavid SKOPECKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Dorostenci, +70 kg
David POSOLDAKarate Klub Jeseník o.s.David LÍNSK KAMIWAZA KARATE z.s.Matěj FRYDRYCHFight Club České BudějoviceLukáš CYPRIÁNGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -47 kg
Patricie PAŽINOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryDominika ŘEHÁKOVÁRed Dragon TeamAdéla FRAŇKOVÁKarate klub Spektra Praha
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -54 kg
Kateřina LITVÍKOVÁFight Club České BudějoviceNikola KONŮPKOVÁSPORT UNION, z. s.Kateřina SOTONOVÁSPORT UNION, z. s.Tereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z. s.Pavlína ONDREJKOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Hana REBLJANOVÁTJ Baník Příbram - KarateSára KOVAŘÍKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Dorostenky, +54 kg
Klára FICHNOVÁTJ Baník Příbram - Karate
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -39 kg
Bohuslav DUŠEKKASR ŽAMBERKMichal ONDRÁČEKSportovní klub Karate MostMarek BÁZLERSPORT UNION, z. s.Ondřej KOMÍNSPORT UNION, z. s.Jakub SCHÁNILECSKP karate PísekJaroslav MORAVECKarate klub Spektra PrahaPetr PELIKÁNTJ Karate České BudějoviceTomáš VACEKSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -45 kg
Ondřej RYCHLÝFight Club České BudějoviceDavid KLEWARFight Club České BudějoviceFilip ZÍDEKKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaMichael VLČEKSPORT UNION, z. s.Samuel TROJANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Dominik SMOLASKP karate PísekLuboš HRAZDÍRSK Trial - shotokan karate o.s.Jakub MIKULEGRYF z.s.Marek BOURAGRYF z.s.Michael BARTOŠGRYF z.s.Pavel URBANECKarate klub LICHNICE, z.s.Jan DLOUHÝSK Karate Shotokan LiberecDaniel NEVRKLASK Karate Shotokan LiberecFilip NOVOTNÝSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -52 kg
Milan BAŠARTJ Karate České BudějoviceMax FIALASK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -60 kg
Dominik KOČANDRLEFight Club České BudějoviceAntonín ŠTAINBRUCHSK KAMIWAZA KARATE z.s.Michal VONDRÁŠEKSKP karate PísekVáclav CHUDOBAGRYF z.s.Adam ZRZAVECKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMatyáš MALÝSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Starší žáci, +60 kg
Radek LÁCHAFight Club České BudějoviceDan PELÁNEKSVČ DOMEČEK Brno
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -42 kg
Eliška RYCHLÁFight Club České BudějoviceVeronika JANŮSPORT UNION, z. s.Nikola BERKOVÁTJ Karate České BudějoviceAndrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceAnna TAJČOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLucie DEMČÁKOVÁSK Karate Shotokan LiberecAnna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -50 kg
Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z. s.Aljona DRAHANOVÁSPORT UNION, z. s.Tereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z. s.Eliška GUBÍKOVÁSPORT UNION, z. s.Sandra PAULEROVÁKarate klub Spektra PrahaAdéla MATUŠKOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Klára MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan LiberecVendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, +50 kg
Kateřina LITVÍKOVÁFight Club České BudějoviceBarbora DVOŘÁKOVÁFight Club České BudějoviceJulie LINDNEROVÁSPORT UNION, z. s.Lucie MRÁZOVÁSPORT UNION, z. s.Nikola DOUŠOVÁSPORT UNION, z. s.Sára SVOBODOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Šárka MAKOVCOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Klára FICHNOVÁTJ Baník Příbram - KarateTereza SIKOROVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Barbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Tereza PLEVOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Anna HARRIESSK Karate Shotokan LiberecRadka VLČKOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Vojtěch DUŠEKKASR ŽAMBERKDavid SMRČEKSportovní klub Karate MostKimi ZITASPORT UNION, z. s.David FORIŠSPORT UNION, z. s.Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon TeamAdam GRABOVSKIKarate klub Spektra PrahaTadeáš JIRSASK Karate Shotokan LiberecMatyáš JANSASK Karate Shotokan LiberecDaniel KOLÁŘSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Daniel VAŠEKKARATE TYGR SHOTOKANMartin DUCHOŇFight Club České BudějoviceMichal POLÁKSPORT UNION, z. s.Ondřej HNILIČKASPORT UNION, z. s.Ladislav HUSÁKSPORT UNION, z. s.Jan BEDNÁŘSPORT UNION, z. s.Matěj PAVELSPORT UNION, z. s.Tomáš NECHYBASKP karate PísekLukáš BRADÁČGRYF z.s.Matyáš FUKATělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateVojtěch VAŠÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Jakub KLEMÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Nikolas ŽÁKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVít KITTNERSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Lukáš RŮŽIČKAFight Club České BudějovicePřemysl ČAREKFight Club České BudějoviceJakub FLOREKFight Club České BudějoviceDavid CHAČATRJANSportovní klub Karate MostAdam UHÝREKTJ Baník Příbram - KarateMarek FRINTAGRYF z.s.Gallen-Darren PATERSONKarate klub LICHNICE, z.s.Miroslav PLUHAŘSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Martin LÁCHAFight Club České BudějoviceKarel NOVOTNÝKarate TepliceDavid VEDRALGRYF z.s.Jan ŠMÍDKarate klub LICHNICE, z.s.Alex FIALASK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Nela ROSVALDOVÁFight Club České BudějoviceMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceLenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z. s.Adéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z. s.Aneta KADLECOVÁFight Club České BudějoviceVeronika JANŮSPORT UNION, z. s.Linda BÍLÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, +35 kg
Mira BUČKOVÁFight Club České BudějoviceAljona DRAHANOVÁSPORT UNION, z. s.Gabriela DĚREŠOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Magdalena FRYDRYCHOVÁFight Club České BudějoviceDiana FANTOVÁGRYF z.s.Michaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s.Ivanna ANIKEEVATělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateAdéla POLANSKÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAlexandra KŘÍBALOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemTereza CHROUSTOVÁSK Karate Shotokan LiberecKateřina JIRSOVÁSK Karate Shotokan LiberecTereza MYSLIVCOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -27 kg
Samuel VÍTEKFight Club České BudějoviceLukáš KASTLChampions team - ChodovOndřej LINCKarate TepliceAdam ŠMEJKALSPORT UNION, z. s.Tomáš VONDRÁŠEKSKP karate PísekŠimon HARVILKOSK Karate Shotokan LiberecFilip HAVRÁNEKSK Karate Shotokan LiberecFilip HORŇÁKSK Karate Shotokan LiberecJakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan LiberecLukáš DOBROZEMSKÝKARATE TYGR SHOTOKAN
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -32 kg
David KASTLChampions team - ChodovKristián SYSELKarate Klub Tygr Karlovy VaryDavid HOLEŠOVYŠSKP karate PísekJakub ŽLÁBEKSKP karate PísekFilip FLAJŠINGERGRYF z.s.David BERKATJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, +32 kg
Daniel DUBKarate Klub Tygr Karlovy VaryPetr SVOBODASK KAMIWAZA KARATE z.s.Ondřej FILIPGRYF z.s.Josef NĚMECTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, -30 kg
Sofie BAMBASOVÁFight Club České BudějoviceMarkéta KLEWAROVÁFight Club České BudějoviceMiroslava VOKATÁSKP karate PísekKateřina NOVÁKOVÁSKP karate PísekTaisia BIRIUCOVÁSK Karate Shotokan LiberecAnna KAZDOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, +30 kg
Nela ROSVALDOVÁFight Club České BudějoviceTereza MIKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryLucy HRDLIČKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryAmálie HAKOVÁFight Club České BudějoviceValentina VÍTŮTJ Karate České BudějoviceVanesa MAJBOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Muži U21, -68 kg
Jakub SLANAŘKESL RYU Shotokan z.s.Jiří ČÍŽEKFight Club České BudějoviceBlade-Ahran PATERSONKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži U21, -78 kg
Dominik NECHYBASPORT UNION, z. s.Miloš HOLUBSPORT UNION, z. s.Jakub ZÁVESKÝKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.
Kumite jednotlivci, Muži U21, +78 kg
Tomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži U21, BRH
Dominik NECHYBASPORT UNION, z. s.Miloš HOLUBSPORT UNION, z. s.
Kumite jednotlivci, Ženy U21, -53 kg
Nikola KOSINOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy U21, -60 kg
Petra VÁVROVÁKARATE TEAM KCK Letohrad