Český svaz karate

Mistrovství ČR 2016 (3.12.2016)
161203_mcr_cske.pdf
1045 startů, 731 závodníků, 88 klubů
Kata jednotlivci, Masters muži
Antonín BROŽÍČEKSport Úvaly z.s.Ing. Martin HERMANNTJ karate Nové HradyDaniel HALAFight Club České BudějoviceBc Ladislav MAREŠTJ Auto Škoda Mladá BoleslavIng. Václav PLECERTJ Karate České BudějoviceMgr. Marek ŠÍRKarate Klub Tygr Karlovy VaryJosef SOUKUPUSK Slavia LiberecOldřich LŽIČAŘTJ KARATE Praha
Kata jednotlivci, Masters ženy
Andrea JANÍKOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusovicePetra KOLÁŘSKÁSK Karate Shotokan LiberecLenka BOUROVÁGRYF z.s.Božena PAVLASOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata jednotlivci, Muži (senioři)
Adam PEŠEKSportovní klub Keiko-ryu ShotokanŠimon BRANDAKarate klub Ústí nad LabemMilan ZÍTKOSHOBU AcademyLukáš JANDASport Club Flair o.s.Ing. Ondřej CHARVÁTKarate Lions Pardubice o.s.Bc Ladislav MAREŠTJ Auto Škoda Mladá BoleslavJaroslav BUZEKBUDO ŠKOLA KK PÍSEKMarek POHANKASPORTOVNÍ KLUB NAKAMA SHOTOKANTomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.Matteo TAMBORLANITARO KAN, z.s.Filip SAIDLKARATE TYGR SHOTOKANDominik BARTUŠKASKP karate PísekBorek JÍZDNÝSK Karate Shotokan LiberecMatěj ŘÍHAGRYF z.s.Michal EISENBERGERKARATE SPORT RELAX z.s.David SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Matouš PECHARKarate Vision PrahaJan MALÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata jednotlivci, Ženy (seniorky)
Bc. Regina PLAŠILOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Aneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dorota BALCIAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Anna HIRŠLOVÁSport Úvaly z.s.Barbora LACINOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Sabina KŘÍŽOVÁSportovní klub Mates´SSabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Simona FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Barbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Barbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata jednotlivci, Junioři
Marek RENDLASportovní klub Keiko-ryu ShotokanMiloš ULRICHSport Úvaly z.s.Václav PLECERTJ Karate České BudějoviceAdam KŘIVKASVČ DOMEČEK BrnoTomáš NOVÁKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJan LESK karate Dragon DDM NeratoviceJan VOBRUBAKarate Lions Pardubice o.s.Matteo TAMBORLANITARO KAN, z.s.Tomáš KNÁPEKTARO KAN, z.s.Marek AVRAMČEVKARATE TYGR SHOTOKANDominik BARTUŠKASKP karate PísekMatěj ŘÍHAGRYF z.s.Kryštof KOUBAKARATE SPORT RELAX z.s.David SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Petr RICHTERKarate Vision PrahaJan RUDOLFSKÝOddíl karate TJ Slavia KroměřížDominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata jednotlivci, Juniorky
Kristína BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYBarbora LACINOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Alžběta ČÍŽKOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavSabina KŘÍŽOVÁSportovní klub Mates´STerezie JAŇOUROVÁKobra KladnoNela PELÁNKOVÁSVČ DOMEČEK BrnoBarbora KORABEČNÁKARATE TYGR SHOTOKANNikola KIMMELOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížBarbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Barbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Eva RADOVÁKarate Horažďovice
Kata jednotlivci, Dorostenci
Denis RAJSNERKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Tomáš KOUBASportovní klub Keiko-ryu ShotokanMiroslav-Daniel BERÁNEKKarate klub Ústí nad LabemJaromír LÁCHAFight Club České BudějoviceDavid STÁREKKarate Klub Jeseník o.s.Jakub PEČENKATJ Auto Škoda Mladá BoleslavMartin PECHTJ Auto Škoda Mladá BoleslavLukáš PILÁTKobra KladnoRichard ROTHBAUERTJ Karate České BudějoviceJan ŘÁPEKSK karate Dragon DDM NeratovicePavel TRLIČÍKKarate Lions Pardubice o.s.Alexandr MAZMANOVKarate Club Dragons Rosice z.s.Petr PODRÁBSKÝSPORT UNION, z. s.Martin DRÁBEKSPORT UNION, z. s.Adam JANDAKARATE SPORT RELAX z.s.David SKOPECKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJakub HLOUŠEKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemPavel MIKEŠKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV
Kata jednotlivci, Dorostenky
Olga POLÁŠKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Barbora VESELÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanDominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Michaela SCHMIEDOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Nikola ŠTĚRBÁKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lucie ČONDLOVÁFight Club České BudějoviceMonika VENCÁLKOVÁKarate Klub Jeseník o.s.Simona HLAVÁČKOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavLucie ŠTROBLOVÁTJ Karate České BudějoviceŽaneta JANTAČOVÁKARATE TEAM KCK LetohradKristýna VAVRUŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Hana PELIKÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecVeronika KONÁŠOVÁSPORT UNION, z. s.Simona MIKLÍKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdéla ŠINEROVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Anna VORLÍČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata jednotlivci, Starší žáci
Jakub KRAUSZSportovní klub Keiko-ryu ShotokanVít MASAŘKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Bohuslav DUŠEKKASR ŽAMBERKLadislav NOVÁKKarate TJ Sokol NymburkKristián VOJTÁŠSVČ DOMEČEK BrnoDaniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceJan PAJKRTSK karate Dragon DDM NeratoviceJakub SCHÁNILECSKP karate PísekMatyáš HNYKSKP karate PísekDaniel NEVRKLASK Karate Shotokan LiberecTomáš VACEKSK Karate Shotokan LiberecMarek BOURAGRYF z.s.David MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s.Martin PŘECHSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYŠimon SOUKUPTJ Jiskra Havl. Brod - oddíl Okinawa Karate a KobudoVojtěch SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.David VYHNALKarate Vision PrahaFilip RUČKAHAKUBA Karate Ostrava
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Alžběta MRKVIČKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Emma KUŠKOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanNicole MICHALICOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Sandra PAULEROVÁKarate klub Spektra PrahaEva OTRUBOVÁKarate Klub Jeseník o.s.Barbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Andrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceNikola BERKOVÁTJ Karate České BudějoviceKateřina MOTLOVÁŠkola bojových umění NaramaMagdaléna TRTÍKOVÁKarate Klub KyjovDenisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceLucie VAVRUŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Michaela POTÁŠOVÁTARO KAN, z.s.Anna VOKATÁSKP karate PísekKlára FRANCOVÁSK Karate Shotokan LiberecAnna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan LiberecKlára MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan LiberecEliška GUBÍKOVÁSPORT UNION, z. s.Vendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecLaura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z. s.Barbora KERBELOVÁChampions team - ChodovKlára STRATILOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci 10-11
Jakub ŠOLÍNKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Bruno ČÁSLAVAKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Oldřich VAŠÍČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jakub FLOREKFight Club České BudějoviceMartin LÁCHAFight Club České BudějoviceDan HAVLÍČEKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYLuděk MELICHShotokan karate dó TJ SadskáLukáš HLOBILKarate Klub Jeseník o.s.Gallen-Darren PATERSONKarate klub LICHNICE, z.s.Vojtěch VAŠÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Kryštof RUŽAKarate Klub Klatovy, z.s.Martin LUŽAKarate Klub KyjovVladimír FAFEKSK karate Dragon DDM NeratoviceFilip POHLTARO KAN, z.s.René PASKERKARATE TYGR SHOTOKANTomáš NECHYBASKP karate PísekMatyáš JANSASK Karate Shotokan LiberecDaniel KOLÁŘSK Karate Shotokan LiberecLadislav HUSÁKSPORT UNION, z. s.Igor LAŠTŮVKAOddíl karate TJ Slavia KroměřížJiří ENDRŠTChampions team - ChodovOndřej ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon TeamJosef POLÁKShotokan Sport Centrum Česká Lípa
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 10-11
Mira BUČKOVÁFight Club České BudějoviceMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceEva ŠVUBOVÁKarate Klub Jeseník o.s.Viktorie HOŠKOVÁTJ Karate České BudějoviceKateřina JANÍKOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceAnika DRAHEIMOVÁKarate Klub Klatovy, z.s.Beata REGULIOVÁKarate VrchlabíEliška MIHALČATINOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceVeronika KINDLOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Amálie ONDROUŠKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANLucie PETRUŠKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANZuzana HÁJKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANEva PELIKÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecVeronika JANŮSPORT UNION, z. s.Lenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z. s.Karolína ŠKRABALOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížEliška POKORNÁChampions team - ChodovKateřina JENÍKOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Rozálie HORADOVÁKarate Vision PrahaNikola PEŠÁDIKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV
Kata jednotlivci, Mladší žáci 7-9
Matyáš HOUSKASportovní klub Keiko-ryu ShotokanPetr MATYSKAKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Tadeáš BÍNAFight Club České BudějoviceMartin DVOŘÁKFight Club České BudějoviceSamuel VÍTEKFight Club České BudějoviceLukáš HEJMASPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYKarel BLAŽEJShotokan karate dó TJ SadskáJosef NĚMECTJ Karate České BudějoviceOndřej BEDNÁŘTJ Karate České BudějoviceTadeáš ORSÁGSKBU Trutnov, z. s.Lukáš ŽIVNŮSTKAShotokan karate dó TJ SadskáOndřej NÁHLÍKKARATE TEAM KCK LetohradŠtěpán NILAŠKODOKAI BRNO z.s.Šimon ZWILLINGŠSK karate KarvináTomáš VONDRÁŠEKSKP karate PísekJakub ŽLÁBEKSKP karate PísekSebastian NOŠTINSKÝHAKUBA Karate OstravaJakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan LiberecAdam ŠMEJKALSPORT UNION, z. s.Adam RAUŠEROddíl karate TJ Slavia KroměřížOndřej FILIPGRYF z.s.David KASTLChampions team - ChodovLukáš KASTLChampions team - Chodov
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 7-9
Veronika-Anna ZÁZVORKOVÁTJ Jiskra Havl. Brod - oddíl Okinawa Karate a KobudoSofie BAMBASOVÁFight Club České BudějoviceMichaela CIRKLOVÁFight Club České BudějoviceAmálie HAKOVÁFight Club České BudějoviceMarkéta KLEWAROVÁFight Club České BudějoviceLinda VOJÁČKOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Zuzana KŘENKOVÁTJ Karate České BudějoviceEma FILIPSKÁKarate TepliceLucy HRDLIČKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryTereza MIKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryVeronika BOHUSLAVOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceMarie PULDOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Tereza VAŠÍČKOVÁTJ KARATE PrahaKateřina NOVÁKOVÁSKP karate PísekMiroslava VOKATÁSKP karate PísekMichaela VÁLKOVÁHAKUBA Karate OstravaTaisia BIRIUCOVÁSK Karate Shotokan LiberecAdéla HRAJNOHOVÁOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata jednotlivci, Muži U21
Milan ZÍTKOSHOBU AcademyDominik BICANIPPON KARATE KLUB SHOTOKAN, z.s.Filip VÍTTJ Auto Škoda Mladá BoleslavBlade-Ahran PATERSONKarate klub LICHNICE, z.s.Jiří MLÍKACobra Ryu Strakonice o.s.Jakub POHROMŠSK karate KarvináTomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.Jaroslav OLŠÁKTARO KAN, z.s.Adam ECLERKARATE TYGR SHOTOKANJaroslav VLČEKSK Karate Shotokan LiberecMatouš PECHARKarate Vision PrahaJan MALÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata jednotlivci, Ženy U21
Aneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Sabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Kateřina SENDLEROVÁTARO KAN, z.s.Markéta NOVÁKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Jana VRBATOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata tým, Muži (senioři)
David LESK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Filip JANDASK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Jan LESK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Ondřej KOUBAKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax]Michal EISENBERGERKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax]Lukáš GRÖSSERKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax]Ondřej KNÍŽEKSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec]Borek JÍZDNÝSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec]Petr PLAČEKSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec]
Kata tým, Ženy (seniorky)
Aneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Goju-Ryu Brno]
Kata tým, Junioři
Jaromír LÁCHAFight Club České Budějovice [Fight A]Petr RICHTERKarate Vision Praha [SCM]David SKOPECKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]
Kata tým, Juniorky
Lucie ČONDLOVÁFight Club České Budějovice [Fight A]Barbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax A]Adéla ŠINEROVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax A]Anna VORLÍČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax B]Barbora VLČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax B]Jana RÁLIŠOVÁShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]
Kata tým, Žáci
Matěj LIPPERTSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice A]Daniel BREJCHASK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice A]Jan PAJKRTSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice A]Jakub FIDLERSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice B]Vladimír FAFEKSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice B]Matyáš MILLERSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice B]David KLEWARFight Club České Budějovice [Fight A]Tadeáš BÍNAFight Club České Budějovice [Fight B]Ondřej FILIPGRYF z.s. [Gryf LIberec A]Filip FLAJŠINGERGRYF z.s. [Gryf LIberec A]David VEDRALGRYF z.s. [Gryf LIberec A]Marek BOURAGRYF z.s. [Gryf LIberec B]Jakub MIKULEGRYF z.s. [Gryf LIberec B]Marek FRINTAGRYF z.s. [Gryf LIberec B]David MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax]Sodkherlen ULZIIORSHIKHKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax]Jakub VAVŘINČÍKKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax]Vojtěch SŮKALNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Goju-Ryu Brno]Filip POHLNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Goju-Ryu Brno]Bruno ČÁSLAVANIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Goju-Ryu Brno]Filip HORŇÁKSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A]Šimon HARVILKOSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A]Jakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A]Daniel KOLÁŘSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B]Miroslav PLUHAŘSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B]Matyáš JANSASK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B]Ondřej BEDNÁŘTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]Luděk MELICHShotokan karate dó TJ Sadská [TJ Sadská]Karel BLAŽEJShotokan karate dó TJ Sadská [TJ Sadská]Lukáš ŽIVNŮSTKAShotokan karate dó TJ Sadská [TJ Sadská]
Kata tým, Žákyně
Kristýna VAŠÍČKOVÁChampions team - Chodov [Champions team]Eliška FIDLEROVÁSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Denisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Eliška MIHALČATINOVÁSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Mira BUČKOVÁFight Club České Budějovice [Fight A]Ema TINAVSKÁFight Club České Budějovice [Fight B]Eliška VÁCLAVÍKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV [karate panthers]Nikola PEŠÁDIKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV [karate panthers]Karolína MARTÍNKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV [karate panthers]Tereza VAŠÍČKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. [ŠIN-MU Hodonín - kata team]Klára MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A]Klára FRANCOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A]Anna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A]Radka VLČKOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B]Lucie DEMČÁKOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B]Kateřina JIRSOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B]Taisia BIRIUCOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec C]Nela RAJTROVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec C]Vanesa MAJBOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec C]Nikola BERKOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite jednotlivci, Masters muži, bez rozdílu hmotnosti
Zdeněk VLČEKTJ karate TřebíčJiří KÁBRTSKMP PrahaMartin PŠENIČKASKMP PrahaPetr PAZDERKATJ Baník Příbram - KarateIng. Jiří ŠÍRKarate Klub Tygr Karlovy VaryMgr. Marek ŠÍRKarate Klub Tygr Karlovy VaryAleš HROMÁDKOTJ KARATE PrahaDaniel PEKUNIAKChampions team - Chodov
Kumite jednotlivci, Masters ženy, bez rozdílu hmotnosti
Ing. Monika ŠVEJDOVÁMakoto karate klub
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -60 kg
Vojtěch LUKŠÍKTJ Karate České BudějoviceMarek POHANKASPORTOVNÍ KLUB NAKAMA SHOTOKANDavid LESK karate Dragon DDM NeratoviceFilip DITTRICHGRYF z.s.Jan MALÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -67 kg
Josef MIŠÁKKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Tiep-Dang HAFight Club České BudějoviceJan KOUDELKAFight Club České BudějoviceJakub RIEDLTJ Auto Škoda Mladá BoleslavDominik MIKULATJ Karate České BudějoviceMarek ANDRAŠITJ Baník Příbram - KarateIng. Jiří ŠÍRKarate Klub Tygr Karlovy VaryTomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.Samson GRIGORJANSKK Budo HavířovJakub KROULÍKSK Karate Ústí nad Orlicí
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -75 kg
Petr KUBIČKAFight Club České BudějoviceDominik SZALAYTJ Karate České BudějoviceJaroslav BUZEKBUDO ŠKOLA KK PÍSEKSilvestr MATOCHAŠSK karate KarvináMichal KOBĚRSKÝSKK Budo HavířovPetr FELCMANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Bc. Bohuslav ŠÁLASK JISKRA DOMAŽLICE
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -84 kg
Jiří KRYCHFight Club České BudějoviceVojtěch KOČÍTJ Karate České BudějoviceIng. Šimon CHMELÁRKlub karate - dó Bruntál, z.s.Jakub SZEWIECZEKKarate Klub Tygr Karlovy VaryMikuláš ZÁHORECKarate Klub Tygr Karlovy VaryJiří MLÍKACobra Ryu Strakonice o.s.Jan FAITTJ KARATE PrahaPetr ŠVARCTJ KARATE PrahaDominik NECHYBASPORT UNION, z. s.Miroslav BOGUSKÝChampions team - ChodovJan VAŇOUSSK Karate Ústí nad OrlicíVítězslav FRONKSK JISKRA DOMAŽLICEJan BOHÁČSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), +84 kg
Tomáš HERMANNTJ karate Nové HradyHoan-Than HUNGFight Club České BudějoviceMartin ŠILHAVÝSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jan KOČÍTJ Karate České BudějoviceRobin POPELKATJ Karate České BudějoviceSilvestr HIRNERKARATE HavířovJakub FOŘTKarate Klub Tygr Karlovy VaryMilan TESAŘKarate Lions Pardubice o.s.Kryštof KULANTJ KARATE PrahaOndřej KNÍŽEKSK Karate Shotokan LiberecJan PAULÍKSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), bez rozdílu hmotnosti
Tomáš HERMANNTJ karate Nové HradyMilan TESAŘKarate Lions Pardubice o.s.Tiep-Dang HAFight Club České BudějoviceHoan-Than HUNGFight Club České BudějoviceJan KOUDELKAFight Club České BudějoviceJiří KRYCHFight Club České BudějovicePetr KUBIČKAFight Club České BudějoviceVojtěch KOČÍTJ Karate České BudějoviceJan KOČÍTJ Karate České BudějoviceJakub FOŘTKarate Klub Tygr Karlovy VaryMikuláš ZÁHORECKarate Klub Tygr Karlovy VaryJan FAITTJ KARATE PrahaKryštof KULANTJ KARATE PrahaPetr ŠVARCTJ KARATE PrahaOndřej KNÍŽEKSK Karate Shotokan LiberecPetr FELCMANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -50 kg
Adriana CRHONKOVÁTJ Karate České BudějoviceLenka KAŠPAROVÁKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -55 kg
Veronika HALODOVÁTJ Karate České BudějovicePavla MEZZEIOVÁTJ MDDM OstrovLucie TRNKOVÁKarate Vision Praha
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -61 kg
Adéla LEHEČKOVÁKarate klub Slovan Ústí nad LabemLenka JŮZOVÁKaratedo NěmčiceLucie VEITHOVÁTJ Karate České BudějovicePetra VÁVROVÁKARATE TEAM KCK LetohradSimona FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Veronika JANDOVÁKarate-do Litomyšl, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -68 kg
Hana STRAKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Bc. Regina PLAŠILOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Simona KALINIČENKOVÁSPORT UNION, z. s.Jana VRBATOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Andrea ŽÁKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Edita HOLUBOVÁKarate Horažďovice
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), +68 kg
Lenka ROUDNICKÁFight Club České BudějoviceKateřina SEDLÁČKOVÁTJ Baník Příbram - KarateHana DOSTÁLOVÁSK Karate Shotokan LiberecBc. Veronika ŘEŽÁBKOVÁSK JISKRA DOMAŽLICE
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), bez rozdílu hmotnosti
Bc. Regina PLAŠILOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Hana STRAKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Lenka ROUDNICKÁFight Club České BudějoviceLenka JŮZOVÁKaratedo NěmčiceAdéla LEHEČKOVÁKarate klub Slovan Ústí nad LabemVeronika HALODOVÁTJ Karate České BudějoviceLucie VEITHOVÁTJ Karate České BudějoviceKateřina SEDLÁČKOVÁTJ Baník Příbram - KarateHana DOSTÁLOVÁSK Karate Shotokan LiberecPavla MEZZEIOVÁTJ MDDM OstrovLucie TRNKOVÁKarate Vision PrahaEdita HOLUBOVÁKarate HoražďoviceAdriana CRHONKOVÁTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Junioři, -55 kg
David SCHACHERLTJ Karate České BudějoviceVáclav PLECERTJ Karate České BudějoviceŠtěpán CHVÁTALBUDO ŠKOLA KK PÍSEKMichal SLONINASKK Budo HavířovDaniel DRÁBEKSPORT UNION, z. s.Michal JAKOUBEKSPORT UNION, z. s.
Kumite jednotlivci, Junioři, -61 kg
Tomáš GABRIELTJ Karate České BudějoviceOndřej MAŇHALSKBU Trutnov, z. s.Jan KUBALATJ Baník Příbram - KarateTomáš NOVÁKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘKristián HNÍZDILSPORT UNION, z. s.Vojtěch BOHÁČGRYF z.s.Petr RICHTERKarate Vision Praha
Kumite jednotlivci, Junioři, -68 kg
Jiří ČÍŽEKFight Club České BudějoviceJan-Dominik KUBEŠFight Club České BudějoviceŠimon HONSŮSK KAMIWAZA KARATE z.s.Přemysl BENHÁKTJ Karate České BudějoviceMartin DOUBEKBUDO ŠKOLA KK PÍSEKAdam KŘIVKASVČ DOMEČEK BrnoAlbert VACEKKARATE TEAM KCK LetohradOndřej KOŠŤÁLSK Karate Shotokan LiberecVojtěch BOURAGRYF z.s.Vojtěch SCHUBERTL.F. CLUB KARATE, z.s.Roman ŠANTROCHKarate VrchlabíMaroš TARANKarate VrchlabíOndřej HNATKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVDominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, -76 kg
Tomáš GROSSTJ karate TřebíčLukáš STEHLÍKKASR ŽAMBERKFilip TREJTNARKASR ŽAMBERKDaniel ČERVENKATJ Karate České BudějoviceMarek ŘEŘICHATJ Karate České BudějoviceDominik MAJERASKBU Trutnov, z. s.Petr JELEČEKSVČ DOMEČEK BrnoJan VOBRUBAKarate Lions Pardubice o.s.Marek KALENDASKK Budo HavířovOndřej HRDLIČKASPORT UNION, z. s.Vladimir KORNIJENKOGRYF z.s.Marek GINTEROddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kumite jednotlivci, Junioři, +76 kg
Lukáš KOTLÍKSK KAMIWAZA KARATE z.s.Tomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.Jiří MĚKUTATJ Karate České BudějoviceMarton LOZSISPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJan RUDOLFSKÝOddíl karate TJ Slavia KroměřížLukáš JÍLEKChampions team - Chodov
Kumite jednotlivci, Juniorky, -48 kg
Šárka KLEČKOVÁFight Club České BudějoviceMonika SEDLÁČKOVÁKarate VrchlabíAnita VÝPRACHTICKÁKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Juniorky, -53 kg
Kristína BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYKateřina DOSTÁLOVÁKarate klub WAKIZASHI OstravaMichaela ŠOLCOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Eliška TÝLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Monika BURGEROVÁTJ Karate České BudějoviceKateřina PROCHÁZKOVÁSPORT UNION, z. s.Kristýna ŘEHÁKOVÁRed Dragon Team
Kumite jednotlivci, Juniorky, -59 kg
Viktorie BISCHOFOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryNikola KOSINOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Klára HALODOVÁTJ Karate České BudějoviceBarbora FARKASOVÁKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Kumite jednotlivci, Juniorky, +59 kg
Aneta RŮŽIČKOVÁTJ Karate České BudějoviceAnna-Marie WAGNEROVÁSKBU Trutnov, z. s.Nela PELÁNKOVÁSVČ DOMEČEK BrnoVeronika HRŮZOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘNatálie GEISLEROVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížVeronika JAKUBŮChampions team - ChodovBarbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Anna KAŠPAROVÁKarate-do Litomyšl, z.s.Eva RADOVÁKarate Horažďovice
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -52 kg
Martin HANÁKTJ karate TřebíčDavid BUKOVSKÝSK KAMIWAZA KARATE z.s.Václav ŠOLCSK KAMIWAZA KARATE z.s.Šimon PLETKATJ Karate České BudějoviceTomáš MARUŠKATJ Karate České BudějoviceAntonín KUČERAKlub karate - dó Bruntál, z.s.Marek DĚDEKKarate Klub Tygr Karlovy VaryArnošt RAZIMASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAlexandr MAZMANOVKarate Club Dragons Rosice z.s.Martin DRÁBEKSPORT UNION, z. s.Tomáš DITTRICHGRYF z.s.Radek NETOLICKÝOddíl karate HlinskoTomáš DOSTÁLKarate-do Litomyšl, z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -57 kg
Adam VRBAKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaGleb EREMENKOKarate klub Spektra PrahaVojtěch ZRNAFight Club České BudějoviceFilip DVOŘÁKKlub karate - dó Bruntál, z.s.Lukáš ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.Petr NAVRÁTILSKK Budo HavířovPetr PODRÁBSKÝSPORT UNION, z. s.Matěj ŠTĚPÁNGRYF z.s.Filip KOVAŘÍKRed Dragon TeamMarián OLŠAVSKÝSK Karate Ústí nad OrlicíPavel MIKEŠKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVFilip MOKRIČKASK JISKRA DOMAŽLICE
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -63 kg
Jaromír LÁCHAFight Club České BudějoviceTomáš RIDVANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jakub PEČENKATJ Auto Škoda Mladá BoleslavMartin VOLDŘICHTJ Karate České BudějoviceJan RACEKTJ Karate České BudějoviceMichal ZEMEKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateKryštof IVANKATJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecMartin GŘESÍKKarate klub WAKIZASHI OstravaPavel TRLIČÍKKarate Lions Pardubice o.s.Viktor GALLŠSK karate KarvináMichal LYSKOGRYF z.s.Matěj ZUZÁNEKGRYF z.s.Antonín NOVÁKTJ MDDM OstrovViktor GRŮZAL.F. CLUB KARATE, z.s.Jakub MATEJKAKarate Vision PrahaJán MATEJKAKarate Vision PrahaPatrick KOVÁČSK JISKRA DOMAŽLICE
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -70 kg
Denis RAJSNERKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Lukáš VLČEKKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Ondřej BOSÁKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYDavid WHEELERTJ Horní Měcholupy, oddíl karateRadek KRUCKÝShotokan karate dó TJ SadskáFilip ČERNÍKShotokan karate dó TJ SadskáJan PROKOPKarate Klub Tygr Karlovy VaryDavid SOBĚSLAVSKÝSK karate Dragon DDM NeratoviceJosef NEVOLEKarate Lions Pardubice o.s.František CHUDOBAGRYF z.s.David SKOPECKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemPetr MATOUŠŮTJ Jiskra Havl. Brod - oddíl Okinawa Karate a KobudoJan SCHUBERTL.F. CLUB KARATE, z.s.Cyril POPEKKarate Vision PrahaVáclav VITOŇSK JISKRA DOMAŽLICE
Kumite jednotlivci, Dorostenci, +70 kg
Petr ŠKALDAKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Filip KONEČNÝSport Úvaly z.s.Martin BEDNÁŘFight Club České BudějoviceMatěj FRYDRYCHFight Club České BudějoviceDavid POSOLDAKarate Klub Jeseník o.s.David LÍNSK KAMIWAZA KARATE z.s.Tomáš DĚDTJ Karate České BudějoviceOliver SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMarek NÁHLÍKKARATE TEAM KCK LetohradLukáš CYPRIÁNGRYF z.s.Vojtěch HURTAL.F. CLUB KARATE, z.s.Vojtěch ZYGULAKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -47 kg
Lucie ČONDLOVÁFight Club České BudějoviceAdéla FRAŇKOVÁKarate klub Spektra PrahaTereza KARBANOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateHana KUČEROVÁTJ Karate České BudějoviceKlára JÁNOVÁTJ Karate České BudějovicePatricie PAŽINOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryVeronika KONÁŠOVÁSPORT UNION, z. s.Dominika ŘEHÁKOVÁRed Dragon Team
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -54 kg
Olga POLÁŠKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Nela DUŠÁKOVÁFight Club České BudějoviceMichaela SCHMIEDOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Pavlína ONDREJKOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Simona HLAVÁČKOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavLucie ŠTROBLOVÁTJ Karate České BudějoviceNela OSOUCHOVÁTJ Karate České BudějoviceNela BRÁZDILOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Hana REBLJANOVÁTJ Baník Příbram - KarateLaura HUMLOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryJamaica KINDLOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryLucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenky, +54 kg
Dominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Magdalena TUŠLOVÁFight Club České BudějoviceViktorie VONDRŮFight Club České BudějoviceKristýna HRUŠKOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateMartina ŠÁCHOVÁTJ Karate České BudějoviceNikola FAITOVÁŠkola bojových umění NaramaŽaneta JANTAČOVÁKARATE TEAM KCK LetohradKlára FICHNOVÁTJ Baník Příbram - KarateKristýna VAVRUŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Kateřina SOTONOVÁSPORT UNION, z. s.Anna LOJDOVÁChampions team - ChodovSára KOVAŘÍKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemEliška ŠKRANCOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Michaela SCHMIEDOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Radka DEJDAROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -39 kg
Daniel CHODKarate Klub ChodovŠtěpán ZÝKAFight Club České BudějoviceAleksandar ŠEŠLIJATJ Horní Měcholupy, oddíl karatePavel HOFMEISTERShotokan karate dó TJ SadskáDavid ROTTERKarate Klub Jeseník o.s.Petr PELIKÁNTJ Karate České BudějoviceJáchym ŠANDASKBU Trutnov, z. s.Michal VOLDŘICHBUDO ŠKOLA KK PÍSEKMichal ONDRÁČEKSportovní klub Karate MostFilip EXNARKarate VrchlabíFilip CHMELÍČEKSKK Budo HavířovJakub SCHÁNILECSKP karate PísekMarek BÁZLERSPORT UNION, z. s.Tomáš VACEKSK Karate Shotokan LiberecMichael BARTOŠGRYF z.s.Nikita VASINKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDavid BENEŠKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -45 kg
Filip ZÍDEKKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaJonáš RYBÁKFight Club České BudějoviceOndřej RYCHLÝFight Club České BudějoviceRon SIEGERShotokan karate dó TJ SadskáSamuel TROJANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Pavel URBANECKarate klub LICHNICE, z.s.Bohuslav DUŠEKKASR ŽAMBERKTomáš MACEKSKBU Trutnov, z. s.Jakub MÜLLERKARATE TEAM KCK LetohradDaniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceDominik SMOLASKP karate PísekDaniel NEVRKLASK Karate Shotokan LiberecMichael VLČEKSPORT UNION, z. s.Marek BOURAGRYF z.s.Jakub MIKULEGRYF z.s.Matyáš HNYKSKP karate Písek
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -52 kg
Jan BUKOVSKÝKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.David KLEWARFight Club České BudějoviceMarek ŠVECFight Club České BudějoviceJáchym TINAVSKÝFight Club České BudějoviceFilip KRIŠALShotokan karate dó TJ SadskáLukáš JENKNERTJ Karate České BudějoviceMilan BAŠARTJ Karate České BudějoviceJan MÜLLERKARATE TEAM KCK LetohradRobert BREZOVANKarate klub WAKIZASHI OstravaAdam GREGŮREKKODOKAI BRNO z.s.Petr HAVLÁSEKSKK Budo HavířovDavid TOKARČÍKSKK Budo HavířovMax FIALASK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -60 kg
Jakub KISSKarate Klub ChodovDominik KOČANDRLEFight Club České BudějoviceAntonín ŠTAINBRUCHSK KAMIWAZA KARATE z.s.Viktor MILLERKobra KladnoDominik VÝLETKarate Klub KyjovOndřej HAVLÍČEKKarate VrchlabíJan PAJKRTSK karate Dragon DDM NeratoviceRichard PUFFERSKK Budo HavířovMichal VONDRÁŠEKSKP karate PísekVáclav CHUDOBAGRYF z.s.Adam ZRZAVECKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemZdeněk BOUČEKKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV
Kumite jednotlivci, Starší žáci, +60 kg
Radek LÁCHAFight Club České BudějoviceMartin PŘECHSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMarkos HERNANDEZKarate Klub Jeseník o.s.Dominik KREJČÍSKBU Trutnov, z. s.Daniel NOVÝKARATE TEAM KCK LetohradMartin ELIÁŠKarate Klub Tygr Karlovy VaryDan PELÁNEKSVČ DOMEČEK BrnoAdam ŠTĚPÁNCobra Ryu Strakonice o.s.David PLAČEKŠSK karate KarvináMatyáš MALÝSK Karate Shotokan LiberecJan HORÁKChampions team - ChodovOndřej SLAVÍKKarate Horažďovice
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -42 kg
Eliška RYCHLÁFight Club České BudějoviceAndrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceTereza JÁNOVÁTJ Karate České BudějoviceNikola BERKOVÁTJ Karate České BudějoviceDenisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceKarolína ŘEZNÍČKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Lucie VAVRUŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Lucie DEMČÁKOVÁSK Karate Shotokan LiberecKlára FRANCOVÁSK Karate Shotokan LiberecAnna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan LiberecEliška GUBÍKOVÁSPORT UNION, z. s.Barbora KERBELOVÁChampions team - ChodovNina PRAŽÁKOVÁOddíl karate HlinskoAndrea ŠVRČKOVÁKarate DDM Český TěšínKarolína MARTÍNKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVEliška VÁCLAVÍKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -50 kg
Alžběta MRKVIČKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Elena PEŠANOVÁKarate Klub ChodovBarbora DVOŘÁKOVÁFight Club České BudějoviceSandra PAULEROVÁKarate klub Spektra PrahaEliška VAŠKOVÁFight Club České BudějoviceNatálie KRÁTKÁShotokan karate dó TJ SadskáAmélie SUCHÁNKOVÁKarate Klub Jeseník o.s.Tereza VAŠÍČKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Adéla PRŮCHOVÁTJ Karate České BudějoviceDaniela PETŘÍKOVÁKARATE HavířovAdéla MATUŠKOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Adéla KRÁTKÁKARATE TEAM KCK LetohradAneta STINKOVÁSKP karate PísekKlára MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan LiberecVendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecLaura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z. s.Aljona DRAHANOVÁSPORT UNION, z. s.Tereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z. s.Nela CELAROVÁKARATE TEAM KCK LetohradLucie HRDINOVÁKARATE TEAM KCK LetohradMagdaléna TRTÍKOVÁKarate Klub Kyjov
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, +50 kg
Kateřina LITVÍKOVÁFight Club České BudějoviceBarbora SOUKUPOVÁFight Club České BudějoviceMichaela SATRAPOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYŠárka MAKOVCOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Sára SVOBODOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Barbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Tereza PLEVOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Kateřina MOTLOVÁŠkola bojových umění NaramaTereza SIKOROVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Kristýna TOBĚRNÁSK karate Dragon DDM NeratoviceAnna HARRIESSK Karate Shotokan LiberecNikola DOUŠOVÁSPORT UNION, z. s.Radka VLČKOVÁSK Karate Shotokan LiberecLucie MRÁZOVÁSPORT UNION, z. s.Julie LINDNEROVÁSPORT UNION, z. s.Zuzana TEKELYTJ MDDM OstrovVeronika VIŠŇOVSKÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Jakub ŠOLÍNKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Filip BUBENÍKKarate Klub ChodovMatyas FATKAFight Club České BudějoviceMatouš HÁJEKTJ Horní Měcholupy, oddíl karateVojtěch DUŠEKKASR ŽAMBERKAdam NEJEDLÝTJ Karate České BudějoviceMatyáš MÍKATJ Karate České BudějoviceMiroslav SLOVÁKKarate TJ Sokol NymburkMichal CVOLIGAKARATE HavířovDavid SMRČEKSportovní klub Karate MostAleš HRDINAKARATE TEAM KCK LetohradMatyáš JANSASK Karate Shotokan LiberecTadeáš JIRSASK Karate Shotokan LiberecKimi ZITASPORT UNION, z. s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Jakub MACHÁČEKKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Dan HAVLÍČEKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYLuděk MELICHShotokan karate dó TJ SadskáFilip HANÁČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tomáš VINNIČENKOSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jakub KLEMÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Vojtěch VAŠÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Kryštof RUŽAKarate Klub Klatovy, z.s.Jan NOVOTNÝKARATE TEAM KCK LetohradMatyáš FUKATělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateJan ČÁSTKAKarate Klub Tygr Karlovy VaryTomáš NECHYBASKP karate PísekJan BEDNÁŘSPORT UNION, z. s.Vít KITTNERSK Karate Shotokan LiberecDaniel KOLÁŘSK Karate Shotokan LiberecOndřej HNILIČKASPORT UNION, z. s.Ladislav HUSÁKSPORT UNION, z. s.Filip FLAJŠINGERGRYF z.s.Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon TeamJaroslav ŠEBESTAKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVMartin KUTLÁKKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVMichal MICHÁLEKCobra Ryu Strakonice o.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Vojtěch MERHULÍKKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Oldřich VAŠÍČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Přemysl ČAREKFight Club České BudějoviceMartin DUCHOŇFight Club České BudějoviceJakub FLOREKFight Club České BudějoviceLukáš RŮŽIČKAFight Club České BudějoviceLukáš KADLECShotokan karate dó TJ SadskáVojtěch KREJČÍSK KAMIWAZA KARATE z.s.Gallen-Darren PATERSONKarate klub LICHNICE, z.s.Pavel KRÁTKÝKARATE TEAM KCK LetohradAdam UHÝREKTJ Baník Příbram - KarateJan JIRAVAKarate Klub Tygr Karlovy VaryPetr SVOBODAKarate Klub Tygr Karlovy VaryVladimír FAFEKSK karate Dragon DDM NeratoviceDavid HRABALKODOKAI BRNO z.s.Martin PRACNASPORT UNION, z. s.Marek FRINTAGRYF z.s.Nicolas OLŠAVSKÝSK Karate Ústí nad OrlicíLukáš JELÍNEKKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVMiroslav PLUHAŘSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Martin LÁCHAFight Club České BudějoviceBohouš SNOPEKFight Club České BudějoviceViliam PAVLOVSKÝShotokan karate dó TJ SadskáJan ŠMÍDKarate klub LICHNICE, z.s.Vojtěch VÁLEKShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaAdam CHVOSTABUDO ŠKOLA KK PÍSEKFrantišek MAREKKARATE TEAM KCK LetohradDaniel KRÁTKÝKARATE TEAM KCK LetohradDaniel TRLIČÍKKarate Lions Pardubice o.s.Michal KASALKarate Lions Pardubice o.s.René PASKERKARATE TYGR SHOTOKANAlex FIALASK Karate Shotokan LiberecJiří ENDRŠTChampions team - Chodov
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Kristýna ČERKLOVÁFight Club České BudějoviceAneta KADLECOVÁFight Club České BudějoviceMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceNela ROSVALDOVÁFight Club České BudějoviceAdéla MARKOVÁTJ Karate České BudějoviceAnika DRAHEIMOVÁKarate Klub Klatovy, z.s.Marie KUČEROVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Beata REGULIOVÁKarate VrchlabíVeronika KINDLOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Nikola PEŠÁDIKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVLinda BÍLÁSK Karate Shotokan LiberecLenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z. s.Eliška POKORNÁChampions team - ChodovEva ŠEBESTOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, +35 kg
Mira BUČKOVÁFight Club České BudějoviceMagdalena FRYDRYCHOVÁFight Club České BudějoviceEma TINAVSKÁFight Club České BudějoviceGabriela DĚREŠOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Laura POHANKOVÁTJ Karate České BudějoviceVanessa OSOUCHOVÁTJ Karate České BudějoviceAgáta NOVÁKOVÁTJ Karate České BudějoviceAdéla MARCÍNOVÁTJ Karate České BudějoviceValentýna MACKOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Nela HALTMAROVÁKARATE TEAM KCK LetohradAdéla BEDNÁŘOVÁKARATE TEAM KCK LetohradKateřina JIRSOVÁSK Karate Shotokan LiberecVeronika JANŮSPORT UNION, z. s.Diana FANTOVÁGRYF z.s.Michaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s.Kateřina ŠTECOVÁChampions team - ChodovKateřina JENÍKOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Michaela ŠIDLOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -27 kg
David MACHOTJ karate Nové HradyTadeáš BÍNAFight Club České BudějoviceMatyáš PŘÍHODAKarate klub Spektra PrahaSamuel VÍTEKFight Club České BudějoviceLukáš HEJMASPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYTadeáš ORSÁGSKBU Trutnov, z. s.Ondřej LINCKarate TepliceOndřej NÁHLÍKKARATE TEAM KCK LetohradTomáš VONDRÁŠEKSKP karate PísekŠimon HARVILKOSK Karate Shotokan LiberecFilip HORŇÁKSK Karate Shotokan LiberecJakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan LiberecLukáš KASTLChampions team - ChodovFilip HAVRÁNEKSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -32 kg
Martin DVOŘÁKFight Club České BudějoviceKarel BLAŽEJShotokan karate dó TJ SadskáDaniel STRÁNSKÝTJ Karate České BudějoviceDavid ŘEZANKATJ Karate České BudějoviceDavid BERKATJ Karate České BudějoviceOndřej BEDNÁŘTJ Karate České BudějoviceAlex ČOUPEKKarate TJ Sokol Brno-HusoviceKristián SYSELKarate Klub Tygr Karlovy VaryJakub ŽLÁBEKSKP karate PísekAdam ŠMEJKALSPORT UNION, z. s.David KASTLChampions team - ChodovMatěj KORYTARKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, +32 kg
Jan TOMÁNEKShotokan karate dó TJ SadskáPetr SVOBODASK KAMIWAZA KARATE z.s.Josef NĚMECTJ Karate České BudějoviceHynek MRÁZTJ Karate České BudějoviceJakub MACÍČEKKARATE HavířovDaniel DUBKarate Klub Tygr Karlovy VaryOldřich KOMÁREKCobra Ryu Strakonice o.s.Filip ONDRÁČEKKarate Lions Pardubice o.s.Jakub ČÍŽSKK Budo HavířovDavid HOLEŠOVYŠSKP karate PísekVadim MYKULINSK Karate Shotokan LiberecOndřej FILIPGRYF z.s.Jiří VRBAChampions team - ChodovMatyáš JURÍKKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, -30 kg
Sofie BAMBASOVÁFight Club České BudějoviceMarkéta KLEWAROVÁFight Club České BudějoviceLinda VOJÁČKOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Karolína MARCÍNOVÁTJ Karate České BudějoviceLucy HRDLIČKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryTereza VAŠÍČKOVÁTJ KARATE PrahaNatálie ORLICKÁSKK Budo HavířovKateřina NOVÁKOVÁSKP karate PísekMiroslava VOKATÁSKP karate PísekTaisia BIRIUCOVÁSK Karate Shotokan LiberecAnna KAZDOVÁSK Karate Shotokan LiberecEliška MALÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, +30 kg
Michaela CIRKLOVÁFight Club České BudějoviceAmálie HAKOVÁFight Club České BudějoviceValentina VÍTŮTJ Karate České BudějoviceMarie PRIGLOVÁFight Club České BudějoviceTereza MIKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryMarie PULDOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Vanesa MAJBOVÁSK Karate Shotokan LiberecNela RAJTROVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Muži U21, -68 kg
Tiep-Dang HAFight Club České BudějoviceJan KOUDELKAFight Club České BudějoviceJakub RIEDLTJ Auto Škoda Mladá BoleslavBlade-Ahran PATERSONKarate klub LICHNICE, z.s.Vojtěch LUKŠÍKTJ Karate České BudějoviceDominik MIKULATJ Karate České BudějoviceMarek ANDRAŠITJ Baník Příbram - KarateMartin BARTOŠTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecTomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.Samson GRIGORJANSKK Budo HavířovPetr FELCMANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži U21, -78 kg
Jiří KRYCHFight Club České BudějoviceDominik SZALAYTJ Karate České BudějoviceJakub SZEWIECZEKKarate Klub Tygr Karlovy VaryMartin ŠÍPOŠTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecJiří ARNOŠTTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecMatěj HULÍKTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecJaroslav OLŠÁKTARO KAN, z.s.Miloš HOLUBSPORT UNION, z. s.Dominik NECHYBASPORT UNION, z. s.
Kumite jednotlivci, Muži U21, +78 kg
Tomáš HERMANNTJ karate Nové HradyHoan-Than HUNGFight Club České BudějoviceMartin ŠILHAVÝSK KAMIWAZA KARATE z.s.Petr URBANECKarate klub LICHNICE, z.s.Jiří MLÍKACobra Ryu Strakonice o.s.Michal GALLAChampions team - ChodovDavid ULVRKarate Vision PrahaJasmin DRAGANOVIČSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Antonín NGUYENSK JISKRA DOMAŽLICE
Kumite jednotlivci, Ženy U21, -53 kg
Adriana CRHONKOVÁTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Ženy U21, -60 kg
Veronika HALODOVÁTJ Karate České BudějovicePetra VÁVROVÁKARATE TEAM KCK LetohradSabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy U21, +60 kg
Hana STRAKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Aneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lenka ROUDNICKÁFight Club České BudějoviceJana VRBATOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Andrea ŽÁKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite tým, Muži (senioři)
Miroslav BOGUSKÝChampions team - Chodov [Champions team]Pavel ŠVOJGRSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Vojtěch KOČÍTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]Jan FAITTJ KARATE Praha [TJ KARATE PRAHA]Kryštof KULANTJ KARATE Praha [TJ KARATE PRAHA]Petr ŠVARCTJ KARATE Praha [TJ KARATE PRAHA]
Kumite tým, Ženy (seniorky)
Andrea ŽÁKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Lucie VEITHOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Junioři
Tomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s. [kk lichnice]Šimon HONSŮSK KAMIWAZA KARATE z.s. [SK Kamiwaza]Lukáš KOTLÍKSK KAMIWAZA KARATE z.s. [SK Kamiwaza]Daniel DRÁBEKSPORT UNION, z. s. [SU Ústí nad Labem]Marek ŘEŘICHATJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Juniorky
Barbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Monika BURGEROVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Dorostenci
František CHUDOBAGRYF z.s. [Gryf LIberec]Lukáš CYPRIÁNGRYF z.s. [Gryf LIberec]Matěj ŠTĚPÁNGRYF z.s. [Gryf LIberec]Martin DRÁBEKSPORT UNION, z. s. [SU Ústí nad Labem]Šimon PLETKATJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]Filip ČERNÍKShotokan karate dó TJ Sadská [TJ Sadská]
Kumite tým, Dorostenky
Radka DEJDAROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Lucie ŠTROBLOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]Klára JÁNOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - B]
Licence kouč, turnaj
Pavel LETOCHAKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Ing. Martin HERMANNTJ karate Nové HradyTomáš HERMANNTJ karate Nové HradyPetr BENÍŠEKFight Club České BudějoviceIng. Miroslav BUDÍNKarate klub Spektra PrahaNaděžda KOČANDRLOVÁFight Club České BudějoviceKarla PELDOVÁFight Club České BudějoviceJan KOUDELKAFight Club České BudějoviceHoan-Than HUNGFight Club České BudějovicePetr KUBIČKAFight Club České BudějoviceJiří KRYCHFight Club České BudějoviceTiep-Dang HAFight Club České BudějoviceJosef MIŠÁKKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Martin IŠTVÁNEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Stanislav IŠTVÁNEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Ján JORDÁNKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Ing. Jiří KISSKarate Klub ChodovSabina KŘÍŽOVÁSportovní klub Mates´SAleš HRÁCHKobra KladnoJiří NOVOTNÝKASR ŽAMBERKLukáš EXLERKASR ŽAMBERKLucie VEITHOVÁTJ Karate České BudějoviceMiroslav HÝSEKTJ Karate České BudějoviceJiří FAKTORTJ Karate České BudějoviceJosef LUDAČKATJ Karate České BudějoviceJindřich ARDOLFTJ Karate České BudějoviceIng. Václav PLECERTJ Karate České BudějoviceLuděk MANNTJ Karate České BudějoviceVojtěch KOČÍTJ Karate České BudějoviceJan KOČÍTJ Karate České BudějoviceMonika VOJTOVÁTJ Karate České BudějoviceKateřina MOTLOVÁŠkola bojových umění NaramaZdeněk DVOŘÁKKarate TJ Sokol NymburkAndrea JANÍKOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceMiloš ŠKODAShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaAnika DRAHEIMOVÁKarate Klub Klatovy, z.s.Tomáš SOUČEKSKBU Trutnov, z. s.Ing. Vít ŽATKAKlub karate - dó Bruntál, z.s.Karel KOLERUSBUDO ŠKOLA KK PÍSEKJaroslav BUZEKBUDO ŠKOLA KK PÍSEKIng. Josef FOGLKARATE TEAM KCK LetohradNikola KRÁTKÁKARATE TEAM KCK LetohradHana STRAKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jiří KULÍKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateJakub FOŘTKarate Klub Tygr Karlovy VaryJakub SZEWIECZEKKarate Klub Tygr Karlovy VaryJakub ŽLÁBEKSKP karate PísekVladimír LIMBURSKÝSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘPetr PETŘÍKCobra Ryu Strakonice o.s.Roman KRÁTKÝKARATE TEAM KCK LetohradMarek NÁHLÍKKARATE TEAM KCK LetohradAlbert VACEKKARATE TEAM KCK LetohradMilan TESAŘKarate Lions Pardubice o.s.Ing. Ondřej CHARVÁTKarate Lions Pardubice o.s.Jan VOBRUBAKarate Lions Pardubice o.s.Robert MUSILTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecIng. Ondřej MUSIL Ph.D TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecJan VAŠÍČEKTJ KARATE PrahaJan BARTOŠTJ KARATE PrahaMarek FRANTASKK Budo HavířovLubomír DVOŘÁKSKK Budo HavířovDominik BARTUŠKASKP karate PísekMatyáš HNYKSKP karate PísekTomáš NECHYBASKP karate PísekJakub SCHÁNILECSKP karate PísekKateřina NOVÁKOVÁSKP karate PísekAneta STINKOVÁSKP karate PísekAnna VOKATÁSKP karate PísekMichal VONDRÁŠEKSKP karate PísekDavid HOLEŠOVYŠSKP karate PísekDominik SMOLASKP karate PísekBc. David KREJČASKP karate PísekAleš GREGŮREKKODOKAI BRNO z.s.Petra ŽÍDKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Pavel HORŇÁKSK Karate Shotokan LiberecHana DOSTÁLOVÁSK Karate Shotokan LiberecJaroslav VLČEKSK Karate Shotokan LiberecKvěta KRÁTKÁKARATE TEAM KCK LetohradMartin LEŠKAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMilan SŮRAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemPetr ZÁZVORKATJ Jiskra Havl. Brod - oddíl Okinawa Karate a KobudoJaromír KUBÁTKarate VrchlabíJakub KRÁLÍČEKKarate VrchlabíRoman ŠANTROCHKarate VrchlabíLukáš KŘIVÁNEKKarate VrchlabíMilan JIROUŠKarate VrchlabíMgr Petra PECEKOVÁRed Dragon TeamPavel MORICKarate Vision PrahaPetra NOVÁKarate Vision PrahaTomáš DVOŘÁKSport Club Flair o.s.Nikola KOSINOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Luboš FELGRSK Karate Ústí nad OrlicíFilip DITTRICHGRYF z.s.Lenka BOUROVÁGRYF z.s.Alena POLÁKOVÁShotokan Sport Centrum Česká LípaJosef KRATOCHVÍLShotokan Sport Centrum Česká LípaMgr Svatopluk SEKANINA Mgr Karate Klub Jeseník o.s.Svatopluk SEKANINAKarate Klub Jeseník o.s.Kamil GUZEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Ing. arch. Ivana LAŠTŮVKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížJindřich GEISLEROddíl karate TJ Slavia KroměřížZdeněk HOKRKarate HoražďoviceJosef RENDLKarate HoražďoviceOndřej KNÍŽEKSK Karate Shotokan LiberecDaniel PEKUNIAKChampions team - ChodovDavid PEKUNIAKChampions team - ChodovJosef RAJCHERTSPORT UNION, z. s.Vladislav KISSPORT UNION, z. s.